Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Komolyan érdekelne, hogy Te egy Pats - Jags PO meccsen kinek szurkolnál?
bcsarli
Szerinted számít a kimenetel szempontjából?


Komolyan érdekelne, hogy Te egy Pats - Jags PO meccsen kinek szurkolnál?
bcsarli
Jags-nek. Brady cserbenhagyta (kibaszott vele, nem égett ki), vissza/megszerezhetné a fórum látnoka szerepet. 😊
tomi-tomi
Azért túléltem.
És ha most még a Jax is összejönne... 😉

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag a héten már aktiválni fogjuk Suttont, de nem tudom kinek a helyére tervezzük. Valószínű Brian Allent tehetjük ki, de nagyon remélem PS-be vissza tudjuk hozni majd. Bár nyilván sokat még nem láttunk tőle.
Egy OT Jake Rodgers érkezett a PS-be a WR Justin Thomas helyére

14 pontos favoritok vagyunk a GB ellen.
Klaci79
Gilbert megoldotta a helyet... 4 meccses eltiltás teljesítmény fokozó szerek miatt...
kriSTEELan
Igazándiból ez így jól is jött (ki), hogy Suttonnak lesz helye. Meg akkor amiatt hoztuk vissza PS-be Rodgers OT-t is.

Hubbard nem egy álom, de katasztrófa sem volt. Égető meccseink nincsenek, nem PO-ról hiányzik, a Pats ellen meg gondolom nem az RT személye fog dönteni. Meg ez hosszútávon sem rossz, mert Gilberttel vmivel gondolom olcsóbban lehet majd hosszabbítani.

Szóval nézzük pozitívan, mert van benne az is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Állítólag a héten már aktiválni fogjuk Suttont, de nem tudom kinek a helyére tervezzük. Valószínű Brian Allent tehetjük ki, de nagyon remélem PS-be vissza tudjuk hozni majd. Bár nyilván sokat még nem láttunk tőle.
Egy OT Jake Rodgers érkezett a PS-be a WR Justin Thomas helyére

14 pontos favoritok vagyunk a GB ellen.
Klaci79
Gilbert megoldotta a helyet... 4 meccses eltiltás teljesítmény fokozó szerek miatt...

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Komolyan érdekelne, hogy Te egy Pats - Jags PO meccsen kinek szurkolnál?
bcsarli
Jags-nek. Brady cserbenhagyta (kibaszott vele, nem égett ki), vissza/megszerezhetné a fórum látnoka szerepet. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 329 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na tessék a KC ki tudott kapni hosszabbításban és szigorúan az eredményt követve a Browns sem járt messze a Jax ellen...
Klaci79
Én már csak 1 vereséggel számolok, ha ez bejön, akkor a KC már mögöttünk végezne. Most kell szurkolni a Fosztogatóknak. 😊 (Hátha nem szereti a magaslati levegőt, elvégre Denverben szívott már néhányszor)
Soldados
Már mondtam: felesleges félni a Patstől. Pláne a Heinzen.
Elöbb a Jaguarst kell megverni otthon.
Erre az esély az idei összes Jax@Pit meccs fényében pedig igencsak:
 kephost.com/images/2017/11/20/hnz9_30.png
Sobri Jóska
Komolyan érdekelne, hogy Te egy Pats - Jags PO meccsen kinek szurkolnál?

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Na tessék a KC ki tudott kapni hosszabbításban és szigorúan az eredményt követve a Browns sem járt messze a Jax ellen...
Klaci79
Én már csak 1 vereséggel számolok, ha ez bejön, akkor a KC már mögöttünk végezne. Most kell szurkolni a Fosztogatóknak. 😊 (Hátha nem szereti a magaslati levegőt, elvégre Denverben szívott már néhányszor)
Soldados
Már mondtam: felesleges félni a Patstől. Pláne a Heinzen.
Elöbb a Jaguarst kell megverni otthon.
Erre az esély az idei összes Jax@Pit meccs fényében pedig igencsak:
 kephost.com/images/2017/11/20/hnz9_30.png

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék itt a vissza nem térő alkalom: rúgjátok ki Haleyt s jöhet McCoy 😛 😉
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Állítólag a héten már aktiválni fogjuk Suttont, de nem tudom kinek a helyére tervezzük. Valószínű Brian Allent tehetjük ki, de nagyon remélem PS-be vissza tudjuk hozni majd. Bár nyilván sokat még nem láttunk tőle.
Egy OT Jake Rodgers érkezett a PS-be a WR Justin Thomas helyére

14 pontos favoritok vagyunk a GB ellen.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Na tessék a KC ki tudott kapni hosszabbításban és szigorúan az eredményt követve a Browns sem járt messze a Jax ellen...
Klaci79
Én már csak 1 vereséggel számolok, ha ez bejön, akkor a KC már mögöttünk végezne. Most kell szurkolni a Fosztogatóknak. 😊 (Hátha nem szereti a magaslati levegőt, elvégre Denverben szívott már néhányszor)
Soldados
Egyelőre nem úgy tűnik, hogy ne bírná...simán átmentek az Oak-on...amikor meg nem ment volna önerőből akkor valamelyik védő besegített egy szabálytalansággal...ezt is simán behúzzák úgyhogy senki nem fogja megkönnyíteni a dolgunkat...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na tessék a KC ki tudott kapni hosszabbításban és szigorúan az eredményt követve a Browns sem járt messze a Jax ellen...
Klaci79
Én már csak 1 vereséggel számolok, ha ez bejön, akkor a KC már mögöttünk végezne. Most kell szurkolni a Fosztogatóknak. 😊 (Hátha nem szereti a magaslati levegőt, elvégre Denverben szívott már néhányszor)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Na tessék a KC ki tudott kapni hosszabbításban és szigorúan az eredményt követve a Browns sem járt messze a Jax ellen...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Esik a hó Pittsburghben 😊 Még akár látványos meccs is lehet jövő héten...Áron nélkül a GB elég gyengus...nehogy erre ráfaragjunk
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Biztos volt olyan. Nem kell szégyellni. Akkoriban Burnell volt a közönség kedvenc. Addig amíg a pénzbeli igényét ki nem jelentette. Onnantól kvazi biztos volt, hogy nem maradhat. Brown akkor még nem volt olyan sem mint most JuJu.
polamalu
Óóóó, dehogynem volt azon a szinten. AB akkor már túl volt egy +1000 yardos szezon és már akkor olyan harcosnak tűnt, mint Ward. JuJu-nak még sokat kell tennie azért, hogy csak olyan szintre jusson, mint AB volt, amikor az első nagy szerződését kapta. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Így igaz. Ez is egy olyan húzás volt, mint az AB vs. Burnell sztori. Akkor is mindenki szinte világvégét es záptojásokat kiabált. Aztán latjuk..... Én is féltem megmondom őszintén, de rámcáfolt mindenki szerencsére.
polamalu
Ki kiabált záptojásokat?
Emlékeim szerint mindenki üdvözölte a döntést, hogy AB megkapta a hosszú távút - miután MW nem.fogadta el az ajánlatot. A PS nem titkolt.szándéka volt az is, hogy valahogy mindkettő maradjon... Nem.jött be, amivel jól jártunk utólag. Talán az akkori pénz soknak tűnt, mivel akkortájt inkább Wallace villogott és.senki se.gondolta, hogy Tóni még.ugrik 2 szintet kb., viszont azt mindenki látta, hogy Acél szíve és mentalitása van - hasonlóan Wardhoz.
kishaszi
Biztos volt olyan. Nem kell szégyellni. Akkoriban Burnell volt a közönség kedvenc. Addig amíg a pénzbeli igényét ki nem jelentette. Onnantól kvazi biztos volt, hogy nem maradhat. Brown akkor még nem volt olyan sem mint most JuJu.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Így igaz. Ez is egy olyan húzás volt, mint az AB vs. Burnell sztori. Akkor is mindenki szinte világvégét es záptojásokat kiabált. Aztán latjuk..... Én is féltem megmondom őszintén, de rámcáfolt mindenki szerencsére.
polamalu
Ki kiabált záptojásokat?
Emlékeim szerint mindenki üdvözölte a döntést, hogy AB megkapta a hosszú távút - miután MW nem.fogadta el az ajánlatot. A PS nem titkolt.szándéka volt az is, hogy valahogy mindkettő maradjon... Nem.jött be, amivel jól jártunk utólag. Talán az akkori pénz soknak tűnt, mivel akkortájt inkább Wallace villogott és.senki se.gondolta, hogy Tóni még.ugrik 2 szintet kb., viszont azt mindenki látta, hogy Acél szíve és mentalitása van - hasonlóan Wardhoz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Magam részéről jobban örülnék, ha úgy jönne az új QB és új OC, hogy Ben marad még egy évet. Ideális állapot lenne 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nekem hiányzik Timmons. Több volt ő ebben a csapatban, mint egy jó játékos. És hiányzik Miller, hiányozni fog jövőre Harrison és Bigben is -amióta családja van, egészen megkedveltem- és teljesülhet mindenki kívánsága is, jöhet az új QB-val egy új OC is. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Apropó, kinek hiányzik Timmons? Vince Williams sztem mindannyiunk várakozását felülmúlta, konkrétan sztem jobban játszik, mint Timmons az utolsó 2 évében nálunk.

Jelenleg úgy néz ki, hogy Timmons távozása semennyire sem érződik. Ez egyedül akkor változna, ha sérülés lenne a poszton, mert mélységünk viszont nincs az ILB-knél.
Soldados
szerintem jobb jatekos T most is es az utolso 2 evben is az volt. Innentol igaz amit irsz, de ez egy sokkal jobb tarsasag most.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
nalam VW a fantasy csapatban ugy hozza a pontokat, mint valami magnes. Atlagosan 8 tackle 1-2 sack.
kurvajo
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Így igaz. Ez is egy olyan húzás volt, mint az AB vs. Burnell sztori. Akkor is mindenki szinte világvégét es záptojásokat kiabált. Aztán latjuk..... Én is féltem megmondom őszintén, de rámcáfolt mindenki szerencsére.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Apropó, kinek hiányzik Timmons? Vince Williams sztem mindannyiunk várakozását felülmúlta, konkrétan sztem jobban játszik, mint Timmons az utolsó 2 évében nálunk.

Jelenleg úgy néz ki, hogy Timmons távozása semennyire sem érződik. Ez egyedül akkor változna, ha sérülés lenne a poszton, mert mélységünk viszont nincs az ILB-knél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyugodt vasárnapunk lesz, csak a fotelből kell szurkolnunk. A JAX, KC és NE veresége lenne nekünk jó. Előbbi kettőre szinte semmi esélyt nem látok a CLE és a NYG ellen, de utóbbira se túl sokat OAK ellen. Mindenesetre ezekre a meccsekre érdemes figyelni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem kell visszanéznem, mert beidéztem neked. De látom a vastaggal kijelölt elemek sem segítettek abban, hogy ezt helyesen értelmezd. Így részemről felesleges a további szócséplés. Nekem nem kellett utólag semmit bevallanom, mert mindent pontosan írtam le. Olyan dolgokat adsz a számba, amit nem írtam (pl, hogy Palmer soha nem volt jó), egész egyszerűen így felesleges beszélgetni... A 2015-ös idény Palmer legjobbja. A 2005-ös megközelítette, de nem volt annyira jó, mint a 2015-ös. 2006-tól kezdve viszont csupa csupa középszerű idény következett, amíg nem került BA keze alá. Ha ezt nem tudod értelmezni, azzal nem tudok mit kezdeni.

A def-ről sem tudsz leszakadni. A def befolyásolja az eredményt, de az O teljesítményt külön is lehet vizsgálni. Sajnos erre nem vagy hajlandó, így megintcsak zsákutca.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ott a link. Nezz ra. Es meglatod. Mindig is tudott passzolni. Es elotte is volt jo qb. Utana viszont nem volt megbizhato. Ezt nem is tagadom. De mindezt csak azert hoztam fel, hogy aki ne tudna, az vissza tudja nezni, hogy nem csak arians alatt lett jo.

Mert eloszor is jo qb kategoriaba tartozott. Aztan leserult. Aztan kozepszeru. Aztan megint jo csapattal jo lett. Ez az igazsag vele, nem az amit mondtal. Hogy ariansal lett jo eloszor. Es ezeket a tenyeket azert hoztam, fel, mert tudtam nem fogod elismerni. 😊

Mit er az arains off ha nincs harrison def td felidoben es nem tudjak visszahozni a meccset, mert megy az ellenfel 14 ponttal 1 perccel a meccs vege elott?

Semmit.

Szoval egyik sem relevans.

De az igen, hogy az off ot nem arians alatt mondtak elitnek. Es nem en hanem szakemberek. Mig az arians offenset atlagosnak, mert jo def mellett tudott nyerni. Igen az benne volt hogy tudtak forditani es sajnos kellett is mert nem csinaltak elotte eleg pontot. Az is igaz, hogy ez zsenialis ha tudnak forditani, de elotte attol meg nem jatszottak ugy. Pedig meg volt adva nekik az esely ra. Ennyi. A tavalyi/tavaly elotti d vel az az off sehol sem lett volna. Es igy forditas sem lett volna.

Az mas, hogy az elit alapanyagnak tartott off nem hozza ki azt magabol amit kellene. Ebben mindenki egyetert. Es hogy haley sem jo vagy tokeletes ebben is. De arians sem volt az. Mas csapatoknal viszont jobban bizonyitott az is teny.

De egy meccsen csak w vagy l van. Mindegy a peldadnal, a def teljesitett felul, mert ok elit def hez meltoan jatszottak. Keves ponton tartva az ellenfelet. Ha az off nem csinalt eleg pontot, az az off hibaja. Vagy ha csinaltak akkor az off felkarcolta a tolluk elvarhato pontot. Meg ha ezt mondjuk a meccs vegen tettek is. Az mind zsenialis. De nem jelenti azt, hogy az az elite off aki az egesz meccs alatt keves pontot tesz fel, de aztan egy utolso tamadasnal pontot csinal. Azt Clutch off nak hivjak, forditasra kepesnek. Es hal istennek, hogy azok voltak kulonben. De az nem egyenlo elittel. Mert akkor pl forditani se kellene.

Pl a new england csinalt a 16-0 as szezonjukban mindig kb 35-42 pontokat, akkor az nem elit? Mindegy, lenyeg hogy minden szubjektiv. Es mindenki most az elmult harom evben beszel elit off rol, haley vel. Es nem pedig regen arians al. Te igy latod. Mas nem. De attol meg lehet igaz.

De ez nem jelenti azt hogy jo haley. Neki is meg vannak a maga hibai. Mint mindenkinek.
gabistar
Inkább hagyjuk... Az a baj, hogy sajnos nem tudod értelmezni, amit olvasol... Nézd csak:
Na most Palmer (egy +30-as veteránról beszélünk) soha senki alatt nem játszott olyan jól, mint Arians-nál (2015). Egy legfeljebb jó QB kategóriába sorolható QB-t, akinek 2006 óta nem volt igazán jó szezonja, 2. évére, 2014-re felépítette, hogy ismét a jók között említsék, 2015-re pedig inkább már az adott év elitjei között.Soldados
Ez tudod mit jelent?
1. Azt, hogy a 2015-ös éve volt a legjobb - igaz.
2. Azt, hogy 2005-06-ban jó volt. (tehát nem állítottam, hogy csak Arians alatt volt jó)
3. Azt, hogy legfeljebb jó kategóriájú QB, aki viszont 07-13 között egy középszer volt. Hét nagyon hosszú év. És ehhez kellett egy jó edző, aki ismét a jók közé emeli, mert Palmer már a süllyesztőben volt. Nem egy kisebb hullámvölgyből vette át, hanem egy olyan QB-t vett át, akiről senki nem gondolta már, hogy képes még jó lenni, azt pláne nem, hogy elit, mint 2015-ben.

Szóval olyan tényeket hoztál, amit magam is elmondtam, meg olyanokat állítasz, ami nem igaz (hogy jó lett volna 06 után pl Oaklandben).

Szóval le volt írva, hogy Palmer 05-ben jó volt. De ennyi. Ha szted Palmer ezenkívül jó volt, nincs is miről beszélni. 05-ben volt egyedül kiemelkedően jó. Én ismerem a statisztikáit, elég sokat foglalkozom az NFL-lel. 😉 De ránéztem és ugyanazt látom: Palmer 05-ben jó volt, 06-ban még adta, onnantól középszer - minden egyes évben. Egy mindenki által leírt QB-ból lett ismét valaki Arians alatt. Ezt írtam. Nem azt, hogy soha nem volt jó.

És én sose mondtam egyetlen egyszer sem, hogy elit volt BA-féle O (fogalmam sincs, hogy ezt honnan vetted...), hanem azt, hogy erőn felül teljesített az állományhoz képest. Épp ezért nem igaz az sem, amit mondasz, hogy máshol jobb volt BA. Nem, Arians mindenhol jó volt, nálunk is. Ahogy elküldtük, lecsaptak rá, aztán azonnal vitték HC-nak is. Haleyt hányszor is hívták tőlünk bárhova is? Nullaszor. Tudod miért? Mert Arians jó (nem zseni, nem csodatévő, nem tévedhetetlen, hanem jó, vagy kiváló), Haley pedig átlagon aluli. Ennyi.

Még egyszer mondom, hagyd már a Def-et. Ne keverd ide, mert nincs értelme. Az O-ról beszélünk. Az elit Def nem ér semmit amikor égsz 2 perccel a vége előtt 3-mal. Ahogy az O sem ér semmit, ha 14-gyel égsz a vége előtt. Ez egy csapat. Nem azt vizsgáljuk, hogy ki nyerte a Super Bowlt! Azt a Steelers nyerte. O-val és D-vel. De ebből mi csak az O-t beszéljük. A keretet és a lerakott teljesítményt vizsgáld. Az az O sokkal szerényebb képességű volt minőségét tekintve, mint a jelenlegi (OL+Bell+AB). Arians kihozta belőle azt, amit lehetett. A mostaniból egyszer sem sikerült kihozni. Erről beszélünk.
Soldados

Na most Palmer (egy +30-as veteránról beszélünk) soha senki alatt nem játszott olyan jól, mint Arians-nál (2015). Irtad te pontosan visszaidezve.
Itt ezt mondtad. Szoval nezd vissza.

Es erre mondtam, hogy nem igaz ebben a formaban. Vagy Igaz? Nem, mert mar jatszott 2005 ben is jol es olyan jol is mint arianssal. Utana Te is bevalottad, hogy igen volt egy jo eve meg 2005 ben is. Szoval nem tudom melyik resze nem tiszta, mert afc north winner harmadik seed es egy igeretes iranyito sb nyeresere kepes csapattal es ha most a statokat a fejembol visszagondolva felhozom, azt hiszem 2005 ben volt 4000 koruli yardal es 32 td vel. Mi ez ha nem jo, vagy nem jol jatszott szezon? Es ezt a negyezer koruli yardot hozta ezutan kovetkezo szezonokban is es a 30 as td passzot is kb. Csak az int szama novekedett utana. De 100 as koruli passer ratingje volt.

Jobbak voltak a statjai ekkor 2005 ben, mint a mi benunknek es a negyezer dobott yard is arra utal egymas utani szezonban, hogy jol jatszott, de romlott a teljesitmenye is az nem vitas. Mas. Mashol is passzolt es nem eloszor 3000 yardokat stb. Szoval nem egy botkezu volt, csak kellett neki a magabiztossaggat visszaadni es egy jo csapat kore. Es ezt megadta neki arians. Ez igaz. Szoval jo iranyitot faragott megint belole. De ez az alitasoddal nem teljesen stimmel. Ezert irtam ra, hogy hatha belatod.

A soha azt jelenti hogy soha nem jatszott jol,vagy volt jo eve csak arianssal. De volt a bengalsal. Aztan valtottal ja igen volt egy jo szezonja. Most meg mar arra hogy en nem tudom mit jelent hogy soha senki alatt nem jatszott jol. Hm. Ok tema reszemrol lezarva. 😊

A def igen is fontos meghatarozoja egy meccsnek. Azert hozom ide, mert a liga egyik legjobb d je mellett tette a zseniet arians. Mig haley pedig nem. Es nem mindegy, hogy fel palyarol inditod a jatekot, vagy a sajat 20 odrol, mert a def ugy karistolt, hogy siman csinalt pontokat is es csomoszor adtak meg a rovid palya eselyet az arians fele off nak. Szoval 60 perc a foci. Es orulok, hogy ben kepes volt az oval forditani a vegen es clutch volt. De elotte ugyanugy meg lett volna az eselyuk arra, hogy pontokat csinaljanak. Es az jo hogy forditottunk kenyszeru helyzetben, de ha jo lett volna mar arians alatt az off, akkor nem kellett volna az egyik legjobb deffel forditani, hanem reg vezetniuk kellett volna.

Ugyanezt lattuk most is tobbszor. Impotens jatek meg rovid palya eseten is. Vagy fg es redzone romlasa. Es ha kihozta a def vagy megadta a lokest haley fele offnak, akkor arra most azt mondod mindig, hogy csak a def miatt tudtunk nyerni. Vagy mert a kozepszeru def kellett megint ahhoz hogy nyerjunk, mert az off nem volt kepes beindulni stb.

De amikor, arianst segitette a csomo 3 and out utan ki a def egy td vel. Arra meg azt mondod, hogy nem szamit, mert mit er az az elit d ha 2 perc van hatra es az offnak forditani kellene. Hat elmondom. Azt, hogy megadta egesz meccsen a def az akkori onak, hogy egyszer vegre talpra alljanak es pontot tegyenek fel az asztalra. Ami a feladatuk. Az meg hogy a meccs vegen tettek zsenialis. De 60 perc a foci. Es ha megteszik ezt az elso 10 percben, nem kell az altalad felvazolt eset. Es ha nem lett volna zsenialis def, akkor nem lenne egyenlitesre sem esely, mint lathattuk ezt a def ben bekovetkezo valtasnal. Hiaba jo az off, ha nem kepes a def megfogni az ellent. Es a mi vedelmunk pedig rendre megfogta oket. Igy mindig elonyben volt az off, mert tudtak a def mindig kihuzza oket a bajbol es a vegen tudtak forditani. Egyenliteni, mert a def keves ponton fogta az ellent es vagy akar pontokat is csinaltak. Ha pedig nem veszed szamitasba, hogy a def akkkor a steel curtain 2 volt, haley alatt pedig nem, akkor az osszehasonlitas nem lesz megint relevans. Ezert hozom fel. Nem masert. Mindegy. Nem fontos. 😊 Nem akarok spam elni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ott a link. Nezz ra. Es meglatod. Mindig is tudott passzolni. Es elotte is volt jo qb. Utana viszont nem volt megbizhato. Ezt nem is tagadom. De mindezt csak azert hoztam fel, hogy aki ne tudna, az vissza tudja nezni, hogy nem csak arians alatt lett jo.

Mert eloszor is jo qb kategoriaba tartozott. Aztan leserult. Aztan kozepszeru. Aztan megint jo csapattal jo lett. Ez az igazsag vele, nem az amit mondtal. Hogy ariansal lett jo eloszor. Es ezeket a tenyeket azert hoztam, fel, mert tudtam nem fogod elismerni. 😊

Mit er az arains off ha nincs harrison def td felidoben es nem tudjak visszahozni a meccset, mert megy az ellenfel 14 ponttal 1 perccel a meccs vege elott?

Semmit.

Szoval egyik sem relevans.

De az igen, hogy az off ot nem arians alatt mondtak elitnek. Es nem en hanem szakemberek. Mig az arians offenset atlagosnak, mert jo def mellett tudott nyerni. Igen az benne volt hogy tudtak forditani es sajnos kellett is mert nem csinaltak elotte eleg pontot. Az is igaz, hogy ez zsenialis ha tudnak forditani, de elotte attol meg nem jatszottak ugy. Pedig meg volt adva nekik az esely ra. Ennyi. A tavalyi/tavaly elotti d vel az az off sehol sem lett volna. Es igy forditas sem lett volna.

Az mas, hogy az elit alapanyagnak tartott off nem hozza ki azt magabol amit kellene. Ebben mindenki egyetert. Es hogy haley sem jo vagy tokeletes ebben is. De arians sem volt az. Mas csapatoknal viszont jobban bizonyitott az is teny.

De egy meccsen csak w vagy l van. Mindegy a peldadnal, a def teljesitett felul, mert ok elit def hez meltoan jatszottak. Keves ponton tartva az ellenfelet. Ha az off nem csinalt eleg pontot, az az off hibaja. Vagy ha csinaltak akkor az off felkarcolta a tolluk elvarhato pontot. Meg ha ezt mondjuk a meccs vegen tettek is. Az mind zsenialis. De nem jelenti azt, hogy az az elite off aki az egesz meccs alatt keves pontot tesz fel, de aztan egy utolso tamadasnal pontot csinal. Azt Clutch off nak hivjak, forditasra kepesnek. Es hal istennek, hogy azok voltak kulonben. De az nem egyenlo elittel. Mert akkor pl forditani se kellene.

Pl a new england csinalt a 16-0 as szezonjukban mindig kb 35-42 pontokat, akkor az nem elit? Mindegy, lenyeg hogy minden szubjektiv. Es mindenki most az elmult harom evben beszel elit off rol, haley vel. Es nem pedig regen arians al. Te igy latod. Mas nem. De attol meg lehet igaz.

De ez nem jelenti azt hogy jo haley. Neki is meg vannak a maga hibai. Mint mindenkinek.
gabistar
Inkább hagyjuk... Az a baj, hogy sajnos nem tudod értelmezni, amit olvasol... Nézd csak:
Na most Palmer (egy +30-as veteránról beszélünk) soha senki alatt nem játszott olyan jól, mint Arians-nál (2015). Egy legfeljebb jó QB kategóriába sorolható QB-t, akinek 2006 óta nem volt igazán jó szezonja, 2. évére, 2014-re felépítette, hogy ismét a jók között említsék, 2015-re pedig inkább már az adott év elitjei között.Soldados
Ez tudod mit jelent?
1. Azt, hogy a 2015-ös éve volt a legjobb - igaz.
2. Azt, hogy 2005-06-ban jó volt. (tehát nem állítottam, hogy csak Arians alatt volt jó)
3. Azt, hogy legfeljebb jó kategóriájú QB, aki viszont 07-13 között egy középszer volt. Hét nagyon hosszú év. És ehhez kellett egy jó edző, aki ismét a jók közé emeli, mert Palmer már a süllyesztőben volt. Nem egy kisebb hullámvölgyből vette át, hanem egy olyan QB-t vett át, akiről senki nem gondolta már, hogy képes még jó lenni, azt pláne nem, hogy elit, mint 2015-ben.

Szóval olyan tényeket hoztál, amit magam is elmondtam, meg olyanokat állítasz, ami nem igaz (hogy jó lett volna 06 után pl Oaklandben).

Szóval le volt írva, hogy Palmer 05-ben jó volt. De ennyi. Ha szted Palmer ezenkívül jó volt, nincs is miről beszélni. 05-ben volt egyedül kiemelkedően jó. Én ismerem a statisztikáit, elég sokat foglalkozom az NFL-lel. 😉 De ránéztem és ugyanazt látom: Palmer 05-ben jó volt, 06-ban még adta, onnantól középszer - minden egyes évben. Egy mindenki által leírt QB-ból lett ismét valaki Arians alatt. Ezt írtam. Nem azt, hogy soha nem volt jó.

És én sose mondtam egyetlen egyszer sem, hogy elit volt BA-féle O (fogalmam sincs, hogy ezt honnan vetted...), hanem azt, hogy erőn felül teljesített az állományhoz képest. Épp ezért nem igaz az sem, amit mondasz, hogy máshol jobb volt BA. Nem, Arians mindenhol jó volt, nálunk is. Ahogy elküldtük, lecsaptak rá, aztán azonnal vitték HC-nak is. Haleyt hányszor is hívták tőlünk bárhova is? Nullaszor. Tudod miért? Mert Arians jó (nem zseni, nem csodatévő, nem tévedhetetlen, hanem jó, vagy kiváló), Haley pedig átlagon aluli. Ennyi.

Még egyszer mondom, hagyd már a Def-et. Ne keverd ide, mert nincs értelme. Az O-ról beszélünk. Az elit Def nem ér semmit amikor égsz 2 perccel a vége előtt 3-mal. Ahogy az O sem ér semmit, ha 14-gyel égsz a vége előtt. Ez egy csapat. Nem azt vizsgáljuk, hogy ki nyerte a Super Bowlt! Azt a Steelers nyerte. O-val és D-vel. De ebből mi csak az O-t beszéljük. A keretet és a lerakott teljesítményt vizsgáld. Az az O sokkal szerényebb képességű volt minőségét tekintve, mint a jelenlegi (OL+Bell+AB). Arians kihozta belőle azt, amit lehetett. A mostaniból egyszer sem sikerült kihozni. Erről beszélünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!