Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi jobban össszeszedte. 😊Sobri Jóska
Nem akarom magamat védeni/fényezni, de ez egy felületes, szar munka, amely ezer sebből vérzik. 😊Soldados
Ezt mondom én is. 😊
Valamint nálad már Pats mezben látom Woodley-t, ez a cikk meg itt tagelget összevissza. 😊Sobri Jóska
A taget én is valószínűnek tartom, ahogy írtam is. 😉 Több okból is. (Erről viszont nem beszéltem, mert nem tartozott szigorú értelemben a tárgyhoz.)

Egyrészt jelenleg nincs cap, na most hogy lehet bárkit is tagelni, hogy nem tudjuk mennyi lesz a cap? Így elég nehéz megfontolt, jó döntést hozni. Pl simán kerülhet az új CBA-ba olyan kitétel, hogy az idei tag nem számít be a salary capbe, mert azt még akkor rakták a csapatok a játékosokra, amikor nem ismerhették az új CBA-t és capet. Másrészt ha nem lesz ilyen kitétel, Woodleyt, akkor is el tudod trédelni rajta a franchise taggel. Pl draftnapon és azt hiszem érte elég nagy árat lenne hajlandó áldozni egy pár csapat. Tehát a tag az szinte biztos, hogy rászáll Woodleyra. 😉

Ami neked rossz hír, hogy tudtommal Woodley nagyon nem csípi a Patset, bár persze trédnél nem kérik ki erről a véleményét, másrészt lehet, hogy adott esetben sok-sok pénz hatására félretenné ellenszenvét. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Friss ropogós PFF cikk az offseason prioinkról.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/11/breaking-down-steelers-offseason-priorities/tenorx
Soldi jobban össszeszedte. 😊Sobri Jóska
Nem akarom magamat védeni/fényezni, de ez egy felületes, szar munka, amely ezer sebből vérzik. 😊Soldados
Ezt mondom én is. 😊
Valamint nálad már Pats mezben látom Woodley-t, ez a cikk meg itt tagelget összevissza. 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Friss ropogós PFF cikk az offseason prioinkról.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/11/breaking-down-steelers-offseason-priorities/tenorx
Soldi jobban össszeszedte. 😊Sobri Jóska
Nem akarom magamat védeni/fényezni, de ez egy felületes, szar munka, amely ezer sebből vérzik. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Friss ropogós PFF cikk az offseason prioinkról.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/11/breaking-down-steelers-offseason-priorities/tenorx
Soldi jobban össszeszedte. 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Friss ropogós PFF cikk az offseason prioinkról.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/11/breaking-down-steelers-offseason-priorities/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worilds nem véletlenül érkezett 2. körben. 😉 Nyomásban nem is volt rossz, amikor játszott.

Ike az egyetlen cornerünk. 1st corner. Woodley 2nd OLB. Mögötte van egy 2. körös tehetség. Ike mögött? B-Mac, Crezdon Butler, Keannen Lewis. 😂

Ike az egész off-season toronymagas prioritása. Nélküle azt csinál a front-7, amit akar, lehúzhatjuk a rolót. Az off-seasonnak nem szabad ilyen CB-corppal nekivágni, mert vagy iszonyatosan túl kell fizetni vkit FA-piacon (ismét Woodley szívja meg), vagy úgy megyünk a draftra, hogy mindenki tudja mit akarunk, tehát áron felül fel kell trédelni, vagy jól kibasznak velünk.

Ike aláiratása az alfája és omegája az idei off-seasonnak és nem azért mert sztár CB. Hanem a rosterünk miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Persze, hogy veszteség, de kisebb, mint bármelyik másik 3 playa elvesztése.Soldados
Hát ez majd kiderül, ha esetleg úgy alakul, h Woodley távozik. Illetve végül is épp az a baj, h mind a 4 játékos kibaszott fontos láncszem, én Woodley-t sem sorolom hátrébb náluk.Szesze
Woodley Harrison mellett hozza ezeket a számokat, amely ugyan jó, de nem brutálisan kiemelkedő. Ezért mondom túlértékeltnek, mert erősen él Harrison jelentette veszélyből.

A csapat számára jelentett értéke meg sem közelíti Timmonsét és Troyét, figyelembe véve a CB-helyzetünket, még Taylorét sem.Soldados
Akkor légyszi dobd be a nevet!

Pontosan ki az, akit be lehet tenni Woodley posztjára, és nem gyengül drámai mértékben a poszt. (azaz a passrush, tehát a komplett D szisztéma)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LeBeau jövő hét elejére, valszeg hétfőre dönti el, hogy vállal-e még 1 évet. Sztem ezen a döntésen múlik Aaron Smith döntése is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodley Harrison mellett hozza ezeket a számokat, amely ugyan jó, de nem brutálisan kiemelkedő. Ezért mondom túlértékeltnek, mert erősen él Harrison jelentette veszélyből.

A csapat számára jelentett értéke meg sem közelíti Timmonsét és Troyét, figyelembe véve a CB-helyzetünket, még Taylorét sem.Soldados
Polamalu és Timmons egyértelmű, ezen nincs mit vitázni, de sztem a ti rendszeretekben fontosabb a pass-rush szinten tartása, mint a CB kérdés, én ezt látom fordítva mint te. Szted Harrisson mellett egy átlagos OLB is képes lenne jó teljesítményre (megjegyzem ez akár igaz is lehet), sztem meg ha megfelelő a pass-rush akkor a CBktől elég egy szolid szint, így ezt a posztot akár egy draftolt első v második körös CB is meg tudná oldani akár kezdőként is (annak ellenére, h nem szokás kezdetni az újoncokat), míg Woodley nélkül sztem jelentősen gyengülne a pass-rush ami sokkal nagyobb kihatással lenne az egész védelemre. Szóval nálam Woodley legalább olyan fontos, mint Taylor (sőt) még a CB felhozatalotokat figyelembe véve is.Szesze
Kajak ugyanezt akartam én is leírni 😀
A Steelers D a passrush-ról szól, és ha az most adott akkor ne basszuk ki a kukába.
Ha nincs passrush akármelyik cb-t úgy kúrja meg a wr ahogy akarja csak idő kérdése, nemhogy szegény Ike-ot...
Jó, sokat fejlődött a pacák ez kétségtelen, de nem hiszem el hogy egy 1/31-nél bentlévő top CB ne tudna legalább megközelítőleg annyit lerakni az asztalra, feltéve ha marad a zúzda passrush.
És ehhez még hozzájön hogy fiatalítani kell a D-t, akkor nem a 26éves bevált harcedzett Dudlit kell elhajtani melegebb éghajlatra!
Inkább egy FA, vagy 1/31 CB akkormár...
Nem akarom meglátni Woodley-t más mezben és pont 😀The terrible towel
Az a baj, hogy érzelemből beszéltek. A Steelers-nek nem Woodley miatt van passrush-a, hanem elsősorban a rendszer miatt. A GB-nek megközelítőleg sincs olyan LB-corpja, mint nekünk, mégis csak 1-gyel van kevesebb sackjük. Qrvára nem Woodleyn múlik a nyomás.

És mondok mást akármilyen a nyomás ezt a CB-osztagot még JaMarcus Russel is szétszedné: B-Mac, Crezdon Butler, Keenen Lewis és egy rookie. Ez nem NFL-szint és ezzel megb.szhatjuk a nyomásunkat úgy ahogy van. Az újonc CB-kről annyit, hogy érdemes megnézni Kyle Wilsont, akit hasonló helyen válaztott tavaly a Jets. 😉 Agyba-főbe sz.patták. Még véletlenül sem szeretném, ha a rookie cornernek kezdenie kelljen, az rosszabb lesz, mint amit Gaytől láttatok 2009-ben...

Próbáljatok csapatban gondolkodni, és ne csak abban, hogy Woodley qrva jó és qrva szimpatikus. Ez nem kérdés. Sőt, remélhetőleg vhogy mind a négyet betuszkuljok a cap alá, de ez azért kétséges és ha ebből vkinek mennie kell, akkor Woodley az, akinek hiánya messze-messze legkevésbé érződne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Woodley Harrison mellett hozza ezeket a számokat, amely ugyan jó, de nem brutálisan kiemelkedő. Ezért mondom túlértékeltnek, mert erősen él Harrison jelentette veszélyből.

A csapat számára jelentett értéke meg sem közelíti Timmonsét és Troyét, figyelembe véve a CB-helyzetünket, még Taylorét sem.Soldados
Polamalu és Timmons egyértelmű, ezen nincs mit vitázni, de sztem a ti rendszeretekben fontosabb a pass-rush szinten tartása, mint a CB kérdés, én ezt látom fordítva mint te. Szted Harrisson mellett egy átlagos OLB is képes lenne jó teljesítményre (megjegyzem ez akár igaz is lehet), sztem meg ha megfelelő a pass-rush akkor a CBktől elég egy szolid szint, így ezt a posztot akár egy draftolt első v második körös CB is meg tudná oldani akár kezdőként is (annak ellenére, h nem szokás kezdetni az újoncokat), míg Woodley nélkül sztem jelentősen gyengülne a pass-rush ami sokkal nagyobb kihatással lenne az egész védelemre. Szóval nálam Woodley legalább olyan fontos, mint Taylor (sőt) még a CB felhozatalotokat figyelembe véve is.Szesze
Kajak ugyanezt akartam én is leírni 😀
A Steelers D a passrush-ról szól, és ha az most adott akkor ne basszuk ki a kukába.
Ha nincs passrush akármelyik cb-t úgy kúrja meg a wr ahogy akarja csak idő kérdése, nemhogy szegény Ike-ot...
Jó, sokat fejlődött a pacák ez kétségtelen, de nem hiszem el hogy egy 1/31-nél bentlévő top CB ne tudna legalább megközelítőleg annyit lerakni az asztalra, feltéve ha marad a zúzda passrush.
És ehhez még hozzájön hogy fiatalítani kell a D-t, akkor nem a 26éves bevált harcedzett Dudlit kell elhajtani melegebb éghajlatra!
Inkább egy FA, vagy 1/31 CB akkormár...
Nem akarom meglátni Woodley-t más mezben és pont 😀The terrible towel
Jó a szó 😊

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem akarom meglátni Woodley-t más mezben és pont 😀The terrible towel
Pedig mennyire jól állna neki a Pats mez 😀 Ha már nektek nem annyira fontos 😛
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hát ez majd kiderül, ha esetleg úgy alakul, h Woodley távozik. Illetve végül is épp az a baj, h mind a 4 játékos kibaszott fontos láncszem, én Woodley-t sem sorolom hátrébb náluk.Szesze
Woodley Harrison mellett hozza ezeket a számokat, amely ugyan jó, de nem brutálisan kiemelkedő. Ezért mondom túlértékeltnek, mert erősen él Harrison jelentette veszélyből.

A csapat számára jelentett értéke meg sem közelíti Timmonsét és Troyét, figyelembe véve a CB-helyzetünket, még Taylorét sem.Soldados
Polamalu és Timmons egyértelmű, ezen nincs mit vitázni, de sztem a ti rendszeretekben fontosabb a pass-rush szinten tartása, mint a CB kérdés, én ezt látom fordítva mint te. Szted Harrisson mellett egy átlagos OLB is képes lenne jó teljesítményre (megjegyzem ez akár igaz is lehet), sztem meg ha megfelelő a pass-rush akkor a CBktől elég egy szolid szint, így ezt a posztot akár egy draftolt első v második körös CB is meg tudná oldani akár kezdőként is (annak ellenére, h nem szokás kezdetni az újoncokat), míg Woodley nélkül sztem jelentősen gyengülne a pass-rush ami sokkal nagyobb kihatással lenne az egész védelemre. Szóval nálam Woodley legalább olyan fontos, mint Taylor (sőt) még a CB felhozatalotokat figyelembe véve is.Szesze
Kajak ugyanezt akartam én is leírni 😀
A Steelers D a passrush-ról szól, és ha az most adott akkor ne basszuk ki a kukába.
Ha nincs passrush akármelyik cb-t úgy kúrja meg a wr ahogy akarja csak idő kérdése, nemhogy szegény Ike-ot...
Jó, sokat fejlődött a pacák ez kétségtelen, de nem hiszem el hogy egy 1/31-nél bentlévő top CB ne tudna legalább megközelítőleg annyit lerakni az asztalra, feltéve ha marad a zúzda passrush.
És ehhez még hozzájön hogy fiatalítani kell a D-t, akkor nem a 26éves bevált harcedzett Dudlit kell elhajtani melegebb éghajlatra!
Inkább egy FA, vagy 1/31 CB akkormár...
Nem akarom meglátni Woodley-t más mezben és pont 😀
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Szesze has the point...watch ot for Sly
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elhunyt John Nisby, a 60-as évek Steelersének 2-szeres Pro Browler OG-ja. RIP.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ez majd kiderül, ha esetleg úgy alakul, h Woodley távozik. Illetve végül is épp az a baj, h mind a 4 játékos kibaszott fontos láncszem, én Woodley-t sem sorolom hátrébb náluk.Szesze
Woodley Harrison mellett hozza ezeket a számokat, amely ugyan jó, de nem brutálisan kiemelkedő. Ezért mondom túlértékeltnek, mert erősen él Harrison jelentette veszélyből.

A csapat számára jelentett értéke meg sem közelíti Timmonsét és Troyét, figyelembe véve a CB-helyzetünket, még Taylorét sem.Soldados
Polamalu és Timmons egyértelmű, ezen nincs mit vitázni, de sztem a ti rendszeretekben fontosabb a pass-rush szinten tartása, mint a CB kérdés, én ezt látom fordítva mint te. Szted Harrisson mellett egy átlagos OLB is képes lenne jó teljesítményre (megjegyzem ez akár igaz is lehet), sztem meg ha megfelelő a pass-rush akkor a CBktől elég egy szolid szint, így ezt a posztot akár egy draftolt első v második körös CB is meg tudná oldani akár kezdőként is (annak ellenére, h nem szokás kezdetni az újoncokat), míg Woodley nélkül sztem jelentősen gyengülne a pass-rush ami sokkal nagyobb kihatással lenne az egész védelemre. Szóval nálam Woodley legalább olyan fontos, mint Taylor (sőt) még a CB felhozatalotokat figyelembe véve is.Szesze
No nézzük mely cornerek vannak szerződés alatt. McFadden, továbbá a minden meccsen inaktív Keenen Lewis és Crezdon Butler. 😂 El tudom képzelni mekkora császárok lehetnek, ha Anthony Madison játszott a dime felállásokban... Jól látható, hogy a vereségeink alkalmával kiket dobáltak szét, de a győztes meccseken is kik voltak a támadási pont: B-Mac és Gay. Pedig ők csak a 2-3. WR-t fogták. Ike viszonylag jól elboldogult a 1st WR-ekkel. Az nem opció, hogy Ike elmehet. Ike a legeslegnagyobb prioritás, pedig a négyesből ő a leggyengébb játékos a maga posztján.

Amúgy Sobri nagyon jól összefoglalta a helyzetet, amiről beszélek. Nem arról van szó, hogy ki a legjobb, hanem hogy melyik elvesztése okozza a legkisebb kárt a D egészének. És ez Woodley. (Pedig abszolút kedvencemről beszélek) Meggyőződésem szerint vitán felül az én véleményem szerint, illetve a csapat lépései is ezt mutatják. Márpedig én egy OBJEKTÍV (a Steelers szokásait, rosterét, roster- és capmanagmentjét figyelembe vett) off-season menetrendet írtam, nem pedig meseregényt. Ebben Woodley franchise taget kap, de leírtam, hogy az ő megtartása ingatag lábakon áll és ezt észérvekkel (csapat lépéseivel, rosterhelyzettel, Steeler szokásaival) alátámaztottam, az ellenvéleményen lévők pedig csupán érzelmi alapon közelítették meg a kérdést, hogy őt nem engedhetjük el mert qrva jó. Ez sajnos ebben a kérdésben nem érv.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Szerintem nem az a kérdés, hogy A jobb játékos e, mint B vagy C vagy D.
Hanem az, hogy melyik posztról kikerülő játékos a legkönnyebben pótolható.
Ebben az egyenletben az jött ki (igaz szubjektíven, de például számomra eléggé meggyőzően), hogy D.
Nem a személye, és a képességei okán, hanem a posztja miatt.
Akkor most nézzük meg kit takar a D betű. Woodley lapult alatta. Szerintem pusztán ennyiről van szó, mondhatni nem személyes. 😊

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Persze, hogy veszteség, de kisebb, mint bármelyik másik 3 playa elvesztése.Soldados
Hát ez majd kiderül, ha esetleg úgy alakul, h Woodley távozik. Illetve végül is épp az a baj, h mind a 4 játékos kibaszott fontos láncszem, én Woodley-t sem sorolom hátrébb náluk.Szesze
Woodley Harrison mellett hozza ezeket a számokat, amely ugyan jó, de nem brutálisan kiemelkedő. Ezért mondom túlértékeltnek, mert erősen él Harrison jelentette veszélyből.

A csapat számára jelentett értéke meg sem közelíti Timmonsét és Troyét, figyelembe véve a CB-helyzetünket, még Taylorét sem.Soldados
Polamalu és Timmons egyértelmű, ezen nincs mit vitázni, de sztem a ti rendszeretekben fontosabb a pass-rush szinten tartása, mint a CB kérdés, én ezt látom fordítva mint te. Szted Harrisson mellett egy átlagos OLB is képes lenne jó teljesítményre (megjegyzem ez akár igaz is lehet), sztem meg ha megfelelő a pass-rush akkor a CBktől elég egy szolid szint, így ezt a posztot akár egy draftolt első v második körös CB is meg tudná oldani akár kezdőként is (annak ellenére, h nem szokás kezdetni az újoncokat), míg Woodley nélkül sztem jelentősen gyengülne a pass-rush ami sokkal nagyobb kihatással lenne az egész védelemre. Szóval nálam Woodley legalább olyan fontos, mint Taylor (sőt) még a CB felhozatalotokat figyelembe véve is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár sztem is könnyen előfordulhat, h nem tudjátok megtartani Woodley-t, de én azzal nem értek egyet, h túlértékelt lenne, főleg mert egyáltalán nem csak pass-rusherként használható. Ha nem marad, az nagyon komoly vérveszteség lesz/lenne, főleg ha még vmi sérülés is beüt ezen a poszton ami azért mindig benne van.Szesze
Persze, hogy veszteség, de kisebb, mint bármelyik másik 3 playa elvesztése.Soldados
Hát ez majd kiderül, ha esetleg úgy alakul, h Woodley távozik. Illetve végül is épp az a baj, h mind a 4 játékos kibaszott fontos láncszem, én Woodley-t sem sorolom hátrébb náluk.Szesze
Woodley Harrison mellett hozza ezeket a számokat, amely ugyan jó, de nem brutálisan kiemelkedő. Ezért mondom túlértékeltnek, mert erősen él Harrison jelentette veszélyből.

A csapat számára jelentett értéke meg sem közelíti Timmonsét és Troyét, figyelembe véve a CB-helyzetünket, még Taylorét sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Pedig így van. 😉 Worilds bizony arra az esetre érkezett, ha Woodley helyzete nem kellemesen oldósik meg, Gibson pedig azért, hogy erre az esetre mélység is klegyen. Őket nem Harrison kora hozta a csapathoz, mert bátr előre gondolkodunk, de nem 3 évvel, hanem max 1-2-vel, többre nem érdemes tervezni. (Lockout esetén pláne nem).

Mellesleg Worilds elsősorban mindig Woodley helyén edzett. 😉Soldados
Bár sztem is könnyen előfordulhat, h nem tudjátok megtartani Woodley-t, de én azzal nem értek egyet, h túlértékelt lenne, főleg mert egyáltalán nem csak pass-rusherként használható. Ha nem marad, az nagyon komoly vérveszteség lesz/lenne, főleg ha még vmi sérülés is beüt ezen a poszton ami azért mindig benne van.Szesze
Persze, hogy veszteség, de kisebb, mint bármelyik másik 3 playa elvesztése.Soldados
Hát ez majd kiderül, ha esetleg úgy alakul, h Woodley távozik. Illetve végül is épp az a baj, h mind a 4 játékos kibaszott fontos láncszem, én Woodley-t sem sorolom hátrébb náluk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is azt írtam, hogy még legalább 1-2 évig Harrison lesz a kezdő. Addigra Worilds megtanulja szépen LeBeau sémáját, és meg is lesz az utódja.

És ne írj már ilyeneket, hogy Harrison mellett bárki összehoz 7-8 sacket.tenorx
Pedig így van. 😉 Worilds bizony arra az esetre érkezett, ha Woodley helyzete nem kellemesen oldósik meg, Gibson pedig azért, hogy erre az esetre mélység is klegyen. Őket nem Harrison kora hozta a csapathoz, mert bátr előre gondolkodunk, de nem 3 évvel, hanem max 1-2-vel, többre nem érdemes tervezni. (Lockout esetén pláne nem).

Mellesleg Worilds elsősorban mindig Woodley helyén edzett. 😉Soldados
Bár sztem is könnyen előfordulhat, h nem tudjátok megtartani Woodley-t, de én azzal nem értek egyet, h túlértékelt lenne, főleg mert egyáltalán nem csak pass-rusherként használható. Ha nem marad, az nagyon komoly vérveszteség lesz/lenne, főleg ha még vmi sérülés is beüt ezen a poszton ami azért mindig benne van.Szesze
Persze, hogy veszteség, de kisebb, mint bármelyik másik 3 playa elvesztése.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én is azt írtam, hogy még legalább 1-2 évig Harrison lesz a kezdő. Addigra Worilds megtanulja szépen LeBeau sémáját, és meg is lesz az utódja.

És ne írj már ilyeneket, hogy Harrison mellett bárki összehoz 7-8 sacket.tenorx
Pedig így van. 😉 Worilds bizony arra az esetre érkezett, ha Woodley helyzete nem kellemesen oldósik meg, Gibson pedig azért, hogy erre az esetre mélység is klegyen. Őket nem Harrison kora hozta a csapathoz, mert bátr előre gondolkodunk, de nem 3 évvel, hanem max 1-2-vel, többre nem érdemes tervezni. (Lockout esetén pláne nem).

Mellesleg Worilds elsősorban mindig Woodley helyén edzett. 😉Soldados
Bár sztem is könnyen előfordulhat, h nem tudjátok megtartani Woodley-t, de én azzal nem értek egyet, h túlértékelt lenne, főleg mert egyáltalán nem csak pass-rusherként használható. Ha nem marad, az nagyon komoly vérveszteség lesz/lenne, főleg ha még vmi sérülés is beüt ezen a poszton ami azért mindig benne van.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem feltétlenül arra gondoltam hogy spórolni Flozell meg a többiek szerződésén, hanem ha lejár akkor nincs miért fizetni neki, oké hogy kell a helyére ember de az kevesebb pénzért fog játszani.laby
Ez no chance. smith esetében apaycut benne van, de Flozellt nem fogjuk kirakni, hogy olcsóbbat keressünk.Soldados
Nem értesz. Flozell és Smith szerződéséből 1 szezon van hátra, tehát azzal játszani hogy idén kevesebb pénzt kapna még Woodley vagy akárki más, és jövőre meg alá tenni egy zsírosat, mert akkor felszabadul annyi pénz amit 2 nagy játékos hiánya okoz és akkor még lehet tudunk spórolni a többi "öreg" pénzén is.laby
Általában növekvő szerződések vannak, tehát a "felszabaduló" pénz megy a már hosszú kontrakt alatt lévőkhöz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Smith és Flozell szerződésével nem lehet játszani, mert 1 év van belőle hátra. Mondjuk Smith esetében el tudom képzelni, hogy belemegy a paycutba, mint annó pl Bettis.

Warrior, Ward és Hampton szerződéséből 2-2 év van hátra, így olyan nagyon sokat ezzel sem lehet játszani, bár pár millát talán meg lehetne spórolni, de ha belemennek, az azt jelenti, hogy mindhárom vissza akar térni majd utolsó évére is, mert úgy nem mondanak le idei pénzükről, hogy 1 évvel később sem kapják meg, mert visszavonulnak.

Mellesleg tomi-tominak ment a +1. Jó lenne megtartani Woodleyt, de ha nem megy mind a 4, akkor ő az utolsó a sorban. Mindössze ennyit jeleztem. De ez nagyban függ attól, hogy mekkora capet állapítanak meg majd az új CBA-ban.Soldados
Nem feltétlenül arra gondoltam hogy spórolni Flozell meg a többiek szerződésén, hanem ha lejár akkor nincs miért fizetni neki, oké hogy kell a helyére ember de az kevesebb pénzért fog játszani.laby
Ez no chance. smith esetében apaycut benne van, de Flozellt nem fogjuk kirakni, hogy olcsóbbat keressünk.Soldados
Nem értesz. Flozell és Smith szerződéséből 1 szezon van hátra, tehát azzal játszani hogy idén kevesebb pénzt kapna még Woodley vagy akárki más, és jövőre meg alá tenni egy zsírosat, mert akkor felszabadul annyi pénz amit 2 nagy játékos hiánya okoz és akkor még lehet tudunk spórolni a többi "öreg" pénzén is.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jövőre valószínűleg Ward, Smith, Farrior, Flozell, Hampton 5-ös közül 3 várhatóan vissza is vonul és ők sem keresnek kis pénzeket, szerintem ezzel is lehetne játszani az idei cap room-ba?!
Nem tudom elképzelni hogy Woodley-t elengednék még ha kényszerből lenne akkor sem.laby
Smith és Flozell szerződésével nem lehet játszani, mert 1 év van belőle hátra. Mondjuk Smith esetében el tudom képzelni, hogy belemegy a paycutba, mint annó pl Bettis.

Warrior, Ward és Hampton szerződéséből 2-2 év van hátra, így olyan nagyon sokat ezzel sem lehet játszani, bár pár millát talán meg lehetne spórolni, de ha belemennek, az azt jelenti, hogy mindhárom vissza akar térni majd utolsó évére is, mert úgy nem mondanak le idei pénzükről, hogy 1 évvel később sem kapják meg, mert visszavonulnak.

Mellesleg tomi-tominak ment a +1. Jó lenne megtartani Woodleyt, de ha nem megy mind a 4, akkor ő az utolsó a sorban. Mindössze ennyit jeleztem. De ez nagyban függ attól, hogy mekkora capet állapítanak meg majd az új CBA-ban.Soldados
Nem feltétlenül arra gondoltam hogy spórolni Flozell meg a többiek szerződésén, hanem ha lejár akkor nincs miért fizetni neki, oké hogy kell a helyére ember de az kevesebb pénzért fog játszani.laby
Ez no chance Flozell esetében. Smith-nél benne van a paycut (ezzel lehetne spórolni sokat, mert 5 milla a fizetése), de Flozellt nem fogjuk kirakni, hogy olcsóbbat keressünk. Örülünk, hogy ennyire bejött Flozell és így 1 évre biztosítva van az RT poszt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jövőre valószínűleg Ward, Smith, Farrior, Flozell, Hampton 5-ös közül 3 várhatóan vissza is vonul és ők sem keresnek kis pénzeket, szerintem ezzel is lehetne játszani az idei cap room-ba?!
Nem tudom elképzelni hogy Woodley-t elengednék még ha kényszerből lenne akkor sem.laby
Smith és Flozell szerződésével nem lehet játszani, mert 1 év van belőle hátra. Mondjuk Smith esetében el tudom képzelni, hogy belemegy a paycutba, mint annó pl Bettis.

Warrior, Ward és Hampton szerződéséből 2-2 év van hátra, így olyan nagyon sokat ezzel sem lehet játszani, bár pár millát talán meg lehetne spórolni, de ha belemennek, az azt jelenti, hogy mindhárom vissza akar térni majd utolsó évére is, mert úgy nem mondanak le idei pénzükről, hogy 1 évvel később sem kapják meg, mert visszavonulnak.

Mellesleg tomi-tominak ment a +1. Jó lenne megtartani Woodleyt, de ha nem megy mind a 4, akkor ő az utolsó a sorban. Mindössze ennyit jeleztem. De ez nagyban függ attól, hogy mekkora capet állapítanak meg majd az új CBA-ban.Soldados
Nem feltétlenül arra gondoltam hogy spórolni Flozell meg a többiek szerződésén, hanem ha lejár akkor nincs miért fizetni neki, oké hogy kell a helyére ember de az kevesebb pénzért fog játszani.