Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Igen ez így igaz, nem is a kezdő potenciál, sokkal inkább a mentor és a példakép szerepre, az öltözői vezérbika szerepére kellenek.polamalu
pontosan

" class="embed">
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Igen ez így igaz, nem is a kezdő potenciál, sokkal inkább a mentor és a példakép szerepre, az öltözői vezérbika szerepére kellenek.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Semmi hír nincs, egyenlőre. Pár nappal a tábor kezdete előtt, vagy az első 1-2 napon lehet bármi. Ha akkor nem akkor már valószínűleg nem is lesz. Persze esetleges ..... nem írjuk le hogy mik ezt befolyásolhatják.polamalu
azért azt gondolom, hogy ő és Keisel kéne még . Oké, hogy van JJ meg Worilds , na de mögöttük?

" class="embed">
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Semmi hír nincs, egyenlőre. Pár nappal a tábor kezdete előtt, vagy az első 1-2 napon lehet bármi. Ha akkor nem akkor már valószínűleg nem is lesz. Persze esetleges ..... nem írjuk le hogy mik ezt befolyásolhatják.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
JH ügyében vmi?

" class="embed">
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Vagyis vizsgálat van, a srácon 10 öltés van, de hogy kik ellen vizsgálódnak azt nem tudni.
"Police have confirmed they are investigating the situation but have not confirmed that the Pounceys are the subjects of the investigation."
Már csak pár nap az edzőtáborig és közeledik a rajt is.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
amit olvastam az alapján egyelőre csak annyi van, hogy állítólag az ikrek megtámadták a csókát, meg valami nőcit aki vele volt...mondjuk azt nem tudom, hogy valódi nőci volt e, mert akkor miért állítja, hogy szexuális orientáltsága miatt támadtak, vagy csak olyan Conchita féle...de igazából ez mindegy is.
Nekem átverés szaga van, lehet a könnyű pénz vonzó lehetőség. Ugyanakkor nem állítom, hogy nem nézem ki puncikból, hogy csacsiságba keveredjenek.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Poncey ikrek összevertek valakit állítólag. Lehet a liga legjobban fizetett centere nemsokára állástalan lesz? Már, ha beigazolódik a vád, lehet csak pénzlehúzás.
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
amerikai focis poén: 😀
modern család 3. évad 4. rész:
- igaza van, ő a család irányítója, és meg kell védenünk, mint ahogy a bajnok!
- de anya azt mondta , hogy ő a bajnok.
- tévedett, a bajnok a defenzív poszton játszó néger fiú...
- offenzív!
- bocsi, akkor afro amerikai fiú ... 😀😀:😀
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Sőt Pizzát sztem nem is eszik, mert a szénhidrát a szálkásodásra nincs jó hatással. 😀
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Valszeg nem csak pizzán él...

 instagram.com/p/psICGhNnJG/
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
JH kicsit kiszálkásodni látszik

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nagyjából, mához 1 hónapra kezdődik az edzőtábor. Július 25-én kell jelentkezni a játékosoknak és 26-án lesz az első edzés.
A helyszín mint az előző sok-sok-sok-sok évben most is a Saint Vincent College.
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Na mostmár hájtekek is lettünk. Kíváncsi lennék egy ilyen kamera filmjére.
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000360809/article/steelers-packers-tinker-with-technology-in-practice

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
És az Oroszok már a spájzban vannak 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
off: Ezeket az ékezeteket honnan szeded elő? Japán billentyűzeted van, vagy mi? 😀peterk2005
Ipad, ahogyesikúgypuffan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lőcs 31. lett az NFL.com 2013-as TOP100-as listáján. Megelőzte például Philip Rivers-t is. Ezzel mondjuk nem biztos, hogy egyetértek (szvsz Rivers élete szezonján van túl), de nem ez a lényeg, hanem az, hogy amúgy abszolút megérdemli, hogy ilyen elöl legyen. A PFF-en van egy cikksorozat "QB's in focus" címmel, érdemes belelapozni és megnézni BB statjait. Feltűnő, hogy a rövid passzos, gyors játékban milyen hatékony lett. Az 1-10, 5-10, 11-20 yardos játékoknál top 3-4-ben van, a legjobbakkal megegyező mutatókkal. Már egyáltalán nem az az irányító, akiről annyit érdemes tudni, hogy egy sackelhetetlen "mammut", aki meccsenként megcsinál 1-2 Houdini jelenetet.

Valaki - talán Soldi? - 1-2 éve a jó idénykezdet után halkan MVP címről is beszélt. Mint kiderült, akkor még nem volt reális, de a tavalyi éve szépen megalapozta, hogy ha idén jól megy a csapatnak, és Ben hasonlóan jó lesz - miért is ne lenne? -, akkor bőven ott lehet a neve a diskurzusban.peterk2005
Lehet a drink-en-bámp O nem is annyira tré-? Lehet Lőcs is képes nem csak dédelgetős stílusban nyomatni? Lehet már téhá is helyiben van? Stalán nem véletlen, hogy átment maraggyon billijoel az edzőnk.?!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
off: Ezeket az ékezeteket honnan szeded elő? Japán billentyűzeted van, vagy mi? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Most gyöncsak a nonplusultra
Ögy- ha nem vetèsforgókènt műkszik a fal, akkor ràkanyarodhatnak a nóhàdöllre végre
Zwei- Jusztin meg az Íjàsz bevetèsèvel lesz gubanc a sebessèg utàni futkoràszàsban az ellen vèdelmeknèl

Brutàl O vàrható szezonkezdèsre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lőcs 31. lett az NFL.com 2013-as TOP100-as listáján. Megelőzte például Philip Rivers-t is. Ezzel mondjuk nem biztos, hogy egyetértek (szvsz Rivers élete szezonján van túl), de nem ez a lényeg, hanem az, hogy amúgy abszolút megérdemli, hogy ilyen elöl legyen. A PFF-en van egy cikksorozat "QB's in focus" címmel, érdemes belelapozni és megnézni BB statjait. Feltűnő, hogy a rövid passzos, gyors játékban milyen hatékony lett. Az 1-10, 5-10, 11-20 yardos játékoknál top 3-4-ben van, a legjobbakkal megegyező mutatókkal. Már egyáltalán nem az az irányító, akiről annyit érdemes tudni, hogy egy sackelhetetlen "mammut", aki meccsenként megcsinál 1-2 Houdini jelenetet.

Valaki - talán Soldi? - 1-2 éve a jó idénykezdet után halkan MVP címről is beszélt. Mint kiderült, akkor még nem volt reális, de a tavalyi éve szépen megalapozta, hogy ha idén jól megy a csapatnak, és Ben hasonlóan jó lesz - miért is ne lenne? -, akkor bőven ott lehet a neve a diskurzusban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ez egy "játék" a komolyabb fajtából. Mind a két fél akarja a hosszú távút, ez nem kérdés. Persze jó volna, mint a mesében, hogy a felek gyorsan megegyeznek egy fair szerződésben, de magának a csapatnak és a játékosnak ilyenkor a részletek kapcsán ellentétesek az érdekei. Ez értelemszerűen a garantált lóvé és ugye látjuk Vugyli kapcsán, hogy ez mekkora gondot okoz/okozhat.

Mivel nem szorít a CAP bennünket, le tudunk szerződni mindenkivel még, akivel akarunk a drága transition tag ellenére is, így Én nem várok hosszút a camp előtt. Ha bízik magában, akkor ezt ő se fogja erőltetni addig. (vagyis nem fog lemenni a garantált igényével)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont ma jött egy cáfolat, hogy állítólag mostanáig NEM ajánlottunk neki hosszútávút.
Valszeg az igazságot nem tudjuk meg.Soldados
Még az FA nyitány előtt aláírta a transition tendert, ami ha jól tudom azt jelenti, hogy kész, nincs további tárgyalás más csapatokkal. Minek tenne ilyent, ha elfogadhatatlan ajánlatot kapott volna? Inkább úgy tűnik maradni akar és bízik abban, hogy jövőre, jobb cap szituban ő is megkapja majd ami jár neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak nekem furcsa, hogy a bowl.hu egy sorban sem emlékezett meg Chuck Noll haláláról?? Tudom, "csak" egy Steelers edző és a Steelers utáljuk, de talán mint az egyetlen 4x-es SB győztes coach, meg mint Hof tag ennyit megérdemelt volna. Vártam rá már napok óta, de most már kijött belőlem a kritika. Még, ha ki is tiltanak ezért :-Ppolamalu
Vassadisara :p

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worilds-al kapcsolatban olvastam valami olyat, hogy nem fogadta el az elé tett hosszútávút. Olvasott valaki valamit erről? (Még mielőtt nfl.com-os cikket linkelne, azt olvastam, és amennyit értettem belőle, azt leszűrtem magamnak)Dodó
Így van Worilds kapott egy hosszútávú ajánlatot, amelyet nem írt alá. Ez az ajánlat továbbra is az asztalon van, azaz aláírhatja bármikor. Amennyiben nem teszi, aki idén transition taggel fog játszani és 2 lehetőség lesz. Vagy beváltja a hozzáfűzött reményeket és kap egy franchise taget, amely után ismét lehet vele egyezkedni egy hosszútávúról, vagy nem váltja be és elengedjük a köv. off-seasonban.

A Steelers jól csinálja ezt, mert félév jó teljesítménye után nem vágott hozzá egy giga dealt és ha ezt a mostanit nem is fogadja el Worilds, akkor is marad mozgástere a megtartására, metr jövőre megkaphatja a franchise taget, ha szükséges és akarjuk.Soldados
Pont ma jött egy cáfolat, hogy állítólag mostanáig NEM ajánlottunk neki hosszútávút.

Valszeg az igazságot nem tudjuk meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis Noll: Vic Ketchman beszélt róla ebben a podcastben - van benne pár érdekes Steeleres sztori. Nagyon ajánlom a meghallgatását! (Kb. 19 perc)
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/A-Few-Good-Minutes-with-Brian-Sexton/3930e1ca-282f-4781-a48f-59973326e6a2