Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Itt megosztok jopar kepet, Pittsburghrol, belvarosrol, stadionrol stb... Akit erdekel megtekintheti.

PS: amennyiben tetszik es szeretnetek nyomjatok egy likeot nyugodtan. Akkor latom, hogy erdemes volt dolgoznom vele, stb... Koszi. Vege az offnak.

 goo.gl/photos/TNtowrRMjFMU5wR7A
gabistar
Kösz az anyagot. Szeretném kipróbálni fizikailag is a megérkezés örömét, de idénre nem jött össze a szervezés. Jövő szezon elején viszont mindenképp kimennék szólóban, vagy 1-2 haverral, úgyhogy ha nem túl nagy pofátlanság, szeretnék majd kérdezni néhány praktikus infot.
no flacco
Szivesen.
Es nyugodtad kerdezz barmit. Szivesen segitek, amiben tudok. Es tettem ezt mar nem egyszer. Szoval kerdezz barmit, kerj barmit, ha tudok segitek. Ok?

PS:Ha kozelebb lesz az idopont, cserelhetunk email cimet stb. Es akkor konnyebb az info csere.
gabistar
Köszönöm
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Big Ben az edzesen mar dobalt es kocogott. Azt nyilatkozta, hogy erez meg fajdalmat, de o egy tokos csavo 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Ben a tegnapi edzésen már dobált és kicsit mozgott is...egyre több pozitív hír van a visszatérésével kapcsolatban.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mindenki edzett, kivéve Ben és Ventrone. Illetve egyes jelentések szerint Martavis Bryant sem edzett, de ezt nem tudni miért, mivel egyelőre nem aktiváltuk, így nem is kell szerepeltetni az injury reportban.
Soldados
Ez erdekes, mert eddig nem jatszhatott. Most meg ha mar jatszhatna leserult? Lehet elkapta az itt most tombolo virusos nathat stbt...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindenki edzett, kivéve Ben és Ventrone. Illetve egyes jelentések szerint Martavis Bryant sem edzett, de ezt nem tudni miért, mivel egyelőre nem aktiváltuk, így nem is kell szerepeltetni az injury reportban.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Itt megosztok jopar kepet, Pittsburghrol, belvarosrol, stadionrol stb... Akit erdekel megtekintheti.

PS: amennyiben tetszik es szeretnetek nyomjatok egy likeot nyugodtan. Akkor latom, hogy erdemes volt dolgoznom vele, stb... Koszi. Vege az offnak.

 goo.gl/photos/TNtowrRMjFMU5wR7A
gabistar
Kösz az anyagot. Szeretném kipróbálni fizikailag is a megérkezés örömét, de idénre nem jött össze a szervezés. Jövő szezon elején viszont mindenképp kimennék szólóban, vagy 1-2 haverral, úgyhogy ha nem túl nagy pofátlanság, szeretnék majd kérdezni néhány praktikus infot.
no flacco
Szivesen.
Es nyugodtad kerdezz barmit. Szivesen segitek, amiben tudok. Es tettem ezt mar nem egyszer. Szoval kerdezz barmit, kerj barmit, ha tudok segitek. Ok?

PS:Ha kozelebb lesz az idopont, cserelhetunk email cimet stb. Es akkor konnyebb az info csere.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Itt megosztok jopar kepet, Pittsburghrol, belvarosrol, stadionrol stb... Akit erdekel megtekintheti.

PS: amennyiben tetszik es szeretnetek nyomjatok egy likeot nyugodtan. Akkor latom, hogy erdemes volt dolgoznom vele, stb... Koszi. Vege az offnak.

 goo.gl/photos/TNtowrRMjFMU5wR7A
gabistar
Kösz az anyagot. Szeretném kipróbálni fizikailag is a megérkezés örömét, de idénre nem jött össze a szervezés. Jövő szezon elején viszont mindenképp kimennék szólóban, vagy 1-2 haverral, úgyhogy ha nem túl nagy pofátlanság, szeretnék majd kérdezni néhány praktikus infot.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Saci lesz a pittsburghi Bradford?😕
Razi
Jo lenne ha nem. Hm... 😕
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Itt megosztok jopar kepet, Pittsburghrol, belvarosrol, stadionrol stb... Akit erdekel megtekintheti.

PS: amennyiben tetszik es szeretnetek, nyomjatok egy likeot nyugodtan. Akkor latom, hogy erdemes volt dolgoznom vele, stb... Koszi. Vege az offnak.

 goo.gl/photos/TNtowrRMjFMU5wR7A

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ahhoz képest, hogy Mosley volt a két LB közül a redflages a sérülések miatt a drafton... Nagyon nehéz az ilyesmit megjósolni.
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Saci lesz a pittsburghi Bradford?😕

Szerkesztette: Razi
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Shazier állítólag megint kötésben...
Soldados
Én azt olvastam, hogy limitáltan edzett szerdán...

" class="embed">
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Ez egy video, a belvarosrol, meg a stadionrol, ahogy jottem le az incline on a belvarossal szemben levo dombrol. Remelem ez is tetszik nektek. Kicsit off vagyok ezekkel mostanaban, de remelem nem banjatok.

Ps: regebben tettem fel kepeket mar a varosrol stb. Most vannak ujabbak, amik este keszultek stb, meg azt megprobalom megosztani veletek. Aztan nem offolok tovabb. Addig is itt van egy ujabb video.

 youtu.be/cj1QRXuNiWk
gabistar
szep emlekeket idez ez, nem gond 😉
futottam olyan reszen a varosnak, ami nem kulonbozott alsotahtabohonye utjaitol 😊
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez egy video, a belvarosrol, meg a stadionrol, ahogy jottem le az incline on a belvarossal szemben levo dombrol. Remelem ez is tetszik nektek. Kicsit off vagyok ezekkel mostanaban, de remelem nem banjatok.

Ps: regebben tettem fel kepeket mar a varosrol stb. Most vannak ujabbak, amik este keszultek stb, meg azt megprobalom megosztani veletek. Aztan nem offolok tovabb. Addig is itt van egy ujabb video.

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shazier állítólag megint kötésben...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
LOL 😀


Szerkesztette: zzz888
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez pedig Pittsburghbol valo felszallas, ahol lathato a polgari repter mellett a katonai repter reszlet is...

több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Minden kedves szurkolo tarsamnak ajanlom ezt, szeretettel Pittsburghrol.

PS: Altalam nemreg csinalt videok, amelyben atelheted virtualisan a Pittsburghbe erkezes oromet es kesobb elhagyasat.

Remelem tetszik majd nektek. Van kepem is boven. De gondoltam ez atrepulve pit felett, meg a belvaros felett tobbet ad vissza mint par kep. A videoban 1:26 korul latszik a stadion. 2:11 nel bal oldalon a tavolban kozepen a ket folyo talalkozasat, downtownt stb.... Erdemes 6:10 nel is megnezni. Mert van ott egy kellemes extra.



Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
Klemó
A Rams ráadásul az NFL Óriásölő csapata, pont a Vasas ellentéte akik meg rendre a gyengébb csapatoktól kaptak ki.
malkav
Jó, de a Rams-nek sem jöhet ki minden óriás ellen a lépés, mi meg még nem tartunk ott, hogy egymás után két gyengébb csapatot verjünk. 😉
kittli
hát a D az órjásöéő, Ha Levélnek jó napja van nyernek, bár mosmá lezs futásuk, úgyhogy a Halászember a PO-ba megyen, de ezugye nekik kötelező program ennyi redskins pikkel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
Klemó
A Rams ráadásul az NFL Óriásölő csapata, pont a Vasas ellentéte akik meg rendre a gyengébb csapatoktól kaptak ki.
malkav
Jó, de a Rams-nek sem jöhet ki minden óriás ellen a lépés, mi meg még nem tartunk ott, hogy egymás után két gyengébb csapatot verjünk. 😉
kittli
Ki tudja hol tartanánk egy egészséges Bennel. Mondjuk a Rams ellen éppen nem játszott jól, mondjuk azon a meccsen azt gondoltam, hogy mi vagyunk az óriások, akiket a Rams megverhet.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
Klemó
A Rams ráadásul az NFL Óriásölő csapata, pont a Vasas ellentéte akik meg rendre a gyengébb csapatoktól kaptak ki.
malkav
Jó, de a Rams-nek sem jöhet ki minden óriás ellen a lépés, mi meg még nem tartunk ott, hogy egymás után két gyengébb csapatot verjünk. 😉
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Volt itt megjegyzés arra mekkora lúzerek vagyunk....aki ezt írta remélem vet pár pillantást az Arizonában játszott Rams meccsre. Ettől nem értékelődik fel a Rams elleni győzelmünk, csupán egy jelzés, hogy az NFL-ben senki ellen nem lehet biztosra menni senkinek sem. Persze nyilván mindig lesznek/vannak kivételek, meg valószínűségek, de egy-egy rossz forma, egy IC, egy fumble és máris kész a meglepi...
Klemó
A Rams ráadásul az NFL Óriásölő csapata, pont a Vasas ellentéte akik meg rendre a gyengébb csapatoktól kaptak ki.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na végre, hogy ilyen jó hírek érkeznek! Ideje volt már 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Egyesek szerint (La Canfora) Ben már a Chiefs ellen visszatérhet okt. 25-én, azaz már csak 2 meccset kell kihagynia (Chargers, Cardinals).

Hát nem bánnám, ha így lenne.
Soldados
biztató is volt hogy csütörtökön nem láttam nála mankót és nem sántikált

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyesek szerint (La Canfora) Ben már a Chiefs ellen visszatérhet okt. 25-én, azaz már csak 2 meccset kell kihagynia (Chargers, Cardinals).

Hát nem bánnám, ha így lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!