Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nah megnéztem Strong game tape-jét egyszer és az első benyomásom, hogy az ő dobásmechanikája van a leginkább egyben.

Jó testtartás, jó lábtartás, nem kell a csìpőjét elforgatnia a hosszabb labdákhoz. Vállból szépen kivezeti a dobást, stabilan áll és jó erővel jön ki a bogyó.

Mozgásból - PA és bootlegek voltak filmen - pontosan passzol, megtartja az egyensúlyát.

Kis ablakba bedobja, viszont az ütempasszoknál nem nagyon volt szinkronja az elkapókkal.

Sérülései aggasztók, kimozogni korlátozottan tud zsebből, de érzésre a szem-kéz koordinációja jó, gyorsan alkalmazkodik és ő tényleg szépen dob a többihez képest.

Mason Rudolphnál jobb prospect, sztem Haskinsnél megbízhatóbb, de Turbó miatt minek lőnénk el rá picket....annyira azért nem nagy durranás. Ha nem jött volna Trubi egy második kört megérhetne, így sztem felesleges.

Malik Willis dobása olyan mint a lónyál: hosszan elnyúlik, kurva ronda, de vmiért mégis hasznos. Szerintem ő rondábban dob, mint Lamar Jackson rookieként.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Visszanézve az eddigi játékos mozgásokat, azt hiszem alapvetően elégedettek lehetünk. Megint sikerült olyan helyzetbe hozni magunkat, hogy a draft előtt nem vagyunk kényszerpályán. Ez szvsz nagyon fontos.

Persze nincs minden posztra kiemelkedő játékosunk, de nincs olyan poszt sem, ahová feltétlenül muszáj azonnali kezdőt hozni a draftról, ez tök jó. Nem kell feltradelni, meg azon feszülni hogy lecsúszik-e hozzánk XY, nyugodtan várhatjuk, hogy kik lesznek bent 1/20-on.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
gedam 6 508

van benne kakaó

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
A QB coach Sullivan inkább elment a Nevada pro day-re és megnézte Strong-ot...ennyit szerintem a Pickett szerelemről...
Klaci79
Megnézem majd Strong-ot is, de az ő sérüléstörténete engem elriaszt.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A QB coach Sullivan inkább elment a Nevada pro day-re és megnézte Strong-ot...ennyit szerintem a Pickett szerelemről...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nem estem hasra Pickett pro day-től.

A lábmunka nagyon hanyag, hátsó lábról dobott sokszor. A középmély passzoknál is már nagy terpesz, kiegyensúlyozatlan, nyújtózkodó testtartást láttam.

A könyöke szitál, a hosszú passzoknál befelé csapódik, a csuklója merevnek tűnt. Sok energiát veszít a dobás, nem szép a spirál sem, laposan vezeti ki a lasztit, nincs íve.

A vállait 20 yardon túl leejti, szétesik a dobáskivitelezés, nem is volt extrán pontos, a touch esetleges, nagy szórással.

Érdekes módon az underneath cross és shallow zone passzoknál ezeknek nyoma sincs.

Ott teljesen jól tartja a vállát és a karját, a dereka is stabil, de a lábai keresztül-kasul járnak, borzasztó a "pocket presence". Viszont a rövid dobásokban van erő, gyors a velocity, a hosszúaknál meg kifejezetten lassúnak éreztem, mintha meg akarná "szerkeszteni".

Szerintem sok munka lesz vele, ha meg akarja vki tanítani szépen dobni, különösen ha időre megy.

Ösztönből a tape alapján sok mindent tud, csak nem tudom, h az profi szinten elég lesz-e.

Én most elbizonytalanodtam, azt gondoltam, h eddigre már szebben dob majd messzire, meg a lábmunkáját javíttatják, hát én nrm sok különbséget látok mondjuk nov-hez képest.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Ma Pickett, holnap Willis nézés lesz...
Colbert és Tomlin is megy.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Collins: kezdő 6 év 1940 snap
Okorafor: kezdő 2 év 1475 snap...
Valamit valamiért...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó érted, akkor is 10 milliót fizetünk neki 1 évért (akkor is ha nekünk ez eloszlik 3 évre).
tenorx
Bigbennek is 10 milliót fizetünk IDÉN KÖNYVSZERINT, azt vissza van vonulva - az nem fáj jobban mint 3+3????
Ebronnak is 4,5 van bevésve, JuJunak 5
továbbisvan
mongyammég?
sutianap
Nem értem min vagy kiakadva. Abból indultunk ki, hogy egy tweetben kiröhögtek minket, hogy ugyanannyit adtunk egy szarabb játékosért.
És nyilván itt számít, hogy van elosztva a contract/mennyi a guaranteed.
Annyit mondtam, hogy best case scenario alapján is odabasztunk 10 milliót egy valószínűshetően szar játékosnak, ezt már nincs tovább ragozni.
De, Ben is kurvára fáj, azért akadtam ki tavaly.
tenorx
én nem vagyok kiakadva, csak olyan infót hasonlítanak össze ami semmitsem mond - majha ahogy LacciK monta összehasonlíthatóak a szerződés elemei elmélázunk rajta, az a 2xévi három nem fog hanyattbaszni, ha van 1 évig érte kezdő takli 4é


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Jó érted, akkor is 10 milliót fizetünk neki 1 évért (akkor is ha nekünk ez eloszlik 3 évre).
tenorx
Bigbennek is 10 milliót fizetünk IDÉN KÖNYVSZERINT, azt vissza van vonulva - az nem fáj jobban mint 3+3????
Ebronnak is 4,5 van bevésve, JuJunak 5
továbbisvan
mongyammég?
sutianap
Nem értem min vagy kiakadva. Abból indultunk ki, hogy egy tweetben kiröhögtek minket, hogy ugyanannyit adtunk egy szarabb játékosért.
És nyilván itt számít, hogy van elosztva a contract/mennyi a guaranteed.
Annyit mondtam, hogy best case scenario alapján is odabasztunk 10 milliót egy valószínűshetően szar játékosnak, ezt már nincs tovább ragozni.
De, Ben is kurvára fáj, azért akadtam ki tavaly.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó érted, akkor is 10 milliót fizetünk neki 1 évért (akkor is ha nekünk ez eloszlik 3 évre).
tenorx
Bigbennek is 10 milliót fizetünk IDÉN KÖNYVSZERINT, azt vissza van vonulva - az nem fáj jobban mint 3+3????
Ebronnak is 4,5 van bevésve, JuJunak 5
továbbisvan
mongyammég?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Jó érted, akkor is 10 milliót fizetünk neki 1 évért (akkor is ha nekünk ez eloszlik 3 évre).
tenorx
Ez az ára a kellemdús szerződésnek 😉
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Jó érted, akkor is 10 milliót fizetünk neki 1 évért (akkor is ha nekünk ez eloszlik 3 évre).
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Szerintem is ennél nagyobb különbség van köztük.
Szépíthetjük a fost, attól még kifizettünk ugyanannyit egy magasan átlag alatti játékosnak, mint amit a Bengals egy átlag felettinek.
tenorx
lószar nem ez a szerződések lényege, hanem a singing meg a guaranteed tartalom
Csux szerződése gyakorlatilag 1+2 éves, jövőre ki tudunk belőle szállni
4 milliós caphittel az idén kipicsáztunk 9 milliót, amit ha jövőre nincs rosteren, évenként leírunk a könyvbe 3+3 misit
(csak érzéklés képpen AB 24 miskát hagyott a könyvekben - idén Bigband 10 misvel van a könyvbe, JuJu 5tte)

tehát ha automatik megszűnő szerződés lenne, akkor ez egy 10 millás kaland, éles 4 az idén, jövőre 3 bukó aztán még egy 3as, aztsanyi
sutianap
 www.spotrac.com/nfl/pittsburgh-steelers/chuks-okorafor-25191/
Csak hogy meglegyen, ha valakit érdekel.
Idén 4.3 millió, aztán ha jövőre június előtt kivágjuk, akkor 3-3 millió (szóval 10 milliót terhel 3 év alatt).
Ha nem vágjuk ki, akkor
4.3 millió
13.1 millió
11.8 millió

Collinsé szerintem nem publikus még.
tenorx
Nem tudom elképzelni, hogy akkorát javuljon, hogy 13 millát érjen, szóval sanszosan ki fogjuk vágni. Ez lényegében 1 éves szerződés.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
kíváncsiságból megnéztem...mindketten 2 sacket engedtek...Collins 20 nyomást, Okorafor 23-at. Igaz Collins 1 évet nem játszott még végig, Okorafor azt a kettőt, amikor kezdő lett tavaly 200 snappel többje volt.. Rum blockban tényleg jobb, de egy Zach Martin volt mellette.
Nem véletlen, hogy nem kellett a Dallasnak, ők sem hülyék, Prescottot is meg kell védeni.
Amúgy meg ahogy Süti is mondja, nagyon jó kis szerződést kötött velünk.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Szerintem is ennél nagyobb különbség van köztük.
Szépíthetjük a fost, attól még kifizettünk ugyanannyit egy magasan átlag alatti játékosnak, mint amit a Bengals egy átlag felettinek.
tenorx
lószar nem ez a szerződések lényege, hanem a singing meg a guaranteed tartalom
Csux szerződése gyakorlatilag 1+2 éves, jövőre ki tudunk belőle szállni
4 milliós caphittel az idén kipicsáztunk 9 milliót, amit ha jövőre nincs rosteren, évenként leírunk a könyvbe 3+3 misit
(csak érzéklés képpen AB 24 miskát hagyott a könyvekben - idén Bigband 10 misvel van a könyvbe, JuJu 5tte)

tehát ha automatik megszűnő szerződés lenne, akkor ez egy 10 millás kaland, éles 4 az idén, jövőre 3 bukó aztán még egy 3as, aztsanyi
sutianap
 www.spotrac.com/nfl/pittsburgh-steelers/chuks-okorafor-25191/
Csak hogy meglegyen, ha valakit érdekel.
Idén 4.3 millió, aztán ha jövőre június előtt kivágjuk, akkor 3-3 millió (szóval 10 milliót terhel 3 év alatt).
Ha nem vágjuk ki, akkor
4.3 millió
13.1 millió
11.8 millió

Collinsé szerintem nem publikus még.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem is ennél nagyobb különbség van köztük.
Szépíthetjük a fost, attól még kifizettünk ugyanannyit egy magasan átlag alatti játékosnak, mint amit a Bengals egy átlag felettinek.
tenorx
lószar nem ez a szerződések lényege, hanem a singing meg a guaranteed tartalom
Csux szerződése gyakorlatilag 1+2 éves, jövőre ki tudunk belőle szállni
4 milliós caphittel az idén kipicsáztunk 9 milliót, amit ha jövőre nincs rosteren, évenként leírunk a könyvbe 3+3 misit
(csak érzéklés képpen AB 24 miskát hagyott a könyvekben - idén Bigband 10 misvel van a könyvbe, JuJu 5tte)

tehát ha automatik megszűnő szerződés lenne, akkor ez egy 10 millás kaland, éles 4 az idén, jövőre 3 bukó aztán még egy 3as, aztsanyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Szerintem is ennél nagyobb különbség van köztük.
Szépíthetjük a fost, attól még kifizettünk ugyanannyit egy magasan átlag alatti játékosnak, mint amit a Bengals egy átlag felettinek.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem mondom amúgy, hogy Collins nem jobb játékos, de hogy ilyen különbség nincs köztük az tuti...tényleg vicc ez a pff időnként:
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Egyébként a mémelésen kívül én tényleg örülök Mitchnek.
Lenyilatkozta amúgy azt is, hogy nem is nagyon volt verseny FA-n, mert ő ide akart jönni. A számai rendben vannak, a játékában nyilván van javítanivaló, mert azért tartunk itt.
Viszont olcsó volt, szeretne itt játszani, van benne potenciál.
Konkrétan ott tartok, hogy alig várom az első meccset, hogy meglássuk mi van ebben az egészben, míg tavaly kínszenvedés volt leülni egy meccs elé.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Elnézegetve a szabad FA-ket még lehetne azért erősítgetni:

WR: Sanders, K. Cole
OT: Daryl Williams, Bryan Bulaga, Mike Remmers
Edge: Melvin Ingram😃, Jerry Hughes
IDL: Jarran Reid, C.Campbell, D. Nnadi
CB: Kwaun Williams, B. Callahan, Mike Hughes
S: T. Mathieu, Jabrill Peppers, J. Tartt

* a kiemelteken gondolkodnék

Willie Parker
Pár hete még ez volt a véleményed amikor felvetettem: "Badger Minkah helyett jönne, nem mellé, mert 2 ilyen kaliberű safety ordas drága lenne, meg kb hasonló adottságúak is" 🤔
JoeyPorter
Kb egy esélyünk van ebben a csoportban...ha tökéletes D-t rakunk össze és szétb@szunk mindenkit. A jelentős része megvan, de baromira nem mindegy, hogy ki lesz ott hátul Minkah mellett, igaz ez még akkor is, ha drága lenne. Mondjuk a tavalyi éve után Minkah sem kérhet olyan sokat és Matyinak sincs feltétlen nagy piaca...előttük még Bush így is a probléma része jelenleg, mint a megoldásé.
Klaci79
A def line-t kell először turbózni, Myles Jack azért jó szolgálatot tesz majd ott középen, hidd el.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Elnézegetve a szabad FA-ket még lehetne azért erősítgetni:

WR: Sanders, K. Cole
OT: Daryl Williams, Bryan Bulaga, Mike Remmers
Edge: Melvin Ingram😃, Jerry Hughes
IDL: Jarran Reid, C.Campbell, D. Nnadi
CB: Kwaun Williams, B. Callahan, Mike Hughes
S: T. Mathieu, Jabrill Peppers, J. Tartt

* a kiemelteken gondolkodnék

Willie Parker
Pár hete még ez volt a véleményed amikor felvetettem: "Badger Minkah helyett jönne, nem mellé, mert 2 ilyen kaliberű safety ordas drága lenne, meg kb hasonló adottságúak is" 🤔
JoeyPorter
Igen, csak azóta gyakorlatilag lement a piac első hulláma és Honey Badgerért nem állnak sorban a csapatok. Én ebből arra következtetek, hogy sokat kér, ezért írtam, hogy meghallgatnám, hogy mennyi az annyi.

Amennyiben jönne, akkor is csak egy éves deal-t adnék neki, ha pedig túllicitálnak érte mások, akkor Peppers lehetne egy olcsó megoldás.

Szóval a megfejtés az, hogy a múlt héten több éves drága szerződéssel nem hoztam volna, így, hogy a piac nagyja lement, olcsón vagy rövid időre kis cap hit-tel elhoznám, mert akkor nem fizetünk rommá két S-t.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

tenorx
Mondjuk erre itt mutogatni különösen érdekes, a Big Ben vs Watson már nem lenne ilyen egyoldalú 😊 Vagy inkább 😕
Joey Tribbiani
Mert lenne 1-22?
Egyébként aki pedig nem ismeri a tréfát...
Nyilván MT egyetlen előnye valójában, hogy nincsenek hasonló pályán kívüli ügyei. De érdemes az ilyeneket nem mellre szívni, nem te követted el, úgyhogy ennyi.
Klaci79
Az utolsó sor nélkül is tréfás lenne.

Egybk. Trubit hozzánk akartam Mayfield mellé, szal duplán kapjátok be 😀
Joey Tribbiani
Ha olcsóbb lett volna (bár ennyit is megért igazából) örültem volna ha hozzánk jön. Úgyhogy nektek az élet most csupa öröm..ennyi piszkálódás kell, lehet ez marad nekünk pár évig Bengals-Browns hegemóniával...
Már a Bengals topkiba sem érdemes bemenni, mert mindenhol csapatépítés folyik a Northban ezerrel...kellett ez a tökömnek.
Maradunk a szarkákkal itt a jó RB-es csapatok 😀
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ

tenorx
Mondjuk erre itt mutogatni különösen érdekes, a Big Ben vs Watson már nem lenne ilyen egyoldalú 😊 Vagy inkább 😕
Joey Tribbiani
Mert lenne 1-22?
Egyébként aki pedig nem ismeri a tréfát...
Nyilván MT egyetlen előnye valójában, hogy nincsenek hasonló pályán kívüli ügyei. De érdemes az ilyeneket nem mellre szívni, nem te követted el, úgyhogy ennyi.
Klaci79
Az utolsó sor nélkül is tréfás lenne.

Egybk. Trubit hozzánk akartam Mayfield mellé, szal duplán kapjátok be 😀
Joey Tribbiani
Évekig hallgattuk ezt BB miatt, tessék hozzászokni, mi meg hadd élvezzük ki 😀
tenorx
Még egy motort adjanak neki 😀
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi

tenorx
Mondjuk erre itt mutogatni különösen érdekes, a Big Ben vs Watson már nem lenne ilyen egyoldalú 😊 Vagy inkább 😕
Joey Tribbiani
Mert lenne 1-22?
Egyébként aki pedig nem ismeri a tréfát...
Nyilván MT egyetlen előnye valójában, hogy nincsenek hasonló pályán kívüli ügyei. De érdemes az ilyeneket nem mellre szívni, nem te követted el, úgyhogy ennyi.
Klaci79
Az utolsó sor nélkül is tréfás lenne.

Egybk. Trubit hozzánk akartam Mayfield mellé, szal duplán kapjátok be 😀
Joey Tribbiani
Évekig hallgattuk ezt BB miatt, tessék hozzászokni, mi meg hadd élvezzük ki 😀