Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Új visszahordó lesz az biztos...Ray-Ray a 49ers-be igazolt 2 évre.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Cox cut, szívesen elnézném nálunk.
steelwolf
többször szóba került, de a 3. kört sajnáltuk érte...remélem jön, egy biztos pont akár lesz Tuitt, akár nem
Klaci79
3. kört ÉS a base salary-t amit hozott volna. Így pontos.

Más: Truby nyilatkozata nekem nagyon bejön és az is imponáló, ahogy Josh Allen nyilatkozik róla. Rengeteg videót megnézett és kutatott a Canada O kapcsán és ez (is) döntő faktor volt, hogy idejön, mert úgy érzi ez az O fekszik neki leginkább. Allen azt nyilatkozta, hogy egy nagyon keményen dolgozó srác, akivel nagyon jól egyött tudtak dolgozni és pontosan tudta, hogy neki kezdőként van helye az NFL-ben. Hát no...legyen igaza.
Klemó
csakaztán jön az a kurvaTC...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Cox cut, szívesen elnézném nálunk.
steelwolf
többször szóba került, de a 3. kört sajnáltuk érte...remélem jön, egy biztos pont akár lesz Tuitt, akár nem
Klaci79
3. kört ÉS a base salary-t amit hozott volna. Így pontos.

Más: Truby nyilatkozata nekem nagyon bejön és az is imponáló, ahogy Josh Allen nyilatkozik róla. Rengeteg videót megnézett és kutatott a Canada O kapcsán és ez (is) döntő faktor volt, hogy idejön, mert úgy érzi ez az O fekszik neki leginkább. Allen azt nyilatkozta, hogy egy nagyon keményen dolgozó srác, akivel nagyon jól egyött tudtak dolgozni és pontosan tudta, hogy neki kezdőként van helye az NFL-ben. Hát no...legyen igaza.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Cox cut, szívesen elnézném nálunk.
steelwolf
Őt egy SB team fogja elvinni inkább azt gondolom. Eddig 30-on innen igazoltunk és ez nagyon jó irány egy nem feltétlenül PO esélyes és újjépítkező csapatnál.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Cox cut, szívesen elnézném nálunk.
steelwolf
többször szóba került, de a 3. kört sajnáltuk érte...remélem jön, egy biztos pont akár lesz Tuitt, akár nem
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Cox cut, szívesen elnézném nálunk.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.

DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
Spy
Skyy Mooore, Skyyyy Moorreeeee, Skyyy Moorreeee
Willie Parker
Ez most jinx vagy a léböjtkúra utózöngéje? 😁
Reggio1914
Énekeld te is hangosan: Skyy Moooreee, Skyyyy Moorreeer, Skyyy Moorreee
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.

DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
Spy
Skyy Mooore, Skyyyy Moorreeeee, Skyyy Moorreeee
Willie Parker
Ez most jinx vagy a léböjtkúra utózöngéje? 😁
Reggio1914
Realitás. Ő is Tomlin szerelemgyerek, mint Willis. A fia csapattársa.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.

DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
Spy
Skyy Mooore, Skyyyy Moorreeeee, Skyyy Moorreeee
Willie Parker
Ez most jinx vagy a léböjtkúra utózöngéje? 😁
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.

DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
Spy
Skyy Mooore, Skyyyy Moorreeeee, Skyyy Moorreeee
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.

DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
2 év Witherspoon is és 8 millió
Klaci79
Ó yeah.....akkor mehet a matek Hadennel, hátha ő is diszkontol
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
2 év Witherspoon is és 8 millió
Klaci79
Ez nagyon jó hír és nem vagyok biztos benne, hogy Hadent visszaigazoljuk most.....ő is diszkontot adott. Az év végével a legjobb steeler CB vált belőle, bőven 5 milla felett kereshetne...
Klemó
De még akár bele is férhetne, hogy 5M felett adjanak neki, nem? Mármint a cap-be...
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Ejha...a baj nem jár egyedül 😊
...
Klaci79
Ez nem lehet probléma. Rudinak szvsz van elég esze ahhoz, kezelni tudja ezt a dolgot. Másrészt, mit gondolsz egy NFL QB -nak mennyi ideig tarthat beújítani valami fullextra csajt?

Valszeg hamarabb lesz neki elit nője, mint a csapatnak elit irányítója. Pedig mennyivel jobb lenne fordítva. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
2 év Witherspoon is és 8 millió
Klaci79
Ez nagyon jó hír és nem vagyok biztos benne, hogy Hadent visszaigazoljuk most.....ő is diszkontot adott. Az év végével a legjobb steeler CB vált belőle, bőven 5 milla felett kereshetne...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Not shocking a bit that Georgia LB Nakobe Dean has met with the Steelers during his pro day. Rumors are that he and Jordan Davis even had dinner with at least Tomlin Tuesday.
Na akkor megvolt az ebéd is...Davis lesz az 1/20, be lehet írni...
Klaci79
Hozzá lehet adni Booth Jr.-t is a Clemsonról.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2 év Witherspoon is és 8 millió

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Még a Terell/Tyrann kérdést kéne megoldani, aztán jöhet a draft
több mint 4 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Akhilleusz is megvan
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ejha...a baj nem jár egyedül 😊
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Norbi kivágva, ahogy várható volt. Ragaszkodunk a saját kölkeinkhez (Bush), még ha bűnrosszak akkoris....
badsco
és nem ragaszkodunk az évi 10millás ballasztokhoz, balfaszokhoz
MylesszDzsekk 4be kerül idén!
sutianap
Persze, ez is érthető, de mondjuk, ha pusztán a pályán mutatott teljesítményt nézzük, akkor azért Sóbri sokkal jobb volt, mint Bush. Persze Bush még fejlődhet, főleg, ha nem neki kell kitalálnia mindent, de a feltrade-t már látszik, hogy nem érte meg. Nagyon nem...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Norbi kivágva, ahogy várható volt. Ragaszkodunk a saját kölkeinkhez (Bush), még ha bűnrosszak akkoris....
badsco
és nem ragaszkodunk az évi 10millás ballasztokhoz, balfaszokhoz
MylesszDzsekk 4be kerül idén!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Norbi kivágva, ahogy várható volt. Ragaszkodunk a saját kölkeinkhez (Bush), még ha bűnrosszak akkoris....
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Kinek mi a véleménye: mi a terv? mik a célok? mi az elképzelés?

Egy átmeneti év, h jövőre jobb legyen a draft?

Nem adjuk fel soha, s a Bénával, a Vakkal és a Hülyével is a PO a cél?

Felturbózzuk (hehe😃) magunkat keretügyileg, hogy kevés puzzle maradjon?

50%-os crush megmaradjon Chef-nek?
Willie Parker
Épül a csapat a bridge QB mellett, hogy ha capable QB kerül a csapatba, akkor újonc szerződése alatt rá tudjunk tenni egy lapáttal a hiányzó posztokra és nyíljon egy rookie szerződésnyi ablak.

Nem ismerem Jack munkásságát, emlékszem, hogy nagy arc volt, amikor kijött draftra. Akor most van két szuperlánybekkerünk és nincs dömperünk, vagy ő betölti a Bince után hagyott űrt futás ellen? Jack Schobert helyére jött Bush mellé, vagy Bush helyére valaki mellé? (Nem tudom, melyiknek kellene örülnöm)

Nagyon remélem, hogy készül a B terv a DL-ban Tuitt és Alualu mögé, mert amíg nincs előttük DL, minden LB megy a levesbe.

A két füstölgő puskacső mellett ki lesz az agy? Nem tudom, ki lesz az agytröszt, ki lesz a defensive QB, vagy a süketeknek adjuk a rádiót? Nekem ez hiányzik ebből a védelemból. Az agy.
Heyward DL-ból nem oldhat meg mindent (bár passzt védekezni is csak a LOS-on tud) Watt-nak sem gondolkodnia kellene, hanem hátracsapni a füleit, szóval a kapitányi szék üres.

A DL-t meg remélem megoldjuk Draftról, nem pedig úgy mint tavaly.

Witherspoon még aláírhatna -bár nehezen hiszem el, hogy ezt leírtam. Ha Edmuncc megy, akkor nyílhat még egy kezdő need-ünk S-ben.

Ha valaki tud valamit Jack-ről, miben jó, miben nem, leírhatná.
Spy
Flores alatt menni fog labdára mindenki, mint a mérgezett egerek. Jack nagyon jól ütközik, jól lát és jó az ütemérzéke is, szerintem Bush meg elhízott és lelassult, kell neki dolgozni sokat.

Elméletben Minkah-nak kellene átlátnia sok mindent, én kételkedem benne, hogy megoldja-e a feladatot, de Flores azért egyszerűbb sémát megy, mint Tomlin. Remélem ez segít, főleg a secondary feladat-elosztásban.

A futásmegállításban kulcskérdés lesz a fal, én egy 3- techet nagyon elviselnék oda, aki 2 gap penetrator és erőből is tud dolgozni, mert Heywardot elfogyasztjuk szinte minden meccsen. Tuitt egészségesen jó erre, Alualu viszont önmagában nem, csak rotációban, szóval - ha nem QB jön, én belelátom, hogy a legjobb elérhető DL-t felkapjuk drafton.

Piacról nagyon kellene még egy CB, Wallace szerintem nagyjából tudja azt, amit Flores sémája kér, nagyon jól tapad és erőszakos, nehéz tőle szabadulni. Haden-t olcsón jó lenne visszahozni, de még egy fiatalabb srác elkelne,

Mathieu nagyon drágának tűnik, legalábbis a hírek szerint sokat kér, de ő összefogná a védelmet, az fix. Olcsóbban Anthony Harrist és Jabrill Pepperst tudnám még elképzelni S-be.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Az új LB-teknek már vannak komoly sikerélményei a Heinz Fielden. Mondjuk annak itt nem sokan örültek...

iktriad
de kurva jó volt az a védelem!
Amadeus
nedícsérd meraztán nembírunk vele, ha elindul a jinxelde


Aki nem hiszi, annak utánajárnak