Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudom megállni és nem bírózni. Szóval elájulunk a Rodgers meneküléstől, miközben fogja a tackle a már zsákoló DE-t és konkrétan hátulról leszedi az irányítóról....és nem mondom szép volt a pasz, de ha nézem mi miért kaptunk néha holdingot, Te jó édes isten....

Nem szurkolok senkinek, de nem szeretem, amikor ilyeneken dől el...Klemó
Közben a másik oldalon is egy holding és bár nem akkora, de így egál..

Mekkora meccs volt ez a GB-SF...huhh, ezért imádom ezt a játékot!!

Nagyot küzdött a GB, de az SF jobb volt ma azt gondolom....Klemó
sose múlik ilyeneken. 😉 Ha elég jó vagy, akkor nyerni fogsz. Itt mindig van következő play, amit meg lehet csinálni, vagy volt előző, amit meg kellett volna.

Amúgy ez volt az első nemcsak izgalmas, hanem igazán kibaszott jó és színvonalas meccs. Mindkét csapatnak nagy respect jár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Túl vagyok a PO-n, succopon, stb. Eskü.
De látva a Kc-t, meg ezt a bunglest... most baromira zavar, hogy nem jutottunk be.kishaszi
Hát igen ezt a Bengalst valószínűleg mi is vertük volna, de abba már nem szeretnék belegondolni mit kapott volna a jelenlegi D Manningéktől...

Más: nagy kár h nem tudtuk megtartani Keenan Lewist, ég és föld volt a különbség Saints secondary-ben a sérüléséig illetve utána. Simán shutdown cornerré vált idénre, vele azért picit jobban állnánk D-ben.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 201
Nem tudom megállni és nem bírózni. Szóval elájulunk a Rodgers meneküléstől, miközben fogja a tackle a már zsákoló DE-t és konkrétan hátulról leszedi az irányítóról....és nem mondom szép volt a pasz, de ha nézem mi miért kaptunk néha holdingot, Te jó édes isten....

Nem szurkolok senkinek, de nem szeretem, amikor ilyeneken dől el...Klemó
Közben a másik oldalon is egy holding és bár nem akkora, de így egál..

Mekkora meccs volt ez a GB-SF...huhh, ezért imádom ezt a játékot!!

Nagyot küzdött a GB, de az SF jobb volt ma azt gondolom....
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 201
Nem tudom megállni és nem bírózni. Szóval elájulunk a Rodgers meneküléstől, miközben fogja a tackle a már zsákoló DE-t és konkrétan hátulról leszedi az irányítóról....és nem mondom szép volt a pasz, de ha nézem mi miért kaptunk néha holdingot, Te jó édes isten....

Nem szurkolok senkinek, de nem szeretem, amikor ilyeneken dől el...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Túl vagyok a PO-n, succopon, stb. Eskü.
De látva a Kc-t, meg ezt a bunglest... most baromira zavar, hogy nem jutottunk be.kishaszi
Sajnos későn ébredtünk. A szezon 2. felében látott Steelers-nek ott lett volna a helye. De a szezon nem 8 meccsből áll, hanem 16-ból. Ez van. A lényeg, hogy jövőre onnan folytassuk, ahol idén abbahagytuk, akkor jövőre meglesz a csoport.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Túl vagyok a PO-n, succopon, stb. Eskü.
De látva a Kc-t, meg ezt a bunglest... most baromira zavar, hogy nem jutottunk be.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Dalton csak egy meccset adott Meskónak... 😊
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Valami Chuck Noll szülinapos. Máma.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A jelenleg legesélyesebb jelölt Bicknel helyére: Carolina assistant offensive line coach Ray Brown.
 ifitaintsteel.blogspot.hu/2014/01/after-firing-bicknell-steelers-already.html
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
OFF
Soldi, Endzone?
OFFdesider
Ezen a héten sajna tuti nem, de ezt mondtam neked múlt héten.Soldados
Mondtad, de hátha... 😊
És ha már Endzone, nem értettem tegnap, hogy mindenki mekkora Eagles-fan lett hirtelen a helyszínen, nincs az a fillér, amit tettem volna rájuk. És lőn... 😀
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
csak akkor orultem volna jobban a KC kiesesenek, ha egy kihagyott FG-al tortenik...bocs...ezt ki kellett magambol irnom! 😊xtaki
vajon jó volt e pihentetni a fél csapatot a múlt héten.Klaci79
Köze nem volt a vereségüknek a múlt heti pihentetéshez.
OFF:
Akkor lehetnek felróni hogyha álmosan kezdtek volna és elhúzott volna a Colts amit nem tudnak behozni, így meg csak szimplán a 2. félidőn ment el nekik és a sérülteken.laby
Az sosem fog kiderülni, hogy volt e hozzá köze. Ami a KC vereség egyértelmű oka volt, hogy a védelem otthon maradt. A sérülések ellenére is 28-ról illett volna megoldani, de a 2. félidőre egyértelműen jól videózott a Colts és még a korai hiba ellenére is talpra tudtak állni. Biztos ott rontották el, hogy fejben már elhitték. Bowe képtelenek voltak tartani a hazaiak, amikor már a 3. számú futó volt a pályán, én inkább a meccs elején is tapasztalt 7-8 yardos passzokkal haladtam volna. Na de "szerencsére" nem nekünk kell most magyarázni a lehetetlent. Luck előtt leveszem a kalapom, lehet tényleg megérte eldobni egy szezont a bérletárak ellenére. Most kapnak egy kis kárpótlást.Klaci79
Meg egy Manning vs Luck meccset.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
csak akkor orultem volna jobban a KC kiesesenek, ha egy kihagyott FG-al tortenik...bocs...ezt ki kellett magambol irnom! 😊xtaki
vajon jó volt e pihentetni a fél csapatot a múlt héten.Klaci79
Köze nem volt a vereségüknek a múlt heti pihentetéshez.
OFF:
Akkor lehetnek felróni hogyha álmosan kezdtek volna és elhúzott volna a Colts amit nem tudnak behozni, így meg csak szimplán a 2. félidőn ment el nekik és a sérülteken.laby
Az sosem fog kiderülni, hogy volt e hozzá köze. Ami a KC vereség egyértelmű oka volt, hogy a védelem otthon maradt. A sérülések ellenére is 28-ról illett volna megoldani, de a 2. félidőre egyértelműen jól videózott a Colts és még a korai hiba ellenére is talpra tudtak állni. Biztos ott rontották el, hogy fejben már elhitték. Bowe képtelenek voltak tartani a hazaiak, amikor már a 3. számú futó volt a pályán, én inkább a meccs elején is tapasztalt 7-8 yardos passzokkal haladtam volna. Na de "szerencsére" nem nekünk kell most magyarázni a lehetetlent. Luck előtt leveszem a kalapom, lehet tényleg megérte eldobni egy szezont a bérletárak ellenére. Most kapnak egy kis kárpótlást.
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
csak akkor orultem volna jobban a KC kiesesenek, ha egy kihagyott FG-al tortenik...bocs...ezt ki kellett magambol irnom! 😊xtaki
vajon jó volt e pihentetni a fél csapatot a múlt héten.Klaci79
Köze nem volt a vereségüknek a múlt heti pihentetéshez.
OFF:
Akkor lehetnek felróni hogyha álmosan kezdtek volna és elhúzott volna a Colts amit nem tudnak behozni, így meg csak szimplán a 2. félidőn ment el nekik és a sérülteken.

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Amit Luckék művelte, le a kalappal, az tény, hogy ennyi sérülést (kezdőemberek) nehéz elbírni.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bazz, nem hiszem el a KC-t és a Kócosokat. 38-7 után bealudtam...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
csak akkor orultem volna jobban a KC kiesesenek, ha egy kihagyott FG-al tortenik...bocs...ezt ki kellett magambol irnom! 😊xtaki
gonosz vagy...én nem örültem neki, de azért jólesik, hogy most az lesz a téma: vajon jó volt e pihentetni a fél csapatot a múlt héten. Az egész akkor lett volna érdekes ha az SD-től esnek ki, de szerintem ők is mennek majd holnap golfozni.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
OFF
Soldi, Endzone?
OFFdesider
Ezen a héten sajna tuti nem, de ezt mondtam neked múlt héten.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 234
csak akkor orultem volna jobban a KC kiesesenek, ha egy kihagyott FG-al tortenik...bocs...ezt ki kellett magambol irnom! 😊
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
OFF
Soldi, Endzone?
OFF
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mért megeszik szegényt?? Az nem tilos az USA-ban?? 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja és állítólag Haley marad, de Kirby Wilsonnak (RB Coach) és Tomlinnak is több beleszólása lesz az O-ba a jövőben.Soldados
Ez tényleg senkit nem érdekelt? 😊 Minimum egy jó kis trollkodásra számítottam, de még egy nyamvadt reakció sem érkezett rá. 😕 Pedig én felkészültem a PO-meccsek helyetti flame-áradatra. 😊Soldados
Ó elnézést...elmentünk a rossz irányba és mivel dolgozom is közben még nem találtam vissza.
Egyetértek azonban a döntéssel, bár nem tudom, hogy eddig miért nem ez történt.
Elég egyértelmű, hogy komoly energiákat szeretnénk fordítani jövőre a futásra és az idő kérdésére is. Vajon mit szól hozzá Haley, hogy csökken a beleszólása a döntésekbe?
Nekem egybként minden szempontból tetszik az irány, az OL edző elküldésével is egyetértettem, hiába a fejlődés, de futásban semmi nem történt és elsősorban ezért nem jutottunk PO-be. Legalábbis ezt mondanám első helyen ha sorrendet kellene állítani.Klaci79
Így nem annyira gáz, h marad Haley, mert a két fő probléma: a gyenge futás és az idióta management megoldására is van terv.

A futásnál a ZBS nem jött be, Bell úgy futott 3,5-ös átlaggal, h első kontakt után még rendszeresen hozzátett pár yardot. Ez elfogadhatatlan. Gondolom az új OL-coach-csal visszatérünk a PBS-hez, reméljük meghozza az eredményét. Ez a passzblokkolást nem befolyásolja (sokan aggódtak, h újra széttörik Bent), a PBS / ZBS futásblokkolási séma, a pass protectionre nincs hatással.

A másik probléma miatt van, h Tomlinnak és Wilsonnak is több beleszólása lesz az O-ba, reméljük kordában tudják tartani Haley faszságait.

+1 Ben is szeretné ha maradna, gondolom ez volt a fő ok, h nem vágtuk ki, hanem máshogy próbáljuk orvosolni a problémákat.Shilkor
Ez nagyjából jó összefoglalása annak, amit gondolok a dologról.

Annyi megjegyzésem van, hogy én inkább az elküldés mellett vettem volna, de ha már marad, akkor ez így (valamelyest) elfogadható számomra, aztán a puding próbája úgyis az evés lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ja és állítólag Haley marad, de Kirby Wilsonnak (RB Coach) és Tomlinnak is több beleszólása lesz az O-ba a jövőben.Soldados
Ez tényleg senkit nem érdekelt? 😊 Minimum egy jó kis trollkodásra számítottam, de még egy nyamvadt reakció sem érkezett rá. 😕 Pedig én felkészültem a PO-meccsek helyetti flame-áradatra. 😊Soldados
Ó elnézést...elmentünk a rossz irányba és mivel dolgozom is közben még nem találtam vissza.
Egyetértek azonban a döntéssel, bár nem tudom, hogy eddig miért nem ez történt.
Elég egyértelmű, hogy komoly energiákat szeretnénk fordítani jövőre a futásra és az idő kérdésére is. Vajon mit szól hozzá Haley, hogy csökken a beleszólása a döntésekbe?
Nekem egybként minden szempontból tetszik az irány, az OL edző elküldésével is egyetértettem, hiába a fejlődés, de futásban semmi nem történt és elsősorban ezért nem jutottunk PO-be. Legalábbis ezt mondanám első helyen ha sorrendet kellene állítani.Klaci79
Így nem annyira gáz, h marad Haley, mert a két fő probléma: a gyenge futás és az idióta management megoldására is van terv.

A futásnál a ZBS nem jött be, Bell úgy futott 3,5-ös átlaggal, h első kontakt után még rendszeresen hozzátett pár yardot. Ez elfogadhatatlan. Gondolom az új OL-coach-csal visszatérünk a PBS-hez, reméljük meghozza az eredményét. Ez a passzblokkolást nem befolyásolja (sokan aggódtak, h újra széttörik Bent), a PBS / ZBS futásblokkolási séma, a pass protectionre nincs hatással.

A másik probléma miatt van, h Tomlinnak és Wilsonnak is több beleszólása lesz az O-ba, reméljük kordában tudják tartani Haley faszságait.

+1 Ben is szeretné ha maradna, gondolom ez volt a fő ok, h nem vágtuk ki, hanem máshogy próbáljuk orvosolni a problémákat.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kinek????
Jaaa, hogy te őt húznád a 2. ban értem márpolamalu
Szerintem felesleges Brown meg Sanders mögé ilyen korán húzni 😀 (igen, célzok ezzel arra hogy meg kéne tartani emánuelt)BigBen7
Sanders megtartása gyakorlatilag képtelenség.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Kinek????
Jaaa, hogy te őt húznád a 2. ban értem márpolamalu
Szerintem felesleges Brown meg Sanders mögé ilyen korán húzni 😀 (igen, célzok ezzel arra hogy meg kéne tartani emánuelt)BigBen7
Egyrészt Sanders megtartása várhatóan nagyon sokba kerülne, másrészt egy ilyen jó felépítésű WR aranyat érne Brown mellett. De ez nézőpont kérdése. Én szívesen látnám Matthews-t a csapatban.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Kinek????
Jaaa, hogy te őt húznád a 2. ban értem márpolamalu
Szerintem felesleges Brown meg Sanders mögé ilyen korán húzni 😀 (igen, célzok ezzel arra hogy meg kéne tartani emánuelt)