Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jövőre valószínűleg Ward, Smith, Farrior, Flozell, Hampton 5-ös közül 3 várhatóan vissza is vonul és ők sem keresnek kis pénzeket, szerintem ezzel is lehetne játszani az idei cap room-ba?!
Nem tudom elképzelni hogy Woodley-t elengednék még ha kényszerből lenne akkor sem.laby
Smith és Flozell szerződésével nem lehet játszani, mert 1 év van belőle hátra. Mondjuk Smith esetében el tudom képzelni, hogy belemegy a paycutba, mint annó pl Bettis.

Warrior, Ward és Hampton szerződéséből 2-2 év van hátra, így olyan nagyon sokat ezzel sem lehet játszani, bár pár millát talán meg lehetne spórolni, de ha belemennek, az azt jelenti, hogy mindhárom vissza akar térni majd utolsó évére is, mert úgy nem mondanak le idei pénzükről, hogy 1 évvel később sem kapják meg, mert visszavonulnak.

Mellesleg tomi-tominak ment a +1. Jó lenne megtartani Woodleyt, de ha nem megy mind a 4, akkor ő az utolsó a sorban. Mindössze ennyit jeleztem. De ez nagyban függ attól, hogy mekkora capet állapítanak meg majd az új CBA-ban. Amíg nincs új CBA, addig nem is tudhatjuk, hogy meg lehet-e tartani mind a 4-et, én csak prioritási sorrendet állapítottam meg, amelyről 99%-ig meg vagyok győződve, hogy a Steelers is így gondolkodik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szvsz már rég nem arról beszéltek, ami a témátok volt. (Für mich ganz egal, így is rengeteget tanulok Steelersből. 😊 )
Van négy olyan játékos a védelmetekben, akiket idén nagyon fontos lenne megtartani. Ezzel a mondattal mindenki maradéktalanul egyetért. Legalábbis nem volt olyan hsz, ami ezt vitatta volna.
Valószínűnek tűnik, hogy egyszerre mind a négyet nem lehet megtartani. Ez a feltételezés már lehetne vitatéma, volt is egy-két hozzászólás, milyen módszerrel lehetne megoldani, konkrét ötlet nem. (Mire megírtam, laby írt egy konkrét ötletet.)
Soldi felállított egy prioritási listát, szerinte milyen sorrendben kéne megtartani őket, ha igaz a fenti feltételezés. Ezt a sorrendet senki sem vitatta, Soldi meg egy szóval nem mondta, hogy a 4. helyezettet nem tartaná meg.
Külső szemlélőként azt látom, hogy lehetne két vitatémátok (milyen lehetőség van megtartani mind a négy játékost, ill. jó-e a prioritási lista), ehelyett ott tartotok, hogy kinek a helyére draftoltatok, ki mennyire látja globálisan a Steelerst, Soldi miért akarja elengedni Woodley-t etc. 😊
Még egyszer mondom, nekem így is élvezetes, csak tartok tőle, hogy Nektek terméketlennek fog tűnni. Elnézést, hogy a csapos közbeszólt!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jövőre valószínűleg Ward, Smith, Farrior, Flozell, Hampton 5-ös közül 3 várhatóan vissza is vonul és ők sem keresnek kis pénzeket, szerintem ezzel is lehetne játszani az idei cap room-ba?!
Nem tudom elképzelni hogy Woodley-t elengednék még ha kényszerből lenne akkor sem.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
szevasz, a Stíííl nem az a csapat aki nem veszi komolyan a játékosai, nem is akarja őket hülyére venni, és ígérgetni sem szoktunk. Megnézik a csapat lehetőségei és a szerint kap egy ajánlatot. Nem tudjuk mindenkinek megadni azt, ami megilleti. Ezért van ugye a sapó. Ha t0bbet és jobban ki akarja aknázni a benne rejlő anyagi lehetőséget ám mennyen. Ahhoz azért vedd figyelembe, hogy ezen időszak leteltével ezen plajákat tárt karokkal várjuk a Hejnccen, mert nincs harag, mindig a mieink maradnak. No sírok is egy sort................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is azt írtam, hogy még legalább 1-2 évig Harrison lesz a kezdő. Addigra Worilds megtanulja szépen LeBeau sémáját, és meg is lesz az utódja.

És ne írj már ilyeneket, hogy Harrison mellett bárki összehoz 7-8 sacket.tenorx
Pedig így van. 😉 Worilds bizony arra az esetre érkezett, ha Woodley helyzete nem kellemesen oldósik meg, Gibson pedig azért, hogy erre az esetre mélység is klegyen. Őket nem Harrison kora hozta a csapathoz, mert bátr előre gondolkodunk, de nem 3 évvel, hanem max 1-2-vel, többre nem érdemes tervezni. (Lockout esetén pláne nem).

Mellesleg Worilds elsősorban mindig Woodley helyén edzett. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is azt írtam, hogy még legalább 1-2 évig Harrison lesz a kezdő. Addigra Worilds megtanulja szépen LeBeau sémáját, és meg is lesz az utódja.

És ne írj már ilyeneket, hogy Harrison mellett bárki összehoz 7-8 sacket.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, mert a csapatok mindig olyan szerződést adnak, hogy mindig kitöltse az illető 😊
2 év múlva 34, akármekkora állat is már öreg lesz.
Egyébként meg 1 OLB pick volt betervezve, csak mivel lecsúszott oda Gibson nem hagytuk bent.

És ne mond nekem, hogy globálisan gondolkozzak, mert nem hiszem, hogy találsz olyat, aki globálisabban gondolkodik 😊

Szerinted jó húzás lenne elengedni Woodleyt, és akkor lenne egy 33 éves Harrisonunk meg egy először kezdő Worilds? Ezzel gyakorlatilag lemondunk a Super Bowlról, mert 2-3 éven belül valóban teljesen kiöregedik a defense, addig kell nyernünk, utána ha akarjuk, ha nem: rebuilding lesz.
És akkor az egyenlet:
-keret mélysége: átlag alatti. Van egy Worildsünk, aki zsákbamacska, illetve megpróbálhatjuk kitolni Timmonst, ezzel jól megöregítve a LB sort (mert ugye akkor Foote áll be).
-szokások: meg tartjuk a játékosokat, még egy érv Woodley mellett. Emellett még imádja is a Steelerst, így nyilván nem kell agyonfizetnünk, de meg kell, mert most 550.000ért játszott. Szerződést meg egyszerűen nem is tudtunk neki adni a 30%os szabály miatt, muszáj tagelni.tenorx
De én így nézem, nem is igen szoktam tévedni Steelers ügyében.

Szeretjük megtartani, de mindig mindenkit nem lehet. Faneca, Burress, Holmes, Parker. Lehetne sorolni őket. Sajnos néha áldozni kell.

És nem értesz sajnos már megint. A cél, hogy megtartsuk Woodleyt is, sőt, én is ezért drukkolok. Mindössze annyit mondtam, ha mégsem sikerül mind a 4-gyel hosszabbítani, akkor Woodley lesz az, aki menni fog, két ok miatt: 1, ő a legkönnyebben pótolható (Worilds és mögé meg egy draft), 2, és az első okkal összefüggésben a legkevésbé fontos a csapat számára, a legkevésbé befolyásolja a D egészének teljesítményét, plusz Harrisonnal a túloldalon bárki összehoz 7-8 sacket.

Harrison: nem mondtam, hogy 6 évig itt lesz, de 6 éves szerződést nem úgy kötnek, főleg nem a Steelers, hogy 1 év után utódot keresnek a helyére... És ezért mondom, hogy nem globálisan nézed a dolgokat. A tavalyi 2 OLB-draft Woodley helyzetének szólt. A Steelers egész biztosan úgy számol, hogy még LEGALÁBB 2 évig (tehát a 6-ból 4 évig) Harrison a kezdő OLB-je.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
"És nem mellesleg egy passrushert a legkönnyebb pótolni,"

Ejnye, ez ebben az esetben csúsztatás. Nem egy akármilyen passrusherről beszélünk, hanem arról, aki NFL rekorder abban, hogy minden PO meccsén csinált sacket, a 2 SB-t is beleszámítva.

Ha beteszik a helyére Worilds-t, az kb annyira nevezhető korrekt pótlásnak, mint ha Ike helyére betennéd Gayt.
Woodley pótlása nem oldható meg anélkül, hogy azon a poszton drámaian ne gyengüljünk. A többi említett játékosé sem, de az övé sem. Szerintem.Jan
Woodley óriáési kedvencem, a régiek emlékezhetnek, hogy én már draft előtt szorgalmaztam, hogy őt válasszuk. 😉

De szvsz túlértékelt. Harrisonnal a túloldalán egyáltalán nem olyan brutális az a sack mennyiség amit összehoz, pedig inkább ő él Harrisonból és nem fordítva. Woodley pótlása messze a legkönnyebb, ugyanis az is tény, hogy egy passrushert a legkönnyebb találni. Erre jó példa Harrison, Wake és még lehetne sorolni. Az ő elvesztése, még ha persze fájna is a kedvencem távozása, egyáltalán nem lenne drámai gyengülés. Kis túlzással Harrisonnal a túloldalon szinte bárki összehoz 7-8 sacket egy idényben.Soldados
Az lehet, de én nem látom a keretben azt a játékost, aki jövőre ugyanezt a teljesítményt tudná hozni, mint Woodley az elmúlt években.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, mert a csapatok mindig olyan szerződést adnak, hogy mindig kitöltse az illető 😊
2 év múlva 34, akármekkora állat is már öreg lesz.
Egyébként meg 1 OLB pick volt betervezve, csak mivel lecsúszott oda Gibson nem hagytuk bent.

És ne mond nekem, hogy globálisan gondolkozzak, mert nem hiszem, hogy találsz olyat, aki globálisabban gondolkodik 😊

Szerinted jó húzás lenne elengedni Woodleyt, és akkor lenne egy 33 éves Harrisonunk meg egy először kezdő Worilds? Ezzel gyakorlatilag lemondunk a Super Bowlról, mert 2-3 éven belül valóban teljesen kiöregedik a defense, addig kell nyernünk, utána ha akarjuk, ha nem: rebuilding lesz.
És akkor az egyenlet:
-keret mélysége: átlag alatti. Van egy Worildsünk, aki zsákbamacska, illetve megpróbálhatjuk kitolni Timmonst, ezzel jól megöregítve a LB sort (mert ugye akkor Foote áll be).
-szokások: meg tartjuk a játékosokat, még egy érv Woodley mellett. Emellett még imádja is a Steelerst, így nyilván nem kell agyonfizetnünk, de meg kell, mert most 550.000ért játszott. Szerződést meg egyszerűen nem is tudtunk neki adni a 30%os szabály miatt, muszáj tagelni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"És nem mellesleg egy passrushert a legkönnyebb pótolni,"

Ejnye, ez ebben az esetben csúsztatás. Nem egy akármilyen passrusherről beszélünk, hanem arról, aki NFL rekorder abban, hogy minden PO meccsén csinált sacket, a 2 SB-t is beleszámítva.

Ha beteszik a helyére Worilds-t, az kb annyira nevezhető korrekt pótlásnak, mint ha Ike helyére betennéd Gayt.
Woodley pótlása nem oldható meg anélkül, hogy azon a poszton drámaian ne gyengüljünk. A többi említett játékosé sem, de az övé sem. Szerintem.Jan
Woodley óriáési kedvencem, a régiek emlékezhetnek, hogy én már draft előtt szorgalmaztam, hogy őt válasszuk. 😉

De szvsz túlértékelt. Harrisonnal a túloldalán egyáltalán nem olyan brutális az a sack mennyiség amit összehoz, pedig inkább ő él Harrisonból és nem fordítva. Woodley pótlása messze a legkönnyebb, ugyanis az is tény, hogy egy passrushert a legkönnyebb találni. Erre jó példa Harrison, Wake és még lehetne sorolni. Az ő elvesztése, még ha persze fájna is a kedvencem távozása, egyáltalán nem lenne drámai gyengülés. Kis túlzással Harrisonnal a túloldalon szinte bárki összehoz 7-8 sacket egy idényben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A tavalyi OLB draft szerintem egyébként Harrison kora miatt volt, még max 1-2 jó éve van hátra.tenorx
2-t nem húzol az első négy körben egy ember helyére. 😉 Ez is benne volt, meg hogy Woodley szerződése lejár.Soldados
Ja és még valami 2009-es idény előtt ilyen szerződést kapott: 6-year, $51.75 million. A Steelers nem arra számít, hogy 2 éven belül visszavonul, a produktivitása sem esett vissza, így sokkal inkább Woodley lejáró szerződése indokolta tavaly a 2 OLB-draftot. 😉

Sokszor mondtam, próbálj globálisabban gondolkodni, minél több tényezőt figyelembe venni. Ez a Steelers esetében ráadásul igen kiszámítható, ha képes vagy egy egyenletbe tenni az összes meglévő infót (keret mélysége adott posztokon, szerzdőések időtartama, Steelers szokásai)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
simán elengedjük, gondolj Plexire vagy Holmészra -


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
"És nem mellesleg egy passrushert a legkönnyebb pótolni,"

Ejnye, ez ebben az esetben csúsztatás. Nem egy akármilyen passrusherről beszélünk, hanem arról, aki NFL rekorder abban, hogy minden PO meccsén csinált sacket, a 2 SB-t is beleszámítva.

Ha beteszik a helyére Worilds-t, az kb annyira nevezhető korrekt pótlásnak, mint ha Ike helyére betennéd Gayt.
Woodley pótlása nem oldható meg anélkül, hogy azon a poszton drámaian ne gyengüljünk. A többi említett játékosé sem, de az övé sem. Szerintem.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A tavalyi OLB draft szerintem egyébként Harrison kora miatt volt, még max 1-2 jó éve van hátra.tenorx
2-t nem húzol az első négy körben egy ember helyére. 😉 Ez is benne volt, meg hogy Woodley szerződése lejár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A tavalyi OLB draft szerintem egyébként Harrison kora miatt volt, még max 1-2 jó éve van hátra.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, viszont nézegettem, hogy jelenleg hogy állunk fizetésügyileg, és az átlag környékén vagyunk, azt hiszem 116 millióval.tenorx
Ehhez adj hozzá 4 hosszabbítást, plusz kell hely a kiegészítőknek és a 7 újoncnak... Ez minden csak nem jól állás, mi mindig határon táncolunk.

Nem mondom, hogy megoldhatatlan a 4 hosszabbítás, de nagyon necces. És ha vki kimarad a 4-ből, az Woodley lesz, mert ő a leginkább pótolhat. (Tehát nem a legrosszabb a négyből.)Soldados
Ezt mondjuk nem értem, hogy miért Woodley a leginkább pótolható? Kivel, mikor?
Tudsz olyat, aki hasonló képességű mint Woodley, és kevesebbért idejönne?

Vagy ha a pótolhatót úgy érted, hogy lehet hozni helyette gyengébbet, vagy fiatalt aki pár év múlva lesz ilyen kaliberű, akkor persze az összes többi is pótolható.Jan
Troy az X-faktor, mögötte nincs is még kezdő szintű safety sem, nemhogy X-faktor, meg hát ő olyan Steeler, akinek Steelerként kell visszavonulnia.
Timmons a védelem motorja, ha ő elmegy vége az LB-corpnak, eszméletlen gyors, nem véletlen, hogy több ízben WR-re is ráállították emberfogást játszva. Foote Warriort tudja pótolni, de Timmons-t lehetetlen. A legsokoldalúbb ILB jelenleg a ligában.
Ike Taylor mögött nincs egyetlen korrekt CB sem, létkérdés a megtartása.

Woodley esete más, nem véletlen érkezett tavaly Worilds és Gibson, még ha Smith rosteren tartása miatt utóbbit el is engedtük. De Worilds volt pályán és nem is volt rossz passrushban. És nem mellesleg egy passrushert a legkönnyebb pótolni, noha persze nálunk nemcsak passrush az OLB feladata. Egy szó mint száz, csak ő pótolható a négyesből.

Ettől függetlenül mind a négyet jó lenne megtartani, de ha vkivel nem lesz hosszabbítás, az Woodley lesz, ezt tökéletesen alátámasztja a tavalyi 2 OLB-draft.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Igen, viszont nézegettem, hogy jelenleg hogy állunk fizetésügyileg, és az átlag környékén vagyunk, azt hiszem 116 millióval.tenorx
Ehhez adj hozzá 4 hosszabbítást, plusz kell hely a kiegészítőknek és a 7 újoncnak... Ez minden csak nem jól állás, mi mindig határon táncolunk.

Nem mondom, hogy megoldhatatlan a 4 hosszabbítás, de nagyon necces. És ha vki kimarad a 4-ből, az Woodley lesz, mert ő a leginkább pótolhat. (Tehát nem a legrosszabb a négyből.)Soldados
Ezt mondjuk nem értem, hogy miért Woodley a leginkább pótolható? Kivel, mikor?
Tudsz olyat, aki hasonló képességű mint Woodley, és kevesebbért idejönne?

Vagy ha a pótolhatót úgy érted, hogy lehet hozni helyette gyengébbet, vagy fiatalt aki pár év múlva lesz ilyen kaliberű, akkor persze az összes többi is pótolható.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, viszont nézegettem, hogy jelenleg hogy állunk fizetésügyileg, és az átlag környékén vagyunk, azt hiszem 116 millióval.tenorx
Ehhez adj hozzá 4 hosszabbítást, plusz kell hely a kiegészítőknek és a 7 újoncnak... Ez minden csak nem jól állás, mi mindig határon táncolunk.

Nem mondom, hogy megoldhatatlan a 4 hosszabbítás, de nagyon necces. És ha vki kimarad a 4-ből, az Woodley lesz, mert ő a leginkább pótolhat. (Tehát nem a legrosszabb a négyből.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, viszont nézegettem, hogy jelenleg hogy állunk fizetésügyileg, és az átlag környékén vagyunk, azt hiszem 116 millióval.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olvastam, de egyszerűen meg lesz oldva. Nem tudom elképzelni a FOról, hogy a liga egyik legjobb fiatal védőjét kiengedjük a FA piacra, vagy a szintén hasonló kaliber Timmonst jövőre, Troy meg esélytelen, hogy máshol játszon 😀tenorx
Tehát nulla érv, csak biztos vagy benne... :/ Ráadásul a cap valszeg szűkösebb lesz, amikor megszületik a CBA, mert ugye többek között ezen is megy a vita, hogy a játékosok kevesebbet keressenek. Ez nem Magyarország, ahol azt mondják, hogy a többit megkapod feketén...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvastam, de egyszerűen meg lesz oldva. Nem tudom elképzelni a FOról, hogy a liga egyik legjobb fiatal védőjét kiengedjük a FA piacra, vagy a szintén hasonló kaliber Timmonst jövőre, Troy meg esélytelen, hogy máshol játszon 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Biztos vagyok benne, hogy Woodley megtartását meg fogjuk oldani. Akár valakinek a szerződésének az átstruktúrálásával, akár cutokkal. Idén kap egy taget, aztán jövőre hosszabbítunk. Annyira nem vagyunk vészesen a cap közelében.tenorx
Franchise taget megkapja, de az nem opció, hogy majd jövőre hosszabbítunk, mert a 10 millás taggel baszhatjuk a Timmons és Troy hosszabbítást... Olvasd el az off-season menetrendet még egyszer figyelmesen. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Biztos vagyok benne, hogy Woodley megtartását meg fogjuk oldani. Akár valakinek a szerződésének az átstruktúrálásával, akár cutokkal. Idén kap egy taget, aztán jövőre hosszabbítunk. Annyira nem vagyunk vészesen a cap közelében.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Fel lett vázolva a D életkora. Öregszik. Akkor pont egy 26 éves alapembert engednénk el?
Persze biztos vannak olyan opciók amelyeknél nem tartanánk meg, de gondolom az alap kiindulópont a megtartás.kittli
Na most eddig is a cap környékén táncoltunk vala, nem? Ikeot mindenképp tartani kell, Troy se fog keveset keresni... Dudli meg ér vagy 10 millert😛kishaszi
Hát majd kiderül. Beleszólásom úgy sincs, max. elmélkedhetek. A nyáron meg majd meglátjuk ki lesz rosteren.
Mármint ha lesz szezon.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fel lett vázolva a D életkora. Öregszik. Akkor pont egy 26 éves alapembert engednénk el?
Persze biztos vannak olyan opciók amelyeknél nem tartanánk meg, de gondolom az alap kiindulópont a megtartás.kittli
Na most eddig is a cap környékén táncoltunk vala, nem? Ikeot mindenképp tartani kell, Troy se fog keveset keresni... Dudli meg ér vagy 10 millert😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."