Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag a 2023-as SB-t megpályázná a Steelerspolamalu
😀
Valóban nem kell kapkodni 😊Wyatt
A 10. ik Lombardit otthon illik ünnepelni 😊Razi
Na várjál, egyelőre csak hat van, a következőt pedig 2023-ban akarja megpályázni a Steelers, az addig csak hét. Vagy az egyből négyet ér? 😀

több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Állítólag a 2023-as SB-t megpályázná a Steelerspolamalu
😀
Valóban nem kell kapkodni 😊Wyatt
A 10. ik Lombardit otthon illik ünnepelni 😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag a 2023-as SB-t megpályázná a Steelerspolamalu
😀
Valóban nem kell kapkodni 😊

több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag a 2023-as SB-t megpályázná a Steelers
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Legtöbbet azon gondolkodtam, hogyan értékeljek. Mert aki pl többszörös ProBowler lett, az mindenképpen jó pick, akárhányadik körben jött. De mondjuk aki megbízható backup, annál már nem mindegy, mert ha 2. körös volt akkor nem annyira jó pick, ha 6. körös akkor meg jó. Végül úgy csináltam, hogy +2, +1, 0, -1, -2 pontot adok egy pickre, attól függően hogy nálunk mennyire vált be a játékos. Muszáj volt a 0-t beletenni, az olyanok miatt akiket legkésőbbi körökben húzunk és nem is kerülnek rosterre. Pár évet már megcsináltam így, ha kész lesz az összes, felteszem.

Azt teljesen figyelmen kívül hagytam hogy ki volt még bent, és utána máshol mit csinált. Csak azokat néztem akiket kihúztunk, és csak azt az időszakot amíg nálunk voltak.Jan
Javasolnám, hogy adj pontszámot az NFL évekre valamint a második szerződés számaira, s ne nulla-negatívos tartományt használj.
Pölö
NFL year: roster 1 point/year, PS 0,5 point/year
Second contract: 5M/1point, 10M/2point, 15M/3point, 20M/4point ...
Grade: bluechip 5 point, good 4 point, average 3 pointsutianap
Ilyen mélységig én nem akartam belemenni, igazából csak saját célra kezdtem összerendezgetni, hogy egyszer lássam így egyben az egészet. És nem azért készül január óta, mert annyira szakszerű és összetett, hanem csak lusta voltam befejezni...

(más: táblázatot vajon hogy lehet beilleszteni?)Jan
Kifotózod, majd a .jpg formátumú képet feltöltöd valahova, és onnan beilleszted.

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Legtöbbet azon gondolkodtam, hogyan értékeljek. Mert aki pl többszörös ProBowler lett, az mindenképpen jó pick, akárhányadik körben jött. De mondjuk aki megbízható backup, annál már nem mindegy, mert ha 2. körös volt akkor nem annyira jó pick, ha 6. körös akkor meg jó. Végül úgy csináltam, hogy +2, +1, 0, -1, -2 pontot adok egy pickre, attól függően hogy nálunk mennyire vált be a játékos. Muszáj volt a 0-t beletenni, az olyanok miatt akiket legkésőbbi körökben húzunk és nem is kerülnek rosterre. Pár évet már megcsináltam így, ha kész lesz az összes, felteszem.

Azt teljesen figyelmen kívül hagytam hogy ki volt még bent, és utána máshol mit csinált. Csak azokat néztem akiket kihúztunk, és csak azt az időszakot amíg nálunk voltak.Jan
Javasolnám, hogy adj pontszámot az NFL évekre valamint a második szerződés számaira, s ne nulla-negatívos tartományt használj.
Pölö
NFL year: roster 1 point/year, PS 0,5 point/year
Second contract: 5M/1point, 10M/2point, 15M/3point, 20M/4point ...
Grade: bluechip 5 point, good 4 point, average 3 pointsutianap
Ilyen mélységig én nem akartam belemenni, igazából csak saját célra kezdtem összerendezgetni, hogy egyszer lássam így egyben az egészet. És nem azért készül január óta, mert annyira szakszerű és összetett, hanem csak lusta voltam befejezni...

(más: táblázatot vajon hogy lehet beilleszteni?)
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 instagram.com/p/4fNX1WJFlx/?taken-by=jhharrison92
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Várom a táblázatot, de egy draftot még ez alapján is nehéz megítélni, mert pl. annak ellenére, hogy bevált egy játékos, mindig ott van az a kérdés, hogy volt-e tőle jobb aki még bent volt a húzásnál, illetve az a player bevált-e volna egy másik csapatnál is...egyszóval nagyon nehéz a megítélés...Pari
Legtöbbet azon gondolkodtam, hogyan értékeljek. Mert aki pl többszörös ProBowler lett, az mindenképpen jó pick, akárhányadik körben jött. De mondjuk aki megbízható backup, annál már nem mindegy, mert ha 2. körös volt akkor nem annyira jó pick, ha 6. körös akkor meg jó. Végül úgy csináltam, hogy +2, +1, 0, -1, -2 pontot adok egy pickre, attól függően hogy nálunk mennyire vált be a játékos. Muszáj volt a 0-t beletenni, az olyanok miatt akiket legkésőbbi körökben húzunk és nem is kerülnek rosterre. Pár évet már megcsináltam így, ha kész lesz az összes, felteszem.

Azt teljesen figyelmen kívül hagytam hogy ki volt még bent, és utána máshol mit csinált. Csak azokat néztem akiket kihúztunk, és csak azt az időszakot amíg nálunk voltak.Jan
Javasolnám, hogy adj pontszámot az NFL évekre valamint a második szerződés számaira, s ne nulla-negatívos tartományt használj.
Pölö
NFL year: roster 1 point/year, PS 0,5 point/year
Second contract: 5M/1point, 10M/2point, 15M/3point, 20M/4point ...
Grade: bluechip 5 point, good 4 point, average 3 point


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Várom a táblázatot, de egy draftot még ez alapján is nehéz megítélni, mert pl. annak ellenére, hogy bevált egy játékos, mindig ott van az a kérdés, hogy volt-e tőle jobb aki még bent volt a húzásnál, illetve az a player bevált-e volna egy másik csapatnál is...egyszóval nagyon nehéz a megítélés...Pari
Legtöbbet azon gondolkodtam, hogyan értékeljek. Mert aki pl többszörös ProBowler lett, az mindenképpen jó pick, akárhányadik körben jött. De mondjuk aki megbízható backup, annál már nem mindegy, mert ha 2. körös volt akkor nem annyira jó pick, ha 6. körös akkor meg jó. Végül úgy csináltam, hogy +2, +1, 0, -1, -2 pontot adok egy pickre, attól függően hogy nálunk mennyire vált be a játékos. Muszáj volt a 0-t beletenni, az olyanok miatt akiket legkésőbbi körökben húzunk és nem is kerülnek rosterre. Pár évet már megcsináltam így, ha kész lesz az összes, felteszem.

Azt teljesen figyelmen kívül hagytam hogy ki volt még bent, és utána máshol mit csinált. Csak azokat néztem akiket kihúztunk, és csak azt az időszakot amíg nálunk voltak.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Csinálgatok egy táblázatot, (még nincs kész) hogy a Tomlin-érában draftolt játékosok később mennyire váltak be, és ami eddig elkészült, abból nem az derült ki, hogy rosszul húzunk. Mondjuk nem is kiemelkedően, de a gyakran elhangzó „Tomlin sz.rul draftol” tétel szvsz nem áll meg. Nyilván volt 1-2 olyan korai pick ami nem jött be, (nálam Worilds, Adams - JJ idei évét még várjuk meg) de azt nem lehet mondani, hogy sorozatosan elszórjuk a korai köröket használhatatlan játékosokra. Attól hogy adott pillanatban nem látjuk egy pick értelmét (pl. Heyward), simán lehet hogy pár év múlva nagyon jónak fogjuk tartani.Jan
Várom a táblázatot, de egy draftot még ez alapján is nehéz megítélni, mert pl. annak ellenére, hogy bevált egy játékos, mindig ott van az a kérdés, hogy volt-e tőle jobb aki még bent volt a húzásnál, illetve az a player bevált-e volna egy másik csapatnál is...egyszóval nagyon nehéz a megítélés...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó hát azért Fichtner, Mitchell meg Lake mellett ne menjünk el. Szóval Tomlin hozta Fichtnert, szerintem a neue wr corp, ezek az ő fiai, s mosmá megsúgom Memfiszbű hozta, egen a DeangeloW. Memfiszbű. Azé ijen nagy a boldogságosság, csak lennemá szeptember....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Visszaolvastam kicsit, és nagyon érdekesnek találom amit a 2011-es draft kapcsán írogattunk ide. Anno sokan vártak CB 1. kört, és kb egységes volt a véleményünk, hogy Heyward BPA, kvázi luxuspick. (Amukamara feltradet hiányolták többen)
Gilbert 2. kört alapjában véve jó picknek tartottuk, de sokan (én is) nem ettől a két picktől tartottuk jónak a draftot, hanem hogy 3. körben sikerült behúzni C.Brown-t, akit alapból 2. körbe várt a többség.

Az értékelés is úgy nézett ki, hogy „A” a draft mert Brown nagyon jó húzás 3. körben, megoldja a CB kérdést hosszú távon, ha őt nem húztuk volna be, akkor komoly probléma maradt volna, közben pedig az 1. kört ellőttük DE-re, ami nem volt igazi need, de a Brown pickkel tök jó minden.

4 év után a realitás: Heyward a legjobb DL emberünk, Gilbert kezdő OT, Brown meg nincs is nálunk. Na puff... kb ennyi értelme van a draft után 2 nappal értékelni, hogy mennyire jól vagy rosszul húzott egy csapat.

Csinálgatok egy táblázatot, (még nincs kész) hogy a Tomlin-érában draftolt játékosok később mennyire váltak be, és ami eddig elkészült, abból nem az derült ki, hogy rosszul húzunk. Mondjuk nem is kiemelkedően, de a gyakran elhangzó „Tomlin sz.rul draftol” tétel szvsz nem áll meg. Nyilván volt 1-2 olyan korai pick ami nem jött be, (nálam Worilds, Adams - JJ idei évét még várjuk meg) de azt nem lehet mondani, hogy sorozatosan elszórjuk a korai köröket használhatatlan játékosokra. Attól hogy adott pillanatban nem látjuk egy pick értelmét (pl. Heyward), simán lehet hogy pár év múlva nagyon jónak fogjuk tartani. Az pedig, hogy 3-6. körökben húzunk Wallace, Sanders, A.Brown szintű játékosokat, zseniális. Ettől vagyunk versenyben, hogy hátsó körökben is -szinte folyamatosan- találunk kezdőket.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Még draft előtt valaki a fórumotokon csinált egy táblázatot arról ki volt nálatok try out-on vacsin stb. Nem akarja mégegyszer megosztani az illető azt a táblázatot, a végeleges eredménnyel együtt ?malkav
Ádié
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pittsburgh Steelers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Enyim
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pittsburgh Steelers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Reality
 www.steelersdepot.com/2015/05/steelers-2015-draft-picks/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ádi volt, ha jól emlékszem
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Még draft előtt valaki a fórumotokon csinált egy táblázatot arról ki volt nálatok try out-on vacsin stb. Nem akarja mégegyszer megosztani az illető azt a táblázatot, a végeleges eredménnyel együtt ?
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez Soldinak való 😀
polamalu
Klasszisokkal jobb, mint a kis törcsitek 😀

több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ez Soldinak való 😀
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/k8ow2w155nhijed0cqoc
Pittsburgh Steelers triplets get spotlight on All-AFC North Team
Dave Dameshek forms a team of AFC North stars, with Pittsburgh Steelers at quarterback (Ben Roethlisberger), running back (Le'Veon Bell) and receiver (Antonio Brown). Who else makes the cut?
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ma kaptam

polamalu
ennél jobb úgysem lehet:
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ma kaptam

több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
AB cameozik a Ballers c. sorozatban!
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
8. héten a Bengals ellen hordjuk majd varázslatos darázsmezünketKlaci79
Minden evben elutok valami ilyet a mez kapcsan de...

Daltonok Dalton ellen 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .

Nem mondom, hogy azonosulok vele, túl véres, de nem rossz. 😀polamalu
Szegény Ray bácsi..(N)
Mindenesetre akkor én is rakok egy képet..😊

több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 espn.go.com/video/clip?id=13098651
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
8. héten a Bengals ellen hordjuk majd varázslatos darázsmezünket