Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Én megértelek titeket fiaim, hogy viszketegség van a csőrötökben, de azt nem értem, hogy Ike meg mondjuk Móricka mér nem cseszi fel az agyatok, a teljesítmény/fizu és a sérülékenység okán és még Millert is előrébb sorolnám ebben a rangsorban Vugyli elé és a fennemlített jurijemberek közül mindegyik kivágásűával jóval nagyobb gempához jutnánk. Szóva akkor mennyi az icce? Merha mérünk mérjünk, de egyforma iccével mindenkinek, na!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én ezt értem, nem nekem kell megmagyarázni. Sokan a két embert szeretnék együtt, én erre reflektáltam. Nekem is, ha lenne rá esély Worilds lenne a választásom, a lent leírtak miatt (sérülés, nem olyan magas teljesítmény a pénzhez képest).
polamalu
Nem is neked írtam, hanem Szokolnak.

ja meg a fal, kellene a D falba is olyan ember aki pusztító, meg kellene találni Aaron Smith klónját 😀polamalu
Reméljük az már megvan Heyward személyében, mondjuk a másik oldalra jó lenne valaki, mert Ziggy elég borzalmas. Én Kieselt (+ Woodsot) hoznám vissza még egy évre és szívesen látnám a drafton valamelyik harcos ír fiatalembert első körben (Stephon Tuitt / Louis Nix). Nix NT, szóval akkor McLendon menne RDE-be.Shilkor
OK, csak így félreérthető volt 😀
Kieselt mindenképpen vissza kell igazolni, mert, ha hozunk is újoncot akkor is kell a mentor. Hood cserének jó lesz, másra nem jó, NT is kell, mondjuk jó lenne egy olyan mint a nagyseggű nagyfejű Hampton, de sajnos olyan NT nem terem minden sarkon 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én ezt értem, nem nekem kell megmagyarázni. Sokan a két embert szeretnék együtt, én erre reflektáltam. Nekem is, ha lenne rá esély Worilds lenne a választásom, a lent leírtak miatt (sérülés, nem olyan magas teljesítmény a pénzhez képest).
polamalu
Nem is neked írtam, hanem Szokolnak.

ja meg a fal, kellene a D falba is olyan ember aki pusztító, meg kellene találni Aaron Smith klónját 😀polamalu
Reméljük az már megvan Heyward személyében, mondjuk a másik oldalra jó lenne valaki, mert Ziggy elég borzalmas. Én Kieselt (+ Woodsot) hoznám vissza még egy évre és szívesen látnám a drafton valamelyik harcos ír fiatalembert első körben (Stephon Tuitt / Louis Nix). Nix NT, szóval akkor McLendon menne RDE-be.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Húú, ez nehéz. 3-4-es védelemben az OLB-k a sztárok a nagy gázsit keresők. Az egyetemekről azonban jóval kevesebb 3-4-es kész komplett játékos jön ki, olyan aki az Öregnél kezdeni tud és elit szinten, mondjuk azt, hogy soha. Vagyis a te meglátásod szerint menjünk neki az évnek a 2. éves JJ-vel akinek még ez az év minimum kell, hogy robbantson, és egy valahonnan hozott FA-val, vagy drafttal. Na mármost az FA majdnem ugyanazt elkérné mint Wugyli cap száma, merthogy mi rá vagyunk szorulva, Ő meg baromi jó játékos, ha meg nem akkor minek hozzuk. Vagyis a hátrányok kiütötték az előnyöket. A draftos újonc, ha iszonyat okos és a világ legnagyobb tehetsége, mondjuk október végére már komfortos, addigra állunk olyan 4-6-al megint. Vagy ha nem ennyire űber a srác akkor lásd JJ aki első körös, és idén szolid kezdő, de csak a pályán van, majd a következő évben már tudja is mit miért csinál, de még nem abban a minőségben, mert gondolkodnia kell és ez lelassítja, majd a 3. évében már egy kiforrott és tökéletes 3-4 OLB aki akár a legjobb is lehet a ligában a saját posztján. Ez két kidobott év volt. Vagy maradjon Vugyli, merthogy ez a legesélyesebb, és vele, a tudásával és JJ-vel egy frankó pass rush brigád épül ki. Worilds nélkül.
Lentebb leírtam, hogy Vugyli engedhetne is, de nem valószínű, hogy fog, annál nagyobb egó.polamalu
Alapvetően Woodleynak nem a fizetésével van a baj, hanem a fizetéséhez viszonyított produkciójával (bár hozzáteszem, véleményes, szerintem közel sem volt gyenge, sőt: felfele lógott ki!). Magyarul ha mondjuk Jared Allen nálunk pusztítana úgy, mint a Vikingsben, akkor nem lenne gond a rá kidobott pénz.

Még egyszer mondom: én azt nem értem, mi ez a nagy sírás-rívás Worilds után? Mert kb két hete Ő a téma, holott még Sanders megtartása is fontosabb kérdés lenne, mint a csere OLB-é. JJ jövőre pusztítani fog, Woodley nem volt rossz, csak a fizetéséhez képest, probléma megoldva.Szokol
Nem a csere OLB a kérdés, hanem a kezdő LOLB. Woodley utoljára a 2010-es szezont játszotta végig. Tavaly 4, idén 5 zacsit gyűjtött (előtte mindig megvolt neki legalább 9). Ehhez képest a capszámai:
2014: 13,6 M
2015: 14,1 M
2016: 12 M
Ezért próbáltam kimatekozni, hogy tudnánk megtartani Worildst.Shilkor
Én ezt értem, nem nekem kell megmagyarázni. Sokan a két embert szeretnék együtt, én erre reflektáltam. Nekem is, ha lenne rá esély Worilds lenne a választásom, a lent leírtak miatt (sérülés, nem olyan magas teljesítmény a pénzhez képest).
Viszont úgy tűnik nem lesz választási lehetőség. Vugyli marad, mert nem engedhetjük meg magunknak a rosteren tartását a két playának. Sanders mehet amerre lát. Idén kimagasló WR class jön ki, így hasonló képességű srácot még a 3. körben is találunk majd (AB egyébként hányadik körös is volt?? jelenleg Ő az első számú (tudom a választ, költői volt a kérdés)).
Cotcehry maradjon, mint öreg róka és tanítson.
ILB, CB, WR, S sokkal fontosabb jelenleg (S talán nem is annyira) minthogy újabb OLB-t lőjünk el, ja meg a fal, kellene a D falba is olyan ember aki pusztító, meg kellene találni Aaron Smith klónját 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Húú, ez nehéz. 3-4-es védelemben az OLB-k a sztárok a nagy gázsit keresők. Az egyetemekről azonban jóval kevesebb 3-4-es kész komplett játékos jön ki, olyan aki az Öregnél kezdeni tud és elit szinten, mondjuk azt, hogy soha. Vagyis a te meglátásod szerint menjünk neki az évnek a 2. éves JJ-vel akinek még ez az év minimum kell, hogy robbantson, és egy valahonnan hozott FA-val, vagy drafttal. Na mármost az FA majdnem ugyanazt elkérné mint Wugyli cap száma, merthogy mi rá vagyunk szorulva, Ő meg baromi jó játékos, ha meg nem akkor minek hozzuk. Vagyis a hátrányok kiütötték az előnyöket. A draftos újonc, ha iszonyat okos és a világ legnagyobb tehetsége, mondjuk október végére már komfortos, addigra állunk olyan 4-6-al megint. Vagy ha nem ennyire űber a srác akkor lásd JJ aki első körös, és idén szolid kezdő, de csak a pályán van, majd a következő évben már tudja is mit miért csinál, de még nem abban a minőségben, mert gondolkodnia kell és ez lelassítja, majd a 3. évében már egy kiforrott és tökéletes 3-4 OLB aki akár a legjobb is lehet a ligában a saját posztján. Ez két kidobott év volt. Vagy maradjon Vugyli, merthogy ez a legesélyesebb, és vele, a tudásával és JJ-vel egy frankó pass rush brigád épül ki. Worilds nélkül.
Lentebb leírtam, hogy Vugyli engedhetne is, de nem valószínű, hogy fog, annál nagyobb egó.polamalu
Alapvetően Woodleynak nem a fizetésével van a baj, hanem a fizetéséhez viszonyított produkciójával (bár hozzáteszem, véleményes, szerintem közel sem volt gyenge, sőt: felfele lógott ki!). Magyarul ha mondjuk Jared Allen nálunk pusztítana úgy, mint a Vikingsben, akkor nem lenne gond a rá kidobott pénz.

Még egyszer mondom: én azt nem értem, mi ez a nagy sírás-rívás Worilds után? Mert kb két hete Ő a téma, holott még Sanders megtartása is fontosabb kérdés lenne, mint a csere OLB-é. JJ jövőre pusztítani fog, Woodley nem volt rossz, csak a fizetéséhez képest, probléma megoldva.Szokol
Nem a csere OLB a kérdés, hanem a kezdő LOLB. Woodley utoljára a 2010-es szezont játszotta végig. Tavaly 4, idén 5 zacsit gyűjtött (előtte mindig megvolt neki legalább 9). Ehhez képest a capszámai:
2014: 13,6 M
2015: 14,1 M
2016: 12 M
Ezért próbáltam kimatekozni, hogy tudnánk megtartani Worildst.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Húú, ez nehéz. 3-4-es védelemben az OLB-k a sztárok a nagy gázsit keresők. Az egyetemekről azonban jóval kevesebb 3-4-es kész komplett játékos jön ki, olyan aki az Öregnél kezdeni tud és elit szinten, mondjuk azt, hogy soha. Vagyis a te meglátásod szerint menjünk neki az évnek a 2. éves JJ-vel akinek még ez az év minimum kell, hogy robbantson, és egy valahonnan hozott FA-val, vagy drafttal. Na mármost az FA majdnem ugyanazt elkérné mint Wugyli cap száma, merthogy mi rá vagyunk szorulva, Ő meg baromi jó játékos, ha meg nem akkor minek hozzuk. Vagyis a hátrányok kiütötték az előnyöket. A draftos újonc, ha iszonyat okos és a világ legnagyobb tehetsége, mondjuk október végére már komfortos, addigra állunk olyan 4-6-al megint. Vagy ha nem ennyire űber a srác akkor lásd JJ aki első körös, és idén szolid kezdő, de csak a pályán van, majd a következő évben már tudja is mit miért csinál, de még nem abban a minőségben, mert gondolkodnia kell és ez lelassítja, majd a 3. évében már egy kiforrott és tökéletes 3-4 OLB aki akár a legjobb is lehet a ligában a saját posztján. Ez két kidobott év volt. Vagy maradjon Vugyli, merthogy ez a legesélyesebb, és vele, a tudásával és JJ-vel egy frankó pass rush brigád épül ki. Worilds nélkül.
Lentebb leírtam, hogy Vugyli engedhetne is, de nem valószínű, hogy fog, annál nagyobb egó.polamalu
Alapvetően Woodleynak nem a fizetésével van a baj, hanem a fizetéséhez viszonyított produkciójával (bár hozzáteszem, véleményes, szerintem közel sem volt gyenge, sőt: felfele lógott ki!). Magyarul ha mondjuk Jared Allen nálunk pusztítana úgy, mint a Vikingsben, akkor nem lenne gond a rá kidobott pénz.

Még egyszer mondom: én azt nem értem, mi ez a nagy sírás-rívás Worilds után? Mert kb két hete Ő a téma, holott még Sanders megtartása is fontosabb kérdés lenne, mint a csere OLB-é. JJ jövőre pusztítani fog, Woodley nem volt rossz, csak a fizetéséhez képest, probléma megoldva.Szokol
Worildsnál nem csere OLB-ről van szó, hanem a kezdőről. Ha megtartjuk, akkor kezdőnek tartjuk meg Woodley helyére.

És ahogy többször mondtam, kicsit jobb caphelyzetben még csak kérdéses sem lenne, hogy Woodley cut, Worilds re-sign. Azonban a körülmények miatt 99%, hogy Woodley marad. Pedig sok szempontból járnánk jobban Worilds-szal, csak sajnos nem kivitelezhető jelenleg.

Sanders megtartása egyáltalán nem kulcskérdés, Worildsé sokkal inkább az lenne, mert a védelem épp a front-7 miatt szenved. Sanders viszont simán mehet máshova és Cotcheryt kell megtartani, plusz draftolni egy WR-t korán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát, Sütikém, Dzsémszt nem lesz nehéz behoznia, mivel Bugylika fiatal, előbbi meg már öregen ért meg agyilag is játékossá. ez a durva, hogy ha fiatalon nem lett volna 2x-esen köpültagyú, akkor mi végre lehetett vón vége az univerziumának. Amúgy meg pásszrés ide vagy oda, nem volt JH olyan zacskógyártó, mint kevin, a Züéd íjász, viszont sokoldalúbb volt, mivel futás ellen is ász volt, néha passz ellen meg legalább egy Jumbi.

Szokol: fizetést úgy is nézd, hogy mennyit egészséges. Mert a sok pénz kurvára kidobott pénz, ha épp a seggén forog a pálya helyett a zseton meg felmarkolva év végén a kórházban ugyanúgy.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Húú, ez nehéz. 3-4-es védelemben az OLB-k a sztárok a nagy gázsit keresők. Az egyetemekről azonban jóval kevesebb 3-4-es kész komplett játékos jön ki, olyan aki az Öregnél kezdeni tud és elit szinten, mondjuk azt, hogy soha. Vagyis a te meglátásod szerint menjünk neki az évnek a 2. éves JJ-vel akinek még ez az év minimum kell, hogy robbantson, és egy valahonnan hozott FA-val, vagy drafttal. Na mármost az FA majdnem ugyanazt elkérné mint Wugyli cap száma, merthogy mi rá vagyunk szorulva, Ő meg baromi jó játékos, ha meg nem akkor minek hozzuk. Vagyis a hátrányok kiütötték az előnyöket. A draftos újonc, ha iszonyat okos és a világ legnagyobb tehetsége, mondjuk október végére már komfortos, addigra állunk olyan 4-6-al megint. Vagy ha nem ennyire űber a srác akkor lásd JJ aki első körös, és idén szolid kezdő, de csak a pályán van, majd a következő évben már tudja is mit miért csinál, de még nem abban a minőségben, mert gondolkodnia kell és ez lelassítja, majd a 3. évében már egy kiforrott és tökéletes 3-4 OLB aki akár a legjobb is lehet a ligában a saját posztján. Ez két kidobott év volt. Vagy maradjon Vugyli, merthogy ez a legesélyesebb, és vele, a tudásával és JJ-vel egy frankó pass rush brigád épül ki. Worilds nélkül.
Lentebb leírtam, hogy Vugyli engedhetne is, de nem valószínű, hogy fog, annál nagyobb egó.polamalu
Alapvetően Woodleynak nem a fizetésével van a baj, hanem a fizetéséhez viszonyított produkciójával (bár hozzáteszem, véleményes, szerintem közel sem volt gyenge, sőt: felfele lógott ki!). Magyarul ha mondjuk Jared Allen nálunk pusztítana úgy, mint a Vikingsben, akkor nem lenne gond a rá kidobott pénz.

Még egyszer mondom: én azt nem értem, mi ez a nagy sírás-rívás Worilds után? Mert kb két hete Ő a téma, holott még Sanders megtartása is fontosabb kérdés lenne, mint a csere OLB-é. JJ jövőre pusztítani fog, Woodley nem volt rossz, csak a fizetéséhez képest, probléma megoldva.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi is ezt mondjuk Solodival, meg Ádival, de van aki szeretné meggyőzni magát, hogy csoda történik majd.
Nem mondom, hogy nem lenne jó, de esélytelen.
A Worilds 3-4 jó meccsről annyit, hogy idén ő lett a csapat sack királya 😀 8 sackkel, Vugyli 5 és Heyward is 5. Timmons Kiesel 4-4.polamalu
a másik oldalról meg annyit hogy az all-time No.5. stírölz zacsikirályról szaroznuk, Gildont nem biztos, hogy behozza de JH-t biztos, ánnyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mi is ezt mondjuk Solodival, meg Ádival, de van aki szeretné meggyőzni magát, hogy csoda történik majd.
Nem mondom, hogy nem lenne jó, de esélytelen.
A Worilds 3-4 jó meccsről annyit, hogy idén ő lett a csapat sack királya 😀 8 sackkel, Vugyli 5 és Heyward is 5. Timmons Kiesel 4-4.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Sztem ez a Woodley/Worilds kérdés már régen nem kérdés mivel nem is nagyon van miről beszélni, a helyzet egyszerűen nem enged mozgásteret ebben csak vmi extrém forgatókönyv alapján de olyan meg nem lesz.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodley vs Worilds egyáltalán miért kérdés?
Worilds Harrison helyére lett szánva. Ehhez képest 3 éven át teljesen súlytalan volt azon a poszton, ezért kellett oda ellőni még egy 1 kört tavaly. Értem én hogy a másik oldalon volt 4-5 jó meccse, de az a helyzet hogy oda már van emberünk, aki jobb mint Worilds.

Worilds bust. Lehet hogy egyébként jó OLB lesz belőle, de ahová mi húztuk, ott nem tudott elég jó lenni. (persze finomíthatjuk a dolgot, hogy nem bust, csak nem a neki megfelelő helyen akartuk játszani, de a lényeg ugyanaz: JH pótlására ellőttünk egy 2. kört, majd 3 év múlva egy 1. kört)Jan
Ez sem jó megközelítés. Ennyi erővel Timmons is bust, mert őt 1. körben Joey Porter helyére húztuk és hát a versenyben alulmaradt egy UDFA játékossal szemben, ezért 2 évig padozott...

Fel kell fogni, hogy LeBeau rendszerébe a front7-be nem tud azonnal jó teljesítményt nyújtani senki. Lehet Worilds-nak 3 év kellett, mire a 4.-re jó lett, de megnézzük, hogy Harrisonnak hány év kellett? Ha nem lennének olyan egyéb szempontok, mint a cap, akkor még csak kérdéses sem lenne, hogy Worildsot választja a FO Woodleyval szemben. Indoklást lásd korábbi HSZ-emben: fiatalabb, Woodley krónikus calf problémák miatt nem tudja végigjátszani az idényt, és Worilds új szerződése is olcsóbb lenne, mint Woodley jelenlegije, miközben a teljesítményük nagyjából ugyanolyan.Soldados
navárjál, azt hunnan tuggyuk, hogy Vördísz végigtuggya jáccani az idényeket?sutianap
Azt nem tudjuk, de azt igen, hogy Woodley nem. És nem azért, mert mindig történnek vele különböző kisebb gondok, hanem azért, mert krónikus (ez a lényeg) calf problémája van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Woodley vs Worilds egyáltalán miért kérdés?
Worilds Harrison helyére lett szánva. Ehhez képest 3 éven át teljesen súlytalan volt azon a poszton, ezért kellett oda ellőni még egy 1 kört tavaly. Értem én hogy a másik oldalon volt 4-5 jó meccse, de az a helyzet hogy oda már van emberünk, aki jobb mint Worilds.

Worilds bust. Lehet hogy egyébként jó OLB lesz belőle, de ahová mi húztuk, ott nem tudott elég jó lenni. (persze finomíthatjuk a dolgot, hogy nem bust, csak nem a neki megfelelő helyen akartuk játszani, de a lényeg ugyanaz: JH pótlására ellőttünk egy 2. kört, majd 3 év múlva egy 1. kört)Jan
Ez sem jó megközelítés. Ennyi erővel Timmons is bust, mert őt 1. körben Joey Porter helyére húztuk és hát a versenyben alulmaradt egy UDFA játékossal szemben, ezért 2 évig padozott...

Fel kell fogni, hogy LeBeau rendszerébe a front7-be nem tud azonnal jó teljesítményt nyújtani senki. Lehet Worilds-nak 3 év kellett, mire a 4.-re jó lett, de megnézzük, hogy Harrisonnak hány év kellett? Ha nem lennének olyan egyéb szempontok, mint a cap, akkor még csak kérdéses sem lenne, hogy Worildsot választja a FO Woodleyval szemben. Indoklást lásd korábbi HSZ-emben: fiatalabb, Woodley krónikus calf problémák miatt nem tudja végigjátszani az idényt, és Worilds új szerződése is olcsóbb lenne, mint Woodley jelenlegije, miközben a teljesítményük nagyjából ugyanolyan.Soldados
navárjál, azt hunnan tuggyuk, hogy Vördísz végigtuggya jáccani az idényeket?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodley vs Worilds egyáltalán miért kérdés?
Worilds Harrison helyére lett szánva. Ehhez képest 3 éven át teljesen súlytalan volt azon a poszton, ezért kellett oda ellőni még egy 1 kört tavaly. Értem én hogy a másik oldalon volt 4-5 jó meccse, de az a helyzet hogy oda már van emberünk, aki jobb mint Worilds.

Worilds bust. Lehet hogy egyébként jó OLB lesz belőle, de ahová mi húztuk, ott nem tudott elég jó lenni. (persze finomíthatjuk a dolgot, hogy nem bust, csak nem a neki megfelelő helyen akartuk játszani, de a lényeg ugyanaz: JH pótlására ellőttünk egy 2. kört, majd 3 év múlva egy 1. kört)Jan
Ez sem jó megközelítés. Ennyi erővel Timmons is bust, mert őt 1. körben Joey Porter helyére húztuk és hát a versenyben alulmaradt egy UDFA játékossal szemben, ezért 2 évig padozott...

Fel kell fogni, hogy LeBeau rendszerébe a front7-be nem tud azonnal jó teljesítményt nyújtani senki. Lehet Worilds-nak 3 év kellett, mire a 4.-re jó lett, de megnézzük, hogy Harrisonnak hány év kellett? Ha nem lennének olyan egyéb szempontok, mint a cap, akkor még csak kérdéses sem lenne, hogy Worildsot választja a FO Woodleyval szemben. Indoklást lásd korábbi HSZ-emben: fiatalabb, Woodley krónikus calf problémák miatt nem tudja végigjátszani az idényt, és Worilds új szerződése is olcsóbb lenne, mint Woodley jelenlegije, miközben a teljesítményük nagyjából ugyanolyan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Woodley vs Worilds egyáltalán miért kérdés?
Worilds Harrison helyére lett szánva. Ehhez képest 3 éven át teljesen súlytalan volt azon a poszton, ezért kellett oda ellőni még egy 1 kört tavaly. Értem én hogy a másik oldalon volt 4-5 jó meccse, de az a helyzet hogy oda már van emberünk, aki jobb mint Worilds.

Worilds bust. Lehet hogy egyébként jó OLB lesz belőle, de ahová mi húztuk, ott nem tudott elég jó lenni. (persze finomíthatjuk a dolgot, hogy nem bust, csak nem a neki megfelelő helyen akartuk játszani, de a lényeg ugyanaz: JH pótlására ellőttünk egy 2. kört, majd 3 év múlva egy 1. kört)
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Márpedig ez nem így van. Woodleyt és Worildsot nem lehet külön kezelni. Olyan szóba se kerül(het), hogy 3. játékos jöjjön. Vagy az egyik lesz, vagy a másik, mivel bármelyik megfelel adott feltételek esetén. De hogy nem hoznak a jövőre másodéves JJ mellé egy másik, rendszert nem ismerő játékost, az tuti.Soldados
Miért nem? Az egyik sokat keres és nem teljesít ennek megfelelően. A másiknak új szerződés kell (még az igényeit se ismerjük) és tucatjátékos, vagy legalább is hosszú távon még nem nyújtott maradandót.. Márpedig mi - legalább is remélem - a harmadik Steelers-curtain-t építjük, amibe a rendszerben elit játékosok kellenek. Miért ne lehetne FA? Mert nem szoktunk hozni? Irányítóval passzoltatni sem szoktunk ennyit, mint idén..Szokol
Ha Worilds megy, Woodley marad. Ezért. Nem fogunk jövőre kiállni egy másodévessel és egy rendszeridegen emberrel. Az kb halálos ítélet volna. Ilyen scenario nincs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ezt a matekot tavaly lejáccották, Vugyli marad Vördísz lejár, tehát húzunk egy OLB-t magasan, most ezen mit variálnának, mer volt egy kiugró éve, igen ő is a leendő zsugáér játszott. De kérdezem minek akarná az FO a tavalyi döntését keresztbeszarni???


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Nem is igazán Worilds-imádatról van szó, hanem Worilds vs Woodley kérdésben Worilds tűnik a racionálisabb választásnak. És őszintén szólva igen egyszerű, hogy miért. 1. Worilds fiatalabb, 2. Woodley 2-3 éve rendszeresen sérülésekkel küzd, a calf-problémája krónikusnak tekinthető, nem tudja végigjátszani a szezont, 3. Worilds legalább ugyanolyan teljesítményt nyújtott, mint Woodley, 4. Worilds új szerződése is sokkal olcsóbb lenne, mint Woodley jelenlegije. 5. Woodley teljesítménye elmarad a szerződéséhez képest, amellyel a Steelers történetének legjobban fizetett védője lett.Soldados
Akkor fogalmazzuk meg máshogy és kezeljük külön problémaként a két témát:
- Woodley a fizetéséhez képest gyengén produkál. Megoldás: paycut vagy cut. Ez esetben kell a posztjára valaki.
- Worilds: jól sikerült a legutóbbi szezonjának a második fele, lejár a szerződése. Capspace miatt nem tudjuk megtartani, távozik. Ez esetben kell a posztjára valaki.

Megoldás, mint közös halmaz: harmadik játékos. Ne függjön egymástól Worilds és Woodley sorsa, mindenki (a fórumon) ebben a két emberben gondolkozik, pedig van még másik 8 milliárd a Földön. Worilds elvesztése nem érvágás, tucatjátékos. Woodleyé szerintem szakmailag nagyobb, de ugye van az a fránya fizetési sapka, ami őt is helyettesíthetővé varázsolja.Szokol
Márpedig ez nem így van. Woodleyt és Worildsot nem lehet külön kezelni. Olyan szóba se kerül(het), hogy 3. játékos jöjjön. Vagy az egyik lesz, vagy a másik, mivel bármelyik megfelel adott feltételek esetén. De hogy nem hoznak a jövőre másodéves JJ mellé egy másik, rendszert nem ismerő játékost, az tuti.Soldados
Szerintem elképzelhető (szóba kerülhet) akár egy harmadik játékos is. Igaz az valami véglet-forgatókönyv (worst case or best case scenario) lehet maximum. Pl. Worilds lelép valahova jó lóvéért kezdő poziba (valamelyik csapat lát benne fantáziát), Woodley meg egy centit sem hajlandó mozdulni szerződés ügyben és a sapka miatt őt áldozzuk be. Miért ne? Valami rutint meg hozunk 1-2 évre és draftolunk valakit JJ másik oldalára. Vagy Woodley-t el tudjuk cserélni valamiért/valakiért...
Na már most ezek messze nem lenne logikus vagy/és ideális lehetőségek, de az NFL-ben annak ellenére, hogy nem fogalmatlanok dolgoznak GM-ekként és HC-kként és a menedzsmentekben valahogy minden évben történik valami eszméletlen baromság (pl. tavaly Dumervil esete a fax géppel, őrjítő cserék draftjogok körül, stb.). Miért ne lehetne valami ilyesmi pont most a Steelers háza táján? Aztán hogy az jó vagy rossz lenne, azt ki tudja? 😊
Mindezektől függetlenül a legnagyobb esély arra van, amit Te írtál Soldados természetesen, csak az élet néha furcsa. 😊
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Apropó, nézem a csapatokat a PO-ban, hát, a SF úgy döntős nyugaton, hogy semmivel nem erősebb az O-juk, mint a "miénk", sőt, a Panthersé sem az - nyilván brutál D -, szóval a Steelers idei D teljesítményét nézve kaptunk volna bárkitől 35-öt😛kishaszi
Nem bárkitől, de kaptunk, még többet is 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Húú, ez nehéz. 3-4-es védelemben az OLB-k a sztárok a nagy gázsit keresők. Az egyetemekről azonban jóval kevesebb 3-4-es kész komplett játékos jön ki, olyan aki az Öregnél kezdeni tud és elit szinten, mondjuk azt, hogy soha. Vagyis a te meglátásod szerint menjünk neki az évnek a 2. éves JJ-vel akinek még ez az év minimum kell, hogy robbantson, és egy valahonnan hozott FA-val, vagy drafttal. Na mármost az FA majdnem ugyanazt elkérné mint Wugyli cap száma, merthogy mi rá vagyunk szorulva, Ő meg baromi jó játékos, ha meg nem akkor minek hozzuk. Vagyis a hátrányok kiütötték az előnyöket. A draftos újonc, ha iszonyat okos és a világ legnagyobb tehetsége, mondjuk október végére már komfortos, addigra állunk olyan 4-6-al megint. Vagy ha nem ennyire űber a srác akkor lásd JJ aki első körös, és idén szolid kezdő, de csak a pályán van, majd a következő évben már tudja is mit miért csinál, de még nem abban a minőségben, mert gondolkodnia kell és ez lelassítja, majd a 3. évében már egy kiforrott és tökéletes 3-4 OLB aki akár a legjobb is lehet a ligában a saját posztján. Ez két kidobott év volt. Vagy maradjon Vugyli, merthogy ez a legesélyesebb, és vele, a tudásával és JJ-vel egy frankó pass rush brigád épül ki. Worilds nélkül.
Lentebb leírtam, hogy Vugyli engedhetne is, de nem valószínű, hogy fog, annál nagyobb egó.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Apropó, nézem a csapatokat a PO-ban, hát, a SF úgy döntős nyugaton, hogy semmivel nem erősebb az O-juk, mint a "miénk", sőt, a Panthersé sem az - nyilván brutál D -, szóval a Steelers idei D teljesítményét nézve kaptunk volna bárkitől 35-öt😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Márpedig ez nem így van. Woodleyt és Worildsot nem lehet külön kezelni. Olyan szóba se kerül(het), hogy 3. játékos jöjjön. Vagy az egyik lesz, vagy a másik, mivel bármelyik megfelel adott feltételek esetén. De hogy nem hoznak a jövőre másodéves JJ mellé egy másik, rendszert nem ismerő játékost, az tuti.Soldados
Miért nem? Az egyik sokat keres és nem teljesít ennek megfelelően. A másiknak új szerződés kell (még az igényeit se ismerjük) és tucatjátékos, vagy legalább is hosszú távon még nem nyújtott maradandót.. Márpedig mi - legalább is remélem - a harmadik Steelers-curtain-t építjük, amibe a rendszerben elit játékosok kellenek. Miért ne lehetne FA? Mert nem szoktunk hozni? Irányítóval passzoltatni sem szoktunk ennyit, mint idén..
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem is igazán Worilds-imádatról van szó, hanem Worilds vs Woodley kérdésben Worilds tűnik a racionálisabb választásnak. És őszintén szólva igen egyszerű, hogy miért. 1. Worilds fiatalabb, 2. Woodley 2-3 éve rendszeresen sérülésekkel küzd, a calf-problémája krónikusnak tekinthető, nem tudja végigjátszani a szezont, 3. Worilds legalább ugyanolyan teljesítményt nyújtott, mint Woodley, 4. Worilds új szerződése is sokkal olcsóbb lenne, mint Woodley jelenlegije. 5. Woodley teljesítménye elmarad a szerződéséhez képest, amellyel a Steelers történetének legjobban fizetett védője lett.Soldados
Akkor fogalmazzuk meg máshogy és kezeljük külön problémaként a két témát:
- Woodley a fizetéséhez képest gyengén produkál. Megoldás: paycut vagy cut. Ez esetben kell a posztjára valaki.
- Worilds: jól sikerült a legutóbbi szezonjának a második fele, lejár a szerződése. Capspace miatt nem tudjuk megtartani, távozik. Ez esetben kell a posztjára valaki.

Megoldás, mint közös halmaz: harmadik játékos. Ne függjön egymástól Worilds és Woodley sorsa, mindenki (a fórumon) ebben a két emberben gondolkozik, pedig van még másik 8 milliárd a Földön. Worilds elvesztése nem érvágás, tucatjátékos. Woodleyé szerintem szakmailag nagyobb, de ugye van az a fránya fizetési sapka, ami őt is helyettesíthetővé varázsolja.Szokol
Márpedig ez nem így van. Woodleyt és Worildsot nem lehet külön kezelni. Olyan szóba se kerül(het), hogy 3. játékos jöjjön. Vagy az egyik lesz, vagy a másik, mivel bármelyik megfelel adott feltételek esetén. De hogy nem hoznak a jövőre másodéves JJ mellé egy másik, rendszert nem ismerő játékost, az tuti.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Woodleynál a paycut, vagy a szerződés átalakítás jöhet szóba, viszont nem tudni, hogy Ő ehhez mennyire pozitívan áll hozzá. Ha reálisan nézi a dolgokat akkor azt mondja, hogy "ok, strukturáljunk és segítem a csapatot, nem tudom hozni azt a formát amiért a nagy zsét kaptam". Amennyiben igazán csapatjátékos akkor azt mondja, hogy "OK, csípjetek le a zsémből és azt adjátok oda Worildsnak, és akkor egy ütős OLB 3-as lehet a csapatnál, lehet rotálni és ha megsérülök lesz aki pótoljon".
Na most, hogy ezekből melyik valósul meg???????polamalu
Vagy csak pörögnek a dollárjelek a kis szeme előtt és mindkét verzió kuka.kittli
Az is lehet és akkor nem igazi csapatjátékos, és egyben megkaptuk a magyarázatot arra is, hogy miért nem a fizetéshez mért a teljesítménye. Én legalábbis.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Woodleynál a paycut, vagy a szerződés átalakítás jöhet szóba, viszont nem tudni, hogy Ő ehhez mennyire pozitívan áll hozzá. Ha reálisan nézi a dolgokat akkor azt mondja, hogy "ok, strukturáljunk és segítem a csapatot, nem tudom hozni azt a formát amiért a nagy zsét kaptam". Amennyiben igazán csapatjátékos akkor azt mondja, hogy "OK, csípjetek le a zsémből és azt adjátok oda Worildsnak, és akkor egy ütős OLB 3-as lehet a csapatnál, lehet rotálni és ha megsérülök lesz aki pótoljon".
Na most, hogy ezekből melyik valósul meg???????polamalu
Vagy csak pörögnek a dollárjelek a kis szeme előtt és mindkét verzió kuka.