Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Blitz, ha már voltál oly kedves, hadd viszonozzam a képet, igaz nekem kicsit mélyebbre kellett ásnom időben és térben a hipertérben 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nana..


több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
és ezt egy blucsip DC csakúgy nézi? vagy Vugyli besegít? merugye arrú vótszó, hogy a Ziggy-Vugyli tandem talán még jobban fog működni, mint Smithszel. de Vugyli sem annyira produkálta magát. most akkor hogy van ligafirrszt D ha ott egy baszom lik a szélen meg Fóti is egy rakat rozsda, az így nagyon nem smakkolsutianap
Ziggy még az újonc szerződését tölti (az idei az utolsó éve), így érthető, hogy nem dobják/dobták ki, másrészt nincs is jobb alternatíva. Illetve Heyward határozottan jobban játszott az előző szezonban, amikor Hood az egyik meccsnek már rögtön az elején kidőlt, és Cam helyettesítette (ha jól emlékszem, a Ravens elleni győztes meccs volt ez), de LeBeau a továbbiakban is ragaszkodott Ziggy-hez. Ideális esetben ugyebár Heyward a hamarosan visszavonuló Keisel helyét venné át kezdőként, a túloldalon pedig Ziggy lenne az alapember, Coach Dad nyilván ezért sem akarta megkavarni a dolgokat, mert még bízik abban, hogy ez így összejöhet a jövőben. Csak ugye Ziggy eddigi teljesítménye nagyon nem azt vetíti előre, hogy hosszútávon kezdőként lehet vele számolni, akkor pedig megint jöhet a korai DE draft (hacsak valamelyik projectből, leginkább Nick Williamsből nem lesz valami), akár már jövőre.

Woodley az utóbbi két évben folyamatosan sérülésekkel bajlódott, volt ugye a sztori még korábban, hogy egy meg nem nevezett csapattárs szerint a kondijával is problémák voltak szezon közben, és miegymás. Ezen okokból kifolyólag sem tudta hozni tavaly és azelőtt ő sem a tőle elvárt szintet, de idén állítólag nagyon készül(t) az offseasonben.

Foote 'Poor' grade-jével én sem értek egyet, ezt már rögtön az elején leszögeztem. De nem is életbiztosítás az ő szerepeltetése, legalábbis nem olyan magas snap-számmal, mint tavaly, amikor egyértelmű passz szituációknál is rengetegszer maradt a pályán (az egész szezonban alig volt kihagyott snapje). Itt erről is írtam bővebben:
 steelers.hu/shamarko-thomas/
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
és ezt egy blucsip DC csakúgy nézi? vagy Vugyli besegít? merugye arrú vótszó, hogy a Ziggy-Vugyli tandem talán még jobban fog működni, mint Smithszel. de Vugyli sem annyira produkálta magát. most akkor hogy van ligafirrszt D ha ott egy baszom lik a szélen meg Fóti is egy rakat rozsda, az így nagyon nem smakkol


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Megnéztem. A Coltsnál Ricardo Mathews kapott átlagos besorolást, de szerintem ott nem is ő, hanem Ricky Jean-Francois fog kezdeni Redding mellett, úgyhogy ezt ki is húzhatjuk. A többiek között én nem találtam olyat, akinél komolyabban kétségbe lehetne vonni, hogy miért kapott magasabb értékelést, mint Hood...

De itt nem is azon van a hangsúly, hogy kinek milyen színt osztott ki a PFF. Olyan teljesítményt nyújt Ziggy, amit elvárunk tőle / amit egy első köröstől minimálisan el lehet várni / ami elfogadható? Nem. Ennyi.
Az már "csak hab a tortán", hogy ezek szerint (vagy legalábbis a PFF szerint) ő a liga egyik, ha nem a legrosszabb (néhány 3-4-es csapat még hátravan) kezdő 3-4 DE-je.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
és azt megnézted hogy kivót eddig piros END-be???, mer senki, tehát jelenleg a PFF szerint a legrosszabb kezdősutianap
Így a helyes. Ha nem csak vélt kezdőcsapatokat, hanem teljes 53-as kereteket értékelnének, akkor nyilván lenne nála rosszabb is. Hogy Ziggy a liga legrosszabb kezdő 3-4 DE-je? Elsőre nem hangzik teljesen irreálisnak ez a kijelentés. Mindjárt átfutom még egyszer, kiket soroltak elé.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
és Harrizon mennyit is lógott PS-be? És még mink türelmetlenkedünk, megértem a gyengébb besorolást de ez a két piros nonszensz, na mindetty, nectek Ziggy
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/4/16/4224844/steelers-ziggy-hood-gif-film-analysis
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/6/1/4386056/steelers-ziggy-hood-contract-offseasonsutianap
He is not the worst 3-4 defensive end in the NFL. However, he is not the best either.
Jó megfogalmazás. Csak ha így jellemeznek egy korábbi 1. köröst az ötödik évében, akkor ott valami gond van...
vassadi
és azt megnézted hogy kivót eddig piros END-be???, mer senki, tehát jelenleg a PFF szerint a legrosszabb, smég Alualu is setétsárgát kapott, bár ott is pofáztam, márhaság főleg ha egymásmellérakod a kifestőket pffffffffffff


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
és Harrizon mennyit is lógott PS-be? És még mink türelmetlenkedünk, megértem a gyengébb besorolást de ez a két piros nonszensz, na mindetty, nectek Ziggy
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/4/16/4224844/steelers-ziggy-hood-gif-film-analysis
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/6/1/4386056/steelers-ziggy-hood-contract-offseasonsutianap
He is not the worst 3-4 defensive end in the NFL. However, he is not the best either.
Jó megfogalmazás. Csak ha így jellemeznek egy korábbi 1. köröst az ötödik évében, akkor ott valami gond van...

Megkurti-Mayo-Ninkosutianap
McCourty-nál talán kissé túlzás, bár az előző szezon alapján nem lehet azt mondani, hogy nem érdemli meg. Mayo semmiképpen sem túlértékelt, Ninkovich viszont szerintem is csak átlagos. De ez 2 db minimálisan túlértékelt játékos, sőt ugye McCourty...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
az a Nikovix elég kétélű, neha átsuhan láthatatlan embörbe
TSRbe van Ziggyinek kereken 100%ja, Ninkonak meg nincs nyócvan
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=525735

jó, a Mayo hernyóság vót, de a lelkem mélyén lepke vagyok 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megkurti-Mayo-Ninkosutianap
Egyetértek mindhárommal
DMC valóban erős kéken szerintem is, de hát istenem, ha egyszer azon a poszton úgy teljesített, nem fognak magukkal szembe menni
Mayo ezzel szemben akár lehetne kék is valóban jól látod, Ninkónak meg külön örülök, hogy megemlítetted, mert brutálisan alulértékelt volt mindig is, mehet neki a sötétzöld 😊

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
és Harrizon mennyit is lógott PS-be? És még mink türelmetlenkedünk, megértem a gyengébb besorolást de ez a két piros nonszensz, na mindetty, nectek Ziggy
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/4/16/4224844/steelers-ziggy-hood-gif-film-analysis
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/6/1/4386056/steelers-ziggy-hood-contract-offseason


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Megkurti-Mayo-Ninko


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
már többedik grafit látom, egy marék lepkefing köbö, Meklendon mitű ződ, a tavaji évtől, Zyggi piros?sutianap
McLendonnal lehet, hogy kissé túlzó az átlag feletti, de szituációs szerepkörben nem volt rossz, gondolom erre alapoztak. Ziggy-t kifejezetten rühellik a PFF-nél, egy átlag alattit talán ő is megért volna, ahhoz viszonyítva, hogy eddig milyen játékosok kaptak pirosat, de a teljesítménye közelében sincs annak, ami egy ötödik idényére készülő egykori első köröstől jogosan elvárható lenne.

Ródliburger blúcsip Bráun sötétződ, a tavalyi melók utánsutianap
Nyilván nem csak a tavalyi szezont nézték.

meg komolyan egy ligaelső védelembe három baszomnagy lik??!sutianap
Foote-ról és Ziggy-ről már írtam, Worilds értékelésével pedig szerintem nem lehet vitatkozni. Kb. az menti meg a 'poor' besorolástól, hogy Ziggy-vel ellentétben ő nem négy, hanem három év alatt nem csinált semmi olyat, amit a draftpozíciója alapján várnánk tőle.

áhh bezzeg a Pacc védelem csupi tuliződ, pöxömsutianap
Ott speciel kinek az értékelésével vitatkoznál?

Megjegyzem, nekünk van egy 'Elite (Blue Chip)' DC-nk is. 😉
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
már többedik grafit látom, egy marék lepkefing köbö, Meklendon mitű ződ, a tavaji évtől, Zyggi piros? áhhhh persze mindenkinek pöcköltek valamit Ródliburger blúcsip Bráun sötétződ, a tavalyi melók után, meg komolyan egy ligaelső védelembe három baszomnagy lik??! és nem a legnagyobb lik helyén vann a lik, áhh bezzeg a Pacc védelem csupi tuliződ, pöxöm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575


Nagyjából egyetértek vele, Foote-ot leszámítva. Öregszik meg minden, de annyira azért nem (volt) vészes, hogy az átlagon aluli kategóriába ne férjen be.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Foster Londonban promotálja az őszi meccseket.


több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Egy-két hét múlva kíváncsi lennék, itt az oldalon hogyan oszlanak meg a csapatok szurkolói.. 😀Dodó
az attól függ hogy áll az aktuális kedvenc csapatuk 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Ezekre a változtatásokra miért van szükség?😊
Respect, lájk, nem lájk, nem respect, karma, nem karma bonus. Mi van?😀 Nem mintha ezek zavarnának ,csak fene se érti.kishaszi
1., először állítsd be a kedvenc csapatot, szerintem tetszeni fog, amit látsz majd 😊
2., a respektet meg karmát én sem támogattam, ezek el is tűntek most, egyedül a lájk maradt, ami szerintem hasznos dolog, a kedvenc komment elmentését (szív) meg egyenesen óriási újításnak gondolom - és jön még más is...jjncaa
Done, nem rosszak az újítások😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Egy-két hét múlva kíváncsi lennék, itt az oldalon hogyan oszlanak meg a csapatok szurkolói.. 😀Dodó
majd szezon közben írok statisztikát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Egy-két hét múlva kíváncsi lennék, itt az oldalon hogyan oszlanak meg a csapatok szurkolói.. 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Ezekre a változtatásokra miért van szükség?😊
Respect, lájk, nem lájk, nem respect, karma, nem karma bonus. Mi van?😀 Nem mintha ezek zavarnának ,csak fene se érti.kishaszi
1., először állítsd be a kedvenc csapatot, szerintem tetszeni fog, amit látsz majd 😊
2., a respektet meg karmát én sem támogattam, ezek el is tűntek most, egyedül a lájk maradt, ami szerintem hasznos dolog, a kedvenc komment elmentését (szív) meg egyenesen óriási újításnak gondolom - és jön még más is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Ezekre a változtatásokra miért van szükség?😊
Respect, lájk, nem lájk, nem respect, karma, nem karma bonus. Mi van?😀 Nem mintha ezek zavarnának ,csak fene se érti.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gergely1987 2
hejhó
van egy jegyem szeptermber 29-re a wembleybe a steelers-vikings meccsre
ha érdekel a kontaktom:
decsicsgergely@gmail.com
vagy teló: 30/251-2560
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kicit drágaszág ez fajta tüneti kezelés az égigérő paszulyra. Brómos teát nem ösmerik hírbúl se az ámeriáiak már ezek szerint?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."