Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Ben-Roethlisberger-in-London---Sky-Sports/7888cbb2-7ce7-4254-81d3-fb9a4ab48e5e

Friss meleg.Ha jól látom,mrsBB is ott volt vele.Blitzburgh
Nem engedi el egyedül sehová, mert a végén még megerőszakolja szegényt valami vad nőszemély. 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Valami olyat olvasgattam, hogy egy 2007-es lövöldözésnél Aaron Hernandez és Pouncey együtt lehettek jelen. Olvasott erről még valaki valamit? Csak futólag láttam az amerikai ismerősöknél kirakva.polamalu
Egyelőre annyit lehet tudni, hogy a lövöldözés előtt Maurkice és Mike is Hernandezzel tartózkodott egy helyi klubban, és Hernandez szerint a lövöldözésben megsérült két személy egyike még a klubban ellopott egy nyakláncot valamelyik Pouncey-tól.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Ben-Roethlisberger-in-London---Sky-Sports/7888cbb2-7ce7-4254-81d3-fb9a4ab48e5e

Friss meleg.Ha jól látom,mrsBB is ott volt vele.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Mivel Gátőrz mindkettő lehettek együtt, sőt. De lassan ott tartunk, hogy az összes keleti parti felderítetlen eset bizony egy irányba mutat, mindent Hernandez követett el, ezt imádom az ámerikaiakban. Úgyhogy sima gyilkos olyan nincs, csak sátáni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Valami olyat olvasgattam, hogy egy 2007-es lövöldözésnél Aaron Hernandez és Pouncey együtt lehettek jelen. Olvasott erről még valaki valamit? Csak futólag láttam az amerikai ismerősöknél kirakva.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
 www.steelersdepot.com/2013/07/film-room-steelers-nt-steve-mclendon-versus-browns-in-week-17/

Aki még nem látta volna. Az utolsó különösen érdekes.Blitzburgh
Bővebben, még egy régebbi cikk:
 presnapreads.com/2013/04/18/why-are-green-bay-packers-interested-in-pittsburgh-steelers-steve-mclendon/

Én korábban nagyon bizakodó voltam azzal kapcsolatban, hogy előbb-utóbb McLendon talán Hampton örökébe léphet. Ennek a tetőpontja a két évvel ezelőtti, Cardinals elleni meccs idején volt, amikor Hampton és Hoke sérülése miatt hirtelen McLendon lett a starter (karrierje eddigi egyetlen kezdő meccse), és gond nélkül megoldotta a feladatot. Szituációs játékosként azóta sem lehetett rá komolyabb panasz, de egyre kevésbé kezdtem hinni abban, hogy idővel stabil kezdővé válhat, sokáig azt sem gondoltam, hogy a McLendon-Ta'amu-Fangupo hármas elegendő lehet a poszton, ezért is szorgalmaztam egy NT draftolását. McLendonról viszont az OTA-k és a minicamp alatt is csak jókat lehetett hallani/olvasni, úgyhogy most megint nagy benne a bizodalmam, de még mindig látok arra esélyt, hogy veterán erősítés (Hampton?) nélkül a fal közepe gyenge pont lehet a védelemben.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ

Ez tuti friss
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ti most erről a londoni képről stírölitek Big Bent? Tudtommal ez már legalább egy éves fotó. Ősszel kellene az egész offense-el csinálni egy képet ugyanezen a helyen.Red Star
Majdnem, mert tegnap járt Londonban 😀 Az NFL-t népszerűsítendő.
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ti most erről a londoni képről stírölitek Big Bent? Tudtommal ez már legalább egy éves fotó. Ősszel kellene az egész offense-el csinálni egy képet ugyanezen a helyen.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Úgy látom Ben megint nem mangalica szalonnát fogyaszt...kishaszi
Nem is az az érdekes,hogy mit eszik,de miket ihat? Azt nyilatkozta,hogy több gyűrűvel akar visszavonulni mint Bradshaw,ez még 3...
Bár,ha úgy lesz,az utolsó meccsén felőlem lehet 200 kiló is..
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 www.steelersdepot.com/2013/07/film-room-steelers-nt-steve-mclendon-versus-browns-in-week-17/

Aki még nem látta volna. Az utolsó különösen érdekes.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nekem is ez tűnt fel. 😊 Derékban lassan versenyre kelhet az előtte térdelő falemberekkel. 😀peterk2005
ugyan mér térdelnének előtte?sutianap
Gogolnak gugolnak, sezlonyra lefogy mint a bankszámlám hóvégére...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem is ez tűnt fel. 😊 Derékban lassan versenyre kelhet az előtte térdelő falemberekkel. 😀peterk2005
ugyan mér térdelnének előtte?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem is ez tűnt fel. 😊 Derékban lassan versenyre kelhet az előtte térdelő falemberekkel. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy látom Ben megint nem mangalica szalonnát fogyaszt...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Na jó, ha senki, akkor majd én! 😊 Big Ben a Big Bennél 😊Wyatt
Bőrcipő+élre vasalt nadrág+mez kombó odavág. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Valami nem smakkol z egyiken négy van a másikon hét, közbe megcsak most van hét grinics szerint...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Na jó, ha senki, akkor majd én! 😊 Big Ben a Big Bennél 😊
Wyatt
Big Ben kommentel a képhez amin Big Ben áll a Big Bennél
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, ha senki, akkor majd én! 😊 Big Ben a Big Bennél 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nem vagyok kifejezett PFF-fan, de ez az elemzés kifejezetten érdekes Roethlisbergerről:  www.profootballfocus.com/blog/2013/07/02/the-enigmatic-game-of-ben-roethlisberger/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Mondom én h király lesz!
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000215581/article/steelers-rookie-jarvis-jones-instincts-could-earn-him-starting-gig?campaign=Twitter_atlempty taxi
Tipikus semmitmondó offseason cikk(ek), megint úgy hozzák le, hogy JJ (talán) kezdő lesz, mintha a hír alapja több lenne egyszerű feltételezésnél. Az NFP-s cikk írója ezzel próbálkozik:

One big reason: Unlike most of the players Pittsburgh has developed at outside linebacker, Jones is a pure linebacker.
Ehhez képest Butler pont azt nyilatkozta a minicamp alatt, hogy hiába játszott Jones már college-ban is 3-4 OLB-t, még nincs azon a szinten, hogy kezdőként számoljanak vele. Anno be is másoltam ide ezt a nyilatkozatot:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pittsburgh Steelers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Az NFL.com is vicces, a bejegyzés címe Jarvis Jones might start as Pittsburgh Steelers rookie, majd a záró mondat: "If LeBeau already sees progress from the rookie, as Jones learns the rest of the defensive calls, it reasons that one of the greatest defensive minds in the history of the NFL wouldn't hesitate to push the more talented player into the rotation quickly."
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Mondom én h király lesz!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hmf1bggmcroeqit7e2nq
Jarvis Jones to start for Pittsburgh Steelers as rookie?
Jarvis Jones, the No. 17 overall pick in the 2013 NFL Draft, might start as a rookie, a rarity for the Pittsburgh Steelers. What makes the linebacker NFL-ready already?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Az Adams elleni késelés harmadik gyanúsítottját is visszaszállították Pennsylvániába h vádat emeljenek ellene:  pro32.ap.org/article/suspect-steelers-player-stabbing-back-paempty taxi
Állítólag Hernandez a negyedik gyanúsított 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az Adams elleni késelés harmadik gyanúsítottját is visszaszállították Pennsylvániába h vádat emeljenek ellene:  pro32.ap.org/article/suspect-steelers-player-stabbing-back-pa


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A legutóbbi szezonban nagyon lehúzták (persze, mindig kérdés, mennyire hiszünk ezeknek a számoknak, hiszen egy csomó rohadt jóra értékelt emberke kóricál még mindig szabadon)Wyatt
Ja, én azt hittem 2012-től haladunk 2008. felé és a -8 még az Eaglesnél volt.DoM
Lehettem volna egyértelműbb valóban, azért is pontosítottam utána