Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nagyon bírom ezt az embert. 😊

Woodley: Thanks 4 all the congrats about the tag.. happy 2 be with the black and gold for another yr.. and hopefully foreverSoldados
Ez azért egy hosszútávú szerződést is sejtet valahol.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Horton helyére nincs még valaki jelöltünk?
Nagy a csend, ennyire kutatnak vmi épkézláb coach után, vagy most nem ez a prioritás?
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Imádom Clarkot is: “Had we won I probably would have started working out some time in March. I started yesterday. Because losing wants to make you get back to that podium. So it’s a tough, tough situation.”

És az jó, hogy ez a mentalitás az egész csapatra jellemző. Én nagyon abban bízom, hogy ennek az utolsó közös évnek nagyon jót tett ez a vereség.Soldados
Létezik hogy bármilyen szempontból jót tesz egy vesztes SB? Amiért egész évben dolgoznak, ami a célja az egész hajtásnak, azt elbukni az az utolsó akadálynál nem hinném hogy hasznos lehet, akárhonnan nézve is.

Azért is sajnálatosnak tartom (sokadszor elismerve, hogy erőn felül teljesítve jutott oda a csapat) mert ezeknek a játékosoknak, nem egyhamar lesz ekkora esély gyűrűre, mint most volt. Főleg azokra értve, akik 2008-ban nem voltak ott, Adams pl.

Na persze lehet hogy tévedek, és jövőre ripityomra verünk mindenkit, bár úgy lenne! 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon bírom ezt az embert. 😊

Woodley: Thanks 4 all the congrats about the tag.. happy 2 be with the black and gold for another yr.. and hopefully forever


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3 TE van a ruszteren, ebbül es ugyebár Johannsont felettébb kedvelve FB-nek is használgatjuk. Namármost ha kirakjuk a fehérfiút akkor rágyúrunk a rilfullbekkre????????? 😉 HavilHaviliHaviliHAAAAAAAAA 😂sutianap
Nem. Miller, Johnson és vki. A vkit lehet 6-7. körben húzni, vagy akár UDFA is lehet, vagy PS-ből vki, esetleg vmi nagyon olcsó FA.

Persze nem kizárt Spaeth megtartása, de szvsz 50% alatt van az esélye, hogy marad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
3 TE van a ruszteren, ebbül es ugyebár Johannsont felettébb kedvelve FB-nek is használgatjuk. Namármost ha kirakjuk a fehérfiút akkor rágyúrunk a rilfullbekkre????????? 😉 HavilHaviliHaviliHAAAAAAAAA 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
UFA: RB Mewelde Moore, TE Matt Spaeth, OG Trai Essex, OT Willie Colon and Jonathan Scott, NT Chris Hoke, DE Nick Eason, ILB Keyaron Fox, OLB LaMarr Woodley (franchise taget kapott), CBs William Gay, Anthony Madison, Ike Taylor, P Daniel Sepulveda, LS Greg Warren.

RFA: QB Dennis Dixon, T Tony HillsSoldados
Spét, Hoke, Fox, Ike, Warren - tartandó
iszonyat kérdőjelek MelegVili, valamelyik bekkáp nembekápp tekköl
mégiszonyatabb kérdőjel Sepusutianap
Spaeth is menni fog szvsz. Colon nem kérdés, megy 😛, viszont Scottot könnyen lehet, hogy megtartjuk. Colonnak kezdő pénzt kellene adni, viszont Scottnak elég lenne pár milla, hogy maradjon cserének, a depth pedig kell. Tehát Scott-tal olcsón megoldanánk, hogy ne legyünk kiszolgáltatott szituban.

Sepu tényleg kérdőjel a két ACL-szakadás miatt. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
UFA: RB Mewelde Moore, TE Matt Spaeth, OG Trai Essex, OT Willie Colon and Jonathan Scott, NT Chris Hoke, DE Nick Eason, ILB Keyaron Fox, OLB LaMarr Woodley (franchise taget kapott), CBs William Gay, Anthony Madison, Ike Taylor, P Daniel Sepulveda, LS Greg Warren.

RFA: QB Dennis Dixon, T Tony HillsSoldados
Spét, Hoke, Fox, Ike, Warren - tartandó
iszonyat kérdőjelek MelegVili, valamelyik bekkáp nembekápp tekköl
mégiszonyatabb kérdőjel Sepu


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Soldi, ugyanezt akartam linkelni, de megelőztél. Valamit már muszáj volt írnom, mert az utóbbi napokban nagyon kiesett a topik, a trash talkban pedig nem akartam részt venni. 😛 😊

A Woodley-tag rendben van, most már "csak" el kell intézni, hogy mindenki maradhasson.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
UFA: RB Mewelde Moore, TE Matt Spaeth, OG Trai Essex, OT Willie Colon and Jonathan Scott, NT Chris Hoke, DE Nick Eason, ILB Keyaron Fox, OLB LaMarr Woodley (franchise taget kapott), CBs William Gay, Anthony Madison, Ike Taylor, P Daniel Sepulveda, LS Greg Warren.

RFA: QB Dennis Dixon, T Tony Hills


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy várható volt, tageltük Woodleyt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Imádom Clarkot is: “Had we won I probably would have started working out some time in March. I started yesterday. Because losing wants to make you get back to that podium. So it’s a tough, tough situation.”

És az jó, hogy ez a mentalitás az egész csapatra jellemző. Én nagyon abban bízom, hogy ennek az utolsó közös évnek nagyon jót tett ez a vereség.Soldados
Nem akarok kötözködni de kár a vereségért....
ok. hogy így még lesz egy év és lehet nézni ezeket a kiváló játékosokat,( győzelem esetén valszeg nem lett volna ) akik a vereség és utolsó esély miatt plussz motivációval játszanak ,de korántsem biztos hogy
komoly eredményt ( értsd. SB vagy konf. döntő ) fognak elérni és ebben az esetben egy idei győzelem aminek
a kapujában voltak , igazi korona lett volna ennek a társaságnak....
( a lényeg hogy max. tisztelet mellett
szerintem ennél az évnél gyengébb lesz a következő... )yooker
Nem kötözködés ez, benne van a pakliban, hogy még egy nagy év már nem jön ki ebből a társaságból. De ahogy korábban írtam, írtuk, ez a brigád megérdemli, kivívta magának, hogy ha akarja, akkor így együtt még egyszer utoljára megpróbálhassák. És ezt a lehetőséget, amit kapnak, akkor sem fogom bánni, ha nem jön össze ez az utolsó nekifutás. Megérdemlik és ezért meg kell adni nekik ezt a lehetőséget, mert rászolgáltak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem kötözködsz, igazából nagyobb a realitása annak, amit mondasz, minthogy még ennél is jobb eredményt érjünk el, hisz öregszik a csapat tovább, ugyanakkor az idei év is bőven erőn felüli volt a sok sérüklés és egyéb dolgok miatt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Imádom Clarkot is: “Had we won I probably would have started working out some time in March. I started yesterday. Because losing wants to make you get back to that podium. So it’s a tough, tough situation.”

És az jó, hogy ez a mentalitás az egész csapatra jellemző. Én nagyon abban bízom, hogy ennek az utolsó közös évnek nagyon jót tett ez a vereség.Soldados
Nem akarok kötözködni de kár a vereségért....
ok. hogy így még lesz egy év és lehet nézni ezeket a kiváló játékosokat,( győzelem esetén valszeg nem lett volna ) akik a vereség és utolsó esély miatt plussz motivációval játszanak ,de korántsem biztos hogy
komoly eredményt ( értsd. SB vagy konf. döntő ) fognak elérni és ebben az esetben egy idei győzelem aminek
a kapujában voltak , igazi korona lett volna ennek a társaságnak....
( a lényeg hogy max. tisztelet mellett
szerintem ennél az évnél gyengébb lesz a következő... )
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Imádom Clarkot is: “Had we won I probably would have started working out some time in March. I started yesterday. Because losing wants to make you get back to that podium. So it’s a tough, tough situation.”

És az jó, hogy ez a mentalitás az egész csapatra jellemző. Én nagyon abban bízom, hogy ennek az utolsó közös évnek nagyon jót tett ez a vereség.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
korszak - ... de lehet teljesen szubjektív is (pl. xy dackorszaka, mely mondjuk nagyjából másfél és három és fél éves kora között jelentkezik). De fontos kritérium, hogy az időszak meghatározása egyértelmű, és indokolt legyen.

Viszont ezen főnevek jelzővé képzése esetén többlettartalom jelenik meg, és míg az 'időszakos' szó pejoratív értelmű jelentésekkel gazdagodik (eseti, átmeneti, ideiglenes, stb.), addig a 'korszakos' szó jelentése inkább magasztosabb jelentésekkel bővül (kiemelkedő, meghatározó, jelentős, stb.).
Sobri Jóska
Íme a két ok, ami miatt a korszak szót használtam az időszak helyett. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr................
most már harapni fogok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
New England az smafu?? 😊

a legjobb D az O.K!yooker
Ezen időszak alatt melyik másik csapat nyert 2 SB-t, játszott 3 SB-n és 4 konfdöntőt? Egyik sem.Soldados
azért a NE is nyert kettőt és volt 3 döntője ez idő alatt, de jó....

viszont

akkor ha így nézzük 2002-2007-ig a New England volt a legjobb csapat

mert ők ezalatt 3 SB-t nyertek a Pittsburg meg 1-t !!!???

nézőponton és kiválasztott időintervallumon sok múlik ám !!!yooker
Nem olvasom végig, mert 2 mondatból is látszik miről van szó oldalakon keresztül:
részemről igen, 2002 és 2007 között a PATS volt a legdominánsabb csapat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ti komolyan erről a hülyeségről vitáztok 2 oldalon keresztül? 😀
Mind a 3-4-en beszéltek, de semmit nem mondtok, folyamatosan magatokat ismétlitek. Amúgy sem fogjátok meggyőzni egymást.

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ezek engem sem zavarnak, a vita lényegében teljesen egyetértünk. De azért egyikünk se veri a fejét a falba, ha valakit véletlenül sikerül meggyőznünk. 😀
Abban a pillanatban nem érezted annak, amikor kontextusba tettem. 😛 ("az időszakos játékos és korszakos játékos között ég és föld a különbség, egyikre senki nem emlékszik, másikra mindenki")
A többit PM-ben.tomi-tomi
Bocs, h beleszólok, de szvsz az, h 2004 - 2011 tartó korszak/időszak az mind1,h melyiket használjuk;viszont az h egy játékos "korszakos" v "időszakos" az nyilvánvalóan nem mind1.Shilkor
Egyáltalán nem baj, nincs miért bocsánatot kérned. Itt max. én szólhatok bele a dolgokba, mint vendég.
Két dologra gyanakszom: 1. Benned egy Soldi-klónt vagy epigont tisztelhetünk. 2. Túl gyorsan futottad át ezt az oldalt.
Szóról szóra megismételtél egy Soldi kommentet. Ráadásul a Sobrinak írott válaszodnál is ez a helyzet. 😊tomi-tomi
Valóban gyorsan futottam át, mert már nagyon untam a időszak/korszak vitát 478 db hozzászóláson keresztül 😊
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hogy lehessen még min vitázni, pusztán filológiailag, vagy nyelvhasználati, nyelvhelyességi szempontból a két inkriminált szó jelentése, egymáshoz fűződő relációik figyelembevételével:
időszak - egy tetszőleges ideig tartó szakasz önkényes kijelölése (lehet pár perc, óra, de akár több ezer év is)
korszak - valami konkrétan definiálható, körvonalazható történés által meghatározott időszak, mely bár főként objektív események által kerül meghatározásra, leginkább az utókor által, (pl. történészek által, a Horthy-korszak, 1919-1944, az akkori kormányzó regnálása idejével egybeesően), de lehet teljesen szubjektív is (pl. xy dackorszaka, mely mondjuk nagyjából másfél és három és fél éves kora között jelentkezik). De fontos kritérium, hogy az időszak meghatározása egyértelmű, és indokolt legyen.
Jelen esetben (domináns Steelers az elmúlt években) én az időszak szót használnám, nyelvileg azt tartom helyesnek. Viszont ezen főnevek jelzővé képzése esetén többlettartalom jelenik meg, és míg az 'időszakos' szó pejoratív értelmű jelentésekkel gazdagodik (eseti, átmeneti, ideiglenes, stb.), addig a 'korszakos' szó jelentése inkább magasztosabb jelentésekkel bővül (kiemelkedő, meghatározó, jelentős, stb.).
Ilyen érdekes a magyar nyelv, hogy míg az időszak és a korszak szavak jelentése meglehetősen közel van egymáshoz, addig a belőlük képzett jelzőkké igencsak távol.
😊Sobri Jóska
Hibátlan! Tekintettel a késői órára, ez doktori disszertációnak is elfogadható. Annyit tennék hozzá színvonalas PhD dolgozatodhoz, hogy nem véletlen a képzett jelzők tartalmi bővülése. Ezt a folyományt már előrevetíti az alapszavak jelentése, bővebb leírása is, ld. tetszőleges, önkényes vs. definiált, objektív. Én már az alapszavak jelentését is messzebb látom egymástól.
Szegény Steelers fanok! Reggel felébrednek, beugranak ide és azt fogják hinni, hogy nyelvészek/elmebetegek (elmebeteg nyelvészek) foglalták el a topicjukat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi: nem vagyok könnyen meggyőzhető, de szeretek érvek mentén vitázni, veled különösen, mert filozofikus alkat vagy és ha nem is értek egyet, tetszik az érvrendszered és ahogy logikusan egymásra építed a dolgokat. A vita lényege számomra nem az, hogy bárki meggyőzze a másikat, mert két szilárd világnézettel rendelkező ember esetében ennek a legkisebb a valószínűsége. Számomra az a lényeg, hogy megismerjem a másik véleményét, hogy mögötte milyen érvrendszer áll, ezáltal a világnézetem több, gazdagabb lesz, mert több szempontot tudok figyelembe venni legközelebb hasonló támakörű véleményalkotáskor.

De azt kissé szőrszálhasogatónak éreztem, amikor azt kezdted ki, hogy most korszak, vagy időszak. 😛Soldados
Ezek engem sem zavarnak, a vita lényegében teljesen egyetértünk. De azért egyikünk se veri a fejét a falba, ha valakit véletlenül sikerül meggyőznünk. 😀
Abban a pillanatban nem érezted annak, amikor kontextusba tettem. 😛 ("az időszakos játékos és korszakos játékos között ég és föld a különbség, egyikre senki nem emlékszik, másikra mindenki")
A többit PM-ben.tomi-tomi
Bocs, h beleszólok, de szvsz az, h 2004 - 2011 tartó korszak/időszak az mind1,h melyiket használjuk;viszont az h egy játékos "korszakos" v "időszakos" az nyilvánvalóan nem mind1.Shilkor
Egyáltalán nem baj, nincs miért bocsánatot kérned. Itt max. én szólhatok bele a dolgokba, mint vendég.
Két dologra gyanakszom: 1. Benned egy Soldi-klónt vagy epigont tisztelhetünk. 2. Túl gyorsan futottad át ezt az oldalt.
Szóról szóra megismételtél egy Soldi kommentet. Ráadásul a Sobrinak írott válaszodnál is ez a helyzet. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hogy lehessen még min vitázni, pusztán filológiailag, vagy nyelvhasználati, nyelvhelyességi szempontból a két inkriminált szó jelentése, egymáshoz fűződő relációik figyelembevételével:
időszak - egy tetszőleges ideig tartó szakasz önkényes kijelölése (lehet pár perc, óra, de akár több ezer év is)
korszak - valami konkrétan definiálható, körvonalazható történés által meghatározott időszak, mely bár főként objektív események által kerül meghatározásra, leginkább az utókor által, (pl. történészek által, a Horthy-korszak, 1919-1944, az akkori kormányzó regnálása idejével egybeesően), de lehet teljesen szubjektív is (pl. xy dackorszaka, mely mondjuk nagyjából másfél és három és fél éves kora között jelentkezik). De fontos kritérium, hogy az időszak meghatározása egyértelmű, és indokolt legyen.
Jelen esetben (domináns Steelers az elmúlt években) én az időszak szót használnám, nyelvileg azt tartom helyesnek. Viszont ezen főnevek jelzővé képzése esetén többlettartalom jelenik meg, és míg az 'időszakos' szó pejoratív értelmű jelentésekkel gazdagodik (eseti, átmeneti, ideiglenes, stb.), addig a 'korszakos' szó jelentése inkább magasztosabb jelentésekkel bővül (kiemelkedő, meghatározó, jelentős, stb.).
Ilyen érdekes a magyar nyelv, hogy míg az időszak és a korszak szavak jelentése meglehetősen közel van egymáshoz, addig a belőlük képzett jelzőkké igencsak távol.
😊Sobri Jóska
2004 -2011 LeBeau - korszak a Steelersnél. 2004 óta ő a def. coordinator & 2011 lesz valószínüleg az utolsó éve, szerintem beleillik a leírásba...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Hogy lehessen még min vitázni, pusztán filológiailag, vagy nyelvhasználati, nyelvhelyességi szempontból a két inkriminált szó jelentése, egymáshoz fűződő relációik figyelembevételével:
időszak - egy tetszőleges ideig tartó szakasz önkényes kijelölése (lehet pár perc, óra, de akár több ezer év is)
korszak - valami konkrétan definiálható, körvonalazható történés által meghatározott időszak, mely bár főként objektív események által kerül meghatározásra, leginkább az utókor által, (pl. történészek által, a Horthy-korszak, 1919-1944, az akkori kormányzó regnálása idejével egybeesően), de lehet teljesen szubjektív is (pl. xy dackorszaka, mely mondjuk nagyjából másfél és három és fél éves kora között jelentkezik). De fontos kritérium, hogy az időszak meghatározása egyértelmű, és indokolt legyen.
Jelen esetben (domináns Steelers az elmúlt években) én az időszak szót használnám, nyelvileg azt tartom helyesnek. Viszont ezen főnevek jelzővé képzése esetén többlettartalom jelenik meg, és míg az 'időszakos' szó pejoratív értelmű jelentésekkel gazdagodik (eseti, átmeneti, ideiglenes, stb.), addig a 'korszakos' szó jelentése inkább magasztosabb jelentésekkel bővül (kiemelkedő, meghatározó, jelentős, stb.).
Ilyen érdekes a magyar nyelv, hogy míg az időszak és a korszak szavak jelentése meglehetősen közel van egymáshoz, addig a belőlük képzett jelzőkké igencsak távol.
😊

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
tomi-tomi: nem vagyok könnyen meggyőzhető, de szeretek érvek mentén vitázni, veled különösen, mert filozofikus alkat vagy és ha nem is értek egyet, tetszik az érvrendszered és ahogy logikusan egymásra építed a dolgokat. A vita lényege számomra nem az, hogy bárki meggyőzze a másikat, mert két szilárd világnézettel rendelkező ember esetében ennek a legkisebb a valószínűsége. Számomra az a lényeg, hogy megismerjem a másik véleményét, hogy mögötte milyen érvrendszer áll, ezáltal a világnézetem több, gazdagabb lesz, mert több szempontot tudok figyelembe venni legközelebb hasonló támakörű véleményalkotáskor.

De azt kissé szőrszálhasogatónak éreztem, amikor azt kezdted ki, hogy most korszak, vagy időszak. 😛Soldados
Ezek engem sem zavarnak, a vita lényegében teljesen egyetértünk. De azért egyikünk se veri a fejét a falba, ha valakit véletlenül sikerül meggyőznünk. 😀
Abban a pillanatban nem érezted annak, amikor kontextusba tettem. 😛 ("az időszakos játékos és korszakos játékos között ég és föld a különbség, egyikre senki nem emlékszik, másikra mindenki")
A többit PM-ben.tomi-tomi
Bocs, h beleszólok, de szvsz az, h 2004 - 2011 tartó korszak/időszak az mind1,h melyiket használjuk;viszont az h egy játékos "korszakos" v "időszakos" az nyilvánvalóan nem mind1.