Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Egyre szimpatikusabb a srác😊
 twitter.com/steelers/status/858018325317775363

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
nhl.com legújabb mock-ja szerint Kizer jön hozzánk...a Browns meg inkább Kinget húzza...komoly csapat jönne össze Cleveland-ben...már majdnem tuti lenne, hogy ez nem lesz 1/1 jövőre 😊
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A mai móka mikor kezdődik?
steelwolf
01:00
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 901 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A mai móka mikor kezdődik?
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Hasonlóan sikeres estét kívánok magunknak 😊
| És Obi Melifonwu-t |

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Ez a Watt gyerek amúgy milyen futás ellen? Zónába zavarható? Nézem a highlight videóját és sack sack hátán, de semmi egyéb. Remélem nem ennyire egysíkú!
Szokol
Vicces, mert a leginkább all rounder OLB-nek gondolom ebből a classból, de mivel egy azaz egy évet húzott le tulajdonképpen igazán OLB-ként, így még rengeteg a tanulnivalója. Az NFL.com-on fogalmaztak úgy, hogy majd 4 éves távlatban mindenki csodálkozni fog miért csúszhatott le eddig. Persze most ez kicsit erősnek tűnik, de benne van, hogy egy igazi belül-kívül bevethető all rounder legyen belőle. Nem véletlenül említik, hogy scheme fit a srác, mert a rengeteg nickel felállásunk kapcsán nekünk egy balról, jobbról és középről is veszélyes olyan srác, aki - volt TE-ként - a felé repülgető labdákat simán le is szedheti...no az aranyat érhet és remélem érni is fog.

Apuuuu mikor kezdődik a szezooooooooon? 😊)))
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Ez a Watt gyerek amúgy milyen futás ellen? Zónába zavarható? Nézem a highlight videóját és sack sack hátán, de semmi egyéb. Remélem nem ennyire egysíkú!
Szokol
Ha sorban 10+ sackes szezonokat hoz, akkor engem nem fog érdekelni hogy azonkívül mit tud 😊
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Ez a Watt gyerek amúgy milyen futás ellen? Zónába zavarható? Nézem a highlight videóját és sack sack hátán, de semmi egyéb. Remélem nem ennyire egysíkú!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Milyen érdekes, idén sem olyan playát húztunk első körben, aki volt nálunk pro day-en. Ez a Ndjoku dolog pedig úgy tűnik bejött és a Browns megkajálta. Igaz annyi pickjük van, hogy az már-már komolytalan. Bár ennek ellenére kétlem, hogy bárki szívesen cserélne velük, hiszen potens QB még mindig sehol. De nem lennék meglepve ha Kizerrel megpróbálkoznának még a 20. helyről valahogy.

Klaci79
A Brownsnak a jövő évi drafon is van egy halom pickje, én ink vmi olyasmire gyanakszom, hogy idén igyekeznek még minél több lyukat betömni, azt jövőre feltradelni vki QB-ért, elvégre gyűjtöttek hozzá muníciót.
Nem melesleg tengernyi cap space-ük van, szal a QB-n kívül a legtöbb hiányposztot betömhetik a jövő évi szabadügynök piacon.
Mondjuk ez így túl logikusnak hangzik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Milyen érdekes, idén sem olyan playát húztunk első körben, aki volt nálunk pro day-en. Ez a Ndjoku dolog pedig úgy tűnik bejött és a Browns megkajálta. Igaz annyi pickjük van, hogy az már-már komolytalan. Bár ennek ellenére kétlem, hogy bárki szívesen cserélne velük, hiszen potens QB még mindig sehol. De nem lennék meglepve ha Kizerrel megpróbálkoznának még a 20. helyről valahogy.
Mi (szerintem) a McMillan, B. Baker, J Jones hármasból fogunk most választani és egyikkel sem lennék boldogtalan. Ha esetleg ők kimennének akkor jöhet Butt vagy Everett, esetleg Marcus Williams. Aztán 3. körben jöhet egy cb és egy QB a Peterman, Webb, Kaaya hármasból. Azzal nem számolok, hogy akkorát csúszna, de még feltrade árán is érdekes lenne Cunningham vagy Obi Melifonwu.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Mára pedig CB, TE, S húzást várok. Nem tudom, Én nagyon nem várok WR húzást, legfeljebb a kompenzációs pickünkkel, de Én még azt is el tudom képzelni, hogy felmegyünk a második körben valakiért. King, vagy akár nekem Melifonwu is célpont lehet, ha csúsznak egy kicsit. Kiváncsi leszek....
Klemó
ILB-t húzni kell! Mondjuk McMillan?
Szokol
Igen valóban ez is evidens célpont lehet, de Én sokkal inkább egy hibryd safety húzást várok, mint egy klasszikus ILB húzást. Nickel felállásokra kell azt gondolom optimalizálnunk és ott van gondunk igazán, mert nincs elég minőségi DB.
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Mára pedig CB, TE, S húzást várok. Nem tudom, Én nagyon nem várok WR húzást, legfeljebb a kompenzációs pickünkkel, de Én még azt is el tudom képzelni, hogy felmegyünk a második körben valakiért. King, vagy akár nekem Melifonwu is célpont lehet, ha csúsznak egy kicsit. Kiváncsi leszek....
Klemó
ILB-t húzni kell! Mondjuk McMillan?
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Mára pedig CB, TE, S húzást várok. Nem tudom, Én nagyon nem várok WR húzást, legfeljebb a kompenzációs pickünkkel, de Én még azt is el tudom képzelni, hogy felmegyünk a második körben valakiért. King, vagy akár nekem Melifonwu is célpont lehet, ha csúsznak egy kicsit. Kiváncsi leszek....
Klemó
Melin valaki ne legyen, újra becenevet kell kitalálnunk mint Bélának 😀
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Mára pedig CB, TE, S húzást várok. Nem tudom, Én nagyon nem várok WR húzást, legfeljebb a kompenzációs pickünkkel, de Én még azt is el tudom képzelni, hogy felmegyünk a második körben valakiért. King, vagy akár nekem Melifonwu is célpont lehet, ha csúsznak egy kicsit. Kiváncsi leszek....
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
B+ az ertekelesek szerint erre a pickre.
nem lehet, hogy csak JJ miatt lett elsokoros?
sosem lattam jatszani, szoval fogalmam nincs.
xtaki
Ha TJ Smithnek hívják biztos nem első körös.. de szerintem 2. kört akkor is megért volna.
Mondjuk nálam azért Lawson v. Willis jobb választás lett volna.. de az a nagy kérdés, hol van a srác plafonja - kockázatos pick, magas upside-dal.

Szerintem amúgy az ösztönein bőven lehet csiszolni, de a kezeit viszonylag jól használja (ami pláne egy nyersebb játékosnál ált. jó jel abból a szempontból, hogy nem lesz totális bust, a 3-4-es OLB-k közül csak Lawson jobb szvsz ezen a téren)

Nem rossz pick ez.
Igor
Én nem gondolom, hogy Willis, különösen Lawson jobb választás lenne nála. Bőven összemérhető már az előbbivel már most a teljesítménye, és ami viszont vitathatatlan az az upside ami benne van. Igazából egy teljes idényt nyomott le OLB-ként addig az O-ban dolgoztak vele. Nem erőből dolgozik, hanem ösztönből, használva a kezeit. Cirka 10kg izom még hiányzik rajta és már a combine-on megmutatta, hogy ezt érti is, elindult felfelé. Ezen felül nekem a név azért arra is iránymutatás lehet, hogy az upside-ból valóság lesz-e.

Persze tudom, ez részben szubjektív is, de az OLB-k közül Én egyértelműen őt vártam (persze feltételezve, hogy a medical check megvolt) és még McKinley-t is megelőzve.
több mint 7 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Ha egy teljes szezont lehúzott a sérülései után sérülés nélkül, akkor csak egészséges. 😁
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Még a végén háromesélyes lesz a csoport 😀

A Browns baszod elkezdett jól draftolni!
Szokol
Dodó
Szerintem ettől nem kell félni, hiába húztak jókat elkúrják valahogy. Tutira. 😀
több mint 7 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Még a végén háromesélyes lesz a csoport 😀

A Browns baszod elkezdett jól draftolni!
Szokol
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
OLB-be jött a húzás, ez a fontos. Senki sem tudja jelenleg, hogy milyen lesz a srác, de ez egy szép, logikus választás volt. Csak abban az egy esetben tekinteném a későbbiekben hibásnak a húzását, ha kiderülne, hogy porcelán a fiú. A Browns baszod elkezdett jól draftolni!

Szerkesztette: Szokol
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Mindez tényleg nagyon jó, itt a nagyobb kérdőjel a mi orvosi stábunk. Bár a soutingban jók - mikor a két Miasszonyunk közül a jóra raktunk. Én örülök elvtársak és a szívem repes, de lesznek majd olyan időszakok a D életében, mint most az offezbe - iszonyat keret, ha egyszer végre egyszerre játszanának, hajj. Kedvem lenne elhozni Biegelt is, azt nyomjuk az igát, enm kell majomkodás a Dbe.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Nos....
Én nagyon örülök. Lehet persze mondani, hogy a neve az ami őt igazán naggyá teszi és nyilván nem is lehet egyszerű ilyen névvel és a vele járó elvárásokkal megbirkózni. Nagyon rendes srácnak tűnik, ami szerintem fontos a mi közegünkben. Baromi érdekes lenne egy McKinley-t úgy hallgatni, hogy a Steelersbe jön. Oh no.
Nyilván persze nem jó olyanokat olvasni, hogy a térdével problémák vannak: 2013-ban sérült meg a jobb térde. Walt Lowe a Texans doktora műtötte is neki, nyilván bratyó ezt elintézte.
Medial Patellofemoral Ligament sérülése volt, alább látható, hogy ez mi a szar a térdben. Süti talán megosztja velünk mennyire tartja ezt súlyos dolognak a karrierjére nézve?!

FIG. 1. Line drawing shows the normal anatomic structures of the medial aspect of the knee as well as their relationship to one another. The medial patellofemoral ligament extends from the adductor tubercle on the medial femoral condyle to the superior pole of the patella. Note that it lies deep to the most distal fibers of the vastus medialis obliquus muscle. The adductor magnus tendon and medial collateral ligament also attach to the adductor tubercle. 


Bár elsőre akkor nem kellett műteni ezt a sérülését a 2014-es edzések során ismét előjött és ekkor döntöttek a műtét mellett.
2015-ben a tavaszi edzéseken Wattnak megsérült a bal térde is. Korábban is volt egy apró sérülése itt, de ekkor ez nagyon rosszul jött. Szüleit sírva hívta fel, hogy ez miért történik meg éppen vele, de szerencsére végül kiderült, hogy nincs szükség műtétre és 2015 őszén már vissza tudott térni a pályára. ,
2016-ban már egész évben teljesen egészséges volt. Ekkor 38 tackles, 15.5 TFL, 11.5 sacks, 1 INT; First team All Big Ten; Second team All American
Szerintem hatalmas potenciál van benne és a foci a vérében van. Nagyon jól járhatunk vele, nyilván ezer és egy fotót csináltunk a térdéről.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
B+ az ertekelesek szerint erre a pickre.
nem lehet, hogy csak JJ miatt lett elsokoros?
sosem lattam jatszani, szoval fogalmam nincs.
xtaki
Ha TJ Smithnek hívják biztos nem első körös.. de szerintem 2. kört akkor is megért volna.
Mondjuk nálam azért Lawson v. Willis jobb választás lett volna.. de az a nagy kérdés, hol van a srác plafonja - kockázatos pick, magas upside-dal.

Szerintem amúgy az ösztönein bőven lehet csiszolni, de a kezeit viszonylag jól használja (ami pláne egy nyersebb játékosnál ált. jó jel abból a szempontból, hogy nem lesz totális bust, a 3-4-es OLB-k közül csak Lawson jobb szvsz ezen a téren)

Nem rossz pick ez.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
B+ az ertekelesek szerint erre a pickre.
nem lehet, hogy csak JJ miatt lett elsokoros?
sosem lattam jatszani, szoval fogalmam nincs.
xtaki
Az NFL.com-on A -t adtak rá
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Megmondom őszintén, hogy ha nincs az egészségi kétség, akkor nálam egyértelműen az egyik legjobb, legösztönösebb. Mindegyik más esetben lett volna nekem gondom, de nála egyedül a térd lehet a kérdés. Már ezt Gabi felvetette és hát igen ez kockázat, de hiszem, hogy megnéztük, szarrá elemeztük.

Ahogy néztem a videókat róla látszott, hogy elképesztő tehetsége van. 1 évet játszott OLB poszton, még nagyon fiatal és nálunk Harrison mögött szépen pallérozódhat.

Egyébként pedig az első kör végén felesleges azon filózni, hogy valaki első körös vagy sem. A srácban nagy az upside és ha van csapat, amely ki tudja hozni ezt belőle, akkor az mi vagyunk.