Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Onlyslot
 withthefirstpick.com/2014/12/01/2015-nfl-draft-prospect-senquez-golson/
Akkor ugyi tuggyukki a Marikúper?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
La'el Collins érdekes ügy. Állítólag a 2016 - os draftra nem mehet. Most írhatna csak alá UFA ként. Ráadásul nagy pénzes szerződésben nem reménykedhet az előírások miatt. Kérdés: Ha nem ő lőtte le az exét, lehet - e kis pénzért motiválni és leigazolni?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
QB 3 - Ben, Gradkowski, Landry
RB 3 - Bell, Williams, Archer
WR 5 - AB, Bryant, Wheaton, Coates (r), DHB
TE 3 - Miller, Spaeth, James (r)
OL 9 - Beachum, DeCastro, Pouncey, Foster, Gilbert, Adams, Wallace, Hubbard, Villanueva, BJ Finney (rfa)

DL 6 - Heyward, Tuitt, McClendon, McCullers, Hemer, Geathers
OLB 5 - Jones, Dupree (r), Moats, Harrison, Lemon
ILB 4 - Timmons, Shazier, Spence, Williams
CB 5 - Gay, C Allen, Golson (r), Grant (r), Blake
S 5 - Thomas, Mitchell, W Allen, Golden, Holliman (r)

ST 3 - Suisham, Warren, Wing
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én úgy láttam/olvastam vhol, hogy ha összejött volna a trade, ott is Golson lett volna a célpont.Spy
Így van, Colbert a draft utáni sajtótájékoztatón megerősítette, hogy fel akartak tradelni, hogy biztosan azt a cornert tudják draftolni, akit kinéztek maguknak, és azt is elmondta, hogy mindvégig Golson volt a célpont a második körben. Tehát ha sikerül felmenni, akkor is őt hozták volna, nem pedig Collinst, Rowe-t, Darby-t, vagy Rollinst.vassadi
Most mit mondjon, hogy fel tudtunk volna menni masert is, de elb.sztuk? 😀 Ez egy ilyen sport itt kinnt is sokan ki vannak akadva, hogy egy slot cbre 2 kort adtunk. Szoval meg kell magyarazni neki is a szurkolok fele. Es ez inkabb olyan nyugtatas, amit mi is csinalunk magunk fele. De neki meg kotelezo.

De mint mondtam, a srac nagyon jo cb nek tunik. Jo kepessegekkel, jo labdaszerzo erzekkel, a legjobb zonazok egyike. De nem tudom, hogy fog vizsgazni az nfl es elkapokkal szemben. Biztos valakivel szemben jol, csak ne jojjenek ki a fizikai limitjei, amin nem tud valtoztani.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Ez a védelem amúgy se a csillivilli CBkől szól, hanem a frontsevenről, azt megkaptuk, Düpri és még két bónusz Walton, Csikiló. Inkább kíváncsi vagyok ugyan milyen package-ek lesznek, mer ebből simán jönnek a négyes falfelállások.sutianap
Ez utóbbit gyakrabban várom én is....

Csak higy trollkodjak kicsit néztem kis focit Alabama - Ole Miss elég a végét....😊
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Én úgy láttam/olvastam vhol, hogy ha összejött volna a trade, ott is Golson lett volna a célpont.Spy
Így van, Colbert a draft utáni sajtótájékoztatón megerősítette, hogy fel akartak tradelni, hogy biztosan azt a cornert tudják draftolni, akit kinéztek maguknak, és azt is elmondta, hogy mindvégig Golson volt a célpont a második körben. Tehát ha sikerül felmenni, akkor is őt hozták volna, nem pedig Collinst, Rowe-t, Darby-t, vagy Rollinst.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez a védelem amúgy se a csillivilli CBkől szól, hanem a frontsevenről, azt megkaptuk, Düpri és még két bónusz Walton, Csikiló. Inkább kíváncsi vagyok ugyan milyen package-ek lesznek, mer ebből simán jönnek a négyes falfelállások.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Az, hogy még a 12 udfa között sincs CB, szerintem egyértelművé teszi a stáb hozzáállását a CB kérdéshez... 😉kriSTEELan
Ja mert le van tudva a cb kerdes evekre. 😕 Meglett ike utodja, meg allen csereje is ha bedol. Ja meg nem.

Amugy meg mivel drafton hoztak, raadasul kettot es ugy hogy azt mondjak ok megoldjak a problemat stb, erdekes lenne hozni meg egy cbt. Esetleg valakit aki fizikalis lenne stb, az ellent mondana az elozo erveikhez.

1. 2. szamu cb kerdes meg nincs megoldva hosszu tavon. De draftoltak kettot cbt, ami kellett is. Hatha egy bejon slotra, egy meg 2. szamunak a legjobb esetben.

Bar azt remelik gay es allen megoldja a posztot. Allen magasabb, gay meg gyorsabb. Szoval ugy erzik biztonsagban vagyunk. Mert gondolom az van feltetelezve, hogy mindenki tokeletesen fog teljesiteni. Aztan jovore meg talan hoznak megint egyet aki lecsuszik hozzank es harcolhat az 1. 2. szamu cb posztert es fizikalis is lesz stb.

De azert ha par eve ha valaki azt mondja nekem hogy gay elso szamu cbkent fog jatszatni nalunk lehet rossz viccnek gondoltam volna es csak kinevettem volna. Na most ez van. Allen remelhetoleg magahoz ter. Es akkor magassag ugy is megoldva. Sebesseg is. Meg a ballhawk is. A legjobb esetben jok vagyunk. Ha a tavalyi format hozzuk akkor meg konnyen bajban. Az ido eldonti.

De jo lett volna a kezdo cb posztra eselyes cbt most draftolni a megfelelo adottsagokkal, hogy ne legyen megint egy esetleges need a cb poszt jovore is. Az meg hulyeseg, hogy a magassag, meg a suly nem szamit.

Mas, utana olvasva, mar egyetemen is kiderult, hogy hatrany a merete fizikalis adottsaga magas, fizikalis wr ellen. Ez mindenhol le van irva. Oroluk szenvedett el 4tdt. Ez a ligaban pedig fokozottabb lehet. De mi slotra hoztuk. De erre meg kar egy 2. koros pick. Vagy inkabb luxus. Mert a labdaszerzo kepesseg az tuti jol fog jonni, mert jo keze van a sracnak. De ike utodja kellett volna ott. Aki nem szenvedett a magasabb, alacsonyabb, gyorsabb wr ek ellen sem. Mert le tudta oket venni a palyarol hosszu ideig a palyafutasa soran. Na ezt most per pillanat egyik cbnkrol sem tudnam leirni. 27 . ek voltunk passz vedekezes ellen ha jol tudom. Szoval csak 4 5 picket feltredelve most lenne egy kezdo kaliberu cbk. Aki ugyanigy bebukhat, de lett volna ideje tanulni optimalis esetben. Es jovore akar kezdo is lehetett volna hianyossag nelkul.

Most gayt en inkabb masodik szamunak gondolnam cb poszton, egy shutdown cb mellett. Nem elsoszamunak. Ketto, allen akkora kerdojel, hogy azt leirni sem merem. Mert ha o nem teljesit akkor nem hiszem hogy sokat javulunk. Es erre nem hiszem hogy fel vagyunk keszulve, hogy a helyere be tudnank tenni valakit, ha az lesz mint tavaly.

De a remeny hal meg utoljara. Szoval legyen az ahogy a csapat szakemberei szamolnak, bar tavaly sem jott tulsagosan be, a cb poszton meg eddig regota nem. Emlekezzunk vissza mennyit segitett troy a jo eveiben a passz vedekezesben. Mivel nem nagyon mertek arra dobni ahol o volt. Vagy ha igen akkor o tudott kulcs momentumokat krealni. Gay hatalmasat fejlodott, de allen meg nem. Es mar nincs az a nyomas sem az iranyitokon hogy csak rovid ideig kell fedezni az elkapokat es az atlagos cbk is meg tudjak oldani. Nincs troy faktor sem, ami akkor volt erezheto ha nem jatszott 2-3 eve. Szoval most igazi playmaker cbk kellenek.gabistar
Most irtam az engedett td-k kapcsán linkkel vagyis az állítás igaz de a következtetés nem. Az engedett td-k kapcsán nem a magassáqi fölény döntött.

Szerintem szarrá rágtuk már ezt viszont....
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Olyan egyszerűnek gondoljuk ezt az egészet. Mintha minden csak ilyen objektív dolgokon múlna, hogy magasság, súly meg hol kel el a drafton. Ha ennyire egyszerű lenne ez a játék semmi más nem kellene, mint rendezni 2-3 kört, aztán kész, ahol csak azok indulhatnak, akik elérnek egy bizonyos magasságot vagy éppen egyéb fizikai paramétereket. Hát nem...szerencsére ez a játék nem erről szól és ebben ott van, hogy a draft se. Néhány hónappal ezelőtt egyöntetű vélemény volt, hogy szegény IFO első körös pick lesz a 2015-ös drafton. Állat volt az Oregonban, élmény volt nézni a játékát. Mondták persze, hogy alacsony az NFL-hez, de ennek ellenére is első vagy második körbe várták legkésőbb, az ACL-je előtt. A térdszalag elszakadt, le is esett 7,. körre, de senki nem a magasságával foglalkozik. És akkor itt nem is akarok újabb példákat, mert sose lenne vége.
Viszont van egy másik, Justin Gilbert. Szegény fiú 1/8-on kimegy, aztán nemhogy nem oldja meg az egyik corner posztot, még az is jobb ha nincs pályán. Egy remek példa arra, hogy azért mert az első körben elhozol egy jó képességű CB-t, még nem feltétlenül vagy előrébb. (nem leírva még teljesen Gilbertet)
2011-ben a harmadik körben hoztuk el C. Brownt. Olyan pick-et adtunk érte, amiért legalább egy igen jó projekt játékost szeretnénk, aki az első évben sub-package játékok során is jól teljesít. Hát nem így lett.
És nem akarok még sok példát sorolni, de egy mindenképp kikívánkozik belőlem, minden alkalommal amikor CB-t húzunk. 2011-ben a Seahawks az 5. körben behúzta Richard Sherman-t. Ha bárki tudja, hogy ez a fiú mire képes biztosan kiviszik sokkal hamarabb is. Ma bárki az első körét odaadná érte, ha nem kettőt. De ha mindez nem elég két húzással később a 6. körben elvitték Byron Maxwell-t is.
Egyszerűen ilyen szinten lutri ez a játék. Nem tudhatod, hogy mi lesz a játékosból 2-3-4 év múlva, csak reménykedsz, hogy jó alapanyagot vettél.
Golson mondjuk kb 10cm-rel alacsonyabb, mint Byron Maxwell, de ha 2011-ben kijött volna, azt gondolom körökkel hamarabb elviszik, mint Maxwell-t. Bizonyítani persze nem tudom, de adjunk már egy esélyt a srácnak.
Arról nem is beszélve, hogy Golson jó eséllyel végig pályán lesz a legtöbb csapat ellen, hiszen az 5 elkapós felállások elég gyakoriak manapság. A FO úgy tűnik hisz benne, hogy Allen sérülése után végre azt nyújtja amit elvárunk tőle. Ebben az esetben pedig a legfontosabb az a bizonyos 5. ember lehet.
Természetesen én is annak örültem volna, ha Collins jön a 2. körben, de a 3. kört nem szivesen adtam volna a feltrade-ért és szerintem pl Rollins is van olyan jó játékos, mint mondjuk Darby. Rollins ott volt még, de mi azonnal lecsaptunk Golsonra. Ez nekem jól mutatja, hogy mi akartuk őt. És ez a vezetőség nem hülye, érti a szakmáját, különben nem a miénk lenne a legnagyszerűbb franchise.
több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
No flame, de úgy látom nem volt..Én úgy láttam/olvastam vhol, hogy ha összejött volna a trade, ott is Golson lett volna a célpont. NFL.com player analysis szerint pro-bowl potenciállal bír. Valamint a 3 drafolt DB 29 INT-et produkált 2014-ben. A törekvés kiolvasható, ha csak 1 bejön a 3-ból..... Ha nem áll jól rajtuk a mez, lehet őket ekézni, de hadd vegyék fel előtte.

Finney pedig Steelers fan család sarja, az álmát éli éppen, ezért az aláírás
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Az, hogy még a 12 udfa között sincs CB, szerintem egyértelművé teszi a stáb hozzáállását a CB kérdéshez... 😉kriSTEELan
Ja mert le van tudva a cb kerdes evekre. 😕 Meglett ike utodja, meg allen csereje is ha bedol. Ja meg nem.

Amugy meg mivel drafton hoztak, raadasul kettot es ugy hogy azt mondjak ok megoldjak a problemat stb, erdekes lenne hozni meg egy cbt. Esetleg valakit aki fizikalis lenne stb, az ellent mondana az elozo erveikhez.

1. 2. szamu cb kerdes meg nincs megoldva hosszu tavon. De draftoltak kettot cbt, ami kellett is. Hatha egy bejon slotra, egy meg 2. szamunak a legjobb esetben.

Bar azt remelik gay es allen megoldja a posztot. Allen magasabb, gay meg gyorsabb. Szoval ugy erzik biztonsagban vagyunk. Mert gondolom az van feltetelezve, hogy mindenki tokeletesen fog teljesiteni. Aztan jovore meg talan hoznak megint egyet aki lecsuszik hozzank es harcolhat az 1. 2. szamu cb posztert es fizikalis is lesz stb.

De azert ha par eve ha valaki azt mondja nekem hogy gay elso szamu cbkent fog jatszatni nalunk lehet rossz viccnek gondoltam volna es csak kinevettem volna. Na most ez van. Allen remelhetoleg magahoz ter. Es akkor magassag ugy is megoldva. Sebesseg is. Meg a ballhawk is. A legjobb esetben jok vagyunk. Ha a tavalyi format hozzuk akkor meg konnyen bajban. Az ido eldonti.

De jo lett volna a kezdo cb posztra eselyes cbt most draftolni a megfelelo adottsagokkal, hogy ne legyen megint egy esetleges need a cb poszt jovore is. Az meg hulyeseg, hogy a magassag, meg a suly nem szamit.

Mas, utana olvasva, mar egyetemen is kiderult, hogy hatrany a merete fizikalis adottsaga magas, fizikalis wr ellen. Ez mindenhol le van irva. Oroluk szenvedett el 4tdt. Ez a ligaban pedig fokozottabb lehet. De mi slotra hoztuk. De erre meg kar egy 2. koros pick. Vagy inkabb luxus. Mert a labdaszerzo kepesseg az tuti jol fog jonni, mert jo keze van a sracnak. De ike utodja kellett volna ott. Aki nem szenvedett a magasabb, alacsonyabb, gyorsabb wr ek ellen sem. Mert le tudta oket venni a palyarol hosszu ideig a palyafutasa soran. Na ezt most per pillanat egyik cbnkrol sem tudnam leirni. 27 . ek voltunk passz vedekezes ellen ha jol tudom. Szoval csak 4 5 picket feltredelve most lenne egy kezdo kaliberu cbk. Aki ugyanigy bebukhat, de lett volna ideje tanulni optimalis esetben. Es jovore akar kezdo is lehetett volna hianyossag nelkul.

Most gayt en inkabb masodik szamunak gondolnam cb poszton, egy shutdown cb mellett. Nem elsoszamunak. Ketto, allen akkora kerdojel, hogy azt leirni sem merem. Mert ha o nem teljesit akkor nem hiszem hogy sokat javulunk. Es erre nem hiszem hogy fel vagyunk keszulve, hogy a helyere be tudnank tenni valakit, ha az lesz mint tavaly.

De a remeny hal meg utoljara. Szoval legyen az ahogy a csapat szakemberei szamolnak, bar tavaly sem jott tulsagosan be, a cb poszton meg eddig regota nem. Emlekezzunk vissza mennyit segitett troy a jo eveiben a passz vedekezesben. Mivel nem nagyon mertek arra dobni ahol o volt. Vagy ha igen akkor o tudott kulcs momentumokat krealni. Gay hatalmasat fejlodott, de allen meg nem. Es mar nincs az a nyomas sem az iranyitokon hogy csak rovid ideig kell fedezni az elkapokat es az atlagos cbk is meg tudjak oldani. Nincs troy faktor sem, ami akkor volt erezheto ha nem jatszott 2-3 eve. Szoval most igazi playmaker cbk kellenek.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mia bánat, a 32ből huszonhét csapat volt az Ole Miss prodayen, megmongya valaki ki a tökömet néztek? Mer csak Senkiz lett draftolva, tuttibiztos százszázaléknyakadatráhogyharmadikkör?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Annyiból vitáznék, hogy ha tudjuk/érezzük, hogy valaki nekünk fontosabb, mint másnak, akkor azt várhatóan lejjebb is meg tudjuk szerezni. Nekem ezért csalódás a második nap és nem Golson személye miatt. Meggyőződésem, hogy ő a 3. körben is elérhető lett volna, tekintettel arra, hogy P. J. Williams is a 3. kör első harmada végén ment ki, ha jók az emlékeim. Ezért mondtam/írtam azt, hogy ha ennyire fogynak a CB-k, akkor vigyük el Strongot, aztán menjünk rá a CB-kre.

Nekem ezért ugyanígy B- ez a draft. Az 1. és 2. kör ugyanis nekem kritikus. Én a második körben is akkor tartom jónak a draftot, ha első körös várakozást hozunk, ugyanúgy, mint tavaly. (tavaly előtt pedig ugye mi választottunk először RB-t...) Ez pedig idén nem így volt. Strong steal lett volna ott, legalábbis értéken hoztuk volna, Coats ezzel szemben világos defekttel érkezik, amiben van kockázat.

Nekem is egyébként az az érzésem, hogy ha lesz release CB poszton még, akkor rámehetünk, itt még kevesek vagyunk, ugyanúgy, ahogy az elmúlt időszakban DL és OLB vonalon. Egy dolog viszont biztos voltz a draft előtt is és ezt mondjuk ki. Két ordító needdel mentünk neki a draftnak köszönhetően Worilds visszavonulásának. Ezt nem így terveztük és összességében nekem nincs bajom azzal, ha nem egy év alatt akarunk mindent foltozni. Állítólag (nem tudom, de Ádi, Soldi talán segít ebben) jövőre jobb lesz a CB class és akkor ez a hiány első körben rendbe tehető.

Egyébként ha már Golson és az engedett TD-k és a méret. 4-et engedett és igaz, hogy ebből talán csak egy volt olyan, amit a méretei miatt kapott be. A többi mind-mind kései reakció eredménye volt...(az egyik TD-t Coats ellen kapta be és van egy hosszú elkapás is ellene...😊

 www.steelersdepot.com/2015/05/steelers-2015-draft-picks-closer-look-at-senquez-golson/
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Lake interjú:  www.steelers.com/news/article-1/Lake-DBs-dont-have-to-be-tall-to-succeed/3dd879af-136f-4d17-a545-fbf249b40864?short_code=2x4bc

Meglátjuk, részemről téma lezárva. És ha majd egy red zone felpasszból td-t kapunk, akkor sem fogom előhozni ígérem, mert ugye magas cb mellett is láttunk már elkapást. Láthatóan baszott foglalkozni a magasság kérdéssel a front office, remélem az eredmények őket igazolják majd.

Azért még majd ezekkel a Tomlin defence-drafotkkal majd foglalkozzunk egy kicsit a holt szezonban nagy örömötökre! 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Szerintem elcsíptük ezt a draftot. A dulpa CB húzás bejött s az OLB is magasan. Ugyi Colbertnek volt egy kinyilatkoztatása az idei olb classról az lett a mérvadó, meg az, hogy a három topCB mind kiment, micsinálsz ekkor, ha minden pickedre szükséged van? Igen Düpri, aztán imádkozol, hogy maradjon valaki. De nem így lett, valszeg Carnell Lakenél sokkal magasabban vokt Senkiz, mint a közmegegyezés, márpedig Colber szarik a közmegegyezésre. Utána jött Hèli, s ha ő meg aszongya, hogy nem megnyugtató a kettes WR kérdése, akkor oda mén a pick. A Granttal pedig, ahogy érzékelhető volt érkezett a második korner. Namármost a felmenéshez vagy a hármast vagy a négyest, vagy mindkettőt oda kellett volna adni, márpedig az kilövi a duplakorner húzást, ami az alapváz része volt. Aztán jött a hagyományos JesseJames 😊 imádom. S innentől úgy alakult, hogy BPAzunk, mert igen furin alakultak a csapatok meg a bejósolt prospectek egymashoz való viszonyai. Az hogy valakinek mijenek a fizikális paraméterei az nfl átlaghoz, ződmindegy, mer ha háromcentivel alacsonyabb már nem ember? Hogy lenne különben Tonio Bráununk, megmonták hogy kicsitörpe, csak returner lesz? I remember. Kettő folytak ki a CBk rendesen, ha biztos, hogy Senkizt akartuk, akkor teljesen mindegy melyik pozicíóban húzzuk ki, az nfl steel/reach értékelése szintén a nullaérdemességgel korellál. Úgyhogy ízi öcséim, legalább az első Lake interjút várjuk meg.sutianap
TAPS!!!😀
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem elcsíptük ezt a draftot. A dulpa CB húzás bejött s az OLB is magasan. Ugyi Colbertnek volt egy kinyilatkoztatása az idei olb classról az lett a mérvadó, meg az, hogy a három topCB mind kiment, micsinálsz ekkor, ha minden pickedre szükséged van? Igen Düpri, aztán imádkozol, hogy maradjon valaki. De nem így lett, valszeg Carnell Lakenél sokkal magasabban vokt Senkiz, mint a közmegegyezés, márpedig Colber szarik a közmegegyezésre. Utána jött Hèli, s ha ő meg aszongya, hogy nem megnyugtató a kettes WR kérdése, akkor oda mén a pick. A Granttal pedig, ahogy érzékelhető volt érkezett a második korner. Namármost a felmenéshez vagy a hármast vagy a négyest, vagy mindkettőt oda kellett volna adni, márpedig az kilövi a duplakorner húzást, ami az alapváz része volt. Aztán jött a hagyományos JesseJames 😊 imádom. S innentől úgy alakult, hogy BPAzunk, mert igen furin alakultak a csapatok meg a bejósolt prospectek egymashoz való viszonyai. Az hogy valakinek mijenek a fizikális paraméterei az nfl átlaghoz, ződmindegy, mer ha háromcentivel alacsonyabb már nem ember? Hogy lenne különben Tonio Bráununk, megmonták hogy kicsitörpe, csak returner lesz? I remember. Kettő folytak ki a CBk rendesen, ha biztos, hogy Senkizt akartuk, akkor teljesen mindegy melyik pozicíóban húzzuk ki, az nfl steel/reach értékelése szintén a nullaérdemességgel korellál. Úgyhogy ízi öcséim, legalább az első Lake interjút várjuk meg.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Az, hogy még a 12 udfa között sincs CB, szerintem egyértelművé teszi a stáb hozzáállását a CB kérdéshez... 😉

több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Nem akarok még véletlenül se belekezdeni még egyszer, mert láthatóan nem értünk egyet és nem szeretném mindenki idegeit húzni, de ennyit még engedjetek meg

A draft előtt teljes egyetértés volt abban, hogy akkor lesz ez egy jó draft, ha orvosoljuk az olb és az első számú cb szerepkörét. Az, hogy ezt milyen sorrendben tesszük, gyakorlatilag lényegtelen volt, nyilván a helyzet adta magát (Dupree csúszása hozzánk).

Az első nap tehát álomszerűen alakult. Érdekes volt idén ez az olb poszt, mert volt 4-5 olyan jelölt, akire azt mondták a szakértők, hogy nfl-szinten is kiváló játékos lehet belőlük, viszont mindegyiknél leírták, hogy egyik sem biztos húzás, mert mindegyikőjüknek van komoly hiányossága jelenleg. Viszont Dupree jött, ami döntést nem lehet kétségbe hozni és ez akkor is egy kiváló döntés volt, ha esetleg befuccsol valamiért az nfl.ben.

A második napnak tehát úgy vágtunk neki, hogy corner kell. Többször leírtátok, hogy a Steelersben megvan az az előnye egy újoncnak, hogy nem kell első évében kulcsszerepet betöltenie. Tehát egy olyan játékos lett volna az ideális, akit most be lehet tenni nickelbe, hogy szokja a légkört, majd jövőre előre lépve leválthatja Gayt vagy esetleg Allent, ha továbbra is ennyire kiábrándító teljesítményt nyújt. Golson pedig úgy néz ki nem fogja tudni betölteni ezt a szerepkört. Dupree technikáját éri rengeteg kritika, ami fejleszthető. A fizikai korlátokkal viszont nem tudsz mit kezdeni, az úgy maradt. Tehát összességében úgy gondolom, hogy a második pickkel húztunk egy nickel cb-t, ami a jelenlegi helyzetünkben hiba még akkor is, ha kiváló játékos lesz a ligában.

Coats alapjában véve szerintem jó húzás, vele kapcsolatban két logikátlan dolgot látok: harmadik körben húztunk egy gyakorlatilag 4. elkapót, ami kicsit luxus. A másik gondom az, hogy csak engem emlékeztet a srác egy az egyben Bryant-re? Nem veszik el majd egymástól a levegőt? De mindettől függetlenül ez egy jó húzás szerintem, csak a poszt miatt kicsit pazarlásnak tűnik.

Az, hogy a harmadik napon mi történt, azt bizony még senki sem tudja. Az biztos, hogy jó posztra jöttek játékosok, ha egy megragad hosszú távon, akkor már kiváló a harmadik napi draft. Ha nem, akkor így jártunk.

Összességében ezt tehát szerintem egy közepes draftnál nem volt jobb. De mondok most egy vadat: ha a holtszezonban szerzünk még valahonnan egy no1 cb-t (nem sztárt, csak egy kezdőt!), akkor ez egy tökéletes draft volt, amibe szerintem nem lehet belekötni. Ellenben ha nem jön cb, akkor számomra marad a csalódás!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Finney a bejelentésével rögtön szimpatikus lett. Tudja, hogy hova érkezett.
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Mondjuk a 11. helyen kiválasztott CB a Vikings által olyan hatalmas magas, hogy kiemelkedik a mezőnyből. Ja valójában csak 6.0 magas, azaz pár centivel nyúlt magasabbra. Biztosan nem ért 11. picket. Ne már most törjünk pálcát a srác felett. Majd, ha a teljesítménye is ad rá okot akkor.
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
zzz888
desider
Tehát összefoglalva: első és utolsó napunk kiválóan sikerült, de amúgy az egész draftunk sz@r mert 2 körben húztunk egy CB-t, aki 12 centivel alacsonyabb az optimálisnál, és ez minden mást felülír.

Ez így kicsit röhejes, szerintem lépjünk túl ezen.Jan
Ilyen állítás nem volt. Sőt, Ádi jelentette ki Golson után, hogy ez már csak egy jó közepes draft lehet. A B- is ezt jelzi.desider
Természetesen nem volt ilyen állítás, én fogalmaztam meg direkt túlzó módon, hogy kihangsúlyozzam: a három nap alatt az a legnagyobb problémánk, hogy húztunk egy prototípusnál alacsonyabb játékost egy posztra.

Ez pedig szerintem nem egetverő probléma, mondjuk ahhoz képest ha nem húztunk volna OLB-t, vagy irreális áron feltradelünk valamelyik nem top CB prospectért.

Minden hiányposztra jött ember az 1-4 körben. CB-re kettő is. Hogy beválnak-e vagy sem, az meg majd kiderül, előre nem kell leírni senkit sem.
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ilyen állítás nem volt. Sőt, Ádi jelentette ki Golson után, hogy ez már csak egy jó közepes draft lehet. A B- is ezt jelzi.desider
Ezt tartom most is. Az első nap tökéletes, a harmadik teljesen jó, a második napot pedig már így is túltárgyaltuk, nem kezdek bele még egyszer. Összességében szerintem ez egy erős átlagos draft. Ha grade-ekben gondolkodunk, a B- szerintem reális.vassadi
Egyetértünk. Nem először. 😉
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ilyen állítás nem volt. Sőt, Ádi jelentette ki Golson után, hogy ez már csak egy jó közepes draft lehet. A B- is ezt jelzi.desider
Ezt tartom most is. Az első nap tökéletes, a harmadik teljesen jó, a második napot pedig már így is túltárgyaltuk, nem kezdek bele még egyszer. Összességében szerintem ez egy erős átlagos draft. Ha grade-ekben gondolkodunk, a B- szerintem reális.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
 m.steelers.com/s/30861/260?itemPos=10&itemUri=-1771147341%2F121121507113611153611459511


Mitchellt ennyire lelkesnek még nem láttam....ez biztató.....😉