Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Hát JuJu végül baromi jól járhat...lényegében lehet első számú WR is, és bizonyíthat egy top QB mellett, hogy megéri a több pénzt.
több mint 4 éve
- Szerintem, ha a harmadik QB marad csak benn drafton, őt nem fogjuk elhozni, hanem lemeccseli a három csodabogár egymás között. Ha a Willis/Pickett páros elérhető közelségbe kerül, akkor lehet, hogy megpróbáljuk őket, de azért remélem, hogy sokat nem adunk fel egyikért sem. Abban az esetben a csodabogarak egyikét - jó eséllyel Haskinst - kivágjuk, a másikat elboltoljuk szezon közben.
- A Niners és a Browns nehéz helyzetben van annyiban, hogy a nyakukon ragadhat egy ballaszt, aki sokat keres, ezáltal egy bizonyos szintig nem tudnak tovább erősödni, főleg az SF.
Más szempontból most JG és BM értéke a béka seggét közelíti, viszont a TC során és a szezonkezdetkor már ki lehet préselni belőlük nagyobb értéket, ha valahol valaki nagyon kétségbeesik.
Megint másrészt - főleg a Barnáknál - nem egészséges, ha Mayfield ilyen állapotban az öltöző közelében lebzsel.
Kicsit harapofogó nekik.
több mint 4 éve
Állítólag a Brownsnál kopogtatott egy csapat, aki pick-et kért azért, hogy elhozza Mayfieldet és a szerződését. Vicces lenne, ha mi lettünk volna az a csapat 😊😊😊
több mint 4 éve
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.Ráérnek értékesíteni. Majd ha beindul a camp és elkezdődnek az edzések netán még az előszezon is és lesérül bármely qb, akkor már értéket is fog kapni érte .
Dodó
több mint 4 éve
De miert hoznátok meg egy semmirekello veterant? Annak jott Turbomen.mer nem akartuk drágáé Jimit, így most kiestek a processzusból, leszűkült a mozgásterük, nem tudnak felszabadítani pénzt - esik az ár
Vagy ujonc jon vagy senki, sztem ez eleg egyertelmu.
gabokocka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Lehet a Péket úgy gondolja a browns, hogy csak gyengítene minket.Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.én is látok egy ilyet, hogy a smoke jól bevált - de az esélye kevés hogy csoportriválishoz aggyák, tehát a JImiDzsí to Pittybőr, BakterM to Szúettének nagyobb a valószínűsége
Dodó
sutianap
több mint 4 éve
De miert hoznátok meg egy semmirekello veterant? Annak jott Turbomen.Vagy ujonc jon vagy senki, sztem ez eleg egyertelmu.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.én is látok egy ilyet, hogy a smoke jól bevált - de az esélye kevés hogy csoportriválishoz aggyák, tehát a JImiDzsí to Pittybőr, BakterM to Szúettének nagyobb a valószínűsége
Dodó

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.Szerintem kurvára felesleges lenne. Egyrészt ide se adná a Cleveland, másrészt van 3 QBnk akiket lehet versenyeztetni.
Dodó
Haskins volt elsőkörös, Trubi szintén, Mason meg volt már itt starter, hadd fightolják csak le.
De persze mivel úgy dőltek a QB dominók simán látom magam előtt, hogy QBt húzunk az első körben.
több mint 4 éve
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.
több mint 4 éve
Most annyira jónak tűnik minden, hogy biztos vagyok benne, hogy drafton csinálunk majd valami faszságot.Első körös Longsnapper-re tippelek 😀
Odaadunk mindent Willisért, vagy tudja az isten.
tenorx
több mint 4 éve
Most annyira jónak tűnik minden, hogy biztos vagyok benne, hogy drafton csinálunk majd valami faszságot.Odaadunk mindent Willisért, vagy tudja az isten.
több mint 4 éve
beugratós vót...Sajnos csak az Ole Miss és a Syracuse meccseket láttam én is:liberty-alabama meccs elemzésre lennék kiváncsiÉn megnéztem szezon közbeni Liberty meccsfelvételeket - jó csak hármat - és akkor azt éreztem, hogy Willisnek vannak bajok a dobásával.Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyenCsak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.
Klaci79
Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
gedam
Szokol
Ahhoz képest a Pro Day-re fejlődött, persze még mindig vannak tartáshibák nála, de úgy néz ki, hogy jól tanítható, jól edzhető és képes is fejlődni.
Mindamellett én sem gondolom, hogy meg tudjuk vagy meg kellene szerezni, de egyébként jövőre is jönnek futkározó QB-k. 😊
Willie Parker
sutianap
www.hogshaven.com/2022/3/4/22955167/malik-willis-breakdown-room-for-growth-but-plenty-of-starting-qb-traits-exists-already
Willie Parker
fantaziban 0 firstdown

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Azért annak (tudom legszebb öröm) örülök, hogy a Ravens szóbeli ígéretéből végül kifarolt Smith. Ha egészséges, akkor képes pusztítani.Az egész QB vadászatunk egy nagy smoke screen. Szépen toljuk mi is előre Willist (is) a draft boardokon, vigyék ki szépen előttünk, maradjanak prémium playák 20. helyen. Willis így is már top5-ben van sok helyen. (2 hónapja még első kört sem adott volna senki érte) Ide pedig feljönni iszonyatos draft tőke kellene és nyilván Trubyt azért hoztuk, hogy erre ne kerüljön sor. (idén)
több mint 4 éve
Sajnos csak az Ole Miss és a Syracuse meccseket láttam én is:liberty-alabama meccs elemzésre lennék kiváncsiÉn megnéztem szezon közbeni Liberty meccsfelvételeket - jó csak hármat - és akkor azt éreztem, hogy Willisnek vannak bajok a dobásával.Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyenCsak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.
Klaci79
Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
gedam
Szokol
Ahhoz képest a Pro Day-re fejlődött, persze még mindig vannak tartáshibák nála, de úgy néz ki, hogy jól tanítható, jól edzhető és képes is fejlődni.
Mindamellett én sem gondolom, hogy meg tudjuk vagy meg kellene szerezni, de egyébként jövőre is jönnek futkározó QB-k. 😊
Willie Parker
sutianap
www.hogshaven.com/2022/3/4/22955167/malik-willis-breakdown-room-for-growth-but-plenty-of-starting-qb-traits-exists-already
több mint 4 éve
liberty-alabama meccs elemzésre lennék kiváncsiÉn megnéztem szezon közbeni Liberty meccsfelvételeket - jó csak hármat - és akkor azt éreztem, hogy Willisnek vannak bajok a dobásával.Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyenCsak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.
Klaci79
Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
gedam
Szokol
Ahhoz képest a Pro Day-re fejlődött, persze még mindig vannak tartáshibák nála, de úgy néz ki, hogy jól tanítható, jól edzhető és képes is fejlődni.
Mindamellett én sem gondolom, hogy meg tudjuk vagy meg kellene szerezni, de egyébként jövőre is jönnek futkározó QB-k. 😊
Willie Parker

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Én megnéztem szezon közbeni Liberty meccsfelvételeket - jó csak hármat - és akkor azt éreztem, hogy Willisnek vannak bajok a dobásával.Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyenCsak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.
Klaci79
Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
gedam
Szokol
Ahhoz képest a Pro Day-re fejlődött, persze még mindig vannak tartáshibák nála, de úgy néz ki, hogy jól tanítható, jól edzhető és képes is fejlődni.
Mindamellett én sem gondolom, hogy meg tudjuk vagy meg kellene szerezni, de egyébként jövőre is jönnek futkározó QB-k. 😊
több mint 4 éve
Mondam én, hogy Bencsics Márkot kellene idehozni 😀Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyenCsak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.
Klaci79
Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
gedam
Szokol
több mint 4 éve
Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyenCsak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.
Klaci79
Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
gedam
több mint 4 éve
gedam
6 508
azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyenCsak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.
Klaci79
Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
több mint 4 éve
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyenCsak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.
Klaci79
Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
több mint 4 éve
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
több mint 4 éve
Voltak azért szépen kivitelezett dobások, sztem elég jól összerakott programsort futott a srác youtu.be/B3vpcx3Sv20
több mint 4 éve
az megvan hogy Rudi többet keres Trubinál - ez a Kolbert financiális sorrend...Nah megnéztem Strong game tape-jét egyszer és az első benyomásom, hogy az ő dobásmechanikája van a leginkább egyben.Nagyon nem szeretem Willist, fáznék tőle...jó nekünk idén Traubival...ha szopunk, legalább van jövőre olyan QB, akire azonnal elsőt dobnék, akár többet is.
Jó testtartás, jó lábtartás, nem kell a csìpőjét elforgatnia a hosszabb labdákhoz. Vállból szépen kivezeti a dobást, stabilan áll és jó erővel jön ki a bogyó.
Mozgásból - PA és bootlegek voltak filmen - pontosan passzol, megtartja az egyensúlyát.
Kis ablakba bedobja, viszont az ütempasszoknál nem nagyon volt szinkronja az elkapókkal.
Sérülései aggasztók, kimozogni korlátozottan tud zsebből, de érzésre a szem-kéz koordinációja jó, gyorsan alkalmazkodik és ő tényleg szépen dob a többihez képest.
Mason Rudolphnál jobb prospect, sztem Haskinsnél megbízhatóbb, de Turbó miatt minek lőnénk el rá picket....annyira azért nem nagy durranás. Ha nem jött volna Trubi egy második kört megérhetne, így sztem felesleges.
Malik Willis dobása olyan mint a lónyál: hosszan elnyúlik, kurva ronda, de vmiért mégis hasznos. Szerintem ő rondábban dob, mint Lamar Jackson rookieként.
Willie Parker
Klaci79
Gedappának meg esik az ára, szerintem még ott lehetünk

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Nah megnéztem Strong game tape-jét egyszer és az első benyomásom, hogy az ő dobásmechanikája van a leginkább egyben.Nagyon nem szeretem Willist, fáznék tőle...jó nekünk idén Traubival...ha szopunk, legalább van jövőre olyan QB, akire azonnal elsőt dobnék, akár többet is.
Jó testtartás, jó lábtartás, nem kell a csìpőjét elforgatnia a hosszabb labdákhoz. Vállból szépen kivezeti a dobást, stabilan áll és jó erővel jön ki a bogyó.
Mozgásból - PA és bootlegek voltak filmen - pontosan passzol, megtartja az egyensúlyát.
Kis ablakba bedobja, viszont az ütempasszoknál nem nagyon volt szinkronja az elkapókkal.
Sérülései aggasztók, kimozogni korlátozottan tud zsebből, de érzésre a szem-kéz koordinációja jó, gyorsan alkalmazkodik és ő tényleg szépen dob a többihez képest.
Mason Rudolphnál jobb prospect, sztem Haskinsnél megbízhatóbb, de Turbó miatt minek lőnénk el rá picket....annyira azért nem nagy durranás. Ha nem jött volna Trubi egy második kört megérhetne, így sztem felesleges.
Malik Willis dobása olyan mint a lónyál: hosszan elnyúlik, kurva ronda, de vmiért mégis hasznos. Szerintem ő rondábban dob, mint Lamar Jackson rookieként.
Willie Parker