Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én is néztem, a honlapon hivatalosan nem, de mondom nem egy edzésről készült felvételen látta, edzőtábor pl, nyáron, hogy osztotta az észt.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát remélem meglesz rá a keret, jó lenne egy egészséges Foote, hogy tanítsa a fiatalokat
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AHa, nem vágtam, Titans OL azért meg volt persze😊, csak nem tudtam, hogy M&M keze van a dologban.


szerk: hát, baromira nem tanálom a cikket:/

de ez meg le lett:  www.behindthesteelcurtain.com/2014/1/6/5279222/steelers-offensive-line-coach-candidates-mike-munchakkishaszi
Munchak, ahogy visszavonult, rögtön edző lett (kevesen mondhatják el magukról, de LeBeau is ilyen) az Oilersnél, ahol az egész pályafutását töltötte játékosként is. 3 évig volt off. assistant, aztán kinevezték OL edzőnek, amit 14 éven át csinált, ami nem semmi, mígnem 2011-ben kinevezték HC-nak. Nála nagyobb nyereséget el sem tudnék képzelni, ha megnyernénk OL-edzőnek.

Ráadásul ahogy a cikkben is van, kicsit hazai gyerek, mert pennsylvaniai születésű és PSU játékosa volt college-ban.Soldados
Chris Hoke is edző lett a visszavonulás után. Legalábbis sokszor láttam felvételeken a csapat körül, papírokkal és osztogatva az utasításokat.polamalu
Én nem tudok róla, hogy Hoke tagja lenne az edzői stábnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Munchakról rögtön írt valamelyik portál, hogy miért is lenne jó, Bicknell menesztése után.
Tényleg jó?kishaszi
Amikor CJ 2000y-ot futott, akkor ő volt az OL edző, szóval a futásblokkolás témakörhöz valszeg hozzá tud szólni... 😀Jan
Elég vonzó lehetőségnek tűnik...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Foote is maradna😊
1,5 milla jövőre, remélem nem múlik ezen a horrbilis összegen, hogy kitöltse aszerződését!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
AHa, nem vágtam, Titans OL azért meg volt persze😊, csak nem tudtam, hogy M&M keze van a dologban.


szerk: hát, baromira nem tanálom a cikket:/

de ez meg le lett:  www.behindthesteelcurtain.com/2014/1/6/5279222/steelers-offensive-line-coach-candidates-mike-munchakkishaszi
Munchak, ahogy visszavonult, rögtön edző lett (kevesen mondhatják el magukról, de LeBeau is ilyen) az Oilersnél, ahol az egész pályafutását töltötte játékosként is. 3 évig volt off. assistant, aztán kinevezték OL edzőnek, amit 14 éven át csinált, ami nem semmi, mígnem 2011-ben kinevezték HC-nak. Nála nagyobb nyereséget el sem tudnék képzelni, ha megnyernénk OL-edzőnek.

Ráadásul ahogy a cikkben is van, kicsit hazai gyerek, mert pennsylvaniai születésű és PSU játékosa volt college-ban.Soldados
Chris Hoke is edző lett a visszavonulás után. Legalábbis sokszor láttam felvételeken a csapat körül, papírokkal és osztogatva az utasításokat.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Munchakról rögtön írt valamelyik portál, hogy miért is lenne jó, Bicknell menesztése után.
Tényleg jó?kishaszi
Amikor CJ 2000y-ot futott, akkor ő volt az OL edző, szóval a futásblokkolás témakörhöz valszeg hozzá tud szólni... 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AHa, nem vágtam, Titans OL azért meg volt persze😊, csak nem tudtam, hogy M&M keze van a dologban.


szerk: hát, baromira nem tanálom a cikket:/

de ez meg le lett:  www.behindthesteelcurtain.com/2014/1/6/5279222/steelers-offensive-line-coach-candidates-mike-munchakkishaszi
Munchak, ahogy visszavonult, rögtön edző lett (kevesen mondhatják el magukról, de LeBeau is ilyen) az Oilersnél, ahol az egész pályafutását töltötte játékosként is. 3 évig volt off. assistant, aztán kinevezték OL edzőnek, amit 14 éven át csinált, ami nem semmi, mígnem 2011-ben kinevezték HC-nak. Nála nagyobb nyereséget el sem tudnék képzelni, ha megnyernénk OL-edzőnek.

Ráadásul ahogy a cikkben is van, kicsit hazai gyerek, mert pennsylvaniai születésű és PSU játékosa volt college-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
AHa, nem vágtam, Titans OL azért meg volt persze😊, csak nem tudtam, hogy M&M keze van a dologban.


szerk: hát, baromira nem tanálom a cikket:/

de ez meg le lett:  www.behindthesteelcurtain.com/2014/1/6/5279222/steelers-offensive-line-coach-candidates-mike-munchak

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Munchakról rögtön írt valamelyik portál, hogy miért is lenne jó, Bicknell menesztése után.
Tényleg jó?kishaszi
Egyrészt játékosként HoF OG, tehát tényleg tudja mi kell ahhoz, hogy ki jó OL-játékos legyen, másrészt qrva jó OL coach, a Titansnek voltak brutálisan jó OL-jei az évek folyamán. Játékosként és edzőként eddig csak a Titans-nél (illetve elődjénél, az Oilersnél) volt, de ugye HC-ként megbukott és így távoznia kell(ett). Qrva nagy fogás lenne, ha hozzánk kerülne az OL-hez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Munchakról rögtön írt valamelyik portál, hogy miért is lenne jó, Bicknell menesztése után.
Tényleg jó?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Mike Munchakot meginterjúztatjuk a Senior Bowlon az OL-edző posztra. Az qrva jó húzás lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cowher bevédte picit Belicsiket, meg a Patset a spaygate botrány ügyén, mondván mindenki csinálja val'szeg, csak ők le is buktak konkrétan. Meg, hogy a 2004-es AFC döntőt azért nyerte a Pats, mert jobb csapat volt.kishaszi
Nyilvánvaló, hogy nem a Spygate miatt nyertek. Mindenki próbálja lopni a jeleket, ez is tény, nem nagy újdonság, a gáz az volt, hogy lebuktak, ráadásul kamerával. De teljesen egyetértek, nem kell ezt túldienzionálni, lebuktak, megbűnhödtek. Ennyi. De nem ezért nyertek 3 SB-t, hanem azért mert korszakos csapat volt az a Pats.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cowher bevédte picit Belicsiket, meg a Patset a spaygate botrány ügyén, mondván mindenki csinálja val'szeg, csak ők le is buktak konkrétan. Meg, hogy a 2004-es AFC döntőt azért nyerte a Pats, mert jobb csapat volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
huhhhh....akkor ezen is túl vagyunk....😊
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Elolvastam a topicot, érzéseimet összefoglalja a gif.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...Soldados
A végtelen, bár szórakoztató szócséplés helyett egy sima eldöntendő kérdést tennék fel, váléaszolunk rá mindketten, aztán majd az idő eldönti, hogy kinek a tippje, elmélete nyert igazolást.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?

Én a nem-et válaszolom. Te?
Sobri Jóska
Van 3 sokkal jobb kérdés a tied helyett. Soldados
Van vagy 100, nemhogy 3.
De én az enyémre szeretnék választ kapni, ha megoldható.
Hvhatod tippnek is, csak kérek egy igen vagy nem választ. Köszi.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?Sobri Jóska
Jós nem vagyok, így ezt skipelem.

A valós válaszom pedig hosszabban kifejtve olvashatod. Zanzásítva így néz ki: Tomlin fog még erős, TOP8-as Steelers-t építeni, és erre vele van a legjobb esélye a Steelers-nek, sőt, ha ez megvalósul, akkor Tomlinban megvan az a potenciál, hogy akár az ő csapata legyen az az egy, amelyik mindent visz.

Még jobban leegyszerűsítve: Tomlinnal van a legjobb esélyünk SB-t nyerni. (Ahogy ez Benre is igaz QB poszton. 😊)Soldados
Ez így bullshit.
Nem lenne egyszerűbb, ha tippelnél, vagy leírnád a megérzésed, vagy a véleményed, vagy adnál egy egyenes igen-nem választ?
Megértettem, hogy szerinted mennyire árnyalt a kép, megértettem mi az amiben biztos vagy, most demonstrálnád, hogy te is megértesz engem, azzal, hogy válaszolsz a kérdésemre igennel vagy nemmel?
Erre:

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?Sobri Jóska
😀 😀 😀

Tudod, hogy nem szeretem az egyszerű válaszokat. 😛 De akkor lottózzunk: igen 😀 Sőt, akkor már továbbmegyek, Bennel fog nyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 349 — #NoStress
...Soldados
A végtelen, bár szórakoztató szócséplés helyett egy sima eldöntendő kérdést tennék fel, váléaszolunk rá mindketten, aztán majd az idő eldönti, hogy kinek a tippje, elmélete nyert igazolást.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?

Én a nem-et válaszolom. Te?
Sobri Jóska
Van 3 sokkal jobb kérdés a tied helyett. Soldados
Van vagy 100, nemhogy 3.
De én az enyémre szeretnék választ kapni, ha megoldható.
Hvhatod tippnek is, csak kérek egy igen vagy nem választ. Köszi.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?Sobri Jóska
Jós nem vagyok, így ezt skipelem.

A valós válaszom pedig hosszabban kifejtve olvashatod. Zanzásítva így néz ki: Tomlin fog még erős, TOP8-as Steelers-t építeni, és erre vele van a legjobb esélye a Steelers-nek, sőt, ha ez megvalósul, akkor Tomlinban megvan az a potenciál, hogy akár az ő csapata legyen az az egy, amelyik mindent visz.

Még jobban leegyszerűsítve: Tomlinnal van a legjobb esélyünk SB-t nyerni. (Ahogy ez Benre is igaz QB poszton. 😊)Soldados
Ez így bullshit.
Nem lenne egyszerűbb, ha tippelnél, vagy leírnád a megérzésed, vagy a véleményed, vagy adnál egy egyenes igen-nem választ?
Megértettem, hogy szerinted mennyire árnyalt a kép, megértettem mi az amiben biztos vagy, most demonstrálnád, hogy te is megértesz engem, azzal, hogy válaszolsz a kérdésemre igennel vagy nemmel?
Erre:

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...Soldados
A végtelen, bár szórakoztató szócséplés helyett egy sima eldöntendő kérdést tennék fel, váléaszolunk rá mindketten, aztán majd az idő eldönti, hogy kinek a tippje, elmélete nyert igazolást.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?

Én a nem-et válaszolom. Te?
Sobri Jóska
Van 3 sokkal jobb kérdés a tied helyett. Soldados
Van vagy 100, nemhogy 3.
De én az enyémre szeretnék választ kapni, ha megoldható.
Hvhatod tippnek is, csak kérek egy igen vagy nem választ. Köszi.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?Sobri Jóska
Jós nem vagyok, így ezt skipelem.

A valós válaszom pedig hosszabban kifejtve olvashatod. Zanzásítva így néz ki: Tomlin fog még erős, TOP8-as Steelers-t építeni, és erre vele van a legjobb esélye a Steelers-nek, sőt, ha ez megvalósul, akkor Tomlinban megvan az a potenciál, hogy akár az ő csapata legyen az az egy, amelyik mindent visz.

Még jobban leegyszerűsítve: Tomlinnal van a legjobb esélyünk SB-t nyerni. (Ahogy ez Benre is igaz QB poszton. 😊)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 349 — #NoStress
...Soldados
A végtelen, bár szórakoztató szócséplés helyett egy sima eldöntendő kérdést tennék fel, váléaszolunk rá mindketten, aztán majd az idő eldönti, hogy kinek a tippje, elmélete nyert igazolást.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?

Én a nem-et válaszolom. Te?
Sobri Jóska
Van 3 sokkal jobb kérdés a tied helyett. Soldados
Van vagy 100, nemhogy 3.
De én az enyémre szeretnék választ kapni, ha megoldható.
Hvhatod tippnek is, csak kérek egy igen vagy nem választ. Köszi.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...Soldados
A végtelen, bár szórakoztató szócséplés helyett egy sima eldöntendő kérdést tennék fel, váléaszolunk rá mindketten, aztán majd az idő eldönti, hogy kinek a tippje, elmélete nyert igazolást.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?

Én a nem-et válaszolom. Te?
Sobri Jóska
Erre nem tudok mit mondani. Elindul 32 csapat, de csak 1 nyer Super Bowlt. Tehát a "nem"-nek lényegesen nagyobb az esélye, mint az igennek. És ez még akkor is igaz, ha kiemelkedő csapatról beszélünk, mert azért abból is van minden évben nyolc. A GM játékban többször kifejtettem a véleményemet erről. Ami elvárható egy jó csapattól, hogy a div roundig, azaz a legjobb 8-ba bejusson. Ha az megvan, akkor alapcél teljesítve van. Onnan 3 meccset, 3 kőkemény meccset kell megnyerni 3 kőkemény riválissal szemben. Hogy éppen kinek jön ki a legjobban a lépés, az lutri, pontosabban nüanszokon múlik. Milyen nüanszokon? Pl ahogy 2005-ben Vanderjaigt kihagyta a 40-es FG-t. Nem rajtunk múlt. És nem is Cowheren. Kihagyta, mi meg köszöntük és SB-t nyertünk utána. Pedig sztem az volt a PM-éra legjobb Colts-a. Vagy vegyük a Ravens-t. Szted az a Ravens nyert, amelyik a legjobb volt az 5 éves PO-runjukból. Szerintem biztosan nem. Sőt a tavalyi az egyik leggyengébb kiadásuk volt. Még csak meg sem közelítette a 2008-as, a 2010-es és legfőképpen a 2011-es csapatukat. És mégis 2011-ben Pats-szurkolóként igazán emlékezhetsz milyen nüanszon csúsztak el. Ez vajon akkor Harbón múlt? Nem.

Tehát ha azt várod, hogy kijelentsem, Tomlinnal nyerünk még Super Bowlt, azt nem teszem meg. Van 3 sokkal jobb kérdés a tied helyett. Az első igazi kérdés az, hogy Tomlinnal látok-e reális/komoly esélyt SB-győzelemre, arra viszont egyértelmű igen a válaszom. Miért? Mert azt gondolom, sőt, szinte biztos vagyok benne, hogy fog ő olyan Steelers-t építeni, amelyik ismét a jó, kiemelkedő csapatok közé fog tartozni, azaz a TOP8-ba. Olyat amelyik eljut a div. roundig. A másik jó kérdés, hogy vele, vagy mással látnék nagyobb esélyt a kiemelkedő (tehát TOP8-as) csapat építésére. Erre is az a válaszom, vele, azaz Tomlinnal. Az indoklás ugyanaz, mint a BigBennél. Sokkal jobb esély van Tomlinnál rosszabb HC-t találni, vagy BB-nél rosszabb QB-t a drafton, mint jobbat. Tehát nem éri meg a kockázatot Mindkettő posztja legjobbjai közé tartozik, tehát a TOP8-ba. Ennél jobbat találni nehéz, ráadásul az új seprűnek idő kell, hogy kialakítsa a viszonyait a sémáját, a rendszerét, összhangba kerüljön a klubbal, a játékosokkal. Szóval egy TOP8-as QB és HC-t nem küldesz el, mert nem éri meg a kockázatot. Felesleges hazárdírozás lenne. Ez olyan mintha JJ-nél azt mondanád, új lapot kérek, mert abban bízol, hogy az új leosztásban még nagyobb párt kapsz. A harmadik kérdés pedig az, hogy ha a Steelers ismét a jó csapatok közé tartozik, akkor reálisnak gondolom-e, hogy Tomliné legyen az az egy csapat, amelyiknek mégis sikerül a többivel szemben. Erre is igen a válaszom. Pont olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amelyek ezt lehetővé teszik. Igazi vezető, aki ugyan hibázik, de azt már nem egyszer bizonyította, hogy azt belátja és megpróbálja kijavítani. Tehát olyan ember, aki folyamatosan tanul. És olyan ember, aki folyamatosan tűzben tudja tartani a csapatot. Vagy olyan, mint idén, aki a béka segge alól is felállítja a csapatot és nem hagyja belesüppedni a mocsárba.

Nos a 3 valós kérdésre mind igen, vagy Tomlin a válaszom. Azt azonban nem merném kijelenteni, hogy nyerünk vele. De minden idők talán legjobb HC-jára (BB) sem merném kijelenteni, hogy nyer még. Olyan piti hülyeségeken múlik, hogy az hihetetlen. Incheken, századmásodperceken, egy szélfuvalaton, bármin. De a lényeg, hogy Tomlinnal látom a legjobb esélyét, hogy újra SB-t nyerjünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 349 — #NoStress
...Soldados
A végtelen, bár szórakoztató szócséplés helyett egy sima eldöntendő kérdést tennék fel, váléaszolunk rá mindketten, aztán majd az idő eldönti, hogy kinek a tippje, elmélete nyert igazolást.

Szerinted nyer még HC Tomlinnal SB-t a Steelers?

Én a nem-et válaszolom. Te?

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk 10 éve nem volt negatív szezonunk, micsoda egy lúzer csapat nem?? 😀 Az edző is lúzer, hogy ezt elérte, még egy ilyen lúzer edző van a ligában valami Bill Beli valami. Hát az is egy szánalom gárda, nem?? 10 év negatív szezon nélkül. Nézzük a riválisokat mit is tudnak felmutatni??? Tavaly egy kiszaladt SB amit szerintem olyan 30-40 év múlva követ egy újabb hasonló siker. Azt az utat kéne választanuk tényleg, milyen hülyék vagyunk mind 😛polamalu
Az a kiszaladt SB úgy szaladt ki, hogy zsinórban 5. alkalommal jutott rájátszásba a Ravens, mind az 5 szezonban legalább egy meccset nyertek a rájátszásban is, játszottak két AFC döntőt és ezután szaladt ki nekik a SB. Az elmúlt 5 szezonban sikeresebb volt a Ravens, mint a Steelers, csak a tényszerűség kedvéért. 😛somoskovig
De az elmúlt 8 év alatt nyertek két SB-t, az összes SB 25 %-át. 32 csapatból. Asszem ez azér' imponálóbb.