Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
tamaske (doki) Pittsburgh Steelers 173
Az utolsó sor nélkül is tréfás lenne.

Egybk. Trubit hozzánk akartam Mayfield mellé, szal duplán kapjátok be 😀
Joey Tribbiani
Még lehet, hogy mayfield mellé kerül ... itt nálunk
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander

tenorx
Mondjuk erre itt mutogatni különösen érdekes, a Big Ben vs Watson már nem lenne ilyen egyoldalú 😊 Vagy inkább 😕
Joey Tribbiani
Mert lenne 1-22?
Egyébként aki pedig nem ismeri a tréfát...
Nyilván MT egyetlen előnye valójában, hogy nincsenek hasonló pályán kívüli ügyei. De érdemes az ilyeneket nem mellre szívni, nem te követted el, úgyhogy ennyi.
Klaci79
Az utolsó sor nélkül is tréfás lenne.

Egybk. Trubit hozzánk akartam Mayfield mellé, szal duplán kapjátok be 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

tenorx
Mondjuk erre itt mutogatni különösen érdekes, a Big Ben vs Watson már nem lenne ilyen egyoldalú 😊 Vagy inkább 😕
Joey Tribbiani
Mert lenne 1-22?
Egyébként aki pedig nem ismeri a tréfát...
Nyilván MT egyetlen előnye valójában, hogy nincsenek hasonló pályán kívüli ügyei. De érdemes az ilyeneket nem mellre szívni, nem te követted el, úgyhogy ennyi.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander

tenorx
Mondjuk erre itt mutogatni különösen érdekes, a Big Ben vs Watson már nem lenne ilyen egyoldalú 😊 Vagy inkább 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Elnézegetve a szabad FA-ket még lehetne azért erősítgetni:

WR: Sanders, K. Cole
OT: Daryl Williams, Bryan Bulaga, Mike Remmers
Edge: Melvin Ingram😃, Jerry Hughes
IDL: Jarran Reid, C.Campbell, D. Nnadi
CB: Kwaun Williams, B. Callahan, Mike Hughes
S: T. Mathieu, Jabrill Peppers, J. Tartt

* a kiemelteken gondolkodnék

Willie Parker
Pár hete még ez volt a véleményed amikor felvetettem: "Badger Minkah helyett jönne, nem mellé, mert 2 ilyen kaliberű safety ordas drága lenne, meg kb hasonló adottságúak is" 🤔
JoeyPorter
Kb egy esélyünk van ebben a csoportban...ha tökéletes D-t rakunk össze és szétb@szunk mindenkit. A jelentős része megvan, de baromira nem mindegy, hogy ki lesz ott hátul Minkah mellett, igaz ez még akkor is, ha drága lenne. Mondjuk a tavalyi éve után Minkah sem kérhet olyan sokat és Matyinak sincs feltétlen nagy piaca...előttük még Bush így is a probléma része jelenleg, mint a megoldásé.
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Elnézegetve a szabad FA-ket még lehetne azért erősítgetni:

WR: Sanders, K. Cole
OT: Daryl Williams, Bryan Bulaga, Mike Remmers
Edge: Melvin Ingram😃, Jerry Hughes
IDL: Jarran Reid, C.Campbell, D. Nnadi
CB: Kwaun Williams, B. Callahan, Mike Hughes
S: T. Mathieu, Jabrill Peppers, J. Tartt

* a kiemelteken gondolkodnék

Willie Parker
Pár hete még ez volt a véleményed amikor felvetettem: "Badger Minkah helyett jönne, nem mellé, mert 2 ilyen kaliberű safety ordas drága lenne, meg kb hasonló adottságúak is" 🤔

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mason Cole egy fiatalabb DeCastro basszus 😀



több mint 4 éve
tamaske (doki) Pittsburgh Steelers 173
Juju hűséges játékos volt. Azt kívánom nyerjen SB-t kárpótlásul a pirosakkal.
Kár érte, kiváló ügynök volt. Azt a barmot milyen gyönyörűen leterítette 😀

Szerkesztette: tamaske (doki)
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
😕
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Elnézegetve a szabad FA-ket még lehetne azért erősítgetni:

WR: Sanders, K. Cole
OT: Daryl Williams, Bryan Bulaga, Mike Remmers
Edge: Melvin Ingram😃, Jerry Hughes
IDL: Jarran Reid, C.Campbell, D. Nnadi
CB: Kwaun Williams, B. Callahan, Mike Hughes
S: T. Mathieu, Jabrill Peppers, J. Tartt

* a kiemelteken gondolkodnék


Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


Juju anyukája posztolta. Ez alapján JuJu maradni szeretett volna.
tenorx
Persze, de nem fog beleferni ha DJ megkapja a hosszabbítást. Ő tényleg első számú célpont, nem fogunk fizetni slot WR-nek 10 milliót, főleg amikor a QB kérdés is elég bizonytalan. Most érthető, hogy a hangsúly a falon és a védelmen van…sajnálom hogy elment, de néha meg kell hozni ilyen döntéseket. 😢
Klaci79
Csak DJ díva és labilis mint AB. Wardunkat meg elküldtük.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


Juju anyukája posztolta. Ez alapján JuJu maradni szeretett volna.
tenorx
Persze, de nem fog beleferni ha DJ megkapja a hosszabbítást. Ő tényleg első számú célpont, nem fogunk fizetni slot WR-nek 10 milliót, főleg amikor a QB kérdés is elég bizonytalan. Most érthető, hogy a hangsúly a falon és a védelmen van…sajnálom hogy elment, de néha meg kell hozni ilyen döntéseket. 😢
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi


Juju anyukája posztolta. Ez alapján JuJu maradni szeretett volna.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Haden twitteren elbúcsózott a csapattól!
steelwolf
Visszavonul, vagy másik csapathoz megy?
Jan
Nincs hír egyelőre, de van piaca és nem hinném, hogy visszavonulna. 1-2 év van benne még. Szerintem valamelyik SB esélyey csapathoz megy és még az sem lepne meg ha a Brownshoz vissza, most hogy Watson megérkezett.

Én nem értettem volna miért hosszabbítanánk vele. Rebuild üzemmódban egy alapvetően a zenitjén már bőven túllevő játékosról van szó, aki jövőre 33 lesz és mivel nem vagyunk SB team diszkont nem volt elvárható.

A wr class egyébként mély és jó. Nem csodálkoznék egy dupla drafton sem. Persze ilyenkor általában wr run lesz, de majd meglátjuk. A 2. Vagy 3. Körben viszont nagyon csodálkoznék ha nem WR jönne.

Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
JuJu tavaly adott nekünk diszkontot,.még Bennel akart játszani egy évet. Ezt a sérülése miatt is nagyon bánhatja, mivel igazán piaca nem volt. Hívta a Chiefs és nem nagyon volt érv, hogy nálunk maradjon. Hill és Kielce mellett JuJu gyilkos tud lenni.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Haden twitteren elbúcsózott a csapattól!
steelwolf
Visszavonul, vagy másik csapathoz megy?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Haden twitteren elbúcsózott a csapattól!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
DJ, Claypool, White megvan, dehogy a többi WR ki a csoda nálunk?
Tudom felületesen követem az eseményeket, de semmit nem mond se Sims, se Olszewski, se...
kittli
van Anthony Millerünk, aki "véletlenül " Turbó játszópajtás, néhai màsodik körös - talán hàrmaskának jó

emlékezetes mikor kizárták a saints meccsről mer berombolt Csónszigárdnerdzsonzonnak, mongyuk neki én es berombolnék, a világ férge

szóva jógyerek, csak szar


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
DJ, Claypool, White megvan, dehogy a többi WR ki a csoda nálunk?
Tudom felületesen követem az eseményeket, de semmit nem mond se Sims, se Olszewski, se...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Így, hogy Washington (őt jobban sajnálom, jó keze volt csak BB valamiért ignorálta) is lelécelt, nagyon kíváncsi leszek Claypool teljesítményére... Egyrészt, hogy sikerül-e kikecmeregnie a tavalyi haloványabb teljesítményből és hogy tud-e a necces szitukban megbízható ember lenni (jó persze, ehhez Traubinak is jól kell hajingálni).
több mint 4 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Az egy dolog, hogy a draft első két körében kell hoznunk egy elkapót, de a tegnapi után a piacon is körülnézhetnénk. Személy szerint a Landryt szívesen látnám.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon sajnálom JuJu-t, de ahogy elnézem pont idén van olyan lehetőség, hogy tudjuk majd pótolni. Nyilván jönni fog egy Johnson hosszabbítás és sose fért bele nálunk két 10+milliós WR.
Azt is sajnálom, hogy megint csak 1 éves szerződésekkel viszik el őket, semmi kompenzáció nem lesz ebből...Washington is 1 év Dallasban.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Washington—>Dallasba