Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 679 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A tippem TE

" class="embed">
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Na, akkor ti is megkaptátok a CB-teket. Én pl ettől nem vagyok elragadtatva. De majd meglátjuk.
Soldados
Gondolom egy WR-nek jobban örültél volna 😊
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én innentől BPA-znék ha már a gyémántokról beszéltünk eddig.
Ez a pick már majdnem 4. kör, ahonnan én már úgy vagyok vele, hogy ha van bárki, akiben látják a lehetőséget hogy jó legyen, azt húzzák be poszttól függetlenül.
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
A CB/TE belengetése smokescreen volt. 😊 Egyikre se volt szükségünk.
Soldados
Sutton is takarítószemélyzet lesz 😊
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na mi lesz ezutan? Ilb, te ?
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 679 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sutton 😊....kb. hónapokkal ezelőtt amikor elkezdtem jobban megnézegetni az idei felhozatalt volt bennem egy olyan érzés, hogy nálunk fog landolni 😊. Én pedig nagyon örülök a JuJu picknek. Martavis meg...újabb csalódás 😕

" class="embed">
több mint 7 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Moats amúgy nem tolt a bryanti cuccból?
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, akkor ti is megkaptátok a CB-teket. Én pl ettől nem vagyok elragadtatva. De majd meglátjuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na itt a cb. Es ez el is mondja, hogy golson ban sem biznak annyira. De jobban mint bryantben. Mert egyik testi, mig a masik lelkileg kockazati tenyezo...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
A Dallas idén a 2. olyan pick-et viszi ki, aki előkelő helyen szerepelt nálunk...Shazier esete jut eszembe. Vicces....
Klaci79
Lehet, hogy a harmadikat, nem vagyok meggyőződve róla, hogy Taco nem volt a boardunkon az első körre 😊

Suttonnak örülünk.
tenorx
Igazad van....ott volt
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Dallas idén a 2. olyan pick-et viszi ki, aki előkelő helyen szerepelt nálunk...Shazier esete jut eszembe. Vicces....
Klaci79
Lehet, hogy a harmadikat, nem vagyok meggyőződve róla, hogy Taco nem volt a boardunkon az első körre 😊

Suttonnak örülünk.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Ott is van....Sutton, Tennessee.....jó húzás!!!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
A Dallas idén a 2. olyan pick-et viszi ki, aki előkelő helyen szerepelt nálunk...Shazier esete jut eszembe. Vicces....
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Kicsit más:  bleacherreport.com/articles/2706511-martavis-bryant-says-juju-smith-schuster-is-sammie-coates-replacement?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

Bryanttől kurva unszimpatikus az a tweet, Tomlin meg vicces 😀

Soldi nálam Keisel vagy Gay is gyémánt, ha már starter lesz simán az. És még így is kurva ritka.
tenorx
Igen, az volt...lehetett is érezni a zavart az erőben....ne írogassanak már ilyeneket a srácok egymásnak....
több mint 7 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Tippek? Nálam Beckwith és Peterman.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Állítólag már le is adtuk Cameron Sutton nevét...erre kíváncsi leszek.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na ez is lehet hogy egy szempont. Jo jatekos, de ez most miert is kellett? Jo csapatjatekos??? Eleg lett volna lemosni a palyarol, az ellent es nem szivni. Nem a tweetrol masnak nekimenni. Es csak nagy szajjal. Na mindegy. Tudta o hogy kinek szol. A masodik koros wr. De itt is latszik, hogy kenyszeres a srac. Mert tudja vegleg annyi, egy hiba utan. Coatesnek meg nem igazan. Max eggyel lejjebb csuszik a rangsorban. Meg lehet o fogja belovetni bryant. Ezekutan.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kicsit más:  bleacherreport.com/articles/2706511-martavis-bryant-says-juju-smith-schuster-is-sammie-coates-replacement?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

Bryanttől kurva unszimpatikus az a tweet, Tomlin meg vicces 😀

Soldi nálam Keisel vagy Gay is gyémánt, ha már starter lesz simán az. És még így is kurva ritka.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De nem csak gyémántokról beszélünk, mint AB. Hanem olyan játékosokról, mint Keisel, vagy Gay. Vagy olyan hasznos kiegészítőkről, mint például Chickillo. Ha kidobálod a pickjeidet (egy prospectért, akiből ugyanúgy lehet bust), az óriási hiba. Lehet azt mondani, hogy egy jobb CB-ért, de nem tudod, hogy tényleg jobb CB lesz-e, viszont egy csapat 53 főből áll, nem 22-ből, hogy 22 jó játékos kelljen. Szóval nagyon is kellenek a hátsó körből érkező AB-k, Keiselek, Gayek, vagy akár Chickillók. Így lehet csapatot építeni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na jó vita lezárva....ez meggyőzött! Igazi Steeler lesz:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/858138698956853249
Klaci79
mondok egy vicces esetet, amit tegnap hallottam egy rokonomtol hatha az feloldobja a kedvunket. A tortenet ket fohose, egy kamionos srac, aki alapanyagokat szallit ki ettermeknek stb. Es hines ward.

A srac, bement ward table 86 ettermebe, amit itt mar felraktam, mert arut szalitott ki. Aztan, mivel nem talalt senkit, aki alairta volna a papirjat, hogy atvettek tole az arut felment az emeletre.

Ahol ward volt vele szembe (tulaj). Es megkerte, hogy tudna egy alairast adni. Mire ward persze termeszetesen, hova keri. Teljesen felcsigazva...

A srac, ha lehet ide a papirra, hogy atvette az arut es ekkor esett le a tortenet masodik fohosenek ward, hogy nem egy elvetemult fan ment fel az irodajaba, hanem csak egy beszallito. Es egy apro sohajtassal es perszevel alairta.

: )

ps: A srac magyar.
gabistar
Én egyáltalán nem bánom, hogy csak ritkán (indokolt esetben - Holmes vagy Troy) megyünk fel, mert így nem pazarolunk pickeket. Ez nagyon fontos egy olyan csapatnál, amelyik döntő részben kizárólag draftról építkezik.
Soldados
Itt egyet kell ertenem. De most csak azert, mert kell majd qb jovore. De az is igaz. Hogy igy epitkezunk. De az nem jelenti azt sem, hogy ez csak igy a jo. : )

Mindegy wr is kellett. Es ekkor hoztak, hogy bryant hulyesege eseten, ne legyen az ami iden/tavaly volt.
gabistar
Indokolt esetben fel lehet menni. Ez nem volt az. Minek áldoztál volna be pick(ek)et például egy olyan safetyért, akit 2 évig legfeljebb a spec teamben csodálhattunk volna. Ez pickpazarlás lett volna.
Soldados
Mármint olyan pickeket, amiknek a 95%-a 1 év múlva kikerül a ligából (persze a maradék meg beválik, de azért felsőbb körökben erre nagyobb sansz van).
tenorx
Ez sem igaz így. Spec teamerek hasznos kiegészítő játékosok is vannak. És azzal tudsz nagyot nyerni, ha ráakadsz egy AB-re itt. Vagy akár olyan stabil kezdőkre, mint Keisel, vagy Gay. De ha eladod a pickeket, akkor se spec teamered nem lesz, se az esélyét nem adod meg, hogy gyémántra bukkanj.

Kellenek a hátsó (5-7) pickek is.
Soldados
Arra gondolnak soldi, hogy nem lesz surun gyemant a hatso korokben. Es, ha van egy tuti jo cb, akkor neha felmehetnenk erte. Ennyi. Mind a ketto hosszu tavon kiegyenliti egymast. Mi igy epitkezunk szinte mindig. Es csak kezdokert megyunk fel szinte. Igy nem veszitunk sok picket. De lehet hogy jatekost igen. Mindegy kinek a pap kinek a papne. Most fog jonni, egy cb es jobb lesz mint barki mas. De kell meg egy ilb is, hogy meglegyen timmons utodja. Meg sok sok szerencse.
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jó vita lezárva....ez meggyőzött! Igazi Steeler lesz:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/858138698956853249
Klaci79
mondok egy vicces esetet, amit tegnap hallottam egy rokonomtol hatha az feloldobja a kedvunket. A tortenet ket fohose, egy kamionos srac, aki alapanyagokat szallit ki ettermeknek stb. Es hines ward.

A srac, bement ward table 86 ettermebe, amit itt mar felraktam, mert arut szalitott ki. Aztan, mivel nem talalt senkit, aki alairta volna a papirjat, hogy atvettek tole az arut felment az emeletre.

Ahol ward volt vele szembe (tulaj). Es megkerte, hogy tudna egy alairast adni. Mire ward persze termeszetesen, hova keri. Teljesen felcsigazva...

A srac, ha lehet ide a papirra, hogy atvette az arut es ekkor esett le a tortenet masodik fohosenek ward, hogy nem egy elvetemult fan ment fel az irodajaba, hanem csak egy beszallito. Es egy apro sohajtassal es perszevel alairta.

: )

ps: A srac magyar.
gabistar
Én egyáltalán nem bánom, hogy csak ritkán (indokolt esetben - Holmes vagy Troy) megyünk fel, mert így nem pazarolunk pickeket. Ez nagyon fontos egy olyan csapatnál, amelyik döntő részben kizárólag draftról építkezik.
Soldados
Itt egyet kell ertenem. De most csak azert, mert kell majd qb jovore. De az is igaz. Hogy igy epitkezunk. De az nem jelenti azt sem, hogy ez csak igy a jo. : )

Mindegy wr is kellett. Es ekkor hoztak, hogy bryant hulyesege eseten, ne legyen az ami iden/tavaly volt.
gabistar
Indokolt esetben fel lehet menni. Ez nem volt az. Minek áldoztál volna be pick(ek)et például egy olyan safetyért, akit 2 évig legfeljebb a spec teamben csodálhattunk volna. Ez pickpazarlás lett volna.
Soldados
Mármint olyan pickeket, amiknek a 95%-a 1 év múlva kikerül a ligából (persze a maradék meg beválik, de azért felsőbb körökben erre nagyobb sansz van).
tenorx
Ez sem igaz így. Spec teamerek hasznos kiegészítő játékosok is vannak. És azzal tudsz nagyot nyerni, ha ráakadsz egy AB-re itt. Vagy akár olyan stabil kezdőkre, mint Keisel, vagy Gay. De ha eladod a pickeket, akkor se spec teamered nem lesz, se az esélyét nem adod meg, hogy gyémántra bukkanj.

Kellenek a hátsó (5-7) pickek is.
Soldados
Persze, nem vitatom én se, hogy lehet gyémántot találni.
Viszont ha megkérdezel, hogy mit szeretnék, Jujut meg egy talán special teamert vagy egy jobb DB-t, én tudom mit választok.
Nem mondom, hogy ki kell baszni minden hátsóbb körös picket, de szerintem megéri tradelni velük (nyilván van értékük, különben senki nem akarná megvenni).
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Remélem Lewis fog jönni...benne még látok valamit...bár neki meg ügye volt
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na jó vita lezárva....ez meggyőzött! Igazi Steeler lesz:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/858138698956853249
Klaci79
mondok egy vicces esetet, amit tegnap hallottam egy rokonomtol hatha az feloldobja a kedvunket. A tortenet ket fohose, egy kamionos srac, aki alapanyagokat szallit ki ettermeknek stb. Es hines ward.

A srac, bement ward table 86 ettermebe, amit itt mar felraktam, mert arut szalitott ki. Aztan, mivel nem talalt senkit, aki alairta volna a papirjat, hogy atvettek tole az arut felment az emeletre.

Ahol ward volt vele szembe (tulaj). Es megkerte, hogy tudna egy alairast adni. Mire ward persze termeszetesen, hova keri. Teljesen felcsigazva...

A srac, ha lehet ide a papirra, hogy atvette az arut es ekkor esett le a tortenet masodik fohosenek ward, hogy nem egy elvetemult fan ment fel az irodajaba, hanem csak egy beszallito. Es egy apro sohajtassal es perszevel alairta.

: )

ps: A srac magyar.
gabistar
Én egyáltalán nem bánom, hogy csak ritkán (indokolt esetben - Holmes vagy Troy) megyünk fel, mert így nem pazarolunk pickeket. Ez nagyon fontos egy olyan csapatnál, amelyik döntő részben kizárólag draftról építkezik.
Soldados
Itt egyet kell ertenem. De most csak azert, mert kell majd qb jovore. De az is igaz. Hogy igy epitkezunk. De az nem jelenti azt sem, hogy ez csak igy a jo. : )

Mindegy wr is kellett. Es ekkor hoztak, hogy bryant hulyesege eseten, ne legyen az ami iden/tavaly volt.
gabistar
Indokolt esetben fel lehet menni. Ez nem volt az. Minek áldoztál volna be pick(ek)et például egy olyan safetyért, akit 2 évig legfeljebb a spec teamben csodálhattunk volna. Ez pickpazarlás lett volna.
Soldados
Mármint olyan pickeket, amiknek a 95%-a 1 év múlva kikerül a ligából (persze a maradék meg beválik, de azért felsőbb körökben erre nagyobb sansz van).
tenorx
Ez sem igaz így. Spec teamerek hasznos kiegészítő játékosok is vannak. És azzal tudsz nagyot nyerni, ha ráakadsz egy AB-re itt. Vagy akár olyan stabil kezdőkre, mint Keisel, vagy Gay. De ha eladod a pickeket, akkor se spec teamered nem lesz, se az esélyét nem adod meg, hogy gyémántra bukkanj.

Kellenek a hátsó (5-7) pickek is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy biztos....ha ez az offense egy meccsen is 20 pont alatt termel, akkor rúgják ki a pcsába Haley-t, de azonnal
Klaci79
Azt akkor fogjak, ha ben megy es lesz uj QB. Mert nem biztos hogy ben megint ki tud varni, vagy ki akar 2-3 evet hogy beleszokjon. De ha kevesebb a serules esetleg, mint volt tavaly az off ba. Akkor azert realis kellene hogy legyen a 24 es atlag. Nem a harminc. Ha....

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Egy biztos....ha ez az offense egy meccsen is 20 pont alatt termel, akkor rúgják ki a pcsába Haley-t, de azonnal