Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hát JuJu végül baromi jól járhat...lényegében lehet első számú WR is, és bizonyíthat egy top QB mellett, hogy megéri a több pénzt.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
- Szerintem, ha a harmadik QB marad csak benn drafton, őt nem fogjuk elhozni, hanem lemeccseli a három csodabogár egymás között.

Ha a Willis/Pickett páros elérhető közelségbe kerül, akkor lehet, hogy megpróbáljuk őket, de azért remélem, hogy sokat nem adunk fel egyikért sem. Abban az esetben a csodabogarak egyikét - jó eséllyel Haskinst - kivágjuk, a másikat elboltoljuk szezon közben.

- A Niners és a Browns nehéz helyzetben van annyiban, hogy a nyakukon ragadhat egy ballaszt, aki sokat keres, ezáltal egy bizonyos szintig nem tudnak tovább erősödni, főleg az SF.

Más szempontból most JG és BM értéke a béka seggét közelíti, viszont a TC során és a szezonkezdetkor már ki lehet préselni belőlük nagyobb értéket, ha valahol valaki nagyon kétségbeesik.

Megint másrészt - főleg a Barnáknál - nem egészséges, ha Mayfield ilyen állapotban az öltöző közelében lebzsel.

Kicsit harapofogó nekik.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Állítólag a Brownsnál kopogtatott egy csapat, aki pick-et kért azért, hogy elhozza Mayfieldet és a szerződését. Vicces lenne, ha mi lettünk volna az a csapat 😊😊😊
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.
Dodó
Ráérnek értékesíteni. Majd ha beindul a camp és elkezdődnek az edzések netán még az előszezon is és lesérül bármely qb, akkor már értéket is fog kapni érte .
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
De miert hoznátok meg egy semmirekello veterant? Annak jott Turbomen.
Vagy ujonc jon vagy senki, sztem ez eleg egyertelmu.
gabokocka
mer nem akartuk drágáé Jimit, így most kiestek a processzusból, leszűkült a mozgásterük, nem tudnak felszabadítani pénzt - esik az ár


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 257
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.
Dodó
én is látok egy ilyet, hogy a smoke jól bevált - de az esélye kevés hogy csoportriválishoz aggyák, tehát a JImiDzsí to Pittybőr, BakterM to Szúettének nagyobb a valószínűsége
sutianap
Lehet a Péket úgy gondolja a browns, hogy csak gyengítene minket.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
De miert hoznátok meg egy semmirekello veterant? Annak jott Turbomen.
Vagy ujonc jon vagy senki, sztem ez eleg egyertelmu.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.
Dodó
én is látok egy ilyet, hogy a smoke jól bevált - de az esélye kevés hogy csoportriválishoz aggyák, tehát a JImiDzsí to Pittybőr, BakterM to Szúettének nagyobb a valószínűsége


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.
Dodó
Szerintem kurvára felesleges lenne. Egyrészt ide se adná a Cleveland, másrészt van 3 QBnk akiket lehet versenyeztetni.
Haskins volt elsőkörös, Trubi szintén, Mason meg volt már itt starter, hadd fightolják csak le.
De persze mivel úgy dőltek a QB dominók simán látom magam előtt, hogy QBt húzunk az első körben.
több mint 4 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 257
Inkább Mayfieldet kellene elhoznunk Clevelandből, legyen közte meg Trubi között verseny. Ha egyik beválik, nagyszerű, ha nem, akkor így jártunk. Legalább nem áldoznánk qb-ért első/második napi draftpicket. A clevelandnek úgysem maradt már sok opciója, hogy értékké tegye.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most annyira jónak tűnik minden, hogy biztos vagyok benne, hogy drafton csinálunk majd valami faszságot.
Odaadunk mindent Willisért, vagy tudja az isten.
tenorx
Első körös Longsnapper-re tippelek 😀

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Most annyira jónak tűnik minden, hogy biztos vagyok benne, hogy drafton csinálunk majd valami faszságot.
Odaadunk mindent Willisért, vagy tudja az isten.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
Klaci79
Csak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.

Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.
gedam
Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!
Szokol
Én megnéztem szezon közbeni Liberty meccsfelvételeket - jó csak hármat - és akkor azt éreztem, hogy Willisnek vannak bajok a dobásával.

Ahhoz képest a Pro Day-re fejlődött, persze még mindig vannak tartáshibák nála, de úgy néz ki, hogy jól tanítható, jól edzhető és képes is fejlődni.

Mindamellett én sem gondolom, hogy meg tudjuk vagy meg kellene szerezni, de egyébként jövőre is jönnek futkározó QB-k. 😊
Willie Parker
liberty-alabama meccs elemzésre lennék kiváncsi
sutianap
Sajnos csak az Ole Miss és a Syracuse meccseket láttam én is:

 www.hogshaven.com/2022/3/4/22955167/malik-willis-breakdown-room-for-growth-but-plenty-of-starting-qb-traits-exists-already
Willie Parker
beugratós vót...
fantaziban 0 firstdown


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért annak (tudom legszebb öröm) örülök, hogy a Ravens szóbeli ígéretéből végül kifarolt Smith. Ha egészséges, akkor képes pusztítani.

Az egész QB vadászatunk egy nagy smoke screen. Szépen toljuk mi is előre Willist (is) a draft boardokon, vigyék ki szépen előttünk, maradjanak prémium playák 20. helyen. Willis így is már top5-ben van sok helyen. (2 hónapja még első kört sem adott volna senki érte) Ide pedig feljönni iszonyatos draft tőke kellene és nyilván Trubyt azért hoztuk, hogy erre ne kerüljön sor. (idén)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
Klaci79
Csak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.

Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.
gedam
Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!
Szokol
Én megnéztem szezon közbeni Liberty meccsfelvételeket - jó csak hármat - és akkor azt éreztem, hogy Willisnek vannak bajok a dobásával.

Ahhoz képest a Pro Day-re fejlődött, persze még mindig vannak tartáshibák nála, de úgy néz ki, hogy jól tanítható, jól edzhető és képes is fejlődni.

Mindamellett én sem gondolom, hogy meg tudjuk vagy meg kellene szerezni, de egyébként jövőre is jönnek futkározó QB-k. 😊
Willie Parker
liberty-alabama meccs elemzésre lennék kiváncsi
sutianap
Sajnos csak az Ole Miss és a Syracuse meccseket láttam én is:

 www.hogshaven.com/2022/3/4/22955167/malik-willis-breakdown-room-for-growth-but-plenty-of-starting-qb-traits-exists-already
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
Klaci79
Csak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.

Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.
gedam
Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!
Szokol
Én megnéztem szezon közbeni Liberty meccsfelvételeket - jó csak hármat - és akkor azt éreztem, hogy Willisnek vannak bajok a dobásával.

Ahhoz képest a Pro Day-re fejlődött, persze még mindig vannak tartáshibák nála, de úgy néz ki, hogy jól tanítható, jól edzhető és képes is fejlődni.

Mindamellett én sem gondolom, hogy meg tudjuk vagy meg kellene szerezni, de egyébként jövőre is jönnek futkározó QB-k. 😊
Willie Parker
liberty-alabama meccs elemzésre lennék kiváncsi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
Klaci79
Csak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.

Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.
gedam
Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!
Szokol
Én megnéztem szezon közbeni Liberty meccsfelvételeket - jó csak hármat - és akkor azt éreztem, hogy Willisnek vannak bajok a dobásával.

Ahhoz képest a Pro Day-re fejlődött, persze még mindig vannak tartáshibák nála, de úgy néz ki, hogy jól tanítható, jól edzhető és képes is fejlődni.

Mindamellett én sem gondolom, hogy meg tudjuk vagy meg kellene szerezni, de egyébként jövőre is jönnek futkározó QB-k. 😊
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
Klaci79
Csak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.

Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.
gedam
Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!
Szokol
Mondam én, hogy Bencsics Márkot kellene idehozni 😀
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
Klaci79
Csak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.

Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.
gedam
Egyik se tud dobni és mindkettő futkározik, mint a bolond, ahelyett, hogy olvasna. Kösz, nem!
több mint 4 éve
gedam 6 508
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
Klaci79
Csak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.

Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
Szokol
azon kívül, hogy ez is néger, meg az is néger, teljesen más, mint lamar. inkább egy nyers, izmos, szaracén big ben.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
Klaci79
Csak vigyék ki minél hamarabb, mert ez a Láma-pótlék kicsinálna.

Amúgy is eddig nagyon tetszetős és tervszerű az offseasonünk, ideje valami fejvakarósat csinálni. Remélem csak valami apróság lesz és nem egy trade Gerappáért vagy egy feltrade a drafton ezért a mókusért.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem értem ezt a Willis ügyet amúgy...senki nem hiszi el nekünk, hogy felmennénk ennyit érte...úgy kiviszik top 5-ben, mint a sic...ha nem a 2. helyen
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Voltak azért szépen kivitelezett dobások, sztem elég jól összerakott programsort futott a srác

 youtu.be/B3vpcx3Sv20
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Nah megnéztem Strong game tape-jét egyszer és az első benyomásom, hogy az ő dobásmechanikája van a leginkább egyben.

Jó testtartás, jó lábtartás, nem kell a csìpőjét elforgatnia a hosszabb labdákhoz. Vállból szépen kivezeti a dobást, stabilan áll és jó erővel jön ki a bogyó.

Mozgásból - PA és bootlegek voltak filmen - pontosan passzol, megtartja az egyensúlyát.

Kis ablakba bedobja, viszont az ütempasszoknál nem nagyon volt szinkronja az elkapókkal.

Sérülései aggasztók, kimozogni korlátozottan tud zsebből, de érzésre a szem-kéz koordinációja jó, gyorsan alkalmazkodik és ő tényleg szépen dob a többihez képest.

Mason Rudolphnál jobb prospect, sztem Haskinsnél megbízhatóbb, de Turbó miatt minek lőnénk el rá picket....annyira azért nem nagy durranás. Ha nem jött volna Trubi egy második kört megérhetne, így sztem felesleges.

Malik Willis dobása olyan mint a lónyál: hosszan elnyúlik, kurva ronda, de vmiért mégis hasznos. Szerintem ő rondábban dob, mint Lamar Jackson rookieként.
Willie Parker
Nagyon nem szeretem Willist, fáznék tőle...jó nekünk idén Traubival...ha szopunk, legalább van jövőre olyan QB, akire azonnal elsőt dobnék, akár többet is.
Klaci79
az megvan hogy Rudi többet keres Trubinál - ez a Kolbert financiális sorrend...
Gedappának meg esik az ára, szerintem még ott lehetünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nah megnéztem Strong game tape-jét egyszer és az első benyomásom, hogy az ő dobásmechanikája van a leginkább egyben.

Jó testtartás, jó lábtartás, nem kell a csìpőjét elforgatnia a hosszabb labdákhoz. Vállból szépen kivezeti a dobást, stabilan áll és jó erővel jön ki a bogyó.

Mozgásból - PA és bootlegek voltak filmen - pontosan passzol, megtartja az egyensúlyát.

Kis ablakba bedobja, viszont az ütempasszoknál nem nagyon volt szinkronja az elkapókkal.

Sérülései aggasztók, kimozogni korlátozottan tud zsebből, de érzésre a szem-kéz koordinációja jó, gyorsan alkalmazkodik és ő tényleg szépen dob a többihez képest.

Mason Rudolphnál jobb prospect, sztem Haskinsnél megbízhatóbb, de Turbó miatt minek lőnénk el rá picket....annyira azért nem nagy durranás. Ha nem jött volna Trubi egy második kört megérhetne, így sztem felesleges.

Malik Willis dobása olyan mint a lónyál: hosszan elnyúlik, kurva ronda, de vmiért mégis hasznos. Szerintem ő rondábban dob, mint Lamar Jackson rookieként.
Willie Parker
Nagyon nem szeretem Willist, fáznék tőle...jó nekünk idén Traubival...ha szopunk, legalább van jövőre olyan QB, akire azonnal elsőt dobnék, akár többet is.