Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Ennek vajh mi a racionális magyarázata?Blitzburgh
a futás?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ennek vajh mi a racionális magyarázata?
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Akkor azt félreértettem sorry. Na ezt meg nem értem, végre összeállta a fal és megvédte Bent, már csak csiszolni kellett volna.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nem kell elfelejteni, vagyis el lehet felejteni. Marad. Ha menne, már közölték volna. Most hosszabbítottunk a faledzővel. Az öreg a kérdéses egyedül sztem a jelenlegi edzői karból.polamalu
Nem hosszabbítottunk Bicknellel, hanem kivágtuk.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A faledzőt kirúgtuk...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Az öregnél csak az ő szava a döntő azt tudjuk, még nem mondta ki, hogy marad vagy megy, erre várunk. Ha maradni akar marad.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Nem kell elfelejteni, vagyis el lehet felejteni. Marad. Ha menne, már közölték volna. Most hosszabbítottunk a faledzővel. Az öreg a kérdéses egyedül sztem a jelenlegi edzői karból.polamalu
Ő sem kérdés...maradni akar, úgyhogy maradni fog!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Nem kell elfelejteni, vagyis el lehet felejteni. Marad. Ha menne, már közölték volna. Most hosszabbítottunk a faledzővel. Az öreg a kérdéses egyedül sztem a jelenlegi edzői karból.polamalu
ő úgyis ráhúz 1 évet 😊 aztán mégegyet majd mégegyet....
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Nem kell elfelejteni, vagyis el lehet felejteni. Marad. Ha menne, már közölték volna. Most hosszabbítottunk a faledzővel. Az öreg a kérdéses egyedül sztem a jelenlegi edzői karból.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
a nagy cap máguskodásás közepette el is felejtettük a marad e Haley témát 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Vugyli elküldésével csak bukunk a cap-en. Azé érdekes gyerekek vagytok - Pouncey ügyben, akin egyébként 4 miskát nyernénk és szintén permanens sérülésekkel küzd és egy kezdő center bezúzása nem kéne hogy magas pikk legyen, kimossuk. Azmeg nonszensz, hogy Ike-kal akit ráadásul szóbajöhetően lenyomunk az eredeti posztjáról és a kivágással 7 millát hoznánk, az meg arany, mivan???. Vugyli-Timmos-DeCastro-Bell-JarvisJones elküldése negatív mérlegű, a többieké nem, ennyire nem lehettek napellenzősek.sutianap
Amúgy te kit szeretnél, ha lehetne választani Wugyli vagy Worilds? Ha utóbbit én arra a verzióra írtam a júni 1 utáni cutot, mert akkor már nyerünk rajta.

Szórakoztam kicsit ezzel:  overthecap.com/calculator/?Team=Steelers

Levi cut, valamint Ike és Troy +2 év hosszabbítással (5 milla/év mindegyiknek) sikerült csinálni 7,7M cap roomot és ehhez jönne még hozzá Woodley 8 millája júni 1 után.

Ja és Pouncey-t nehogymár kivágjuk, ne csináljunk + needet, így is van elég. Inkább adjunk neki most új szerződést, azzal is lehet csökkenteni a 2014 cap-számát.Shilkor
Ike most 33 + 4évre??, Pola 32 + 5évre?? DB játékosokat, otthagyják őket járókeretestülsutianap
Mindkettő lejárós jövőre, szóval 3 év lesz az. Mondjuk Ike-nak az is soknak tűnik, akkor nála legyen paycut 5M-ra, a számok így is ugyanazok maradnak.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Vugyli elküldésével csak bukunk a cap-en. Azé érdekes gyerekek vagytok - Pouncey ügyben, akin egyébként 4 miskát nyernénk és szintén permanens sérülésekkel küzd és egy kezdő center bezúzása nem kéne hogy magas pikk legyen, kimossuk. Azmeg nonszensz, hogy Ike-kal akit ráadásul szóbajöhetően lenyomunk az eredeti posztjáról és a kivágással 7 millát hoznánk, az meg arany, mivan???. Vugyli-Timmos-DeCastro-Bell-JarvisJones elküldése negatív mérlegű, a többieké nem, ennyire nem lehettek napellenzősek.sutianap
Amúgy te kit szeretnél, ha lehetne választani Wugyli vagy Worilds? Ha utóbbit én arra a verzióra írtam a júni 1 utáni cutot, mert akkor már nyerünk rajta.

Szórakoztam kicsit ezzel:  overthecap.com/calculator/?Team=Steelers

Levi cut, valamint Ike és Troy +2 év hosszabbítással (5 milla/év mindegyiknek) sikerült csinálni 7,7M cap roomot és ehhez jönne még hozzá Woodley 8 millája júni 1 után.

Ja és Pouncey-t nehogymár kivágjuk, ne csináljunk + needet, így is van elég. Inkább adjunk neki most új szerződést, azzal is lehet csökkenteni a 2014 cap-számát.Shilkor
Ike most 33 + 4évre??, Pola 32 + 5évre?? DB játékosokat, otthagyják őket járókeretestül


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Steelers have terminated the contract of offensive line coach Jack Bicknell, Jr., team announced today.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Vugyli elküldésével csak bukunk a cap-en. Azé érdekes gyerekek vagytok - Pouncey ügyben, akin egyébként 4 miskát nyernénk és szintén permanens sérülésekkel küzd és egy kezdő center bezúzása nem kéne hogy magas pikk legyen, kimossuk. Azmeg nonszensz, hogy Ike-kal akit ráadásul szóbajöhetően lenyomunk az eredeti posztjáról és a kivágással 7 millát hoznánk, az meg arany, mivan???. Vugyli-Timmos-DeCastro-Bell-JarvisJones elküldése negatív mérlegű, a többieké nem, ennyire nem lehettek napellenzősek.sutianap
Amúgy te kit szeretnél, ha lehetne választani Wugyli vagy Worilds? Ha utóbbit én arra a verzióra írtam a júni 1 utáni cutot, mert akkor már nyerünk rajta.

Szórakoztam kicsit ezzel:  overthecap.com/calculator/?Team=Steelers

Levi cut, valamint Ike és Troy +2 év hosszabbítással (5 milla/év mindegyiknek) sikerült csinálni 7,7M cap roomot és ehhez jönne még hozzá Woodley 8 millája júni 1 után.

Ja és Pouncey-t nehogymár kivágjuk, ne csináljunk + needet, így is van elég. Inkább adjunk neki most új szerződést, azzal is lehet csökkenteni a 2014 cap-számát.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az első kérdés elvi jellegű. Woodley-t csak úgy érdemes cutolni, ha júni 1-gyel tesszük ezt. Tehát a kérdés az, hogy precíz capmanagementtel egyáltalán megvalósítható-e az, hogy Worilds - még az FA-piac nyitása előtt - aláír és közben Woodley-t júni 1-ig rosteren tartjuk, azaz mindkettejük fizuja nyomná a 2014-es capet júni 1-ig. Ha ez megvalósítható (BB és Miller hosszabbítással, Ike paycuttal, Levi Brown (esetleg Foote) cuttal, 1-2 átstrukturálással (pl AB, Timmons) és esetleg Troy hosszabbítással), akkor jön az igazi döntési helyzet. Ha nem megvalósítható, akkor Worilds megy, Woodley marad, ha megvalósítható, akkor van reális döntési helyzetben a front office Worilds vs Woodley ügyben. Ha megvalósítható, én Worildsot választanám. A valószínűbb, hogy ez nem megvalósítható még a fentebbi capmanagementes dolgokkal sem, akkor viszont Woodley marad. Ami amúgy nem baj, mert nem szar volt, csak hát aggasztó, hogy évek óta nem tudja végigjátszani a szezonokat.

Nos ezért írtam azt, hogy Woodley a valószínű, de ha esetleg mégis valós döntési helyzetbe tudnánk kerülni, akkor érdekes lehet a dolog, mert akkor sztem a FO is Worilds mellett döntene. De a valós döntési helyzet eléréséhez most nagy capmágia kellene.Soldados
Az egyetlen játékosunk, aki All-Pro lett az természetesen AB. Azzal viszont nem értek egyet, hogy ő is csak 2nd teambe került.

Amúgy Ádival szinte mindenben egyetértek, azt leszámítva, hogy Clark szerintem tuti távozó. Illetve Worilds még érdekes téma lehet, de jelenleg - az ismert okok miatt - egyértelműen az a valószínű(bb), hogy elengedjük. De ha sikerülne úgy alakítani a capet (hosszabbításokkal, cutokkal és paycutokkal), hogy Worilds esetleges hosszabbításával együtt is júniusig elbírjuk Woodley terhét, akkor...Soldados
Igazából az a kérdés, hosszú távon ki legyen a LOLB Woodley vagy Worilds. Ha Woodley-t június 1. után cutoljuk, azzal 8 milliót nyerünk, annyi meg kb úgyis kelleni fog a rookie szerződésekre + a roster feltöltésére, szóval elméletileg megtehetjük, h Jason mellett döntünk.Shilkor
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Vugyli elküldésével csak bukunk a cap-en. Azé érdekes gyerekek vagytok - Pouncey ügyben, akin egyébként 4 miskát nyernénk és szintén permanens sérülésekkel küzd és egy kezdő center bezúzása nem kéne hogy magas pikk legyen, kimossuk. Azmeg nonszensz, hogy Ike-kal akit ráadásul szóbajöhetően lenyomunk az eredeti posztjáról és a kivágással 7 millát hoznánk, az meg arany, mivan???. Vugyli-Timmons-DeCastro-Bell-JarvisJones elküldése negatív mérlegű, a többieké nem, ennyire nem lehettek napellenzősek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Amúgy Ádival szinte mindenben egyetértek, azt leszámítva, hogy Clark szerintem tuti távozó..Soldados
Akkor mindenben egyetértünk, mert szerintem is menni fog, az előző postban csak tényszerűen felsoroltam a lehetőségeket. 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az első kérdés elvi jellegű. Woodley-t csak úgy érdemes cutolni, ha júni 1-gyel tesszük ezt. Tehát a kérdés az, hogy precíz capmanagementtel egyáltalán megvalósítható-e az, hogy Worilds - még az FA-piac nyitása előtt - aláír és közben Woodley-t júni 1-ig rosteren tartjuk, azaz mindkettejük fizuja nyomná a 2014-es capet júni 1-ig. Ha ez megvalósítható (BB és Miller hosszabbítással, Ike paycuttal, Levi Brown (esetleg Foote) cuttal, 1-2 átstrukturálással (pl AB, Timmons) és esetleg Troy hosszabbítással), akkor jön az igazi döntési helyzet. Ha nem megvalósítható, akkor Worilds megy, Woodley marad, ha megvalósítható, akkor van reális döntési helyzetben a front office Worilds vs Woodley ügyben. Ha megvalósítható, én Worildsot választanám. A valószínűbb, hogy ez nem megvalósítható még a fentebbi capmanagementes dolgokkal sem, akkor viszont Woodley marad. Ami amúgy nem baj, mert nem szar volt, csak kiemelkedő sem volt ezért a gigapénzért, illetve aggasztó, hogy évek óta nem tudja végigjátszani a szezonokat.

Nos ezért írtam azt, hogy Woodley a valószínű, de ha esetleg mégis valós döntési helyzetbe tudnánk kerülni, akkor érdekes lehet a dolog, mert akkor sztem a FO is Worilds mellett döntene. De a valós döntési helyzet eléréséhez most nagy capmágia kellene. Nagyon gyors megállapodások kellenek hozzá még az FA-piac nyitása előtt BB-vel, Millerrel, Ike-kal. És kétlem, hogy ezek anyira gyorsan és könnyen mennének. Bár ne legyen igazam. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
egy Woodleyhoz hasonló teljesítményt Worilds is tudna hozni bőven kevesebb pénzért....Woodley az egyik leg túlhypoltabb OLB a ligában.
Idén valóban nem volt rossz, de ahogy Worilds át ment a másik oldalra ő is volt annyira jó
Nomeg Woodley sokkal sérülékenyebb is, persze ez nem jelenti azt hogy jövőre is meg fog sérülni, de ez is valószínűleg közre fog játszani ebben a kérdésbenBigBen7
ezé most emondasz négyzernyóccáz miatyánkot!sutianap
oké, ha cserébe inkább Worildsot tartjuk meg és nem Wugylit 😀BigBen7
NEVER! inkább a szememfojjonkisutianap
...mindig áldozatok kell hozni 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
egy Woodleyhoz hasonló teljesítményt Worilds is tudna hozni bőven kevesebb pénzért....Woodley az egyik leg túlhypoltabb OLB a ligában.
Idén valóban nem volt rossz, de ahogy Worilds át ment a másik oldalra ő is volt annyira jó
Nomeg Woodley sokkal sérülékenyebb is, persze ez nem jelenti azt hogy jövőre is meg fog sérülni, de ez is valószínűleg közre fog játszani ebben a kérdésbenBigBen7
ezé most emondasz négyzernyóccáz miatyánkot!sutianap
oké, ha cserébe inkább Worildsot tartjuk meg és nem Wugylit 😀BigBen7
NEVER! inkább a szememfojjonki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
egy Woodleyhoz hasonló teljesítményt Worilds is tudna hozni bőven kevesebb pénzért....Woodley az egyik leg túlhypoltabb OLB a ligában.
Idén valóban nem volt rossz, de ahogy Worilds át ment a másik oldalra ő is volt annyira jó
Nomeg Woodley sokkal sérülékenyebb is, persze ez nem jelenti azt hogy jövőre is meg fog sérülni, de ez is valószínűleg közre fog játszani ebben a kérdésbenBigBen7
ezé most emondasz négyzernyóccáz miatyánkot!sutianap
oké, ha cserébe inkább Worildsot tartjuk meg és nem Wugylit 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az egyetlen játékosunk, aki All-Pro lett az természetesen AB. Azzal viszont nem értek egyet, hogy ő is csak 2nd teambe került.

Amúgy Ádival szinte mindenben egyetértek, azt leszámítva, hogy Clark szerintem tuti távozó. Illetve Worilds még érdekes téma lehet, de jelenleg - az ismert okok miatt - egyértelműen az a valószínű(bb), hogy elengedjük. De ha sikerülne úgy alakítani a capet (hosszabbításokkal, cutokkal és paycutokkal), hogy Worilds esetleges hosszabbításával együtt is júniusig elbírjuk Woodley terhét, akkor...Soldados
Igazából az a kérdés, hosszú távon ki legyen a LOLB Woodley vagy Worilds. Ha Woodley-t június 1. után cutoljuk, azzal 8 milliót nyerünk, annyi meg kb úgyis kelleni fog a rookie szerződésekre + a roster feltöltésére, szóval elméletileg megtehetjük, h Jason mellett döntünk.Shilkor
Igazán érdekes lenne. Worlids valóban jól játszott néhány meccsen LOLB-ben, de vajon ezért kivágnánk Woodley-t? Szerintem inkább megpróbáljuk fizetéscsökkentéssel megoldani a dolgot. Woodley is tudja, hogy veszített a lendületéből az utolsó két évben és gyanítható, hogy máshol sem kapna többet. Worlids-ban viszont annyira még nem bízom, mert volt pár jó meccse.Klaci79
Mindkettőre nincs pénz az biztos, még akkor sem ha Woodley belemegy a fizucsökkentésbe (szerinttem nem fog). Hogy kit kéne megtartani az jó kérdés, én jelenleg Worilds felé hajlok, ha hajlandó aláírni normális áron.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
egy Woodleyhoz hasonló teljesítményt Worilds is tudna hozni bőven kevesebb pénzért....Woodley az egyik leg túlhypoltabb OLB a ligában.
Idén valóban nem volt rossz, de ahogy Worilds át ment a másik oldalra ő is volt annyira jó
Nomeg Woodley sokkal sérülékenyebb is, persze ez nem jelenti azt hogy jövőre is meg fog sérülni, de ez is valószínűleg közre fog játszani ebben a kérdésbenBigBen7
Woodley-ban szerintem még sok van, amit Harrison mellett ki tudott adni magából, de Worlids és JJ mellett nem. Ráadásul Woodley-t nagyon gyakran hátrarendelte az öreg és nem mehetett az irányító felé. Ráadásul az év elején még nem is Heyward játszott LDE-ben, ami azért Worlids esetében sokat segített.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
egy Woodleyhoz hasonló teljesítményt Worilds is tudna hozni bőven kevesebb pénzért....Woodley az egyik leg túlhypoltabb OLB a ligában.
Idén valóban nem volt rossz, de ahogy Worilds át ment a másik oldalra ő is volt annyira jó
Nomeg Woodley sokkal sérülékenyebb is, persze ez nem jelenti azt hogy jövőre is meg fog sérülni, de ez is valószínűleg közre fog játszani ebben a kérdésbenBigBen7
ezé most emondasz négyzernyóccáz miatyánkot!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
egy Woodleyhoz hasonló teljesítményt Worilds is tudna hozni bőven kevesebb pénzért....Woodley az egyik leg túlhypoltabb OLB a ligában.
Idén valóban nem volt rossz, de ahogy Worilds át ment a másik oldalra ő is volt annyira jó
Nomeg Woodley sokkal sérülékenyebb is, persze ez nem jelenti azt hogy jövőre is meg fog sérülni, de ez is valószínűleg közre fog játszani ebben a kérdésben