Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy érzem, hogy holnap nyerünk. Ma az afc-ben mindkét underdog kikapott, és amilyen kusza volt idén az afc, meglepne ha vad kártya körben ne lenne valami nagyobb csavar. Meg a 18. héten is amilyen isteni szerencsénk volt, ennek a flownak folytatódnia kell a továbbiakban is.És hogy ne csak a babonákat boncolgassam, még jujuról is ejtenék néhány szót. Nem vagyok nagy rajongója a srácnak, de amilyen nagy szíve van, biztosan 110%ot fog nyújtani holnap. És ez baromi jól jöhet a passzjátéknál. Benről pedig mindenki csak az össz teljesítményét mantrázza, de azt, hogy a ravens ellen is milyen clutch drive-ot vezetett a végén, azt senki sem említi. És ha a KC ellen is hasonló szituba kerülne, akkor én nem leszek meglepve ha végig vinne egy game winning drive-ot.
Remélem nem voltam túlzottan elfogult, győzzön holnap a jobb!
több mint 4 éve
Azért mekkora ez. JuJu és Ben még utoljára egy meccsen. Hát Benned megadatok minden az utolsó pár meccsen na bármi lesz is.
több mint 4 éve
Ettől félek én is! 😆Tudtuk hogy úgyis bejutunk, így eddig semmit nem mutattunk. Majd a PO-ban nyilik a pofonláda 😀JuJu-t holnap 4ig LT nevezhetjük 53-ba...árulkodó, hogy egyelőre 2 punter a keretben.De nem azért mert nem tudtuk volna, mi nem akartuk! Része a tervnek.
Közben James Pierre a következő covidos.
Az ellennél a backfield problémás, de sajnos láttuk, hogy nem kell backfield nekik, hogy felmossák velünk a padlót.
Az egyébként kemény információ, hogy a Steelers az egyetlen olyan csapat idén, aki nem érte el egy mérkőzésen a 400 támadóyardot.
Klaci79
Jan
bcsarli
több mint 4 éve
Tudtuk hogy úgyis bejutunk, így eddig semmit nem mutattunk. Majd a PO-ban nyilik a pofonláda 😀JuJu-t holnap 4ig LT nevezhetjük 53-ba...árulkodó, hogy egyelőre 2 punter a keretben.De nem azért mert nem tudtuk volna, mi nem akartuk! Része a tervnek.
Közben James Pierre a következő covidos.
Az ellennél a backfield problémás, de sajnos láttuk, hogy nem kell backfield nekik, hogy felmossák velünk a padlót.
Az egyébként kemény információ, hogy a Steelers az egyetlen olyan csapat idén, aki nem érte el egy mérkőzésen a 400 támadóyardot.
Klaci79
Jan
több mint 4 éve
Megnéztem most a Ravens elleni utolsó drive-ot. Hát gyerekek, itt volt minden. Olyan elrontott blokkokat csinált az OL és a TE-ek, hogy elképesztő. Közben viszont Bennek sok ideje volt passzolni és 2-3 lézert is megeresztett. Néha meg 10 yardon 2 yard tévesztés. Oltári drive volt, főleg Harris utolsó futásával, ahol Claypool törte az utat.JuJu-t holnap 4ig LT nevezhetjük 53-ba...árulkodó, hogy egyelőre 2 punter a keretben.De nem azért mert nem tudtuk volna, mi nem akartuk! Része a tervnek.
Közben James Pierre a következő covidos.
Az ellennél a backfield problémás, de sajnos láttuk, hogy nem kell backfield nekik, hogy felmossák velünk a padlót.
Az egyébként kemény információ, hogy a Steelers az egyetlen olyan csapat idén, aki nem érte el egy mérkőzésen a 400 támadóyardot.
Klaci79
Jan
több mint 4 éve
JuJu-t holnap 4ig LT nevezhetjük 53-ba...árulkodó, hogy egyelőre 2 punter a keretben.De nem azért mert nem tudtuk volna, mi nem akartuk! Része a tervnek.
Közben James Pierre a következő covidos.
Az ellennél a backfield problémás, de sajnos láttuk, hogy nem kell backfield nekik, hogy felmossák velünk a padlót.
Az egyébként kemény információ, hogy a Steelers az egyetlen olyan csapat idén, aki nem érte el egy mérkőzésen a 400 támadóyardot.
Klaci79
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
JuJu-t holnap 4ig LT nevezhetjük 53-ba...árulkodó, hogy egyelőre 2 punter a keretben.Közben James Pierre a következő covidos.
Az ellennél a backfield problémás, de sajnos láttuk, hogy nem kell backfield nekik, hogy felmossák velünk a padlót.
Az egyébként kemény információ, hogy a Steelers az egyetlen olyan csapat idén, aki nem érte el egy mérkőzésen a 400 támadóyardot.
Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
JuJu kapcsán az a hír, hogy a csütörtöki edzés után semmi gondja nem volt és pénteken is tolta. Haaaaaat....kiváncsi leszek!Harris is full edzést tolt ma, de csak ma. Ő is javul, ds egy edzéssel a csapat mindig kérdéses státuszt ad.
Meglátjuk!
több mint 4 éve
Remélem összefoltozzsk Harrist!
Klaci79
több mint 4 éve
Első csapatos all-pro lett TJ és Cam is!
több mint 4 éve
Gyerekek! Valaki ezt a süti agymanést archiválja? 😀Asszem legenda születik! 😀
több mint 4 éve
99 yard? Necces 😀
több mint 4 éve
Ben Roethlisberger set to pass Joe Montana and Brett Favre to move into No. 3 in NFL history in career postseason passing yards. https://t.co/lnQcY2ycrf
— ProFootballTalk (@ProFootballTalk) January 14, 2022

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Eleve jó ízléssel választottunk csapatot...Hmm a fórumtársaknak meglepően jó zenei ízlése van😊ne ökörköggy má, ez steelers topik,- "a rendkívül jóízlésűeknek"
www.youtube.com/watch?v=D8Kl0mloslg
!
Razi
sutianap
több mint 4 éve
Hmm a fórumtársaknak meglepően jó zenei ízlése van😊ne ökörköggy má, ez steelers topik,- "a rendkívül jóízlésűeknek"
www.youtube.com/watch?v=D8Kl0mloslg
!
Razi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Hmm a fórumtársaknak meglepően jó zenei ízlése van😊www.youtube.com/watch?v=D8Kl0mloslg
!
több mint 4 éve
nekem az is elég ha ennyit nyomunk!m.youtube.com/watch?v=tnrRaWBzw50

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Hát ha már zenés este, akkor egyértelműen ez(nem is értem hogy maradhatott ki) 😊:youtu.be/bRTUZ2sS1D8
Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 4 éve
Favre és Strahan kb. haveri viszonyban voltak, tök egyértelmű volt, hogy mi történt egy egyébként kb. tét nélküli meccsen. Wattnak valószínűleg nem volt meg ez a segítsége egész szezonban egy QB-tól sem.Nyilván Favre szándékosan csinálta, segítve a rekordot. Watt-nak nem volt ilyen, de a PFF persze mégis kihozta Donaldot DPOY-nak, mert Wattnak több sackje van, de Donaldot többször duplázták.volt akinek így sikerült:Ja a csevegőbe megy h Wattnak beírtak a Browns ellen ,csak úgy' egy sacket!
Michael Strahan breaking the sack record in 2002.
— Pardon My Take (@PardonMyTake) January 10, 2022
“No one is happier for Michael than Brett Favre” pic.twitter.com/Ipvp1wJK34
Klaci79
Mindig bele kell kötni vmibe!
Ez a Strahan sack meg egy Vicc!
steelwolf
Klaci79
több mint 4 éve
Ami változás lesz az alapszakasz meccshez képest, hogy Green ugye kikerül OC-ből Hassenauer pedig be, illetve Freiermuth nem játszott és a védő oldalon Wormley.Steelers’ WR JuJu Smith-Schuster returned to practice today after being placed on the Reserve/Injured List on Oct. 16 with a shoulder injury. Steelers have a 21-day window to activate him to the 53-man roster, or he remains on the Reserve/Injured List.És Washington is aktiválva
Lehet mégse volt meg az utolsó Big Ben passz JuJu felé?
tenorx
Spy
Illetve Watt nagyon limitált volt a bordatörés miatt.
több mint 4 éve
Steelers’ WR JuJu Smith-Schuster returned to practice today after being placed on the Reserve/Injured List on Oct. 16 with a shoulder injury. Steelers have a 21-day window to activate him to the 53-man roster, or he remains on the Reserve/Injured List.És Washington is aktiválva
Lehet mégse volt meg az utolsó Big Ben passz JuJu felé?
tenorx
Szerkesztette: Spy