Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Kár, hogy a Jetsnél a védőfal annyira rendben van, adná magát egy Miliner - Jarvis Jones csere! Egy ilyen húzás már rögtön tökéletessé tenné a szememben ezt a draftot!Szokol
És a Jets védőfalában milyen poszton játszana JJ? 😊
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Igen, JJ fog kezdeni és a 37 éves veterán kiegészítő ember lesz. Ez így normális és rendben levő azt gondolom. Ha pedig nem hozza a teljesítményt, akkor pedig az öreg több snappet fog kapni. Tavaly 1 sack, 1 strip sack 3 meccsen, majd sérülés. Az év végén a lendületet hozó Harrisont nem vették le a kezdőből érthető okokból, így nem is tudott bizonyítani.
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Kár, hogy a Jetsnél a védőfal annyira rendben van, adná magát egy Miliner - Jarvis Jones csere! Egy ilyen húzás már rögtön tökéletessé tenné a szememben ezt a draftot!Szokol
Bravo! 😀 Generálnál egy lyukas posztot...és akkor ki lenne a ROLB? Harrison akiről elmondta Porter, hogy a játékidejét 25 snap/game -re akarja csökkenteni?kriSTEELan
JJ lenne a megoldás ROLB posztra? @)Szokol
Azt nem tudhatom, de hogy nem ő azt sem, mivel még nem volt ideje bizonyítani egyiket sem: 1 rookie év az nálunk tudjuk miről szól, rendszer tanulás, szokta a légkört. 2 év: 3 game, 14 tackle, 2 sack (amikor még mindenki más is kereste a helyét) majd 4. meccsen eltörte a kezét... Idén fog kiderülni mit tud, ha egészséges marad.

több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Kár, hogy a Jetsnél a védőfal annyira rendben van, adná magát egy Miliner - Jarvis Jones csere! Egy ilyen húzás már rögtön tökéletessé tenné a szememben ezt a draftot!Szokol
Bravo! 😀 Generálnál egy lyukas posztot...és akkor ki lenne a ROLB? Harrison akiről elmondta Porter, hogy a játékidejét 25 snap/game -re akarja csökkenteni?kriSTEELan
JJ lenne a megoldás ROLB posztra? @)
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Kár, hogy a Jetsnél a védőfal annyira rendben van, adná magát egy Miliner - Jarvis Jones csere! Egy ilyen húzás már rögtön tökéletessé tenné a szememben ezt a draftot!Szokol
Bravo! 😀 Generálnál egy lyukas posztot...és akkor ki lenne a ROLB? Harrison akiről elmondta Porter, hogy a játékidejét 25 snap/game -re akarja csökkenteni?

több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Ez így egy ötösfogat. Nem szokása az FO-nak minden verseny nélkül beküldeni a camp-be a DB-ket....és ezen a poszton ST-ben nagyon könnyű sérüléseket is összeszedni. Én nagyon is elképzelhetőnek tartom egy-egy release esetében a reakciót...Klemó
Roster közelében van még egy Webb és egy Fogg nevű cébé is, az már 7, csuda verseny kerekedhet 😉

több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Kár, hogy a Jetsnél a védőfal annyira rendben van, adná magát egy Miliner - Jarvis Jones csere! Egy ilyen húzás már rögtön tökéletessé tenné a szememben ezt a draftot!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Ez így egy ötösfogat. Nem szokása az FO-nak minden verseny nélkül beküldeni a camp-be a DB-ket....és ezen a poszton ST-ben nagyon könnyű sérüléseket is összeszedni. Én nagyon is elképzelhetőnek tartom egy-egy release esetében a reakciót...
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Amúgy én nem hiszek abban, hogy a FO szeretne hozni/kukázni még egy CB-t, sztem ők ezzel a secondaryvel akarnak nekivágni a szezonnak.Soldados
Én sem. Gay és Allen a két kezdő, jött két újonc a 2. és 4. körben és ott van még a tavaly egész jól beugró Blake. Ez az öt ember szinte biztosan rosteren lesz és nem nagyon szoktunk 5 CB-nél többel nekivágni a szezonnak.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy én nem hiszek abban, hogy a FO szeretne hozni/kukázni még egy CB-t, sztem ők ezzel a secondaryvel akarnak nekivágni a szezonnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért még majd ezekkel a Tomlin defence-drafotkkal majd foglalkozzunk egy kicsit a holt szezonban nagy örömötökre! 😀Szokol
Mondjuk ne holtszezonban, hanem egy, illetve 2 év múlva térjünk rá vissza. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Egyetértek, de ha már méretek és példák. A Steelersben az elmúlt évtizedben kettő DOY volt és mind a kettő a prototipusnál alacsonyabb. Az ilyen játékosok nem jönnek minden drafton, sőt néha nem tudjuk, hogy mi van bennük igazán és erre Harrison jó példa. Ettől még persze a fizikális adottságok fontosak, de ugyanúgy a football IQ, az egyedi készségek is. Azt is elfogadom, hogy többször sülnek be fizikális paraméterekben elmaradott játékosok, de az biztos, hogy attól még, hogy fizikális a paramatérek rendben vannak, még az sem biztos, hogy valaki egy szezont megér és fordítva. Spence széttrancsírozott térde miatt nem játszott két idényt, tavaly volt az első, Arcsi pedig tavaly volt újonc. Spence szerintem teljesen rendben volt, de ez magánvélemény. Lehet Én vagyok türelmes tipus, de adjunk még neki(k) egy idényt, ahogy a tökéletes fizikai paramatérekkel rendelkező Allennek is ez jár..

Lépjünk. Ha kell leírom, hogy Tomlin és Colbert alkalmatlan...(azért az gondolom megvan, hogy Coach D alkalmatlanságáról is szólt a vita....)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
A draft előtt két héttel csináltam ezt:
1 22 Pittsburgh Steelers Randy Gregory, DE (Nebraska)
2 56 Pittsburgh Steelers Quinten Rollins, CB Miami(Ohio)
3 87 Pittsburgh Steelers Daryl Williams, OL (Oklahoma)
4 121 Pittsburgh Steelers David Cobb, RB (Minnesota)
5 160 Pittsburgh Steelers Tony Lippett, WR (Michigan State)
6 199 Pittsburgh Steelers JaCorey Shepherd, CB (Kansas)
6* 212 Pittsburgh Steelers Derrick Lott, DT (Chattanooga)
7 239 Pittsburgh Steelers Jordan Richards, SS (Stanford)

Most már látjuk az eredményt:

Első kör: ahogyan közeledtünk a drafthoz úgy ment el a kedvem egyre inkább Gregory-tól. A játékban egy körrel előttem a Cinci vitte ki Dupree-t, így nekem Gregory maradt, mert addigra Peters és Waynes is elkelt. A posztot eltaláltam, a játékost szerencsére nem. A Cinci IRL OT felhalmozásba kezdett...nekünk jutott a lehető legjobb talán.

Második kör: Nem foglalkoztam vele, hogy találkoztunk e Rollins-al vagy se, nekem az volt a fontosabb, hogy értékén húzzunk egy jó CB-t. A FO-nak lényegesen több információja volt így ők másban látták a megoldást. A poszt ismét eltalálva, bár eddig könnyű dolgom volt.

Harmadik kör: Kapufa...az egész draft során nem érkezett ember az OL-be, de UDFA-ról behúztunk két igencsak reményteli embert. Itt a vezetőség fontosnak tartotta, hogy olyan WR jöjjön, akiben nagy potenciál van. Belátom igazuk van. Nem szabad minden évben abban bízni, hogy 4-5-6. körökből majd Bryant-ek vagy Brown-ok jönnek. Két körrel hátrébb azért jött volna nálam is. Az általam választott sokoldalú OL Williams a negyedik kör elején kelt el és jó eséllyel kezdhet is a Panthersben.

Negyedik kör: Jó lövés, bedobás. Azt gondoltam kell a jó csereember....nem ragozom miért gondoltam, de így utólag már nem gondolom így. Bell, Williams, Archer és Harris. Tessék megoldani az első (remélem csak két) meccseket, utána meg jön a csengettyű, nem lesz itt baj. Itt inkább jött Grant, akiben azért van potenciál, ráadásul egyik kedvenc egyetememről, az országos bajnok OSU-ról érkezett, ahonnan minden évben kell hozni valakit.

Ötödik kör: A posztot már kitárgyaltuk, (az ember egyébként 5/20-ra kelt el!!!) a csapat két körrel hamarabb megoldotta. Cserébe viszont jött Jesse James TE, egy másik számomra kedves egyetemről. Megmondom őszintén amikor az idei TE class-al ismerkedtem azt mondtam, hogy nem hiszem el, hogy innen komolyan gondolhatjuk, hogy Miller pótlása megoldható lesz. Itt az 5. körben azonban már nagyon örültem neki.

Hatodik kör: A posztot már korábban megoldottuk, de azért azt éreztem, hogy lesz még egy húzás ide. IRL itt egy DT-t húztunk, én a második hatodik körös választásra vártam a DT-t, hát elnézést kérek 😀. A játékos szerintem hasonló választás lett volna...

Hatodik kör/2: Mivel ugye korábban az OL és a RB posztot se találtam el, itt is jött egy olyan poszt amire nem gondoltam. Pedig Anthony Chickillo-ban komoly potenciál lakozik. Azt gondoltam hamarabb ki is viszik majd. Kifejezetten örülök neki!

Hetedik kör: Már megint elrontottam! 😀 Nem strong, hanem free safety érkezett....az meg sajnos ebben a játékban sokat nem jelent, hogy egy 5!!! körös steal-t választottam, mert a Pecc már a 2. kör végén elvitte. Nyilván mivel a két húzás között volt vagy 150 pick, nem volt esélyünk rá, de lehet a FO is inkább őt választotta volna, mint a vajkezű Gerod Holliman-t, akinek esze van a játékhoz, de hogy miért nem szeret ütközni?! 😀

Összességében 5-6 posztot eltaláltam néhányat a jó körben is. Játékost nem sikerült, ennek inkább örülök, mint bánkódom miatta.
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
gabistar
Szerintem engedd el végre a dolgot. Higgy benne és figyeld meg meg fogsz lepődni. Ha ott az FO-ban nem tudnák mit miért csinálnak nem jöttünk volna 2 év után csoportgyőztesként vissza.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én úgy láttam/olvastam vhol, hogy ha összejött volna a trade, ott is Golson lett volna a célpont.Spy
Így van, Colbert a draft utáni sajtótájékoztatón megerősítette, hogy fel akartak tradelni, hogy biztosan azt a cornert tudják draftolni, akit kinéztek maguknak, és azt is elmondta, hogy mindvégig Golson volt a célpont a második körben. Tehát ha sikerül felmenni, akkor is őt hozták volna, nem pedig Collinst, Rowe-t, Darby-t, vagy Rollinst.vassadi
Most mit mondjon, hogy fel tudtunk volna menni masert is, de elb.sztuk? 😀 Ez egy ilyen sport itt kinnt is sokan ki vannak akadva, hogy egy slot cbre 2 kort adtunk. Szoval meg kell magyarazni neki is a szurkolok fele. Es ez inkabb olyan nyugtatas, amit mi is csinalunk magunk fele. De neki meg kotelezo.gabistar
Szerinted ha valaki azon van kiakadva, hogy slot cornerért adtunk második körös picket, azt megnyugtatná, ha azt hallja Colberttől, hogy hajlandóak lettünk volna érte további draftjogokat "elpazarolni"? Ez teljesen illogikus. Colbertnek egyébként sem szokása a ködösítés, és megtehette volna azt is, hogy el sem ismeri, vagy egyáltalán szóba sem hozza a végül meg nem valósult trade-et; ha azt mondja, hogy Golson volt a célpont és érte is tradeltünk volna fel, én elhiszem neki.vassadi
Golson nak is gondolom jol esett volna, ha azt mondjak fel akartunk menni, de nem erted hanem egy masik jatekosert. Ami nem jott ossze es igy kerultel te ide. 😀 Ez olyan csapat epito jellegu nyilatkozat lenne. Es tudom hogy ezt nem mondja hogy mire szamithatunk a sractol. Lehet o lesz a nr 1 cb? Nem hinnem. Szoval itt kellett nyugtatni a tomeget hidd el. Gondolom te is neztel kinti forumokat. Ott is volt vihar a biliben boven. Na szoval ezek utan meg meg azt mondani, hogy nem ot akartuk fura lenne.

De mivel mar nem valtoztat semmin mondhat barmit. De ha egy mindenki altal top cbnek tartott cbt hozott volna nem kellett volna magyarazni semmit. Vagy ha felmentunk volna par helyet. Akkor sem. Ugyanugy mint a draft elott utana is mehet a kodosites. Persze lehet nem igy van.

De ha egy instant kezdo cb lenne o, akkor hihetobb lenne. Igy hogy nagyon sokak altal volt megkerdojelezve a pehely sulya, meg az alacsony magassaga.... Nyilvan egy jo gm kiall mellette nem? Mivel csak nagyobb hiszti lenne, ha nem igy tenne. Meg nagyon nem hasznalna, ha beismerne senkinek sem hogy mas volt kinezve csak az elszalasztott trade miatt ez jott ossze.

De azt ne mondja nekem hogy amit mondtak akar 2r 1 pickre is ot akarta. Ez nekem hihetetlen lenne. De nagyon. Mert itt azt is mondtak hogy oda nagyon szeretnenk felmenni hogy le legyen tudva a class egyik legjobb potenciallal biro cbjenek a megszerzesevel a cb ugy. Vagy hogy az elso korbe valt cbk kozul az egyik par helyet felugorva.

A te listadon is latszik, hogy volt boven mas celpont is kinezve akar elso korben is. Ott dupreet valasztottuk. Utana meg remenykedtunk hogy lecsuszik az egyik cb nekunk. Vagy vesz terv eseten jott volna esetleg a hihetetlen huzassal, de jo bpaval a te. Mert ezt is mondtak sokan. Valamiert csak be elozott minket traddel a class egyik legjobb te ert valaki. Es mivel ez megtortent se top cb, se a top te nem maradt. Szoval jott aki volt a boardon 3 korbe varva. De mivel cb kellett nagyon mar tobb eve igy a kiment emberek utan o volt elertheto golson.

Szoval ha a listadat nezzuk ott is latszik hogy masra is boven fajt a fogunk. De nem jott ossze. Ezert aztan most mehet az epites a nyilatkozatokkal. Ami jot is tesz a csapatnak. Mert inkabb mar ok is le akarjak zarni ezt az alacsony cb mizeriat. Es jol is teszik. Mert mast mar ugysem tudnak. Ez van. Ezzel kell fozni. Remeljuk jol sul el.

Es te sem hiszem hogy ot huztad/vartad volna. Foleg nem ugy hogy feltredeltunk volna erte a masodik korben. Vagy igen? Mi mostanaban szeretunk gyors alacsony embereket draftolni. Es ebbol eddig AB jott be, a tobbi nagyon nem. Arcsi meg a masik ugyanilyen rb is kb kuka. Hiaba mondtak hogy majd irnak ra jo playeket. Igen egyszer a szazbol be is jott a jateke. De a tobbiben megettek reggelire. A masik rb nevet mar nem is tudom, aki ugyanilyen alacson volt de gyors. Az is jol befurdott. Spence meg nem rossz. De o sem valtotta meg a sebessegevel eddig a vilagot. Szoval sem az lb, sem az rb poszton nem jott be ez a kulonleges tehetsegu, jo sebessegu/alacsony jatekos draft. Csak AB eseteben. Spence jo, de nem elit. Arcsit reggelire megeszik. A masik srac meg mar nincs is a csapatban.

Szoval remelem nem igy jarunk vele. Bar a cb poszon nem kell akkora hegynek lenni, de azert picinek sem. De a magassag jopar ember eseteben azert nagy segitseg, vagy a fiziikalitas ezen a poszton. Szoval nem esett volna rosszul szerintem senkinek sem ha nem kb 172 centi magas cbvel tervezzuk a jovot a neha majdnem 190 cms wr ek ellen. Meg a sulyban is hasonlo kulonbseg van neha. De ezeket mar mind tudjuk. Remelem o lesz a cbk ABja, vagy a safetyk troya.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Én úgy láttam/olvastam vhol, hogy ha összejött volna a trade, ott is Golson lett volna a célpont.Spy
Így van, Colbert a draft utáni sajtótájékoztatón megerősítette, hogy fel akartak tradelni, hogy biztosan azt a cornert tudják draftolni, akit kinéztek maguknak, és azt is elmondta, hogy mindvégig Golson volt a célpont a második körben. Tehát ha sikerül felmenni, akkor is őt hozták volna, nem pedig Collinst, Rowe-t, Darby-t, vagy Rollinst.vassadi
Most mit mondjon, hogy fel tudtunk volna menni masert is, de elb.sztuk? 😀 Ez egy ilyen sport itt kinnt is sokan ki vannak akadva, hogy egy slot cbre 2 kort adtunk. Szoval meg kell magyarazni neki is a szurkolok fele. Es ez inkabb olyan nyugtatas, amit mi is csinalunk magunk fele. De neki meg kotelezo.gabistar
Szerinted ha valaki azon van kiakadva, hogy slot cornerért adtunk második körös picket, azt megnyugtatná, ha azt hallja Colberttől, hogy hajlandóak lettünk volna érte további draftjogokat "elpazarolni"? Ez teljesen illogikus. Colbertnek egyébként sem szokása a ködösítés, és megtehette volna azt is, hogy el sem ismeri, vagy egyáltalán szóba sem hozza a végül meg nem valósult trade-et; ha azt mondja, hogy Golson volt a célpont és érte is tradeltünk volna fel, én elhiszem neki.
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
QB 3 - Ben, Gradkowski, Landry
RB 3 - Bell, Williams, Archer
WR 5 - AB, Bryant, Wheaton, Coates (r), DHB
TE 3 - Miller, Spaeth, James (r)
OL 9 - Beachum, DeCastro, Pouncey, Foster, Gilbert, Adams, Wallace, Hubbard, Villanueva, BJ Finney (rfa)

DL 6 - Heyward, Tuitt, McClendon, McCullers, Hemer, Geathers
OLB 5 - Jones, Dupree (r), Moats, Harrison, Lemon
ILB 4 - Timmons, Shazier, Spence, Williams
CB 5 - Gay, C Allen, Golson (r), Grant (r), Blake
S 5 - Thomas, Mitchell, W Allen, Golden, Holliman (r)

ST 3 - Suisham, Warren, WingKlaci79
10 OL embert írtál nem 9-et, de így is csak 52 fős a roster. Írok egyet én is:

OFFENSE (25)

QB: Ben, Gradkowsky, Boyd (3)
RB: Bell, Williams, Harris*, Archer (4)
FB: Johnson (1)
WR: Brown, Bryant, Wheaton, Coates, DHB (5)
TE: Moose, Spaeth, Jesse (3)
OL: Beachum, Foster, Pouncey, DeCastro, Gilbert, Adams, Wallace, Villanueva, Finney (9)

DEFENSE (25)

DL: Heyward, McLendon, Tuitt, Thomas, McCullers, Kruger, Walton (7)
OLB: JJ, Harrison, Dupree, Moats, Jones (5)
ILB: Timmons, Shazier, Spence, Williams (4)
CB: Gay, Allen, Golson, Grant, Blake (5)
S: Shamarko, Mitchell, Allen, Golden (4)

SPECIAL TEAMS (3)

K: Suisham
P: Wing
LS: Warren

PRACTICE SQUAD (10)

WR Washington
TE Blanchflower
OL Hubbard
OL Dieffenbach
DL Hemer
OLB Lemon
OLB Chickillo
ILB Zumwalt
CB Webb
S Holliman

*Az első 3 meccs után Harris mehet PS-be és helyette valamelyik DB kerülhet rosterre.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Onlyslot
 withthefirstpick.com/2014/12/01/2015-nfl-draft-prospect-senquez-golson/
Akkor ugyi tuggyukki a Marikúper?sutianap
Ez igy igaz. Jo a srac, de mint az utolso mondat is irja: but there is a place for him with the small, quick receivers.

De nagyon remelem ram es rankcafol. Legyen o a cbk AB je.gabistar
Békeveledbarátom, ene felejcsd a pólót! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Onlyslot
 withthefirstpick.com/2014/12/01/2015-nfl-draft-prospect-senquez-golson/
Akkor ugyi tuggyukki a Marikúper?sutianap
Ez igy igaz. Jo a srac, de mint az utolso mondat is irja: but there is a place for him with the small, quick receivers.

De nagyon remelem ram es rankcafol. Legyen o a cbk AB je.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
La'el Collins érdekes ügy. Állítólag a 2016 - os draftra nem mehet. Most írhatna csak alá UFA ként. Ráadásul nagy pénzes szerződésben nem reménykedhet az előírások miatt. Kérdés: Ha nem ő lőtte le az exét, lehet - e kis pénzért motiválni és leigazolni?no flacco
Lehet, de lehet akkor utana a kis penzt ajanlo es alairato ember is "eltunne" varatlanul erthetetlenul.
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
QB 3 - Ben, Gradkowski, Landry
RB 3 - Bell, Williams, Archer
WR 5 - AB, Bryant, Wheaton, Coates (r), DHB
TE 3 - Miller, Spaeth, James (r)
OL 9 - Beachum, DeCastro, Pouncey, Foster, Gilbert, Adams, Wallace, Hubbard, Villanueva, BJ Finney (rfa)

DL 6 - Heyward, Tuitt, McClendon, McCullers, Hemer, Geathers
OLB 5 - Jones, Dupree (r), Moats, Harrison, Lemon
ILB 4 - Timmons, Shazier, Spence, Williams
CB 5 - Gay, C Allen, Golson (r), Grant (r), Blake
S 5 - Thomas, Mitchell, W Allen, Golden, Holliman (r)

ST 3 - Suisham, Warren, WingKlaci79
Húbakker, én azt hittem nagyjából képben vagyok úgy roster ügyileg, de ki az a Hemer? Esküszöm még a nevét se hallottam soha.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Onlyslot
 withthefirstpick.com/2014/12/01/2015-nfl-draft-prospect-senquez-golson/
Akkor ugyi tuggyukki a Marikúper?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
La'el Collins érdekes ügy. Állítólag a 2016 - os draftra nem mehet. Most írhatna csak alá UFA ként. Ráadásul nagy pénzes szerződésben nem reménykedhet az előírások miatt. Kérdés: Ha nem ő lőtte le az exét, lehet - e kis pénzért motiválni és leigazolni?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
QB 3 - Ben, Gradkowski, Landry
RB 3 - Bell, Williams, Archer
WR 5 - AB, Bryant, Wheaton, Coates (r), DHB
TE 3 - Miller, Spaeth, James (r)
OL 9 - Beachum, DeCastro, Pouncey, Foster, Gilbert, Adams, Wallace, Hubbard, Villanueva, BJ Finney (rfa)

DL 6 - Heyward, Tuitt, McClendon, McCullers, Hemer, Geathers
OLB 5 - Jones, Dupree (r), Moats, Harrison, Lemon
ILB 4 - Timmons, Shazier, Spence, Williams
CB 5 - Gay, C Allen, Golson (r), Grant (r), Blake
S 5 - Thomas, Mitchell, W Allen, Golden, Holliman (r)

ST 3 - Suisham, Warren, Wing
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én úgy láttam/olvastam vhol, hogy ha összejött volna a trade, ott is Golson lett volna a célpont.Spy
Így van, Colbert a draft utáni sajtótájékoztatón megerősítette, hogy fel akartak tradelni, hogy biztosan azt a cornert tudják draftolni, akit kinéztek maguknak, és azt is elmondta, hogy mindvégig Golson volt a célpont a második körben. Tehát ha sikerül felmenni, akkor is őt hozták volna, nem pedig Collinst, Rowe-t, Darby-t, vagy Rollinst.vassadi
Most mit mondjon, hogy fel tudtunk volna menni masert is, de elb.sztuk? 😀 Ez egy ilyen sport itt kinnt is sokan ki vannak akadva, hogy egy slot cbre 2 kort adtunk. Szoval meg kell magyarazni neki is a szurkolok fele. Es ez inkabb olyan nyugtatas, amit mi is csinalunk magunk fele. De neki meg kotelezo.

De mint mondtam, a srac nagyon jo cb nek tunik. Jo kepessegekkel, jo labdaszerzo erzekkel, a legjobb zonazok egyike. De nem tudom, hogy fog vizsgazni az nfl es elkapokkal szemben. Biztos valakivel szemben jol, csak ne jojjenek ki a fizikai limitjei, amin nem tud valtoztani.