Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
JH szinte tuti, júni 1 után. Santoniót és ezt a nyilatkozatot én is olvastam, de sztem a draft után már nincs rá szükség, megvan a fiatal magas célpont. Olcsóbban ráadásul.polamalu
Holmes-nak nem is Bryant lenne a riválisa, teljesen más felépítésű és stílusú játékosok.
Inkább Moore-ral csatázhatna a pályára kerülésért.laby
Máshol szerintem megvoltunk amúgy is. Én a szűkös anyagiak miatt nem látok rá reális esélyt. Még akkor sem, ha annó szerettük.
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
JH szinte tuti, júni 1 után. Santoniót és ezt a nyilatkozatot én is olvastam, de sztem a draft után már nincs rá szükség, megvan a fiatal magas célpont. Olcsóbban ráadásul.polamalu
Holmes-nak nem is Bryant lenne a riválisa, teljesen más felépítésű és stílusú játékosok.
Inkább Moore-ral csatázhatna a pályára kerülésért.

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
JH szinte tuti, júni 1 után. Santoniót és ezt a nyilatkozatot én is olvastam, de sztem a draft után már nincs rá szükség, megvan a fiatal magas célpont. Olcsóbban ráadásul.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Former NFL Defensive Player of the Year James Harrison is still holding out hope of suiting up for the Pittsburgh Steelers again.

Wide receiver Santonio Holmes apparently wants to re-join Harrison in Pittsburgh.
"Both of them want to come back to the Steelers," veteran cornerback Ike Taylor said Tuesday on TribLive Radio.

😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Persze nem lenne jó ha úgy alakul az idény, hogy kezdővé válik, de épp most írok cikket róla és nagyon tetszik a srác. Sokkal több, mint egy nagy hústorony 😀
Persze igazad van, még sokat kell tanulnia, de már legalább egyetemen volt egy évig NT 3-4-ben is. Így alapnak jó lesz.Klaci79
Na, ez érdekelne engem bővebben is. Mit láttál a srácban, ami miatt teszik?
A youtube-on található összefoglalókon nézted, vagy máshol is láttad játszani?Jan
Ha lesz végre időm (1-2 nap) befejezem és kiteszem a cikket a szokásos helyre.

Amúgy 2018-ban Minnesota ad otthont a SB-nak.
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Persze nem lenne jó ha úgy alakul az idény, hogy kezdővé válik, de épp most írok cikket róla és nagyon tetszik a srác. Sokkal több, mint egy nagy hústorony 😀
Persze igazad van, még sokat kell tanulnia, de már legalább egyetemen volt egy évig NT 3-4-ben is. Így alapnak jó lesz.Klaci79
Na, ez érdekelne engem bővebben is. Mit láttál a srácban, ami miatt teszik?
A youtube-on található összefoglalókon nézted, vagy máshol is láttad játszani?
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Versszak izzítás. Óh, be szép magyar kifejezés. Ez feketedákó érzékeny füleimnek😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
McCullers szerintetek kezdő lesz? Jó nagy darab Nose Tackle!Béczkó
Ahhoz annyi sérülés kellene, amit el sem akarok képzelni.
Normál esetben még ahhoz is nagyon sokat kell tanulnia, hogy backup lehessen.Jan
Persze nem lenne jó ha úgy alakul az idény, hogy kezdővé válik, de épp most írok cikket róla és nagyon tetszik a srác. Sokkal több, mint egy nagy hústorony 😀
Persze igazad van, még sokat kell tanulnia, de már legalább egyetemen volt egy évig NT 3-4-ben is. Így alapnak jó lesz.
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
McCullers szerintetek kezdő lesz? Jó nagy darab Nose Tackle!Béczkó
Ahhoz annyi sérülés kellene, amit el sem akarok képzelni.
Normál esetben még ahhoz is nagyon sokat kell tanulnia, hogy backup lehessen.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A Steelers megegyezett a várossal és 2015-re további 3000 férőhellyel bővíti a stadiont. Hiába na, kell a hely 😀
1972 óta amúgy eladjuk az össze hazai jegyet...tiszta nb1 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
McCullers szerintetek kezdő lesz? Jó nagy darab Nose Tackle!Béczkó
Még az sem biztos, hogy az 53-as rosteren helye lesz, nem hogy kezdőbe pályázhatna. Valószínűleg idén is csak két klasszikus NT kerül az 53-ba, mivel Cam Thomas személyében most is van olyan játékosunk, aki DE és NT poszton egyaránt bevethető (akárcsak tavaly Al Woods), így McCullersnek Hebron Fangupót kellene kiszorítania.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ki van zárva, annál sokkal lejjebb húzták... max. csere, de lehet még az se. Ő, ha bármi, akkor projekt. Szerintem

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Zumwalt sztenderd posztja ILB, maximum alkalmi OLB-ként lehet vele számolni, a UCLA-n is megfordult ezen a poszton, de ott is csak ilyen jelleggel. Néha Shaziert is berakták az edzői kvázi DE pozícióba az OSU-n, és az 1.56-os ten-yard splitjével olykor még meg is tudott verni egy-egy college OT-t, de ez nem jelenti azt, hogy NFL-szinten is rendszeresen megfordul majd ebben a szerepkörben / egyáltalán alkalmas erre. Zumwalt először OLB-ként lett nálunk kipróbálva, de ő is nyilatkozta, hogy a stáb azzal kezdte, álljon készen, mert menni fog az ILB-khez. És már korábban leszögezte a stáb (a médiának), hogy mind ő, mind pedig Shazier ILB lesz nálunk, ami egyébként is eléggé evidens volt (bár valaki felvetette itt, hogy utóbbit nem-e OLB-nek hoztuk 😊 ). Szóval ami Zumwalt edge rusher szerepkörét illeti, ezen a téren kb. olyan, mint Moats, aki alkalmanként ugyancsak használható OLB poszton, de alapvetően ILB. Viszont ha Zumwalt OLB-ként is alkalmazható ilyen jelleggel, akkor ez a verszatilitás tovább növelheti annak az esélyét, hogy újoncként rögtön az 53-as rosterre kerüljön. Az LB depth chart utolsó helyeiért folytatott versenyben az ST-ben nyújtott teljesítmény kiemelkedő jelentőséggel bír, mert ezek a játékosok - ideális esetben - jobbára csak a speciális egységben jutnak játéklehetőséghez (lásd Marshall McFadden vs. Kion Wilson tavaly; előbbi meggyőzőbb volt a defense-ben, mégis utóbbi került rosterre, mert kettejük közül ő volt a jobb special teamer), Zumwalt viszont ezen a téren is jeleskedett egyetemistaként, úgyhogy egyelőre úgy tűnik, elég jó esélyekkel pályázik a roster spotra.
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
McCullers szerintetek kezdő lesz? Jó nagy darab Nose Tackle!
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
McCullers és Blanchflower aláírt.

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Feldobtuk neki és nem hülye. Carter eddig nyújtott teljesítményét kell hozza, vagy egy most "betörő" OLB újoncét. Valljuk meg ez könnyebb útnak tűnik, mint a Spence-Williams-Moats trióval versengeni...😊
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
"Jordan Zumwalt was used mostly at outside 'backer during his first two days of camp. "I'll go wherever they want me to go," said Zumwalt, who played both positions at UCLA"

Hmm, őt OLB-nek akarjuk használni?kriSTEELan
Jelenleg az ILB, OLB és spec playbookot is tanulja. Vagyis mindenesnek kívánjuk, vagy ahol a legjobbat nyújtja. Mondjuk leginkább spec ben.
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
"Jordan Zumwalt was used mostly at outside 'backer during his first two days of camp. "I'll go wherever they want me to go," said Zumwalt, who played both positions at UCLA"

Hmm, őt OLB-nek akarjuk használni?

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
na most már tényleg alig van miről írni, úgyhogy álljon itt ha valaki szeretne jönni pünkösd szombaton családi nap, sütögetéssel és focival...senki ne mondja, hogy nem szóltunk időben 😛
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
kriSTEELan
Alsó sorban azért pár név versenyez, hogy kiférek-e a mez hátára 😀Collapo
Azért ha Roethlisberger kifér a mezre, akkor ezt is megoldják valahogy. 😊 Nem úgy, mint a Madden 08-ban, ahol Roethlisbergr-nek van írva 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kriSTEELan
Alsó sorban azért pár név versenyez, hogy kiférek-e a mez hátára 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Martavis Bryant a pénteki edzésen egy elkapás közben kisebb sérülést szenvedett. A szombati edzésnapot ki is hagyta, de vasárnap már újra edzésbe áll.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Megkezdtük az oldalon a draftolt újoncok bemutatását, hátulról vissza felé.
 steelers.hu/rob-blanchflower-te-umass/
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
kishaszi
nemá, hogy a millivanilli lenyírta a haját


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304