Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Jelzem Laci egy sack és egy fumble a 95-östől. Lehet majd félúton egy CB, vagy egy SS képét is ki kell nézned magadnak....meglesz így az SB run.... 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
nincs jelentősége csak érdekesség...2:56-nál kaptuk vissza a labdát egy TB-t rúgtak...majd amikor Vick elindította a gwd-t már csak 2:38 volt az órán, de senkinek nem tűnt fel...azért ez komoly hiba nálunk
Klaci79
pont, hogy nem a ti hibátok, hiszen el se kellett volna indulnia az órának...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/12/steelers-touchdown-avoids-another-nfl-officiating-controversy/
szóval lett volna itt anyázás szerintem, ha nem nyertek végül
Löfli
igen-igen, én értem, hogy nem a mi hibánk ezt tiszta sor...na de ha a végén Bell nem csinálja meg, akkor bőven haragudhattunk volna magunkra, hogy nincs senki a gárdában aki észrevegye, hogy az emberek sétálnak a pályán és közben pörög az idő lefelé...azért ez a 18 mp a végén igencsak jól jöhetett volna
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nincs jelentősége csak érdekesség...2:56-nál kaptuk vissza a labdát egy TB-t rúgtak...majd amikor Vick elindította a gwd-t már csak 2:38 volt az órán, de senkinek nem tűnt fel...azért ez komoly hiba nálunk
Klaci79
pont, hogy nem a ti hibátok, hiszen el se kellett volna indulnia az órának...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/12/steelers-touchdown-avoids-another-nfl-officiating-controversy/
szóval lett volna itt anyázás szerintem, ha nem nyertek végül


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
No és amit még kiemelnék az az ahogy forgattuk az RB-ket (80-20 volt így első blikkre minimum a "megszokott" 90% feletti Bell snapszámmal összehasonlítva). Meggyőződésem, hogy ez a megspórolt erő nagyon kellett a végén Bellnél...
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Egy volt válogatott sportoló előadását hallgattam minap, aki elmondta, hogy teljesen felesleges időpocsékolás a sorsot szidni egy-egy peches szitu és meccs miatt. Ellenben aki csakis a következő játékra koncentrál, annak vissza fogja adni a sors, amit elvett. Hát visszakaptuk és ez így teljes. Hiszem, hogy ha nincs a Ravens elleni vereség ma nem harapunk ennyire és akkor ez bezony nincs meg. Hozzáteszem rögtön, hogy ez így volt a legjobb, mivel egy potenciális WC riválist vertünk.

Heyward és Tuitt. Elképesztő mekkora konzisztens nyomást tettek a falra úgy, hogy szinte végig a pályán voltak. Emellé jöttek az OLB-k és így Rivers érezhetően nem érezte jól magát a zsebben. Ha nincs a zsenije, akkor még kevesebb ponton tartjuk őket, szépen megcsinálta azt a két TD-t, ez benne volt. Az is érződött, hogy kell a D-től a momentum és hozták is a fumblit és az INT-et. Továbbra sem tartom a D-t elitnek, de Butler munkájával egyre inkább elégedett vagyok.

Valljuk be viszont, hogy ha van egy Ben ezen a meccsen, akkor ez a meccs simán megvan ezzel a D-vel. Vick borzasztóan homály volt egész végig, igaz az OL ma nem állt a lábán, főleg Wallace. Abban bíztam, hogy a végén azért hero üzemmódban, amikor futhat is, akkor lehet más lesz. Más is volt hála az égnek, bár hozzá kell tenni, hogy a másik oldalon pont jókor aludt el a D. Node ez nem számít, egy hete mi csesztük el.

Nagyon, de nagyon sokat számítanak ezek a győzelmek amelyeket izzadva csinálunk meg. Juhéjjj...😊
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
novégre egy igazi bugyilecsúszós faszagyerek meccs
Bell meg isten, ezzel nincs mit csinálni....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Atyaééééééééééég!!! 😊 ....mekkora tökös dolog volt neki menni a végén. Bell meg nem ember...hihetetlen, hogy még a végén is volt türelme és addig várt amíg az a kicsi rés ott nem lett.
Haggans
Mondjuk ha 1 yardra az endzone-tól nem mentek volna neki az egyrészt nem a steelers lett volna másrészt szétszedték volna Haleyt szerintem: )

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon örvendek ennek a győzelemnek én is, igen Vick miatt is. Nem láttam a meccset, de azért azt a labdát oda kellett tudni dobni Whetonnak (ezt a videót láttam) és nem biztos, hogy egy Landry Jonesnak összejön. S ha jól sejtem csak levezényeltek vele egy GMW drivot. Tudom mit tett, szinte megbocsáthatatlan, de azóta számtalanszor levezekelte, és tett érte, hogy ne az alapján ítéljék meg és lám ha van CSAPAT körülötte tud ő még játszani ha kell.
Persze ez most csak két meccs és messze nem tökéletes a dolog, de jobb ez így, mintha mondjuk Clausenben kéne bízni.

BigBennek épülést azért mihamarabb!
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ha nem aludt volt az asszony meg a gyerek ordítottam volna a meccs végén: )

Nagyon jó volt látni az utolsó pár percet., még akkoris ha Vick teljesen impotens volt a meccs 90%ában. Mondjuk erősen kérdéses, de gondolom emögött Haley állt, mert lássuk be okkal, de nem nagyon bíznak Vickben. Amikor dobott is akkor is sokszor teljes homály jellemezte, rendszeresen belső vállra dobált stb stb. Mindenesetre nagyon örüpök a w-nek (bár a fantasy meccsemet beszoptam Gates miatt), és a D tényleg odatette magát. Lassan lehet beigazolódik a megérzésem, amit már emlegettem itt, hogy Dupree ölni fog!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Atyaééééééééééég!!! 😊 ....mekkora tökös dolog volt neki menni a végén. Bell meg nem ember...hihetetlen, hogy még a végén is volt türelme és addig várt amíg az a kicsi rés ott nem lett.

Persze volt most is rengeteg hiba, de ezt most valahogy lesz@rom 😊. Bízom benne, hogy Vick egoja is a helyére került azután a 70 yardos TD után.

A D meg ... szavakat nem találok. Persze nem ligaelit, de ahhoz képest, hogy miket műveltek előszezonban...most meg gyakorlatilag folyamatosan meccsben tartják a töketlenkedő O-t, sőt, akár meccset nyernek. Végre életjelek JJ-től és Dupree is villantott...jó lesz a srác.

" class="embed">
több mint 8 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Ez egy roppant szimpatikus győzelem volt: egy csapat, ahol mindenkinek megvoltak a golyói... Tökös játék volt a végén.
| Vagy csak a múltkori meccs után gyávák voltatok rúgni... |

Mindazonáltal jár az elismerő fejbiccentés, gratula!

Szerkesztette: Kerozin
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
nincs jelentősége csak érdekesség...2:56-nál kaptuk vissza a labdát egy TB-t rúgtak...majd amikor Vick elindította a gwd-t már csak 2:38 volt az órán, de senkinek nem tűnt fel...azért ez komoly hiba nálunk
Klaci79
Ezt én se értettem.Leletett látni hogy a játékosok ballagnak le a pàlyáról,az óra me ketyeg
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Uram atyám, nem találom a szavakat!!

Komolyan, mintha időutazás lett volna...A védelem folyamatosan meccsben tartotta a csapatot, a támadó sor rettenetesen tanácstalan volt egész meccsen, aztán jött a lehetőség egy game winning drive-ra, és megcsinálták!!

Az utolsó play, Te jó ég...Tökös húzás volt neki menni, hiszen egy lassú tömörülős futásnál lejárt volna az óra, de nagyon bíztam benne, hogy neki megyünk. Bell-től ez is mekkora play volt, ebben a sietésben képes ilyen türelmesen kivárni a nem létező lyukat, és átment, hihetetlen.

Vick-től sokkal többet vártam, nagyon reménytelen volt a játéka egy passzt leszámítva sajnos. Ez nálam Landry Jones szintű teljesítmény volt.

A védelem, fogalmam sincs hogyan állt össze ennyire (na nem mintha a liga legjobbja lenne, csak a várható teljesítményhez képest), ezek szerint nem csak egy meccses teljesítmény volt, és ha ezt tartani tudják, BigBen visszatérésével elég komoly kisülhet ebből.
Cockrell játéka kifejezetten tetszik, az előző meccs után, most is jó teljesítményt nyújtott, nem jönne rosszul a kivirágozna az Ő játéka.

Butler előtt egyelőre a nem létező kalapom emelgetem.

Fú mennyire kellett ez a győzelem, és megvan!!!


ui.: Alvás nélkül boldogan melóba menni, csak egy NFL rajongó képes! 😀
laby
És (talán) van egy Kickerünk .-)

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
nincs jelentősége csak érdekesség...2:56-nál kaptuk vissza a labdát egy TB-t rúgtak...majd amikor Vick elindította a gwd-t már csak 2:38 volt az órán, de senkinek nem tűnt fel...azért ez komoly hiba nálunk
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Sima liba...
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Uram atyám, nem találom a szavakat!!

Komolyan, mintha időutazás lett volna...A védelem folyamatosan meccsben tartotta a csapatot, a támadó sor rettenetesen tanácstalan volt egész meccsen, aztán jött a lehetőség egy game winning drive-ra, és megcsinálták!!

Az utolsó play, Te jó ég...Tökös húzás volt neki menni, hiszen egy lassú tömörülős futásnál lejárt volna az óra, de nagyon bíztam benne, hogy neki megyünk. Bell-től ez is mekkora play volt, ebben a sietésben képes ilyen türelmesen kivárni a nem létező lyukat, és átment, hihetetlen.

Vick-től sokkal többet vártam, nagyon reménytelen volt a játéka egy passzt leszámítva sajnos. Ez nálam Landry Jones szintű teljesítmény volt.

A védelem, fogalmam sincs hogyan állt össze ennyire (na nem mintha a liga legjobbja lenne, csak a várható teljesítményhez képest), ezek szerint nem csak egy meccses teljesítmény volt, és ha ezt tartani tudják, BigBen visszatérésével elég komoly kisülhet ebből.
Cockrell játéka kifejezetten tetszik, az előző meccs után, most is jó teljesítményt nyújtott, nem jönne rosszul a kivirágozna az Ő játéka.

Butler előtt egyelőre a nem létező kalapom emelgetem.

Fú mennyire kellett ez a győzelem, és megvan!!!


ui.: Alvás nélkül boldogan melóba menni, csak egy NFL rajongó képes! 😀

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Igeeen!@!!!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Be kell húzni valahogy!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Oh yeah!!!!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Majdnem rácsesztünk az időkérésre
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Vick helyett akár én is dobálhatnék. Ráadásul adtunk neki 30 yardot penaltyben. Nagyon kell ma a D.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
jöhet a safety húzás első körben...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben és Shazier mellett szokás szerint Cortez Allen is inaktív. McCullers is, pedig ő edzett a héten. Rajtuk kívül még Hubbard, Jesse James és Chickillo
Soldados
McCullers meglepő, C. Allen kimaradásában pedig csak az a meglepő, hogy mi a fenét keres még az 53-as rosteren...
Alter Egó
Bár a tulajok nem szívesen fizetnek milliókat a semmire, de beleférünk a capbe és hosszú még a szezon, Cortez jól jöhet, ha az amúgy is gyengus secondaryben lesznek sérülések. Jól teszik, hogy kivárásra játszunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ben és Shazier mellett szokás szerint Cortez Allen is inaktív. McCullers is, pedig ő edzett a héten. Rajtuk kívül még Hubbard, Jesse James és Chickillo
Soldados
McCullers meglepő, C. Allen kimaradásában pedig csak az a meglepő, hogy mi a fenét keres még az 53-as rosteren...

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben és Shazier mellett szokás szerint Cortez Allen is inaktív. McCullers is, pedig ő edzett a héten. Rajtuk kívül még Hubbard, Jesse James és Chickillo


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!