Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Engem azért nehéz azzal megvádolni, h érzelmek alapján lenne véleményem a Steelers-el kapcsolatban 😉 Az nyilvánvaló, h Taylor nélkül ezzel a CB állománnyal nem lehet nekivágni a szezonnak, egyértelmű h hozni kellene helyette valakit FA-ről, draftolni pedig így is úgy is muszáj lesz legalább egy CB-t. Én Woodley-t próbálnám megtartani a helyetekben, ha választani kellene közülük, Taylort egyáltalán nem tartom pótolhatatlan szintű játékosnak. Ettől függetlenül teljesen értem Soldi amit írsz és teljesen logikus is, könnyen lehet, h neked van igazad, de az én véleményem szerint Woodley fontosabb nektek. (ráadásul van egy olyan vetülete is a dolognak, h Woodley könnyen lehet, h valamelyik fő riválisotoknál kötne ki ami külön fájó lenne - nem érzelmi értelemben értve).Szesze
Ez tisztán üzletpolitika. Nemhogy a szezonnak, de még az off-seasonnak sem vághatsz neki a B-Mac, Crezdon Butler, Keenen Lewis CB-hármassal. Azzal meg ölted magad és az egész holtszezonod, ezáltal pedig jó eséllyel a következő szezonod is. Ike aáiratása nagyobb prioritás, mint Timmons, vagy Troy aláiratása a TC-ben (elvégre ők még csak contract yearbe lépnek).

Ez nem arról szól, hogy ki a jobb játékos. Ike számunkra a jelen helyzetben pótolhatatlan kulcsfigura.Soldados
Másik oldalról viszont, ha most elengeditek Woodley-t akkor 1-2 év múlva (előreláthatólag kb ennyi érdemi éve van még Harrison-nak) rettentő bizonytalan helyzetbe kerülne az OLB helyzet ami sokkal nagyobb problémákat vet fel sztem, mint a jelenlegi CB kérdés.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Engem azért nehéz azzal megvádolni, h érzelmek alapján lenne véleményem a Steelers-el kapcsolatban 😉 Az nyilvánvaló, h Taylor nélkül ezzel a CB állománnyal nem lehet nekivágni a szezonnak, egyértelmű h hozni kellene helyette valakit FA-ről, draftolni pedig így is úgy is muszáj lesz legalább egy CB-t. Én Woodley-t próbálnám megtartani a helyetekben, ha választani kellene közülük, Taylort egyáltalán nem tartom pótolhatatlan szintű játékosnak. Ettől függetlenül teljesen értem Soldi amit írsz és teljesen logikus is, könnyen lehet, h neked van igazad, de az én véleményem szerint Woodley fontosabb nektek. (ráadásul van egy olyan vetülete is a dolognak, h Woodley könnyen lehet, h valamelyik fő riválisotoknál kötne ki ami külön fájó lenne - nem érzelmi értelemben értve).Szesze
Ez tisztán üzletpolitika. Nemhogy a szezonnak, de még az off-seasonnak sem vághatsz neki a B-Mac, Crezdon Butler, Keenen Lewis CB-hármassal. Azzal meg ölted magad és az egész holtszezonod, ezáltal pedig jó eséllyel a következő szezonod is. Ike aáiratása nagyobb prioritás, mint Timmons, vagy Troy aláiratása a TC-ben (elvégre ők még csak contract yearbe lépnek).

Ez nem arról szól, hogy ki a jobb játékos. Ike számunkra a jelen helyzetben pótolhatatlan kulcsfigura.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
attól függetlenül hogy a legnagyobb köd a CB kérdés, az egész hátsóalakzatra ezt kiterjeszteném. Clark 32, Pola igaz 30 - de jönnek folyamatosan a sérulések, Mundy??? CroS?????? és van a prima WAllen a maga 29 évével. Szerintem azért nem ordas baromság egy pikket ráhúzni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Engem azért nehéz azzal megvádolni, h érzelmek alapján lenne véleményem a Steelers-el kapcsolatban 😉 Az nyilvánvaló, h Taylor nélkül ezzel a CB állománnyal nem lehet nekivágni a szezonnak, egyértelmű h hozni kellene helyette valakit FA-ről, draftolni pedig így is úgy is muszáj lesz legalább egy CB-t. Én Woodley-t próbálnám megtartani a helyetekben, ha választani kellene közülük, Taylort egyáltalán nem tartom pótolhatatlan szintű játékosnak. Ettől függetlenül teljesen értem Soldi amit írsz és teljesen logikus is, könnyen lehet, h neked van igazad, de az én véleményem szerint Woodley fontosabb nektek. (ráadásul van egy olyan vetülete is a dolognak, h Woodley könnyen lehet, h valamelyik fő riválisotoknál kötne ki ami külön fájó lenne - nem érzelmi értelemben értve).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draft

Pouncey-pick az első körben, egy Steelers-fan szerint. 😛vassadi27
Jó nyomós értv van mellette: Pouncey and Pouncey playing next to each other for the next 12 years. Me likey...

Na pont az ilyen mockok miatt nincs értelme ilyeneket olvasni. Neki tetszik tetszik a Pouncey és Pouncey. Nekem meg Patrick Peterson tetszik, akkor majd lecsúsztatom 31. helyre...

Aki ezt le tudja írni, annak vagy semmiféle rálátása nincs a keretünkre (FS mint need???? végülis 1 éve sincs hogy Ryan Clarkkal hosszútávút kötöttünk...), vagy képtelen elvonatkoztatni érzelmi ízlésvilágától.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draft

Pouncey-pick az első körben, egy Steelers-fan szerint. 😛vassadi27
lájklukilájklájk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draft

Pouncey-pick az első körben, egy Steelers-fan szerint. 😛
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ebben a sportban? Kizárt. Egy rossz play és vége a pályádnak.
Soldados
Pont erre gondoltam. Vele - Steelers menetrend szerint - tavaly illett volna szerződést hosszabbítani. Erre a két félen kívülálló ok miatt nem került sor. Mondhatták ebben a helyzetben, hogy egyébként ilyen szerződést kötöttünk volna (le is írhatták!), és szóban hozzáteszik: történjék bármi, idén életbe léptetjük. Tudom, bizalom meg együttműködés és sci-fi, de működhet. A mostani helyzet döntő részét már tavaly is felmérhette az FO, max. abban bízhattak, hogy a CB-fronton lesz némi javulás. Szóval, még a szükséghelyzet belátásának a lehetősége is megvolt.tomi-tomi
Hát nem tudom. Rooneyékból még ki is nézném ezt a hozzáállást és úriemberséget. De azt kétlem, hogy úgy tennének ígéretet, hogy sok tényezőt nem ismerhetnek. Ez inkább felelőtlenség lett volna.Soldados
Kockázatosnak kockázatos, de a mostani helyzet is az. Akkor marad az ujj vágás. Jól ki lett tárgyalva! Most úgy érzem, hogy Woodley-ügyben nem érhet meglepetés, de azért is szép az NFL, mert ki fog derülni az ellenkezője. 😊 Kezdem megérteni azokat, akik azt mondják, hogy jobb, élvezetesebb az offseason. Azt is megmondhatták volna, hogy időigényesebb is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval, nemcsak öregedik a Def, hanem még választhattok is, hogy melyik ujjatokat vágjátok le. Fasza.
Nem lehet, hogy stikában tavaly kötöttetek (szóban) egy előszerződést/szerződéstervezetet vele? Szabálykövetően: egy tavaly kézfogással szentesített gentleman agreemant elképzelhetetlen?tomi-tomi
Ebben a sportban? Kizárt. Egy rossz play és vége a pályádnak.
Soldados
Pont erre gondoltam. Vele - Steelers menetrend szerint - tavaly illett volna szerződést hosszabbítani. Erre a két félen kívülálló ok miatt nem került sor. Mondhatták ebben a helyzetben, hogy egyébként ilyen szerződést kötöttünk volna (le is írhatták!), és szóban hozzáteszik: történjék bármi, idén életbe léptetjük. Tudom, bizalom meg együttműködés és sci-fi, de működhet. A mostani helyzet döntő részét már tavaly is felmérhette az FO, max. abban bízhattak, hogy a CB-fronton lesz némi javulás. Szóval, még a szükséghelyzet belátásának a lehetősége is megvolt.tomi-tomi
Hát nem tudom. Rooneyékból még ki is nézném ezt a hozzáállást és úriemberséget. De azt kétlem, hogy úgy tennének ígéretet, hogy sok tényezőt nem ismerhetnek. Ez inkább felelőtlenség lett volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha tageljük, de nincs hosszútávú deal, akkor tuti nem lesz helyünk a capben, hogy aláírassuk Troyt és Timmons-t a TC-ben, mert Woodley 10 millát fogyasztana a tagjével. Márpedig a Steelers ilyen kiemelt játékosokkal minden esetben a contract year előtt, a TC-ben hosszabbít.

Tehát a tag szinte garantált, utána vagy hosszútávú, vagy trade. Extrém esetben (ha za új CBA lehetővé tenné) maradhat taggel.Soldados
Szóval, nemcsak öregedik a Def, hanem még választhattok is, hogy melyik ujjatokat vágjátok le. Fasza.
Nem lehet, hogy stikában tavaly kötöttetek (szóban) egy előszerződést/szerződéstervezetet vele? Szabálykövetően: egy tavaly kézfogással szentesített gentleman agreemant elképzelhetetlen?tomi-tomi
Ebben a sportban? Kizárt. Egy rossz play és vége a pályádnak.
Soldados
Pont erre gondoltam. Vele - Steelers menetrend szerint - tavaly illett volna szerződést hosszabbítani. Erre a két félen kívülálló ok miatt nem került sor. Mondhatták ebben a helyzetben, hogy egyébként ilyen szerződést kötöttünk volna (le is írhatták!), és szóban hozzáteszik: történjék bármi, idén életbe léptetjük. Tudom, bizalom meg együttműködés és sci-fi, de működhet. A mostani helyzet döntő részét már tavaly is felmérhette az FO, max. abban bízhattak, hogy a CB-fronton lesz némi javulás. Szóval, még a szükséghelyzet belátásának a lehetősége is megvolt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, megvettem az ötleted, Woodley a "problémás" ember. Tételezzük fel, hogy normál év jön. (Ha nem az jönne, akkor nemcsak a tag kapcsán lehetetlen felelősen dönteni.) Miért nem jó megoldás Nektek a franchise tag az itt tartására? Túl sokat fogna le a capből és ezáltal szűkítené a lehetőségeiteket a másik három megtartására? Túl lenne fizetve? Vagy?
Egyébként csak arra lenne jó a tag, hogy egy trade-be be tudjátok vonni. (Tettük mi Cassel-lel két éve)
De ha nincs megegyezés, akkor tuti Rajtatok marad tag-gel együtt. Szóval az átlagosnál is nagyobb kockázatot vállalnátok a tag-eléssel. Ha jól értem, jó kis kutyaszorító, ehhez képest nekünk nincs is különösebb gondunk Mankins-szel.tomi-tomi
Ha tageljük, de nincs hosszútávú deal, akkor tuti nem lesz helyünk a capben, hogy aláírassuk Troyt és Timmons-t a TC-ben, mert Woodley 10 millát fogyasztana a tagjével. Márpedig a Steelers ilyen kiemelt játékosokkal minden esetben a contract year előtt, a TC-ben hosszabbít.

Tehát a tag szinte garantált, utána vagy hosszútávú, vagy trade. Extrém esetben (ha za új CBA lehetővé tenné) maradhat taggel.Soldados
Szóval, nemcsak öregedik a Def, hanem még választhattok is, hogy melyik ujjatokat vágjátok le. Fasza.
Nem lehet, hogy stikában tavaly kötöttetek (szóban) egy előszerződést/szerződéstervezetet vele? Szabálykövetően: egy tavaly kézfogással szentesített gentleman agreemant elképzelhetetlen?tomi-tomi
Ebben a sportban? Kizárt. Egy rossz play és vége a pályádnak.

Azt azért ne feledjük, sok ismeretlenes egyenlet, mert nem tudjuk mennyi lesz a cap. Vagy visszavonul-e Smith az 5 millás fizujával? Vagy belemegy-e a paycutba? Vagy az új CBA lehetőséget ad-e majd arra, hogy a mostani tag ne számítson bele a capbe? Rengeteg féle verzió van. A legoptimálisabb forgatókönyv szerint maradhat mind a 4. Én is ezt szeretném. De valamelyest realisztikusabb verziónak tűnik (annak ellenére hogy nem lehet tudni az új capet), hogy csak 3-at tudunk megtartani (inkább kellemes csalódás érjen, mint kellemetlen 😊), s a jelen helyzetben, ebből Woodley a legkevésbé fontos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Soldi, megvettem az ötleted, Woodley a "problémás" ember. Tételezzük fel, hogy normál év jön. (Ha nem az jönne, akkor nemcsak a tag kapcsán lehetetlen felelősen dönteni.) Miért nem jó megoldás Nektek a franchise tag az itt tartására? Túl sokat fogna le a capből és ezáltal szűkítené a lehetőségeiteket a másik három megtartására? Túl lenne fizetve? Vagy?
Egyébként csak arra lenne jó a tag, hogy egy trade-be be tudjátok vonni. (Tettük mi Cassel-lel két éve)
De ha nincs megegyezés, akkor tuti Rajtatok marad tag-gel együtt. Szóval az átlagosnál is nagyobb kockázatot vállalnátok a tag-eléssel. Ha jól értem, jó kis kutyaszorító, ehhez képest nekünk nincs is különösebb gondunk Mankins-szel.tomi-tomi
Ha tageljük, de nincs hosszútávú deal, akkor tuti nem lesz helyünk a capben, hogy aláírassuk Troyt és Timmons-t a TC-ben, mert Woodley 10 millát fogyasztana a tagjével. Márpedig a Steelers ilyen kiemelt játékosokkal minden esetben a contract year előtt, a TC-ben hosszabbít.

Tehát a tag szinte garantált, utána vagy hosszútávú, vagy trade. Extrém esetben (ha za új CBA lehetővé tenné) maradhat taggel.Soldados
Szóval, nemcsak öregedik a Def, hanem még választhattok is, hogy melyik ujjatokat vágjátok le. Fasza.
Nem lehet, hogy stikában tavaly kötöttetek (szóban) egy előszerződést/szerződéstervezetet vele? Szabálykövetően: egy tavaly kézfogással szentesített gentleman agreemant elképzelhetetlen?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, megvettem az ötleted, Woodley a "problémás" ember. Tételezzük fel, hogy normál év jön. (Ha nem az jönne, akkor nemcsak a tag kapcsán lehetetlen felelősen dönteni.) Miért nem jó megoldás Nektek a franchise tag az itt tartására? Túl sokat fogna le a capből és ezáltal szűkítené a lehetőségeiteket a másik három megtartására? Túl lenne fizetve? Vagy?
Egyébként csak arra lenne jó a tag, hogy egy trade-be be tudjátok vonni. (Tettük mi Cassel-lel két éve)
De ha nincs megegyezés, akkor tuti Rajtatok marad tag-gel együtt. Szóval az átlagosnál is nagyobb kockázatot vállalnátok a tag-eléssel. Ha jól értem, jó kis kutyaszorító, ehhez képest nekünk nincs is különösebb gondunk Mankins-szel.tomi-tomi
Ha tageljük, de nincs hosszútávú deal, akkor tuti nem lesz helyünk a capben, hogy aláírassuk Troyt és Timmons-t a TC-ben, mert Woodley 10 millát fogyasztana a tagjével. Márpedig a Steelers ilyen kiemelt játékosokkal minden esetben a contract year előtt, a TC-ben hosszabbít.

Tehát a tag szinte garantált, utána vagy hosszútávú, vagy trade. Extrém esetben (ha za új CBA lehetővé tenné) maradhat taggel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Soldi, megvettem az ötleted, Woodley a "problémás" ember. Tételezzük fel, hogy normál év jön. (Ha nem az jönne, akkor nemcsak a tag kapcsán lehetetlen felelősen dönteni.) Miért nem jó megoldás Nektek a franchise tag az itt tartására? Túl sokat fogna le a capből és ezáltal szűkítené a lehetőségeiteket a másik három megtartására? Túl lenne fizetve? Vagy?
Egyébként csak arra lenne jó a tag, hogy egy trade-be be tudjátok vonni. (Tettük mi Cassel-lel két éve)
De ha nincs megegyezés, akkor tuti Rajtatok marad tag-gel együtt. Szóval az átlagosnál is nagyobb kockázatot vállalnátok a tag-eléssel. Ha jól értem, jó kis kutyaszorító, ehhez képest nekünk nincs is különösebb gondunk Mankins-szel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De most azt állítani, hogy Worilds hiánytalanul tudja majd pótolni Woodleyt, elég nagy merészség, szerintem.
Jan
Ezt én sehol nem állítottam. 😉 Azt mondtam, hogy a 4 közül, ő a legkevésbé fájdalmas.

Worildsról annyit, hogy nyilván tőle többet várnak, mint egy 5. köröstől. Amikor pályán volt, nem is volt rossz, tudott nyomást gyakorolni. Abban pedig egészen biztos vagyok, hogy Gibsonnál jobb, ezért maradt ő és nem Gibson.

CB: én is írtam, hogy 1-2. körös garantált CB-picken kívül elképzelhető egy másik húzása is a késő középső, késői körökben.

De a Pats-drukker barátunk kérdésére taggel kapcsolatban írtam 2 opciót, egyikkel meg tudjuk tartani, másikkal pedig komoly ellenértéket kapnánk érte. 😉 A tag szinte 99%-ra garantált. És azt továbbra is hangsúlyozom, én is azt szeretném leginkább, ha maradna, csak ennek látom a problémás részeit a jelenlegi roster és caphelyzetünkben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Ami neked rossz hír, hogy tudtommal Woodley nagyon nem csípi a Patset, bár persze trédnél nem kérik ki erről a véleményét, másrészt lehet, hogy adott esetben sok-sok pénz hatására félretenné ellenszenvét. 😊Soldados
Pontosan.
Ha úgy alakul, hogy mi tesszük elé a nagy gempát nagyon fog ő minket szeretni. Tulajdonképpen mindig minket szeretett, és már várja nagyon, hogy BB-vel dolgozhasson, aki a liga legjobb! edzője, blablabla.
Egyébként ami a leginkább az ellen szól, hogy hozzánk jöjjön, az az a tény, hogy neki van már gyűrűje, így oda megy, ahol a legnagyobb lé várja, és Randy Moss féle gyűrű-motivációk nem zavarják meg a racionális döntését.
Se a nálatokmaradásában se a hozzánkjövetelében. 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ki mindenki? 😀
Én az álommockba is kettőt írtam, simán húzhatunk kettőt.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Worilds nem véletlenül érkezett 2. körben. 😉 Nyomásban nem is volt rossz, amikor játszott.

Ike az egyetlen cornerünk. 1st corner. Woodley 2nd OLB. Mögötte van egy 2. körös tehetség. Ike mögött? B-Mac, Crezdon Butler, Keannen Lewis. 😂

Ike az egész off-season toronymagas prioritása. Nélküle azt csinál a front-7, amit akar, lehúzhatjuk a rolót. Az off-seasonnak nem szabad ilyen CB-corppal nekivágni, mert vagy iszonyatosan túl kell fizetni vkit FA-piacon (ismét Woodley szívja meg), vagy úgy megyünk a draftra, hogy mindenki tudja mit akarunk, tehát áron felül fel kell trédelni, vagy jól kibasznak velünk.

Ike aláiratása az alfája és omegája az idei off-seasonnak és nem azért mert sztár CB. Hanem a rosterünk miatt.Soldados
Ezt én mind értem. Troy mögött sincs senki, Ike mögött se. Timmons és Woodley mögött van ilyen-olyan pótlás.

De most azt állítani, hogy Worilds hiánytalanul tudja majd pótolni Woodleyt, elég nagy merészség, szerintem.
Az hogy hányadik körben érkezett, max tájékoztató jellegű infó lehet. Pont ebben a LB sorban, ahol ott virítanak 1-2 körösök, meg egy UDFA 92-esben. 😊

Egyébként nem Worilds ellen írom, de anno pedzegették hogy korán lett behúzva, mert Tomlin ragaszkodott hozzá. Illetve azt is pedzegették, hogy Gibson folyamatosan jobb volt, és azért maradt W. mert Tomlin személyes kedvence, nem feltétlenül az über-meggyőző teljesítménye miatt.

Más: ha úgyis olyan jó lesz az idei CB class, miért csak egyben gondolkodik mindenki? Miért nem húzunk többet?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóba került itt a franchise tag ami ugye a poszt 5 legjobban keresőjének az átlaga ez Woodley esetében kizárólag a 3-4es OLB-ket jelentené v más posztokon szereplőket is (ILB-k, 4-3 OLB-k stb...)?empty taxi
Vagy az ő fizujának a 120%-a. A kettő közül a magasabb.
LB poszt van együttesen, cca 10 millió a TOP5 átlagkeresete.tomi-tomi
Igen. Így pontos, de ezt a 120%-ot nem írtam, mert a rookie szerződésében alig több mint félmillát keresett. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóba került itt a franchise tag ami ugye a poszt 5 legjobban keresőjének az átlaga ez Woodley esetében kizárólag a 3-4es OLB-ket jelentené v más posztokon szereplőket is (ILB-k, 4-3 OLB-k stb...)?empty taxi
Vagy az ő fizujának a 120%-a. A kettő közül a magasabb.
LB poszt van együttesen, cca 10 millió a TOP5 átlagkeresete.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóba került itt a franchise tag ami ugye a poszt 5 legjobban keresőjének az átlaga ez Woodley esetében kizárólag a 3-4es OLB-ket jelentené v más posztokon szereplőket is (ILB-k, 4-3 OLB-k stb...)?empty taxi
LB-tag van. Azaz az 5 legjobban kereső LB átlagfizetését kapná, ami olyan 10 milla körül lenne. De ugye júniusig elvileg meg lehet vele állapodni hosszútávúban, és akkor nem a 10 milla számítana az idei capbe, vagy akár tagestül el is trédelheted. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worilds nem véletlenül érkezett 2. körben. 😉 Nyomásban nem is volt rossz, amikor játszott.

Ike az egyetlen cornerünk. 1st corner. Woodley 2nd OLB. Mögötte van egy 2. körös tehetség. Ike mögött? B-Mac, Crezdon Butler, Keannen Lewis. 😂

Ike az egész off-season toronymagas prioritása. Nélküle azt csinál a front-7, amit akar, lehúzhatjuk a rolót. Az off-seasonnak nem szabad ilyen CB-corppal nekivágni, mert vagy iszonyatosan túl kell fizetni vkit FA-piacon (ismét Woodley szívja meg), vagy úgy megyünk a draftra, hogy mindenki tudja mit akarunk, tehát áron felül fel kell trédelni, vagy jól kibasznak velünk.

Ike aláiratása az alfája és omegája az idei off-seasonnak és nem azért mert sztár CB. Hanem a rosterünk miatt.Soldados
Soldi nem meri leírni, kerülgeti, mint macska a forró kását. 😉 Az a helyzet, hogy a Steelers secondary-jéhez képest a Pats-é ligaelit. 😛 😂
Mármint ha Taylor nélkül vágtok neki. Ez így nekem min. adu király érv.
(Aztán mi is szomorúak leszünk: Woodley-t nem szedi fel a Pats, vagy ha igen, akkor elb@sszuk, mint AD-t.)tomi-tomi
😊

Hát annál a sec-nél, amelyben az idei 1-4. cornerünkből, kizárólag a 2. számú szerepel, mert a többinek nincs szerződése 2011-re, annál a liga másik 30 csapatának is jobb sec-je van. 😊 Megengedhetetlen így nekivágni egy off-seasonnak. Ezért kellett annó transition taget tenni Starks-ra. Ilyen amatőr hibát nem követhet el egy klub.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vazze, a Pats fanok, mint a dögkeselyűk köröznek itt a topicban. Jussatok már dűlőre, vágjátok ki Woodley-t, mi már visszük is. Lesz@rjuk a tag-et! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szóba került itt a franchise tag ami ugye a poszt 5 legjobban keresőjének az átlaga ez Woodley esetében kizárólag a 3-4es OLB-ket jelentené v más posztokon szereplőket is (ILB-k, 4-3 OLB-k stb...)?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Worilds nem véletlenül érkezett 2. körben. 😉 Nyomásban nem is volt rossz, amikor játszott.

Ike az egyetlen cornerünk. 1st corner. Woodley 2nd OLB. Mögötte van egy 2. körös tehetség. Ike mögött? B-Mac, Crezdon Butler, Keannen Lewis. 😂

Ike az egész off-season toronymagas prioritása. Nélküle azt csinál a front-7, amit akar, lehúzhatjuk a rolót. Az off-seasonnak nem szabad ilyen CB-corppal nekivágni, mert vagy iszonyatosan túl kell fizetni vkit FA-piacon (ismét Woodley szívja meg), vagy úgy megyünk a draftra, hogy mindenki tudja mit akarunk, tehát áron felül fel kell trédelni, vagy jól kibasznak velünk.

Ike aláiratása az alfája és omegája az idei off-seasonnak és nem azért mert sztár CB. Hanem a rosterünk miatt.Soldados
Soldi nem meri leírni, kerülgeti, mint macska a forró kását. 😉 Az a helyzet, hogy a Steelers secondary-jéhez képest a Pats-é ligaelit. 😛 😂
Mármint ha Taylor nélkül vágtok neki. Ez így nekem min. adu király érv.
(Aztán mi is szomorúak leszünk: Woodley-t nem szedi fel a Pats, vagy ha igen, akkor elb@sszuk, mint AD-t.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)