Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Bobby Turner, fixálom, Frédi Móric ugye hatodik karikás vót, gyáre Bobby gyáresutianap
Byner se Rossz Bráun he?kishaszi
a Tampa idén nem fényeskedett, mellik bráun, mindenik bráun - vagy gyűjjön Sexon azt hozza át a németet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bobby Turner, fixálom, Frédi Móric ugye hatodik karikás vót, gyáre Bobby gyáresutianap
Byner se Rossz Bráun he?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
27.-ek voltunk tavaly futásban, szóval ennél szinte csak jobb lehet 😊
Én nem hullajtok könnyeket Wilsonért, első 4 szezonjában tényleg elég jó munkát végzett, jól ment a futás, de 2011 óta gyakorlatilag 0. Persze nem csak az ő hibája volt, hiszen rengeteg sérülés volt a falban meg a futóknál is de....szerintem jól fogunk járni ezzel a váltássalBigBen7
2011-ben mi baj volt a futójátékkal? Csapatszinten 4.4 yard/carry-t átlagoltunk, sőt, ha csak az RB-ket nézem, az már inkább 4.5. 2012-ben volt egy sérülésekkel bajlódó, karakterproblémás Mendenhall, Dwyer és Redman próbálta őt helyettesíteni, akik messze nem kezdő kaliberű RB-k, a leendő kezdő RG pedig már az előszezonban kidőlt - így azért nehéz lett volna csodát tenni. De említhetném még a komplett OL problémáit is run blockingban, és a 2013-as eredménytelenségnek is ez volt a fő oka, mert Bell hozta, amit egy (második körös) rookie-tól el lehet várni (ráadásul az előszezonban szinte nem is volt pályán, ami egy kezdőnek szánt újonc RB-nél nyilván rendkívül fontos lett volna, és az alapszakaszban is csak a 4. fordulóban játszott először), Wilson remek munkát végzett vele. Mint ahogy pittsburghi regnálása első évében Willie Parker is letett az asztalra egy 1300+ yardos szezont, és Mendy-re sem lehetett különösebb panasz abban a három évben, amíg stabilan feature back volt. Én úgy vagyok vele, hogy Wilson nélkül sem tartom lehetetlennek az előrelépést futójáték terén, de szerintem minden szempontból jobb lett volna nekünk, ha marad.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hehe, btsc Parkert is emlegeti, hogy lehetne RB kócs. Ezt csak azért írom, mert pont ez jutott ma eszembe, persze igazán csak hosszabb távra gondolván, nem azonnal, meg Hines is eszembe ötlött, mint WR edző, majd egyszer😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Bobby Turner, fixálom, Frédi Móric ugye hatodik karikás vót, gyáre Bobby gyáre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Már most vagy 5 nevet emleget a Depot, mint lehetséges jelölt.
 en.wikipedia.org/wiki/Bobby_Turner
 en.wikipedia.org/wiki/Earnest_Byner
 en.wikipedia.org/wiki/Chick_Harris
 en.wikipedia.org/wiki/Maurice_Carthon
 en.wikipedia.org/wiki/James_Saxon_(American_football)
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
27.-ek voltunk tavaly futásban, szóval ennél szinte csak jobb lehet 😊
Én nem hullajtok könnyeket Wilsonért, első 4 szezonjában tényleg elég jó munkát végzett, jól ment a futás, de 2011 óta gyakorlatilag 0. Persze nem csak az ő hibája volt, hiszen rengeteg sérülés volt a falban meg a futóknál is de....szerintem jól fogunk járni ezzel a váltással
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Bár érdekes, hogy pont ott váltanak RB edzőt, ahol szemmel láthatóan csak az RB poszt van rendben.Klaci79
A HC bukását többnyire teljes nagytakarítás követi.

Én Wilson távozását mint RB edző sajnálom, nem mint potenciális Haley-utód. Wilson korábban még sohasem dolgozott OC-ként, nem tudhatjuk, milyen edző lenne; én Haley esetleges bukása esetén sem verném a fejem a falba, hogy nem tudjuk Wilsont kinevezni a helyére (ha szezon közben kellene meneszteni, úgy persze más a helyzet). Lehet, hogy OC-nek visszatérne adott esetben, bár az, hogy úgy távozik, hogy az új állomáshelyén is ugyanazt a tisztséget fogja betölteni, mint nálunk (és nincs semmiféle minnesotai kötődése), nem azt sejteti, hogy felhőtlen a viszony közte és a Steelers stábja/vezetősége között. Aztán lehet, hogy a Vikings csak nagyobb fizetést ajánlott neki, vagy az motiválta, hogy ott Petersonnal dolgozhat együtt, nem tudom... Az viszont kétségtelen, hogy ittléte alatt az RB-kkel jó munkát végzett, Bell is szemmel láthatóan fokozatosan fejlődött a szezon előrehaladtával; szerintem leginkább az ő további fejlődése miatt fontos, hogy megfelelő szakembert találjunk Wilson helyére. Bár a komplett futójátékot nézve szerintem többet nyerhetünk Munchak érkezésével, mint amennyit Wilson távozásával veszíthetünk.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát az év elején valami botrányvót a futás, az hoty Lövonnal megy a múzik, azt akkor berakjuk abba a kategóriába mikor istencsászár spectímünk vót, az mihejst kiszedték Toncsit belüle kiderült a zigazság. Sóval nagykirály Csengettyű. Második dolog - römélem olya pofa gyön, aki fulbekkes fazon, piríccsunk le 2k futott yardot Ben meg aztcsinál amit akar. Kirby valami Fekete Párduc vagy miafene...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Kirby Wilson nagyon jó edző, de könnyeket nem fogok hullatni ha távozik. Ha inkább a vikingeknél lenne RB edző hát hajrá. Sosem fogom megérteni, (főképp a múltkori szerencsétlen eset után) de a fontos az, hogy jól tudjuk pótolni őt. OL edzőnek nagyot hűztunk, remélem ide is sikerül. Én még Saxonnak is örülnék, két éve nagyot dolgozott Petersonnal. Bár érdekes, hogy pont ott váltanak RB edzőt, ahol szemmel láthatóan csak az RB poszt van rendben.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Wilson ugyan nem kapta meg az OC állást, de így is távozni fog, a Vikings RB edzője lesz.vassadi
Érdekesek ezek a kinevezések. Szó se róla, aztán bumm.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Wilson ugyan nem kapta meg az OC állást, de így is távozni fog, a Vikings RB edzője lesz.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Aaron Wilson (Baltimore Sun beat writer) értesülései szerint a Ravens nem ajánlja fel Kirby Wilsonnak a támadókoordinátori posztot.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy néz ki Khan lehúzva a Miami GM kandidátus listáról . . .
Lesz dolga bőven (BB szerződés, fizetési sapka menedzsment...)kishaszi
Ezt hol olvastad?Soldados
BTSC-n hozták h egy májemi újságíró tegnap ezt írta, tehát még nem hivatalos.kishaszi
Fasza. Ez azt jelenti, ha Kirby Wilsont túléljük, akkor teljes sikerrel zárult az off-season első fordulója, azaz az edzőkeringő.Soldados

The Baltimore Sun is reporting Steelers running backs coach will not get Baltimore's offensive coordinator position, a job he interviewed for a second time Friday.


---

A hírek szerint viszont ez sem jelenti, hogy hosszú távon marasztalni tudjuk majd.
X scenário: következő év sem lesz az igazi, TH szerződése lejár, Wilson OC
Y scenário: jó, vagy fasza lesz a következő év, de TH szerződés lejár, kap HC álást, Wilson OC
Z scenário: (kurva) fasza év lesz, TH marad, Wilson balra el.

Főleg, ha Bell még jobb lesz, márpedig most Munchakkal, egészséges Le'Veonnal, Wilsonnal, elvileg lesz elvárás is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy néz ki Khan lehúzva a Miami GM kandidátus listáról . . .
Lesz dolga bőven (BB szerződés, fizetési sapka menedzsment...)kishaszi
Ezt hol olvastad?Soldados
BTSC-n hozták h egy májemi újságíró tegnap ezt írta, tehát még nem hivatalos.kishaszi
Fasza. Ez azt jelenti, ha Kirby Wilsont túléljük, akkor teljes sikerrel zárult az off-season első fordulója, azaz az edzőkeringő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy néz ki Khan lehúzva a Miami GM kandidátus listáról . . .
Lesz dolga bőven (BB szerződés, fizetési sapka menedzsment...)kishaszi
Ezt hol olvastad?Soldados
BTSC-n hozták h egy májemi újságíró tegnap ezt írta, tehát még nem hivatalos.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt hallottátok, hogy állítólag a füvet kiveszik a tiltott szerek közül, mert az agyrázkódás felépülésénél segíthet 😀
by Goodell koncepciópolamalu
az végsó koncepció, hogy minden pályáralépő felnyom egy morfin-tapaszt és békésen lepörgetik az órát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Azt hallottátok, hogy állítólag a füvet kiveszik a tiltott szerek közül, mert az agyrázkódás felépülésénél segíthet 😀
by Goodell koncepció
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy néz ki Khan lehúzva a Miami GM kandidátus listáról . . .
Lesz dolga bőven (BB szerződés, fizetési sapka menedzsment...)kishaszi
Ezt hol olvastad?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy néz ki Khan lehúzva a Miami GM kandidátus listáról . . .
Lesz dolga bőven (BB szerződés, fizetési sapka menedzsment...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Kirby Wilson sajnos nagyon komoly jelöltje a Ravens-nek az OC posztra. 😕 Szerdán volt az első interjúja és pénteken már jön is neki a 2. interjú... Állítólag Harbó másik jelöltje házonbelüli, méghozzá a WR coachuk.Soldados
Shanahan is jön 2. interjúra, ők 3an vannak képben. De remélem Kirby lesz a választott.BaltimoreDefense
Hát én nem...szerintem jó lenne ott Shanahan! 😀Klaci79
Én is Shanahant támogatom, Kirby nem felel meg a Ravens magas elvárásainak biztosan 😀
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Kirby Wilson sajnos nagyon komoly jelöltje a Ravens-nek az OC posztra. 😕 Szerdán volt az első interjúja és pénteken már jön is neki a 2. interjú... Állítólag Harbó másik jelöltje házonbelüli, méghozzá a WR coachuk.Soldados
Shanahan is jön 2. interjúra, ők 3an vannak képben. De remélem Kirby lesz a választott.BaltimoreDefense
Hát én nem...szerintem jó lenne ott Shanahan! 😀
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Kirby Wilson sajnos nagyon komoly jelöltje a Ravens-nek az OC posztra. 😕 Szerdán volt az első interjúja és pénteken már jön is neki a 2. interjú... Állítólag Harbó másik jelöltje házonbelüli, méghozzá a WR coachuk.Soldados
Shanahan is jön 2. interjúra, ők 3an vannak képben. De remélem Kirby lesz a választott.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Munchak titeket választott. Szép húzás.Bondi
Na ez végre egy baromi jó húzás volt a csapattól. Kötődik is a csapathoz, ráadásul ezen a poszton az egyik legjobb szakember. A játékosállomány pedig megvan hozzá, hogy sikereket érjen el nálunk. Ezzel nagyot léphetünk előre! 😀Klaci79
Lehet valami elkerülte a figyelmemet, de ő hogy kötődik a csapathoz? Úgy tudtam egész karrierjét az Oilers/Titans franchise-nál töltötte.Jan
Scranton-ban (PA)született és nőtt fel, mint Steelers szurkoló! Vagy láttál már olyan Scranton-i srácot, aki nem Steelers szurkoló volt? 😀
Amúgy a depot írta róla!Klaci79
Jaja, pennsylvaniai születésű és gyerekként Steelers-szurkoló volt. Aztán az állam legjobb "futball egyetemén", a PSU-n játszott.Soldados
Az a Pánterz nem Nyitányílájon!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Munchak titeket választott. Szép húzás.Bondi
Na ez végre egy baromi jó húzás volt a csapattól. Kötődik is a csapathoz, ráadásul ezen a poszton az egyik legjobb szakember. A játékosállomány pedig megvan hozzá, hogy sikereket érjen el nálunk. Ezzel nagyot léphetünk előre! 😀Klaci79
Lehet valami elkerülte a figyelmemet, de ő hogy kötődik a csapathoz? Úgy tudtam egész karrierjét az Oilers/Titans franchise-nál töltötte.Jan
Scranton-ban (PA)született és nőtt fel, mint Steelers szurkoló! Vagy láttál már olyan Scranton-i srácot, aki nem Steelers szurkoló volt? 😀
Amúgy a depot írta róla!Klaci79
Jaja, pennsylvaniai születésű és gyerekként Steelers-szurkoló volt. Aztán az állam legjobb "futball egyetemén", a PSU-n játszott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!