Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
War szerintem még bettisnél is többet fog várni, hogy bejusson, ha bejut---

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Nem is értem ezt, pedig a többihez képest, de mindegy. Még 1 v. 2 év és Ward is jelölt lehet és akkor együtt bejuthatnak.
Woodley is írta, hogy egy vicc, hogy nem jutott be.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kár, pedig megérdemelné, nem kicsit...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Bettis idén sem jutott be a Hall of Fame-be.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Rooney szerint Pittsburgh sosem fog SB-t rendezni, mert kevés a szálloda, illetve nem elég nagy a Heinz Field, de támogatja a további "hideg" SB-ket, illetve a draftot szívesen Pittsburgh-be hozná.

- Olsavsky marad a def. assistant, a Bills mást választott LB coachnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Ike-hoz hasonlóan Keisel is ott van New Yorkban, és ő is lenyilatkozta, hogy szeretne a következő szezonban is nálunk játszani.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Úgy néz ki Ike az idei évet végigcsinálja és Steelerként vonul vissza, ezért akár a fizetéscsökkentést is vállalja a SB médianapján nyilatkozott: (ESPN)

He will have to accept a pay cut to return to the Steelers and a couple of things Taylor said on Thursday make it seem like he is open to one.

“You've got to understand it's a business,” Taylor said. “You've got to understand as a business it will always be a young man's sport and I understand that.”
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nekem nem... én is őt akartam, akkor miénk BobóTúrné! 'Oszt'csá'

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Adrian Peterson, Priest Holmes, Tony Richardson, Larry Johnson, Ronnie Brown and Ricky Williams
ezek az urak elég jó ajánlólevélnek tűnnek...
2000 óta dolgozik az nfl-ben...Bills-Chiefs 2001-07 -Dolphins 2008-10 -és a Vikings 2011-13-ig.
Nekem tetszik...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez csak a egyikfele, Gehardtal remélem csomagdíjas 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy tűnik eldőlt, hogy cserélünk a vikingekkel és James Saxon lett az RB edző!!!
Ha jól olvasom 9 játékos került a pro bowl-ba a kezei közül és 13 év alatt 7 játékos is 1000 yard felett teljesített!Klaci79
Most olvasom.
Remélem jó döntés volt, bár egyelőre ez is jó húzásnak tűnik nekem😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Úgy tűnik eldőlt, hogy cserélünk a vikingekkel és James Saxon lett az RB edző!!!
Ha jól olvasom 9 játékos került a pro bowl-ba a kezei közül és 13 év alatt 7 játékos is 1000 yard felett teljesített!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
ha nem lesz más, én megyek offesnive coordinatornak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487

Underappreciated HOF, Dokta Lesta und Mista Kreida 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szeretem az ilyen jellegű véleményeket:

 www.behindthesteelcurtain.com/2014/1/28/5353298/steelers-tim-lester-career-highlights

"Stats don't always measure a player's value to a team. Lester had only 80 touches and one touchdown during his eight-year career. Bettis did have sterling statistics, retiring as the fifth all time leading rushing in NFL history. He is up for the Hall-of-Fame again this upcoming weekend, and whenever he is enshrined in Canton, Ohio, a piece of Tim Lester is going in, too."

"Nem csak a húsz éveseké a világ, jeligére...", amikor a szürke eminenciások teljesítménye sincs lesöpörve az asztalról.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elhiszem, de attól még nekem "fura".

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Lehet én máshogy látom, de ezt elég furának gondolom. Én se mondom a főnökömnek, hogy elmegyek egy évre, de majd visszajövök, ha magasabb pozíciójú állást kapok, ami járna nekem vagy mi... Nyilván más szitu, de azért van analógia részben, és ez kissé nekem visszásnak tűnne. Amúgy a Vikes-szal szemben is.kishaszi
Nem lenne példátlan eset az NFL-ben.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Menék, jöhetne olyan, aki a finomcsiszolást is magas szinten űzi. Tamásbátyának adott a feladatt, kiderülhet nemsokára, hogy jöhet a kozármisleny csillag a séfnek, vagy sem. Uff.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Pedig lehet, hogy csak 1 évet kellett volna kibírnia Kirbynekkishaszi
pedig itt leírtad - nembírtaki, annyi, nemsírunk ménktovább


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lehet én máshogy látom, de ezt elég furának gondolom. Én se mondom a főnökömnek, hogy elmegyek egy évre, de majd visszajövök, ha magasabb pozíciójú állást kapok, ami járna nekem vagy mi... Nyilván más szitu, de azért van analógia részben, és ez kissé nekem visszásnak tűnne. Amúgy a Vikes-szal szemben is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Pedig lehet, hogy csak 1 évet kellett volna kibírnia Kirbynek, mert ha szar lesz a köv idény, akkor tuti repül TH, ha meg jó, akkor könnyen kaphatott volna megint HC állást - nyilván megint lesz legalább 3-4-5 üres poszt, ez gyakorlatilag 1-es odds, és ha előtör belőle az ego, akkkor le is pattan és,,,kishaszi
Miért kellett volna Wilsonnak maradnia ahhoz, hogy Haley esetleges távozása esetén jelölt lehessen az OC posztra? Minnesotából is gond nélkül visszajöhet egy év múlva, ha felajánlják neki az állást.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig lehet, hogy csak 1 évet kellett volna kibírnia Kirbynek, mert ha szar lesz a köv idény, akkor tuti repül TH, ha meg jó, akkor könnyen kaphatott volna megint HC állást - nyilván megint lesz legalább 3-4-5 üres poszt, ez gyakorlatilag 1-es odds, és ha előtör belőle az ego, akkkor le is pattan és,,,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 085 — Steelers fan
Olsavsky-t, aki nálunk def. assistant, interjúra hívta a Bills LB coach-nak. Hát jó lenne, ha maradna, Őt azért hoztuk, hogy megtörténik a LeBeau-Butler DC-váltás, akkor ő legyen Butler utódja. Kár lenne elveszíteni.

Kirby Wilson állítólag 2 ok miatt távozott. Egyrészt nem látta, hogy nálunk előbb-utóbb OC lehessen, másrészt állítólag Haleyvel nem jöttek ki jól.Soldados
"a game plan készítésébe inkább Kirby lesz bevonva (sztem), pont azért mert ő is ért hozzá"
Már nem egyeztek ezek szerint.
Olsavsky-val (is) kapcsolatban meg azért baromi nehéz úgy sakkozni, hogy ha majd az öreg elmén Te lészel a DC, Te meg az LB kócs, Te meg a defaszisztens... De várjatok türelemmel mert az Öreg még bírja, tolja, csinálja...
Van hűség, van lojalitás, de a kihívás, az előrelépés azonnali lehetősége azért nagy úr.
Az Öreg már vagy 4 éve folyamatosan visszavonul, szerencsére még bírja, de ennyi erővel még évekig "gátja" lehet az egyéni érdekeknek.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olsavsky-t, aki nálunk def. assistant, interjúra hívta a Bills LB coach-nak. Hát jó lenne, ha maradna, Őt azért hoztuk, hogy megtörténik a LeBeau-Butler DC-váltás, akkor ő legyen Butler utódja. Kár lenne elveszíteni.

Kirby Wilson állítólag 2 ok miatt távozott. Egyrészt nem látta, hogy nálunk előbb-utóbb OC lehessen, másrészt állítólag Haleyvel nem jöttek ki jól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Bobby Turner, fixálom, Frédi Móric ugye hatodik karikás vót, gyáre Bobby gyáresutianap
Byner se Rossz Bráun he?kishaszi
a Tampa idén nem fényeskedett, mellik bráun, mindenik bráun - vagy gyűjjön Sexon azt hozza át a németet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak