Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Starks helye eléggé stabil, átlagos tackleé fejlődött. Szerintem ha mindkettőt megtartjuk berakjuk Colont guardnak.tenorx
Starks-nak mi a sérülése?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Starks helye eléggé stabil, átlagos tackleé fejlődött. Szerintem ha mindkettőt megtartjuk berakjuk Colont guardnak.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az nem lehet jövőre amúgy hogy Colon maradna RT és Flozellt hiába a jó teljesítmény, de vissza tennék LT-nek?? És akkor az újonc bele tudna tanulni 1 évig amég Flozell el lenne és Colon feltéve ha sérülése után jó teljesítményt tudna akkor maradhatna?!
Értem Soldi a te magyarázatod és nyilván ez a helyzet, csak egy felvetésnek írtam ezt 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sylvester-re mi esélyt láttok hogy jövőre szerepet kap védelemben is?? ST-ben nem figyeltem külön őt, de néha nagyon feltűnt és tetszik nekem nagyon. Van esélye neki többre is??laby
Idén is játszott már a védelmben is Sylvester, én figyeltem. Ahhoz képest, hogy azt irták tönkre tettük a karrierjét azzal, hogy mi draftoltuk szerintem egész jól bevált.tenorx
Annál szvsz sose lesz több, hogy kap 1-2 snapet. Kicsi ezt nen tudod ellensúlyozni. Jó spec teamer, ennyi. De az is kell, úgyhogy jó hogy nálunk van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Sylvester-re mi esélyt láttok hogy jövőre szerepet kap védelemben is?? ST-ben nem figyeltem külön őt, de néha nagyon feltűnt és tetszik nekem nagyon. Van esélye neki többre is??laby
Idén is játszott már a védelmben is Sylvester, én figyeltem. Ahhoz képest, hogy azt irták tönkre tettük a karrierjét azzal, hogy mi draftoltuk szerintem egész jól bevált.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sylvester-re mi esélyt láttok hogy jövőre szerepet kap védelemben is?? ST-ben nem figyeltem külön őt, de néha nagyon feltűnt és tetszik nekem nagyon. Van esélye neki többre is??laby
Nem hiszem, hogy ő valaha több lesz spec teamernél, túl pici, nem tudna lejönni a blokkokról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fogadjunk, úgy is lógok már neked eggyel McClain miatt (Budaörsön meg elfelejtettelek meghívni 😀).tenorx
Hát jó. Ha nem tanultok sutianap hibájából, akkor itassatok sörrel. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sylvester-re mi esélyt láttok hogy jövőre szerepet kap védelemben is?? ST-ben nem figyeltem külön őt, de néha nagyon feltűnt és tetszik nekem nagyon. Van esélye neki többre is??

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Fogadjunk, úgy is lógok már neked eggyel McClain miatt (Budaörsön meg elfelejtettelek meghívni 😀).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi fogadunk egy sörben, hogy megtartjuk Colont? 😀tenorx
Fogadhatunk. De becsületes férfi emberként (aki ugye biztosra nem fogad 😀) elmondom neked, hogy 1-2% esélynél erre nincs több. Hosszútávút kell kötni Ike-kal, Troyjal, Timmons-szal és Woodleyval. Ezek után azt hiszed lesz pént 5. hosszabbításra? Nem. Miközben ott van Flozell és egy várhatóan elől draftolt újonc.

Ha Flozell visszavonul, csak akkor tudom ezt elképzelni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Soldi fogadunk egy sörben, hogy megtartjuk Colont? 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi:
Ha Hoke-ot elengedjük akkor ki lesz a csere NT?
Kukázunk valaki fiatalabbat FA-ről, vagy imára kulcsoljuk a kezünket hogy valaki gyöngyszemre bukkanjunk a drafton?
Madison-t nem hiszem hogy jó ötlet volna elengedni, ha jól rémlik ő volt akit Tomlin elb.szott hogy elengedett annó. Szerintem nem lenne nyerő ugyanabba a sz.rkupacba lépni. Fox dettó, ST-ben nagy szükség van rá, plusz ha ő megy akkor az egyetlen csere ILB Foote ami iszonyat vékony.
Szusi maradjon csak nyugodtan, egész jól bevált, nem kell energiát arra pazarolni hogy jobbat skubizzunk helyette.
Essex menjen csak amerre lát Scott-al kézenfogva, bontok egy sört az egészségükre ha így lesz 😀

Nagyon jó lenne valami jó FA-t összecsiholni, nem csak tátani a szánkat, hátha majd a drafton repül bele a sültgalamb! 😊The terrible towel
A kérdéseidre adtam választ. 😉 Egyrészt mindkét posztnál írtam a draftot, másrészt FA-nél is írtam, mert onnan éppen ilyen csereembereket szoktunk hozni.

NT: ha Hoke megy, akkor draft és/vagy FA (pl Rogers 😀 😀 olcsón)
ILB: Foote ott van, a 4. ILB ideális esetben nem fontos, de ott van Sly, illetve tuti jön vki a draftról is.
K: én szusit nem szeretem, ahogy jött a lényeg, úgy kezdett hibázni, felőlem mehet amerre lát.
CB: gunnert, vagy jó spec teamert tudunk találni FA-n.
OL: pedig sztem vkinek maradnia kell, mert rendre ott szopjuk leginkább a sérüléseket és nem árt ha kezdő múltú játékosok vannak mögöttük. Az még mindig jobb, hogy tudjuk az a hibáikat, mint teljes zsákbamacskaként bedobni embereket a mélyvízbe egy sérülés esetén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
....Offensive linebacker Nevin McCaskill....tenorx
Mi a f.szom az az offensive linebacker? 😀
Mint az agresszív kismalac úgy kell elképzelni? 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Felesleges lenne NTt kukázni szerintem, mivel gyakorlatilag garantálható a NT pick az első négy kör valamelyikében. Szerintem ő fog 1-2 évet még ülni Hampton mögött.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Soldi:
Ha Hoke-ot elengedjük akkor ki lesz a csere NT?
Kukázunk valaki fiatalabbat FA-ről, vagy imára kulcsoljuk a kezünket hogy valaki gyöngyszemre bukkanjunk a drafton?
Madison-t nem hiszem hogy jó ötlet volna elengedni, ha jól rémlik ő volt akit Tomlin elb.szott hogy elengedett annó. Szerintem nem lenne nyerő ugyanabba a sz.rkupacba lépni. Fox dettó, ST-ben nagy szükség van rá, plusz ha ő megy akkor az egyetlen csere ILB Foote ami iszonyat vékony.
Szusi maradjon csak nyugodtan, egész jól bevált, nem kell energiát arra pazarolni hogy jobbat skubizzunk helyette.
Essex menjen csak amerre lát Scott-al kézenfogva, bontok egy sört az egészségükre ha így lesz 😀

Nagyon jó lenne valami jó FA-t összecsiholni, nem csak tátani a szánkat, hátha majd a drafton repül bele a sültgalamb! 😊
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 617 — Sin City Raiders fan
Swayze Waters a Raiders-ben szokott rugdosni előszezonban. Nagyon jó kis K, de Jani miatt esélye sincs a csapatba kerülésre. Remélem itt megadják neki az esélyt a bizonyításra.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Grisham nyam-nyam, márcsak a Svédet kéne tudni meg hogy Ward mit is szeretne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
The Pittsburgh Steelers signed six players to "Reserve/Future" contracts on Wednesday, a league source said.

Signed on Wednesday were wide receiver Tyler Grisham, tight end Eugene Bright, offensive tackle Kyle Jolley, and linebacker Chris Ellis and Chris McCoy, each of whom finished the 2010 season on the Steelers' practice squad.

Free agent kicker Swayze Waters was also signed to a futures contract.

Offensive linebacker Nevin McCaskill, fullback Jamie McCoy, running back James Johnson, linebackers Mortty Ivy and Baraka Atkins, and safety Donovan Warren were signed futures contracts last month.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Eddig SB-ok után elég gyengécske szezonokat sikerült futnunk...
Talán azért mert "jóllaktak" a srácok.
Most viszont ugyan játszottunk SB-t, de éhesek is maradhattak simán.

The terrible towel
Mondjuk az köszönhető volt 2005 után annak, hogy azért jópár meghatározó ember ment el a csapattól, BB rommá törte az agyát.

2008 után meg a sérülések kurvára megtizedelték a csapatot

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Na összegzem az offseason teendőit ismerve a Steelers szokásait.

Soldados
Soldi jót ezek az írásaid, én mindig figyelmesen elolvasom, mert ezekből általában képben lehet lenni, hogy mi várható, mire kell figyelni a csapat tájékán.
Szóval ezeket ne hagyd abba.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most olvasom laby félelmét: én most szkeptikus vagyok, senki nem lesz fiatalabb, és sérülékeny a csapat, vegyük észre. Ugyan 12-4 kihozható a schedule alapján, de ahhoz a D-nek nem szabadna romlania, szvsz pedig fog...
Na mindeg,y messze még😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na összegzem az offseason teendőit ismerve a Steelers szokásait.

1. Hosszabbítás a free agency előtt:
Ike Taylorral (CB) hosszabbítani kell. Ő élvez mindenféle prioritást, mivel az egyetlen minőségi cornerünk, és ezen a poszton mélységünk sincs, mivel William Gay szerződése is lejár. Taylor nem jobb a maga posztján, mint LaMarr Woodley, de ismerve a keretet az adott posztokon, Taylor megtartása a legfontosabb. Azt se feledjük, hogy Taylor kétszer is lojális volt a klubhoz, és belement szerződése étütemezésébe, hogy beférjünk a fizetési sapka alá. Továbbá kijelentette, hogy Steelerként akar visszavonulni, így kétlem, hogy bármiféle gond lenne egy 3 éves szerződéssel, ez hamarosan be fog következni.

2. Franchise tag
LaMarr Woodley (OLB) meg fogja kapni. A tulajdonosok által felmondott CBA utolsó évre (2010) vonatkozó szabálya csak 30%-os fizetésemelést engedett, Woodley pedig újoncszerződése révén veteránminimumot keresett, így lehetetlen volt olyan kontraktust kínálni neki, amely őt megilleti. Ez akadályozta meg, hogy a Steelers szokásainak megfelelően utolsó éve előtt hosszabbítson vele, pedig a szándék megvolt. A terv nyilvánvalóan az, hogy nyárig hosszútávú megállapodás szülessen, de a taget biztosan megkapja.

3. Saját játékosok a szabadügynökpiacon
- Willie Colon (OT): Kétlem, hogy megpróbálnánk megtartani. Egyrészt az őt helyettesítő Flozell Adam kiválóan pótolta és még 1 évre van szerződése, másrészt a falemberek pályafutását leginkább veszélyeztető Achilles-ínszakadást szenvedett. A közelmúltban Kendall Simmons, aki szintén kezdő volt sérüléséig, cutoltuk ugyanemiatt. És keret sem lenne rá, meg nem is kell Adams játékát látva.
- Daniel Sepulveda (P): Passz. Ha az orovosok úgy látják, hogy teljesen felépül, akkor van esély arra, hogy visszahozzuk és talán a 4 éven belül 2 térdszalagszakadás után nem is lenne drága. Ebbe nem látunk bele, hogy a csapat miként látja Sepu állapotát. Jeremy Kapinos mindenesetre nem győzött meg.
- William Gay (CB): Ha lesz kérője, elengedjük. Ha nagyon olcsón vissza lehet hozni, akkor szerintem megtesszük, mert CB-poszton nincs mélységünk, nickelbacknek pedig elmegy és a várható draftról érkező újoncot akkor nem feltétlenül kellene azonnal mélyvízbe dobni. De Gay újraigazolása azért erősen kétséges és a piac is befolyásolja majd a dolgot.
Kiegészítők (ennek megjósolása nagyon nehéz, egy részüket visszahozzuk a draft előtt nem sokkal, de nagy részüket elengedjük, viszont abba nagyon nehéz belelátni, hogy a csapat miként gondolkodik a perememberekről. Azért 1-2 esetben valószínűsíthető a döntés, illetve megpróbálok olyan szempontokat írni, amelyek befolyásolhatják ezt az adott embernél, továbbá személyes véleményemet is éreztetem majd. Nyilván ez az off-season legkevésbé fontos része, mégis sok esetben a részletekben rejlik a sikeresség kulcsa):
- Mewelde Moore (RB): Őt el fogjuk engedni.
- Matt Spaeth (TE): Én azért próbálnám meg őt megtartani, mert olcón vissza lehetne hozni, a draftot pedig idén a védelemre kell áldozni.
- Jonathan Scott (OT): Alapból nemet mondanék, de kérdés mennyire játszik szerepet a Kugler-faktor, elvégre ő hozta ide előző állomáshelyéről, azaz Buffalóból, nyilván szereti őt, noha a teljesítménye Max Starks kidőlése után finoman fogalmazva is soványka volt.
- Chris Hoke (NT): Nem tudom. Ha érez magában annyit, akkor lehet, hogy 1 évre aláiratjuk, de azért nagy valószínűsége nincs ennek.
- Nick Eason (DE): Szerintem elengedjük.
- Ryan Mundy (S): Nem látom okát a megtartásának.
- Anthony Madison (CB): Nagyon jó gunner, de kétlem, hogy újra leigazolnánk.
- Keyaron Fox (ILB): Ő is jó special teamben, de csak ezért őt sem fogjuk megtartani.
- Shaun Suisham 💋‍: Megjósolhatatlan. Kicker kell, de hogy szabadügynök, vagy hosszabbítás, esetleg draft, az nagy kérdés. Én a védelem életkorát végignézve biztos nem áldoznék erre draftcetlit.
- Trai Essex (OG): Őt sem hiszem, hogy visszahozzuk.
- A Tony Hills-féle pályát is alig látott embereket pedig hagyjuk. 😊

4. Szabadügynökpiac (a Steelers hagyományosan nem innen építkezik, de évenként általában egy kezdő kaliberű ember érkezhet, de az sem posztja csúcsjátékosai közül):
- Nem lepne meg egy veterán CB leigazolása. Nem kell Asomughára gondolni, általában nem ilyen "felkapott" játékosokra mozdulunk, de ide érkezhet valaki. Ez esetben viszont Gayt nem igazoljuk újra.
- Hasznos kiegészítőket szoktunk innen szerezni. Ilyen poszt lehet az RB, a TE, az OL és a DL. Ugyebár Moore, Spaeth, Essex, Scott, Colon, Hoke, Eason pótlására.

5. Draft:
- 1-2. kör: CB és OT tetszőleges sorrendben, amelyet az adott poszton bentlévő játékosok értéke határoz meg. Akit itt behúzunk, annak 2012-re kezdőben kell lennie RT-poszton Flozell Adams utáni korszakra, CB-poszton Bryant McFaddent követő érára gondolva.
- 3-4. kör: NT (Casey Hampton nem mai csirke, Chris Hoke ugye szabadügynök), ILB (James Farrior is lassan nagypapakorú, ott van ugyan Larry Foote, de kell a mélység, plusz a jövőre is gondolni kell)
- 5-7. kör: DE (az Aaron Smith-Brett Keisel-Ziggy Hood hármas jó, de kell még 1 DE, mert Smith legkésőbb jövőre visszavonul és Keisel is öregszik), OLB (tavaly nem véletlen hoztunk 2-t, de ugye idény közben Thaddeus Gibsontól meg kellett válni Smith roteren tartása miatt és ne feledjük, James Harrison sem lesz már fiatalabb), CB/S (ha Gayt megtartjuk, vagy hozunk FA-ről valakit, akkor safety, ha nem, akkor corner).

6. Hosszabbítások a free agency után:
- Woodleyval jó lenne megállapodni nyárig, különben 10 millát fog keresni, ami megnehezítheti a másokkal való hosszabbítás lehetőségét. És akkor itt elérkeztünk a szerződésük utolsó évébe lépő játékosokhoz, akikkel a Steelers hagyományosan a TC alatt hosszabbít.
- A kulcsjátékosok közül Lawrence Timmons és Troy Polamalu érintett. Mindkettőt alá kell iratni, ennek kulcsa pedig a Woodleyval való megállapodás.

Ezt a menetrendet befolyásolhatják természetesen az esetleges visszavonulások, de a jelenlegi információk alapján Hines Ward (WR), Aaron Smith (DE), James Farrior (ILB), Dick LeBeau (DC) is vállal még 1 évet és Flozell Adamsről (OT) sem hallani, hogy szeretné szögre akasztani a sisakját.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Viszont a tárgyalások még nem kezdődtek el Taylorral. Mondjuk emiatt nem aggódom annyira, ő is itt akar játszani, mi is akarjuk, hogy itt játsszon, nem várok túl nagy felhajtást. Woodley meg zsír, meg is érdemli, miután aprópénzért itt all-pro szezont csinált.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szinte biztos, hogy Woodley megkapja a franchise taget. Zsír.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy az várható volt, Hortont kinevezték a Cards def. coord-jának. 7 éven át volt nálunk sec coach. Sok sikert neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!