Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Egy kérésem van, hogy ne legyünk kretének!
Mint Bush, Edmunds és Burns esetében...
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Lehet volt már, de itt egy jó kis cikk így a draft előttre 🙂


https://bunteto.com/media/rovat/minden-idok-legjobb-nfl-draftja-negy-bajnoki-cimet-eredmenyezett?fbclid=IwAR1v9Z2RfUpLwLoP-D2ETzQZgGJkGpDbAtOBnHp_jjosZfR5nc-LeqprELw
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Én a helyünkön maradást elsősorban úgy gondoltam, h felfelé nem érdemes menni, pláne nem a 32 beáldozásával, pláne nem Paris Johnsonért v Carterért.

A 32-ről leugrani lehet, de sztem felesleges, m a legjobb maradék elsőköröst kiszedheted.
Willie Parker
Caerterért nem, de Paris Johnsonért Én biza felmozognék. Az persze érdekes kérdés, hogy meddig. Egy éve van tackle (LT) poszton és teljesen tanulható technikai hiányosságai vannak és ehhez képest nyújtott 2022-ben nagyon jó teljesítményt. (1 sack) Egyébként egy prototype LT és szinte az egyetlen, akire ezt ki lehet mondani és minden kétség nélkül hozni lehet.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Hörit hallgatva nekem nagyon szimpi Calijah Kancey is. Ő is hazai fiú, csak hát azok a fránya rövid karok. Mondjuk így is az 1. körbe várják!
steelwolf
Ő nálunk belső penetrator lenne, ami hiánycikk a ligában is.
A rövid kar ott nem akkora hátrány, viszont gyors első lépése van, robbanékony, jó a motorja és van funkcionális ereje is. Kimozdítani sem olyan könnyű, csak néha fura a súlyponteloszlása, azt tanítgatni kell.
32-n kérdés nélkül, 17-en VanNess-ben többet látok, mint DL.
Willie Parker
A rövid kar nem annyira hátrány, de azt felejted, hogy Kancey ősereje össze sem hasonlítható a Donald dominanciával. Ez az NFL, ahol egy szinttel nagyobb a tömeg az erő és a gyorsaság. Itt komoly kétségem van, hogy Kancey meg tud-e élni. Az persze igaz, hogy Donald esetében is kérdés volt ez és ugye látjuk mire futott ki.
több mint 1 éve
Vadmókus Pittsburgh Steelers 7
 steelersdepot.com/2023/04/steelers-sign-wr-miles-boykin-to-one-year-deal/
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem bonyolítanám túl, rebuildelünk.
Menjen a BPA, mindenhova van hely.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
Klaci79
akkor ott le is húzhattya a karrierjét a fajanszosba, steelers meg a magas körös cébék.....
Gróf de sutianap
ki volt az utolsó olyan magas körös CB, aki Steeler lett és a draft előtt magasba is várták?
mert Burns, Golson biztosan nem mást meg nem húztunk mostanában első vagy második körben....És őszintén szólva alaposan meg is lepődtünk mindkettőn, most Porteren nem lepődne meg senki
Klaci79
Són Davis, Körtish Allén, KörtiszBrón egytől egyig instant pályavonalzók
Gróf de sutianap
előbbi 2. körös safety, aki szintén baromi korai volt, utóbbi már 3. kör...ott azért említsük meg Sutton húzást is vagy Keenan Lewis-t
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Ők nem voltak tragikusak

Bryant McFadden 2005, 2.kör
William Gay 2007, 5.
Keenan Lewis 2009, 3.
Cam Sutton 2017, 3.

Utána már csak
Justin Layne 2019, 3.
Tre Norwood 2021, 7.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
Klaci79
akkor ott le is húzhattya a karrierjét a fajanszosba, steelers meg a magas körös cébék.....
Gróf de sutianap
ki volt az utolsó olyan magas körös CB, aki Steeler lett és a draft előtt magasba is várták?
mert Burns, Golson biztosan nem mást meg nem húztunk mostanában első vagy második körben....És őszintén szólva alaposan meg is lepődtünk mindkettőn, most Porteren nem lepődne meg senki
Klaci79
Són Davis, Körtish Allén, KörtiszBrón egytől egyig instant pályavonalzók


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Hörit hallgatva nekem nagyon szimpi Calijah Kancey is. Ő is hazai fiú, csak hát azok a fránya rövid karok. Mondjuk így is az 1. körbe várják!
steelwolf
Ő nálunk belső penetrator lenne, ami hiánycikk a ligában is.
A rövid kar ott nem akkora hátrány, viszont gyors első lépése van, robbanékony, jó a motorja és van funkcionális ereje is. Kimozdítani sem olyan könnyű, csak néha fura a súlyponteloszlása, azt tanítgatni kell.
32-n kérdés nélkül, 17-en VanNess-ben többet látok, mint DL.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hörit hallgatva nekem nagyon szimpi Calijah Kancey is. Ő is hazai fiú, csak hát azok a fránya rövid karok. Mondjuk így is az 1. körbe várják!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Én a helyünkön maradást elsősorban úgy gondoltam, h felfelé nem érdemes menni, pláne nem a 32 beáldozásával, pláne nem Paris Johnsonért v Carterért.

A 32-ről leugrani lehet, de sztem felesleges, m a legjobb maradék elsőköröst kiszedheted.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Érdekes draft lesz Steelers szemszögből, Khan már nem olyan konzervatív, mint Colbert, vannak
mindenféle trade pletykák is, sok ebből a smokescreen is. Szvsz a következők lehetnek az első körben, várható bekövetkezésük sorrendjében:

a.) Steelers vér – Porter
b.) Pickett-nek kedvezünk – Jön O-line-ba valaki
c.) Pickett-nek kedvezünk – jön a haver Addison (DJ out)
d.) DB – CB vagy Safety needre
e.) OL – pletyka van, feltrade kérdezősködünk 9.Bears-nél, 11. Titans-nál OT miatt
f.) DL – pletyka van, feltrade kérdezősködünk 9.Bears-nél Jalen Carter miatt (ha még bent lesz)
g.) Letrade

Szóval CB(DB), OL, DL legyen az első 4 pick-ben, plusz jöjjön még Campbell vagy Simpson valamelyik 2-al, akkor én már megvagyok 😊
kriSTEELan
Olyannyira érdekes ez, hogy Tomlinék a sajttájon többször "for sale"-t hangsúlyozták a 2/1 pick kapcsán. Van egy érzésem most, hogy Paris jhonson Jr. a célpontunk az elsőben felfelé és meg is van az opciós trade partnerünk. Cserébe viszont ezt a trade-et a 2/1 áruba bocsátásával kompenzálnánk. Én ezt most kurvára élvezem a Colbert féle maradunk a helyünkön és ha ott a playa, akit adott körre értékelünk, akkor behúzzuk. 99%-ban ott volt.... 😀
több mint 1 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Érdekes draft lesz Steelers szemszögből, Khan már nem olyan konzervatív, mint Colbert, vannak
mindenféle trade pletykák is, sok ebből a smokescreen is. Szvsz a következők lehetnek az első körben, várható bekövetkezésük sorrendjében:

a.) Steelers vér – Porter
b.) Pickett-nek kedvezünk – Jön O-line-ba valaki
c.) Pickett-nek kedvezünk – jön a haver Addison (DJ out)
d.) DB – CB vagy Safety needre
e.) OL – pletyka van, feltrade kérdezősködünk 9.Bears-nél, 11. Titans-nál OT miatt
f.) DL – pletyka van, feltrade kérdezősködünk 9.Bears-nél Jalen Carter miatt (ha még bent lesz)
g.) Letrade

Szóval CB(DB), OL, DL legyen az első 4 pick-ben, plusz jöjjön még Campbell vagy Simpson valamelyik 2-al, akkor én már megvagyok 😊

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Nem húztunk az elmúlt 20 évben CB-t az első körben, csak Burnst és őt is a 25. helyen, ott is a pánik volt a baj, amit Williams III. kihúzása után keletkezett....az igazság tehát annyi, hogy a mai érában nem adtunk magas picket CB-ért. Mi a nyomásban hiszünk továbbra is és az NFL meg fejlődik....a többi urban legend....
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
Klaci79
akkor ott le is húzhattya a karrierjét a fajanszosba, steelers meg a magas körös cébék.....
Gróf de sutianap
ki volt az utolsó olyan magas körös CB, aki Steeler lett és a draft előtt magasba is várták?
mert Burns, Golson biztosan nem mást meg nem húztunk mostanában első vagy második körben....És őszintén szólva alaposan meg is lepődtünk mindkettőn, most Porteren nem lepődne meg senki
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
Klaci79
akkor ott le is húzhattya a karrierjét a fajanszosba, steelers meg a magas körös cébék.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Én Willivel értek egyet, hogy igazán olyan "hűha" prospectek nincsenek nagy számosságban és azzal is, hogy akár a 4. körben is lehet majd találni az idei classban bőven olyat, aki kezdő lesz. De azzal nem értek egyet, hogy a trade-eknek nincs helye és pont ezért. Nyugodtan lehet ilyenkor lefelé menni különösebb kockázat nélkül.

A második kör első pickje például sok mindenkinek értékes lesz az első nap végén. Ilyenkor rendre csöngeni szoktak a telefonok és ilyenkor igenis lehet jó deal-eket kötni. Én azt is el tudom képzelni, hogy DJ kapcsán kötünk adott napi opciós dealt. Addison és csakis Addison egy olyan upside-ot ad nekünk, amire igenis építeni lehet, azon felül, hogy nem kis pénzt tudunk takarítani is a CAP-ből.

Khan nagy mágus és most először draftolhat is. Én várok - akár bátor - mozgásukat is tőlünk...az ugyanis nyílt titok, hogy ő sokkal inkább figyeli azt is, hogy a csapatok összessége hogyan ítél meg valakit, de csak az a kérdés, hogy mennyire lesz így. Ezt Én nagyon várom. Jobban, mint azt kit húzunk. 😀
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
olyan csak papíron van hogy edge
- a DE nagyon vastag, de oda csak max mélységet hozunk, a Marshall projektte mifasz van?
- köbö 5 hasznalható OLB prospect van, annakis az egyikének nekiindultunk: Nick Herbig, várós
- meg vanolyan, hogy WLB - ott lehetne szép valuet húzni, a nóje típusú LBkben, a klasszikra nem kéne magas pikket dobni, inkabb hozzunk value DT-t az árán


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Rákanyarodva a draftra, nektek kik a kedvenc prospectjeitek, akinek örülnétek, ha kihúznánk?

Én most nem látom annyira erősnek ezt a class-t, nincs sok kiemelkedő tehetség (5-6 max.), inkább sok nagy potenciállal rendelkező srác van. A közepe nagyon sűrű, nagyon sok a hasonló kaliberű játékos, akár adott poszton belül is. Még akár 4. körben is húzhatsz stabil kezdőpotenciált.

A legmélyebbnek a pass rushert, CB-t, RB-t látom, de vannak használható falemberek mindkét oldalon és vannak azért jó TE-k is. A leggyengébb szerintem az elkapó, LB és a safety felhozatal.

A fentiek miatt én most nem tradelnék a Steelers helyzetében semerre, maradnék a helyemen, mert a 32-es pick óriási érték, kávzi két első körünk van, QB pedig nem kell ugye. 😊

Az lenne az elvárásom, hogy találjunk a drafton három használható, potenciálisan kezdő kaliberű játékost és egy jó kiegészítő embert, a több már csak bónusz.

Van need azért bőven és kb mindenhová elfér a mélyítés, de hatalmas hiányosságot azért nem látok a keretben. A falakat mindenképpen lehet toldozni-foltozni, mert a támadóoldalon vannak még mindig kérdőjeles emberek, a védelemben a DL pedig cserélődik és öregszik. LB poszton nagy felfordulás volt a piacon, oda is jöhetne tehetség, a munkásokat nem nehéz lenyomni. A safety poszt és a CB ürült ki leginkább, oda félmegoldásaink vannak. Nyilván WR 1 kaliber nincsen, de DJ lehet az, TE-ben pedig Freiermuth egészségfaktora lehet kétséges.

A fentiek után az én kedvenceim posztonként a következők (akiket draftolhatónak tartok):

OT:
tier 1: D. Wright, B. Jones, Skoronski, A. Harrison
tier 2: P. Johnson, D. Jones, M. Bergeron
tier 3: J. Duncan, B. Freeland,
hátul: Steen, McClendon

OG/C:
tier 1: Mauch, Skoronski (G), Torrence, Zavala
tier 2: Avila, Wypler, Tippman, Oluwatimi
tier 3: Schmitz, Vorhees, Stromberg
hátul: Broeker, Patterson

WR:
tier1: J Smith-Njigba,
tier 2: Johnston, Addison, Flowers, Hyatt, Tillman
tier 3: Downs, M, Wilson, Rice, Scott, Mingo
hátul: Dell, Mims, Perry, Boutte

TE:
tier 1: Mayer, Kincaid
tier 2: Laporta, Kraft, Washington
tier3: Musgrave, Kuntz
hátul: Mallory

RB:
tier 1: B. Robinson,
tier2: Charbonnet, Gibbs, Spears, Luepke
tier3: K. Miller, Bigsby, Achane, Evans
hátul: Abanikanda, Gray, McBride, R. Johnson

EDGE:
tier1: Anderson, N. Smith, T. Wilson
tier 2: VanNess, K. White, McDonald, Anudike, Adebawore,
tier3:: Murphy, Ojulari, Tuipulotu, Hall, Foskey
hátul. A. Carter, B. Young, Z. Harrison

DL:
tier 1: J. Carter, Kancey, Breese,
tier2: M. Smith, S. Ika, Benton, Z. Pickens,
tier3: B. Young, C. Young, J. Roy, G. Dexter, Brooks
hátul: Coburn, Ojomo

LB:
tier1: Campbell, Simpson
tier2: Sanders,
tier3: Henley, TooToo, S. Dennis
hátul: V. Miller, Pappoe, Sewell

CB:
tier1: Witherspoon, Gonzalez, Porter, Banks (Branch)
tier2: Cam Smith, Trice, Brents, Stevenson, DJ Turner
tier3: Phillips, Moss,
hátul: T. Smith, Jay Ward, Rush, Hodges-Tomlinson

S:
tier1: Branch, Antonio Johnson
tier2: JL Skinner, Anthony Johnson
tier3: J. Robinson, Battle, J. Martin
hátul: Hickman, Merriweather, Daniel Scott, Owens

17:
OT: Wright/B. Jones/Harrison
OG: Skoronski
WR: JSN
DL: Kancey,
EDGE: N. Smith/Breese/Van Ness
CB: Witherspoon/Porter/Banks
S: Branch

32:
OT: Harrison/P. Johnson
OG: Torrence/Mauch
WR: Addison/Flowers
TE: Kincaid/Mayer
EDGE: K. White/Van Ness
DT: M. Smith
LB: Campbell
CB: Stevenson/Brents

49:
OT: D. Jones/Bergeron
OG: Torrence/Mauch/Avila/Tippman
WR: Downs/Tillman
TE: Laporta/Kraft
EDGE: McDonald/Adebawore/Hall
DT: Ika/Benton/
LB: Sanders/Henley
CB: Brents/Trice/Turner/Phillips
S: Antonio Johnson/ Skinner

80:
OT: Duncan/Freeland
OG: Tippman/Wypler/Schmitz
WR: Tillman/Wilson/Scott
TE: Kraft/Kuntz
EDGE: Hall/Ojulari/Foskey/A. Carter
DT: Pickens/B. Young/Dexter
LB: Henley/TooToo/Dennis
CB: Trice/Turner/Phillips + Moss
S: Anthony Johnson
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 650
"A kenyszer megvan, amit kiegeszithetek a penztelenseggel is hisz az idei caphit borzaszto es felre kell tenni LJ-re"

Erre leigazolsz egy évre egy alapvetően locker room cancert 18 milláért voidolva.... 😀 😀 😀 😀

Bazdmeg ember írsz össze vissza igazakat, csak közben a mondatok között kurvára nincs összefüggés. Még egyszer. Én értem, hogy kell WR, de ha fontos a jövő, akkor nem egy évre és ennyiért igazolsz, AKKOR SEM, ha kell WR.

Lófaszt ez van. Asszem az elmúlt 5-6 évben Ti 3x draftoltatok az első körben WR-t és egyik sem igazán jött be. Most arra mentek, hogy egy ténylegesen bizonyított korábbi sztár elkapót hoztok LJ-nek. Ha vele sem megy, akkor LJ megy a levesbe. Ha meg igen, akkor lehet hosszúzni LJ-vel bátran. (már ha az ügynöke nem akar ekkor 60 milla körül... 😀) Ennek ugye "alternatívája", hogy idén all in szezont toltok. Mindegyik igaz lehet és egyébként mindegyik korrekt alternatíva, csak ez a kell wr, qb helyzettől függetlenül egyszerű marhaság...
Klemó
A "nincs osszefugges" es "lehet korrekt alternativa" amit en irok szamomra picit erthetetlen. De a lenyeg nem az hogy en eladjam az en alternativamat.

"Erre leigazolsz egy évre egy alapvetően locker room cancert 18 milláért voidolva" Ennel es a tobbi ervednel is csak ujraoltozteted a kiralyt. Neha behozol ujat hogy igazoltunk es mivel nem valtak be ezert kell bevalt. Hoztunk mi kettot is. Az egyiket mar elboltoltuk, a masik allandoan serult es hiaba serult meg "jo idoben", akkor sem Hop-ert tradeeltunk vagy mas elkapot hoztunk hanem egy ILB-t es befejeztuk nulla elkapoval. Persze hozunk es hoztunk is kivenhedt veteranokat is hatha maradt a tankban nekik. Viszont ez 100 esetbol 98szor nem lesz eredmenyes.

Es ezeket most mind felejtsd el, mert en a te all-in alternativadrol szeretnek hallani. Amibol OBJ megeroszakolva egynek meg el is fogadhato. De magaban nem. 1.) Nem latom ki johetett volna meg- ki volt elerheto. Persze olyanok akik jok es az idei caphit is figyelembe kell venni. Vagy hosszutavut de akkor annak jobbnak kell lennie Juju feleknel. ahhoz nem ez az ev a legmegfelelobb. Persze en nem is kovetem a ligat lehet hogy hozol sok es jo peldat es megyek kopkodni EDC-t.
A ti friss igazolasotok annyi penzt kap mint tavaly az elkaposorunk osszesege. A FO nem engedheti meg hogy hoz egy ilyet vagy ot akar, mert az ar-ertek arany mar a poszton keves lett es netto teljesitmeny fog kelleni. Ha az arizona bajban lesz meg Hop-ot is el fogjak hozni meg akkor is hogy LJ nem biztos egy kicsit sem hogy jatszani fog. De ha meg jonne o is az nalam nem all in. Hol vagyunk mi a Rams-tol? A jets leigazolta Lazardot, mennyiert? Azert mert nalunk is van/lesz remelhetoleg egy-ketto
WR az szerintem normalis. Az hogy eddig nem volt az nem az. OBJ egyedul tobbet keres es nagyobb szinvonalat kepvisel mint LJ osszes elkapoja a ravenses palyafutasa alatt.

Szoval a jovot nem rombolja es meg annyira sem szignifikans hogy emlitesre legyen melto mikor a jovorol beszelnek a csapatnal. Az LJ. A piac sajnos ebben a kornyezetben az arat feltolta. A viselkedese egy evre nem erdekes szamomra mert a rangsorban az van, hogy elit erot kepvisel es egeszseges tud maradni teljesen elnyomja. Viszont ezt OBJ-nek is "bizonyitania" kell. Nekunk ennyi eleg. A jovonel ha minden jol alakul akkor mar nagyobb tenyezo lehet.

A ravens nem tankol, mindig a leheto legjobb eredmenyre hajt mint itt es kuzd akkor is ha nincs QB, elkapo vagy fal vagy eppen D, vagy a csapat 70% serult. Ez ahogy nalatok is becsulendo, de nem is nagy extra. CB, Edge es WR lesz meg hozva amire minimalis cap es egy 1. es 3. korunk van. A megoldasok ra teljesen nyilvanvaloak, de egy all-in-hjez kepest nagy kulonbsegekkel.

Az All-IN tobbi elemenek a kifejteset varnam. Nalam az hogy liga atlagra hozzuk az egyik szekciot az nem all-in. Hoppal is kb a maximalis esetben a tetejehez tartoznank, de a maximalishoz is sok a kerdojel. Es akkor ez csak az elkapok.

De remelem leirod es olyanok lesznek ami elkerulte a figyelmemet ( siman benne van a pakliban )
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
"A kenyszer megvan, amit kiegeszithetek a penztelenseggel is hisz az idei caphit borzaszto es felre kell tenni LJ-re"

Erre leigazolsz egy évre egy alapvetően locker room cancert 18 milláért voidolva.... 😀 😀 😀 😀

Bazdmeg ember írsz össze vissza igazakat, csak közben a mondatok között kurvára nincs összefüggés. Még egyszer. Én értem, hogy kell WR, de ha fontos a jövő, akkor nem egy évre és ennyiért igazolsz, AKKOR SEM, ha kell WR.

Lófaszt ez van. Asszem az elmúlt 5-6 évben Ti 3x draftoltatok az első körben WR-t és egyik sem igazán jött be. Most arra mentek, hogy egy ténylegesen bizonyított korábbi sztár elkapót hoztok LJ-nek. Ha vele sem megy, akkor LJ megy a levesbe. Ha meg igen, akkor lehet hosszúzni LJ-vel bátran. (már ha az ügynöke nem akar ekkor 60 milla körül... 😀) Ennek ugye "alternatívája", hogy idén all in szezont toltok. Mindegyik igaz lehet és egyébként mindegyik korrekt alternatíva, csak ez a kell wr, qb helyzettől függetlenül egyszerű marhaság...
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 650
"3. szamu elkaponak hoztatok egy 3. szamu elkapo aran egy sokkal de sokkal nagyobb plafonnal rendelkezo jatekost. Legrosszabb esetben jatszik az araert, de nagyon jol kijohettek belole.

A kerdes ha nalunk nulla elkapo van a csapatban es megprobalunk ebbol a borzaszto pool-bol hozni egy WR1 es WR3-t az miert SB vagy bust?"

1.) Álljunk meg. Ki is a WR1 a csapatunkban? Pickens érhet be WR1 poziba idén, de tavaly sem volt az. WR1-nek gyenge route runner és nem mondanám kiegyensúlyozottnak sem azt, amit hozott. DJ egy kiváló route runner, és jó napjain egy jó WR1 és főleg ha megvan a kémia a QB és közte. (ezt reméljük most) Rossz napjain Dropson a vezetékneve és még WR4-nek is nehezen férne be. Átlagos napján jó WR2. Nem véletlen, hogy nem volt tavaly TD a neve mellett. AR-rel kapunk egy nagyon jó kezű, de már lassuló elkapót, aki nálunk a Juju féle possession WR volt és elsősorban slotban. Nem véletlenül mondtam, hogy Addison nálunk Dj helyett simán elfogadnám. Ugyanolyan fizikális paraméterekkel bír, de Addison nem csak, hogy jobb útvonal futó, de biztosabb a keze is és nem utolsó sorban láttuk azt az 1600 yardos szezont Pickettel. (ráadásul nem utolsó sorban 4 évig nem kérne "enni") Érdekes mi? Én elfogadnám a kikiáltott WR1 helyett a második elején/első végén, te hallani se akarsz róla...

2.) Egy kicsit másképp. 1 éves szerződés sok fajta van. Egy ilyen drága szerződésnél mindig kérdés a miért (i) pont az 1 év (ii) és pláne a voidolt szerződése miatt, ami eszi a jövőt. 2024-ről majd 11 millió terheli ezért a move-ért a CAP-eteket és ugyanúgy nincs WR1, mint előtte és lehet irányító sincs, hiszen a második TAG-et őrültség lenne Lamarra tenni....ezért írtam, hogy csakis akkor van ennek értelme, ha az idei évre optimalizáltok és/vagy arra, hogy 2024-től mégiscsak Lamarral hosszúztok.

Én személy szerint zártam a Ravens-OBJ témát és elfogadom, hogy másként gondolod.
Klemó
1.) Teljesen mindegy mert nem elejuk jon. Nulla nyomas nulla eredmenyelvaras, ettol a leheto legjobb csapatot akarjatok epiteni ahogy mindenki. Kiveve aki tankol.
Nem tudom mirol beszelsz hogy hallani se akarok rola, nem is ertem. Ha engem kerdezel en boldog vagyok a WR igazolastol. Nem vagyok boldog az idozitestol mert ilyen helyzetben talaljuk magunkat, hogy nincs kinalat. En mar evek ota sirok mit kellene draftolni es WR-t peldaul tavaly mar magam untam. Iden elsokent azt a minimalis penzuket elsokent CB-re akartuk kolteni es akkor johetett volna a WR draft. Az igazsag hogy akkor is hittem volna, ha latom. Ettol ha azt huzunk en boldog leszek. A ravens elmult eveinek az ugykodeserol viszont borzaszto a velemenyem es erre te josz hogy SB van. Amit szeretnek latni es varnam a jo erveket hogy mit latsz es remelhetoleg ez nem OBJ

2.) Erre irtam en hogy nalunk kotelezo volt a WR mert nulla van kereten. Tobb kell ertelemszeruen es drafttokeben gyengen allunk. CB-Edge-WR. Most mar valoszinuleg az elsokorbol CB lesz es a 3. kor a kovetkezo ahol eddig sem talaltunk ertelmes elkapot. Foleg egy rossz classbol lesz ezt meg nehezebb osszehozni. A kenyszer megvan, amit kiegeszithetek a penztelenseggel is hisz az idei caphit borzaszto es felre kell tenni LJ-re. Ergo a voidos jovobe tolo papir adott volt. Meyers-t ( sem ) mi nem tudtuk volna leigazolni. De Juju aki meg talan emlitesre emlitheto, de detto. OBJ draga, de ha o sem akkor nem tudom ki jott volna. Viszont inkabb 1 eves igy mert OBJ korul kerdojelek is vannak. Viszont amit irtam mar es ugyan nem altalanos dolog a ligaban de nalunk a passzjatek volt amit a legjobban kritizalt mindenki. Ennek a 95%-t elvitte GR es 5% -t a FO az elkapok es OL nelkuliseggel az elmult evekben. Ezt most nem engedhetik meg es lehet a futas es vagy akar az osszteljesitmeny is visszaesik de a passzjatekunk jobb lesz .

A jovo evi 10m caphit nem szamit, egyszeruen semmiseg magaban. LJ-ben hoszzutavon gondolkoznak, de LJ ebbe konnyen belekophet. Ha o nem lesz ez a 11m vegkeppen nem fog szamitani. Ha lesz egyszeruen a caphitjet ugy alakitjak ahogy akarjak es azert nem lesz gond. Viszont senkinek se az OC-nak se O)BJ-nek nem lett megigerve LJ. Egyszeruen siman kiulheti, csinalhat egy DW-t. Ettol es ebben az esetben is jobb kell hogy legyen a passzjatekunk idenre.

Szoval ha latod hogy a SB-ra optimalizalunk akkor ird le nalunk, mert en meg igy nem lattam SB ablakot kinyitni vagy nem latok valamit.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
"3. szamu elkaponak hoztatok egy 3. szamu elkapo aran egy sokkal de sokkal nagyobb plafonnal rendelkezo jatekost. Legrosszabb esetben jatszik az araert, de nagyon jol kijohettek belole.

A kerdes ha nalunk nulla elkapo van a csapatban es megprobalunk ebbol a borzaszto pool-bol hozni egy WR1 es WR3-t az miert SB vagy bust?"

1.) Álljunk meg. Ki is a WR1 a csapatunkban? Pickens érhet be WR1 poziba idén, de tavaly sem volt az. WR1-nek gyenge route runner és nem mondanám kiegyensúlyozottnak sem azt, amit hozott. DJ egy kiváló route runner, és jó napjain egy jó WR1 és főleg ha megvan a kémia a QB és közte. (ezt reméljük most) Rossz napjain Dropson a vezetékneve és még WR4-nek is nehezen férne be. Átlagos napján jó WR2. Nem véletlen, hogy nem volt tavaly TD a neve mellett. AR-rel kapunk egy nagyon jó kezű, de már lassuló elkapót, aki nálunk a Juju féle possession WR volt és elsősorban slotban. Nem véletlenül mondtam, hogy Addison nálunk Dj helyett simán elfogadnám. Ugyanolyan fizikális paraméterekkel bír, de Addison nem csak, hogy jobb útvonal futó, de biztosabb a keze is és nem utolsó sorban láttuk azt az 1600 yardos szezont Pickettel. (ráadásul nem utolsó sorban 4 évig nem kérne "enni") Érdekes mi? Én elfogadnám a kikiáltott WR1 helyett a második elején/első végén, te hallani se akarsz róla...

2.) Egy kicsit másképp. 1 éves szerződés sok fajta van. Egy ilyen drága szerződésnél mindig kérdés a miért (i) pont az 1 év (ii) és pláne a voidolt szerződése miatt, ami eszi a jövőt. 2024-ről majd 11 millió terheli ezért a move-ért a CAP-eteket és ugyanúgy nincs WR1, mint előtte és lehet irányító sincs, hiszen a második TAG-et őrültség lenne Lamarra tenni....ezért írtam, hogy csakis akkor van ennek értelme, ha az idei évre optimalizáltok és/vagy arra, hogy 2024-től mégiscsak Lamarral hosszúztok.

Én személy szerint zártam a Ravens-OBJ témát és elfogadom, hogy másként gondolod.

Szerkesztette: Klemó