Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Olvastam, de egyszerűen meg lesz oldva. Nem tudom elképzelni a FOról, hogy a liga egyik legjobb fiatal védőjét kiengedjük a FA piacra, vagy a szintén hasonló kaliber Timmonst jövőre, Troy meg esélytelen, hogy máshol játszon 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Biztos vagyok benne, hogy Woodley megtartását meg fogjuk oldani. Akár valakinek a szerződésének az átstruktúrálásával, akár cutokkal. Idén kap egy taget, aztán jövőre hosszabbítunk. Annyira nem vagyunk vészesen a cap közelében.tenorx
Franchise taget megkapja, de az nem opció, hogy majd jövőre hosszabbítunk, mert a 10 millás taggel baszhatjuk a Timmons és Troy hosszabbítást... Olvasd el az off-season menetrendet még egyszer figyelmesen. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Biztos vagyok benne, hogy Woodley megtartását meg fogjuk oldani. Akár valakinek a szerződésének az átstruktúrálásával, akár cutokkal. Idén kap egy taget, aztán jövőre hosszabbítunk. Annyira nem vagyunk vészesen a cap közelében.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Fel lett vázolva a D életkora. Öregszik. Akkor pont egy 26 éves alapembert engednénk el?
Persze biztos vannak olyan opciók amelyeknél nem tartanánk meg, de gondolom az alap kiindulópont a megtartás.kittli
Na most eddig is a cap környékén táncoltunk vala, nem? Ikeot mindenképp tartani kell, Troy se fog keveset keresni... Dudli meg ér vagy 10 millert😛kishaszi
Hát majd kiderül. Beleszólásom úgy sincs, max. elmélkedhetek. A nyáron meg majd meglátjuk ki lesz rosteren.
Mármint ha lesz szezon.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fel lett vázolva a D életkora. Öregszik. Akkor pont egy 26 éves alapembert engednénk el?
Persze biztos vannak olyan opciók amelyeknél nem tartanánk meg, de gondolom az alap kiindulópont a megtartás.kittli
Na most eddig is a cap környékén táncoltunk vala, nem? Ikeot mindenképp tartani kell, Troy se fog keveset keresni... Dudli meg ér vagy 10 millert😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Fel lett vázolva a D életkora. Öregszik. Akkor pont egy 26 éves alapembert engednénk el?
Persze biztos vannak olyan opciók amelyeknél nem tartanánk meg, de gondolom az alap kiindulópont a megtartás.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Woodley maradni akár és meg is akarjuk tartani, nem hiszem, hogy ott gond lesz.tenorx
persze de Zsozsó bácsit ő se kerüli el, hidd el


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodley maradni akár és meg is akarjuk tartani, nem hiszem, hogy ott gond lesz.tenorx
Ez nem így működik. Lesz egy cap és ha nem kivitelezhető, akkor lesz gond. Márpedig a 4 hosszútávú szerződésből a CSAPAT SZÁMÁRA ő a legkevésbé fontos. (Ez nem azt jelenti, hogy a másik 3 játékos jobb nála) Ike, Troy és Timmons hosszabbítása egyaránt fontosabb, mert mögöttük nincs senki. Tehát ha dönteni kell, hogy kivel ne hosszabbítsunk, mert nem férünk a capbe, akkor az ő lesz. Coloön márcsak ezért sem kerülhet szóba, mint hosszabbítandó játékos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Woodley maradni akár és meg is akarjuk tartani, nem hiszem, hogy ott gond lesz.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi fogadunk egy sörben, hogy megtartjuk Colont? 😀tenorx
Fogadhatunk. De becsületes férfi emberként (aki ugye biztosra nem fogad 😀) elmondom neked, hogy 1-2% esélynél erre nincs több. Hosszútávút kell kötni Ike-kal, Troyjal, Timmons-szal és Woodleyval. Ezek után azt hiszed lesz pént 5. hosszabbításra? Nem. Miközben ott van Flozell és egy várhatóan elől draftolt újonc.

Ha Flozell visszavonul, csak akkor tudom ezt elképzelni.Soldados
Maradjunk annyiban, hogy szerintem Woodleyra se lesz pénz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorx megválaszolta. Starks a kezdő LT. Flozell pedig a kezdő RT, 2 embernek nem fogsz milliókat fizetni. Colont párszor bevihettük volna OG-nak, sosem tettük, most sem fogjuk és az Achilles-ínsérülés megöli a falemberek pályafutását, teljesen felesleges kockázat a szerződtetése milliókért, mivel simán pótoltuk. Az Rg poszt pedig továbbra sem kulcskérdés, ráadásul azt hiszem, Legu ott fog esélyt kapni az SB-s teljesítménye után.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Starks helye eléggé stabil, átlagos tackleé fejlődött. Szerintem ha mindkettőt megtartjuk berakjuk Colont guardnak.tenorx
Starks-nak mi a sérülése?laby
Nyaksérülés.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Starks helye eléggé stabil, átlagos tackleé fejlődött. Szerintem ha mindkettőt megtartjuk berakjuk Colont guardnak.tenorx
Starks-nak mi a sérülése?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Starks helye eléggé stabil, átlagos tackleé fejlődött. Szerintem ha mindkettőt megtartjuk berakjuk Colont guardnak.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az nem lehet jövőre amúgy hogy Colon maradna RT és Flozellt hiába a jó teljesítmény, de vissza tennék LT-nek?? És akkor az újonc bele tudna tanulni 1 évig amég Flozell el lenne és Colon feltéve ha sérülése után jó teljesítményt tudna akkor maradhatna?!
Értem Soldi a te magyarázatod és nyilván ez a helyzet, csak egy felvetésnek írtam ezt 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sylvester-re mi esélyt láttok hogy jövőre szerepet kap védelemben is?? ST-ben nem figyeltem külön őt, de néha nagyon feltűnt és tetszik nekem nagyon. Van esélye neki többre is??laby
Idén is játszott már a védelmben is Sylvester, én figyeltem. Ahhoz képest, hogy azt irták tönkre tettük a karrierjét azzal, hogy mi draftoltuk szerintem egész jól bevált.tenorx
Annál szvsz sose lesz több, hogy kap 1-2 snapet. Kicsi ezt nen tudod ellensúlyozni. Jó spec teamer, ennyi. De az is kell, úgyhogy jó hogy nálunk van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Sylvester-re mi esélyt láttok hogy jövőre szerepet kap védelemben is?? ST-ben nem figyeltem külön őt, de néha nagyon feltűnt és tetszik nekem nagyon. Van esélye neki többre is??laby
Idén is játszott már a védelmben is Sylvester, én figyeltem. Ahhoz képest, hogy azt irták tönkre tettük a karrierjét azzal, hogy mi draftoltuk szerintem egész jól bevált.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sylvester-re mi esélyt láttok hogy jövőre szerepet kap védelemben is?? ST-ben nem figyeltem külön őt, de néha nagyon feltűnt és tetszik nekem nagyon. Van esélye neki többre is??laby
Nem hiszem, hogy ő valaha több lesz spec teamernél, túl pici, nem tudna lejönni a blokkokról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fogadjunk, úgy is lógok már neked eggyel McClain miatt (Budaörsön meg elfelejtettelek meghívni 😀).tenorx
Hát jó. Ha nem tanultok sutianap hibájából, akkor itassatok sörrel. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sylvester-re mi esélyt láttok hogy jövőre szerepet kap védelemben is?? ST-ben nem figyeltem külön őt, de néha nagyon feltűnt és tetszik nekem nagyon. Van esélye neki többre is??

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fogadjunk, úgy is lógok már neked eggyel McClain miatt (Budaörsön meg elfelejtettelek meghívni 😀).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi fogadunk egy sörben, hogy megtartjuk Colont? 😀tenorx
Fogadhatunk. De becsületes férfi emberként (aki ugye biztosra nem fogad 😀) elmondom neked, hogy 1-2% esélynél erre nincs több. Hosszútávút kell kötni Ike-kal, Troyjal, Timmons-szal és Woodleyval. Ezek után azt hiszed lesz pént 5. hosszabbításra? Nem. Miközben ott van Flozell és egy várhatóan elől draftolt újonc.

Ha Flozell visszavonul, csak akkor tudom ezt elképzelni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Soldi fogadunk egy sörben, hogy megtartjuk Colont? 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi:
Ha Hoke-ot elengedjük akkor ki lesz a csere NT?
Kukázunk valaki fiatalabbat FA-ről, vagy imára kulcsoljuk a kezünket hogy valaki gyöngyszemre bukkanjunk a drafton?
Madison-t nem hiszem hogy jó ötlet volna elengedni, ha jól rémlik ő volt akit Tomlin elb.szott hogy elengedett annó. Szerintem nem lenne nyerő ugyanabba a sz.rkupacba lépni. Fox dettó, ST-ben nagy szükség van rá, plusz ha ő megy akkor az egyetlen csere ILB Foote ami iszonyat vékony.
Szusi maradjon csak nyugodtan, egész jól bevált, nem kell energiát arra pazarolni hogy jobbat skubizzunk helyette.
Essex menjen csak amerre lát Scott-al kézenfogva, bontok egy sört az egészségükre ha így lesz 😀

Nagyon jó lenne valami jó FA-t összecsiholni, nem csak tátani a szánkat, hátha majd a drafton repül bele a sültgalamb! 😊The terrible towel
A kérdéseidre adtam választ. 😉 Egyrészt mindkét posztnál írtam a draftot, másrészt FA-nél is írtam, mert onnan éppen ilyen csereembereket szoktunk hozni.

NT: ha Hoke megy, akkor draft és/vagy FA (pl Rogers 😀 😀 olcsón)
ILB: Foote ott van, a 4. ILB ideális esetben nem fontos, de ott van Sly, illetve tuti jön vki a draftról is.
K: én szusit nem szeretem, ahogy jött a lényeg, úgy kezdett hibázni, felőlem mehet amerre lát.
CB: gunnert, vagy jó spec teamert tudunk találni FA-n.
OL: pedig sztem vkinek maradnia kell, mert rendre ott szopjuk leginkább a sérüléseket és nem árt ha kezdő múltú játékosok vannak mögöttük. Az még mindig jobb, hogy tudjuk az a hibáikat, mint teljes zsákbamacskaként bedobni embereket a mélyvízbe egy sérülés esetén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
....Offensive linebacker Nevin McCaskill....tenorx
Mi a f.szom az az offensive linebacker? 😀
Mint az agresszív kismalac úgy kell elképzelni? 😂