Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Új visszahordó lesz az biztos...Ray-Ray a 49ers-be igazolt 2 évre.
több mint 4 éve
csakaztán jön az a kurvaTC...3. kört ÉS a base salary-t amit hozott volna. Így pontos.Cox cut, szívesen elnézném nálunk.többször szóba került, de a 3. kört sajnáltuk érte...remélem jön, egy biztos pont akár lesz Tuitt, akár nem
steelwolf
Klaci79
Más: Truby nyilatkozata nekem nagyon bejön és az is imponáló, ahogy Josh Allen nyilatkozik róla. Rengeteg videót megnézett és kutatott a Canada O kapcsán és ez (is) döntő faktor volt, hogy idejön, mert úgy érzi ez az O fekszik neki leginkább. Allen azt nyilatkozta, hogy egy nagyon keményen dolgozó srác, akivel nagyon jól egyött tudtak dolgozni és pontosan tudta, hogy neki kezdőként van helye az NFL-ben. Hát no...legyen igaza.
Klemó

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
3. kört ÉS a base salary-t amit hozott volna. Így pontos.Cox cut, szívesen elnézném nálunk.többször szóba került, de a 3. kört sajnáltuk érte...remélem jön, egy biztos pont akár lesz Tuitt, akár nem
steelwolf
Klaci79
Más: Truby nyilatkozata nekem nagyon bejön és az is imponáló, ahogy Josh Allen nyilatkozik róla. Rengeteg videót megnézett és kutatott a Canada O kapcsán és ez (is) döntő faktor volt, hogy idejön, mert úgy érzi ez az O fekszik neki leginkább. Allen azt nyilatkozta, hogy egy nagyon keményen dolgozó srác, akivel nagyon jól egyött tudtak dolgozni és pontosan tudta, hogy neki kezdőként van helye az NFL-ben. Hát no...legyen igaza.
több mint 4 éve
Cox cut, szívesen elnézném nálunk.Őt egy SB team fogja elvinni inkább azt gondolom. Eddig 30-on innen igazoltunk és ez nagyon jó irány egy nem feltétlenül PO esélyes és újjépítkező csapatnál.
steelwolf
több mint 4 éve
Cox cut, szívesen elnézném nálunk.többször szóba került, de a 3. kört sajnáltuk érte...remélem jön, egy biztos pont akár lesz Tuitt, akár nem
steelwolf
több mint 4 éve
Cox cut, szívesen elnézném nálunk.
több mint 4 éve
Énekeld te is hangosan: Skyy Moooreee, Skyyyy Moorreeer, Skyyy MoorreeeEz most jinx vagy a léböjtkúra utózöngéje? 😁Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.Skyy Mooore, Skyyyy Moorreeeee, Skyyy Moorreeee
DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
Spy
Willie Parker
Reggio1914
több mint 4 éve
Realitás. Ő is Tomlin szerelemgyerek, mint Willis. A fia csapattársa.Ez most jinx vagy a léböjtkúra utózöngéje? 😁Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.Skyy Mooore, Skyyyy Moorreeeee, Skyyy Moorreeee
DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
Spy
Willie Parker
Reggio1914
több mint 4 éve
Ez most jinx vagy a léböjtkúra utózöngéje? 😁Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.Skyy Mooore, Skyyyy Moorreeeee, Skyyy Moorreeee
DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
Spy
Willie Parker
több mint 4 éve
Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.Skyy Mooore, Skyyyy Moorreeeee, Skyyy Moorreeee
DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
Spy
több mint 4 éve
Eddig jójezígy. Miles Jack-et nem láttam jönni, nem sátdáun korner egyik sem, de korner. OL megjött, Mitch megjött, kicsit utánuk kell olvasni, melyiket miért kell szeretni.DL remélem a draftról, Jujut még szívesen látnám vissza, vagy Washingtont plusz egy WR-t draftról.
több mint 4 éve
2 év Witherspoon is és 8 millióÓ yeah.....akkor mehet a matek Hadennel, hátha ő is diszkontol
Klaci79
több mint 4 éve
De még akár bele is férhetne, hogy 5M felett adjanak neki, nem? Mármint a cap-be...2 év Witherspoon is és 8 millióEz nagyon jó hír és nem vagyok biztos benne, hogy Hadent visszaigazoljuk most.....ő is diszkontot adott. Az év végével a legjobb steeler CB vált belőle, bőven 5 milla felett kereshetne...
Klaci79
Klemó
több mint 4 éve
Ejha...a baj nem jár egyedül 😊Ez nem lehet probléma. Rudinak szvsz van elég esze ahhoz, kezelni tudja ezt a dolgot. Másrészt, mit gondolsz egy NFL QB -nak mennyi ideig tarthat beújítani valami fullextra csajt?
...
Klaci79
Valszeg hamarabb lesz neki elit nője, mint a csapatnak elit irányítója. Pedig mennyivel jobb lenne fordítva. 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
2 év Witherspoon is és 8 millióEz nagyon jó hír és nem vagyok biztos benne, hogy Hadent visszaigazoljuk most.....ő is diszkontot adott. Az év végével a legjobb steeler CB vált belőle, bőven 5 milla felett kereshetne...
Klaci79
több mint 4 éve
Not shocking a bit that Georgia LB Nakobe Dean has met with the Steelers during his pro day. Rumors are that he and Jordan Davis even had dinner with at least Tomlin Tuesday.Hozzá lehet adni Booth Jr.-t is a Clemsonról.
Na akkor megvolt az ebéd is...Davis lesz az 1/20, be lehet írni...
Klaci79
több mint 4 éve
Még a Terell/Tyrann kérdést kéne megoldani, aztán jöhet a draft
több mint 4 éve
Akhilleusz is megvan
több mint 4 éve
Ejha...a baj nem jár egyedül 😊NFL QB Mason Rudolph & Tennis Star Genie Bouchard Break Up #Steelers #NFL https://t.co/TtprzIzlZr
— Blitzburgh✨ (@Blitz_Burgh) March 17, 2022
több mint 4 éve
Persze, ez is érthető, de mondjuk, ha pusztán a pályán mutatott teljesítményt nézzük, akkor azért Sóbri sokkal jobb volt, mint Bush. Persze Bush még fejlődhet, főleg, ha nem neki kell kitalálnia mindent, de a feltrade-t már látszik, hogy nem érte meg. Nagyon nem...Norbi kivágva, ahogy várható volt. Ragaszkodunk a saját kölkeinkhez (Bush), még ha bűnrosszak akkoris....és nem ragaszkodunk az évi 10millás ballasztokhoz, balfaszokhoz
badsco
MylesszDzsekk 4be kerül idén!
sutianap
több mint 4 éve
Norbi kivágva, ahogy várható volt. Ragaszkodunk a saját kölkeinkhez (Bush), még ha bűnrosszak akkoris....és nem ragaszkodunk az évi 10millás ballasztokhoz, balfaszokhoz
badsco
MylesszDzsekk 4be kerül idén!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Norbi kivágva, ahogy várható volt. Ragaszkodunk a saját kölkeinkhez (Bush), még ha bűnrosszak akkoris....
több mint 4 éve
Flores alatt menni fog labdára mindenki, mint a mérgezett egerek. Jack nagyon jól ütközik, jól lát és jó az ütemérzéke is, szerintem Bush meg elhízott és lelassult, kell neki dolgozni sokat.Kinek mi a véleménye: mi a terv? mik a célok? mi az elképzelés?Épül a csapat a bridge QB mellett, hogy ha capable QB kerül a csapatba, akkor újonc szerződése alatt rá tudjunk tenni egy lapáttal a hiányzó posztokra és nyíljon egy rookie szerződésnyi ablak.
Egy átmeneti év, h jövőre jobb legyen a draft?
Nem adjuk fel soha, s a Bénával, a Vakkal és a Hülyével is a PO a cél?
Felturbózzuk (hehe😃) magunkat keretügyileg, hogy kevés puzzle maradjon?
50%-os crush megmaradjon Chef-nek?
Willie Parker
Nem ismerem Jack munkásságát, emlékszem, hogy nagy arc volt, amikor kijött draftra. Akor most van két szuperlánybekkerünk és nincs dömperünk, vagy ő betölti a Bince után hagyott űrt futás ellen? Jack Schobert helyére jött Bush mellé, vagy Bush helyére valaki mellé? (Nem tudom, melyiknek kellene örülnöm)
Nagyon remélem, hogy készül a B terv a DL-ban Tuitt és Alualu mögé, mert amíg nincs előttük DL, minden LB megy a levesbe.
A két füstölgő puskacső mellett ki lesz az agy? Nem tudom, ki lesz az agytröszt, ki lesz a defensive QB, vagy a süketeknek adjuk a rádiót? Nekem ez hiányzik ebből a védelemból. Az agy.
Heyward DL-ból nem oldhat meg mindent (bár passzt védekezni is csak a LOS-on tud) Watt-nak sem gondolkodnia kellene, hanem hátracsapni a füleit, szóval a kapitányi szék üres.
A DL-t meg remélem megoldjuk Draftról, nem pedig úgy mint tavaly.
Witherspoon még aláírhatna -bár nehezen hiszem el, hogy ezt leírtam. Ha Edmuncc megy, akkor nyílhat még egy kezdő need-ünk S-ben.
Ha valaki tud valamit Jack-ről, miben jó, miben nem, leírhatná.
Spy
Elméletben Minkah-nak kellene átlátnia sok mindent, én kételkedem benne, hogy megoldja-e a feladatot, de Flores azért egyszerűbb sémát megy, mint Tomlin. Remélem ez segít, főleg a secondary feladat-elosztásban.
A futásmegállításban kulcskérdés lesz a fal, én egy 3- techet nagyon elviselnék oda, aki 2 gap penetrator és erőből is tud dolgozni, mert Heywardot elfogyasztjuk szinte minden meccsen. Tuitt egészségesen jó erre, Alualu viszont önmagában nem, csak rotációban, szóval - ha nem QB jön, én belelátom, hogy a legjobb elérhető DL-t felkapjuk drafton.
Piacról nagyon kellene még egy CB, Wallace szerintem nagyjából tudja azt, amit Flores sémája kér, nagyon jól tapad és erőszakos, nehéz tőle szabadulni. Haden-t olcsón jó lenne visszahozni, de még egy fiatalabb srác elkelne,
Mathieu nagyon drágának tűnik, legalábbis a hírek szerint sokat kér, de ő összefogná a védelmet, az fix. Olcsóbban Anthony Harrist és Jabrill Pepperst tudnám még elképzelni S-be.
több mint 4 éve
nedícsérd meraztán nembírunk vele, ha elindul a jinxeldeAz új LB-teknek már vannak komoly sikerélményei a Heinz Fielden. Mondjuk annak itt nem sokan örültek...de kurva jó volt az a védelem!
One of Myles’ best moments on the Jaguars pic.twitter.com/Nh9Upscxsc
— Dilla (@E_Dilla) March 15, 2022
iktriad
Amadeus

Aki nem hiszi, annak utánajárnak