Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Továbbra is a Steelers az NFL egyetlen hatszoros Super Bowl-győztese! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
'76 egy jó év volt, akkor születtem 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
From ESPN: On this day in 1976, at Super Bowl X, the Steelers beat the Cowboys 21-17 to win their 2nd Vince Lombardi trophy.


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Horton lett a DC Tennessee-ben, Butler úgy tűnik "megmenekül".
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy depot lehozott érdekes statokat Munchakról: OL coachként 14 év alatt 4 emberéből lett Pro Bowler (ez nem túl nagy szám), de 5 különböző RB összesen 12 alkalommal érte el az 1000 futott yardot (ez viszont tiszteletet parancsoló), köztük CJ 2000 yardos szezonja. Ezen futók egyikére, Eddie George-ra nagyon hasonlít Bell stílusa. George 7 év alatt 8600 yardot és 56 TD-t futott Munchal OL-je mögött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az ILB draft tényleg ennyire nagy need? Azon kattog az agyam, hogy mi van akkor, ha Timmons mellett V. Williams-t és Polamalut, Foote-t rotálva képzeljük el a dolgokat, és még van Sylvester és Spence. Egyébként ott év közben nem éreztem különösebb problémát, már a védelem többi részéhez képest... és ne hanyagoljuk el azt sem, hogy nem mindegy, hogy mekkora/ milyen erős dögember játssza az NT-t 😊
Timmons - Ő Timmons.
Foote - ha marad.
V. Williams - Voltak pillanatai, futás ellen egész jók is, ha jól tudom a sebességét firtatják, hogy az nincs, de Farrior sem volt egy villám vili sosem emlékeim szerint.
Polamalu - mintha pedzegették volna, hogy ilyesmi is elképzelhető a jövőben, hogy egyre többet teszik oda majd "levezetni" részmunkaidőben, amire személy szerint kíváncsi lennék.
Sylvester - már amennyire van, gondolom FA, kell-e másnak?
Spence - ha úgy látja a stáb, hogy hadra fogható lesz valaha, de félek, hogy csak a Rooney-ék szociális érzékenysége miatt kapja a dellát, NE legyen igazam!

Már az egész azért érdekes, mert akkor máshova lehet jobban tolni a draftcetliket: NT, WR, CB (főleg, ha I. Taylort tényleg megpróbáljuk átképezni safetynek, aminek a sikerességére kb. 3,44% esélyt látok)

Egyébként úgy látom, hogy viszonylag nagy egyetértés van itt a fórumon, hogy CB, NT, WR (ábécé sorrendben értendő, előbbre is igaz) az igazán nagy szükség a csapatnál... és majd Tomlinék meghúzzák a pimaszt egy OL, TE, DE hármassal az első körben 😀 az lesz ám a vigalom 😀marescha
Kezdő kaliber 2 van: Timmons és Foote. Kéne mögéjük vki, mert ha vmelyik kidől, megint végünk van. Az azért elég luxus, hogy Troy iszonyat mennyiségű snapet játszott ILB-ként. A magam részéről Spence-ben nem hiszek (ha fel is épül, nem hiszem, hogy olyan szintet tudna hozni, amire szükségünk van), Williams-nek vagy épp Kion Wilsonnak még sokat kell tanulnia, Sly pedig egy jó backup és spec teamer. Én 3.körben szeretnék egy ILB-t, aki 2-3 év múlva stabil, Foote-szintű kezdő lehet.

A magam részéről Ike megtartásával a CB-needet nem érzem annyira égetőnek. Nálam ezért van 4. helyen ez a poszt. Allen-Gay-Ike 4. CB-nek elég a 4. kör. Ha elmegy Clark, akkor is van Troy és Shamarko és őszintén szólva sztem Will Allent is megtartjuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ILB így is úgy is kell sztem. Bár lehet a csapat ezt kitolja, ha Foote marad, de ha rajtam múlna, tuti húznék, pont azért mert LeBeau rendszerébe tanulni kell. És ha most elhúzzuk a dolgot, akkor majd 2015ben, vagy 2016-ban járunk úgy, hogy vkit be kell dobni a mélyvízbe...

Én maradok ennél: NT, WR, ILB, CB.

WR is qrvára kell: AB, Wheaton, Cotchery - ez rohadt kevés, ide mindenképpen kell egy korai WR. Első vagy második kör. Ez az egyik legtutibban megtippelhető húzásunk.Soldados
Ezek szerint te is Nixet szeretnéd első körben? Csak, mert NT-t írtál nem DL-t és abból nincs más rajta kívül.Shilkor
Jelenleg Nix párti vagyok, de DL is megfelel, ha Woods-ban látnak potenciált NT-ként, és akkor McLendon mehetne ki DE-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Az ILB draft tényleg ennyire nagy need? Azon kattog az agyam, hogy mi van akkor, ha Timmons mellett V. Williams-t és Polamalut, Foote-t rotálva képzeljük el a dolgokat, és még van Sylvester és Spence. Egyébként ott év közben nem éreztem különösebb problémát, már a védelem többi részéhez képest... és ne hanyagoljuk el azt sem, hogy nem mindegy, hogy mekkora/ milyen erős dögember játssza az NT-t 😊
Timmons - Ő Timmons.
Foote - ha marad.
V. Williams - Voltak pillanatai, futás ellen egész jók is, ha jól tudom a sebességét firtatják, hogy az nincs, de Farrior sem volt egy villám vili sosem emlékeim szerint.
Polamalu - mintha pedzegették volna, hogy ilyesmi is elképzelhető a jövőben, hogy egyre többet teszik oda majd "levezetni" részmunkaidőben, amire személy szerint kíváncsi lennék.
Sylvester - már amennyire van, gondolom FA, kell-e másnak?
Spence - ha úgy látja a stáb, hogy hadra fogható lesz valaha, de félek, hogy csak a Rooney-ék szociális érzékenysége miatt kapja a dellát, NE legyen igazam!

Már az egész azért érdekes, mert akkor máshova lehet jobban tolni a draftcetliket: NT, WR, CB (főleg, ha I. Taylort tényleg megpróbáljuk átképezni safetynek, aminek a sikerességére kb. 3,44% esélyt látok)

Egyébként úgy látom, hogy viszonylag nagy egyetértés van itt a fórumon, hogy CB, NT, WR (ábécé sorrendben értendő, előbbre is igaz) az igazán nagy szükség a csapatnál... és majd Tomlinék meghúzzák a pimaszt egy OL, TE, DE hármassal az első körben 😀 az lesz ám a vigalom 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
ILB így is úgy is kell sztem. Bár lehet a csapat ezt kitolja, ha Foote marad, de ha rajtam múlna, tuti húznék, pont azért mert LeBeau rendszerébe tanulni kell. És ha most elhúzzuk a dolgot, akkor majd 2015ben, vagy 2016-ban járunk úgy, hogy vkit be kell dobni a mélyvízbe...

Én maradok ennél: NT, WR, ILB, CB.

WR is qrvára kell: AB, Wheaton, Cotchery - ez rohadt kevés, ide mindenképpen kell egy korai WR. Első vagy második kör. Ez az egyik legtutibban megtippelhető húzásunk.Soldados
Ezek szerint te is Nixet szeretnéd első körben? Csak, mert NT-t írtál nem DL-t és abból nincs más rajta kívül.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónakKlaci79
Első körben DE/NT az mind1. CB viszont fontosabb, mint a WR szerintem.Shilkor
Elnézve a WR felhozatalt, hogy milyen játékosokhoz lehetne hozzájutni ha korán húznánk, hát komoly RZO-t tudnánk összehozni végre...lehet ez többet érne, mint a védelembe való első körKlaci79
Épp eleget húztunk már az O-ba elöl, oldja meg abból Haley. Ettől még húzhatunk WR-t a harmadik körtől kezdve, de annál hamarabb nem szeretném (esetleg, ha valaki nagy steal lecsúszik a 2. körben) A D rendbetétele sokkal nagyobb prioritást kell hogy élvezzen.Shilkor
Én tökéletesen megértem az álláspontod, egy 2. körben akkor egyezzünk ki 😀
Egy Robinson vagy egy Jordan Matthews bőven megtenné, ha egy jó védőt találnánk az első körben.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónakKlaci79
Első körben DE/NT az mind1. CB viszont fontosabb, mint a WR szerintem.Shilkor
Elnézve a WR felhozatalt, hogy milyen játékosokhoz lehetne hozzájutni ha korán húznánk, hát komoly RZO-t tudnánk összehozni végre...lehet ez többet érne, mint a védelembe való első körKlaci79
Épp eleget húztunk már az O-ba elöl, oldja meg abból Haley. Ettől még húzhatunk WR-t a harmadik körtől kezdve, de annál hamarabb nem szeretném (esetleg, ha valaki nagy steal lecsúszik a 2. körben) A D rendbetétele sokkal nagyobb prioritást kell hogy élvezzen.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ILB így is úgy is kell sztem. Bár lehet a csapat ezt kitolja, ha Foote marad, de ha rajtam múlna, tuti húznék, pont azért mert LeBeau rendszerébe tanulni kell. És ha most elhúzzuk a dolgot, akkor majd 2015ben, vagy 2016-ban járunk úgy, hogy vkit be kell dobni a mélyvízbe...

Én maradok ennél: NT, WR, ILB, CB.

WR is qrvára kell: AB, Wheaton, Cotchery - ez rohadt kevés, ide mindenképpen kell egy korai WR. Első vagy második kör. Ez az egyik legtutibban megtippelhető húzásunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónakKlaci79
Első körben DE/NT az mind1. CB viszont fontosabb, mint a WR szerintem.Shilkor
Elnézve a WR felhozatalt, hogy milyen játékosokhoz lehetne hozzájutni ha korán húznánk, hát komoly RZO-t tudnánk összehozni végre...lehet ez többet érne, mint a védelembe való első kör
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónakKlaci79
Első körben DE/NT az mind1. CB viszont fontosabb, mint a WR szerintem.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Micselnél inas HukkeeeePoookeee
 www.steelersdepot.com/2013/07/steelers-chris-hoke-coaching-intern-training-camp/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.kishaszi
Én most a DE/WR első két kör majd CB tartanám jónak
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Február 22-25.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?BigBen7
Ez a sorrend nekem meg is felelne, csak én lehet a WR-DE-t cserélném.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Foote 1,5 milláért igencsak jó lenne, ebben az esetben szerintem az első 3 körös ILB picket kizárhatjuk, marad a NT, CB, WR, DE....van itt eléggond de ezekrőlúgy a comibine-ig felesleges beszélni 😀

apropó, a Combine mikor is lesz idén?
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Tudom, de én láttam később is. Mindegy, lehet tévedek 😕 Pedig Őt csíptem.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is néztem, a honlapon hivatalosan nem, de mondom nem egy edzésről készült felvételen látta, edzőtábor pl, nyáron, hogy osztotta az észt.polamalu
TC alatt vannak "vendégek", akik besegítenek, pl Willie Parker is volt idén TC-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Foote is maradna😊
1,5 milla jövőre, remélem nem múlik ezen a horrbilis összegen, hogy kitöltse aszerződését!kishaszi
Ő nagyon kéne az öltöző, az ILB-depth és a rutin miatt is, meg hát egyelőre biztos, hogy jobb, mint a fiatalok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én is néztem, a honlapon hivatalosan nem, de mondom nem egy edzésről készült felvételen látta, edzőtábor pl, nyáron, hogy osztotta az észt.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát remélem meglesz rá a keret, jó lenne egy egészséges Foote, hogy tanítsa a fiatalokat
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AHa, nem vágtam, Titans OL azért meg volt persze😊, csak nem tudtam, hogy M&M keze van a dologban.


szerk: hát, baromira nem tanálom a cikket:/

de ez meg le lett:  www.behindthesteelcurtain.com/2014/1/6/5279222/steelers-offensive-line-coach-candidates-mike-munchakkishaszi
Munchak, ahogy visszavonult, rögtön edző lett (kevesen mondhatják el magukról, de LeBeau is ilyen) az Oilersnél, ahol az egész pályafutását töltötte játékosként is. 3 évig volt off. assistant, aztán kinevezték OL edzőnek, amit 14 éven át csinált, ami nem semmi, mígnem 2011-ben kinevezték HC-nak. Nála nagyobb nyereséget el sem tudnék képzelni, ha megnyernénk OL-edzőnek.

Ráadásul ahogy a cikkben is van, kicsit hazai gyerek, mert pennsylvaniai születésű és PSU játékosa volt college-ban.Soldados
Chris Hoke is edző lett a visszavonulás után. Legalábbis sokszor láttam felvételeken a csapat körül, papírokkal és osztogatva az utasításokat.polamalu
Én nem tudok róla, hogy Hoke tagja lenne az edzői stábnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!