Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
LaFleur nek tutti, hogy Tomlin súgott az utolsó FG nél. Érthetetlen...
Razi
Azt szerintem senki nem fogja megérteni... Van egy Rodgersed, de nem adja oda neki, hogy oldja meg...
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És ennek a Bocs-nak Byron Leftwich az OC-je 😊
A mi kutyánk kölyke
Klaci79
Jó hát mondjuk se ő, se Arians nem végeznek túl jó munkát teszem hozzá 😀
Sajnos ez Brady.
több mint 3 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
LaFleur nek tutti, hogy Tomlin súgott az utolsó FG nél. Érthetetlen...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
És ennek a Bocs-nak Byron Leftwich az OC-je 😊
A mi kutyánk kölyke
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Jelenleg a BB szerződést beleszámolva (41 millió), ami nyilván nem marad -20,8 millió a cap. Ebben a Pouncey és a McDonald visszavonulás (Cut) is benne.
Még Roethlisberger és Haden szerződése mindenképp hátra van.

Bár egyébként Foster közben azt mondta nincs még döntés ebben. De meglepne, ha nem vonulna vissza Pouncey.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Közben Stafford lelép Detroitból. Jobban el tudnám nálunk képzelni, mint Watsont.
Reggio1914
Sosem mondták még, hogy az álmodozással mi a helyzet? 😀
Klaci79
Tisztában vagyok vele, azzal is, hogy nulla esélyünk ilyen kaliberű irányítóra, csupán elgondolásnak szántam, vagy ahogy Te mondod, álmodozásnak 🙂
Reggio1914
Nem érdemes ezzel foglalkozni, amíg BB egy év alatt elvisz 22 milliót.
Mondjuk Stafford szerződése nem rossz, de igazából most nem egy jó QB-ra leszünk a PO-tól jelen állás szerint.
Sokkal jobban eleresztett csapatok majd megkeresik egy korai körrel. Talán majd a Panthers lehet a befutó, Stafford edzője mintha oda ment volna épp.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Közben Stafford lelép Detroitból. Jobban el tudnám nálunk képzelni, mint Watsont.
Reggio1914
Sosem mondták még, hogy az álmodozással mi a helyzet? 😀
Klaci79
Tisztában vagyok vele, azzal is, hogy nulla esélyünk ilyen kaliberű irányítóra, csupán elgondolásnak szántam, vagy ahogy Te mondod, álmodozásnak 🙂
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Közben Stafford lelép Detroitból. Jobban el tudnám nálunk képzelni, mint Watsont.
Reggio1914
Sosem mondták még, hogy az álmodozással mi a helyzet? 😀
Klaci79
Dehogynem, tok szuper!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Közben Stafford lelép Detroitból. Jobban el tudnám nálunk képzelni, mint Watsont.
Reggio1914
Sosem mondták még, hogy az álmodozással mi a helyzet? 😀
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Közben Stafford lelép Detroitból. Jobban el tudnám nálunk képzelni, mint Watsont.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Érdekes módon 4 emberünk sem talált máshol felvételre Khan, Canada, Teryl Austin és most Hillard. Bár szerintem egyik sem volt igazán favorit.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
asszongya esetleg TJ -> Houston, Watson-> Pitts

nem orulnek neki.
xtaki
Bármikor, még első kört is küldhetünk mellé.

De kizárt, hogy ebbe belenenne a Houston. Ha el is engedi, nekik pickek kellenek, azaz Jets vagy Dolphins.
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
asszongya esetleg TJ -> Houston, Watson-> Pitts

nem orulnek neki.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
a tuti safety pickünk Isaiah Pola-Mao a USC-ről idén nem jön ki a draftra...várnunk kell vele egy évet 😊
Klaci79
Ehh...reméljük megtanul dobni is.
Spy
Azért marad még... 😉

McDonald-et én csipáztam. Tudom, nem volt tökéletes, de ne is legyen az összes játékos az. Minden jót neki a Field-ek világán kívül is.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
a tuti safety pickünk Isaiah Pola-Mao a USC-ről idén nem jön ki a draftra...várnunk kell vele egy évet 😊
Klaci79
Ehh...reméljük megtanul dobni is.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
a tuti safety pickünk Isaiah Pola-Mao a USC-ről idén nem jön ki a draftra...várnunk kell vele egy évet 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Tudta, hogy cut és elege is lett a sok sérülésből, fájdalomból.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Vance McDonald visszavonult.
tenorx
Jól tette! Voltak szép pillanatai, emlékezzünk arra.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vance McDonald visszavonult.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Kérdés, hogy kinek hívjuk.....ez egy Canada OC-nak tűnik így, bár kérdés eljönne-e QB coachnak x-edik csapathoz.
több mint 3 éve
Petila Los Angeles Chargers 648
Pep Hamiltont hívjuk OC interjúra. Ez már második minority.
Spy
Ez nekünk nem túl jó hír, de a tavalyi év legkiemelkedőbb munkáját végezte az edzői karban. Herberttel szinte csodát tett, a legoptimistábbak se vártak tőle ilyen rookie szezont. Bárki szerzi meg szerintem jól jár vele.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Pep Hamiltont hívjuk OC interjúra. Ez már második minority.
Spy
Ő az első olyan jelölt, aki kifejezetten QB suttogó. Felépített egy Andrew Luckot és egy Justin Herbertet, dolgozott a fiatal Alex Smith-szel, McCown is jól nézett ki a kezei alatt Clevelandben, de oda sztem Cody Kessler miatt hozták, csak nem volt ideje a stábnak, mert Hue Jacksonról ugye tudjuk, hogy mit ért el.

Mondjuk Roethlisbergerhez nem tudom, hogy milyen célból illene, a Seahawksnál is szóba jött Russell Wilson mellé, azt sem értettem. Egy öreg motorosnál elég nehéz a megrögzött dolgokról leszoktatás és az újat tanítás.

Ő szvsz inkább egy prospect felépítésére érték. Mondjuk Haskins egy bejárat nélküli zsákutca
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
KeyG
Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.

Te mit teszel?
KeyG
😀 😀 😀
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
Klaci79
En sem hiszek, ironia volt. 😃

De egy normalis csapatban talan kihoznak belole valamit.
KeyG
én rosent ajánlgattam itten. szerintem 100*nagyobb eséllyel hozott volna ki belőle vmit a steelers, mint haskinsból.
gedam
Szerintem egyik sem...de ha muszáj választani, Haskins még csak 2. esélyt kap.
De szerencsére ennyibe került volna bárki...így semmi kockázat.
Klaci79
jó, de haskinssel nyerni akart a franchise-a, míg rosennel bukni. haskinst szerették volna felépíteni, de nem hagyta, rosennel ilyen szándéka egyik csapatának sem volt. tegyük fel ben marad egy évet. ki illik mögé projectnek: rosen vagy haskins?
gedam
Ne viccelődjünk már Rosennel...hátamon feláll a szőr mikor szóba kerül...
Valszeg oka van hogy mindenhol kukázták...nekem hihetetlen h Rosent bárki komolyan vehető opciónak tekinti...mit mutatott azon kivül h draft előtt hypeolták?
Sehova nem kellett még a padra sem. Szerinted csak azért mert mindenki hülye, és titokban fr qb a srác?
thebeke
Rosennek még Haskinsnál is nagyobb az arca kb
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Gyerekek ez nem k. mindegy, így jobban átgondolva? Minimum szerződéssel egyelőre egy camp body, míg annak ellenkezőjét nem bizonyítja. Paxton Lynch kapcsán is ugyanez volt. Tomlinnak tetszett anno ő is és Haskins is. Hát akkor itt is jön egy próba. Esélye nem sok, hogy bármi is lesz ebből, de aztán ki tudja, egy normális WR corp kihoz valamit belőle. (azon azért jót nevettem, hogy Washingtonban ki akartak volna nevelni, fel akartak építeni egy QB-t, miközben WR oldalon a liga egyik legggyengébb alakulatáról beszélünk)