Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
néhány mondatból még akár 2 szót is megértettem 😀BigBen7
pedig van Napsütötte diksöneri... 😀Medvepapa
csak drága, freedonlód meg megszűnt, alássan...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
néhány mondatból még akár 2 szót is megértettem 😀BigBen7
pedig van Napsütötte diksöneri... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkósekaptok linket, nem azér transzlá torok látástó mikulásig, hogy élvezzétek, hanem hogy tanujjatok. Csak várjatok betyárok míg Haszi végez a motorosokkal a bevezetőn, azt csak pupilláztok miisaz a nyelvében él a pircing 😀 vaagy ráveszitek Ádit a reportra 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
néhány mondatból még akár 2 szót is megértettem 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
No a minimanóklubból RedzsiDánn pergeti a perecet, az okosok szerint, ha pirít a visszahordásba - lesz spottya a rösztlin. Ellenék Kortezkéje meg a kicsi Vándájk sérülésecskét szedett a réten és jegecskézték őket, háp lehet gyönni kell, mer győni fog a nagyszerű Kertész a kiterjedt Barna családbú, örülünk Robbent?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
jah, mer a fal végre megvan, nézzük ami tutti hozzá Ben, Tónio, Emánel. Ugye zsírúj No1 futóval, Spét ragasztózhattya a kezét, Vídön megint reménység, meg két hikomat veterán WR hozzá nonallback két futó. Ehhez képest Sanders tavaly nem tudott előlépni, én várom a másik Brownt kurvára, node mindeggy is, tehát legyen visszahordó, de ne basszuk mán el az eddigi egyetlen offenzívípont visszahordásra, mer ígyis nagyon rongyosmadzagon táncol az egész.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
TonioBrownnal visszahordatni így, az a húszra lapokérni köbö, na most föisbasztammagamsutianap
Stephens-Howling is ott van, de ő is inkább kickoff returner. Justin Brown az Oklahomán is szerepet kapott az ST-ben (punt return TD-t is szerzett tavaly), de nem hiszem, hogy egy hozzá hasonló possession receivert élesben odaállítanának. Szóval nem kizárt, hogy A. Brown még egyértelmű nr. 1 WR-ként is hord majd vissza puntokat. Azért remélhetőleg nem így lesz.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
TonioBrownnal visszahordatni így, az a húszra lapokérni köbö, na most föisbasztammagam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Malackába meg Bicsumba biztos vagyok, remélem Wimper nem fog felférni, asszem előzetesben Golicsot meg Embernétet várják kiugróra de ezekszerint Long a bűvös OLvarázsszó mindenhun 😉sutianap
Long az OTA-kon és minicampen is sokat szerepelt a második csapatban LT-ként, én is abban bízom, hogy ki tudja szorítani Whimpert.
Malecki kerettagságát még nem venném 100%-ig biztosra, bár tény, hogy Whimpert leszámítva a többi offensive linemanhez képest rutinos öregnek számít, és nem is ez az első idénye a csapatnál, úgyhogy kedvező helyzetből indul.

specről tudunk valamit? mer ott az új edző? Dunn? Brown? Ingram?sutianap
Smith-ről csak annyit írtak, hogy már az első edzésen nagyon hangos volt. 😊
A. Brown, Sanders, Wheaton, J. Brown és Hawthorne hordott vissza puntokat, Dunn nevét nem láttam sehol. Egyébként is inkább kickoff returnerként jeleskedett egyetemen, írták is az offseasonben, hogy puntoknál még gondjai vannak (Colbert is hasonlót nyilatkozott), receiverként pedig már college-ban sem erőltették.
A long snapper battle-ről szerintem hiába vársz érdemi infót egészen addig, amíg Warren vagy Ingram nevét a kivágottak között nem látod. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Malackába meg Bicsumba biztos vagyok, remélem Wimper nem fog felférni, asszem előzetesben Golicsot meg Embernétet várják kiugróra de ezekszerint Long a bűvös OLvarázsszó mindenhun 😉

specről tudunk valamit? mer ott az új edző? Dunn? Brown? Ingram?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Az első edzésről:
- Ben azt mondta, teljesen rendben van a térde, és a tudósítások szerint is teljes értékű edzésmunkát végzett. A Haley-vel való kapcsolatáról azt nyilatkozta, hogy jobb, mint tavaly ilyenkor: "I'm not just saying that. Last year obviously had its growing pains; it is what it is. And it's more than just him and I. It was him and other coaches, him and other players, but obviously people are going to talk about the quarterback and the coordinator more."
- Feltűnően sok volt tegnap a mély passz, és ezekből többnyire a WR-ek jöttek ki győztesen. Első edzés, nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni, de ez valamelyest talán (remélhetőleg...) összefügg Ben tegnapi nyilatkozatával: "This offense is a new toy. I can't wait to see what's coming out of this thing."
- A futóknál Bell, Redman, Dwyer, Batch és Stephens-Howling egyaránt lehetőséghez jutott az első csapatban.
- Annak ellenére, hogy az OTA-kon és a minicampen sem tudott részt venni, a hírek szerint Wheaton gyorsan tanul, és tegnap nagyon jó edzést zárt.
- A first-team OL egyértelmű, a második vonalban az alábbi játékosok jutottak szóhoz: LT: Beacum, Joe Long; LG: Beachum, Malecki; C: Beachum, Malecki; RG: Justin Cheadle; RT: Guy Whimper
- Ta'amu kisebb combhajlító-sérülés miatt van egyelőre PUP-listán, ami viszont pozitívum, hogy 348 fontjából (a hivatalos oldalon legalábbis ennyivel jegyzik) 27-et leadott az offseasonben, és állítólag sokat erősödött. Közben Al Woods továbbra is szerepelt NT-ként a második csapatban.
- Egyelőre nincsenek sérülések.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Foote üzent JH-nak...😊


több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ben: "This offense is a new toy. I can't wait to see what's coming out of this thing."

Keisel hozta a formáját, ezúttal így érkezett a TC-re:
https://pbs.twimg.com/media/BQHoWD3CMAA1zpH.jpgvassadi
Van róla videó is:
 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Steelerscom-Update-Move-In-Day-at-Training-Camp/239dbcd2-4d6c-41cf-8a73-3477454d57d1vassadi
Láttam of course 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL.com nem tud leszállni az "öreg Steelers" sztereotípiáról, megint született egy cikk, hogy vajon mekkora a championship "window" a nálatok. Mintha a kor lenne a probléma... .)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Ben: "This offense is a new toy. I can't wait to see what's coming out of this thing."

Keisel hozta a formáját, ezúttal így érkezett a TC-re:
https://pbs.twimg.com/media/BQHoWD3CMAA1zpH.jpgvassadi
Van róla videó is:
 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Steelerscom-Update-Move-In-Day-at-Training-Camp/239dbcd2-4d6c-41cf-8a73-3477454d57d1
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Keisel hozta a formáját, ezúttal így érkezett a TC-re:

vassadi
Ezt sztem nem volt így már akkora durranás a tavalyi markoló után, valamit újíthatott volna 😉 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Miller, David Johnson, Spence és Ta'amu kezdi PUP-listán a TC-t, Adams viszont már holnaptól teljes értékű edzésmunkát végezhet.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Keisel hozta a formáját, ezúttal így érkezett a TC-re:

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 steelers.hu/training-camp-elozetes-2013/
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
gólhelyzetben 🏈jjncaa
nice (Y)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
gólhelyzetben 🏈


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
🏈

ez milyen helyzetekben használandó smilye? :- P
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Valamikor mintha Big Ben nyilatkozta volna, hogy idén korábban kezdik a felkészülést, mert hogy kell az edzés és az összeszokás, ahhoz képest mi kezdjük el pár csapattal együtt utolsónak a TC-t..Dodó
Nem erre az edzőtáborra gondolt, hanem az offseason többi edzésére
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Valamikor mintha Big Ben nyilatkozta volna, hogy idén korábban kezdik a felkészülést, mert hogy kell az edzés és az összeszokás, ahhoz képest mi kezdjük el pár csapattal együtt utolsónak a TC-t..
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ájnye, esse tugya Hollókoma


Aki nem hiszi, annak utánajárnak