Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Egyébként ahhoz képest, hogy mi mit kaptunk Roethlisberger 10+ éves ügyeiért, most meg a Barnáknál ott van Hunt meg Watson 😀

több mint 4 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 194
Én örülök, hogy nem tartottuk meg. Jelenleg még irányítónk sem biztos, hogy van, így meg fölösleges három wr2-t tartani a rosteren. Meg vannak égetőbb hianyposztjaink is jelenleg, én inkább azokat tömném be (Lt,Cb,S), de azokat is inkább a draftról. Ha már majd hosszabbítunk elkapóval, akkor az Dj legyen, benne van a legnagyobb upside.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gunner Olszewski érkezik.
2 év/4.2 m
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 134
Úgy látszik van az a buldozer ami el tudja vinni Pittsburghből... No comment bohóc
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Köszi mindent! 😕

 youtu.be/gzL86KL7sCg
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Jujut, mint elmenő elkapót sajnálom, de mint ember már felemás az érzés, bár azzal, ahogy vissza akart térni a sérüléséből a po-ra, hogy tudjon segíteni, az szimpatikus volt.
Nem tudom, mennyi labda fog felé szállni Hill és Kelce mögött, bér Rozmár bácsi nagy stratéga, vele jobban fogja tudni keverni a kártyákat.
Sok sikert neki (csak ne ellenünk)!
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Én nem hiszem, hogy Mayfield nem lesz benne a trade-ben. Az egy feleslegesen kezelhetetlen sztori, hogy backupnak az oltozoben hagyjak. Bar a Brownstol ez is kitelik.

A hirek azert arrol is szolnak, hogy a Texans mind a 3 csapattal megcsinalta a csomagot es innentol Watson kezebe adtak a dontest, ami nyilvan a paycheck es a contenderseg fele terelte a dontest.
Klemó
Mayfield biztos nem marad, megy valahova gyanúsan.
tenorx
Saints, Panthers, mint Wácconró lemaradók...?
Reggio1914
Gondolom a két kiló és 30...no az vót a sok....😀
Klemó
Ők tudják... Watsonnak ennyit nem adtam volna. Egy pillanatra sem vonom kétségbe, hogy jó irányító, de ennyit, amit adtak érte meg garantáltan fognak...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én nem hiszem, hogy Mayfield nem lesz benne a trade-ben. Az egy feleslegesen kezelhetetlen sztori, hogy backupnak az oltozoben hagyjak. Bar a Brownstol ez is kitelik.

A hirek azert arrol is szolnak, hogy a Texans mind a 3 csapattal megcsinalta a csomagot es innentol Watson kezebe adtak a dontest, ami nyilvan a paycheck es a contenderseg fele terelte a dontest.
Klemó
Mayfield biztos nem marad, megy valahova gyanúsan.
tenorx
Saints, Panthers, mint Wácconró lemaradók...?
Reggio1914
Gondolom a két kiló és 30...no az vót a sok....😀
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Juju 😕 Szomorú nap lett a mai!
De legalább a Chiefsbe, akik szimpik!
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Burrow/Lamar Jackson/Watson/Trubisky

Erős a csoport 😀
tenorx
Majd Watt agyonüti őket 🪦
steelwolf
 www.youtube.com/watch?v=DpXzTIpw_Xs
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Én nem hiszem, hogy Mayfield nem lesz benne a trade-ben. Az egy feleslegesen kezelhetetlen sztori, hogy backupnak az oltozoben hagyjak. Bar a Brownstol ez is kitelik.

A hirek azert arrol is szolnak, hogy a Texans mind a 3 csapattal megcsinalta a csomagot es innentol Watson kezebe adtak a dontest, ami nyilvan a paycheck es a contenderseg fele terelte a dontest.
Klemó
Mayfield biztos nem marad, megy valahova gyanúsan.
tenorx
Saints, Panthers, mint Wácconró lemaradók...?
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Dzsudzsukám, hát miért csinálod ezt velem? Reméltem, hogy megtartjuk, de megértem, hogy nem. Azt is, hogy miért lépett és miért pont oda. Kicsit kíváncsi is vagyok, hogy mit tud majd belőle kihozni Mahomos. Akkor első két kör valamelyike tutira WR.

A Barnuskáknak meg kezdjünk el gyűjtést szervezni. Szerencsétlenek jól beszopták. Amellett, hogy bármikor eltilthatják Waccont, meg kell barátkozniuk a gondolattal, hogy az irányítójuknak kedvenc hobbija az ánuszrózsa masszíroztatása.
Szokol
JuJu Smith-Schuster is getting a one-year, $10.75M deal with the Chiefs, per @fieldyates.

Csak hogy meglegyen a deal.
tenorx
Egy gyűrű mind felett....megértem....
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én nem hiszem, hogy Mayfield nem lesz benne a trade-ben. Az egy feleslegesen kezelhetetlen sztori, hogy backupnak az oltozoben hagyjak. Bar a Brownstol ez is kitelik.

A hirek azert arrol is szolnak, hogy a Texans mind a 3 csapattal megcsinalta a csomagot es innentol Watson kezebe adtak a dontest, ami nyilvan a paycheck es a contenderseg fele terelte a dontest.
Klemó
Mayfield biztos nem marad, megy valahova gyanúsan.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Dzsudzsukám, hát miért csinálod ezt velem? Reméltem, hogy megtartjuk, de megértem, hogy nem. Azt is, hogy miért lépett és miért pont oda. Kicsit kíváncsi is vagyok, hogy mit tud majd belőle kihozni Mahomos. Akkor első két kör valamelyike tutira WR.

A Barnuskáknak meg kezdjünk el gyűjtést szervezni. Szerencsétlenek jól beszopták. Amellett, hogy bármikor eltilthatják Waccont, meg kell barátkozniuk a gondolattal, hogy az irányítójuknak kedvenc hobbija az ánuszrózsa masszíroztatása.
Szokol
JuJu Smith-Schuster is getting a one-year, $10.75M deal with the Chiefs, per @fieldyates.

Csak hogy meglegyen a deal.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én nem hiszem, hogy Mayfield nem lesz benne a trade-ben. Az egy feleslegesen kezelhetetlen sztori, hogy backupnak az oltozoben hagyjak. Bar a Brownstol ez is kitelik.

A hirek azert arrol is szolnak, hogy a Texans mind a 3 csapattal megcsinalta a csomagot es innentol Watson kezebe adtak a dontest, ami nyilvan a paycheck es a contenderseg fele terelte a dontest.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Dzsudzsukám, hát miért csinálod ezt velem? Reméltem, hogy megtartjuk, de megértem, hogy nem. Azt is, hogy miért lépett és miért pont oda. Kicsit kíváncsi is vagyok, hogy mit tud majd belőle kihozni Mahomos. Akkor első két kör valamelyike tutira WR.

A Barnuskáknak meg kezdjünk el gyűjtést szervezni. Szerencsétlenek jól beszopták. Amellett, hogy bármikor eltilthatják Waccont, meg kell barátkozniuk a gondolattal, hogy az irányítójuknak kedvenc hobbija az ánuszrózsa masszíroztatása.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Azért azt megköszönhetjük ennek a masszázs-szédelgő Watson-nak, hogy érdemben visszatartott a FA piac első hetétől vagy féltucat csapatot, aki vagy rá, vagy lepattanó QB-ra vártak/nak.
Spy
Nekem is ez jutott eszembe, hogy mi az ő keringőjéből szerencsére kimaradtunk. Mondjuk nálunk nem nagyon volt QB, aki megsértődjön, hogy a frencsájz Watsonért robog. Szó mi szó, pl. a barnáknál meg lett kavarva az állóvíz, mert Mayfield pl. legszívesebben lelépne, de a Browns már meg nem engedi, szóval szappanopera nem is Dél-Amerikában a legtutibb, hanem nfléknél.
Reggio1914
úgy lenne teljes a szappanopera, ha elhoznátok bakert. léccilécci
gedam
Nó-nó, nékünk már megvan Turbósky! Hogy ennek majd örülünk-e vagy inkább ti, az majd kiderül, mikor nyílnak még a kerti virágok...
több mint 4 éve
gedam 6 508
Azért azt megköszönhetjük ennek a masszázs-szédelgő Watson-nak, hogy érdemben visszatartott a FA piac első hetétől vagy féltucat csapatot, aki vagy rá, vagy lepattanó QB-ra vártak/nak.
Spy
Nekem is ez jutott eszembe, hogy mi az ő keringőjéből szerencsére kimaradtunk. Mondjuk nálunk nem nagyon volt QB, aki megsértődjön, hogy a frencsájz Watsonért robog. Szó mi szó, pl. a barnáknál meg lett kavarva az állóvíz, mert Mayfield pl. legszívesebben lelépne, de a Browns már meg nem engedi, szóval szappanopera nem is Dél-Amerikában a legtutibb, hanem nfléknél.
Reggio1914
úgy lenne teljes a szappanopera, ha elhoznátok bakert. léccilécci
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Burrow/Lamar Jackson/Watson/Trubisky

Erős a csoport 😀
tenorx
Majd Watt agyonüti őket 🪦
steelwolf
Turbót? 😨

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Burrow/Lamar Jackson/Watson/Trubisky

Erős a csoport 😀
tenorx
Majd Watt agyonüti őket 🪦
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Burrow/Lamar Jackson/Watson/Trubisky

Erős a csoport 😀
tenorx
Minket nem fenyeget a veszély, h túlfizetjük a QB-t.

Lamar is kap 200+ ezután
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Burrow/Lamar Jackson/Watson/Trubisky

Erős a csoport 😀
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Azért azt megköszönhetjük ennek a masszázs-szédelgő Watson-nak, hogy érdemben visszatartott a FA piac első hetétől vagy féltucat csapatot, aki vagy rá, vagy lepattanó QB-ra vártak/nak.
Spy
Nekem is ez jutott eszembe, hogy mi az ő keringőjéből szerencsére kimaradtunk. Mondjuk nálunk nem nagyon volt QB, aki megsértődjön, hogy a frencsájz Watsonért robog. Szó mi szó, pl. a barnáknál meg lett kavarva az állóvíz, mert Mayfield pl. legszívesebben lelépne, de a Browns már meg nem engedi, szóval szappanopera nem is Dél-Amerikában a legtutibb, hanem nfléknél.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért megnéztem volna Rogers fejét az Adams csere után....😀

Jó a WR class, nem terheli a CAPet, lehet erősíteni máshol (is), de azért Adams és Rogers kémiája több volt, mint egy jó QB-WR kapocs.

Ray-Ray végre pénzt kereshet, van piaca, így érthető, hogy megy. JuJu-t kellene cementelni hozzánk.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Azért azt megköszönhetjük ennek a masszázs-szédelgő Watson-nak, hogy érdemben visszatartott a FA piac első hetétől vagy féltucat csapatot, aki vagy rá, vagy lepattanó QB-ra vártak/nak.