Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Skins kinevezte Jay Grudent HC-nak, szóval Danny Smith marad ST Coach - legalábbis remélem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Juh, nézzétek a Raybenz sajttájt, nekünk es a vonal vóna jó, nem most nekiereszkedni valami Rodolfó megoldja, azér inkább mennyen a Kán májamiba. Magunk előtt toljuk talicskán a Cap-mentő átstruktúrálásokat és ezeknek ilyen végzete lesz, mint Harrison. De a Vugyli bérezés is már annyiszor át lett cincálva, hogy gyakorlatilag hozzá vagyunk kötve, amit én részemről nem bánok. Viszont mint szoktamvót említeni a Lewis/Taylor kérdéskörbő lett Ájk javára egy farnehéz tőkesúlyunk, amihez valahogy hozzá kell piszkálni, vagy belemegy a fizucsökkentésbe vagy marad a harrizoni út, Lewis egy szintén rohadtszűkös keppel rendelkező Szénc vette fel, fele akkora aláírási pénzzel, jó döntés volt?sutianap
Khan a liga egy legjobb cap managere. 😉 Úgyhogy én örülnék, ha maradna. 😛

És ahogy egyszer már kifejtettem, az átstruktúrálásoknak köszönhető a 2010-es és 2011-es évünk, úgyhogy jó volt az úgy, ahogy volt. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Juh, nézzétek a Raybenz sajttájt, nekünk es a vonal vóna jó, nem most nekiereszkedni valami Rodolfó megoldja, azér inkább mennyen a Kán májamiba. Magunk előtt toljuk talicskán a Cap-mentő átstruktúrálásokat és ezeknek ilyen végzete lesz, mint Harrison. De a Vugyli bérezés is már annyiszor át lett cincálva, hogy gyakorlatilag hozzá vagyunk kötve, amit én részemről nem bánok. Viszont mint szoktamvót említeni a Lewis/Taylor kérdéskörbő lett Ájk javára egy farnehéz tőkesúlyunk, amihez valahogy hozzá kell piszkálni, vagy belemegy a fizucsökkentésbe vagy marad a harrizoni út, Lewis egy szintén rohadtszűkös keppel rendelkező Szénc vette fel, fele akkora aláírási pénzzel, jó döntés volt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Érted? Nem? Akkor lássad. Látod? Nem látod? Na, látod!
😛
Naugye.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Én is értem, hogy te érted, meg, hogy itt mindenki érti azt amit mi értünk, de te érted-e valóban jól azt amit én értek????
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem én es, de lássuk be, azért Bugylibingának ez a fizuja sokk. Worilds úgyis megyen, ez 99%, tehát úgyse nem lehet elhajtani a PO sackrekordert, nyilván nincs is erről szó, mivel pont a nagy puttony miatt sok zombizseton marad kalpagalatt. Csak jeleztem vón, hogy ez egy sáros helyzet, nem akartam a világot megvállalni,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Én értem, csak kezdenek iljen visszatérő malac-csontok bumerángozni, hogy a Héli szar, a Vugyli szar - főleg olyan kontextusban, hogy Worldis mekkorát alkotott. Én is főszoktam dobni fosballonokat, hogy cseréljük el Rösztlibelkert, de emmost túlsürü, túlsürü...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sütikém, azért az Apollo rakétáit ma már nem sokra lehetne használni a múzeumon kívül😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
JH megöregedett, ezért sem tudott már idén sem, és nálunk (sérülések miatt sem) sem komolyan teljesíteni. Az is lehet, hogy a Bengals sem tartja majd meg, mert sok fiatal és jó képességű játékosa van. Igaz egy év van még a szerződéséből és azt csereként eltöltheti, de......
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Sajnálom Worildsot, menjen NFC-be, ez alap😊, főleg azért, mert Woodley szerintem nudli, legalábbis ehhez a zséhez. Simán bebizonyosodott hosszú távon, hogy Harrisonból élt igazán, és az igazi prémium pass-rusherektől elég messze van.kishaszi
hadjukmán, nézd meg JH mit karisnyált össze Vugyli nélkül. Ketten együtt kiemelkedőek voltak, JH meg kezdett rozsdálni, majd az Öreg összerakja azt a tandemet...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Mondjuk én pl, tudnék olyan keveset kérni, hogy nekem megérje és a Steelers se bánkódjon. Mondjuk vizes fiúnak heti 2-300 usd-ért ellennék 😀 Még néha szórakozhatnak is rajtam, egye fene, persze az már feláras lenne 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez ilyen, ha meggondolod, idén is csak akkor kezdett el marha jól játszani, amikor sérülés miatt kényszerűségből oldalt kellett váltania.
Wallace szerintem nem tudott volna olyan keveset kérni, hogy mindkét félnek megérje.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ja, nem is sajnálom Wallace-t egyáltalán, csak nem értettem meg a döntését. Tudom, hogy üzlet meg miegymás, de azért látunk számtalan példát aki azt mondja, hogy lehet jobban kapnék, de maradok, mert ez az otthonom. Na Wallace nem ilyen. Szerencsére Brown meg Ward klón és Ő ilyen. Imádom is a palit. Vettem is egy pulóvert a saját márkás termékeiből 😀 Worilds-et kimondottan sajnálni fogom és azért is igazából, mert ha tavaly robbant akkor hosszú távon maradhatott volna, és lehet nem JJ-t hozzuk, hanem a D falba erősítünk mondjuk. Sztóval lehet minden másként alakul. Igaz az is lehet, hogy pár év múlva mikor JJ lesz a liga legrettegettebb edge rushere akkor meg vigyorgunk, hogy de jó, hogy van nekünk.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én Wallace-t se. Ez üzlet is egyben, és nem lehet mindenkitől elvárni ugyanazt, különben uncsi lenne.😊 Viszont az is tudott volt, hogy 2 WR-nek nem tudunk 60 millás kontraktust adni, és az a jó, hogy a 2 szupcsi elkapóból volt egy, aki viszont alázatos is a tehetsége mellett, és Steelerses. Wallace-Ben kombó, hát, én ugyan csípem a def-minded footballt, de ez igazi ínyenc párosítás volt😊, viszont AB sokoldalúbb, és MW-nél volt egy szempont ami a neve mellé behúzható volt, AB-nál meg vagy 4. Szerintem egyébként ez egy rettenet könnyű döntése volt az FO-nak, hogy melyikük legyen a jövő embere.

Sajnálom Worildsot, menjen NFC-be, ez alap😊, főleg azért, mert Woodley szerintem nudli, legalábbis ehhez a zséhez. Simán bebizonyosodott hosszú távon, hogy Harrisonból élt igazán, és az igazi prémium pass-rusherektől elég messze van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ráadásul, visszanézve régebbi cuccokat, baromi fontos a ST. Méltatlanul el van feledve, de pl. a 2005-ös SB-ben is az az igazság, hogy igen fontos ST munkák voltak a regularban és PO-ban is, amik mind kellettek a végső sikerhez. Randle-Al (first ever WR to pass a TD in a SB😊) igen komoly sztorikat nyomott abban az évben, de az egész egység. Ami meg ezidáig a Tomlin érában igen foghíjas volt...

Worildsról én ugyanúgy lemondtam, ahogy Clark menni fog, mert kizárt, hogy Dudli gigaszerződése mellett meg tudjuk tartani. Előbbi nem egy veterán, aki itt van 10 éve és akkor majd itt diszkont lesz, meg nation-emotion attitűd, tuti menni fog, ahol kap nagyobb zsét.kishaszi
Őszintén nem is bántom érte, az idei nagyon jó éve volt, megmutatta, hogy sokra képes. Ahol kezdőként számítanak rá oda elmegy lehet még a zsé sem lesz sokkal nagyobb, csak a kezdő pozíció értékesebb. Wallace-al szemben Őt megértem. Burnell első számú volt, egyértelmű volt, hogy úgy számítanánk rá, tudta, hogy nem tudunk nagy pénzt adni, de hosszú távon számolnánk vele, Ő ezt leszarta és ment a pénz után, láthatjuk, jelenleg a futottak még kategóriában jegyzik a nagy pénzével, amivel tuti akarnak majd valamit kezdeni, mert ennyit nem ér. Worilds szerintem, ha elmegy sokat hallunk még róla, csak lehetőleg NFC csapathoz kerüljön, hogy ritkán találkozzunk 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ráadásul, visszanézve régebbi cuccokat, baromi fontos a ST. Méltatlanul el van feledve, de pl. a 2005-ös SB-ben is az az igazság, hogy igen fontos ST munkák voltak a regularban és PO-ban is, amik mind kellettek a végső sikerhez. Randle-Al (first ever WR to pass a TD in a SB😊) igen komoly sztorikat nyomott abban az évben, de az egész egység. Ami meg ezidáig a Tomlin érában igen foghíjas volt...

Worildsról én ugyanúgy lemondtam, ahogy Clark menni fog, mert kizárt, hogy Dudli gigaszerződése mellett meg tudjuk tartani. Előbbi nem egy veterán, aki itt van 10 éve és akkor majd itt diszkont lesz, meg nation-emotion attitűd, tuti menni fog, ahol kap nagyobb zsét.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
 m.steelers.com/s/30861/260?itemUri=-1771147341%2F141319510115212741315515109143
Ez alapján, még 5-7 évet jósol neki, persze lehet, hogy túlzás.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
@EdBouchette
3 of us just interviewed ‪#‎Steelers‬ Prez Art Rooney who says Ben Roethlisberger will be with the team long after his contract expires after 2015.
kishaszi
Rooney megtartotta szokásos évértékelő sajtótájékoztatóját, azon mondta ezt. Azaz Ben tuti, hogy 2015 után Steeler lesz. Viszont ami nagyon nem tetszett, azt mondta, nem biztos, hogy a mostani off-seasonban hosszabbítunk vele... Ezt azért lenne hatalmas hülyeség 1 évvel kitolni, mert a 2014-es capnek iszonyatosan nagy szüksége lenne, hogy ezzel is engedjenek a szorításon. Szóval ez a kijelentés előre vetíti, hogy ha lesz is hosszabbítás még idén, az tuti nem az FA-piac nyitása előtt lesz, így viszont szerintem a minimálisnál is kisebbre csökkent Worilds megtartásának esélye.

Rooney viszont azt is kijelentette, hogy ha a liga további büntetést eszközöl a Tomlin-ügy miatt, akkor fellebbez a klub. (Mondjuk ez nem is lehet kérdés)

És még egy rossz hír mára: Danny Smith ST coachot interjúra hívja a Skins a HC posztra. Ugye az idei év előtt 9 évet volt a Skins-nél ST coach és a játékosok nagy kedvence amúgy ott. Hát nem bánnám, ha nálunk maradna, pont 1-2 napja értekeztem róla, hogy Tomlin 6 év után végre talált egy embert, aki hosszútávú megoldás lehet a ST-re a stábjában.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
@EdBouchette
3 of us just interviewed ‪#‎Steelers‬ Prez Art Rooney who says Ben Roethlisberger will be with the team long after his contract expires after 2015.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Állítólag Omar Khant interjúra fogja hívni a Fins a megüresedett GM posztra.Soldados
Ha van vér a pucájában marad és rendbe rakja a fizetési sapkát (amihez kényszerűségből (mondták neki) ő is hozzájárult 😊) - úgy, hogy közben csapatunk is marad persze, de gondolom annyi pénz meg nincs a zsebében, hogy egy jó kis GM posztot kihagyjon 😊

Tényleg, itt nem nagyon hozta fel eddig senki, de nem lehet, hogy most nyáron kellene hosszabbítani Heywarddal, meg Pounceyval is? Csak azért, mert Heyward csak jövőre van nálunk eddig papíron, és ha csinál jövőre egy breakout seasont, akkor mélyen a zsebünkbe kell majd nyúlni, úgy érzem, hogy most még talán nem. Pounceynak is a kövi az uccsó éve + csak sérült szegényke, és már a térdsérülés nem olyan dolog, mint mondjuk 10 éve... helyre jönnek belőle az emberek, de azért még is csak térd. (tehát lehet spórolni) - csak franc tudja, hogy belefér-e ilyen manőver a jelenlegi fizetési sapkánkba, amely úgy áll a csapat fején, mint anno Aaron Smith fején a sisak...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Neee, szervezzünk tüntetéseket Pitt-ben. Indítsunk népi mozgalmat, hogy ne engedjük el 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Omar Khant interjúra fogja hívni a Fins a megüresedett GM posztra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
szóval már csak egy igazán jó OL-coachot kellene leakasztani és hát erre itt a legjobb alkalom. 😊Soldados
Odaadjuk Castillo-t 😛 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Tessenk historyt is óvasni, Dan Rooney a név, amit keresnek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hát ha csak arra gondolok hány HC-t fogyasztottunk 69 óta, 😀 Mérhetetlen az edzői étvágya a családnak. 😀