Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Harrison Finixben, nem lesz az vet.min-essutianap
Ezt hol láttad Süti? Én sehol nem találtam erről infót.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Harrison Finixben, nem lesz az vet.min-es


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Én a magam részéről teljesen egyetértek a fogadóirodákkal! Sőt tovább is mennék, ha nekem kellene megadnom a tippeket júniusban még előrébb sorolnám a csapatot.
Nyilvánvaló ugyanis, hogy a fogadóirodák csak abból tudnak gazdálkodni, amijük van, tehát a jelenlegi legjobb 53-at veszik figyelembe. Ebben pedig nem állunk rosszul, hiszen azok az erősítések jöttek eddig, amiket nagyon vártunk, ahol igazán lyukasak voltunk. Gondolok itt az ILB és a DL posztokon történt erősítésre, a spec teamben, valamint az OL is nagy erősítést kapott, sőt Mike Munchak személye talán többet ér mint ha egy jó LT jött volna.
A problémát inkább abban látom, hogy más csapatnál jobban megtudnak oldani egy sérülést mondjuk a front7-ben, mint mi, márpedig sérülés biztosan lesz.
De erre most még nem számítanak a fogadóirodák, úgyhogy ez a helyezés teljesen jogos!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
10-5 től 12-4 ig bármi lehet.polamalu
Bármi azért nem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Én majd december végén megmondom mennyire vagyunk erősek, viccet félretéve, csalódnék, ha idén nem lenne PO, persze egy brutális sérüléshullámmal nem számolva, mert az ugye bármit keresztbe vághat. Egy normálisan lefolyó szezonban oda kell érnünk, hogy a cicákat megelőzzük-e a csoportban az komoly kérdés, nagy harc lesz, az egymás elleni meccsek fognak igazán dönteni. Vagyis ott sem hibázhatunk. 10-5 től 12-4 ig bármi lehet. A SB győzelemre idén nem látok esélyt, sok fiatalnak be kell épülni a védelembe a frontba, talán jövőre, ha egy jó offseasont tudunk tolni megint.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ilyenekkel fölösleges foglalkozni. Ha csak nem nagyban játszol?! 😀
Szerintem tök értelmetlenek a power rankingok is, de ez meg az én vélemény kategóriájú gondolatom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
és mit szóltok ahhoz hogy a vegaszi fogadóirodák 9. legkevesebb pénzt fizetnének egy esetleges vasas SB győzelemért? A divízión belül elsőnek rangsorolnak minket... mennyire lehet ez valós "helyezés" ?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Viszont hogy jó hír is legyen mára Martavis Bryant is aláírta szerződését!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
az eszem megall...NFL jatekos, gondolom nem ketfillerert dolgozott, most jo edzoi allasa van. Mi a rettenetes fasznak kell meg ez neki?xtaki
Miért, szerinted egy CB edzői állás a Mississippi State-en jövedelmezőbb, mint a drogkereskedelem? 😊 | Nem komolyan venni! |

Egyébként ez így téves:

Lecsapott a Steelers korábbi cornerbackjére a DEApatriksteelers
A ház, ahol a drogot, fegyvereket stb. találták, Townsend tulajdonában áll, de a két letartóztatott személy egyike sem ő, és állítólag (egyelőre) semmi nem utal arra, hogy ő is sáros a dologban.
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
az eszem megall...NFL jatekos, gondolom nem ketfillerert dolgozott, most jo edzoi allasa van. Mi a rettenetes fasznak kell meg ez neki?
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Azért az élő csirke az durva, a többivel sztem semmi gond az inden háztartásban normális 😀
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Lecsapott a Steelers korábbi cornerbackjére a DEA, az amerikai kábítószer-ellenes hivatal. A kétszeres Super Bowl-győztes, jelenleg a Mississippi State futballcsapatánál edzősködő Deshea Townsend házában a nyomozók 1500 tégla heroint, 16 darab lőfegyvert, készpénzt, ékszert, kubai szivarokat és egy élő csirkét foglaltak le.

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Július közepe, kb. hamarabb ne számíts rá sztem és Kieselre se. A TC előtt nem sokkal fog megtörténni. mert nincs értelme kapkodni. Másoknak nem kellenek, Ők is itt szeretnének, vagyis igazából nem kell a rohanás. Az hogy AB-al a hátán fekvőzik, pedig azt mutatja, hogy nincs túl messze csapattól 😉
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Jöhetne most már az a bejelentés JH-val kapcsolatosan! Tudom, hogy ráérünk csak már én vagyok türelmetlen 😀

" class="embed">
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Látszik a különbség, hogy odaát nem most, pár éve, szerették, ismerték meg a focit. Idehaza pont ezért van a Pats-nek a legnagyobb tábora, mert amikor elkezdődtek idehaza a közvetítések, ők voltak a csúcson. Amennyiben a 70-es évek elején már közvetítettek volna focit idehaza, lehet, hogy hasonlóan alakul a szurkolói bázisok aránya itt is. Viszont azt gondolom, hogy a legcsaládibb szurkolói bázis Magyarországon a miénk. 😀 És ezt nem nemzetközi felmérésekre alapozom, hanem a tapasztalataimra 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Amerika legnépszerűbb csapatai közül az első 4 NFL csapat. A Cowboys után rögtön a Steelers jön. Őket követi sorrendben a Packers és a Broncos. Az 5. helyen a New York Yankees.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Megelőztél pár másodperccel 😀
Assistant head coach/defensive line coach John Mitchell on a Stephon Tuitt comparable:
“I think he’s a young Aaron Smith, probably a little better speed.
És még:
John Mitchell on the importance of run defense:
“I learned a long time ago if you don’t stop the run, hey, that quarterback can get the ball and just hand it back to the (running) back. That’s the most demoralizing feeling you can have when you need to stop somebody and you can’t stop them.”
Csakhogy Soldit megerősítsék 😀
Ez ma is bebizonyosodott, hogy aki nyeli a futást az bukja a meccset. Aki ott volt Budakeszin az tudja miről beszélek :-P
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 www.steelersdepot.com/2014/06/steelers-john-mitchell-rookie-de-stephon-tuitt-think-hes-young-aaron-smith/

Úgy legyen..😊
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egy kis edzés AB és JH 😀
 www.facebook.com/photo.php?v=764061203626014polamalu
Nagyon kemény 😀

" class="embed">
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Egy kis edzés AB és JH 😀
 www.facebook.com/photo.php?v=764061203626014
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Na megvan a szerződés: 9,5 milliós egyességet kötöttünk Ryan Shazierrel! Már csak Tuitt, Archerés Bryent van szerződés nélkül az idei draft class-ból.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Countdown Episode 4 - Evaluating the 2014 Draft Class
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Dri Archerről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Kicsit off:
A steelers. hu felhívása a szombati napra:
Kedves Steelers család! A szervezők nevében arra kérnénk mindenkit, hogy a várható nagy melegre való tekintettel készüljetek szombatra. Nagyszerű időnk lesz ezt már most lehet látni, de valahogy ezt sikerül minden évben kifogni. Azok akik még nem tartottak velünk annyit elmondanék, hogy készüljetek kullancsok ellen is. (Lehet idén, hogy a tél elmaradt találkozunk velük és jó lenne ha nem tudnák elrontani a szórakozásunkat)
Akinek van valami felállítható árnyékolója az hozza nyugodtan, a szervezők egyet visznek. Ha lehet sok folyadékot hozzatok. A gyerekeket és magatokat kenjétek be naptejjel A ruházatot is jól gondoljátok át, mert délutánra, már kánikulát jósolnak!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
off:

Kapor Miki 126-os fizuja pöttyet orbitál😊

on

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."