Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Lőcsöt idén sem törik össze, mint ahogyan tavaly sem. a 11-5 elfogadható részemről. A Ravens és Bengals elleni fájna, de ha így is bent vagyunk a PO-ban bánja kánya 😀 Persze csoportgyőztesként, szigorúan 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És szerintetek? 😊desider
Hogy számoljak, Lőcs hány meccsen lesz sérült? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000343695/How-many-wins-for-the-Steelers

Az nfl.com-on Rod Woodson 11W-5L szezont vár tőlünk. A vesztes mérkőzések: a @Ravens (2.hét), a @Panthers (3.hét), a Colts (8.hét), a Saints (13.hét - bye week után) és a @Bengals (14.hét) elleni találkozók, szerinte...
És szerintetek? 😊
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Robilluma írt egy rendkívül jó draft értékelést, az összes játékosról és sok-sok infóval. Nekem nagyon tetszett, gondoltam megosztom, biztos érdekel másokat is, azok közül akik nem olvasták az adott topicban:

 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/nfl_draft_2014/1071901laby
Alapvetően jó kis írás. Én igyekszem rövidebben reagálni rá. 😀 Amire nem reagálok azzal egyetértek, tehát ebből is látszik majd, hogy alapvetően most sokkal mindenben egyetértek a leírtakkal.

Szerintem McCullers és Johnson túlértékelt az írásban, ők jelenleg projekt-játékosok. McCullers különösen, rengeteg rohadt szar playt lehetne tőle idecitálni, ő benne jelenleg a méretei a hihetetlenül vonzóak, mert ha megtanítják focizni, akkor tényleg bivaly lehet. De ahhoz előbb meg kell tanulnia focizni igazán.

- A Landry Jones-trédet Robi is benyelte - ráadásul több szempontból. Ott még mindig Shamarkóért mentünk fel. Ha nem Shamarko kellett volna Isten igazából, akkor szépen nem trédelünk fel és behúzzuk a csere QB-nkat. Másrészt hibaként rótta fel, hogy minden idők egyik legjobb draftclassából áldoztunk be picket érte. Nos ezzel az a bökkenő, hogy ezt akkor nem lehetett tudni, ugyanis idén soha nem látott mennyiségű junior jött ki a draftra és - többek között - ettől lett ez minden idők egyik legjobbnak tűnő class-a. De ezt egy éve nem lehetett látni. Amúgy mi is profitáltunk a juniorok kijöveteléből, nem egyet draftoltunk közülük.

Amit pedig nem értek: Nix-nél "nem érdekli", hogy minden más csapatnál is csúszott, de a mi általunk behúzott játékosok értékelésénél már szempontként merül fel a csúszásuk, hogy vajon miért. Tipikus elvakultság egy játékos irányába (jelen esetben Nix felé). Mondom ezt úgy, hogy alapvetően én is NT-párti voltam.

Shazier-Harrison párhuzam továbbra is nevetséges a szememben. Semmi, de semmi hasonlóság nincs köztük azonkívül, hogy kopaszok és feketék. Más poszt, totálisan más felépítés és játékintelligencia. Pont az, hogy ő egyáltalán nem néz ki hülyén, abszolút értelmes srác és ez már a tekintetéből is átjön. Egyszerűen ég és föld a két playa.

De hangsúlyozom, sok jó dolgot ír le és tekintve, hogy 22 oldalas anyagról van szó, igazán nem sok, amivel nem értek egyet. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Robilluma írt egy rendkívül jó draft értékelést, az összes játékosról és sok-sok infóval. Nekem nagyon tetszett, gondoltam megosztom, biztos érdekel másokat is, azok közül akik nem olvasták az adott topicban:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Draft 2014 - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikor Pouncey jött első körben, majd Gilbert, Adams, DeCastro 1+2 körökben, azóta domináns az OL?

Én mindig azt mondom, a funkcióját lássa el egy újjáépített egység adott sémában, az már siker. Az sem könnyű. Rengeteg példát tudnék, ahol költenek csak egyetlen posztra évekig hiába (kuka+csere lesz mindenki), nem egy egységre.
A dominancia pedig vagy megvalósul vagy nem. Elég ritkán valósul meg.ulpianus
Domináns (egyelőre) nem lett, de ennek azért több oka van. Egyrészt 2012-ben iszonyatos mennyiségű OL-sérüléssel küzdött meg a csapat, melynek eredménye az lett, hogy mi álltunk fel a legtöbbféle kezdő OL-lel. Ez nem éppen segíti a chemistyt, ami OL-ben azért elég fontos, így a várt teljesítmény is (érthetően) elmaradt. Tavaly pedig az egész liga legfiatalabb és legtapasztalatlanabb (kezdések száma alapján) OL-je volt a mienk. Ahogy a D-nél azt mondtam, hogy 2015-re kell dominálnia, úgy az OL-re azt mondom, hogy idénre kell összeállnia, ráadásul ehhez megkapta mostanra a liga talán legjobb OL-edzőjét Munchak személyében.

Azt mindenesetre elértük, hogy hosszú-hosszú évek és siralmas OL-teljesítmények után eljutottunk oda, hogy az idei drafton egyáltalán nem volt need az OL egyik posztja sem.

A Defense és azon belül a front-7 kicsit más téma. És talán joggal várok kicsit jobb eredményt tekintve, hogy a liga egyik legnagyobb respektnek örvendő DL-, LB- és DC-edzője van nálunk - mindhárom több mint egy évtizede. És nem egy teljesen új front-7-t kell építeni 7 új emberrel, hanem azért vannak benne már olyanok, akik megmutatták, klasszisok, vagy klasszisok lehetnek a maguk a posztján. Ebbe most utolsó elemként érkezett Shazier és Tuitt, akik szerintem piszkosul jól illenek a rendszerbe. Ha beválnak (amit persze előre nem lehet tudni, de azért ilyen coaching állománnyal és az ő tehetségükkel, ez azért az átlagosnál jobb sanszot kínál), akkor bizony nagyon is domináns lehet ez az újjáépülő Steelers Defense.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mikor Pouncey jött első körben, majd Gilbert, Adams, DeCastro 1+2 körökben, azóta domináns az OL?

Én mindig azt mondom, a funkcióját lássa el egy újjáépített egység adott sémában, az már siker. Az sem könnyű. Rengeteg példát tudnék, ahol költenek csak egyetlen posztra évekig hiába (kuka+csere lesz mindenki), nem egy egységre.
A dominancia pedig vagy megvalósul vagy nem. Elég ritkán valósul meg.ulpianus
Alapvetően igazad van, de azért itt van egy olyan D edző aki az átlagnál egy csöppet nagyobb eséllyel pályázik a sikerre.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Mikor Pouncey jött első körben, majd Gilbert, Adams, DeCastro 1+2 körökben, azóta domináns az OL?

Én mindig azt mondom, a funkcióját lássa el egy újjáépített egység adott sémában, az már siker. Az sem könnyű. Rengeteg példát tudnék, ahol költenek csak egyetlen posztra évekig hiába (kuka+csere lesz mindenki), nem egy egységre.
A dominancia pedig vagy megvalósul vagy nem. Elég ritkán valósul meg.ulpianus
Szerintem Pouncey dominál, sajnos a sérülései elég szerencsétlenek, főleg amikor a csapattárs okoz ACL-t. DeCastro szintén elég jó volt, gyakorlatilag első évében. Gilbert és Adams csalódás, de Gilbertnél van azért rosszabb a ligában és az egész OL gyengeségét is inkább a sérüléseknek és egy jó edző hiányának tudnám be. Egyébként az év végére nem lett rossz az OL, ami a pp-t illeti, de az rb tényleg gyenge. Viszont ha a tavalyi falat nézzük, mindössze DeCastro volt első körös és Gilbertt 2. A C-LG-LT mind hátsó körös vagy UDFA.
A jövő évi várható kezdő átlagéletkora 25,2 év. Szerintem ez igencsak biztató a jövőre nézve. Természetesen csak akkor, ha a pass protection megmarad az előző év végén látott szinten, a futások támogatása pedig fejlődni tud. Na akkor elmondhatjuk, hogy megért annyi első és második kört.

Tehát igen, lesz egy fiatal és a drafton korán húzott LB sor, ami szintén igencsak örömteli lehet.

De a jövőt mi se látjuk, csak reménykedünk, szerintem nem hiába.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mikor Pouncey jött első körben, majd Gilbert, Adams, DeCastro 1+2 körökben, azóta domináns az OL?

Én mindig azt mondom, a funkcióját lássa el egy újjáépített egység adott sémában, az már siker. Az sem könnyű. Rengeteg példát tudnék, ahol költenek csak egyetlen posztra évekig hiába (kuka+csere lesz mindenki), nem egy egységre.
A dominancia pedig vagy megvalósul vagy nem. Elég ritkán valósul meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados és ha mondjuk megbukik 2015 re ez a front 7? Akkor merre tovább? Én úgy vagyok vele, hogy kellenek a fiatalok, de veterán játékos is kell (lehetőleg minél több).Béczkó
Ezt most nem lehet megmondani. Nem mindegy, mi miatt bukik meg, akkor milyen needjeink lesznek, stb, stb. Szóval ennyire nem lehet előrenézni ebben a sportban. Most azt se lehet megmondani, hogy milyen needjeink lesznek a köv. drafton, csak halvány körvonalak vannak róla, mint pl, hogy CB valszeg majd kell, de azt nem láthatjuk, hogy mennyire erős lesz ez a need, erre majd csak a szezon ad választ.

Ma annyit tudunk, hogy ennek a védelemnek 2015-re dominánssá kellene válnia, legalábbis ez volt a cél az elmúlt draftokon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Soldados és ha mondjuk megbukik 2015 re ez a front 7? Akkor merre tovább? Én úgy vagyok vele, hogy kellenek a fiatalok, de veterán játékos is kell (lehetőleg minél több).
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 www.behindthesteelcurtain.com/2014/5/24/5747260/steelers-starting-defense-depth-chart-2014
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000353115/article/pittsburgh-steelers-poised-to-dominate-with-rejuvenated-defense

Szerintetek is így van?Béczkó
Én ezt a draft után leírtam, hogy egyértelmű statement volt a draft, hogy elsődleges, hogy ismét domináns védelmet építsünk és ehhez most tehetségeket illetően minden adott. De én a Steelers hagyományaihoz méltó védelmet még nem 2014-re várom, hanem 2015-re. Akkorra viszont dominálnia kell ennek a front-7-nek, amit szinte kizárólag 1. és 2. körös pickekből építettünk (McLendon az egyedüli kivétel)! Ha bejönnek a játékosok, akkor nagyon brutális védelem alakulhat ki 1-2 éven belül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000353115/article/pittsburgh-steelers-poised-to-dominate-with-rejuvenated-defense

Szerintetek is így van?Béczkó
jó lenne... de nem tudom, hogy tuitt és saci a front7-ben mennyire fog első évben bevágódni, mert lebó bácsihoz kelleni szokott egy két év, a tehetségük megvan hozzá. tudom hogy amikor mi nyerjük a gyűrűket akkor inkább a D szokott dominálni, de úgy érzem, hogy jövőre egy átlagnál jobb D és egy majdnem elit offense lesz nálunk, muncsák sokat fog segíteni ezen, és bell blount árcser meg egészen kiváló futóeccség lesz... de ki tudja, én még kezdő vagyok... 😀
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000353115/article/pittsburgh-steelers-poised-to-dominate-with-rejuvenated-defense

Szerintetek is így van?
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én örülnék, de nem tudom mennyire vannak ezzel így Rúnáék.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem Harrison esetén lehet, Holmesban már nem vagyok biztos---kishaszi
SB MVP-t nem vesszük vissza visszavonulás előtt??? De.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem Harrison esetén lehet, Holmesban már nem vagyok biztos---

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Szerintem meg James Harrison-t átküldtük a tigrisekhez kémkedni, Holmes-t meg a Jets-hez 😊

Most gyorsan vissza kell őket venni, hogy le tudják adni a jelentésüket 😊

Viccet félretéve:

Mennyire elképzelhető, hogy bármelyikük esetében is, ha nem sikerül megállapodni velük és ez miatt visszavonulnak inkább, akkor is visszaveszi őket a csapat 1 napra, hogy Steelers-ként vonulhassanak vissza?
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison és Holmes esete nagyon más. Abban közös, hogy mind a kettőjük rutinja nagyon jól jönne a fiatal OLB, WR corp mögé.

JH anno még akart egy utolsó zsíros szerződést, mi már ugye ezt nem tudtuk neki megadni. Kapott a tigriseknél egy kétévest, amiből egyet legyűrt, aztán cut. Ma már nincs választása, és nem is akar már nagy lét, itt akar még játszani és visszavonulni. Jól tudja, hogy itt nagy hozzáadott értéke van, szeretik, tisztelik.

Holmes-t mi rúgtuk ki, ezt ne feledje senki. Én nem nagyon emlékszem olyanra, hogy ilyen embert visszavettünk. (Burress sem azért ment, mert rosszfiú volt, hanem azért, mert Wardot választotta a csapat) Persze lehet, hogy azóta a felek kibékültek, hogy másként nézünk rá, de Én nem vennék mérget rá, hogy visszavesszük, még akkor sem, ha pénz lenne rá. Sokkal inkább azt gondolom, hogy őt esetleges (ne adja az ég, de ugye benne van...) sérülések esetén hoznánk..

Egyébként soha nem volt még 8 milla a CAP alatt a rookie kontraktusok előtt. Nincs kétségem, hogy vetminért két embert simántudunk hozni.Klemó
Csak 2 apró pontostás:
- JH nem még egy zsíros szerződést akart, hanem nem ment bele a paycutba, ezért kirúgtuk
- Holmes-t nem kirúgtuk, hanem eltrédeltük

Holmes--t akkor a kisebb balhéi miatt küldtük más csapathoz, azóta viszont nem volt félrelépése, így nem látom okát, hogy miért ne hozhatnánk vissza, ahogy Burress-szel is tettük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Bang megin megtartja az ÓL-partit


Dr. IÁcsel bézbó meccset spanolgatott

Dan Roo életművázát


Harrizon diznilendbe

Szakáll golfiskolát nyitott

JA Spenc nem aggya fő!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ne feledjük, hogy még a draftolt srácok nagy részének sincs szerződése, vagyis az a 8 milla máris nem olyan bő keret 😉polamalu
Az újoncok szerződése kb 1,5 millát visz el a capből, mert csak Shazier és Tuitt bére fér be a TOP 51-be. Júni 1-től kb 7,8M lesz a capspace, szóval a rookie szerződések után is marad kb 6,3M, ebből azért meg lehet oldani mind3 embert és még marad is némi lóvé a szezon tartalékra.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
csak éppen ugye Kiesel nem akar vetminért játszani...legutolsó infók szerint
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A soha egy kis túlzás, lehet, hogy az elmúlt pár évben nem. Viszont az sem jó megoldás, ha megint nullára futunk, mert egy sérülés esetén megint komoly kényszerpályán lennénk. Én sem látok egyébként sok esélyt Holmes-ba (vissza hozatalában). JH gyakorlatilag le van rendezve, szerintem a megállapodást is megkötötték, jún. 1 dátummal. Nekem Kiesel kérdésesebb. Szerintem Ő fontosabb lenne a falnak és ezzel a csapatnak is.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Harrison és Holmes esete nagyon más. Abban közös, hogy mind a kettőjük rutinja nagyon jól jönne a fiatal OLB, WR corp mögé.

JH anno még akart egy utolsó zsíros szerződést, mi már ugye ezt nem tudtuk neki megadni. Kapott a tigriseknél egy kétévest, amiből egyet legyűrt, aztán cut. Ma már nincs választása, és nem is akar már nagy lét, itt akar még játszani és visszavonulni. Jól tudja, hogy itt nagy hozzáadott értéke van, szeretik, tisztelik.

Holmes-t mi rúgtuk ki, ezt ne feledje senki. Én nem nagyon emlékszem olyanra, hogy ilyen embert visszavettünk. (Burress sem azért ment, mert rosszfiú volt, hanem azért, mert Wardot választotta a csapat) Persze lehet, hogy azóta a felek kibékültek, hogy másként nézünk rá, de Én nem vennék mérget rá, hogy visszavesszük, még akkor sem, ha pénz lenne rá. Sokkal inkább azt gondolom, hogy őt esetleges (ne adja az ég, de ugye benne van...) sérülések esetén hoznánk..

Egyébként soha nem volt még 8 milla a CAP alatt a rookie kontraktusok előtt. Nincs kétségem, hogy vetminért két embert simántudunk hozni.