Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben elvitte az Offense játékosokat egy hosszú hétvégére csapatépítés címen

És visszavonult a csapat egyik legnagyobb draftguruja, egyben Colbert mentora.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
 www.steelersdepot.com/2015/05/video-sammies-strength/

Ez itt nem marketing fotózás...ez itt mutatja az embert.....jó látni, hogy kit miért választunk még azon kívül, hogy jó játékos....hja és Kenzie személyében van egy új tag a SN-ben...welcome....megkedveltem ezt a srácot máris!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Keisel visszafog vonulni vagy mi lesz vele? Titans?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
azért ez nem újsütetű dolog...emlékezzünk csak vissza Big Ben eltiltására, pedig az ügyben még tárgyalás se volt ha jól emlékszem..azt nem szabad elfelejteni, hogy itt nem egy-egy személy, nem Roger Goodell vagy bármelyik nfl prominens áll a háttérben ezekért az ügyekért..itt minden az nfl klubok irányítása alatt áll, így ezek az ítéletek is...azt gondolom nehéz ezt innen megítélni, de nekem úgy tűnik itt jóval többről van szó, hogy ilyen nem biztosítékot kiverő dolgokból milyen szigorú ítéletek születnek...
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Ez kicsit off ebben a topicban, meg amúgy is úgy néz ki én vagyok az ügyeletes egyetnemértő, de: úgy gondolom vannak határok egy NFL-sztár életében is. A híresség együtt jár manapság már azzal, hogy csóri a farkát nem tudja úgy megvakarni, hogy ne fényképezné le egyből három zugfotós, amit nyilván az árnyoldala a sztorinak. De az már igen is túlzás, hogy egy sejtés miatt elmeszeljenek valakit, bizonyíték nélkül.

A goodel-i politika 3-4 millió dollárt vett ki La'el Collins zsebéből, akiről lassan kiderül, hogy még csak gyanúsított sem volt. Hardy gyakorlatilag több, mint másfél szezont hagy ki egy olyan ügy miatt, ami a tárgyalásig sem jut el, most pedig bizonyíték nélkül elmeszelnek egy esetlegesen ártatlan embert, aki nem hagyta, hogy a magánéletében vájkáljanak. Nem jó út ez!
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
azt irják usánkában, hogy valószínűbb, hogy gerappa-olo kezd mint, brady az első meccsen a lufik miattzzz888
Tegnap még úgy véltem, hogy a 2 vizesfiút elmeszelik, de Brady megússza. Ma már máshogy látom és azt is leírom, hogy miért.

Az a védekezés, hogy Bradynek miért kellett volna odaadnia a saját magánmailjeit és telefonjait azért nem állja meg a helyét, mert ő az NFL-ben játszik és a vizsgálat alapján az a gyanú vetődött fel, hogy ő tudott a szabályszegésről (szándékosan nem csalást írtam). Ha az NFL-ben akar játszani, akkor ilyen gyanú esetén ez a tisztázás módja. Mivel nem bocsátotta rendelkezésre a vélhetően perdöntő dokumentumokat (ha nincs benne semmi, akkor azért perdöntő, ha meg van, akkor azért), így vállalja, hogy ezért eltilthatják a puszta gyanú alapján, ugyanis megvolt a lehetősége, hogy tisztázza magát, de nem élt vele.Soldados
én is így gondolom: ha tiszta vagy akkor 10 szer is átnézhetnek, nem találnak semmit, ha kicsit sáros vagy, akkor már rejtegetni kezded...
vagy lehet megcsalja a gizellát , és arra derült volna fény, ha kiadja az emailokat, meg telefon beszélgetéseket... 😀
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Elhiszem, hogy nem lehet gyors és jó döntést is hozni de azért az milyen h megnyerik a SB és akkor születik meg a ,döntés'! Vicc!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azt irják usánkában, hogy valószínűbb, hogy gerappa-olo kezd mint, brady az első meccsen a lufik miattzzz888
Tegnap még úgy véltem, hogy a 2 vizesfiút elmeszelik, de Brady megússza. Ma már máshogy látom és azt is leírom, hogy miért.

Az a védekezés, hogy Bradynek miért kellett volna odaadnia a saját magánmailjeit és telefonjait azért nem állja meg a helyét, mert ő az NFL-ben játszik és a vizsgálat alapján az a gyanú vetődött fel, hogy ő tudott a szabályszegésről (szándékosan nem csalást írtam). Ha az NFL-ben akar játszani, akkor ilyen gyanú esetén ez a tisztázás módja. Mivel nem bocsátotta rendelkezésre a vélhetően perdöntő dokumentumokat (ha nincs benne semmi, akkor azért perdöntő, ha meg van, akkor azért), így vállalja, hogy ezért eltilthatják a puszta gyanú alapján, ugyanis megvolt a lehetősége, hogy tisztázza magát, de nem élt vele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
azt irják usánkában, hogy valószínűbb, hogy gerappa-olo kezd mint, brady az első meccsen a lufik miatt
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
szerintem annak a büntiét már letudta az NE az 5. körben
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is ugyanúgy látom, ahogy ő leírta.

OFF: Brady számíthat némi büntire a leeresztett labdák ügyében. Én nem bánnám, ha csak 1 meccsre is eltiltanák, úgy lenne igazságos, hogy mindkét csapatból kivesszük a tavalyi MVP-t. 😊 És máris az általam L-re várt nyitás helyett egy valószínűsíthető W lenne. 😊 Aztán majd a PO-ban összecsapunk Bellestül és Bradystül. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az a helyzet, hogy én nagyon egyetértek Höri elemzésével.

" class="embed">
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Höri nagyon jót értékelt nekünk....
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
tomi-tomi
Klaci79
Most könnyen mondod a CB flame után(?). 😊 Találni fogtok még húst azon a csonton.
Nekünk Brady kiégésének/megöregedésének megtárgyalásához nem kell mérkőzés. 😀 Főleg nem Steelers meccs. Az pedig már a LS drafttal teljesen egyértelmű, hogy az idei szezon kuka. 😊
(Btw érzésem szerint most elég férfiasan álltuk a BB által bevitt ütéseket.)tomi-tomi
Ugyan kérlek, ha nekem azt mondanák hogy megnyerjük a SB-t, de utána 5. körben LS-t kell draftolnunk, simán aláírnám.

De ti telhetetlen papzsákok vagytok, nem elég a gyűrű, utána még csilivili draftot is akartok, meg még kitudja mit nem... 😀
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha előjönne a topikban a Héli takaroggy! téma (reményeim szerint mindjárt a nyitó meccsetek után!), akkor (is) érdemes lesz elővenni ezt a cikket. (A címe alapján lesz folytatása - azt már magatok keresgéljétek. 😊 )
 jameslightfootball.com/2015/05/02/breaking-down-the-pittsburgh-steelers-passing-game-vs-the-indianapolis-colts-part-1/tomi-tomi
Nem tudom mit gondolsz rólunk, de mi nem szoktunk ilyesmivel foglalkozni. Ez egy gumicsont amit már régen lerágtunk és nincsen rajta semmi hús. Egyébként is az első forduló után Ti fogtok arról beszélni, hogy Brady már kiöregedett és le kell cserélni azonnal, különben nem fogtok már a 12. héten bekerülni a rájátszásba 😉Klaci79
Most könnyen mondod a CB flame után(?). 😊 Találni fogtok még húst azon a csonton.
Nekünk Brady kiégésének/megöregedésének megtárgyalásához nem kell mérkőzés. 😀 Főleg nem Steelers meccs. Az pedig már a LS drafttal teljesen egyértelmű, hogy az idei szezon kuka. 😊
(Btw érzésem szerint most elég férfiasan álltuk a BB által bevitt ütéseket.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ha előjönne a topikban a Héli takaroggy! téma (reményeim szerint mindjárt a nyitó meccsetek után!), akkor (is) érdemes lesz elővenni ezt a cikket. (A címe alapján lesz folytatása - azt már magatok keresgéljétek. 😊 )
 jameslightfootball.com/2015/05/02/breaking-down-the-pittsburgh-steelers-passing-game-vs-the-indianapolis-colts-part-1/tomi-tomi
Nem tudom mit gondolsz rólunk, de mi nem szoktunk ilyesmivel foglalkozni. Ez egy gumicsont amit már régen lerágtunk és nincsen rajta semmi hús. Egyébként is az első forduló után Ti fogtok arról beszélni, hogy Brady már kiöregedett és le kell cserélni azonnal, különben nem fogtok már a 12. héten bekerülni a rájátszásba 😉
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha előjönne a topikban a Héli takaroggy! téma (reményeim szerint mindjárt a nyitó meccsetek után!), akkor (is) érdemes lesz elővenni ezt a cikket. (A címe alapján lesz folytatása - azt már magatok keresgéljétek. 😊 )
 jameslightfootball.com/2015/05/02/breaking-down-the-pittsburgh-steelers-passing-game-vs-the-indianapolis-colts-part-1/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azért a HoF-tól ölég messze van...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Isten Éltesse a visszavonult jövendő HoF(?) tagot!!

több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Egyébként én a második körben kacérkodtam azzal, hogy azt se bánnám, ha Gregoryt hoznánk. Fura lett volna a dupla OLB, de el tudtam volna viselni (főleg JJ bizonytalan helye miatt).
Meg valueban még úgy is előrébb volt nálam Gregory, hogy azt a lyukat már betömtük Dupreevel.
Nyilván végtelen energiát kellett volna ráfordítani, ha jól olvastam, csak olyan csapatba akart menni, ahol lesz egy felügyelő ember mellette (gyakorlatilag óvóbácsi), aki rácsap a kezére, ha hülyeséget csinálna.


Mindenesetre ez csak egy gondolat volt, örülök Golsonnak 😊tenorx
Ááá szintén... 😀

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Egyébként én a második körben kacérkodtam azzal, hogy azt se bánnám, ha Gregoryt hoznánk. Fura lett volna a dupla OLB, de el tudtam volna viselni (főleg JJ bizonytalan helye miatt).
Meg valueban még úgy is előrébb volt nálam Gregory, hogy azt a lyukat már betömtük Dupreevel.
Nyilván végtelen energiát kellett volna ráfordítani, ha jól olvastam, csak olyan csapatba akart menni, ahol lesz egy felügyelő ember mellette (gyakorlatilag óvóbácsi), aki rácsap a kezére, ha hülyeséget csinálna.


Mindenesetre ez csak egy gondolat volt, örülök Golsonnak 😊
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabistar
Szerintem engedd el végre a dolgot. Higgy benne és figyeld meg meg fogsz lepődni. Ha ott az FO-ban nem tudnák mit miért csinálnak nem jöttünk volna 2 év után csoportgyőztesként vissza.polamalu
Azt azert ne hozzuk mar ki ebbol az fo bol hogy olyan jo cbket szoktunk draftolni, vagy kinevelni. Vagy hogy olyan jo cb sorunk volt eddig barmikor is. Es ebben jelentosen van szerepe az fo nak. (mivel cb nem volt szerintuk korabban ertekes poszt, de most a passz heavy rendszerben igen is az lett). Es 27 ek voltunk passz ellen. Es ez is az fo gyumolcse lett. Szoval azert mert megnyertuk a csoportot, az nem jelenti azt hogy jo dontes volt eddig ez a cb. Szoval ertem hogy megnyertuk a csoportot, de az nem minden. Nem kell minden evben superbowlt nyerni. De mi mar tobb ev ota figyelmen kivul hagytuk a cbket. Mivel ok konnyen bebukhatnak az nflben, meg nem szamitott nekunk fontos posztnak. De azert most jol jott volna mar vegre 8 ev alatt egy shutdown cb vegre. Ez az ami zavar. Nem a srac vagy a merete stb. Csak hogy o nagyon nagy szerencse eseten lehet megoldas nekunk. Es sok imat el kell mondanunk ahhoz, hogy a mar limitekkel indulo jatekos limitless legyen. Es az o limitje nem kinevelheto. Ennyi. De inkabb hagyjuk. Ez van. Remelem ramcafol es jo lesz a magas/fizikalis wr ek ellen is, meg ugy alapbol barki ellen. Es nem csak slot cb lesz belole maximum. Mert annak kicsit draga volt. Foleg hogy nekunk kezdo cb kellett hosszu tavu megoldasnak.. De jo kezu a srac, es a ket fizikai adottsagan kivul mindene megvan ahhoz hogy jo es ertekes jatekos legyen. Es az is biztos, hogy lesz turnover amit o fog szerezni, csak nem szeretnem latni hogy elnyomjak a sulya magassaga miatt.

Archer hiaba volt rookie, ot megettek reggelire. Olyan volt o mint egy ovis az oriasok kozott. Egyszer ketszer lehet el tud szaladni eloluk, de ha egyszer elkapjak vege is lehet.
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 www.steelers.com/videos/videos/May-the-4th-be-with-you-Steelers-Nation/f1a0e76b-d428-4fcf-ba15-b7275ee1585f?short_code=2xd9a
😀
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Kár, hogy a Jetsnél a védőfal annyira rendben van, adná magát egy Miliner - Jarvis Jones csere! Egy ilyen húzás már rögtön tökéletessé tenné a szememben ezt a draftot!Szokol
És a Jets védőfalában milyen poszton játszana JJ? 😊vassadi
 kecskefeszek.net/vicc/szekely-viccek/az-o-doga.html 😊
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Rookie Minicamp Roster:
C: B.J. Finney (R) Kansas State
CB: Kevin Fogg (1) Liberty, Senquez Golson (R) Mississippi, Doran Grant (R) Ohio State
DE: Ethan Hemer(1) Wisconsin, Dominique Davis (R) Liberty, Bradon Prate (R) Illinois State,L.T. Walton (R) Central Michigan
DT: Nigel Crawford-Kinney R) Saint Augustine
G: Miles Dieffenbach(R) Penn State, Reese Dismukes (R) Auburn, Collin Rahrig (R) Indiana
LB: Shayon Green (1) Miami, Howard Jones (1) Shepherd , Shawn Lemon (1) Akron, Roosevelt Nix (1) Kent State
LS: Brandon Hartson(1) Houston
OL: Alejandro Villanueva(1) Army
OLB : Bud Dupree(R) Kentucky, Anthony Chickillo (R) Miami
P: Jordan Berry(1) Eastern Kentucky, Richie Leone (1) Houston
QB: Tajh Boyd(1) Clemson
RB: Josh Harris(1) Wake Forest, Ross Scheuerman (R) Lafayette (Pa.)
S: Jordan Dangerfield(1) Towson, Alden Darby (1) Arizona State, Isaiah Lewis (1) Michigan State, Ian Wild (1) Mercyhurst, Gerod Holliman (R) Louisville
T: Mitchell Van Dyk(1) Portland State, Kevin Whimpey (R) Utah State
TE: Rob Blanchflower (1) Massachusetts, Cameron Clear (R) Texas, Jesse James (R) Penn State
WR: Brelan Chancellor(1) North Texas, C.J. Goodwin (1) California University, Damian Washington (1) Missouri, Tyler Murphy (R) Boston College, Eli Rogers (R) Louisville, Sammie Coates (R) Auburn

Tryout Players:
Doug Williams Jr. QB (R) Grambling
Josh Bell RB (R) UTEP
Jawon Chisholm RB (R) Akron
Cameron Stingily RB (R) Northern
Kyle Clinton K (R) Ohio
Marcus Cribbs DT (R) Ferris
Mike Thorton DT (R) Georgia
Anthony Gonzalez LB (R) Pittsburgh
Drew Misita LB (R) Southeastern
Aaron Roane LB (R) Richmond
Justin Shirk LB (R) Bloomsburg
Mike Taylor LB (R) Florida
Dior Mathis CB (R) Oregon