Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A magam részéről nagyon örülök ennek picknek 😀

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 7 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Bust,fix...😊
több mint 7 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 239
B+ az ertekelesek szerint erre a pickre.
nem lehet, hogy csak JJ miatt lett elsokoros?
sosem lattam jatszani, szoval fogalmam nincs.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Watt. A bennmaradókat figyelembe véve papírforma. Azért kíváncsi lettem volna mi van, ha Maho bent van 20-25 körül. 😊

De a lényeg, hogy a legnagyobb need OLB volt és oda jött ember. Eddig nekem 1/1. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Az első Wisconsin védő a tesó óta aki első körös lett
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem egy négy fős kívánság listám van:
1. Jabril Peppers
2. Patrick Mahomes
3. DeShone Kizer
4. T.J. Watt (vagy esetleg más pass-rusher)

Ha valaki közülük jön, boldog leszek nagyon.
tenorx
Én boldog vagyok! 😀
Persze Fosternek is örültem volna, de nagyon nagyon örülök TJ Wattnak.
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Yesss!!! OLB

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
TJ Watt!!!
Bejött a tipp 😀
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
valamiért az a megérzésem van, hogy a tavalyinál is sokkal jobb draftunk lesz most
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
02:00-kor kezdődik a draft és ugyebár 12 pick megy le óránként, a legjobb esetben 5 körül leszünk
Klaci79
Nem szeretnélek elkeseríteni, de alaphelyzetben óránként 6 cetli fogy el. Nem kötelező kivárni a 10 percet, ettől függetlenül az 5 perc/választás erősen optimista becslés. 😊
tomi-tomi
Igaz, de tavaly se tartott sokkal tovább emlékeim szerint....Most talán még kevesebb játékos lesz jelen...hamar lezavarják majd 😉
Klaci79
Az 5 óra az annyira nincs messze, de ha 12 pick menne le óránként, akkor 5-re már 36-on túllennénk, na annyi pedig nincs idén sem az első körben 😊
Viszont nagyjából fél 6 körül szokott befejeződni, mivel a végén vagytok – ha nincs feltrade – olyan 5.15 körül elég lehet felkelni 😊
De én nem kockáztatnék

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
02:00-kor kezdődik a draft és ugyebár 12 pick megy le óránként, a legjobb esetben 5 körül leszünk
Klaci79
Nem szeretnélek elkeseríteni, de alaphelyzetben óránként 6 cetli fogy el. Nem kötelező kivárni a 10 percet, ettől függetlenül az 5 perc/választás erősen optimista becslés. 😊
tomi-tomi
Igaz, de tavaly se tartott sokkal tovább emlékeim szerint....Most talán még kevesebb játékos lesz jelen...hamar lezavarják majd 😉
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
02:00-kor kezdődik a draft és ugyebár 12 pick megy le óránként, a legjobb esetben 5 körül leszünk
Klaci79
Nem szeretnélek elkeseríteni, de alaphelyzetben óránként 6 cetli fogy el. Nem kötelező kivárni a 10 percet, ettől függetlenül az 5 perc/választás erősen optimista becslés. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
02:00-kor kezdődik a draft és ugyebár 12 pick megy le óránként, a legjobb esetben 5 körül leszünk
Klaci79
Koszonom
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
02:00-kor kezdődik a draft és ugyebár 12 pick megy le óránként, a legjobb esetben 5 körül leszünk
több mint 7 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Sziasztok Sracok! Van valakinek sejtelme, kb mikor valasztunk? Elore is koszonom az infot. ... Und szerintem BPA. Es majdnem mindegy ki-mi, mert minden csak kesobb mutatja magat...😊

Szerkesztette: Vaspor
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És? Willis sincs, pedig ő lesz a legjobb 😛
Wyatt
willis who? lol. jordan? : ) amugy igaz, (mayock) mert JJ elso volt az edge rusher listan. Landry Jones meg top 5 QB. Szoval a tevedes joga mindenkinek fentartva. : )
gabistar
Tessék, Mayock figyel, be is írta hozzátok 1/30-ra 😀

több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Kb minden második drafton húzunk olyan játékost, akiről egybehangzóan állítják, hogy nem fog lecsúszni hozzánk... 😊 Heyward, DeCastro, stb, stb...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
ha dzsoki jönne első körben az főnyeremény lenne, Engramnak annyira itt nem örülnék, de 2. körben ő is, Shaheen is remek, de Buttal sem lennék letörve. Ugyanakkor csak az első 3 választás olyan, akivel esetleg már az elő naptól tudnánk pótolni Green játékát, bár erre a tökéletes dzsoki lenne csak. Howardról nem álmodozom....
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
A TE draft szerintem nem kérdés szerintem, mivel nagyon mély a class idén. A kérdés csak az mennyire elöl tesszük ezt meg. Érdekes, mert a CB, a S és az OLB class is mély, vagyis abszolút van/lenne létjogosultsága a BPA picknek. Azt viszont kevésbé tudom elképzelni, hogy O-ba draftoljunk első körben. Colbert szavaiból a QB nekem kiesik és marad a TE, vagyis mondjuk ki Njoku, de őt szerintem el fogják vinni előbb, így nem lesz kérdés. Kifejezetten Én most vagy egy hibryd safety, vagy egy CB draftolását tartom valószínűnek, feltéve és megengedve, hogy a felkapott OLB-k kimennek. Node most már nem kell egy teljes nap, hogy meglássuk ki lesz.
Klemó
TE class 1-3 kör:
Player________Ht__Wt_Proj
O.J. Howard____6-6_251_1
*David Njoku____6-4_246_1
Evan Engram____6-3_234_2
*Adam Shaheen__6-6_278_2
Gerald Everett___6-3_239_2-3
Jake Butt_______6-5_246_2-3
Jordan Leggett___6-5_258_3
George Kittle____6-4_247_3-4

Hát igen, OJ biztos kimegy, Njoku esetleg lecsúszik 1-be, de azért itt csak inkább DEF-be húznék.
2-ben Engram szvsz kimegy előttünk, Shaheen-t, Butt-ot megnéztük prodéjén, Everett-el kombányoltunk, szóval ha 2-ban húzunk az nagy valószínűséggel hármójukból lesz.

több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
A TE draft szerintem nem kérdés szerintem, mivel nagyon mély a class idén. A kérdés csak az mennyire elöl tesszük ezt meg. Érdekes, mert a CB, a S és az OLB class is mély, vagyis abszolút van/lenne létjogosultsága a BPA picknek. Azt viszont kevésbé tudom elképzelni, hogy O-ba draftoljunk első körben. Colbert szavaiból a QB nekem kiesik és marad a TE, vagyis mondjuk ki Njoku, de őt szerintem el fogják vinni előbb, így nem lesz kérdés. Kifejezetten Én most vagy egy hibryd safety, vagy egy CB draftolását tartom valószínűnek, feltéve és megengedve, hogy a felkapott OLB-k kimennek. Node most már nem kell egy teljes nap, hogy meglássuk ki lesz.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
The Pittsburgh Post-Gazette's Ed Bouchette is "not sure the (Steelers') staff has any hopes" for Ladarius Green (concussions).
Along the same lines as conditionally-reinstated WR Martavis Bryant, the Steelers will likely view anything they get from Green this year as a bonus. Jesse James returns as Pittsburgh's primary in-line tight end, and Ben Roethlisberger has lobbied for a receiving option at the position. Bouchette indicated he expects the Steelers to draft a tight end, possibly on day two.

Vivát!!! Ja, nem...
AlterEgó
A TE-draftot ebben a formában elképzelhetőnek tartom, azaz ha Greent eltrédeljük vhova.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A játék kedvéért:
1. ILB
2. OLB
3. DB
3. TE
4. RB
5.QB/WR
6.DB
7. OL/DL
Én csak egy QB-t húznék, az első körben. szvsz. esélytelen, szóval egy hátsó körös eventual Landry csere, ha nem WR (Robert Davis)
Egy Timmons Woodley-szerűt szeretnék
DB lehet S vagy CB, amelyik jobb
TE-Egy Shaheen v. Kittle jöhet
RB-csak Conner-t hívtuk, jöhetne is
OL-DL Depth, idén DL sanszosabb McCullers kísérlet sztem over
erős whislist-szerű tudom
Spy
erre mondanám, hogy Tomlin nagyon megy az Overrated játékosokra, így kapkodjuk be a látszólagos "csúszókat"

így első körre modjuk lőném Reddicket, s ha nem jön le akkor McMillant

másodikra ebbe a sorba Lawson vagy McKinley fér be

harmadikra egy King Iowából, de arra kirázna a hideg

a másik hármas, az ajándék, szerintem tutti QB, csak ne Dobbs

elvileg tuttizicher a Conner pick, de csak ötödikben

a negyedikre a receiver jönne Golladay, Cannon vagy Switzer örömöm tárgya lehetne

Javancy Jonest Jackson states lánybekkert is tuttira veszik

utoljára valami OL lehet, a Skipperre csettintenék
sutianap
Tegnap Fanspeak draft szimulácijó leosztott egy Reddick-Lawson párost 1-2-re 😊 Sztem ehhez még most kellene kiszivárogtatni, hogy kapcsolatba kerültek a fűvel, mégha csak lenyíratták is velük.

King okos játékos, jól mutat fekete-sárgában (Kittle is) nem egy szuperatléta, no. Nálunk meg mostanában a gógyi nem divat

Conner sztem 5.-ben már nem lesz bent, de egy dual threat Curtis Samuel hamarabb jöhetne akár és meglenne az Ohio player is. kb. ugynannyit futott mint elkapott +vissza is hordott

Golladay jó Bryant alteregó lehet vész esetén, csak a mezt kell ráadni

Javancy meg jó ST lehet

QB-ra Cooper Rush fog jönni és megeszi LJ-t a második évében, szerettük a kombányon
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
The Pittsburgh Post-Gazette's Ed Bouchette is "not sure the (Steelers') staff has any hopes" for Ladarius Green (concussions).
Along the same lines as conditionally-reinstated WR Martavis Bryant, the Steelers will likely view anything they get from Green this year as a bonus. Jesse James returns as Pittsburgh's primary in-line tight end, and Ben Roethlisberger has lobbied for a receiving option at the position. Bouchette indicated he expects the Steelers to draft a tight end, possibly on day two.

Vivát!!! Ja, nem...
AlterEgó
Ez mondjuk miutan tavaly is csak par meccsre tudott bejonni, es utana megint ir, mar akkor eldolt kb. Csoda lesz lenne, ha tudna, vagy akarna jatszani. Max mondjuk megint par meccset, aztan kidol. (De azert elso lenne az egeszseg.)

Erre meg kicsit sok lenne a fizu. De ezt mar megvitattuk korabban. A rossz dontes is jobb mint a nem dontes, vagy inkabb a rossz dontes utani kivaras hatha jobb lesz volt mar akkor is a strategia. Es csak remenykedtunk, hogy jatszik iden is megha viszonylag dragan is, (foleg ha nem tud).

De ugy latszik ez is bedol. Mint maci a malnasba. De hatha csoda tortenik es jatekra kesz lesz, szeptemberben. Am ennyi agyrazkodas es raserules utan, az elso utkozes utan levinnek az ellenorzo birak kb.

Plusz kell egy Te a draftrol, mert JJ sem acelos. Es hat elkel itt is az erosites. Majd meglatjuk. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
The Pittsburgh Post-Gazette's Ed Bouchette is "not sure the (Steelers') staff has any hopes" for Ladarius Green (concussions).
Along the same lines as conditionally-reinstated WR Martavis Bryant, the Steelers will likely view anything they get from Green this year as a bonus. Jesse James returns as Pittsburgh's primary in-line tight end, and Ben Roethlisberger has lobbied for a receiving option at the position. Bouchette indicated he expects the Steelers to draft a tight end, possibly on day two.

Vivát!!! Ja, nem...
AlterEgó
Na hat megint csak ben nek kell hinnunk. Nem veletlen mondja, mondta a dolgokat. Eloszor csodalkoztam is TE drafton, amikor mockban elso helyre irtak nekunk. De igy mar ertem. Bennek megvannak a kapcsolatai. Igy te jon elorebb. Meg mennyi ilyen olyan hir lesz egy nappal draft elott. Legalabb izgalmas. : )

Round 1: olb (feltreddel meg mindig lehet elso koros QB, keves % adok ra, de ha lesz ott jo siman johet. )

Round 2: te

Round 3: ilb

Round 3: cb/wr (bizalom bryant fele lesz nagyobb akkor cb, ha golson fele akkor wr)

Round 4: wr/cb

Round 5: s

Round 6: rb

Round 7: ol

Mas: azt csak en lattam igy, vagy ha tenyleg ugy volt, hogy amikor shamarko thomas nem kezdett gunner poszton, akkor veszesebb volt a spec team? Tudom hogy mar free agent es ha nagyon jo lett volna itt tartottuk volna (meg hat a franya serulesek miatt sem szerintem), de egy gunnernek, lehet nem akartunk annyit adni. Es o lett volna a Ss hosszu tavu project, ami nem jott be persze.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
The Pittsburgh Post-Gazette's Ed Bouchette is "not sure the (Steelers') staff has any hopes" for Ladarius Green (concussions).
Along the same lines as conditionally-reinstated WR Martavis Bryant, the Steelers will likely view anything they get from Green this year as a bonus. Jesse James returns as Pittsburgh's primary in-line tight end, and Ben Roethlisberger has lobbied for a receiving option at the position. Bouchette indicated he expects the Steelers to draft a tight end, possibly on day two.

Vivát!!! Ja, nem...