Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Rossz hírek, Pouncey-nál állítólag komplikációk léptek fel, és újabb műtétet kell végrehajtani a bokáján.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nalunk is van egy kivalo fegyverzettel megaldott offense. Igy jo lenne, ha vick a potencialjuk kozelebe tudna ezt hozni az elkovetkezo par meccsen, amig ben visszater. Es hogy ezt az eddzok ra irt jatekokkal, vagy barmivel el tudnak erni. Mert en sokkal tobb es jobb jatekot vartam eddig Vicktol.

Ha nem is mindig olyat, mint az utolso driveban csinalt. De kb olyat mint baltimore ellen jatszott. Tehat tobb jo passzt, neha zsebbol kifutva 1st down es egy ket meglepetesszeru hosszu passzt esetleg, futast imitalva. De lehet ez barmi.

O (Vick) ennel sokkal jobban tud szerintem jatszani (ezert voltam vele kritikus), ha vegre osszeszokna a wr ekkel, vagy a timing es route okkal egy oldalon lenne veluk. Vagy valamit, barmit kitalalnank mar, hogy mi a bibi.

(a jobbant a felre ertesek elkerulese vegett ugy ertem, hogy a meccs nagyobb reszeben tudja a vedoinket az offense haladasaval pihentetni, valamint konzisztensebb jatekot tudna esetleg produkalni stb, es o is eljutna az o potencialjanak a kozelebe, de legalabbis ugras szeru fejlodest mutatna)

Tudom ez hosszu ido, betanulni, elso csapttal keveset tudott edzeni, kesobb let idehozva mint kellene stb. De nekunk nincs annyi idonk most. Abbol kell fozni ami van.

Szoval remeljuk ez sikerul. Foleg ugy hogy van egy olyan dnk ami eddig olyan teljesitmenyt nyujtott, ami nekem jonak tunt, de legalabbis atlagon felulinek. Aki amikor ha kellett kisegitette az ot. Akar stop al, akar to val, akar int td vel. A mostani meccsre minkdetto jo teljesitmenye kellene. De az utana valo mecccseken is.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Én nem tartom kizártnak, hogy Ben játszik vasárnap és a gyors passzos játékot nyomjuk. Nyilván van kockázat, de az OL-t két blokkoló TE - vel kiegészítve valamilyen szinten lehetne biztosítani a védelmét. A defense-től további fejlődést várok, a Palmer nyomás alatt azért szokott betlizni. Szerintem nyerünk.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi! A világért se vitáznék veled, mert egyrészt én is a Cards-ot tartom esélyesnek, másrészt meg amúgy se...
De nem is nyerhetnénk ellenük, ha Vick-en múlna ez. Viszont Bell miatt azt gondolom, hogy sima 49-51 a meccs. Gurley szétfutotta őket 7,7-es átlaggal és olyan OL mint a Rams-nek nálunk is van. Ennek köszönhetően Foles mindössze 24 alkalommal kellett hogy próbálkozzon. Mindössze egy hosszabb 47 yardos passzt vállalt be, így nem volt megoldhatatlan a feladat számára. Éppen ezért gondolom, hogy egy egészséges Bennel már most se lenne jobb csapat a Cards.
Nyilván a felvezető miatt megnéztem a Cards eredményeit, (amennyire csak tudom) elképesztő mértékben termelik a pontokat. De volt szerencsém például hétvégén a meccsüket látni és ilyen elképesztő gyenge Detroit ellen bizony nagyon dolgozniuk se kellett az olcsó labdaszerzésekért. A NO vagy éppen a Chicago legyőzését a Cutler pick6 majd a kiesése után se lehet az igazán nehéz feladatok közé sorolni, nem is beszélve a 49ers-ről, hiszen őket ismerjük. Nekik is nagy erőfelmérő lesz ez, mert eddig csak negatív mérlegű (vagy mondhatni erősen negatív mérlegű) csapat ellen játszottak.
Úgyhogy mivel ismersz annyira, hogy szeretem elkiabálni a negatív dolgokat azt mondom: kikapunk a Cards-tól, de igazán erre jó érvet nem tudnék mondani...(talán csak azért mert Vick-nek még nem volt olyan meccse, hogy gyengén is játsszon meg ki is kapjuk egyszerre)
Klaci79
Én csak 2 dolgot említek, ami miatt egyértelmű L-t várok: ismét kiváló Offense lesz a rivális, nem közepes vagy gyenge, illetve szinte biztos vagyok abban, hogy lesz turnoverünk, nem hozzuk le a 3. meccset is TO nélkül Vickkel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Ami kibebaszott gond a TE-ket nem tudjuk levédekezni! Gates-Gronk 2-2 Td(persze ők klasszisok, de akkor is)!steelwolf
Gronk amúgy is szinte levédekezhetetlen, mi pedig még azzal is segítettük, hogy olykor nem állítottunk rá embert, míg Gates ellen nem volt a pályán Shazier, és nem vagyok benne biztos, hogy ellenkező esetben is ennyire ficánkolt volna. Ennél többet én nem látnék bele abba, hogy ötből két meccsen jó számokat hozott ellenünk két elit tight end.
vassadi
így van, ebben a sémaában az ILBé a TE, nekik kell olvasni, ugye anno pont a nagydarab elkapó TE-kel ölték meg ezt a típusú def.játékot. Ha Saci lesz, no szóva ő azér egy egyszemélyes büntetőalakulat.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Ami kibebaszott gond a TE-ket nem tudjuk levédekezni! Gates-Gronk 2-2 Td(persze ők klasszisok, de akkor is)!steelwolf
Gronk amúgy is szinte levédekezhetetlen, mi pedig még azzal is segítettük, hogy olykor nem állítottunk rá embert, míg Gates ellen nem volt a pályán Shazier, és nem vagyok benne biztos, hogy ellenkező esetben is ennyire ficánkolt volna. Ennél többet én nem látnék bele abba, hogy ötből két meccsen jó számokat hozott ellenünk két elit tight end.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ami kibebaszott gond a TE-ket nem tudjuk levédekezni! Gates-Gronk 2-2 Td(persze ők klasszisok, de akkor is)!

Amúgy remélem látta Caroll h milyen playt kell hívni a végén!
steelwolf
Ezt en is igy lattam. Lehet, hogy az uj sema miatt van foleg ez igy. Ami miatt a TE k jobban meg talaljak a zonak hatarait stb. Meg az sem mellekes, hogy a legmagasabb es legfizikalisabb (sulyban legalabbis) CBnk nem jatszik C. Allen. Es igy nehezebb ezt levedekezni. Nekunk nincs 6-4 vagy akarcsak ennek a kozeleben levo jatekos. Es a cbinknel sokkal fizikalisabbak a TE k. Meg magasabbak is.
gabistar
Nem ez volt a gond ha jól emlékszem. Hanem inkább az, hogy a MLB vagy pass rushban vett részt vagy elment emberzeni és totál üresen marad a saftyk és a def line közötti zóna ahova vagy 3szor tuti berohant Gates és kész. Olyan ez mint egy sima checkdown passz, 1-2 mp alatt be lehet baszni a labdák a védőfal mögé az üres területre a TEnek, aki a fal oldaláról pillanatok alatt átér. Ha meg messze vannak a safetyk akkor még egy nagyobb játék is kijöhet belőle. De javítsatok ki ha rosszul emlékszem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Soldi! A világért se vitáznék veled, mert egyrészt én is a Cards-ot tartom esélyesnek, másrészt meg amúgy se...
De nem is nyerhetnénk ellenük, ha Vick-en múlna ez. Viszont Bell miatt azt gondolom, hogy sima 49-51 a meccs. Gurley szétfutotta őket 7,7-es átlaggal és olyan OL mint a Rams-nek nálunk is van. Ennek köszönhetően Foles mindössze 24 alkalommal kellett hogy próbálkozzon. Mindössze egy hosszabb 47 yardos passzt vállalt be, így nem volt megoldhatatlan a feladat számára. Éppen ezért gondolom, hogy egy egészséges Bennel már most se lenne jobb csapat a Cards.
Nyilván a felvezető miatt megnéztem a Cards eredményeit, (amennyire csak tudom) elképesztő mértékben termelik a pontokat. De volt szerencsém például hétvégén a meccsüket látni és ilyen elképesztő gyenge Detroit ellen bizony nagyon dolgozniuk se kellett az olcsó labdaszerzésekért. A NO vagy éppen a Chicago legyőzését a Cutler pick6 majd a kiesése után se lehet az igazán nehéz feladatok közé sorolni, nem is beszélve a 49ers-ről, hiszen őket ismerjük. Nekik is nagy erőfelmérő lesz ez, mert eddig csak negatív mérlegű (vagy mondhatni erősen negatív mérlegű) csapat ellen játszottak.
Úgyhogy mivel ismersz annyira, hogy szeretem elkiabálni a negatív dolgokat azt mondom: kikapunk a Cards-tól, de igazán erre jó érvet nem tudnék mondani...(talán csak azért mert Vick-nek még nem volt olyan meccse, hogy gyengén is játsszon meg ki is kapjuk egyszerre)
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ami kibebaszott gond a TE-ket nem tudjuk levédekezni! Gates-Gronk 2-2 Td(persze ők klasszisok, de akkor is)!

Amúgy remélem látta Caroll h milyen playt kell hívni a végén!
steelwolf
Ezt en is igy lattam. Lehet, hogy az uj sema miatt van foleg ez igy. Ami miatt a TE k jobban meg talaljak a zonak hatarait stb. Meg az sem mellekes, hogy a legmagasabb es legfizikalisabb (sulyban legalabbis) CBnk nem jatszik C. Allen. Es igy nehezebb ezt levedekezni. Nekunk nincs 6-4 vagy akarcsak ennek a kozeleben levo jatekos. Es a cbinknel sokkal fizikalisabbak a TE k. Meg magasabbak is.

Es regebben, ezt a kerdest polamalu oldotta meg tobbnyire, mert hiabo volt alacsonyabb, sokkal atletikusabb es erossebb is volt fizikalisan, mint akik most nalunk vannak. Es o tobbnyire megfogta a TE ket.

Na most Cortez Allen 6-1 el nem jatszik, a tobbiek meg nem tudnak mit kezdeni a 6-4 nehez sulyu jatekosokkal.

Nem tudom ki emlekszik arra az esetre, amikor gates volt a bal oldalon wr formacioban. Es a mi cbnk asszem az uj srac, aki eddig jol nyomja cockrell konyorgott ha jol lattam shamarkonak, hogy o vedje le annal a jateknal gateset. Pedig Gates akkor bal Wr poszton volt. Es az sima cb cover lehetett talan. Kb 5 masodpercig integetett, kapalodzott mindent csinalt, mire nagy nehezen shamarko ezt eszre vette. Es cserelt vele. Nem tudom mas emlekszik e meg erre. De bennem megmaradt.

De itt az elejen elsutottek egy nem tul jo poent a kommentatorok. Gateset csak akkor hozzak be, ha first down kell a chargesnek, vagy ha tdt akarnak szerezni. Mondtam is magamban, haha. Koszi.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hassie-t kihagytam valóban. De hát ő is SB-t megjárt veterán QB. Kb Johnny Football lóg ki a sorból a W-jével. De örülök, hogy a lényeget mindenki látja gabin kívül: Vick a végén megnyerte a meccset, a többi pedig nem számít. Leszarom QB-ratingjét, leszarom az első 3 negyedet, ahogy 2008-ban is leszartam Ben és az egész O teljes csődjét. Csak a W számított, hogy a végén megcsinálják, amikor igazán kellett. Statisztikailag Ben talán legszarabb éve volt, valójában a legjobb volt, igazi vezére volt a csapatnak, aki minden nehézségen felülemelkedett, amikor ütött az óra.

Vicknél jobb opciónk nincs és nem is lehetne. Ő mindössze 2 hónapja itt lévő 2nd QB és ehhez mérten kell megfogalmazni az elvárásokat.
Soldados
De csak egy balul elsult passz es sima L lett volna a vegen. Es akkor most mas lenne a tema, pl itt is az eredeti kommentatorok azt mondogattak, hogy meddig lehet meg engedni ezt a szenvedeset vicknek, mikor jonne el az a pillanat, amikor mar landryt tennek ok be. Stb. Szoval tudom megint csak en nem latom ugy, stb. De szerencsenk volt, hogy behuztuk. Es vicknek is kellett ehhez nagy szerencse a vegen. Meg a jo teljesitmenye a vegen.

Vick 2. qb igen. De azert elsoszamu volt joideig, utana persze tudjuk mi lett. Es nem ert vissza arra szintre. Szoval, talan ezert is gondoltam, hogy jobban tud passzolni. Es ez nem egy nagy elvaras egy qb tol, Es ha kikapunk akkor nem az lenne, hogy nem erdekel hogy nem volt jo 3 negyeden at. Hanem az hogy miert nem volt jo 4 negyeden at. De mivel nyertunk igy azt mondjuk nem szamit. En azt, hogy a kovetkezo ilyen meccsen nagyon is szamit, ha igy jatszik majd megint. Mert nem mindenki fogja engedni, hogy 3 pontot csinalj 3 negyeden at. Ennyi. 😀 Valaki boven buntetne, a ki nem hasznalt tokeletes labdakezdes helyekert mint 50 es yard, es annak kozele joparszor.
gabistar
Hihetetlen vagy, bár inkább értetlen...

De egy sem sült el balul, így nyertünk. Légyszi, hagyd már abba a feltételezéseket, hogy mi lett volna, ha... Ilyen nincs a sportban, megcsinálta a playeket és nyertünk. A szoros meccsek, mind 1-1 playen múlnak, és most mi csináltuk meg azt az 1-1 playt hibátlanul, ami döntő volt. És ezek nem szerencsés playek voltak, nem volt se lepattanó labda, vagy ilyesmi. Mindenki tette a dolgát és ezzel nyertünk, ez nem szerencse kérdése.

Landry Jones 3 esetben jöhet be: Vick is megsérül, ha Vick dob 4 INT-et és csinál 2 fumblit, és talán garbage time-ban, 30 pont előnynél bejön handoffolni a csere futónak. Ha erről beszéltek a kommentátorok, akkor hülyék, és nem ismerik sem a csapatot, amelyről beszélnek, sem a sportágat.

És nézegesd a 2008-as meccseket, hátha már nem emlékszel rájuk. 😛 Ha a végén Vick nem csinálja meg a playeket és így kikapunk, akkor aztmondtuk volna (már megint ez a volna...), hogy szarul játszott, de így hogy megcsinálta (és ez a lényeg, mert ez történt a valóságban), jó volt, mert amikor meg kellett nyerni a meccset, akkor megnyerte. Pont. Nincs ha, nincs volna, nincs nyafogás, hogy ezt miért nem lehetett korábban, stb. Azt a szitut kell megoldani, ami előtted van. És ő megtette. De hogy magyarázatot is adjak neked: amúgy 3 negyeden nem nyitották ki a playbookot Haleyék, megpróbáltuk megint minimál Off-playekkel megnyerni a meccset, plusz ugye akkor még a védelem is frissebb, plusz a sideline adjustment is megvolt (Benjavasolta a látottak alapján a 72 yd-os TD-playt). Remélem e hárommal beéred.

Csak felejtsd már el légyszi a QB-kérdést, Landry Jones-t és a feltételezéseket.

szerk: és most szólok, hogy a Cards ellen nagyon szar lesz Vick, de ez nem az ő hibája lesz, nagyon jó ez a Cards D, rengeteg labdát szereznek. Ben se lenne jó ellenük és vele is L-re húznám most ezt a meccset. Majd februárban... 😊
Soldados
meg mindig emlekszem az osszes vegigszenvedett meccsre. de az mas fajta volt. Mert a nem haladtunk, vagy a tok homaly passzok kozott van kulonbseg. De csak ezt akartam hallani, amit mondtal hogy ha nem jon be akkor aztmondtuk volna (már megint ez a volna...), hogy szarul játszott. De igy nem.
gabistar
Nincs különbség a nem haladtunk és a homály, de nem INT passzok között. Egyikkel se haladsz, így egyikkel se csinálsz 1st downt és egyikkel se vagy pályán és egyikkel sem szerzel pontokat. Ugyanaz -> szenvedés.

A lényeg továbbra is az, hogy nincs volna. Vick amikor kellett, akkor jól játszott, így nyertünk és az összkép pozitív az első 3 negyedes szenvedés ellenére is, mert mentálisan erősnek bizonyult, sőt erősebbnek, mint az elvárható lett volna.
Soldados
Total igaz. En igy csak pesszimistabb vagyok az elkovetkezo meccse, vagy meccsei miatt . De remelem ramcafol. Mert az arizona az valszeg tul jo csapat lesz ellenunk. Aztan meg a kc t sem lesz olyan konnyu esetleg w re hozni. Habar charles out. A cicak meg nagyon beerositettek a csoportban. De majd meglatjuk. Innen szep nyerni...

 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/nfl-power-rankings--can-the-seattle-seahawks-rebound-again--020015893.html

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hassie-t kihagytam valóban. De hát ő is SB-t megjárt veterán QB. Kb Johnny Football lóg ki a sorból a W-jével. De örülök, hogy a lényeget mindenki látja gabin kívül: Vick a végén megnyerte a meccset, a többi pedig nem számít. Leszarom QB-ratingjét, leszarom az első 3 negyedet, ahogy 2008-ban is leszartam Ben és az egész O teljes csődjét. Csak a W számított, hogy a végén megcsinálják, amikor igazán kellett. Statisztikailag Ben talán legszarabb éve volt, valójában a legjobb volt, igazi vezére volt a csapatnak, aki minden nehézségen felülemelkedett, amikor ütött az óra.

Vicknél jobb opciónk nincs és nem is lehetne. Ő mindössze 2 hónapja itt lévő 2nd QB és ehhez mérten kell megfogalmazni az elvárásokat.
Soldados
De csak egy balul elsult passz es sima L lett volna a vegen. Es akkor most mas lenne a tema, pl itt is az eredeti kommentatorok azt mondogattak, hogy meddig lehet meg engedni ezt a szenvedeset vicknek, mikor jonne el az a pillanat, amikor mar landryt tennek ok be. Stb. Szoval tudom megint csak en nem latom ugy, stb. De szerencsenk volt, hogy behuztuk. Es vicknek is kellett ehhez nagy szerencse a vegen. Meg a jo teljesitmenye a vegen.

Vick 2. qb igen. De azert elsoszamu volt joideig, utana persze tudjuk mi lett. Es nem ert vissza arra szintre. Szoval, talan ezert is gondoltam, hogy jobban tud passzolni. Es ez nem egy nagy elvaras egy qb tol, Es ha kikapunk akkor nem az lenne, hogy nem erdekel hogy nem volt jo 3 negyeden at. Hanem az hogy miert nem volt jo 4 negyeden at. De mivel nyertunk igy azt mondjuk nem szamit. En azt, hogy a kovetkezo ilyen meccsen nagyon is szamit, ha igy jatszik majd megint. Mert nem mindenki fogja engedni, hogy 3 pontot csinalj 3 negyeden at. Ennyi. 😀 Valaki boven buntetne, a ki nem hasznalt tokeletes labdakezdes helyekert mint 50 es yard, es annak kozele joparszor.
gabistar
Hihetetlen vagy, bár inkább értetlen...

De egy sem sült el balul, így nyertünk. Légyszi, hagyd már abba a feltételezéseket, hogy mi lett volna, ha... Ilyen nincs a sportban, megcsinálta a playeket és nyertünk. A szoros meccsek, mind 1-1 playen múlnak, és most mi csináltuk meg azt az 1-1 playt hibátlanul, ami döntő volt. És ezek nem szerencsés playek voltak, nem volt se lepattanó labda, vagy ilyesmi. Mindenki tette a dolgát és ezzel nyertünk, ez nem szerencse kérdése.

Landry Jones 3 esetben jöhet be: Vick is megsérül, ha Vick dob 4 INT-et és csinál 2 fumblit, és talán garbage time-ban, 30 pont előnynél bejön handoffolni a csere futónak. Ha erről beszéltek a kommentátorok, akkor hülyék, és nem ismerik sem a csapatot, amelyről beszélnek, sem a sportágat.

És nézegesd a 2008-as meccseket, hátha már nem emlékszel rájuk. 😛 Ha a végén Vick nem csinálja meg a playeket és így kikapunk, akkor aztmondtuk volna (már megint ez a volna...), hogy szarul játszott, de így hogy megcsinálta (és ez a lényeg, mert ez történt a valóságban), jó volt, mert amikor meg kellett nyerni a meccset, akkor megnyerte. Pont. Nincs ha, nincs volna, nincs nyafogás, hogy ezt miért nem lehetett korábban, stb. Azt a szitut kell megoldani, ami előtted van. És ő megtette. De hogy magyarázatot is adjak neked: amúgy 3 negyeden nem nyitották ki a playbookot Haleyék, megpróbáltuk megint minimál Off-playekkel megnyerni a meccset, plusz ugye akkor még a védelem is frissebb, plusz a sideline adjustment is megvolt (Benjavasolta a látottak alapján a 72 yd-os TD-playt). Remélem e hárommal beéred.

Csak felejtsd már el légyszi a QB-kérdést, Landry Jones-t és a feltételezéseket.

szerk: és most szólok, hogy a Cards ellen nagyon szar lesz Vick, de ez nem az ő hibája lesz, nagyon jó ez a Cards D, rengeteg labdát szereznek. Ben se lenne jó ellenük és vele is L-re húznám most ezt a meccset. Majd februárban... 😊
Soldados
meg mindig emlekszem az osszes vegigszenvedett meccsre. de az mas fajta volt. Mert a nem haladtunk, vagy a tok homaly passzok kozott van kulonbseg. De csak ezt akartam hallani, amit mondtal hogy ha nem jon be akkor aztmondtuk volna (már megint ez a volna...), hogy szarul játszott. De igy nem.
gabistar
Nincs különbség a nem haladtunk és a homály, de nem INT passzok között. Egyikkel se haladsz, így egyikkel se csinálsz 1st downt és egyikkel se vagy pályán és egyikkel sem szerzel pontokat. Ugyanaz -> szenvedés.

A lényeg továbbra is az, hogy nincs volna. Vick amikor kellett, akkor jól játszott, így nyertünk és az összkép pozitív az első 3 negyedes szenvedés ellenére is, mert mentálisan erősnek bizonyult, sőt erősebbnek, mint az elvárható lett volna.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hassie-t kihagytam valóban. De hát ő is SB-t megjárt veterán QB. Kb Johnny Football lóg ki a sorból a W-jével. De örülök, hogy a lényeget mindenki látja gabin kívül: Vick a végén megnyerte a meccset, a többi pedig nem számít. Leszarom QB-ratingjét, leszarom az első 3 negyedet, ahogy 2008-ban is leszartam Ben és az egész O teljes csődjét. Csak a W számított, hogy a végén megcsinálják, amikor igazán kellett. Statisztikailag Ben talán legszarabb éve volt, valójában a legjobb volt, igazi vezére volt a csapatnak, aki minden nehézségen felülemelkedett, amikor ütött az óra.

Vicknél jobb opciónk nincs és nem is lehetne. Ő mindössze 2 hónapja itt lévő 2nd QB és ehhez mérten kell megfogalmazni az elvárásokat.
Soldados
De csak egy balul elsult passz es sima L lett volna a vegen. Es akkor most mas lenne a tema, pl itt is az eredeti kommentatorok azt mondogattak, hogy meddig lehet meg engedni ezt a szenvedeset vicknek, mikor jonne el az a pillanat, amikor mar landryt tennek ok be. Stb. Szoval tudom megint csak en nem latom ugy, stb. De szerencsenk volt, hogy behuztuk. Es vicknek is kellett ehhez nagy szerencse a vegen. Meg a jo teljesitmenye a vegen.

Vick 2. qb igen. De azert elsoszamu volt joideig, utana persze tudjuk mi lett. Es nem ert vissza arra szintre. Szoval, talan ezert is gondoltam, hogy jobban tud passzolni. Es ez nem egy nagy elvaras egy qb tol, Es ha kikapunk akkor nem az lenne, hogy nem erdekel hogy nem volt jo 3 negyeden at. Hanem az hogy miert nem volt jo 4 negyeden at. De mivel nyertunk igy azt mondjuk nem szamit. En azt, hogy a kovetkezo ilyen meccsen nagyon is szamit, ha igy jatszik majd megint. Mert nem mindenki fogja engedni, hogy 3 pontot csinalj 3 negyeden at. Ennyi. 😀 Valaki boven buntetne, a ki nem hasznalt tokeletes labdakezdes helyekert mint 50 es yard, es annak kozele joparszor.
gabistar
Hihetetlen vagy, bár inkább értetlen...

De egy sem sült el balul, így nyertünk. Légyszi, hagyd már abba a feltételezéseket, hogy mi lett volna, ha... Ilyen nincs a sportban, megcsinálta a playeket és nyertünk. A szoros meccsek, mind 1-1 playen múlnak, és most mi csináltuk meg azt az 1-1 playt hibátlanul, ami döntő volt. És ezek nem szerencsés playek voltak, nem volt se lepattanó labda, vagy ilyesmi. Mindenki tette a dolgát és ezzel nyertünk, ez nem szerencse kérdése.

Landry Jones 3 esetben jöhet be: Vick is megsérül, ha Vick dob 4 INT-et és csinál 2 fumblit, és talán garbage time-ban, 30 pont előnynél bejön handoffolni a csere futónak. Ha erről beszéltek a kommentátorok, akkor hülyék, és nem ismerik sem a csapatot, amelyről beszélnek, sem a sportágat.

És nézegesd a 2008-as meccseket, hátha már nem emlékszel rájuk. 😛 Ha a végén Vick nem csinálja meg a playeket és így kikapunk, akkor aztmondtuk volna (már megint ez a volna...), hogy szarul játszott, de így hogy megcsinálta (és ez a lényeg, mert ez történt a valóságban), jó volt, mert amikor meg kellett nyerni a meccset, akkor megnyerte. Pont. Nincs ha, nincs volna, nincs nyafogás, hogy ezt miért nem lehetett korábban, stb. Azt a szitut kell megoldani, ami előtted van. És ő megtette. De hogy magyarázatot is adjak neked: amúgy 3 negyeden nem nyitották ki a playbookot Haleyék, megpróbáltuk megint minimál Off-playekkel megnyerni a meccset, plusz ugye akkor még a védelem is frissebb, plusz a sideline adjustment is megvolt (Benjavasolta a látottak alapján a 72 yd-os TD-playt). Remélem e hárommal beéred.

Csak felejtsd már el légyszi a QB-kérdést, Landry Jones-t és a feltételezéseket.

szerk: és most szólok, hogy a Cards ellen nagyon szar lesz Vick, de ez nem az ő hibája lesz, nagyon jó ez a Cards D, rengeteg labdát szereznek. Ben se lenne jó ellenük és vele is L-re húznám most ezt a meccset. Majd februárban... 😊
Soldados
meg mindig emlekszem az osszes vegigszenvedett meccsre. de az mas fajta volt. Mert a nem haladtunk, vagy a tok homaly passzok kozott van kulonbseg. De csak ezt akartam hallani, amit mondtal hogy ha nem jon be akkor aztmondtuk volna (már megint ez a volna...), hogy szarul játszott. De igy nem.
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ami kibebaszott gond a TE-ket nem tudjuk levédekezni! Gates-Gronk 2-2 Td(persze ők klasszisok, de akkor is)!

Amúgy remélem látta Caroll h milyen playt kell hívni a végén!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hassie-t kihagytam valóban. De hát ő is SB-t megjárt veterán QB. Kb Johnny Football lóg ki a sorból a W-jével. De örülök, hogy a lényeget mindenki látja gabin kívül: Vick a végén megnyerte a meccset, a többi pedig nem számít. Leszarom QB-ratingjét, leszarom az első 3 negyedet, ahogy 2008-ban is leszartam Ben és az egész O teljes csődjét. Csak a W számított, hogy a végén megcsinálják, amikor igazán kellett. Statisztikailag Ben talán legszarabb éve volt, valójában a legjobb volt, igazi vezére volt a csapatnak, aki minden nehézségen felülemelkedett, amikor ütött az óra.

Vicknél jobb opciónk nincs és nem is lehetne. Ő mindössze 2 hónapja itt lévő 2nd QB és ehhez mérten kell megfogalmazni az elvárásokat.
Soldados
De csak egy balul elsult passz es sima L lett volna a vegen. Es akkor most mas lenne a tema, pl itt is az eredeti kommentatorok azt mondogattak, hogy meddig lehet meg engedni ezt a szenvedeset vicknek, mikor jonne el az a pillanat, amikor mar landryt tennek ok be. Stb. Szoval tudom megint csak en nem latom ugy, stb. De szerencsenk volt, hogy behuztuk. Es vicknek is kellett ehhez nagy szerencse a vegen. Meg a jo teljesitmenye a vegen.

Vick 2. qb igen. De azert elsoszamu volt joideig, utana persze tudjuk mi lett. Es nem ert vissza arra szintre. Szoval, talan ezert is gondoltam, hogy jobban tud passzolni. Es ez nem egy nagy elvaras egy qb tol, Es ha kikapunk akkor nem az lenne, hogy nem erdekel hogy nem volt jo 3 negyeden at. Hanem az hogy miert nem volt jo 4 negyeden at. De mivel nyertunk igy azt mondjuk nem szamit. En azt, hogy a kovetkezo ilyen meccsen nagyon is szamit, ha igy jatszik majd megint. Mert nem mindenki fogja engedni, hogy 3 pontot csinalj 3 negyeden at. Ennyi. 😀 Valaki boven buntetne, a ki nem hasznalt tokeletes labdakezdes helyekert mint 50 es yard, es annak kozele joparszor.
gabistar
Hihetetlen vagy, bár inkább értetlen...

De egy sem sült el balul, így nyertünk. Légyszi, hagyd már abba a feltételezéseket, hogy mi lett volna, ha... Ilyen nincs a sportban, megcsinálta a playeket és nyertünk. A szoros meccsek, mind 1-1 playen múlnak, és most mi csináltuk meg azt az 1-1 playt hibátlanul, ami döntő volt. És ezek nem szerencsés playek voltak, nem volt se lepattanó labda, vagy ilyesmi. Mindenki tette a dolgát és ezzel nyertünk, ez nem szerencse kérdése.

Landry Jones 3 esetben jöhet be: Vick is megsérül, ha Vick dob 4 INT-et és csinál 2 fumblit, és talán garbage time-ban, 30 pont előnynél bejön handoffolni a csere futónak. Ha erről beszéltek a kommentátorok, akkor hülyék, és nem ismerik sem a csapatot, amelyről beszélnek, sem a sportágat.

És nézegesd a 2008-as meccseket, hátha már nem emlékszel rájuk. 😛 Ha a végén Vick nem csinálja meg a playeket és így kikapunk, akkor aztmondtuk volna (már megint ez a volna...), hogy szarul játszott, de így hogy megcsinálta (és ez a lényeg, mert ez történt a valóságban), jó volt, mert amikor meg kellett nyerni a meccset, akkor megnyerte. Pont. Nincs ha, nincs volna, nincs nyafogás, hogy ezt miért nem lehetett korábban, stb. Azt a szitut kell megoldani, ami előtted van. És ő megtette. De hogy magyarázatot is adjak neked: amúgy 3 negyeden nem nyitották ki a playbookot Haleyék, megpróbáltuk megint minimál Off-playekkel megnyerni a meccset, plusz ugye akkor még a védelem is frissebb, plusz a sideline adjustment is megvolt (Benjavasolta a látottak alapján a 72 yd-os TD-playt). Remélem e hárommal beéred.

Csak felejtsd már el légyszi a QB-kérdést, Landry Jones-t és a feltételezéseket.

szerk: és most szólok, hogy a Cards ellen nagyon szar lesz Vick, de ez nem az ő hibája lesz, nagyon jó ez a Cards D, rengeteg labdát szereznek. Ben se lenne jó ellenük és vele is L-re húznám most ezt a meccset. Majd februárban... 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hassie-t kihagytam valóban. De hát ő is SB-t megjárt veterán QB. Kb Johnny Football lóg ki a sorból a W-jével. De örülök, hogy a lényeget mindenki látja gabin kívül: Vick a végén megnyerte a meccset, a többi pedig nem számít. Leszarom QB-ratingjét, leszarom az első 3 negyedet, ahogy 2008-ban is leszartam Ben és az egész O teljes csődjét. Csak a W számított, hogy a végén megcsinálják, amikor igazán kellett. Statisztikailag Ben talán legszarabb éve volt, valójában a legjobb volt, igazi vezére volt a csapatnak, aki minden nehézségen felülemelkedett, amikor ütött az óra.

Vicknél jobb opciónk nincs és nem is lehetne. Ő mindössze 2 hónapja itt lévő 2nd QB és ehhez mérten kell megfogalmazni az elvárásokat.
Soldados
Ez a poen, hogy en is latom ezt. Megnyerte a meccset a vegen. Amikor kellett akkor sikerult neki egy drive amivel nyertunk. Es irtam hogy a stat az nem szamit kit erdekel. Azt is irtam, orulok hogy w kerult vick neve melle.

De csak egy balul elsult passz es sima L lett volna a vegen. Es akkor most mas lenne a tema, pl itt is az eredeti kommentatorok azt mondogattak, hogy meddig lehet meg engedni ezt a szenvedeset vicknek, mikor jonne el az a pillanat, amikor mar landryt tennek ok be. Stb. Szoval tudom megint csak en nem latom ugy, stb. De szerencsenk volt, hogy behuztuk. Es vicknek is kellett ehhez nagy szerencse a vegen. Meg a jo teljesitmenye a vegen.

Vick 2. qb igen. De azert elsoszamu volt joideig, utana persze tudjuk mi lett. Es nem ert vissza arra szintre. Szoval, talan ezert is gondoltam, hogy jobban tud passzolni. Es ez nem egy nagy elvaras egy qb tol, Es ha kikapunk akkor nem az lenne, hogy nem erdekel hogy nem volt jo 3 negyeden at. Hanem az hogy miert nem volt jo 4 negyeden at. De mivel nyertunk igy azt mondjuk nem szamit. En azt, hogy a kovetkezo ilyen meccsen nagyon is szamit, ha igy jatszik majd megint. Mert nem mindenki fogja engedni, hogy 3 pontot csinalj 3 negyeden at. Ennyi. 😀 Valaki boven buntetne, a ki nem hasznalt tokeletes labdakezdes helyekert mint 50 es yard, es annak kozele joparszor.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Illetve gabistar, csak ( )-ben megjegyezném, hogy a chargers is ott volt a pályán. Olyan szinten jól tolta a d-jük, hogy lehet h bb is hasonlóan szenvedett volna. Ez nem úgy működik, hogy mindig minden úgy van ahogy akarod, mivel ellenfél is van akik befolyásolják, hogy mi sikerül és mi nem...
peach
Egyetertek. De amikor volt esely tiszta passzra, vagy ment a passz az tobbnyire balul sult el.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hasonló a véleményem. Vick hozta végül ezt a meccset és a többi nem fontos. Ha mondjuk 120-as pr-el végez akkor is Ben lesz az irányító amint felépül. Nincs is igazán miről beszélni. Talán az utolsó meccse jön Vick-nek vasárnap (vagy az utolsó előtti) és csak egy a fontos. Próbálja meg azt hozni amit az ember egy 2. QB-től vár. Ami pedig a 2. QB-kat illeti, ahol van franchise QB ott mindenhol nagy a szakadék az első és a második QB között. Vick talán a legjobb választás volt Grad sérülése után...most is benne volt az X faktor, hogy ha kellett 20 yard feletti futással jött elő...
Vick sose volt igazán pontos és nem is ezért volt annyira jó QB, de egyszerűen semmi jelentősége, mert nekünk van kezdő QB-nk csak átmeneti segítség kell, ahol Vick nagyságrendekkel jobb megoldás, mint LJ lenne
Klaci79
egyik legjobb backup qb jelenleg. szerintem nagy hátrány, mind a falnak, mind az elkapóknak, mind vicknek a balkezessége. valszeg ezért nem megy laszti brown felé sem.
gedam
De akkor nem lehetne brownt pl a masik oldalra tenni, vagy barmit kitalalni mint screen pass, hogy jatekba hozzuk a legjobb jatekosunkat? Mert o ha eljut a passz, es el tudja kapni tud hozni boven jardokat utana. De nem nagyon jott ez a verzio eddig ossze. Ez nagy meglepetes nekem. Hogy mennyire eltunt a jateka. Es szerintem lenne ra eddzoi megoldas, hogy vick es o is egy oldalra keruljenek. Kar hogy ez eddig nem nagyon jott ossze.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Will Allen, Jarvis Jones és Legursky nem edzett szerdán, közülük Allen játékára nem nagyon van esély vasárnap.
A szokásoknak megfelelően C Allen és Shazier limitáltan edzettek...erre nem is találom a megfelelő szavakat.
És Ben is limitáltan nyomta, de ezt már beszéltük.
Klaci79
Akkor lehet sacinak nem veletlenul volt az erzelmi kitorese. Hm..
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Will Allen, Jarvis Jones és Legursky nem edzett szerdán, közülük Allen játékára nem nagyon van esély vasárnap.
A szokásoknak megfelelően C Allen és Shazier limitáltan edzettek...erre nem is találom a megfelelő szavakat.
És Ben is limitáltan nyomta, de ezt már beszéltük.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ettől függetlenül a hírek szerint a Steelers-nél úgy számolnak, hogy a Cards ellen még Vick lesz az irányító.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Roethlisberger on playing AZCardinals: "I’m able to walk around just fine and step and throw. It’s being able to avoid a pass rush."

Már korábban is emlegették, hogy Arians ellen nagyon játszani akar, de ez a pali egyszerűen hihetetlen. Úgyhogy a mai edzésen már el is kezdte a felkészülést. A hétfő esti meccsen mutatták ahogy dobál, de olyan óvatosan lépkedett, hogy kizártnak tartottam és már az is nagy öröm lett volna, ha jövő héten tud játszani. Lehet ez persze csak egy kis elterelés, hogy kire is készüljenek a héten, de Arians is ismeri őt annyira, hogy ne tartsa ezt elképzelhetetlennek. Big Ben mindig szerette ha valami fáj 😀
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Edwerderespn/status/654312059010744321


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
az 5 meccset játszott csapatok közül mi kaptuk a 4. legkevesebb pontot: 95-t, meccsenként átlagosan 19-et, ez szerintem nagyon durva adat, ahhoz képest, hogy év előtti beharangozókban a D-t simán a gyengébbek közé rangsorolták, és ha megnézzük igen csak fiatal egység, szóval nagy potenciál van benne, eddig szerintem Butler munkája nagy meglepetés mindenki számára
több mint 8 éve
gedam 5 700
Hasonló a véleményem. Vick hozta végül ezt a meccset és a többi nem fontos. Ha mondjuk 120-as pr-el végez akkor is Ben lesz az irányító amint felépül. Nincs is igazán miről beszélni. Talán az utolsó meccse jön Vick-nek vasárnap (vagy az utolsó előtti) és csak egy a fontos. Próbálja meg azt hozni amit az ember egy 2. QB-től vár. Ami pedig a 2. QB-kat illeti, ahol van franchise QB ott mindenhol nagy a szakadék az első és a második QB között. Vick talán a legjobb választás volt Grad sérülése után...most is benne volt az X faktor, hogy ha kellett 20 yard feletti futással jött elő...
Vick sose volt igazán pontos és nem is ezért volt annyira jó QB, de egyszerűen semmi jelentősége, mert nekünk van kezdő QB-nk csak átmeneti segítség kell, ahol Vick nagyságrendekkel jobb megoldás, mint LJ lenne
Klaci79
egyik legjobb backup qb jelenleg. szerintem nagy hátrány, mind a falnak, mind az elkapóknak, mind vicknek a balkezessége. valszeg ezért nem megy laszti brown felé sem.

Szerkesztette: gedam
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Garrett Hartley-t kitettük az IR-ről is. Végülis tök felesleges volt, ha Boswell beválik, akkor Szusival majd versenyezhet a posztért, három rúgó tök felesleges lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!