Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Ben, Shazier, C Allen, W Allen, J James, J Jones, Chris Hubbard inaktív...tehát Chickillo készülődhet első bevetésére
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Saci twitterei aggasztóak. Lelkileg teljesen kivan a srác és nem is a sérülésétől, hanem attól, hogy elkezdték nyomni a "bust" mondást. Tény, hogy eddigi karrierje lehetséges meccseinek 50%-án játszott, ami nem szép, de neki meg azt kell helyrerakni, hogy a világ így működik...és még bőven lesz ideje bizonyítani.

Én szerintem ha playoff lenne már játszana, de Tomlin teljes felépülést akar, nem szeretne kockáztatni....kiváncsi leszek/vagyok mikor kerül újra pályára, mindenesetre mivel a sebességéből él meg kell tanulnia kímélnie magát, mert a stílusa miatt a becsapódás ereje nagy....A fősulin pedig azért átlagban jóval könnyebbek voltak azok akiket ütnie kellett és ehhez alkalmazkodnia kell.
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Én Martavisra leszek kíváncsi. Vick érezhetően DHB-ban bízik a legjobban, mert vele gyakorolt folyamatosan a 2. csapatnál és ugyanez igaz Martavisra, a pre-seasonban volt is szép közös játékuk, csak ugye Bryant az eltiltása miatt eddig nem állhatott Vick rendelkezésére, viszont most Vick olyan fegyvert kap, akivel szintén együtt gyakorolt a 2. csapatban, szóval köztük is meg lehet az összhang.
Soldados
és így akkor kevésbé tudják majd túltölteni a boxot, hogy több mindenkire kell figyelniük, ami meg csengettyűnek lesz jó 😀
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Martavisra leszek kíváncsi. Vick érezhetően DHB-ban bízik a legjobban, mert vele gyakorolt folyamatosan a 2. csapatnál és ugyanez igaz Martavisra, a pre-seasonban volt is szép közös játékuk, csak ugye Bryant az eltiltása miatt eddig nem állhatott Vick rendelkezésére, viszont most Vick olyan fegyvert kap, akivel szintén együtt gyakorolt a 2. csapatban, szóval köztük is meg lehet az összhang.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Ben, Shazier, Will allen out... 😕 Golden készülhet első kezdésére...

Cortez Allen és Jarvis Jones kérdéses, előbbi szinte tuti nem játszik, eddig is végig ezt a státuszt kapta, aztán pályát nem látott. Utóbbi nem akkor gond, most így nem 4-en, hanem csak hárman rotálnak OLB-ként, ha nem játszhat.

McCullers és Harrison probable, előbbi érdekes lesz, mert múlt héten is így zárt és mégsem játszott.
Soldados
Ha nincs JJ, akkor lehet bevetik a rotációban Chickillo-t...nagyon kíváncsi lennék, hogy tud e valamit hozzátenni a srác
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ha valóban rotátor sérülés akkor az kurva makacs. Hol előjön hol semmit nem érzel. 18 évesen egy versenyen sérültem meg rotátorra. Azóta pl nem bírok fekvenyomni mert iszonyúan fáj. Volt időszak amikor a fájdalomra ébredtem. Félek a legrosszabbtól.

Szerkesztette: polamalu
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Shazier egyre aggasztóbb. 4. hete nem játszik egy makacs vállsérülés miatt. De vajon miért van az, hogy ez nem akar rendbejönni. Néha edz egyet-egyet rendesen, aztán ismét visszaesik és megint out. Gondolom őt is frusztrálja ez, ne de valami baj az orvosi stábbal is van...döntsék már el, hogy mit kell csinálni vele, hogy valamikor visszatérjen, mert ez így nevetséges | siralmas |
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben, Shazier, Will allen out... 😕 Golden készülhet első kezdésére...

Cortez Allen és Jarvis Jones kérdéses, előbbi szinte tuti nem játszik, eddig is végig ezt a státuszt kapta, aztán pályát nem látott. Utóbbi nem akkor gond, most így nem 4-en, hanem csak hárman rotálnak OLB-ként, ha nem játszhat.

McCullers és Harrison probable, előbbi érdekes lesz, mert múlt héten is így zárt és mégsem játszott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nekem az fáj ebben az egészben a legjobban, hogy így egyetlen meccsen sem láthatjuk az Offense-ünket, amikor teljes harci díszében pompázhat. 😕
Soldados
Ja vegre van egy ligaelit o, amit orom volna nezni. De nem tudjuk. Mas Jo lenne azert ha hetrol, hetre tobbet latnank az o minosegi jatekabol, meg ben nelkul is.
gabistar
Tényleg nem bírod abbahagyni? Ben nélkül nem fogsz olyat látni... Vick nem elit QB, úgyhogy nem láthatod azt és más csapatnál se láthatnál ilyet.
Soldados
Ebben mi a rossz? Hogy hetrol hetre lathatnank, ahogy fejlodik az o teljesitmenye, mivel egyre jobban osszeszoknak a jatokosok Vick el. O meg a mi rendszerunkbe? Es igy tole is hetrol hetre egyre jobb jatekot lathatnak? Nem ertem ezzel mi a baj. De mindegy. Nem azt irtam hogy bennel, es tokeletes jatekot, hanem hogy fejlodest....
gabistar
Ben 2 évig tanulta a rendszert... Nem is értem mit vársz. Amíg Vick irányít, mi kizárólag túlélésre játszunk, semmi másra, ez teljesen nyilvánvaló az elmúlt 2 meccs alapján. Meg amúgy is, remélhetőleg jövő héten már BB játszik.
Soldados
Leirtam, de beidezem :

1, Jo lenne azert ha hetrol, hetre tobbet latnank az o minosegi jatekabol, meg ben nelkul is. (javulast, vagy tobb villanast reszukrol, mivel van potencial bennuk)

2, Hetrol hetre lathatnank, ahogy fejlodik az o teljesitmenye, mivel egyre jobban osszeszoknak a jatokosok Vick el. O meg a mi rendszerunkbe. (Vicket latni, ahogy picit tobbet mutat o is, pl comleted passz teren vagy barmi aprosagot. Ahogy ezt tette a meccs vegen is, elotte gyenge, utana, jobb volt)

Szoval nem ertem meg mindig mi a baj ezzel. En irtam, hogy nem bennel, irtam, hogy fejlodes.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem az fáj ebben az egészben a legjobban, hogy így egyetlen meccsen sem láthatjuk az Offense-ünket, amikor teljes harci díszében pompázhat. 😕
Soldados
Ja vegre van egy ligaelit o, amit orom volna nezni. De nem tudjuk. Mas Jo lenne azert ha hetrol, hetre tobbet latnank az o minosegi jatekabol, meg ben nelkul is.
gabistar
Tényleg nem bírod abbahagyni? Ben nélkül nem fogsz olyat látni... Vick nem elit QB, úgyhogy nem láthatod azt és más csapatnál se láthatnál ilyet.
Soldados
Ebben mi a rossz? Hogy hetrol hetre lathatnank, ahogy fejlodik az o teljesitmenye, mivel egyre jobban osszeszoknak a jatokosok Vick el. O meg a mi rendszerunkbe? Es igy tole is hetrol hetre egyre jobb jatekot lathatnak? Nem ertem ezzel mi a baj. De mindegy. Nem azt irtam hogy bennel, es tokeletes jatekot, hanem hogy fejlodest....
gabistar
Ben 2 évig tanulta a rendszert... Nem is értem mit vársz. Amíg Vick irányít, mi kizárólag túlélésre játszunk, semmi másra, ez teljesen nyilvánvaló az elmúlt 2 meccs alapján. Meg amúgy is, remélhetőleg jövő héten már BB játszik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nekem az fáj ebben az egészben a legjobban, hogy így egyetlen meccsen sem láthatjuk az Offense-ünket, amikor teljes harci díszében pompázhat. 😕
Soldados
Ja vegre van egy ligaelit o, amit orom volna nezni. De nem tudjuk. Mas Jo lenne azert ha hetrol, hetre tobbet latnank az o minosegi jatekabol, meg ben nelkul is.
gabistar
Tényleg nem bírod abbahagyni? Ben nélkül nem fogsz olyat látni... Vick nem elit QB, úgyhogy nem láthatod azt és más csapatnál se láthatnál ilyet.
Soldados
Ebben mi a rossz? Hogy hetrol hetre lathatnank, ahogy fejlodik az o teljesitmenye, mivel egyre jobban osszeszoknak a jatokosok Vick el. O meg a mi rendszerunkbe? Es igy tole is hetrol hetre egyre jobb jatekot lathatnak? Nem ertem ezzel mi a baj. De mindegy. Nem azt irtam hogy bennel, es tokeletes jatekot, hanem hogy fejlodest....

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem az fáj ebben az egészben a legjobban, hogy így egyetlen meccsen sem láthatjuk az Offense-ünket, amikor teljes harci díszében pompázhat. 😕
Soldados
Ja vegre van egy ligaelit o, amit orom volna nezni. De nem tudjuk. Mas Jo lenne azert ha hetrol, hetre tobbet latnank az o minosegi jatekabol, meg ben nelkul is.
gabistar
Tényleg nem bírod abbahagyni? Ben nélkül nem fogsz olyat látni... Vick nem elit QB, úgyhogy nem láthatod azt és más csapatnál se láthatnál ilyet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nekem az fáj ebben az egészben a legjobban, hogy így egyetlen meccsen sem láthatjuk az Offense-ünket, amikor teljes harci díszében pompázhat. 😕
Soldados
Ja vegre van egy ligaelit o, amit orom volna nezni. De nem tudjuk. Mas Jo lenne azert ha hetrol, hetre tobbet latnank az o minosegi jatekabol, meg ben nelkul is.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem az fáj ebben az egészben a legjobban, hogy így egyetlen meccsen sem láthatjuk az Offense-ünket, amikor teljes harci díszében pompázhat. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Az még f@sza lenne, ha Pouncey bokáját is húsevő baktérium támadta volna meg,köszönhetően a szteroidos szaroknak,amikkel ilyenkor szoktak kenegetni...
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mindketten tudjuk, hogy bármi előfordulhat itt, akár az első támadásban. De mondom ezt a legnagyobb tisztelettel a Cards felé, nagyon bízom benne, hogy nem lesz ez egy lefutott mérkőzés. Tényleg nagyon jó csapat most a Cards és összességében a Vick-el felálló Steelers nem képvisel olyan játékerőt, de mondjuk éppen Bell olyan szinteken van, ami miatt senki ellen nem gondolom magunkat esélytelennek. A védelem se olyan, mint mondjuk a Rams-nél, de talán az offense olyan töketlen, mint a Lions O volt vasárnap...
Klaci79
Hazai pályán lesztek, úgyhogy nem adnám ezt olyan biztos Cards W-re azért. Pláne ha hozzuk a Rams elleni öntökönlövős, turnover termelős játékot.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Soldi! A világért se vitáznék veled, mert egyrészt én is a Cards-ot tartom esélyesnek, másrészt meg amúgy se...
De nem is nyerhetnénk ellenük, ha Vick-en múlna ez. Viszont Bell miatt azt gondolom, hogy sima 49-51 a meccs. Gurley szétfutotta őket 7,7-es átlaggal és olyan OL mint a Rams-nek nálunk is van. Ennek köszönhetően Foles mindössze 24 alkalommal kellett hogy próbálkozzon. Mindössze egy hosszabb 47 yardos passzt vállalt be, így nem volt megoldhatatlan a feladat számára. Éppen ezért gondolom, hogy egy egészséges Bennel már most se lenne jobb csapat a Cards.
Nyilván a felvezető miatt megnéztem a Cards eredményeit, (amennyire csak tudom) elképesztő mértékben termelik a pontokat. De volt szerencsém például hétvégén a meccsüket látni és ilyen elképesztő gyenge Detroit ellen bizony nagyon dolgozniuk se kellett az olcsó labdaszerzésekért. A NO vagy éppen a Chicago legyőzését a Cutler pick6 majd a kiesése után se lehet az igazán nehéz feladatok közé sorolni, nem is beszélve a 49ers-ről, hiszen őket ismerjük. Nekik is nagy erőfelmérő lesz ez, mert eddig csak negatív mérlegű (vagy mondhatni erősen negatív mérlegű) csapat ellen játszottak.
Úgyhogy mivel ismersz annyira, hogy szeretem elkiabálni a negatív dolgokat azt mondom: kikapunk a Cards-tól, de igazán erre jó érvet nem tudnék mondani...(talán csak azért mert Vick-nek még nem volt olyan meccse, hogy gyengén is játsszon meg ki is kapjuk egyszerre)
Klaci79
Akkor csak a 4. negyedből indulhatsz ki mert addigra már mindenki a saját pénzén vette az oxigént magának, addig Gurley semmit sem tudott kezdeni a Dvel. Bell több kárt okozhat egész meccsre levetítve mint az újonc.
Ka'deemCarey25
Amúgy jogos vagy, a chicago meccs szoros lett volna ha a ''Bears történetének legjobb irányítója''(by Sandor Kovacs) nem megy le pihenni. Det gyenge mint a harmat, egyetértek a leírtakkal kivéve Gurleyt. Aztán nehogy Bell 1yard után úgy feküdjön mint Sztálin szobra 56-ban egész meccsen.😉 (kacsintós jel mielőtt még rám ugranátok) am utóbbi durva lenne.
Ka'deemCarey25
Mindketten tudjuk, hogy bármi előfordulhat itt, akár az első támadásban. De mondom ezt a legnagyobb tisztelettel a Cards felé, nagyon bízom benne, hogy nem lesz ez egy lefutott mérkőzés. Tényleg nagyon jó csapat most a Cards és összességében a Vick-el felálló Steelers nem képvisel olyan játékerőt, de mondjuk éppen Bell olyan szinteken van, ami miatt senki ellen nem gondolom magunkat esélytelennek. A védelem se olyan, mint mondjuk a Rams-nél, de talán az offense olyan töketlen, mint a Lions O volt vasárnap...
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Soldi! A világért se vitáznék veled, mert egyrészt én is a Cards-ot tartom esélyesnek, másrészt meg amúgy se...
De nem is nyerhetnénk ellenük, ha Vick-en múlna ez. Viszont Bell miatt azt gondolom, hogy sima 49-51 a meccs. Gurley szétfutotta őket 7,7-es átlaggal és olyan OL mint a Rams-nek nálunk is van. Ennek köszönhetően Foles mindössze 24 alkalommal kellett hogy próbálkozzon. Mindössze egy hosszabb 47 yardos passzt vállalt be, így nem volt megoldhatatlan a feladat számára. Éppen ezért gondolom, hogy egy egészséges Bennel már most se lenne jobb csapat a Cards.
Nyilván a felvezető miatt megnéztem a Cards eredményeit, (amennyire csak tudom) elképesztő mértékben termelik a pontokat. De volt szerencsém például hétvégén a meccsüket látni és ilyen elképesztő gyenge Detroit ellen bizony nagyon dolgozniuk se kellett az olcsó labdaszerzésekért. A NO vagy éppen a Chicago legyőzését a Cutler pick6 majd a kiesése után se lehet az igazán nehéz feladatok közé sorolni, nem is beszélve a 49ers-ről, hiszen őket ismerjük. Nekik is nagy erőfelmérő lesz ez, mert eddig csak negatív mérlegű (vagy mondhatni erősen negatív mérlegű) csapat ellen játszottak.
Úgyhogy mivel ismersz annyira, hogy szeretem elkiabálni a negatív dolgokat azt mondom: kikapunk a Cards-tól, de igazán erre jó érvet nem tudnék mondani...(talán csak azért mert Vick-nek még nem volt olyan meccse, hogy gyengén is játsszon meg ki is kapjuk egyszerre)
Klaci79
Akkor csak a 4. negyedből indulhatsz ki mert addigra már mindenki a saját pénzén vette az oxigént magának, addig Gurley semmit sem tudott kezdeni a Dvel. Bell több kárt okozhat egész meccsre levetítve mint az újonc.
Ka'deemCarey25
Amúgy jogos vagy, a chicago meccs szoros lett volna ha a ''Bears történetének legjobb irányítója''(by Sandor Kovacs) nem megy le pihenni. Det gyenge mint a harmat, egyetértek a leírtakkal kivéve Gurleyt. Aztán nehogy Bell 1yard után úgy feküdjön mint Sztálin szobra 56-ban egész meccsen.😉 (kacsintós jel mielőtt még rám ugranátok) am utóbbi durva lenne.
Ka'deemCarey25
Azért van amitől mi is.... 😉 (Ez is kacsintós) Meg különben is ahogy ismerek itt pár embert, mi inkább a lányokat preferáljuk 😀
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Soldi! A világért se vitáznék veled, mert egyrészt én is a Cards-ot tartom esélyesnek, másrészt meg amúgy se...
De nem is nyerhetnénk ellenük, ha Vick-en múlna ez. Viszont Bell miatt azt gondolom, hogy sima 49-51 a meccs. Gurley szétfutotta őket 7,7-es átlaggal és olyan OL mint a Rams-nek nálunk is van. Ennek köszönhetően Foles mindössze 24 alkalommal kellett hogy próbálkozzon. Mindössze egy hosszabb 47 yardos passzt vállalt be, így nem volt megoldhatatlan a feladat számára. Éppen ezért gondolom, hogy egy egészséges Bennel már most se lenne jobb csapat a Cards.
Nyilván a felvezető miatt megnéztem a Cards eredményeit, (amennyire csak tudom) elképesztő mértékben termelik a pontokat. De volt szerencsém például hétvégén a meccsüket látni és ilyen elképesztő gyenge Detroit ellen bizony nagyon dolgozniuk se kellett az olcsó labdaszerzésekért. A NO vagy éppen a Chicago legyőzését a Cutler pick6 majd a kiesése után se lehet az igazán nehéz feladatok közé sorolni, nem is beszélve a 49ers-ről, hiszen őket ismerjük. Nekik is nagy erőfelmérő lesz ez, mert eddig csak negatív mérlegű (vagy mondhatni erősen negatív mérlegű) csapat ellen játszottak.
Úgyhogy mivel ismersz annyira, hogy szeretem elkiabálni a negatív dolgokat azt mondom: kikapunk a Cards-tól, de igazán erre jó érvet nem tudnék mondani...(talán csak azért mert Vick-nek még nem volt olyan meccse, hogy gyengén is játsszon meg ki is kapjuk egyszerre)
Klaci79
Akkor csak a 4. negyedből indulhatsz ki mert addigra már mindenki a saját pénzén vette az oxigént magának, addig Gurley semmit sem tudott kezdeni a Dvel. Bell több kárt okozhat egész meccsre levetítve mint az újonc.
Ka'deemCarey25
Amúgy jogos vagy, a chicago meccs szoros lett volna ha a ''Bears történetének legjobb irányítója''(by Sandor Kovacs) nem megy le pihenni. Det gyenge mint a harmat, egyetértek a leírtakkal kivéve Gurleyt. Aztán nehogy Bell 1yard után úgy feküdjön mint Sztálin szobra 56-ban egész meccsen.😉 (kacsintós jel mielőtt még rám ugranátok) am utóbbi durva lenne.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Soldi! A világért se vitáznék veled, mert egyrészt én is a Cards-ot tartom esélyesnek, másrészt meg amúgy se...
De nem is nyerhetnénk ellenük, ha Vick-en múlna ez. Viszont Bell miatt azt gondolom, hogy sima 49-51 a meccs. Gurley szétfutotta őket 7,7-es átlaggal és olyan OL mint a Rams-nek nálunk is van. Ennek köszönhetően Foles mindössze 24 alkalommal kellett hogy próbálkozzon. Mindössze egy hosszabb 47 yardos passzt vállalt be, így nem volt megoldhatatlan a feladat számára. Éppen ezért gondolom, hogy egy egészséges Bennel már most se lenne jobb csapat a Cards.
Nyilván a felvezető miatt megnéztem a Cards eredményeit, (amennyire csak tudom) elképesztő mértékben termelik a pontokat. De volt szerencsém például hétvégén a meccsüket látni és ilyen elképesztő gyenge Detroit ellen bizony nagyon dolgozniuk se kellett az olcsó labdaszerzésekért. A NO vagy éppen a Chicago legyőzését a Cutler pick6 majd a kiesése után se lehet az igazán nehéz feladatok közé sorolni, nem is beszélve a 49ers-ről, hiszen őket ismerjük. Nekik is nagy erőfelmérő lesz ez, mert eddig csak negatív mérlegű (vagy mondhatni erősen negatív mérlegű) csapat ellen játszottak.
Úgyhogy mivel ismersz annyira, hogy szeretem elkiabálni a negatív dolgokat azt mondom: kikapunk a Cards-tól, de igazán erre jó érvet nem tudnék mondani...(talán csak azért mert Vick-nek még nem volt olyan meccse, hogy gyengén is játsszon meg ki is kapjuk egyszerre)
Klaci79
Akkor csak a 4. negyedből indulhatsz ki mert addigra már mindenki a saját pénzén vette az oxigént magának, addig Gurley semmit sem tudott kezdeni a Dvel. Bell több kárt okozhat egész meccsre levetítve mint az újonc.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Bryant játszik?
steelwolf
Igen...jelen állás szerint, bár már óvatosan jelentek ki bármit a sérültekkel kapcsolatban...

LIMITED: Cortez Allen, Jarvis Jones, Ben Roethlisberger, Ryan Shazier
Full: Doug Legursky
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bryant játszik?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Rossz hírek, Pouncey-nál állítólag komplikációk léptek fel, és újabb műtétet kell végrehajtani a bokáján.
vassadi
Fertőzés lépett fel a műtéti területen, outofseason, remélem nem mörszás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Rossz hírek, Pouncey-nál állítólag komplikációk léptek fel, és újabb műtétet kell végrehajtani a bokáján.
vassadi
Ez a szezon ugy latszik a kulcs poszton levo serulesekrol szol iden. Hm..
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Rossz hírek, Pouncey-nál állítólag komplikációk léptek fel, és újabb műtétet kell végrehajtani a bokáján.