Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ennek orulok, epitkezunk es ez mar nem Benrol szol vegre azt gondolom.

Valami azt sugja egyebkent, hogy Punci es Ben egyutt vonul vissza....es iden mindketten. Megerzes most.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Canada pedig az új OC!
According to ESPN NFL reporter Jeremy Fowler, the Pittsburgh Steelers are finalizing the details to make current quarterbacks coach Matt Canada the team’s new offensive coordinator. Canada has been considered the frontrunner from the beginning.
Klaci79
Lehet hogy személyében nem válik be, de az irányt tekintve ez volt a helyes döntés.
Egyrészt kis vérfrissítés a belterjes haveri körbe, másrészt most ez a trend; kreatív O szakember, főleg egyetemi háttérrel. Meglátjuk.

Szerkesztette: Jan
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Canada pedig az új OC!
According to ESPN NFL reporter Jeremy Fowler, the Pittsburgh Steelers are finalizing the details to make current quarterbacks coach Matt Canada the team’s new offensive coordinator. Canada has been considered the frontrunner from the beginning.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Alfredo Roberts az új TE coach
Tavaly a Chargers TE edzője volt, előtte a Chargers RB edzője 3 évig
Korábban a Jaguars, a Browns, a Buccaneers és a Colt TE-jeit edzette.
A Chiefs és a Cowboys játékosa volt NFL-ben.
Egyetemen 1983-ban nemzeti bajnok volt a Mami egyetemen! Az egy jó kis történet volt akkoriban 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Nem hullajtok könnyet egyikért sem. Bell és AB sem meghatározó játékosa csapatának sőt Bell igazából még annyit sem tett hozzá egyik csapatához sem mint Conner itt és a kettőjük fizetési csekkje picit más.
több mint 3 éve
Gabor81 803
De ott ha GB x-re feljött volna, több mint 2 perc alatt, sztem simán eljutnak FG -ig!
steelwolf
Sosem tudjuk meg. Azt nem szabadott volna elrúgni. Ha 4.-re is kimarad még mindig szűken marad a Tampa! Így ez óriási faszság volt. Tomlintól persze elnézném 🤣
Klaci79
Azt nem értettem h 3.-ra meg is futhatta volna! Erre Adamshez megy a passz! Mintha BB-t láttam volna AB fétisével! 😊
steelwolf
Az AB fetish meg most DJ lett... 😀 Ami megint csak ertheto. Mert szeretne, hogy ha mar ben kivalasztottja volt. Segitse a karrierjet.

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
Gabor81 803
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
astroid
Ez még semmi, de valamelyikük Super Bowl győztes is lesz fixen, és akkor hallgathatjuk fixen, hogy milyen jó lépés volt tőlük itthagyni a Steelerst.

Amúgy az, hogy a Killer Bel nem sikerült semmit kezdenünk, az nagyon szomorú.
tenorx
Ez mar most is nagy szo, hogy ott vannak. Es meg is erdemelnek a teljesitmenyuk miatt. De az a teljesitmeny miatt amit nalunk mutattak. Es egy jogos alternativa az, hogy nem csak egy csapattal kell elkepzelni a jovod.

Es nem sajnalnam bell tol hogy gyoztes legyen. Ab tol inkabb, de azt is csak azert a palyan kivuli dolgai miatt. De a karrierjuk eletukben benne lesz hogy sb ben voltak. Es ha itt maradtak volna akkor meg nem. Igy azert ramutat arra, hogy ok hogy eros csapatban voltak itt, de az nem minden.

Es mashol is vannak eros csapatok. Es a kc sem veletlen hozta oda bellt. Tb meg brown. Az kar hogy serultek. De jo iranyelv arra, hogy nem kell mindig mindent eloterbe tenni, csak azert hogy a steelersben jatszal. Foleg mostanaban. Ez mar most realitas. Es nem csak a steelersnel van ez. Barmelyik csapatnal. Ezert van az, hogy legalabb akkor jol keressenek ha tudnak. Es en ezert nem tudok Bell re haragudni.

Arra mar inkabb, hogy mi nem fizettunk ki neki elegendo penzt hogy itt jatszon. Es azota rb huzas. Rb huzas. Conner serult. Es ben meg 44 milla. De egy karrierje top jatekossal meg nem tudtunk megegyezni hogy mind a ketten jol jarjunk. Es volt ra boven idonk. De nem akartunk. Mert conner jo lesz. Meg akkor a futas is ment. De ezzel ra is faztunk. Nagyon. Mert iden is egy jo futojateknyira voltunk egy jobb po run tol.

Es ha az van. Ben is jobb a po ban. Es nincs az a kenyszeres allando dobas. Es vele egyutt jaro tobb hiba. De hat csak egy csapat nyerhet. De azert pouncey es az itteni csapattagok kozul is sokan megerdemeltek volna hogy tobbet erjenek el. Ab es bell meg legalabb elerte sbt. Egyikuk meg eleri a csucsok csucsat. Kar hogy nem mivelunk. Vagy kar hogy nem mi ertunk fel.

De ez van. Az elet nem habostorta. Es nem fair mindig.

ui: ilyen hogy ha nincs, de milyen jo lett volna, ha brown nem bolondul meg es juju val ketten folytattak volna azt amit elkezdtek. Es meg hab a tortan bell is itt lett volna. Na ilyen esetekben, nehezen kepzeltem volna el, hogy annyi drop hegy jott volna. Vagy annyi int. Stb. Szep almok. De azt meg szabad. Es talan egy konstansabb off jatekkal. A def sem pukkad ki ev vegere. 😕 De ott meg megint az elet is kozbeszolt a serulesekkel sajnos.

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
astroid
Ez még semmi, de valamelyikük Super Bowl győztes is lesz fixen, és akkor hallgathatjuk fixen, hogy milyen jó lépés volt tőlük itthagyni a Steelerst.

Amúgy az, hogy a Killer Bel nem sikerült semmit kezdenünk, az nagyon szomorú.
tenorx
Nekem nem annyira a két B hiányzik, mint az a támadófal, ami akkoriban volt. Top 3-ból lett mostanra úgy 30. környékén 😕
Klaci79
Úgy, hogy a fal nagy része ugyanaz!!!
polamalu
Csúnya dolog ez a kor 😕
tenorx
meg az edzőcsere
polamalu
Az utóbbi években nem sokat fordítottak a fal erősítésére. A jelenlegi keretből Muncsák se biztos hogy többet tudna kihozni. Denverben sem volt jelentős hatása eddig. Az idei év izgalmas lesz Colbertéknak.
több mint 3 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
astroid
Ez még semmi, de valamelyikük Super Bowl győztes is lesz fixen, és akkor hallgathatjuk fixen, hogy milyen jó lépés volt tőlük itthagyni a Steelerst.

Amúgy az, hogy a Killer Bel nem sikerült semmit kezdenünk, az nagyon szomorú.
tenorx
Nekem nem annyira a két B hiányzik, mint az a támadófal, ami akkoriban volt. Top 3-ból lett mostanra úgy 30. környékén 😕
Klaci79
Úgy, hogy a fal nagy része ugyanaz!!!
polamalu
Csúnya dolog ez a kor 😕
tenorx
meg az edzőcsere
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
astroid
Ez még semmi, de valamelyikük Super Bowl győztes is lesz fixen, és akkor hallgathatjuk fixen, hogy milyen jó lépés volt tőlük itthagyni a Steelerst.

Amúgy az, hogy a Killer Bel nem sikerült semmit kezdenünk, az nagyon szomorú.
tenorx
Nekem nem annyira a két B hiányzik, mint az a támadófal, ami akkoriban volt. Top 3-ból lett mostanra úgy 30. környékén 😕
Klaci79
Úgy, hogy a fal nagy része ugyanaz!!!
polamalu
Csúnya dolog ez a kor 😕
több mint 3 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
astroid
Ez még semmi, de valamelyikük Super Bowl győztes is lesz fixen, és akkor hallgathatjuk fixen, hogy milyen jó lépés volt tőlük itthagyni a Steelerst.

Amúgy az, hogy a Killer Bel nem sikerült semmit kezdenünk, az nagyon szomorú.
tenorx
Nekem nem annyira a két B hiányzik, mint az a támadófal, ami akkoriban volt. Top 3-ból lett mostanra úgy 30. környékén 😕
Klaci79
Úgy, hogy a fal nagy része ugyanaz!!!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
astroid
Ez még semmi, de valamelyikük Super Bowl győztes is lesz fixen, és akkor hallgathatjuk fixen, hogy milyen jó lépés volt tőlük itthagyni a Steelerst.

Amúgy az, hogy a Killer Bel nem sikerült semmit kezdenünk, az nagyon szomorú.
tenorx
Nekem nem annyira a két B hiányzik, mint az a támadófal, ami akkoriban volt. Top 3-ból lett mostanra úgy 30. környékén 😕
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
astroid
Ez még semmi, de valamelyikük Super Bowl győztes is lesz fixen, és akkor hallgathatjuk fixen, hogy milyen jó lépés volt tőlük itthagyni a Steelerst.

Amúgy az, hogy a Killer Bel nem sikerült semmit kezdenünk, az nagyon szomorú.
tenorx
Lehet, ha mi is kiegészítő játékosokként játszatjuk őket, akkor mi is eljutunk odáig.(nem)
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
astroid
Ez még semmi, de valamelyikük Super Bowl győztes is lesz fixen, és akkor hallgathatjuk fixen, hogy milyen jó lépés volt tőlük itthagyni a Steelerst.

Amúgy az, hogy a Killer Bel nem sikerült semmit kezdenünk, az nagyon szomorú.
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Bell és AB csak eljutott a SB-ba még, ha csak a könyvelésben jelenik meg
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Hát no....2 perc hátra....10 yardon belül vagy....8 pontos hátrány.....nálad az MVP.....4. kísérlet....FG......hja igen, a másik oldalon Brady......szerintem ezt utóbbi sem hitte el......

Rodgers "rendi" volt, mert nyilvánosan nem esett az edzőjének, de azért a mondatszerkezetből ez azért látszott, hogy "what 'da fuck" volt a mondás nála is.
Klemó
Azért megnézném azt a fél másodperces kisvideót, ami MLF fejében is lezajlott a döntést illetően...
" Hm, 4. és 8... aha...
8 pont a hátrány... aha...
2 perc a végéig... aha...
ARod nálunk... aha...
Menjünk neki......???
Ha nem jön be kiestünk... aha...
Ha FG még a védelem megoldhatja utána...
Ez a Tampa O nem mutatott semmit...
Védelem megoldja...
- Oké, mehet fel Crosby, utána D kivédekezi! "
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Hát no....2 perc hátra....10 yardon belül vagy....8 pontos hátrány.....nálad az MVP.....4. kísérlet....FG......hja igen, a másik oldalon Brady......szerintem ezt utóbbi sem hitte el......

Rodgers "rendi" volt, mert nyilvánosan nem esett az edzőjének, de azért a mondatszerkezetből ez azért látszott, hogy "what 'da fuck" volt a mondás nála is.
több mint 3 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Azt hittem, hogy Tomlin onside kick döntését a Jags elleni po meccsen nem lehet alulmúlni...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
De ott ha GB x-re feljött volna, több mint 2 perc alatt, sztem simán eljutnak FG -ig!
steelwolf
Sosem tudjuk meg. Azt nem szabadott volna elrúgni. Ha 4.-re is kimarad még mindig szűken marad a Tampa! Így ez óriási faszság volt. Tomlintól persze elnézném 🤣
Klaci79
Azt nem értettem h 3.-ra meg is futhatta volna! Erre Adamshez megy a passz! Mintha BB-t láttam volna AB fétisével! 😊
steelwolf
Én se értettem! Ebből látszik, hogy ok os hibáznak, csak nem annyit, mint mi
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
De ott ha GB x-re feljött volna, több mint 2 perc alatt, sztem simán eljutnak FG -ig!
steelwolf
Sosem tudjuk meg. Azt nem szabadott volna elrúgni. Ha 4.-re is kimarad még mindig szűken marad a Tampa! Így ez óriási faszság volt. Tomlintól persze elnézném 🤣
Klaci79
Azt nem értettem h 3.-ra meg is futhatta volna! Erre Adamshez megy a passz! Mintha BB-t láttam volna AB fétisével! 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
De ott ha GB x-re feljött volna, több mint 2 perc alatt, sztem simán eljutnak FG -ig!
steelwolf
Sosem tudjuk meg. Azt nem szabadott volna elrúgni. Ha 4.-re is kimarad még mindig szűken marad a Tampa! Így ez óriási faszság volt. Tomlintól persze elnézném 🤣
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
De ott ha GB x-re feljött volna, több mint 2 perc alatt, sztem simán eljutnak FG -ig!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
És ennek a Bocs-nak Byron Leftwich az OC-je 😊
A mi kutyánk kölyke
Klaci79
Jó hát mondjuk se ő, se Arians nem végeznek túl jó munkát teszem hozzá 😀
Sajnos ez Brady.
tenorx
Hát...azért ezt innen megítélni 😀 😀 😀
Klaci79
Jó hát ennyi erővel bármit megítélni innen 😉
Ronald Jones erőltetése például biztos hogy valamelyik jómadár.
tenorx
Azért Brady 3 int-t dobott. Egyedül ő simán elveszti a meccset. Nem érdemes kiemelni Brady-t. Volt hogy ő volt jó, volt hogy a védelem, de a futás erőltetése sem volt véletlen. Nem lehet csak Bradyt passzoltatni.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És ennek a Bocs-nak Byron Leftwich az OC-je 😊
A mi kutyánk kölyke
Klaci79
Jó hát mondjuk se ő, se Arians nem végeznek túl jó munkát teszem hozzá 😀
Sajnos ez Brady.
tenorx
Hát...azért ezt innen megítélni 😀 😀 😀
Klaci79
Jó hát ennyi erővel bármit megítélni innen 😉
Ronald Jones erőltetése például biztos hogy valamelyik jómadár.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
És ennek a Bocs-nak Byron Leftwich az OC-je 😊
A mi kutyánk kölyke
Klaci79
Jó hát mondjuk se ő, se Arians nem végeznek túl jó munkát teszem hozzá 😀
Sajnos ez Brady.
tenorx
Hát...azért ezt innen megítélni 😀 😀 😀
Főleg úgy, hogy Brady azért simán elvesztette volna a meccset, az int-kel.

Szerkesztette: Klaci79