Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers LB LaMarr Woodley signed his franchise tender today. Ensures he will be paid about $10 million, plus still can do long-term deal.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Alul a Hátterek topic-ba beraktam egy BigBen-es hátteret két felbontásba, nem lett olyan jó mint amiket tudnak páran itt a fórumon, de hátha érdekel 1-2 BB fant 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sweed-projektben én már nem nagyon bízok. Esetleg akkor kerülhet szvsz rosterre, ha Randle Elt kivágjuk.

Ike-kal vagy hosszabbítunk, vagy tuti transition taget kap. Most pontosan nem tudom mi a transition tag kiosztásának határideje, de ha addig nincs megállapodás, akkor tuti megkapja a taget, hogy bebiztosítsuk magunkat és utána szép nyugodtan lehet folytatni a tárgyalásokat a hosszútávú dealen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ugye a Svéd lenne az ominózus "magas" elkapó a télapólistárólsutianap
Magasnak magas, csak még az "elkapó" dologgal vannak gondok 😀
Egyébként nagyon szimpatikus ember, azért szorítok neki 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ugye a Svéd lenne az ominózus "magas" elkapó a télapólistáról


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Mintha egy protézissel helyre tett féllábúval lenne kerek egész, VB esélyes egy 4X100 sprint váltó. 😀
Nem bántanám Sweedet, csak Ti gondolkoztok/reménykedtek számomra ellentmondásosan. Ha nem sérülne meg rendszerint, ha megtanulna elkapni, akkor mennyit számítana, hogy milyen lelkes és milyen jól blokkol. Ha csak ő hiányzik a liga legjobb elkapó sorához, akkor az mindegyik más csapatnak jó lesz.tomi-tomi
Hál'istennek elég jó elkapóink vannak.
Namármost, ha (mint tenorx mondta) valami isteni szerencse mellett Sweed mégis beválik akkor az nekünk csak jó lehet.
Ha nem, akkor sincs nagy baj. Ez egy ilyen bicikli.
A potenciál gondolom benne van, különben nem kapná meg ezt az esélyt.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lehet, hogy Ike meg transition taget kap: http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/steelers/s_724152.html
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hát igen, ha valami isteni szerencse folytán Sweed bejönne, akkor valóban kegyetlenül jó elkapó sorunk lenne 😊 Nagyon szorítok én is a srácnak, de valami azt súgja, hogy IR és/vagy dropok lesznek a végén 😕tenorx
HitReménySzeretet - S a Haza fényre derül
röménykedem én is, klasszik Ward tanitvány lösz, kőkemény blokkok, ezt tavaly is kimelték még az ezőtábor alatt, a hozzáállásával sincs bajunk, szerintem csak elidegeskedte a dolgokat - LaUltimaStación:Esperanza!sutianap
Mintha egy protézissel helyre tett féllábúval lenne kerek egész, VB esélyes egy 4X100 sprint váltó. 😀
Nem bántanám Sweedet, csak Ti gondolkoztok/reménykedtek számomra ellentmondásosan. Ha nem sérülne meg rendszerint, ha megtanulna elkapni, akkor mennyit számítana, hogy milyen lelkes és milyen jól blokkol. Ha csak ő hiányzik a liga legjobb elkapó sorához, akkor az mindegyik más csapatnak jó lesz.tomi-tomi
Svédet azért bírjuk sokan (azaz reménykedünk, h eccer jó lesz), mert egyfajta Ward-utódot látunk benne, amihez persze nagyon sokmindennek kéne összejönnie, főleg mentálisan kéne fejlődnie + az se lenne baj, ha egészséges maradna... Szerintem is egy esélyt még kaphat, ha idén sem bizonyít akkor ez nem jött be, de a szurkoló mindig reménykedik.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát igen, ha valami isteni szerencse folytán Sweed bejönne, akkor valóban kegyetlenül jó elkapó sorunk lenne 😊 Nagyon szorítok én is a srácnak, de valami azt súgja, hogy IR és/vagy dropok lesznek a végén 😕tenorx
HitReménySzeretet - S a Haza fényre derül
röménykedem én is, klasszik Ward tanitvány lösz, kőkemény blokkok, ezt tavaly is kimelték még az ezőtábor alatt, a hozzáállásával sincs bajunk, szerintem csak elidegeskedte a dolgokat - LaUltimaStación:Esperanza!sutianap
Mintha egy protézissel helyre tett féllábúval lenne kerek egész, VB esélyes egy 4X100 sprint váltó. 😀
Nem bántanám Sweedet, csak Ti gondolkoztok/reménykedtek számomra ellentmondásosan. Ha nem sérülne meg rendszerint, ha megtanulna elkapni, akkor mennyit számítana, hogy milyen lelkes és milyen jól blokkol. Ha csak ő hiányzik a liga legjobb elkapó sorához, akkor az mindegyik más csapatnak jó lesz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
IR ő már nem lesz, vagy roster vagy cut.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tavaly non-football injury/personal cucc miatt végezte reserve listán, idén ugye IR. Előtte a szemével volt valami a TCben, + Achillesből tér vissza, ami után elég kevesen tudnak helyre jönni.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Miért lenne IR? Azért mert idén ekkora balszerencséje volt?
A drop benne van, akkor vége a sztorinak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát igen, ha valami isteni szerencse folytán Sweed bejönne, akkor valóban kegyetlenül jó elkapó sorunk lenne 😊 Nagyon szorítok én is a srácnak, de valami azt súgja, hogy IR és/vagy dropok lesznek a végén 😕tenorx
HitReménySzeretet - S a Haza fényre derül
röménykedem én is, klasszik Ward tanitvány lösz, kőkemény blokkok, ezt tavaly is kimelték még az ezőtábor alatt, a hozzáállásával sincs bajunk, szerintem csak elidegeskedte a dolgokat - LaUltimaStación:Esperanza!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát igen, ha valami isteni szerencse folytán Sweed bejönne, akkor valóban kegyetlenül jó elkapó sorunk lenne 😊 Nagyon szorítok én is a srácnak, de valami azt súgja, hogy IR és/vagy dropok lesznek a végén 😕
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Sweed kap egy x+1edik esélyt is:

Mike Tomlin on whether WR Limas Sweed is still in the team’s plans: “Certainly. His competition is getting stiff, because I think we have acquired some guys since we acquired him who have proven they are capable of playing NFL football. I’m sure it’s not a comfortable situation, but it is a competition.”tenorx
Végül is logikus lépés: tavaly kapta volna az utolsót, de a sérülése miatt nem derült ki mire lehet képes. Egy semmiből berobbanó és beváló Sweeddel kiegészülve a liga legjobb elkapó-sora lenne a miénk. (na erre meg fognak jelenni a hiénák, de vállalom a véleményem!)
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Sweed kap egy x+1edik esélyt is:

Mike Tomlin on whether WR Limas Sweed is still in the team’s plans: “Certainly. His competition is getting stiff, because I think we have acquired some guys since we acquired him who have proven they are capable of playing NFL football. I’m sure it’s not a comfortable situation, but it is a competition.”tenorx
Nagyon kemény lesz neki, de sztem örüljön, hogy egyáltalán megkapja az esélyt a bizonyításra.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sweed kap egy x+1edik esélyt is:

Mike Tomlin on whether WR Limas Sweed is still in the team’s plans: “Certainly. His competition is getting stiff, because I think we have acquired some guys since we acquired him who have proven they are capable of playing NFL football. I’m sure it’s not a comfortable situation, but it is a competition.”
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kiváló híreim vannak.

- Batch szerint jól haladnak a CBA-tárgyalások
- Hortonon kívül minden edző visszatér, Tomlin azt mondta, nem kapkod, hogy megtalálja Horton utódját, ráér, most a Combine-ra koncentrál.
- Tomlin azt mondta, hogy Smith visszajön utolsó évére. Hozzátette, hogy nem bánta meg, hogy rosteren hagyta a sérülés után, és most is így tenne. Ennek nagyon örültem.
- Flozellt-Colon szituról is beszélt. A sorok között kb az van, hogy Colont nem tartjuk meg, ahogy az várható volt.

He wants tackle Flozell Adams to return for a second season at age 36, and he's not sure where Colon, a potential free agent, will play if he returns to the Steelers. "I think [Adams] did a nice job for us. He's a good teammate, we had a very productive year." As for Colon: "There's a lot of questions, a lot of unanswered questions involving that. First and foremost, of course, is Willie Colon's presence. He's scheduled to be a free agent."

- Mind a 4 QB-t vissza akarja hozni, hogy versenyezzenek a backup pozícióért.
- Sweed is kap lehetőséget, de szegényke nyilván hátrányból indul, mert riválisai már mind bizonyítottak.

Hát kb ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Harrison mai műtétje állítólag jól sikerült.

Tomlin pedig kb kijelentette, hogy a CB a legnagyobb need a csapatnál.Soldados
CB kérdés nem egy nagy felfedezés vajuk be. 😛
Ha még később kitalálja, hogy gondok vannak az O falban majd megpróbálunk azon is meglepődni 😛 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison mai műtétje állítólag jól sikerült.

Tomlin pedig kb kijelentette, hogy a CB a legnagyobb need a csapatnál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=463783305944&set=a.138559015944.107698.29672350944 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Walker elkezdte rangsorolni a top40 AFC játékost, csak úgy, mint tavaly. Az első részbe két Steelers játékos fért be.

Egyébként Ward oldala megújult, és kurva jól néz ki: http://www.hinesward.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Since 1970, when the NFL merged with the AFL, the Steelers have more yards rushing than any other team -- 87,624. The Cowboys are second, 5,000 yards behind. The Steelers also have more yards rushing than any other team since 1992, when Bill Cowher took over and rediscovered their running game. And even with the presence for most of the past decade of quarterback Ben Roethlisberger, the Steelers still rank third in this century in rushing yards with 22,884, a mere 502 behind leader Denver.

Ben és Ward arról diskurálnak, hogy ha a megszűnő CBA miatt elmaradnak a tavaszi OTA-k, akkor ők maguk szerveznek vmi összetartást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodley most leírta magát nálam 😊: Happy birthday to roger goodell!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon bírom ezt az embert. 😊

Woodley: Thanks 4 all the congrats about the tag.. happy 2 be with the black and gold for another yr.. and hopefully foreverSoldados
Ez azért egy hosszútávú szerződést is sejtet valahol.Szesze
A cél a megtartása, ezt írtam le. De ez nem garancia a megtartására, az új CBA által meghatározott cap lesz a döntő. Ha nem férünk bele Woodleyval, akkor simán tréd lehet belőle. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!