Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben és Shazier mellett szokás szerint Cortez Allen is inaktív. McCullers is, pedig ő edzett a héten. Rajtuk kívül még Hubbard, Jesse James és Chickillo


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Ben már játszani akar jövő héten a Cards ellen, viszont Dulac szerint Bryant jövő héten sem lesz még bevethető.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha nem is "must win", de mindenképpen kulcsfontosságú meccs következik. Ugyanis látva az első 5 forduló eredményeit és játékát, az AFC-ben a South-ból nem lesz WC-s csapat és nálunk is csak mi pályázhatunk erre, az Eastből a Bills és a Jets lesz versenyben velünk és éppen azért kell nyerni, hogy ne szakadjunk le róluk. A Westből épp a Chargers lehet veszélyes, és ha most nyerünk ellenük, akkor 2 meccs fórra teszünk szert, azaz tulajdonképpen a szezon harmadára 7 csapatosra szűkülne a mezsgye. Persze a hátralévő 12 körben még lenne javítási lehetősége a többi csapatnak és beszállhatnak a versenybe, de reálisan ez a 7 maradna igazán tűz közelben.

Szóval nyerni kell és a Chargers futás elleni védelméből kiindulva harangozni kell, méghozzá sokat. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Howard Jones alkot a Tampában...bemutatkozásként két sack...mondjuk ott 3-4-es DE-t játszik, de ugye nálunk nem került be az 53-as keretbe..
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Szmöre már kettő futott TD-nél tart, küzdenek hajtanak, ha jól tudom különös sérülések elkerülték őket eddig. A Packers és a NE mellett a legjobb formában levő csapat kétségtelenül. Kérdés persze ez a lendület kitart-e és meddig.....
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
szerintem mi fogunk nyerni, mert mi vagyunk az esélytelenebbek...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Mccown 457 yard 2TD.....be is húzták a Hollók ellen.
Klemó
Ez még nem is lenne baj de a Bungals is behúzta a Hawks ellen.
Razi
De még hogy...komoly hátrányból fordítottak...igaz a Sea offense emlékeztetett a miénkre, amikor 4 nap után Vick-el álltunk fel...pedig futójátékuk még a szörny hiányában is volt, de Wilson messze van korábbi önmagától
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mccown 457 yard 2TD.....be is húzták a Hollók ellen.
Klemó
Ez még nem is lenne baj de a Bungals is behúzta a Hawks ellen.
Razi
Bizony, bizony. Szóval meg kell csapkodni Folyók Fülöpöt rendesen hajnalban.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Mccown 457 yard 2TD.....be is húzták a Hollók ellen.
Klemó
Ez még nem is lenne baj de a Bungals is behúzta a Hawks ellen.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Mccown 457 yard 2TD.....be is húzták a Hollók ellen.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Kedves Steelers szurkolók. Szeptemberben volt szerencsém Pittsburgh-be tévedni. Egy lepukkant vasgyáros települést vártam, mint mondjuk Ózd, vagy Salgótarján-külső, ezzel szemben egy egy bájos, hangulatos városkára találtam, jellegzetesen tornyos felhőkarcolókkal. A belváros egyik terecskéjén be is söröztünk, igazán jól éreztem magam. A stadion az Ohio születésénél áll a folyóparton, jól néz ki. További jó szurkolást!
Buffalo Bill
Szólhattunk volna erről előre már 😀
Lovely kis hely...imádom!!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kedves Steelers szurkolók. Szeptemberben volt szerencsém Pittsburgh-be tévedni. Egy lepukkant vasgyáros települést vártam, mint mondjuk Ózd, vagy Salgótarján-külső, ezzel szemben egy egy bájos, hangulatos városkára találtam, jellegzetesen tornyos felhőkarcolókkal. A belváros egyik terecskéjén be is söröztünk, igazán jól éreztem magam. A stadion az Ohio születésénél áll a folyóparton, jól néz ki. További jó szurkolást!
Buffalo Bill
Igen, hatalmasat valtozott a varos kepe az elmult evtizedekben. Es attertek a korabbi arculatbol, egy uj korszerubb varos kepere.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy az utolso kepsorozat, az itteni kedvenc helyeimrol es nekem kulonlegessegekrol. Remelem nem bantatok ezt a par off dolgot. Kellemes hetveget.

 goo.gl/photos/rk9iT946mdzKtNxG7
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bryantet keddig tuti nem aktiváljuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Kedves Steelers szurkolók. Szeptemberben volt szerencsém Pittsburgh-be tévedni. Egy lepukkant vasgyáros települést vártam, mint mondjuk Ózd, vagy Salgótarján-külső, ezzel szemben egy egy bájos, hangulatos városkára találtam, jellegzetesen tornyos felhőkarcolókkal. A belváros egyik terecskéjén be is söröztünk, igazán jól éreztem magam. A stadion az Ohio születésénél áll a folyóparton, jól néz ki. További jó szurkolást!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Shazier biztosan kihagyja a meccset, Cortez Allen játéka kérdéses, Bryantről továbbra sincs érdemi információ, mindenki más bevethető (Ben kivételével nyilván).
vassadi
FOX Sports' Ross Jones reports Martavis Bryant was absent from Thursday and Friday's practices because he "tweaked" his knee in last Monday's session.
The extent of the injury is unknown, but there are no indications Bryant will miss an extended period of time. This is better news than swirling rumors Martavis had fallen out of shape or was dealing with something off the field following his four-game ban. Barring a last-minute recovery, Bryant will spend Week 5 on the reserve/suspended list, and not play Monday night in San Diego. Oct 10 - 1:18 AM

Szoval Bryant sem jatszik jovo heten hetfon, a terdserulese miatt, amit az e heti hetfoi eddzesen sikerult neki osszeszedni.


gabistar
Nem akarok senkit sem bezsaratni, de Perinél is így kezdődött a dolog.....
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Shazier biztosan kihagyja a meccset, Cortez Allen játéka kérdéses, Bryantről továbbra sincs érdemi információ, mindenki más bevethető (Ben kivételével nyilván).
vassadi
FOX Sports' Ross Jones reports Martavis Bryant was absent from Thursday and Friday's practices because he "tweaked" his knee in last Monday's session.
The extent of the injury is unknown, but there are no indications Bryant will miss an extended period of time. This is better news than swirling rumors Martavis had fallen out of shape or was dealing with something off the field following his four-game ban. Barring a last-minute recovery, Bryant will spend Week 5 on the reserve/suspended list, and not play Monday night in San Diego. Oct 10 - 1:18 AM

Szoval Bryant sem jatszik jovo heten hetfon, a terdserulese miatt, amit az e heti hetfoi eddzesen sikerult neki osszeszedni.

Other than Shazier, Cortez Allen (knee) is listed as questionable, while Matt Spaeth (hand), Ross Ventrone (hamstring), Daniel McCullers (knee) and Markus Wheaton (ankle) are all listed as probable.

The Steelers will try to win their first game in the state of California since their 2005 win over the Chargers on Monday Night Football.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Shazier biztosan kihagyja a meccset, Cortez Allen játéka kérdéses, Bryantről továbbra sincs érdemi információ, mindenki más bevethető (Ben kivételével nyilván).
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mártövis térdsérülés, ugyi mióta nem mariskázik azt fáj, Sazié meg kezd begőzölni a sérülésétől. Ideje alkalmaznunk egy szpikiátert.
sutianap
Ezt a serulest mikor sikerult bryantnek osszehozni? Az eddzesen, mert akkor kiraly hogy 4 hetig nem jatszhat , most meg leserul es megint nem jatszhat.

Ok, kozben megtalaltam 😕 NFL Network's Michael Fabiano relays that Steelers wide receiver Martavis Bryant tweaked his knee in practice this past week and appears unlikely to play Monday night against the Chargers.Per the Pittsburgh Post-Gazette, the Steelers have a roster exemption pertaining to Bryant until Monday afternoon, by which time, the team must decide whether or not to add Bryant (who was suspended for four games to start the season) to their 53-man roster in advance of Week 5.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Mártövis térdsérülés, ugyi mióta nem mariskázik azt fáj, Sazié meg kezd begőzölni a sérülésétől. Ideje alkalmaznunk egy szpikiátert.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ma már Ventore is edzett, úgyhogy majdnem mindenki kész a játékra...Bryant szerdán és csütörtökön nem edzett, nem tudni, hogy pénteken mi volt vele, de továbbra sincs az 53-ban
Vick nyilatkozta is, hogy csak hétfőn tudott edzeni vele...pedig nagyon kellett volna
Klaci79
Martavis Bryant hasn't practiced fully since Monday.
Bryant has yet to be added to the active roster and isn't on the injury report, but there's rumblings his debut could be delayed until Week 6. It's possible Bryant isn't up to speed after being away from the team. There should be more clarity on Bryant's status when the Steelers hold their final practice Saturday. Fantasy owners need to have backup plans in place. Oct 9 - 6:10 PM
Source: Mike Prisuta on Twitter
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Ma már Ventore is edzett, úgyhogy majdnem mindenki kész a játékra...Bryant szerdán és csütörtökön nem edzett, nem tudni, hogy pénteken mi volt vele, de továbbra sincs az 53-ban
Vick nyilatkozta is, hogy csak hétfőn tudott edzeni vele...pedig nagyon kellett volna

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ben a tegnapi edzésen már dobált és kicsit mozgott is...egyre több pozitív hír van a visszatérésével kapcsolatban.
Klaci79
Hihetetlen ez az ember. Nem tudom miből van...
Boston
Azt hiszem Steelbol. De akar lehet az is, hogy o az ironman. 😊

Hala istennek, hogy igy van. De ez meg csak a kezdet. Bar voltak rola pozitiv hirek korabban is, amit meg is osztottam, hogy akar egy honapon belul is vissza terhet a serulesetol szamitva.

Szerencseje volt, mert a tamaszkodo laba es labfeje nem volt a foldon. Mert akkor season ending injuryje lett volna. Ezt mondtak itt.

Es volt, aki korabban hasonlo serulessel azt mondtak, hogy egy meccs kihagyas utan mar kezdett. Persze en nem eroltetnem ezt. De egy qb mondta, hogy hasonlo serulese volt neki is, es o 1 meccs utan vissza tudott jonni. Persze a hasonlo serules az nem ugyanaz a serules.


Mas, ezeken is lehet latni, hogy foleg akkor voltunk gondban futas ellen, amikor 2 dl emberunk volt fennt. Persze elofordult harom dl emberrel is hiba. De ha jol emlekszem, akkor en a 2 dl elleni nagyobb futasokra emlekszem foleg. De ez szerintem erthetobb is, mivel az ol emberek konnyebben blokkolnak egy cbt, lbt vagy zarnak ki stb, mint egy termetesebb dl embert.

Ezert nem ertettem miert nem hoztuk be tobbet a harom dl embert pl ezekben a szitukban is? Valaki tudna erre valaszt adni? Vagy van otlete erre a kerdesre? Es nem thomast, hanem a kezdo mclendont. Vagy ha mar a kezdo nt faradt volt, vagy volt baja stb, akkor is meg ha nem is csinalt sokat thomas, de duplaztak az alabbi videoban. Szoval nem egy az egyben voltak az ol emberek, mint tettek azt az lbkkel. Ami miatt szeritnem, egyszer vagy odaertunk es megfogtuk a futast. Vagy kizartak, megblokkoltak minket es jott belole a sima futas ellenunk.

 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-nfl-features-news-blog-long-form/2015/10/9/9474067/steelers-film-room-breakdowns-in-rush-defense-vs-baltimore

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Ben a tegnapi edzésen már dobált és kicsit mozgott is...egyre több pozitív hír van a visszatérésével kapcsolatban.
Klaci79
Hihetetlen ez az ember. Nem tudom miből van...

Do your job
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Itt megosztok jopar kepet, Pittsburghrol, belvarosrol, stadionrol stb... Akit erdekel megtekintheti.

PS: amennyiben tetszik es szeretnetek nyomjatok egy likeot nyugodtan. Akkor latom, hogy erdemes volt dolgoznom vele, stb... Koszi. Vege az offnak.

 goo.gl/photos/TNtowrRMjFMU5wR7A
gabistar
Kösz az anyagot. Szeretném kipróbálni fizikailag is a megérkezés örömét, de idénre nem jött össze a szervezés. Jövő szezon elején viszont mindenképp kimennék szólóban, vagy 1-2 haverral, úgyhogy ha nem túl nagy pofátlanság, szeretnék majd kérdezni néhány praktikus infot.
no flacco
Szivesen.
Es nyugodtad kerdezz barmit. Szivesen segitek, amiben tudok. Es tettem ezt mar nem egyszer. Szoval kerdezz barmit, kerj barmit, ha tudok segitek. Ok?

PS:Ha kozelebb lesz az idopont, cserelhetunk email cimet stb. Es akkor konnyebb az info csere.
gabistar
Köszönöm