Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én csípem a Broncost, meg Baileyt, de Manninget meg nem😛
Zseni meg minden, meg az is egy másik kérdés, hogy csak ezért nem jár senkinek semmi😊
Carrol meg első perctől kezdve szimpatikus nekem, hozzáértőnek tűnt, és be is bizonyította. Látszott azonnal, hogy elindultak valamerre a nagy semmiből, és amikor 23-0ra bertük őket, akkor se hablatyolt össze-vissza, mint ahogy sok edző szokott. Respekt neki, meg a Seattlenek, remélem ők nyernek, de nem olyan alapon, mert megérdelemné xy, csak nekik drukkolok. Ha így működne a világ, hogy ki mit érdemel, akkor nem lennének helezettek😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is a Seahawks-nak fogok drukkolni, mert egy ilyen védelem megérdemli a gyűrűt. 😊 De most abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a másik csapat is szimpi, egyáltalán nem bánnám, ha Manning nyerne még egy gyűrűt. Plusz Champ is végre nyerhetne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Mi ez a menning nyáladzás? Különben is, nyert más SB-t😛, nem tudom minek úgy csinálni, mintha csak azért járna neki, mert csak egy van😀
Sose értettem ezt.
Szerintem meg a Hóxnak jobban jár😛kishaszi
Nem! Részemről semmi köze az 1 gyűrűhöz. Egyszerűen elképesztő a játéka. Korábban nem voltam oda érte és most is azt gondolom, hogy javarészt a szenzációs elkapóknak és főképp a falnak köszönheti. Mostanság viszont nagyon élvezem a játékát, akárcsak Bradyét, persze utóbbinak nem ártana még 1-2 elkapó és egy megvédeni képes fal. Lehet mostanában kitört rajtam a szentimentalizmus, de valahogy mégis rajongok ezekért az emberekért. Ettől még mese nincs, mert inkább a Seattle-nek drukkolok....
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mi ez a menning nyáladzás? Különben is, nyert más SB-t😛, nem tudom minek úgy csinálni, mintha csak azért járna neki, mert csak egy van😀
Sose értettem ezt.
Szerintem meg a Hóxnak jobban jár😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Továbbra is a Steelers az NFL egyetlen hatszoros Super Bowl-győztese! 😊Soldados
(És ugye Brady sem lesz 4-szeres SB győztes, így nem éri utol Bradshow-ékat)
Bár szinte mindegy már ki nyer, de a Manning biztos, hogy nagyon megérdemelné már. Viszont valószínűleg így is a SEA-nak fogok szurkolni, mert egyrészt tetszik a stílusuk, másrészt Lynch és Wilson is nagyon szimpatikus. És nem ártana még egy olyan nyilatkozat sem, mint amit Sherman tett a meccs után 😛
több mint 10 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Ha anno 2005-ös Superbowl-nál a Seahawks nyer, akkor lehet nem a Steelersnek szurkolnék most 😊

Najó, a Sport Tv és Ricsi is sokat tehet azért, hogy a Steelers-nek drukkkolok, mert akkor a csapból is ők folytak, legalábbis a magyar adókon 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én hülye, végig nem jöttem rá, miért szurkoltált a Seattle-nek. 😀

Amúgy jó meccs volt! Gondolom nekted vasas városban különösen bejönnek az ilyen őszinte, fizikális heroikus küzdelmek, de én is nagyon élveztem. Manapság ritka az ilyesmi.peterk2005
Amúgy is a Seattle-nek szurkoltam volna, mert azt tartom a legjobb D-nek jelenleg. 😊 Amúgy tényleg überfasza meccs volt. Számomra ez volt a PO legjobb összecsapása.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bazeg, elspoilereztétek😛 Sajnos bealudtam a bronkóz meccs szüónetben😕
Annak eredményét még mindig nem tudom...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én hülye, végig nem jöttem rá, miért szurkoltált a Seattle-nek. 😀

Amúgy jó meccs volt! Gondolom nekted vasas városban különösen bejönnek az ilyen őszinte, fizikális heroikus küzdelmek, de én is nagyon élveztem. Manapság ritka az ilyesmi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Továbbra is a Steelers az NFL egyetlen hatszoros Super Bowl-győztese! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
'76 egy jó év volt, akkor születtem 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
From ESPN: On this day in 1976, at Super Bowl X, the Steelers beat the Cowboys 21-17 to win their 2nd Vince Lombardi trophy.


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Horton lett a DC Tennessee-ben, Butler úgy tűnik "megmenekül".
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy depot lehozott érdekes statokat Munchakról: OL coachként 14 év alatt 4 emberéből lett Pro Bowler (ez nem túl nagy szám), de 5 különböző RB összesen 12 alkalommal érte el az 1000 futott yardot (ez viszont tiszteletet parancsoló), köztük CJ 2000 yardos szezonja. Ezen futók egyikére, Eddie George-ra nagyon hasonlít Bell stílusa. George 7 év alatt 8600 yardot és 56 TD-t futott Munchal OL-je mögött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az ILB draft tényleg ennyire nagy need? Azon kattog az agyam, hogy mi van akkor, ha Timmons mellett V. Williams-t és Polamalut, Foote-t rotálva képzeljük el a dolgokat, és még van Sylvester és Spence. Egyébként ott év közben nem éreztem különösebb problémát, már a védelem többi részéhez képest... és ne hanyagoljuk el azt sem, hogy nem mindegy, hogy mekkora/ milyen erős dögember játssza az NT-t 😊
Timmons - Ő Timmons.
Foote - ha marad.
V. Williams - Voltak pillanatai, futás ellen egész jók is, ha jól tudom a sebességét firtatják, hogy az nincs, de Farrior sem volt egy villám vili sosem emlékeim szerint.
Polamalu - mintha pedzegették volna, hogy ilyesmi is elképzelhető a jövőben, hogy egyre többet teszik oda majd "levezetni" részmunkaidőben, amire személy szerint kíváncsi lennék.
Sylvester - már amennyire van, gondolom FA, kell-e másnak?
Spence - ha úgy látja a stáb, hogy hadra fogható lesz valaha, de félek, hogy csak a Rooney-ék szociális érzékenysége miatt kapja a dellát, NE legyen igazam!

Már az egész azért érdekes, mert akkor máshova lehet jobban tolni a draftcetliket: NT, WR, CB (főleg, ha I. Taylort tényleg megpróbáljuk átképezni safetynek, aminek a sikerességére kb. 3,44% esélyt látok)

Egyébként úgy látom, hogy viszonylag nagy egyetértés van itt a fórumon, hogy CB, NT, WR (ábécé sorrendben értendő, előbbre is igaz) az igazán nagy szükség a csapatnál... és majd Tomlinék meghúzzák a pimaszt egy OL, TE, DE hármassal az első körben 😀 az lesz ám a vigalom 😀marescha
Kezdő kaliber 2 van: Timmons és Foote. Kéne mögéjük vki, mert ha vmelyik kidől, megint végünk van. Az azért elég luxus, hogy Troy iszonyat mennyiségű snapet játszott ILB-ként. A magam részéről Spence-ben nem hiszek (ha fel is épül, nem hiszem, hogy olyan szintet tudna hozni, amire szükségünk van), Williams-nek vagy épp Kion Wilsonnak még sokat kell tanulnia, Sly pedig egy jó backup és spec teamer. Én 3.körben szeretnék egy ILB-t, aki 2-3 év múlva stabil, Foote-szintű kezdő lehet.

A magam részéről Ike megtartásával a CB-needet nem érzem annyira égetőnek. Nálam ezért van 4. helyen ez a poszt. Allen-Gay-Ike 4. CB-nek elég a 4. kör. Ha elmegy Clark, akkor is van Troy és Shamarko és őszintén szólva sztem Will Allent is megtartjuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ILB így is úgy is kell sztem. Bár lehet a csapat ezt kitolja, ha Foote marad, de ha rajtam múlna, tuti húznék, pont azért mert LeBeau rendszerébe tanulni kell. És ha most elhúzzuk a dolgot, akkor majd 2015ben, vagy 2016-ban járunk úgy, hogy vkit be kell dobni a mélyvízbe...

Én maradok ennél: NT, WR, ILB, CB.

WR is qrvára kell: AB, Wheaton, Cotchery - ez rohadt kevés, ide mindenképpen kell egy korai WR. Első vagy második kör. Ez az egyik legtutibban megtippelhető húzásunk.Soldados
Ezek szerint te is Nixet szeretnéd első körben? Csak, mert NT-t írtál nem DL-t és abból nincs más rajta kívül.Shilkor
Jelenleg Nix párti vagyok, de DL is megfelel, ha Woods-ban látnak potenciált NT-ként, és akkor McLendon mehetne ki DE-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Az ILB draft tényleg ennyire nagy need? Azon kattog az agyam, hogy mi van akkor, ha Timmons mellett V. Williams-t és Polamalut, Foote-t rotálva képzeljük el a dolgokat, és még van Sylvester és Spence. Egyébként ott év közben nem éreztem különösebb problémát, már a védelem többi részéhez képest... és ne hanyagoljuk el azt sem, hogy nem mindegy, hogy mekkora/ milyen erős dögember játssza az NT-t 😊
Timmons - Ő Timmons.
Foote - ha marad.
V. Williams - Voltak pillanatai, futás ellen egész jók is, ha jól tudom a sebességét firtatják, hogy az nincs, de Farrior sem volt egy villám vili sosem emlékeim szerint.
Polamalu - mintha pedzegették volna, hogy ilyesmi is elképzelhető a jövőben, hogy egyre többet teszik oda majd "levezetni" részmunkaidőben, amire személy szerint kíváncsi lennék.
Sylvester - már amennyire van, gondolom FA, kell-e másnak?
Spence - ha úgy látja a stáb, hogy hadra fogható lesz valaha, de félek, hogy csak a Rooney-ék szociális érzékenysége miatt kapja a dellát, NE legyen igazam!

Már az egész azért érdekes, mert akkor máshova lehet jobban tolni a draftcetliket: NT, WR, CB (főleg, ha I. Taylort tényleg megpróbáljuk átképezni safetynek, aminek a sikerességére kb. 3,44% esélyt látok)

Egyébként úgy látom, hogy viszonylag nagy egyetértés van itt a fórumon, hogy CB, NT, WR (ábécé sorrendben értendő, előbbre is igaz) az igazán nagy szükség a csapatnál... és majd Tomlinék meghúzzák a pimaszt egy OL, TE, DE hármassal az első körben 😀 az lesz ám a vigalom 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
ILB így is úgy is kell sztem. Bár lehet a csapat ezt kitolja, ha Foote marad, de ha rajtam múlna, tuti húznék, pont azért mert LeBeau rendszerébe tanulni kell. És ha most elhúzzuk a dolgot, akkor majd 2015ben, vagy 2016-ban járunk úgy, hogy vkit be kell dobni a mélyvízbe...

Én maradok ennél: NT, WR, ILB, CB.

WR is qrvára kell: AB, Wheaton, Cotchery - ez rohadt kevés, ide mindenképpen kell egy korai WR. Első vagy második kör. Ez az egyik legtutibban megtippelhető húzásunk.Soldados
Ezek szerint te is Nixet szeretnéd első körben? Csak, mert NT-t írtál nem DL-t és abból nincs más rajta kívül.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónakKlaci79
Első körben DE/NT az mind1. CB viszont fontosabb, mint a WR szerintem.Shilkor
Elnézve a WR felhozatalt, hogy milyen játékosokhoz lehetne hozzájutni ha korán húznánk, hát komoly RZO-t tudnánk összehozni végre...lehet ez többet érne, mint a védelembe való első körKlaci79
Épp eleget húztunk már az O-ba elöl, oldja meg abból Haley. Ettől még húzhatunk WR-t a harmadik körtől kezdve, de annál hamarabb nem szeretném (esetleg, ha valaki nagy steal lecsúszik a 2. körben) A D rendbetétele sokkal nagyobb prioritást kell hogy élvezzen.Shilkor
Én tökéletesen megértem az álláspontod, egy 2. körben akkor egyezzünk ki 😀
Egy Robinson vagy egy Jordan Matthews bőven megtenné, ha egy jó védőt találnánk az első körben.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónakKlaci79
Első körben DE/NT az mind1. CB viszont fontosabb, mint a WR szerintem.Shilkor
Elnézve a WR felhozatalt, hogy milyen játékosokhoz lehetne hozzájutni ha korán húznánk, hát komoly RZO-t tudnánk összehozni végre...lehet ez többet érne, mint a védelembe való első körKlaci79
Épp eleget húztunk már az O-ba elöl, oldja meg abból Haley. Ettől még húzhatunk WR-t a harmadik körtől kezdve, de annál hamarabb nem szeretném (esetleg, ha valaki nagy steal lecsúszik a 2. körben) A D rendbetétele sokkal nagyobb prioritást kell hogy élvezzen.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ILB így is úgy is kell sztem. Bár lehet a csapat ezt kitolja, ha Foote marad, de ha rajtam múlna, tuti húznék, pont azért mert LeBeau rendszerébe tanulni kell. És ha most elhúzzuk a dolgot, akkor majd 2015ben, vagy 2016-ban járunk úgy, hogy vkit be kell dobni a mélyvízbe...

Én maradok ennél: NT, WR, ILB, CB.

WR is qrvára kell: AB, Wheaton, Cotchery - ez rohadt kevés, ide mindenképpen kell egy korai WR. Első vagy második kör. Ez az egyik legtutibban megtippelhető húzásunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónakKlaci79
Első körben DE/NT az mind1. CB viszont fontosabb, mint a WR szerintem.Shilkor
Elnézve a WR felhozatalt, hogy milyen játékosokhoz lehetne hozzájutni ha korán húznánk, hát komoly RZO-t tudnánk összehozni végre...lehet ez többet érne, mint a védelembe való első kör
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónakKlaci79
Első körben DE/NT az mind1. CB viszont fontosabb, mint a WR szerintem.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Micselnél inas HukkeeeePoookeee
 www.steelersdepot.com/2013/07/steelers-chris-hoke-coaching-intern-training-camp/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónak