Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem is igazán Worilds-imádatról van szó, hanem Worilds vs Woodley kérdésben Worilds tűnik a racionálisabb választásnak. És őszintén szólva igen egyszerű, hogy miért. 1. Worilds fiatalabb, 2. Woodley 2-3 éve rendszeresen sérülésekkel küzd, a calf-problémája krónikusnak tekinthető, nem tudja végigjátszani a szezont, 3. Worilds legalább ugyanolyan teljesítményt nyújtott, mint Woodley, 4. Worilds új szerződése is sokkal olcsóbb lenne, mint Woodley jelenlegije. 5. Woodley teljesítménye elmarad a szerződéséhez képest, amellyel a Steelers történetének legjobban fizetett védője lett.Soldados
Akkor fogalmazzuk meg máshogy és kezeljük külön problémaként a két témát:
- Woodley a fizetéséhez képest gyengén produkál. Megoldás: paycut vagy cut. Ez esetben kell a posztjára valaki.
- Worilds: jól sikerült a legutóbbi szezonjának a második fele, lejár a szerződése. Capspace miatt nem tudjuk megtartani, távozik. Ez esetben kell a posztjára valaki.

Megoldás, mint közös halmaz: harmadik játékos. Ne függjön egymástól Worilds és Woodley sorsa, mindenki (a fórumon) ebben a két emberben gondolkozik, pedig van még másik 8 milliárd a Földön. Worilds elvesztése nem érvágás, tucatjátékos. Woodleyé szerintem szakmailag nagyobb, de ugye van az a fránya fizetési sapka, ami őt is helyettesíthetővé varázsolja.Szokol
Márpedig ez nem így van. Woodleyt és Worildsot nem lehet külön kezelni. Olyan szóba se kerül(het), hogy 3. játékos jöjjön. Vagy az egyik lesz, vagy a másik, mivel bármelyik megfelel adott feltételek esetén. De hogy nem hoznak a jövőre másodéves JJ mellé egy másik, rendszert nem ismerő játékost, az tuti.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Woodleynál a paycut, vagy a szerződés átalakítás jöhet szóba, viszont nem tudni, hogy Ő ehhez mennyire pozitívan áll hozzá. Ha reálisan nézi a dolgokat akkor azt mondja, hogy "ok, strukturáljunk és segítem a csapatot, nem tudom hozni azt a formát amiért a nagy zsét kaptam". Amennyiben igazán csapatjátékos akkor azt mondja, hogy "OK, csípjetek le a zsémből és azt adjátok oda Worildsnak, és akkor egy ütős OLB 3-as lehet a csapatnál, lehet rotálni és ha megsérülök lesz aki pótoljon".
Na most, hogy ezekből melyik valósul meg???????polamalu
Vagy csak pörögnek a dollárjelek a kis szeme előtt és mindkét verzió kuka.kittli
Az is lehet és akkor nem igazi csapatjátékos, és egyben megkaptuk a magyarázatot arra is, hogy miért nem a fizetéshez mért a teljesítménye. Én legalábbis.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Woodleynál a paycut, vagy a szerződés átalakítás jöhet szóba, viszont nem tudni, hogy Ő ehhez mennyire pozitívan áll hozzá. Ha reálisan nézi a dolgokat akkor azt mondja, hogy "ok, strukturáljunk és segítem a csapatot, nem tudom hozni azt a formát amiért a nagy zsét kaptam". Amennyiben igazán csapatjátékos akkor azt mondja, hogy "OK, csípjetek le a zsémből és azt adjátok oda Worildsnak, és akkor egy ütős OLB 3-as lehet a csapatnál, lehet rotálni és ha megsérülök lesz aki pótoljon".
Na most, hogy ezekből melyik valósul meg???????polamalu
Vagy csak pörögnek a dollárjelek a kis szeme előtt és mindkét verzió kuka.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vugyli a Ti SzagMesteterek... a szitu erősen hasonló... harapjunk a kezünkbe, vagy milégyen?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Woodleynál a paycut, vagy a szerződés átalakítás jöhet szóba, viszont nem tudni, hogy Ő ehhez mennyire pozitívan áll hozzá. Ha reálisan nézi a dolgokat akkor azt mondja, hogy "ok, strukturáljunk és segítem a csapatot, nem tudom hozni azt a formát amiért a nagy zsét kaptam". Amennyiben igazán csapatjátékos akkor azt mondja, hogy "OK, csípjetek le a zsémből és azt adjátok oda Worildsnak, és akkor egy ütős OLB 3-as lehet a csapatnál, lehet rotálni és ha megsérülök lesz aki pótoljon".
Na most, hogy ezekből melyik valósul meg???????
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem azért se reális Woodley cut, mert 14 millás szerződést ilyetén módon semmissé tenni, az a management renoméjának is elég szarul néz ki. (+ a dead money mint olyan nem véletlenül kapta a nevét, azt meg rizikós bevállalni)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Nem is igazán Worilds-imádatról van szó, hanem Worilds vs Woodley kérdésben Worilds tűnik a racionálisabb választásnak. És őszintén szólva igen egyszerű, hogy miért. 1. Worilds fiatalabb, 2. Woodley 2-3 éve rendszeresen sérülésekkel küzd, a calf-problémája krónikusnak tekinthető, nem tudja végigjátszani a szezont, 3. Worilds legalább ugyanolyan teljesítményt nyújtott, mint Woodley, 4. Worilds új szerződése is sokkal olcsóbb lenne, mint Woodley jelenlegije. 5. Woodley teljesítménye elmarad a szerződéséhez képest, amellyel a Steelers történetének legjobban fizetett védője lett.Soldados
Akkor fogalmazzuk meg máshogy és kezeljük külön problémaként a két témát:
- Woodley a fizetéséhez képest gyengén produkál. Megoldás: paycut vagy cut. Ez esetben kell a posztjára valaki.
- Worilds: jól sikerült a legutóbbi szezonjának a második fele, lejár a szerződése. Capspace miatt nem tudjuk megtartani, távozik. Ez esetben kell a posztjára valaki.

Megoldás, mint közös halmaz: harmadik játékos. Ne függjön egymástól Worilds és Woodley sorsa, mindenki (a fórumon) ebben a két emberben gondolkozik, pedig van még másik 8 milliárd a Földön. Worilds elvesztése nem érvágás, tucatjátékos. Woodleyé szerintem szakmailag nagyobb, de ugye van az a fránya fizetési sapka, ami őt is helyettesíthetővé varázsolja.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Az biztos, hogy sehol nem kapna olyat, amit tőlünk. Egy fél idény miatt ugyanis senki nem fog nagy lét adni neki...Az egyértelmű ma már, hogy hosszút nem fog kapni most..Klemó
Senki sem egyéves szerződéssel fogja őt kínálgatni. Ami a "fél jó szezonért úgysem kap nagy lét" dolgot illeti, hidd el, nem egy olyan játékos volt már, aki ennél is jóval kevesebbért kapott nagy pénzt.

Worilds megtartása kétségtelenül csoda lenne. Egy szkenárió, mondjuk akkor, ha beajánljuk neki hogy júliustól hosszút kap, addig legyen elégedett egy egyévessel, vagy akár azzal, hogy a szabad piacra megy.Klemó
Ilyen meg csak szimplán nem létezik.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Worildsnál nem a nagy lé a kérdés, hanem a kezdő pozíció. Nálunk, csak csere lehet, mert JJ és Wugyli előtte lesz. Cserének meg túl jó.polamalu
Ha valahogy meg tudjuk tartani, akkor Woodley cut (június 1-én), szóval a kezdőpozíció itt is meglenne neki.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Worildsnál nem a nagy lé a kérdés, hanem a kezdő pozíció. Nálunk, csak csere lehet, mert JJ és Wugyli előtte lesz. Cserének meg túl jó.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
No most cirka annyi oddsra adják a Worilds fogadásomat Ádival, mint a Steelers PO-t 2-6 állásnál...😊) Node majdnem ott voltunk...van tehát esély...😊)

Worilds megtartása kétségtelenül csoda lenne. Egy szkenárió, mondjuk akkor, ha beajánljuk neki hogy júliustól hosszút kap, addig legyen elégedett egy egyévessel, vagy akár azzal, hogy a szabad piacra megy. Az biztos, hogy sehol nem kapna olyat, amit tőlünk. Egy fél idény miatt ugyanis senki nem fog nagy lét adni neki...Az egyértelmű ma már, hogy hosszút nem fog kapni most..
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem értem ezt a nagy Worilds-imádatot. Volt most egy fél jó szezonja. Azon kívül 2010 óta semmi. Woodleynak most volt egy gyengébb szezonja, azon kívül 2007 óta kiválóak. Hogy Harrisonból élt? Lehet. De akkor sem hiszem, hogy rosszabb játékos lenne Worildsnál. Ráadásul szerintem nem volt annyira rossz ebben a szezonban, mint mondjátok, "csak" nem volt kiemelkedő. Másképp fogalmazva a fizetéséhez képest nem volt elég jó.

Viszont még mindig valószínűbbnek tartom, hogy hosszú távon nagyobb karriert fut be, mint Worilds. Nagyon kockázatos lépés lenne a csere és annak se örülnék, ha cutolnánk Woodleyt. Lesznek még neki kiváló szezonjai, inkább nálunk, mint másnál!Szokol
Nem is igazán Worilds-imádatról van szó, hanem Worilds vs Woodley kérdésben Worilds tűnik a racionálisabb választásnak. És őszintén szólva igen egyszerű, hogy miért. 1. Worilds fiatalabb, 2. Woodley 2-3 éve rendszeresen sérülésekkel küzd, a calf-problémája krónikusnak tekinthető, nem tudja végigjátszani a szezont, 3. Worilds legalább ugyanolyan teljesítményt nyújtott, mint Woodley, 4. Worilds új szerződése is sokkal olcsóbb lenne, mint Woodley jelenlegije. 5. Woodley teljesítménye elmarad a szerződéséhez képest, amellyel a Steelers történetének legjobban fizetett védője lett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Én nem értem ezt a nagy Worilds-imádatot. Volt most egy fél jó szezonja. Azon kívül 2010 óta semmi. Woodleynak most volt egy gyengébb szezonja, azon kívül 2007 óta kiválóak. Hogy Harrisonból élt? Lehet. De akkor sem hiszem, hogy rosszabb játékos lenne Worildsnál. Ráadásul szerintem nem volt annyira rossz ebben a szezonban, mint mondjátok, "csak" nem volt kiemelkedő. Másképp fogalmazva a fizetéséhez képest nem volt elég jó.

Viszont még mindig valószínűbbnek tartom, hogy hosszú távon nagyobb karriert fut be, mint Worilds. Nagyon kockázatos lépés lenne a csere és annak se örülnék, ha cutolnánk Woodleyt. Lesznek még neki kiváló szezonjai, inkább nálunk, mint másnál!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Depoton elég sok elemzés volt az elmúlt hetekben a témáról és nekem cseppet sem tűnik úgy, hogy valós döntési helyzetben lennénk. A depot pedig igencsak pontosan szokott dolgozni capszámokban is. De reálisan nézve számomra is lehetetlennek tűnik, hogy júniusig együtt cipeljük Worilds új szerződését és Woodley-t. Akkor meg kb senkit nem tudnánk igazolni júni 1-ig, ami nyilván nem lehet opció, mert a future contractosok nélkül kb 40-n vagyunk. Márpedig Dwyert, Cotcheryt, és leglább 2 DL-t addig újra kéne igazolni. Én egyáltalán nem érzem ezt megvalósíthatónak.

Ha viszont elviekben tesszük fel a kérdést, akkor nyilván Worilds megtartása lenne a jobb. Meglátjuk. Érdekes lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Troy hosszabbítását én szorgalmaznám, de az sem biztos azért. Mindenesetre Te nagyon optimistán számolod a cap space-t, pedig nem lesz ez ilyen egyszerű. Worilds megtartásának esélye minimális.Soldados
Jó, hagyjuk a cap spacet meg az átstrukturálásokat (úgysem tudjuk a pontos számokat meg igényeket), maradjunk az eredeti kérdésnél: Woodley vagy Worilds? Woodley idén13.6M. A draftoltakra + a szezon tartalékra kell kb. 7M, ezt a pénzt akkor is elő kell teremteni, ha marad Lamarr. Ha viszont Worilds mellett döntünk akkor Woodley június 1. utáni cutolásával meglesz 8M. Ez "csak" 1M-val több, mint amit Woodley maradása esetén ki kell gazdálkodni. Tehát ez alapján dönthetünk Worilds mellett, a nehézséget az okozza, h júniusig el kell bírni valahogy Woodley fizuját is. Ez megoldható azzal, h Worilds szerődését úgy alakítjuk ki, h akkor legyen nagyobb a cap száma, amikor már nem lesz dead money Woodley miatt (2016-tól).
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy hosszabbítását én szorgalmaznám, de az sem biztos azért. Mindenesetre Te nagyon optimistán számolod a cap space-t, pedig nem lesz ez ilyen egyszerű. Worilds megtartásának esélye minimális.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Értem én es, de lássuk be, azért Bugylibingának ez a fizuja sokk. Worilds úgyis megyen, ez 99%, tehát úgyse nem lehet elhajtani a PO sackrekordert, nyilván nincs is erről szó, mivel pont a nagy puttony miatt sok zombizseton marad kalpagalatt. Csak jeleztem vón, hogy ez egy sáros helyzet, nem akartam a világot megvállalni,kishaszi
Woodley idén 13.5 misi, jövőre: 14.1, 2016-ban meg 12. Ha júni 1 után cutoljuk, akkor idén nyerünk 8 misi caphelyet, jövőre meg 5.5-öt. Ha Worilds tudja hozni legalább azt a szintet, mint Lamarr (idei éve alapján úgy tűnik, h tudja) és belemegy egy évi max 6.75 misis szerződésbe, akkor megéri hosszabbítani vele, mert az első 2 évben lóvéban egálban van azzal, mintha Woodley maradna, 2016-ban meg nyerünk vele 5.25 misi caphelyet és van egy 4 évvel fiatalabb playánk.Shilkor
Hát én nem látom, hogy férnénk a sapka alá júni 1-ig (Woodley esetleges cutjáig), ha Worilds-szal hosszabbítunk. Főleg úgy, hogy kiderült, Ben hosszabbítása (amivel jó sok capet nyerhetnénk) nem fog megvalósulni az elkövetkezendő 1 hónapban. Worilds megtartására kb 0,1% esélyt látok jelenleg. És nem azért mert nem akarnánk, hanem mert nem megvalósítható cap szempontból.Soldados
Levi Brown cut + Ike & Troy restructure/paycut után lenne kb 7 misi caphelyünk. Millerrel és Pouncey-val is lehetne hosszabbítani (utolsó éve mindkettőnek), azzal is nyerhetnénk még pár millát. Esetleg még Foote cut (1.1 M). Nem mondom h sima ügy, de szerintem nem lehetetlen, sok múlik azon, h mennyit kérne Worilds. Ha 6-7 körül lenne a pénze, ahogy írtam, akkor is meg lehetne oldani, h 2016-ra legyen magasabb capszáma, amikor már nincs dead money Woodley után. Rajt kívül még Sanders/Cotchery akinek szerződést kéne adni + pár kiegészítő embernek.Shilkor
Nem hinném, hogy ezzel a 3 move-val 7 millával a cap alá kerülnénk, ugyanis kb 10-zel vagyunk most felette, bár persze egyelőre nem ismert a konkrét 2014-es cap number. Pounceyval pedig sztem nem hosszabbítunk az állandó egészségügyi gondok miatt, plusz mivel neki rookie szerződése van, ezért azzal nemhogy javulna, hanem romlana a caphelyzet. Továbbá talán ha 40 játékosunk van szerződés alatt, azaz az nem pálya, hogy csak Worildsot megtartjuk komoly összegért, azt mást meg nem. Ez nem jó. Ugyanis vissza kell hozni Cotcheryt, Dwyert, sztem a Hood/Keisel kettős egyikét, plusz Woodsot. Szóval Worilds kb no chance.Soldados
Én ezzel számolgattam:  overthecap.com/calculator/?Team=Steelers
Itt 128 milliós cappel számolnak.

Levi Brown: 6,25 M
Ike: 12 M -> 6 M = 6 M
Troy: 10,9 M -> 5 M = 5,9 M
összesen: 18,15 M

10,9 M-val vagyunk a sapka felett e szerint. 18,15 - 10,9 = 7,25 M
Esetleg még Miller 9,4 -> 4,4 = 5M. Összesen 12,25. Ennyiből már meg lehetne oldani az összes hosszabbítást. Ráadásul ez 4 olyan lépés, amiből az első 3-ra elég komoly esély van (jó a paycut + restructure számok nem pont ezek lesznek, de szerintem nagyjából reális lehet).Shilkor
Abban sem hiszek, hogy Troynál paycut lesz. Még mindig ő a legjobb védőnk, a legnagyobb playmakerünk. Továbbra is tartom, hogy BB hosszabbítása nélkül no chance Worilds megtartása - sajnos.Soldados
Hosszabbítunk Troy-jal +2 évre, úgy le lehet vinni a fizuját 5 milla környékére.

Összesen 12,25. Ennyiből már meg lehetne oldani az összes hosszabbítást.Shilkor
Ebből még lejön az idei draft class fizetése és a szezonra szükséges tartalék, és máris 5 milliós cap space körül vagyunk. Mellesleg a 128 milliós cap limit is egy eléggé optimista jóslat, a paycutokkal/átstrukturálásokkal megtakarítható összeg nem különben.vassadi
A draftoltakra + a tartalékra ott lesz Woodley 8 millája júni 1-től.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Összesen 12,25. Ennyiből már meg lehetne oldani az összes hosszabbítást.Shilkor
Ebből még lejön az idei draft class fizetése és a szezonra szükséges tartalék, és máris 5 milliós cap space körül vagyunk. Mellesleg a 128 milliós cap limit is egy eléggé optimista jóslat, a paycutokkal/átstrukturálásokkal megtakarítható összeg nem különben.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem én es, de lássuk be, azért Bugylibingának ez a fizuja sokk. Worilds úgyis megyen, ez 99%, tehát úgyse nem lehet elhajtani a PO sackrekordert, nyilván nincs is erről szó, mivel pont a nagy puttony miatt sok zombizseton marad kalpagalatt. Csak jeleztem vón, hogy ez egy sáros helyzet, nem akartam a világot megvállalni,kishaszi
Woodley idén 13.5 misi, jövőre: 14.1, 2016-ban meg 12. Ha júni 1 után cutoljuk, akkor idén nyerünk 8 misi caphelyet, jövőre meg 5.5-öt. Ha Worilds tudja hozni legalább azt a szintet, mint Lamarr (idei éve alapján úgy tűnik, h tudja) és belemegy egy évi max 6.75 misis szerződésbe, akkor megéri hosszabbítani vele, mert az első 2 évben lóvéban egálban van azzal, mintha Woodley maradna, 2016-ban meg nyerünk vele 5.25 misi caphelyet és van egy 4 évvel fiatalabb playánk.Shilkor
Hát én nem látom, hogy férnénk a sapka alá júni 1-ig (Woodley esetleges cutjáig), ha Worilds-szal hosszabbítunk. Főleg úgy, hogy kiderült, Ben hosszabbítása (amivel jó sok capet nyerhetnénk) nem fog megvalósulni az elkövetkezendő 1 hónapban. Worilds megtartására kb 0,1% esélyt látok jelenleg. És nem azért mert nem akarnánk, hanem mert nem megvalósítható cap szempontból.Soldados
Levi Brown cut + Ike & Troy restructure/paycut után lenne kb 7 misi caphelyünk. Millerrel és Pouncey-val is lehetne hosszabbítani (utolsó éve mindkettőnek), azzal is nyerhetnénk még pár millát. Esetleg még Foote cut (1.1 M). Nem mondom h sima ügy, de szerintem nem lehetetlen, sok múlik azon, h mennyit kérne Worilds. Ha 6-7 körül lenne a pénze, ahogy írtam, akkor is meg lehetne oldani, h 2016-ra legyen magasabb capszáma, amikor már nincs dead money Woodley után. Rajt kívül még Sanders/Cotchery akinek szerződést kéne adni + pár kiegészítő embernek.Shilkor
Nem hinném, hogy ezzel a 3 move-val 7 millával a cap alá kerülnénk, ugyanis kb 10-zel vagyunk most felette, bár persze egyelőre nem ismert a konkrét 2014-es cap number. Pounceyval pedig sztem nem hosszabbítunk az állandó egészségügyi gondok miatt, plusz mivel neki rookie szerződése van, ezért azzal nemhogy javulna, hanem romlana a caphelyzet. Továbbá talán ha 40 játékosunk van szerződés alatt, azaz az nem pálya, hogy csak Worildsot megtartjuk komoly összegért, azt mást meg nem. Ez nem jó. Ugyanis vissza kell hozni Cotcheryt, Dwyert, sztem a Hood/Keisel kettős egyikét, plusz Woodsot. Szóval Worilds kb no chance.Soldados
Én ezzel számolgattam:  overthecap.com/calculator/?Team=Steelers
Itt 128 milliós cappel számolnak.

Levi Brown: 6,25 M
Ike: 12 M -> 6 M = 6 M
Troy: 10,9 M -> 5 M = 5,9 M
összesen: 18,15 M

10,9 M-val vagyunk a sapka felett e szerint. 18,15 - 10,9 = 7,25 M
Esetleg még Miller 9,4 -> 4,4 = 5M. Összesen 12,25. Ennyiből már meg lehetne oldani az összes hosszabbítást. Ráadásul ez 4 olyan lépés, amiből az első 3-ra elég komoly esély van (jó a paycut + restructure számok nem pont ezek lesznek, de szerintem nagyjából reális lehet).Shilkor
Abban sem hiszek, hogy Troynál paycut lesz. Még mindig ő a legjobb védőnk, a legnagyobb playmakerünk. Továbbra is tartom, hogy BB hosszabbítása nélkül no chance Worilds megtartása - sajnos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Értem én es, de lássuk be, azért Bugylibingának ez a fizuja sokk. Worilds úgyis megyen, ez 99%, tehát úgyse nem lehet elhajtani a PO sackrekordert, nyilván nincs is erről szó, mivel pont a nagy puttony miatt sok zombizseton marad kalpagalatt. Csak jeleztem vón, hogy ez egy sáros helyzet, nem akartam a világot megvállalni,kishaszi
Woodley idén 13.5 misi, jövőre: 14.1, 2016-ban meg 12. Ha júni 1 után cutoljuk, akkor idén nyerünk 8 misi caphelyet, jövőre meg 5.5-öt. Ha Worilds tudja hozni legalább azt a szintet, mint Lamarr (idei éve alapján úgy tűnik, h tudja) és belemegy egy évi max 6.75 misis szerződésbe, akkor megéri hosszabbítani vele, mert az első 2 évben lóvéban egálban van azzal, mintha Woodley maradna, 2016-ban meg nyerünk vele 5.25 misi caphelyet és van egy 4 évvel fiatalabb playánk.Shilkor
Hát én nem látom, hogy férnénk a sapka alá júni 1-ig (Woodley esetleges cutjáig), ha Worilds-szal hosszabbítunk. Főleg úgy, hogy kiderült, Ben hosszabbítása (amivel jó sok capet nyerhetnénk) nem fog megvalósulni az elkövetkezendő 1 hónapban. Worilds megtartására kb 0,1% esélyt látok jelenleg. És nem azért mert nem akarnánk, hanem mert nem megvalósítható cap szempontból.Soldados
Levi Brown cut + Ike & Troy restructure/paycut után lenne kb 7 misi caphelyünk. Millerrel és Pouncey-val is lehetne hosszabbítani (utolsó éve mindkettőnek), azzal is nyerhetnénk még pár millát. Esetleg még Foote cut (1.1 M). Nem mondom h sima ügy, de szerintem nem lehetetlen, sok múlik azon, h mennyit kérne Worilds. Ha 6-7 körül lenne a pénze, ahogy írtam, akkor is meg lehetne oldani, h 2016-ra legyen magasabb capszáma, amikor már nincs dead money Woodley után. Rajt kívül még Sanders/Cotchery akinek szerződést kéne adni + pár kiegészítő embernek.Shilkor
Nem hinném, hogy ezzel a 3 move-val 7 millával a cap alá kerülnénk, ugyanis kb 10-zel vagyunk most felette, bár persze egyelőre nem ismert a konkrét 2014-es cap number. Pounceyval pedig sztem nem hosszabbítunk az állandó egészségügyi gondok miatt, plusz mivel neki rookie szerződése van, ezért azzal nemhogy javulna, hanem romlana a caphelyzet. Továbbá talán ha 40 játékosunk van szerződés alatt, azaz az nem pálya, hogy csak Worildsot megtartjuk komoly összegért, azt mást meg nem. Ez nem jó. Ugyanis vissza kell hozni Cotcheryt, Dwyert, sztem a Hood/Keisel kettős egyikét, plusz Woodsot. Szóval Worilds kb no chance.Soldados
Én ezzel számolgattam:  overthecap.com/calculator/?Team=Steelers
Itt 128 milliós cappel számolnak.

Levi Brown: 6,25 M
Ike: 12 M -> 6 M = 6 M
Troy: 10,9 M -> 5 M = 5,9 M
összesen: 18,15 M

10,9 M-val vagyunk a sapka felett e szerint. 18,15 - 10,9 = 7,25 M
Esetleg még Miller 9,4 -> 4,4 = 5M. Összesen 12,25. Ennyiből már meg lehetne oldani az összes hosszabbítást. Ráadásul ez 4 olyan lépés, amiből az első 3-ra elég komoly esély van (jó a paycut + restructure számok nem pont ezek lesznek, de szerintem nagyjából reális lehet).
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem én es, de lássuk be, azért Bugylibingának ez a fizuja sokk. Worilds úgyis megyen, ez 99%, tehát úgyse nem lehet elhajtani a PO sackrekordert, nyilván nincs is erről szó, mivel pont a nagy puttony miatt sok zombizseton marad kalpagalatt. Csak jeleztem vón, hogy ez egy sáros helyzet, nem akartam a világot megvállalni,kishaszi
Woodley idén 13.5 misi, jövőre: 14.1, 2016-ban meg 12. Ha júni 1 után cutoljuk, akkor idén nyerünk 8 misi caphelyet, jövőre meg 5.5-öt. Ha Worilds tudja hozni legalább azt a szintet, mint Lamarr (idei éve alapján úgy tűnik, h tudja) és belemegy egy évi max 6.75 misis szerződésbe, akkor megéri hosszabbítani vele, mert az első 2 évben lóvéban egálban van azzal, mintha Woodley maradna, 2016-ban meg nyerünk vele 5.25 misi caphelyet és van egy 4 évvel fiatalabb playánk.Shilkor
Hát én nem látom, hogy férnénk a sapka alá júni 1-ig (Woodley esetleges cutjáig), ha Worilds-szal hosszabbítunk. Főleg úgy, hogy kiderült, Ben hosszabbítása (amivel jó sok capet nyerhetnénk) nem fog megvalósulni az elkövetkezendő 1 hónapban. Worilds megtartására kb 0,1% esélyt látok jelenleg. És nem azért mert nem akarnánk, hanem mert nem megvalósítható cap szempontból.Soldados
Levi Brown cut + Ike & Troy restructure/paycut után lenne kb 7 misi caphelyünk. Millerrel és Pouncey-val is lehetne hosszabbítani (utolsó éve mindkettőnek), azzal is nyerhetnénk még pár millát. Esetleg még Foote cut (1.1 M). Nem mondom h sima ügy, de szerintem nem lehetetlen, sok múlik azon, h mennyit kérne Worilds. Ha 6-7 körül lenne a pénze, ahogy írtam, akkor is meg lehetne oldani, h 2016-ra legyen magasabb capszáma, amikor már nincs dead money Woodley után. Rajt kívül még Sanders/Cotchery akinek szerződést kéne adni + pár kiegészítő embernek.Shilkor
Nem hinném, hogy ezzel a 3 move-val 7 millával a cap alá kerülnénk, ugyanis kb 10-zel vagyunk most felette, bár persze egyelőre nem ismert a konkrét 2014-es cap number. Pounceyval pedig sztem nem hosszabbítunk az állandó egészségügyi gondok miatt, plusz mivel neki rookie szerződése van, ezért azzal nemhogy javulna, hanem romlana a caphelyzet. Továbbá talán ha 40 játékosunk van szerződés alatt, azaz az nem pálya, hogy csak Worildsot megtartjuk komoly összegért, azt mást meg nem. Ez nem jó. Ugyanis vissza kell hozni Cotcheryt, Dwyert, sztem a Hood/Keisel kettős egyikét, plusz Woodsot. Szóval Worilds kb no chance.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Értem én es, de lássuk be, azért Bugylibingának ez a fizuja sokk. Worilds úgyis megyen, ez 99%, tehát úgyse nem lehet elhajtani a PO sackrekordert, nyilván nincs is erről szó, mivel pont a nagy puttony miatt sok zombizseton marad kalpagalatt. Csak jeleztem vón, hogy ez egy sáros helyzet, nem akartam a világot megvállalni,kishaszi
Woodley idén 13.5 misi, jövőre: 14.1, 2016-ban meg 12. Ha júni 1 után cutoljuk, akkor idén nyerünk 8 misi caphelyet, jövőre meg 5.5-öt. Ha Worilds tudja hozni legalább azt a szintet, mint Lamarr (idei éve alapján úgy tűnik, h tudja) és belemegy egy évi max 6.75 misis szerződésbe, akkor megéri hosszabbítani vele, mert az első 2 évben lóvéban egálban van azzal, mintha Woodley maradna, 2016-ban meg nyerünk vele 5.25 misi caphelyet és van egy 4 évvel fiatalabb playánk.Shilkor
Hát én nem látom, hogy férnénk a sapka alá júni 1-ig (Woodley esetleges cutjáig), ha Worilds-szal hosszabbítunk. Főleg úgy, hogy kiderült, Ben hosszabbítása (amivel jó sok capet nyerhetnénk) nem fog megvalósulni az elkövetkezendő 1 hónapban. Worilds megtartására kb 0,1% esélyt látok jelenleg. És nem azért mert nem akarnánk, hanem mert nem megvalósítható cap szempontból.Soldados
Levi Brown cut + Ike & Troy restructure/paycut után lenne kb 7 misi caphelyünk. Millerrel és Pouncey-val is lehetne hosszabbítani (utolsó éve mindkettőnek), azzal is nyerhetnénk még pár millát. Esetleg még Foote cut (1.1 M). Nem mondom h sima ügy, de szerintem nem lehetetlen, sok múlik azon, h mennyit kérne Worilds. Ha 6-7 körül lenne a pénze, ahogy írtam, akkor is meg lehetne oldani, h 2016-ra legyen magasabb capszáma, amikor már nincs dead money Woodley után. Rajt kívül még Sanders/Cotchery akinek szerződést kéne adni + pár kiegészítő embernek.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem én es, de lássuk be, azért Bugylibingának ez a fizuja sokk. Worilds úgyis megyen, ez 99%, tehát úgyse nem lehet elhajtani a PO sackrekordert, nyilván nincs is erről szó, mivel pont a nagy puttony miatt sok zombizseton marad kalpagalatt. Csak jeleztem vón, hogy ez egy sáros helyzet, nem akartam a világot megvállalni,kishaszi
Woodley idén 13.5 misi, jövőre: 14.1, 2016-ban meg 12. Ha júni 1 után cutoljuk, akkor idén nyerünk 8 misi caphelyet, jövőre meg 5.5-öt. Ha Worilds tudja hozni legalább azt a szintet, mint Lamarr (idei éve alapján úgy tűnik, h tudja) és belemegy egy évi max 6.75 misis szerződésbe, akkor megéri hosszabbítani vele, mert az első 2 évben lóvéban egálban van azzal, mintha Woodley maradna, 2016-ban meg nyerünk vele 5.25 misi caphelyet és van egy 4 évvel fiatalabb playánk.Shilkor
Hát én nem látom, hogy férnénk a sapka alá júni 1-ig (Woodley esetleges cutjáig), ha Worilds-szal hosszabbítunk. Főleg úgy, hogy kiderült, Ben hosszabbítása (amivel jó sok capet nyerhetnénk) nem fog megvalósulni az elkövetkezendő 1 hónapban. Worilds megtartására kb 0,1% esélyt látok jelenleg. És nem azért mert nem akarnánk, hanem mert nem megvalósítható cap szempontból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Értem én es, de lássuk be, azért Bugylibingának ez a fizuja sokk. Worilds úgyis megyen, ez 99%, tehát úgyse nem lehet elhajtani a PO sackrekordert, nyilván nincs is erről szó, mivel pont a nagy puttony miatt sok zombizseton marad kalpagalatt. Csak jeleztem vón, hogy ez egy sáros helyzet, nem akartam a világot megvállalni,kishaszi
Woodley idén 13.5 misi, jövőre: 14.1, 2016-ban meg 12. Ha júni 1 után cutoljuk, akkor idén nyerünk 8 misi caphelyet, jövőre meg 5.5-öt. Ha Worilds tudja hozni legalább azt a szintet, mint Lamarr (idei éve alapján úgy tűnik, h tudja) és belemegy egy évi max 6.75 misis szerződésbe, akkor megéri hosszabbítani vele, mert az első 2 évben lóvéban egálban van azzal, mintha Woodley maradna, 2016-ban meg nyerünk vele 5.25 misi caphelyet és van egy 4 évvel fiatalabb playánk.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 283
ááá, holnap az nekem is sansztalan, majd a következőre. Laci elmegyünk??polamalu
Megbeszéltük!