Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
http://www.youtube.com/watch?v=1F7r_HJ0E4E
http://www.youtube.com/watch?v=90-aaxK8YwU
http://www.youtube.com/watch?v=d8O79Aim-yI
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d827ca1ca/2012-Combine-workout-Hebron-Fangupo
http://www.patriots.com/media-center/videos/2012-Draft-Prospects---Hebron-Fangupo-DT/03510df5-0a25-43ab-b097-5d2953b6830c
http://rivals.yahoo.com/video/college-football/Hebron-Fangupo-interview-from-fall-practice-53571
filippino hype, ready?sutianap
Én is az ő draftolása mellett vagyok, nagyon tetszett a mock-odban is.😊
Mondjuk tudom bennem is a nem kicsi samoa fan-ság is beszél. (Meg nekünk is kellene már egy Ngata szerű emberke..)

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
áháhá Saunderst amfetaminnal fogták meg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.youtube.com/watch?v=1F7r_HJ0E4E
http://www.youtube.com/watch?v=90-aaxK8YwU
http://www.youtube.com/watch?v=d8O79Aim-yI
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d827ca1ca/2012-Combine-workout-Hebron-Fangupo
http://www.patriots.com/media-center/videos/2012-Draft-Prospects---Hebron-Fangupo-DT/03510df5-0a25-43ab-b097-5d2953b6830c
http://rivals.yahoo.com/video/college-football/Hebron-Fangupo-interview-from-fall-practice-53571
filippino hype, ready?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Örülök, hogy Fangupóval a staff is számol. Jones-ról pedig mindent elmond, hogy ebben a safety class-ban is hátsó körös prospect, sokan helyen UDFA-nak várják.

Szerk.: Jones az egyetemen CB volt.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Valahogy nem veszi be a bögyöm az ijen Rizs-szerűeket, a nagy melák mindenen átgyalogol, na azt komázom nagyon. Biztos az én készülékem hibás, de mikor tudja mán tudja mindenki mi lesz a pléj és nem lehet fogni, az kedves kollegák na az katarzis, nemám ott csapkolódnak a lábak alatt, áhh...sutianap
Egysíkú lenne a (futó)játékunk, ha csak powerbackeket használnánk, és annak nem is lenne túl sok értelme, ha három ugyanolyan szerepkörű játékosra pazarolnánk roster helyet. Mellesleg Dwyer és Clay sem az a "mindenkin átgyalogol" kategória...

Hebron Fangupo (DT, Brigham Young) és Jeremy Jones (S, Wayne State) jön ma vizitre.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
BYU NT Hebron Fangupo YEEEEEEEEEEE :cool:
Wayne State S Jeremy Jones nemtomki
a mai vizit list


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
RB akkor sem kell, ha Mendy out, tele vagyunk fiatal tehetségekkel. 1/6-ért simán elengedném Wallace-t, de ne RB-t draftoljunk, nem is fogunk, mert ott elég mélyek vagyunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Valahogy nem veszi be a bögyöm az ijen Rizs-szerűeket, a nagy melák mindenen átgyalogol, na azt komázom nagyon. Biztos az én készülékem hibás, de mikor tudja mán tudja mindenki mi lesz a pléj és nem lehet fogni, az kedves kollegák na az katarzis, nemám ott csapkolódnak a lábak alatt, áhh...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egy kb 145 cm magas és mondjuk Ben Jonhson, még a szterós időkbeli, gyorsaságával rendelkező srác kell. Látjuk az utóbbi időkben ezek a mini nyuszik milyen fejtöréseket tudnak okozni a mamelukoknak. A lábuk alatt átbújnak mire kettőt pislognak 😀
Na jó ez csak egy kis humor volt, félre a répát, tényleg jó az RB állomás és Clay ill. a Vájár jó BUS klónnak, de olyan mint Ő nem lesz ismét, minthogy Ward sem.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
nincs valaki buszklón?sutianap
Annak ott van Dwyer, esetleg Clay. Ebbe az állományba inkább egy gyors, elkapásoknál is használható, 'elusive' futó kell még, mert Redman is inkább az a power runner jelleg. Az alapján, hogy eddig Peadet és LMJ-t hívták el privát workoutra, szerintem Tomlinék is ilyenben gondolkodnak.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ott van még a Vörös a Vájár a kis Beccs.............sutianap
És a kis Beccs saját elmondása szerint egyenes vonalban már jobban fut mint valaha. 😀
Na de viccen kívül a RB-kel nem lesz gond szerintem.kittli
A negyedik pedig Clay.

Én is azt mondom, hogy jó a mostani RB corps még Mendy nélkül is, de Tomlin nyilatkozta, hogy hozunk még RB-t. Nem feature back kell, csak szituációs játékos, ilyen szempontból pedig akár a tegnap workouton résztvevő LMJ is jó lehet (érte 4. körösnél korábbi picket nem adnék), mert megint egy teljesen más stílus, mint a többiek. Az utóbbi időben Pead is kicsit visszaesett a rangsorokban, ha a harmadik napon még bent lesz, ott ő is megérhet egy próbát. Vagy valami hasonló fogás a hátsó körökben, mint nálam a mock draft game-ben Rainey 6/24-nél.vassadi
nincs valaki buszklón?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
ott van még a Vörös a Vájár a kis Beccs.............sutianap
És a kis Beccs saját elmondása szerint egyenes vonalban már jobban fut mint valaha. 😀
Na de viccen kívül a RB-kel nem lesz gond szerintem.kittli
A negyedik pedig Clay.

Én is azt mondom, hogy jó a mostani RB corps még Mendy nélkül is, de Tomlin nyilatkozta, hogy hozunk még RB-t. Nem feature back kell, csak szituációs játékos, ilyen szempontból pedig akár a tegnap workouton résztvevő LMJ is jó lehet (érte 4. körösnél korábbi picket nem adnék), mert megint egy teljesen más stílus, mint a többiek. Az utóbbi időben Pead is kicsit visszaesett a rangsorokban, ha a harmadik napon még bent lesz, ott ő is megérhet egy próbát. Vagy valami hasonló fogás a hátsó körökben, mint nálam a mock draft game-ben Rainey 6/24-nél.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Azt most mondom, hogy ha Mendyt nem foltozzák össze az idénykezdetre, akkor ott valami kurva nagy gond van (career ending lehet). Az egyik legszarabb sérülés, könnyen egy pályafutás vége lehet egy mozdulattal. Malkin felépülése óta (Penguins) viszont bizakodó vagyok, és odaát más orvosok vannak, mint itt...kishaszi
Pedig nagy valószínűséggel (minimum) PUP-listán kezdi a szezont.vassadi
ott van még a Vörös a Vájár a kis Beccs.............sutianap
És a kis Beccs saját elmondása szerint egyenes vonalban már jobban fut mint valaha. 😀
Na de viccen kívül a RB-kel nem lesz gond szerintem.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt most mondom, hogy ha Mendyt nem foltozzák össze az idénykezdetre, akkor ott valami kurva nagy gond van (career ending lehet). Az egyik legszarabb sérülés, könnyen egy pályafutás vége lehet egy mozdulattal. Malkin felépülése óta (Penguins) viszont bizakodó vagyok, és odaát más orvosok vannak, mint itt...kishaszi
Pedig nagy valószínűséggel (minimum) PUP-listán kezdi a szezont.vassadi
ott van még a Vörös a Vájár a kis Beccs.............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Azt most mondom, hogy ha Mendyt nem foltozzák össze az idénykezdetre, akkor ott valami kurva nagy gond van (career ending lehet). Az egyik legszarabb sérülés, könnyen egy pályafutás vége lehet egy mozdulattal. Malkin felépülése óta (Penguins) viszont bizakodó vagyok, és odaát más orvosok vannak, mint itt...kishaszi
Pedig nagy valószínűséggel (minimum) PUP-listán kezdi a szezont.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt most mondom, hogy ha Mendyt nem foltozzák össze az idénykezdetre, akkor ott valami kurva nagy gond van (career ending lehet). Az egyik legszarabb sérülés, könnyen egy pályafutás vége lehet egy mozdulattal. Malkin felépülése óta (Penguins) viszont bizakodó vagyok, és odaát más orvosok vannak, mint itt...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
1) 1/6-ról én mindenképpen megpróbálnék letradelni. Richardson vagy Claiborne... Nem lenne rossz, de inkább letrade után DeCastro vagy Kuechly.
2) Egy ACL-szakadásból lábadozó Mendenhallért, aki lehet, hogy idén nem is léphet pályára, nem kapnánk semmit. Második körös pick? Ne vicceljünk már. Ha Richardsont draftolnánk, akkor Mendy cut.
3) És akkor vissza a valóságba: ez a trade nem fog létrejönni. (Szerintem.)
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
1/6-on már lehet is gondolkozni.kittli
Hát az idei 1/6-al nagyot fognánk, azután 1/24, és akkor minden vágyunk szinte teljesülhetne.polamalu
1/6-ért oda kell adni, ez nem kétséges a szememben. Aztán abból be kell húzni a Richardson - Claiborne duóból az egyiket. Előbbi esetben Mendenhall-t el kell engedni (egy jövő évi második körrel már elégedett lennék), utóbbit meg nem kell magyarázni.Szokol
Na ne menjünk annyira azért előre....
De én mondjuk1/6-ra lehet megpróbálnék egy letradet a még több pick reményében.
Vagy egy magasan jegyzett OT. Riley......vagy valaki.

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 870 — Steelers fan
A tököm repülne, hozzák a meccset Dabasra 😉

a Blíd szerint megy az agyalás a Rams-cetliken Valaszér.sutianap
1/6-on már lehet is gondolkozni.kittli
Hát az idei 1/6-al nagyot fognánk, azután 1/24, és akkor minden vágyunk szinte teljesülhetne.polamalu
1/6-ért oda kell adni, ez nem kétséges a szememben. Aztán abból be kell húzni a Richardson - Claiborne duóból az egyiket. Előbbi esetben Mendenhall-t el kell engedni (egy jövő évi második körrel már elégedett lennék), utóbbit meg nem kell magyarázni.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Milyen szép is lenne, ha egyszerre bejelentkeznénk több százan és egy külön repülő csak azért indulna 😀polamalu
A tököm repülne, hozzák a meccset Dabasra 😉

a Blíd szerint megy az agyalás a Rams-cetliken Valaszér.sutianap
1/6-on már lehet is gondolkozni.kittli
Hát az idei 1/6-al nagyot fognánk, azután 1/24, és akkor minden vágyunk szinte teljesülhetne.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Milyen szép is lenne, ha egyszerre bejelentkeznénk több százan és egy külön repülő csak azért indulna 😀polamalu
A tököm repülne, hozzák a meccset Dabasra 😉

a Blíd szerint megy az agyalás a Rams-cetliken Valaszér.sutianap
1/6-on már lehet is gondolkozni.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Milyen szép is lenne, ha egyszerre bejelentkeznénk több százan és egy külön repülő csak azért indulna 😀polamalu
A tököm repülne, hozzák a meccset Dabasra 😉

a Blíd szerint megy az agyalás a Rams-cetliken Valaszér.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Milyen szép is lenne, ha egyszerre bejelentkeznénk több százan és egy külön repülő csak azért indulna 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
3000 hellyel bővitik a Heinzet,lehet hogy gondolnak a kilátogató magyar rajongókra..😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Még egy dolog, ami jelentős szerepet játszhat a Wallace-ügyben: ha június 15-ig nem írja alá a tendert, akkor a csapat az abban foglalt összeget a játékos előző évi bérének 110%-ára csökkentheti. Ebben az esetben Wallace idén 577.500$-t kapna kézhez, ami 2,16 millió $-ral lenne kevesebb az RFA tender által eredetileg garantált összegnél.