Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ne máá'! Ne bohóckodjunk már... Palmer hol volt jó Oaklandben? 2005-ben volt egy nagy éve Palmernek (de az sem volt jobb, mint a 2015-ös éve), és annyi. Arians 10 évvel később (!) ismét a jók közé emelte.

Meg Arians sose játszatott dink&dunkot. Elit O pedig elképzelhetetlen jó OL nélkül. Szóval ne rugaszkodjunk el a tényektől, ha lehet.

És az Off-teljesítményt a kerethez mérd, ne a def-hez. A kereterősséghez képest alulteljesít az O - minden egyes évben a Haley-érában. Ez a szomorú valóság. Az a siralmas, hogy még középszerű D-nek kellett sokszor kihúznia a szarból az "elit O-t" a korábbi években is.
Soldados
Statisztikat nezz, le is irtam. Ott ha megnezed jok voltak a mutatoi es nem csak arians alatt. Szoval nem egy senkibol csinalt jo qbt. Ugyhogy ne mar... Es nem bohockodunk. Csak nem akarod latni. Jo qb nek tartottak mar 2005 ben is. Csak aztan veszett el, miutan leserult. Nem magatol lett gyenge a poban ott pl. Nezzetek meg a 2005 os po meccset palmerral vs palmer nelkul.

Es ahogy te irtad, sohasem jatszott palmer olyan jol mint arians alatt. Erre irtam amit irtam. Es ez nem igaz, mert az igazsag az hogy egy elotte jo qb korbe tartozott palmer a seruleseig, de utana is hozott ossze jo statokat. Es nem egy helyen. Szoval nem egy nevenincs QBt emelt magas szintre, ahogy te irtad.

- Ketto ezt mondtam, meg ha nem is jott at, hogy haley kellett a dink and dunk miatt, mert arians nem jatszotta azt nalunk es ez kellett nekunk a qb vedelem miatt. Es ezek tenyek, ne rugaszkodjunk el toluk.

Es most megint felhozod az altalam is irt dolgot. Hogy sokszor a d hozza ki a bajbol az off ot. Igen, nem mondtam hogy tokeletes az off. Mondtam is hogy nem az. De ha megnezed pl a superbowlunkat. Akkor a 100 yardos harrison td mennyit tett hozza az sb gyozelemhez ariansnak? Gondolom semmit.

Lasd mar be hogy mind a ketto csapat egyseg hat egymasra. Es ha haleyt segiti ki a d akkor gaz, ha a mi elit def unk 0 zott le valakit arians alatt az meg persze hogy normalis. Es egyertelmu. Nincs azzal baj. Kettos merce. 😊
Mindegy.
gabistar
Miről beszélsz? Milyen jó statról? 2006 óta nem volt 90-es rating felett Palmer. Egy középszer QB volt, akinek a Cards előtt egyetlen igazán jó idénye volt 2005-ben (de a 2015-ös annál is jobb volt). Tíz év után egy már leírt QB-t ismét térképre rakott Arians. Ennyi történt.

Felejtsd már el a D-t! Te hozod fel állandóan... O-król beszélünk! Hogy van-e befolyása a meccs eredményére? Van. De nem erről beszélünk, hanem O-teljesítményről. És ezt be is bizonyítom neked. Kellett-e a Harrison TD az SB-winhez? Kellett. De mit is ért az elit D 2:30-cal a vége előtt, amikor 88 yardra voltunk az end zone-tól? Semmit. A meccsek eredményeit befolyásolja a D, de az O-teljesítményt nyugodtan lehet önmagában nézni. De ha belevenném, akkor se jönne ki jobban a Haley-csapat, amely olyan ergya tud lenni, hogy egy középszer D-től várja a segítséget...

Szóval nem D-kről beszélünk, hanem O-król. Úgy vizsgáld az O-t, hogy a kerethez viszonyítva hogy teljesít. És a válasz az, hogy Haley alatt szarul. Arians alatt pedig úgy, ahogy az elvárható volt, és voltak benne jobb évek is.
Soldados
Ott a link. Nezz ra. Es meglatod. Mindig is tudott passzolni. Es elotte is volt jo qb 2005 ben. Utana viszont nem volt megbizhato. Ezt nem is tagadom. De mindezt csak azert hoztam fel, hogy aki ne tudna, az vissza tudja nezni, hogy nem csak arians alatt lett jo. Nem azert hogy allandoan jo volt. Megint mashogy ertelmezed.

Mert eloszor is jo qb kategoriaba tartozott. Aztan leserult. Aztan kozepszeru. Aztan megint jo csapattal jo lett. Ez az igazsag vele, nem az amit mondtal. Hogy ariansal lett jo eloszor. Es ezeket a tenyeket azert hoztam, fel, mert tudtam nem fogod elismerni. 😊

Mit er az arains off ha nincs harrison def td felidoben es nem tudjak visszahozni a meccset, mert megy az ellenfel 14 ponttal 1 perccel a meccs vege elott?

Semmit.

Szoval egyik sem relevans.

De az igen, hogy az off ot nem arians alatt mondtak elitnek. Es nem en hanem szakemberek. Mig az arians offenset atlagosnak, mert jo def mellett tudott nyerni. Igen az benne volt hogy tudtak forditani es sajnos kellett is mert nem csinaltak elotte eleg pontot. Az is igaz, hogy ez zsenialis ha tudnak forditani, de elotte attol meg nem jatszottak ugy. Pedig meg volt adva nekik az esely ra. Ennyi. A tavalyi/tavaly elotti d vel az az off sehol sem lett volna. Es igy forditas sem lett volna.

Az mas, hogy az elit alapanyagnak tartott off nem hozza ki azt magabol amit kellene. Ebben mindenki egyetert. Es hogy haley sem jo vagy tokeletes ebben is. De arians sem volt az. Mas csapatoknal viszont jobban bizonyitott az is teny.

De egy meccsen csak w vagy l van. Mindegy a peldadnal, a def teljesitett felul, mert ok elit def hez meltoan jatszottak. Keves ponton tartva az ellenfelet. Ha az off nem csinalt eleg pontot, az az off hibaja. Vagy ha csinaltak akkor az off felkarcolta a tolluk elvarhato pontot. Meg ha ezt mondjuk a meccs vegen tettek is. Az mind zsenialis. De nem jelenti azt, hogy az az elite off aki az egesz meccs alatt keves pontot tesz fel, de aztan egy utolso tamadasnal pontot csinal. Azt Clutch off nak hivjak, forditasra kepesnek. Es hal istennek, hogy azok voltak kulonben... De az nem egyenlo elittel. Mert akkor pl forditani se kellene.

Pl a new england csinalt a 16-0 as szezonjukban mindig kb 35-42 pontokat, akkor az nem elit? Mindegy, lenyeg hogy minden szubjektiv. Es mindenki most az elmult harom evben beszel elit off rol, haley vel. Es nem pedig regen arians al. Te igy latod. Mas nem. De attol meg lehet igaz.

De ez nem jelenti azt hogy jo haley. Neki is meg vannak a maga hibai. Mint mindenkinek. Foleg iden, vagy amikor a meccseken nem tudnak valtoztatni, alkalmazkodni a latottakhoz. Vagy erdekes hivasok...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ne máá'! Ne bohóckodjunk már... Palmer hol volt jó Oaklandben? 2005-ben volt egy nagy éve Palmernek (de az sem volt jobb, mint a 2015-ös éve), és annyi. Arians 10 évvel később (!) ismét a jók közé emelte.

Meg Arians sose játszatott dink&dunkot. Elit O pedig elképzelhetetlen jó OL nélkül. Szóval ne rugaszkodjunk el a tényektől, ha lehet.

És az Off-teljesítményt a kerethez mérd, ne a def-hez. A kereterősséghez képest alulteljesít az O - minden egyes évben a Haley-érában. Ez a szomorú valóság. Az a siralmas, hogy még középszerű D-nek kellett sokszor kihúznia a szarból az "elit O-t" a korábbi években is.
Soldados
Statisztikat nezz, le is irtam. Ott ha megnezed jok voltak a mutatoi es nem csak arians alatt. Szoval nem egy senkibol csinalt jo qbt. Ugyhogy ne mar... Es nem bohockodunk. Csak nem akarod latni. Jo qb nek tartottak mar 2005 ben is. Csak aztan veszett el, miutan leserult. Nem magatol lett gyenge a poban ott pl. Nezzetek meg a 2005 os po meccset palmerral vs palmer nelkul.

Es ahogy te irtad, sohasem jatszott palmer olyan jol mint arians alatt. Erre irtam amit irtam. Es ez nem igaz, mert az igazsag az hogy egy elotte jo qb korbe tartozott palmer a seruleseig, de utana is hozott ossze jo statokat. Es nem egy helyen. Szoval nem egy nevenincs QBt emelt magas szintre, ahogy te irtad.

Ketto ezt mondtam, meg ha nem is jott at, hogy haley kellett a dink and dunk miatt, mert arians nem jatszotta azt nalunk es ez kellett nekunk a qb vedelem miatt. Es ezek tenyek, ne rugaszkodjunk el toluk.

Es most megint felhozod az altalam is irt dolgot. Hogy sokszor a d hozza ki a bajbol az off ot. Igen, nem mondtam hogy tokeletes az off. Mondtam is hogy nem az. De ha megnezed pl a superbowlunkat. Akkor a 100 yardos harrison td mennyit tett hozza az sb gyozelemhez ariansnak? Gondolom semmit.

Lasd mar be hogy mind a ketto csapat egyseg hat egymasra. Es ha haleyt segiti ki a d akkor gaz, ha a mi elit def unk 0 zott le valakit arians alatt az meg persze hogy normalis. Es egyertelmu. Nincs azzal baj. Kettos merce. 😊
Mindegy.
gabistar
Miről beszélsz? Milyen jó statról? 2006 óta nem volt 90-es rating felett Palmer. Egy középszer QB volt, akinek a Cards előtt egyetlen igazán jó idénye volt 2005-ben (de a 2015-ös annál is jobb volt). Tíz év után egy már leírt QB-t ismét térképre rakott Arians. Ennyi történt.

Felejtsd már el a D-t! Te hozod fel állandóan... O-król beszélünk! Hogy van-e befolyása a meccs eredményére? Van. De nem erről beszélünk, hanem O-teljesítményről. És ezt be is bizonyítom neked. Kellett-e a Harrison TD az SB-winhez? Kellett. De mit is ért az elit D 2:30-cal a vége előtt, amikor 88 yardra voltunk az end zone-tól? Semmit. A meccsek eredményeit befolyásolja a D, de az O-teljesítményt nyugodtan lehet önmagában nézni. De ha belevenném, akkor se jönne ki jobban a Haley-csapat, amely olyan ergya tud lenni, hogy egy középszer D-től várja a segítséget...

Szóval nem D-kről beszélünk, hanem O-król. Úgy vizsgáld az O-t, hogy a kerethez viszonyítva hogy teljesít. És a válasz az, hogy Haley alatt szarul. Arians alatt pedig úgy, ahogy az elvárható volt, és voltak benne jobb évek is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ne máá'! Ne bohóckodjunk már... Palmer hol volt jó Oaklandben? 2005-ben volt egy nagy éve Palmernek (de az sem volt jobb, mint a 2015-ös éve), és annyi. Arians 10 évvel később (!) ismét a jók közé emelte.

Meg Arians sose játszatott dink&dunkot. Elit O pedig elképzelhetetlen jó OL nélkül. Szóval ne rugaszkodjunk el a tényektől, ha lehet.

És az Off-teljesítményt a kerethez mérd, ne a def-hez. A kereterősséghez képest alulteljesít az O - minden egyes évben a Haley-érában. Ez a szomorú valóság. Az a siralmas, hogy még középszerű D-nek kellett sokszor kihúznia a szarból az "elit O-t" a korábbi években is.
Soldados
Statisztikat nezz, le is irtam. Ott ha megnezed jok voltak a mutatoi es nem csak arians alatt. Szoval nem egy senkibol csinalt jo qbt. Ugyhogy ne mar... Es nem bohockodunk. Csak nem akarod latni. Jo qb nek tartottak mar 2005 ben is. Csak aztan veszett el, miutan leserult. Nem magatol lett gyenge a poban ott pl hanem mert leserult. Nezzetek meg a 2005 os po meccset palmerral vs palmer nelkul. Sb eselyesnek tartottak oket mig minket kevesbe, mert jo volt az a bengals csapat palmerral. Nemhiaba nyertek meg az afct es lettek 3. seed.

Es ahogy te irtad, sohasem jatszott palmer olyan jol mint arians alatt. Erre irtam amit irtam. Es ez nem igaz, mert az igazsag az hogy egy elotte jo qb korbe tartozott palmer a seruleseig, de utana is hozott ossze jo statokat. Es nem egy helyen. Szoval nem egy nevenincs QBt emelt magas szintre, ahogy te irtad.

Ketto ezt mondtam, meg ha nem is jott at, hogy haley kellett a dink and dunk miatt, mert arians nem jatszotta azt nalunk es ez kellett nekunk a qb vedelem miatt. Es ezek tenyek, ne rugaszkodjunk el toluk.

Es most megint felhozod az altalam is irt dolgot. Hogy sokszor a d hozza ki a bajbol az off ot. Igen, nem mondtam hogy tokeletes az off. Mondtam is hogy nem az. De ha megnezed pl a superbowlunkat. Akkor a 100 yardos harrison td mennyit tett hozza az sb gyozelemhez ariansnak? Gondolom semmit.

Lasd mar be hogy mind a ketto csapat egyseg hat egymasra. Es ha haleyt segiti ki a d akkor gaz, ha a mi elit def unk 0 zott le valakit arians alatt az meg persze hogy normalis. Es egyertelmu. Nincs azzal baj. Kettos merce. 😊
Mindegy.

Harom, hol volt jo palmer oaklandben? Hat ha nem is jo, de 4000 passzolt yard 22 td nem egy jatekra keptelen qbrol tanuskodik. Es ezt megintcsak arra irtam hogy korabban leirtad, palmer csak arians alatt lett jo. Szoval nem egy tim tebowbol csinalt qbt. Es nem eloszor volt jo. Ezt akartam kihozni belole. De eleg is volt, mert elismerted, hogy 2005 ben is volt egy jo eve. Szoval nem arians alatt lett eloszor jo. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ne máá'! Ne bohóckodjunk már... Palmer hol volt jó Oaklandben? 2005-ben volt egy nagy éve Palmernek (de az sem volt jobb, mint a 2015-ös éve), és annyi. Arians 10 évvel később (!) ismét a jók közé emelte.

Meg Arians sose játszatott dink&dunkot. Elit O pedig elképzelhetetlen jó OL nélkül. Szóval ne rugaszkodjunk el a tényektől, ha lehet.

És az Off-teljesítményt a kerethez mérd, ne a def-hez. A kereterősséghez képest alulteljesít az O - minden egyes évben a Haley-érában. Ez a szomorú valóság. Az a siralmas, hogy még középszerű D-nek kellett sokszor kihúznia a szarból az "elit O-t" a korábbi években is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Előre is elnézést kérek mindenkitől akit zavar a téma, de az a helyzet, hogy nagyon kevés ilyen fórum van a magyar neten, ahol kulturáltan, érveket ütköztetve lehet vitázni bármiről, és én nem szeretnék lemondani erről a lehetőségről. Szóval:

Ez hogy jött? Képernyőn keresztül felmérted a fizikai és mentális állapotát? És a kapott eredmények alapján határozottan kijelented, hogy fizikailag minden rendben?

Én is el tudok dobni egy labdát jó messzire, akkor én is rendben vagyok fizikailag?

Nem felejetem el, pont ez az egyik legnagyobb hibája, hogy sehol nem volt képes normális OL-t felépíteni.

Miért, Palmer és Stanton hol voltak, csak nem IR-en? Pontosan erről beszélek, semelyik állomáshelyén nem tudta megszervezni a QB védelmét.

Olyan jó válaszai vannak, hogy a kezdő irányítója idén is IR-en van. Illetve egyáltalán, valaha, hol tudott ő arra reagálni hogy szétverik az irányítóját?

Kivéve Ben, aki élete legjobb szezonját épp Haleyvel futotta.

Hát Warnerrel meg Roetlisbergerrel TH is tudott eredményeket felmutatni. Sőt Cassell csoportgyőztes és probowler lett TH alatt, ami inkább bravúr mint Luckkal megcsinálni ugyanezt. Arians meg attól lenne zseni, hogy Luckkal, Palmerrel (mindkettő 1/1) meg Big Bennel tudott eredményeket elérni...

Amúgy Haley szerintem sem jó, ez van, de OC-ként BA-nál azért jobb.
Jan
Először is szerintem ne foglalkozz azzal, ha vkit untat ez a téma, ha unja, legörget. Ez egy fórum, ahol különböző, de a csapathoz szorosan tartozó témák kerülnek szóba.

Szóval nem vizsgáltam meg Bent, nem is vagyok orvos, de nem is kell annak lenni ahhoz, hogy megállapítsuk, hogy fizikálisan alkalmas-e a mély játékra. Aki rendszeresen simán megdobja a 40-50 yardos bombákat, azzal nincs baj fizikálisan. Ha pontatlan, akkor a minőséggel van baj. És ez a Te esetedben is igaz lenne. Márpedig BB rendszeresen megdobja a kellő távot, sőt, sokszor épp az volt a baj, hogy túldobta az elkapókat. Ez nem éppen fizikális problémára utal. Ha akarsz olyan QB-t látni, akinek fizikális korlátai voltak, akkor nézd meg PM utolsó évét.

A másik az OL-kérdés. OC-ként persze feladata az OL-építés, de az adott keretből. Ugyanis OC-ként nem az ő feladata a rostermanagment. Tehát azt nem lehet a számlájára írni, hogy Darnell Stapletonokból, Jonathan Scottokból nem tudott jó falat építeni nálunk. Egy jó falhoz minőségi emberanyag kell, amit nálunk nem kapott meg, ahogy a Colts-nál sem. A Cardsnál, mint HC, természetesen már van beleszólása abba, hogy melyik egységet fejlesszék, de ez nem egyik évről a másikra megy, ahogy az nálunk is kiderült. Mindenesetre bizony tett is kísérletet az OL javítására, például 2013-ban első draftján az 1. körben OG-t, 2015-ben az 1. körben OT-t draftolt, plusz Iuapati 2015-ös megszerzése is említhető. 2015-ben Carson Palmert mindössze 25-ször sackelték és végigjátszotta a szezont. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy hosszútávon nem sikerült megoldania. Ez is több tényezős, belejátszottak sérülések (Iupati, Humphries), vagy bustok (Cooper).

Az, hogy a kezdő QB-ja IR-en van, az történés, erre kell választ adni és amennyire lehetséges tudott is, elvégre Stantonnal is nyertek már meccset. Vagy arról is Arians tehet, hogy Iupati 3 Cardsos idényéből 2-szer IR-re került, idén például mindössze 1 meccs után?

Sokszor elmondtam, nem BB-szurkoló vagyok, hanem Steelers-szurkoló. Attól hogy statisztikailag BB a Haley-érában nyújtotta a legjobbját, még nem jelenti azt, hogy a komplett Offense is. Egyrészt könnyű jobban teljesíteni egy jó OL mögött, másrészt azt kell nézni, hogy az állományához képest felül- vagy alulteljesítés történt. Az Arians-érára inkább előbbi, a Haley-érára utóbbi jellemző.

Éppen ezért téves következtetés, hogy Haley BB-vel eredményeket tudott volna felmutatni. Az nem eredmény, hogy BB jó. Az eredmény az lenne, ha egy minden területen elit O elit teljesítményt nyújtana. De ez egyszer sem történt meg. Ez alulteljesítés. Az viszont kétségtelen, hogy Casellel volt 1, azaz EGY jó éve. De a másik kettő katasztrofális volt. Warnerrel az a helyzet, hogy alapvetően Whiz hívta a playeket a Cards-nál. Az viszont nem szempont, hogy Palmer (vagy éppen Luck) révén 1/1-es QB-kal dolgozott Arians, a valós szempont az, hogy milyen minőséget képviselnek ezek a játékosok. Na most Palmer (egy +30-as veteránról beszélünk) soha senki alatt nem játszott olyan jól, mint Arians-nál (2015). Egy legfeljebb jó QB kategóriába sorolható QB-t, akinek 2006 óta nem volt igazán jó szezonja, 2. évére, 2014-re felépítette, hogy ismét a jók között említsék, 2015-re pedig inkább már az adott év elitjei között. Egy leírt QB-t térképre rakott ismét. Luck pedig kiváló képességű, ebben igazad van, de azért egy rookie QB-val nem könnyű eredményeket elérni, pl PM-mel nem sikerült, de Luckkal igen. A maga nemében eredmény rookie QB-val PO-ba menetelni.

Én nem állítom azt, hogy Arians zseni. (Az nálam legfelbebb Belichick), csak azt hogy kiváló szakember, és az eredményei, címei ezt tökéletesen alátámasztják, ugyanis mindenhol megállta a helyét. Hibái vannak neki is, az pl jogos, hogy a rendszere kevésbé védi a QB-t, ugyanakkor ez jelentősen redukálható, ha megfelelő OL dolgozik a QB előtt. Ez tökéletesen látszott is a Cards 2015-ös szezonján. Haley ezzel szemben immár 6. éve van nálunk, ebből 4-re rámondható, hogy alapanyagában elit, de egyszer sem felelt meg ennek a szintnek. A két ember egy lapon sem említhető sem minőségében, sem elért eredményeikben.
Soldados
Csak par dolog. Palmer soha senki alatt nem jatszott olyan jol mint ariansnal. Hm. 2005 ben a poba ment a csapataval es ok voltak az eselyesek AFC North winner 3 seed. Es ha nem utjuk ki a terdet es veszti el ezutan az onbizalmat meg fonalat a kesobbiekben, akkor talan most nem lenne sixburgh.

Az adatai sem azt mutatjak, hogy csak arians csinalt vele csodat. Az igaz, hogy o adta vissza talan a hitet, magabiztossagat. De mar elotte mashol is volt jo eve. Bengals, Oakland stb. Meg lehet nezni, nem csak arians alatt passzolt eloszor sokat es jol. Itt vannak a statjai. Es nezzuk meg a 2005 os palmert vs bent. Vagy ugy atlagban is.

 www.foxsports.com/nfl/carson-palmer-player-stats

 www.foxsports.com/nfl/ben-roethlisberger-player-stats

Szoval 2005 ben talan jobb is volt, mint a mi ben unk, a statok alapjan meg egyertelmuen. Amig aztan kidolt egy raeso vedonk miatt, aki a terdere esett, ami nem mellesleg manapsag mar szabalytalan, ha eldobta a labdat a qb stb. Es hat terdserules is lett belole. Es szezon vege. Masodik szamu qb es steelers gyozelem azon a meccsen. Es kb upset azon a meccsen. En akkoriban feltem is, hogy a bengals megver minket.

2005 Cincinnati Bengals season
Head coach Marvin Lewis
Owner Mike Brown
Home field Paul Brown Stadium
Results
Record 11–5
Division place 1st AFC North
Playoff finish Lost Wild Card (Steelers) 31–17

Mindezt csak azert irom, hogy nem csak arians alatt jatszott jol. Es valamivel alatamasztva.

A masik, el kell fogadni vegre, hogy a vezetes nem akarta arianst. Es ezert hoztak mast, aki benbol egy a labdatol gyorsabban megszabadulo qbt farad. Es ezzel kevesebb eselyt ad a seruleseknek. Es nem tobbnyire az van, hogy run run a ketto kozul az egyik kozepre es aztan ben szalad mint pok a falon es ha szerencseje van, ami tobbnyire volt, akkor kiszabadulva megdobja a first downt. Na ezt azert inkabb ben erdemenek irom le, nem arians megkrealt oc tervenek. Es pont ettol akartak megszabadulni, hogy ben jatekos elettartama hosszabb legyen.

Mert ha jo lett volna az off nem kellett volna ilyeneket neznunk es minden egyes ilyen jatek komoly serules veszelyt hordoz magaban. Minel tovabb tartod magadnal a labdat, annal nagyobb az esely, hogy valaki akar vak oldalrol, vagy hatulrol is odaer es akkor jon a kegyetlen tackle.

Mas. Az biztos hogy arians jo eddzo, kulonben nem lenne a ligaban, vagy nem kapott volna dijakat stb. De akkor a mi rendszerunk nem volt kozel sem tokeletes az off oldalon es o volt az oc es nem volt elite az off. Ezt is adatokkal lehetne bizonyitani, de a lenyeg, hogy a minden mutatoban top 3 def mellett azert kicsit konnyebb az off helyzete. Mert tudom, hogy most az lesz, hogy game winning drive okat tudtunk csinalni. Igen, de egy nem kellett volna ez, ha elotte tobb pontot csinalunk. Ketto nem lehetett volna ez, ha a def nem adja meg annyiszor a lehetoseget.

Nezzuk mar meg, hogy haley alatt a def hanyszor volt elso, vagy a top 3 ban? Es akkor lathatjuk, hogy mostanaban nehezebb dolga van, volt az offnak. Mert nem volt elvarhato a def tol hogy lemossak az elenfelet a palyarol es akar pontokat csinalnak stb. Tudom hogy most jok vagyunk. De akkor meg elite def el dolgozott arians.

Es ez egyertelmuen a csapat tulajdonos utasitasa volt. Es erre azert hoztak kulsos embert, mert arians tul joban volt bennel. Es ben talan kisirhatta volna ugyanazt a stilust, amit addig jatszott. Es ebbol a tulaj nem kert. Ezert is nem alt szoba ben haleyvel sokaig. Es ezert is, tulzok, de hisztizett amikor elment arians.

Ketto a dink and dunk rendszert haley jobban ismerte, jatszotta talan mint arians. Es ezert is kellett o. Meg hogy bennek ne legyen tul sok befolyasa a jatek uj semajaba. Aztan valtottunk. El kell ezt fogadni. Mert elmult. Es ertheto volt miert valtottunk. Meg ha nem is jott be minden szamitas amire gondoltunk.

A lenyeg viszont igen. Big ben meg most is jatszik. Valamint megtanult, ha kell gyoran szabadulni a labdatol. Es ben egy befektetes a csapatnak. Nem csak jatekos. O az akit az emberek latni akartak/akarnak jatszani. Es nem engedhettek meg, hogy a mar minden porcikajaban serult qb meg tobb serulesnek tegye ki magat a stilusaval, amivel regen jatszott. Ennyi. Mert megengedhettuk ketto superbowl gyozelem utan, hogy erre is hangulyt tegyunk.

Haley nem a legjobb OC, de amiert idehoztak megcsinalta. A csapat felepitett most egy elite off ot. Ami az o keze alatt lett killer bee's. Es stb. Ezeket ne vegyuk el tole. De az biztos, hogy van nala jobb. De arians se volt a legjobb a run run big ben csoda pass el. Ahol az ellen is tudta mikor hol jon a futas es meg is fogtak. Es jott a harmadik es hosszu.

Most meg haley nem tudja kihozni az elite off bol a maximumot. Ez egy kicsivel jobb, mint ami arians alatt volt. De ez szubjektiv.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
BB tartott egy kis beszédet a szünetben az O-nak. Elég hatásos volt az eredményét tekintve.
Soldados
hol olvastal errol?
kene a source ha lehet
xtaki
 www.steelersdepot.com/2017/11/offense-responds-big-bens-halftime-challenge/
Soldados
Ezt akkor megtehetne minden meccs elott. Es nem csak a felidoben, vagy ha nem megy a szeker. 😊
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Úgy látom rendbe szedte az asszony BB-t!
Brown hihetetlen!!
steelwolf
Otthon aludt, nem idegenben. Igy volt ra esely. 😊
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Szép, sok pontos győzelem, de egyszerűen a halálom, amikor ennyit passzolunk. Egyszerűen nem értem, miért? Na mindegy..

Más: amilyen király ez a kameraállás ismétlésben, annyira élvezhetetlen egy egész meccsen keresztül. Remélem hamar leszoknak róla, mert a pálya szélén lévő játékok például nem is látszódnak. De azt se nagyon érzékeltem, hogy egy-egy játék hány yardot hozott.
Szokol
Egy eros futas elleni vedelemmel szemben voltunk. Azert csinaltunk tobb passzot mint futast, valamint gyors passzokat, hogy a blitzek ne erjenek oda, es elgondolkozzon lebeau, hogy erdemes e egyatalan blitzelni. Ha meg blitzel ne legyen eselyuk odaerni. A blitz pl a futast is jobban meg tudja fogni, kiveve ha a blitz oldalara hivjuk a futast, mint tettuk es a blitzelok moge tud a futo erni (lasd jobbra hosszu futas belltol). Szoval biztonsagi modban jatszottunk. Ezert is.

Es egy erdekes dolgot mondtak, ami eddig eszembe sem jutott volna. Azt mondtak eloben, hogy azert lehetunk jobbak otthon, mert ott tudjuk jatszani az igazi jatekunkat a no huddlet tobbet. Es ez lathato is volt az elso drive unknal, ahol ult minden szinte. Szoval ez egy eleg eros erv lehet, hogy miert van az, hogy ha idegenbe megyunk es a zaj es egyeb miatt nem tudunk a megszokott jatekot ritmust jatszani, athivni stb olyan konnyen. Es ezert ott mindig van egy kis valtas. Es otthon a csendesebb kornyezetben tudunk jobban kiteljesedni. Ez egy jo ervnek hangzott. Tudom nem csak errol szol, de azert eleg jo meglatas. Szerintetek mennyire lehet befolyasolo tenyezo, mert szerintem ez tenyleg elegge az idegenben?

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csak nekem tűnt úgy, hogy M Bryant végig savanyú képpel játszott?? Nagyon visszafogottnak tűnt a többiek szinte extázisba tolták ....., Ő meg faarccal
BenEdict
igen, amikor AB esz nelkul unnepet o mellette ult es szinet utott a kontraszt.
pedig igen igen sokat jatszottak ra. El kene kapnia a fonalat.
xtaki
Ezt vettem eszre en is, amig ab juju es bell unnepelt a td utan es szorakoztak. Addig vagy nem vartak meg meg odaert bryant direkt, vagy csak kesobb ment oda szep lassan setalva es faarccal. Eleg fura volt. Sot az elkapasai utan sem votl tul boldog bryant. Vagy nem mutatta hogy first down meg stb. Lehet kicsit ki is lett rekesztve, a tobbiek altal a beszolasa utan, amit nem csodalok. Mert addig mindenki megint megadott neki minden tiszteletet stbt. Aztan megint eljatszotta. Tweet jujurol, elotte hogy csereljek el, azelott meg hogy juju minek is kellett amikor o itt lesz iden, a draft utan ezt mondta, ha jol emlekszem.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Előre is elnézést kérek mindenkitől akit zavar a téma, de az a helyzet, hogy nagyon kevés ilyen fórum van a magyar neten, ahol kulturáltan, érveket ütköztetve lehet vitázni bármiről, és én nem szeretnék lemondani erről a lehetőségről. Szóval:

Ez hogy jött? Képernyőn keresztül felmérted a fizikai és mentális állapotát? És a kapott eredmények alapján határozottan kijelented, hogy fizikailag minden rendben?

Én is el tudok dobni egy labdát jó messzire, akkor én is rendben vagyok fizikailag?

Nem felejetem el, pont ez az egyik legnagyobb hibája, hogy sehol nem volt képes normális OL-t felépíteni.

Miért, Palmer és Stanton hol voltak, csak nem IR-en? Pontosan erről beszélek, semelyik állomáshelyén nem tudta megszervezni a QB védelmét.

Olyan jó válaszai vannak, hogy a kezdő irányítója idén is IR-en van. Illetve egyáltalán, valaha, hol tudott ő arra reagálni hogy szétverik az irányítóját?

Kivéve Ben, aki élete legjobb szezonját épp Haleyvel futotta.

Hát Warnerrel meg Roetlisbergerrel TH is tudott eredményeket felmutatni. Sőt Cassell csoportgyőztes és probowler lett TH alatt, ami inkább bravúr mint Luckkal megcsinálni ugyanezt. Arians meg attól lenne zseni, hogy Luckkal, Palmerrel (mindkettő 1/1) meg Big Bennel tudott eredményeket elérni...

Amúgy Haley szerintem sem jó, ez van, de OC-ként BA-nál azért jobb.
Jan
Először is szerintem ne foglalkozz azzal, ha vkit untat ez a téma, ha unja, legörget. Ez egy fórum, ahol különböző, de a csapathoz szorosan tartozó témák kerülnek szóba.

Szóval nem vizsgáltam meg Bent, nem is vagyok orvos, de nem is kell annak lenni ahhoz, hogy megállapítsuk, hogy fizikálisan alkalmas-e a mély játékra. Aki rendszeresen simán megdobja a 40-50 yardos bombákat, azzal nincs baj fizikálisan. Ha pontatlan, akkor a minőséggel van baj. És ez a Te esetedben is igaz lenne. Márpedig BB rendszeresen megdobja a kellő távot, sőt, sokszor épp az volt a baj, hogy túldobta az elkapókat. Ez nem éppen fizikális problémára utal. Ha akarsz olyan QB-t látni, akinek fizikális korlátai voltak, akkor nézd meg PM utolsó évét.

A másik az OL-kérdés. OC-ként persze feladata az OL-építés, de az adott keretből. Ugyanis OC-ként nem az ő feladata a rostermanagment. Tehát azt nem lehet a számlájára írni, hogy Darnell Stapletonokból, Jonathan Scottokból nem tudott jó falat építeni nálunk. Egy jó falhoz minőségi emberanyag kell, amit nálunk nem kapott meg, ahogy a Colts-nál sem. A Cardsnál, mint HC, természetesen már van beleszólása abba, hogy melyik egységet fejlesszék, de ez nem egyik évről a másikra megy, ahogy az nálunk is kiderült. Mindenesetre bizony tett is kísérletet az OL javítására, például 2013-ban első draftján az 1. körben OG-t, 2015-ben az 1. körben OT-t draftolt, plusz Iuapati 2015-ös megszerzése is említhető. 2015-ben Carson Palmert mindössze 25-ször sackelték és végigjátszotta a szezont. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy hosszútávon nem sikerült megoldania. Ez is több tényezős, belejátszottak sérülések (Iupati, Humphries), vagy bustok (Cooper).

Az, hogy a kezdő QB-ja IR-en van, az történés, erre kell választ adni és amennyire lehetséges tudott is, elvégre Stantonnal is nyertek már meccset. Vagy arról is Arians tehet, hogy Iupati 3 Cardsos idényéből 2-szer IR-re került, idén például mindössze 1 meccs után?

Sokszor elmondtam, nem BB-szurkoló vagyok, hanem Steelers-szurkoló. Attól hogy statisztikailag BB a Haley-érában nyújtotta a legjobbját, még nem jelenti azt, hogy a komplett Offense is. Egyrészt könnyű jobban teljesíteni egy jó OL mögött, másrészt azt kell nézni, hogy az állományához képest felül- vagy alulteljesítés történt. Az Arians-érára inkább előbbi, a Haley-érára utóbbi jellemző.

Éppen ezért téves következtetés, hogy Haley BB-vel eredményeket tudott volna felmutatni. Az nem eredmény, hogy BB jó. Az eredmény az lenne, ha egy minden területen elit O elit teljesítményt nyújtana. De ez egyszer sem történt meg. Ez alulteljesítés. Az viszont kétségtelen, hogy Casellel volt 1, azaz EGY jó éve. De a másik kettő katasztrofális volt. Warnerrel az a helyzet, hogy alapvetően Whiz hívta a playeket a Cards-nál. Az viszont nem szempont, hogy Palmer (vagy éppen Luck) révén 1/1-es QB-kal dolgozott Arians, a valós szempont az, hogy milyen minőséget képviselnek ezek a játékosok. Na most Palmer (egy +30-as veteránról beszélünk) soha senki alatt nem játszott olyan jól, mint Arians-nál (2015). Egy legfeljebb jó QB kategóriába sorolható QB-t, akinek 2006 óta nem volt igazán jó szezonja, 2. évére, 2014-re felépítette, hogy ismét a jók között említsék, 2015-re pedig inkább már az adott év elitjei között. Egy leírt QB-t térképre rakott ismét. Luck pedig kiváló képességű, ebben igazad van, de azért egy rookie QB-val nem könnyű eredményeket elérni, pl PM-mel nem sikerült, de Luckkal igen. A maga nemében eredmény rookie QB-val PO-ba menetelni.

Én nem állítom azt, hogy Arians zseni. (Az nálam legfelbebb Belichick), csak azt hogy kiváló szakember, és az eredményei, címei ezt tökéletesen alátámasztják, ugyanis mindenhol megállta a helyét. Hibái vannak neki is, az pl jogos, hogy a rendszere kevésbé védi a QB-t, ugyanakkor ez jelentősen redukálható, ha megfelelő OL dolgozik a QB előtt. Ez tökéletesen látszott is a Cards 2015-ös szezonján. Haley ezzel szemben immár 6. éve van nálunk, ebből 4-re rámondható, hogy alapanyagában elit, de egyszer sem felelt meg ennek a szintnek. A két ember egy lapon sem említhető sem minőségében, sem elért eredményeikben.
Soldados
A kerdes inkabb az ki es foleg miert akarja megtartani H-t. A legjobb es a legrosszabb jatek kozotti kulonbseg peldatlan. Ezzel a kerettel az atlagos jatekszinvonalnak is magasan kellene lennie. Ok a TE nem tartozik a liga kremjebe es BB sem nyujtja az elete formajat, de itt erdemes az AFC QB nevsort megnezni es azokhoz kepest elit meg igy is es a tobbi kiegeszito pajtasrol nem is beszelve. Talan ti vagytok a legegeszsegesebbek, a Marvel univerzumbol talan Hulknak van eselye a keretbe kerulesre es H leteszi az asztalra ezt a csodat evrol-evre ( ebben legalabb konzekvens ).
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
A fizikai állapothoz csak annyit, hogy ha valaki már nincs a toppon akkor hiába tud nagyot rúgni a labdába a pontossággal már jönnek a problémák. Vagy épp más sportban a futam második felében már nem tud úgy koncentrálni a féktávon.
Ha valakit egész életében ütöttek, vertek az előbb utóbb elfárad. (fizikálisan és mentáisan is) Még az olyan terminátor is mint BB.
Akkor viszont olyan kell kérni tőle amit még mindig magas szinten tud, a játékhívásokat igazítani az új helyzethez.
Szerintem.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Antonio Brown is the best WR of the last 20 years.

He's better than Moss, T.O., all of them.

Klaci79
TOP10-es, az biztos, de azért Jerry Rice, Tim Brown, Marvin Harrison, Megatron a már nem játszók és Julio Jones, Larry Fitzgerald csak szóba jöhet, ha már Moss és T.O. nem ér. És ha nem csak a statisztikailag alátámasztható teljesítmény számít, akkor ebben a topicban megemlítem Wardot is.
Sobri Jóska
Természetesen ezzel lehet vitázni (hogy érdemes e, az más kérdés ebben a topicban 😊 )pont ezért a forrást is megosztottam. De én a magam részéről szerencsésnek tartom magam, hogy ilyen zsenit láthatok élőben játszani 😊
Klaci79
A megoldas Megatron es tenyleg kar rajta vitatkozni. En csak szeretnem eloben latni AB-t, de igy Tv-n kersztul is elmeny. 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Előre is elnézést kérek mindenkitől akit zavar a téma, de az a helyzet, hogy nagyon kevés ilyen fórum van a magyar neten, ahol kulturáltan, érveket ütköztetve lehet vitázni bármiről, és én nem szeretnék lemondani erről a lehetőségről. Szóval:

Ez hogy jött? Képernyőn keresztül felmérted a fizikai és mentális állapotát? És a kapott eredmények alapján határozottan kijelented, hogy fizikailag minden rendben?

Én is el tudok dobni egy labdát jó messzire, akkor én is rendben vagyok fizikailag?

Nem felejetem el, pont ez az egyik legnagyobb hibája, hogy sehol nem volt képes normális OL-t felépíteni.

Miért, Palmer és Stanton hol voltak, csak nem IR-en? Pontosan erről beszélek, semelyik állomáshelyén nem tudta megszervezni a QB védelmét.

Olyan jó válaszai vannak, hogy a kezdő irányítója idén is IR-en van. Illetve egyáltalán, valaha, hol tudott ő arra reagálni hogy szétverik az irányítóját?

Kivéve Ben, aki élete legjobb szezonját épp Haleyvel futotta.

Hát Warnerrel meg Roetlisbergerrel TH is tudott eredményeket felmutatni. Sőt Cassell csoportgyőztes és probowler lett TH alatt, ami inkább bravúr mint Luckkal megcsinálni ugyanezt. Arians meg attól lenne zseni, hogy Luckkal, Palmerrel (mindkettő 1/1) meg Big Bennel tudott eredményeket elérni...

Amúgy Haley szerintem sem jó, ez van, de OC-ként BA-nál azért jobb.
Jan
Először is szerintem ne foglalkozz azzal, ha vkit untat ez a téma, ha unja, legörget. Ez egy fórum, ahol különböző, de a csapathoz szorosan tartozó témák kerülnek szóba.

Szóval nem vizsgáltam meg Bent, nem is vagyok orvos, de nem is kell annak lenni ahhoz, hogy megállapítsuk, hogy fizikálisan alkalmas-e a mély játékra. Aki rendszeresen simán megdobja a 40-50 yardos bombákat, azzal nincs baj fizikálisan. Ha pontatlan, akkor a minőséggel van baj. És ez a Te esetedben is igaz lenne. Márpedig BB rendszeresen megdobja a kellő távot, sőt, sokszor épp az volt a baj, hogy túldobta az elkapókat. Ez nem éppen fizikális problémára utal. Ha akarsz olyan QB-t látni, akinek fizikális korlátai voltak, akkor nézd meg PM utolsó évét.

A másik az OL-kérdés. OC-ként persze feladata az OL-építés, de az adott keretből. Ugyanis OC-ként nem az ő feladata a rostermanagment. Tehát azt nem lehet a számlájára írni, hogy Darnell Stapletonokból, Jonathan Scottokból nem tudott jó falat építeni nálunk. Egy jó falhoz minőségi emberanyag kell, amit nálunk nem kapott meg, ahogy a Colts-nál sem. A Cardsnál, mint HC, természetesen már van beleszólása abba, hogy melyik egységet fejlesszék, de ez nem egyik évről a másikra megy, ahogy az nálunk is kiderült. Mindenesetre bizony tett is kísérletet az OL javítására, például 2013-ban első draftján az 1. körben OG-t, 2015-ben az 1. körben OT-t draftolt, plusz Iuapati 2015-ös megszerzése is említhető. 2015-ben Carson Palmert mindössze 25-ször sackelték és végigjátszotta a szezont. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy hosszútávon nem sikerült megoldania. Ez is több tényezős, belejátszottak sérülések (Iupati, Humphries), vagy bustok (Cooper).

Az, hogy a kezdő QB-ja IR-en van, az történés, erre kell választ adni és amennyire lehetséges tudott is, elvégre Stantonnal is nyertek már meccset. Vagy arról is Arians tehet, hogy Iupati 3 Cardsos idényéből 2-szer IR-re került, idén például mindössze 1 meccs után?

Sokszor elmondtam, nem BB-szurkoló vagyok, hanem Steelers-szurkoló. Attól hogy statisztikailag BB a Haley-érában nyújtotta a legjobbját, még nem jelenti azt, hogy a komplett Offense is. Egyrészt könnyű jobban teljesíteni egy jó OL mögött, másrészt azt kell nézni, hogy az állományához képest felül- vagy alulteljesítés történt. Az Arians-érára inkább előbbi, a Haley-érára utóbbi jellemző.

Éppen ezért téves következtetés, hogy Haley BB-vel eredményeket tudott volna felmutatni. Az nem eredmény, hogy BB jó. Az eredmény az lenne, ha egy minden területen elit O elit teljesítményt nyújtana. De ez egyszer sem történt meg. Ez alulteljesítés. Az viszont kétségtelen, hogy Casellel volt 1, azaz EGY jó éve. De a másik kettő katasztrofális volt. Warnerrel az a helyzet, hogy alapvetően Whiz hívta a playeket a Cards-nál. Az viszont nem szempont, hogy Palmer (vagy éppen Luck) révén 1/1-es QB-kal dolgozott Arians, a valós szempont az, hogy milyen minőséget képviselnek ezek a játékosok. Na most Palmer (egy +30-as veteránról beszélünk) soha senki alatt nem játszott olyan jól, mint Arians-nál (2015). Egy legfeljebb jó QB kategóriába sorolható QB-t, akinek 2006 óta nem volt igazán jó szezonja, 2. évére, 2014-re felépítette, hogy ismét a jók között említsék, 2015-re pedig inkább már az adott év elitjei között. Egy leírt QB-t térképre rakott ismét. Luck pedig kiváló képességű, ebben igazad van, de azért egy rookie QB-val nem könnyű eredményeket elérni, pl PM-mel nem sikerült, de Luckkal igen. A maga nemében eredmény rookie QB-val PO-ba menetelni.

Én nem állítom azt, hogy Arians zseni. (Az nálam legfelbebb Belichick), csak azt hogy kiváló szakember, és az eredményei, címei ezt tökéletesen alátámasztják, ugyanis mindenhol megállta a helyét. Hibái vannak neki is, az pl jogos, hogy a rendszere kevésbé védi a QB-t, ugyanakkor ez jelentősen redukálható, ha megfelelő OL dolgozik a QB előtt. Ez tökéletesen látszott is a Cards 2015-ös szezonján. Haley ezzel szemben immár 6. éve van nálunk, ebből 4-re rámondható, hogy alapanyagában elit, de egyszer sem felelt meg ennek a szintnek. A két ember egy lapon sem említhető sem minőségében, sem elért eredményeikben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Antonio Brown is the best WR of the last 20 years.

He's better than Moss, T.O., all of them.

Klaci79
TOP10-es, az biztos, de azért Jerry Rice, Tim Brown, Marvin Harrison, Megatron a már nem játszók és Julio Jones, Larry Fitzgerald csak szóba jöhet, ha már Moss és T.O. nem ér. És ha nem csak a statisztikailag alátámasztható teljesítmény számít, akkor ebben a topicban megemlítem Wardot is.
Sobri Jóska
Természetesen ezzel lehet vitázni (hogy érdemes e, az más kérdés ebben a topicban 😊 )pont ezért a forrást is megosztottam. De én a magam részéről szerencsésnek tartom magam, hogy ilyen zsenit láthatok élőben játszani 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Antonio Brown is the best WR of the last 20 years.

He's better than Moss, T.O., all of them.

Klaci79
TOP10-es, az biztos, de azért Jerry Rice, Tim Brown, Marvin Harrison, Megatron a már nem játszók és Julio Jones, Larry Fitzgerald csak szóba jöhet, ha már Moss és T.O. nem ér. És ha nem csak a statisztikailag alátámasztható teljesítmény számít, akkor ebben a topicban megemlítem Wardot is.

több mint 6 éve
BenEdict Pittsburgh Steelers 16
Amivel igazából nem tudok megbékèlni, az a fölöslegesen nagy számban elkövetett szabàlytalanságok szàma. ráadásul a zebrák is mintha szőrösszívűbbek lennének velünk mint az ellenfeleinkkel.
több mint 6 éve
Santiagoo 2
Köszi mindenkinek!

Gondolom, az agresszivitásból is fakad a "sok" benyelt hosszú passzjáték is. Az azért nem semmi, hogy 7 db 40+ -os play ellenére 190 Yards/game a mutató. Bár az ellenfelek támadói sem voltak elitek.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Sziasztok!
Már sok-sok éve olvasom a fórumot, most úgy döntöttem, megtöröm a csendet.

Számomra a meccs jelenete az volt, amikor Benen ketten lógtak, egyikük a karján, mégis odadobta Bellnek 6-8 yardra. Az visszahozott valamit a pár évvel ezelőttiből.

Most nem volt bajom a pass heavy játékkal. A Titans elég jó a futás ellen. Yard/playben is elől vannak, valamint 10 meccsen csak egy 20 yardnál hosszabbat engedtek.

Valaki hozzáértő árulja már el nekem, hogy ez a rengeteg missed tackle a sok zónázás miatt van, vagy egyéb okai is lehetnek?
Santiagoo
Üdv neked, mindig jó, ha új arcokkal bővül a fórum.

Annyit még a lentiekhez, hogy minél agresszívabb vagy, annál több lesz a miss tackle. Márpedig Shazier azért is playmaker, mert gyors és agresszív. Mivel minőségi ellenfelek ellen dolgozol, ez természetes (mármint, hogy lesz miss tackle). Az arány csak a kérdés és az, hogy az adott miss tackle okoz-e bármi splash playt a másik oldalon. Emellé kell rakni azt is, hogy egy-egy backfield tackle ilyen szinten megállít egy támadást, így simán belefér egy-egy miss tackle, ha nincs belőle nagy játék az ellenfélnél.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sziasztok!
Már sok-sok éve olvasom a fórumot, most úgy döntöttem, megtöröm a csendet.

Számomra a meccs jelenete az volt, amikor Benen ketten lógtak, egyikük a karján, mégis odadobta Bellnek 6-8 yardra. Az visszahozott valamit a pár évvel ezelőttiből.

Most nem volt bajom a pass heavy játékkal. A Titans elég jó a futás ellen. Yard/playben is elől vannak, valamint 10 meccsen csak egy 20 yardnál hosszabbat engedtek.

Valaki hozzáértő árulja már el nekem, hogy ez a rengeteg missed tackle a sok zónázás miatt van, vagy egyéb okai is lehetnek?
Santiagoo
A meccs alatt a PFF es srác eleg jól elmagyarázta. A vedelem nem fix gap-el dolgozik. Vagyis felál a DT a B lyukkal szemben az egyáltalán nem biztos, hogy az lesz az övé. Ehhez irtó gyorsnak kell lenni. Ez megvan. Ilyenkor, ha nem jó szögben érkezel, egy fél pillanattal később vagy előbb már lecsúszol nagy eséllyel. Amikor a lyukkal szemben állsz fel egyszerűbb a képlet. A nyilt pályán egyédtelműen amit Laci írt tutintalanság, sebesség. Jó lesz ez. Bela is egyre kevesebbet ad elő belőle.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Úgy látom rendbe szedte az asszony BB-t!
Brown hihetetlen!!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB tartott egy kis beszédet a szünetben az O-nak. Elég hatásos volt az eredményét tekintve.
Soldados
hol olvastal errol?
kene a source ha lehet
xtaki
 www.steelersdepot.com/2017/11/offense-responds-big-bens-halftime-challenge/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
BB tartott egy kis beszédet a szünetben az O-nak. Elég hatásos volt az eredményét tekintve.
Soldados
hol olvastal errol?
kene a source ha lehet
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB tartott egy kis beszédet a szünetben az O-nak. Elég hatásos volt az eredményét tekintve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Tomlin újabb év, negatív szezon nélkül:
Head Coach Mike Tomlin has led the team to an 8-2 record this year, ensuring for the 11th straight year in his tenure the team will not finish w/ less than a .500 record. His career record is now 111-59 (.653), the best start in franchise history.

Adam Rank‏Verified account
@adamrank
11h11 hours ago
More
Antonio Brown is the best WR of the last 20 years.

He's better than Moss, T.O., all of them.


Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Sziasztok!
Már sok-sok éve olvasom a fórumot, most úgy döntöttem, megtöröm a csendet.

Számomra a meccs jelenete az volt, amikor Benen ketten lógtak, egyikük a karján, mégis odadobta Bellnek 6-8 yardra. Az visszahozott valamit a pár évvel ezelőttiből.

Most nem volt bajom a pass heavy játékkal. A Titans elég jó a futás ellen. Yard/playben is elől vannak, valamint 10 meccsen csak egy 20 yardnál hosszabbat engedtek.

Valaki hozzáértő árulja már el nekem, hogy ez a rengeteg missed tackle a sok zónázás miatt van, vagy egyéb okai is lehetnek?
Santiagoo
Üdv a fedélzeten 😊
A sok elhibázott szerelés azon része, ami nem jár együtt a játékkal illetve az ellenfelek tehetségével, az leginkább a sebességből fakad. Nagyon fiatal, nagyon gyors védelmünk van, akik sokszor 3-4m-t repülnek, így természetes a hiba. Viszont ha a hiba ellenére legalább annyit elérnek, hogy megállítják egy pillanatra az ellenfelet, a többieknek már több idejük van "normális" szerelésre. Ezen a szinten már nem tanulnak szerelni, max a rutin segít, az pedig most hiányzik azért.