Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hát én megkönnyeztem...
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Nagyon örültem, hogy Ben győzelemmel búcsúzott. Az elkapók nem nagyon segítették ma őt és a playhívások sem, hogy nagyobbat alkosson kicsivel, de talán ma ez nem volt fontos.

A Browns D megadta Wattnak azért azt, hogy 3 sackes meccset hozzon, ezt egyébként Mayfield nyilatkozata is alátámasztotta, aki nem értette miért nem duplázzák, ahogy a végén több playben.

Egyébként a védelem előtt le a kalappal, végre a futás ellen is álltunk a lábunkon.

Amit viszont kiemelnék, az azért az, hogy Green nélkül ez a fal teljesen másképpen nézett ki. Nem volt ez sem egy extra nagy teljesítmény, de érződött, hogy az, hogy J.C. Hassenauer szépen állt középen, ez tartást adott a bokksémáknak. Nem véletlen, hogy ezen a meccsen hozta az egyik legjobb teljesítményét Harris is.
Klemó
Basszus ahogy néztem ugyanaz jutot eszembe. Mármint Green és CJ kapcsán. Egyébként 4 sack 😀
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Amit viszont kiemelnék, az azért az, hogy Green nélkül ez a fal teljesen másképpen nézett ki. Nem volt ez sem egy extra nagy teljesítmény, de érződött, hogy az, hogy J.C. Hassenauer szépen állt középen, ez tartást adott a bokksémáknak. Nem véletlen, hogy ezen a meccsen hozta az egyik legjobb teljesítményét Harris is.
Klemó
igen, ezt en is eszrevettem. Green felejtos, jovore kell egy atombiztos C FA-rol, meg 1-2 veteran a falba es rendben is van az O, akar egy game manager QB-val is. A draft/penz esetleg QB-ra, vagy ha nem lesz tuitt es/vagy alualu akkor DT/ILB/CB-re.

jah es whitherspoon nekem tetszik. talan nem nr1 CB, de masodiknak minden gond nelkul mukodik.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nagyon örültem, hogy Ben győzelemmel búcsúzott. Az elkapók nem nagyon segítették ma őt és a playhívások sem, hogy nagyobbat alkosson kicsivel, de talán ma ez nem volt fontos.

A Browns D megadta Wattnak azért azt, hogy 3 sackes meccset hozzon, ezt egyébként Mayfield nyilatkozata is alátámasztotta, aki nem értette miért nem duplázzák, ahogy a végén több playben.

Egyébként a védelem előtt le a kalappal, végre a futás ellen is álltunk a lábunkon.

Amit viszont kiemelnék, az azért az, hogy Green nélkül ez a fal teljesen másképpen nézett ki. Nem volt ez sem egy extra nagy teljesítmény, de érződött, hogy az, hogy J.C. Hassenauer szépen állt középen, ez tartást adott a bokksémáknak. Nem véletlen, hogy ezen a meccsen hozta az egyik legjobb teljesítményét Harris is.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Vasárnapra a Madhousba szervezünk egy hatalmas közös Ben búcsúztatót. Meccsnézéssel egybekötve. Aki szeretne jönni. Ja xtaki ötlete, legyen #7 mezben akinek van.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 523 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr


Ha Browns szurkoló lennék tuti kurvára gyűlölném a Steelerst, és azt hiszem jogosan.
tenorx
Szerintem ezt is teszik 😊

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi


Ha Browns szurkoló lennék tuti kurvára gyűlölném a Steelerst, és azt hiszem jogosan.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi kell ahhoz hogy bejussunk?
bcsarli
Győzni a Vargyak ellen és Isteni szerencse másik meccseken. Colts pl nem nyerhet a Jags ellen. Az mondjuk kb elképzelhetetlen. 9% az esélyünk a NYTimes szerint, az előttünk állóknak Colts 82, Chargers Raiders 53-53. Ott pl nem születhet döntetlen (Chargers - Raiders)
polamalu
Jaguars megverje a Coltsot vasárnap "délután. Persze mondhatjuk, hogy utóbbira sok esély nincs, de jegyezzük meg, hogy a Colts 2014 óta hat próbálkozásból egyszer sem nyert Jacksonville-ben."
xtaki
Majd Lawrence szétdobálja a Coltsot, úgyis berágott Stezre 😁
steelwolf
Oszinten, a legkisebb mertekig sem foglalkoztat, amig Wentz az iranyitonk.

Megprobaltam pozitivan allni hozza hetekig, fordulokon at, de szamomra tokeletesen bebizonyitotta, hogy alkalmatlan kezdo iranyitonak, sosem lesz kepes egy kozepesnel jobban jatszani stabilan, raadasul mivel elmondhatatlanul ellenszenves es unszimpatikus szamomra, aki elkepesztoen buta, igy egy pillanatig sem foglalkoztat, hogy epp nyerunk-e vagy kikapunk. Ilyenforman az sem zavar, ha Lorenzo felpakol 50 pontot a tablara, hisz barmi lesz, nem tudok lelkesedni azert a csapatert, aminek Wentz az arca.

De ez itt off persze. 😊

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi kell ahhoz hogy bejussunk?
bcsarli
Győzni a Vargyak ellen és Isteni szerencse másik meccseken. Colts pl nem nyerhet a Jags ellen. Az mondjuk kb elképzelhetetlen. 9% az esélyünk a NYTimes szerint, az előttünk állóknak Colts 82, Chargers Raiders 53-53. Ott pl nem születhet döntetlen (Chargers - Raiders)
polamalu
Jaguars megverje a Coltsot vasárnap "délután. Persze mondhatjuk, hogy utóbbira sok esély nincs, de jegyezzük meg, hogy a Colts 2014 óta hat próbálkozásból egyszer sem nyert Jacksonville-ben."
xtaki
Majd Lawrence szétdobálja a Coltsot, úgyis berágott Stezre 😁
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Annyira szeretném, hogy így harmadjára végre megkapja TJ a DPOY-t. Nem tudom hány ilyen kaliberű szezon kell még hozzá.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Nem vagyok nagy fanja, de nagyon drukkolok Wattnak, hogy megdontse Strahan kamuval megszerzett sackrekordjat. Hajra!
Stez
Majd ráfogják h ez is kamu! Mert az utolsó 2 meccsnek nincs tétje!
steelwolf
A 16 meccs helyett 15-n játszott Watt, így még azzal sem lehetne vádolni, hogy 1-el több meccse volt. Abban is volt olyan sztem 2 amikor nem játszotta végig, sőt 1-2 játék után már vissza sem ment.
polamalu
14 meccse volt, az éjszakai snap count még nincs benne:

 www.pro-football-reference.com/players/W/WattT.00/fantasy/2021

 www.footballguys.com/stats/snap-counts/teams?team=PIT&year=2021
Willie Parker
Én a jövő hetit is hozzádobtam, megelőlegeztem, hogy játszik
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nem vagyok nagy fanja, de nagyon drukkolok Wattnak, hogy megdontse Strahan kamuval megszerzett sackrekordjat. Hajra!
Stez
Majd ráfogják h ez is kamu! Mert az utolsó 2 meccsnek nincs tétje!
steelwolf
A 16 meccs helyett 15-n játszott Watt, így még azzal sem lehetne vádolni, hogy 1-el több meccse volt. Abban is volt olyan sztem 2 amikor nem játszotta végig, sőt 1-2 játék után már vissza sem ment.
polamalu
14 meccse volt, az éjszakai snap count még nincs benne:

 www.pro-football-reference.com/players/W/WattT.00/fantasy/2021

 www.footballguys.com/stats/snap-counts/teams?team=PIT&year=2021

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Mi kell ahhoz hogy bejussunk?
bcsarli
Győzni a Vargyak ellen és Isteni szerencse másik meccseken. Colts pl nem nyerhet a Jags ellen. Az mondjuk kb elképzelhetetlen. 9% az esélyünk a NYTimes szerint, az előttünk állóknak Colts 82, Chargers Raiders 53-53. Ott pl nem születhet döntetlen (Chargers - Raiders)
polamalu
Jaguars megverje a Coltsot vasárnap "délután. Persze mondhatjuk, hogy utóbbira sok esély nincs, de jegyezzük meg, hogy a Colts 2014 óta hat próbálkozásból egyszer sem nyert Jacksonville-ben."
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Mi kell ahhoz hogy bejussunk?
bcsarli
Győzni a Vargyak ellen és Isteni szerencse másik meccseken. Colts pl nem nyerhet a Jags ellen. Az mondjuk kb elképzelhetetlen. 9% az esélyünk a NYTimes szerint, az előttünk állóknak Colts 82, Chargers Raiders 53-53. Ott pl nem születhet döntetlen (Chargers - Raiders)

Szerkesztette: polamalu
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 523 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mi kell ahhoz hogy bejussunk?

több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
egyebkent ha csak ennyire jatszunk 'jol' a szezonban, ha a lions elleni megvan, akkor akar 1 kort mehettunk volna a playoff-ban 😊
xtaki
Ha nincsenek a nagy kilengések, hanem egy kb azonos szint, mondjuk az első félidő, megvan végig. Akkor ez a védelem adott volna ennyi segítséget, bárki ellen, hogy lett volna remény. Még ennyire lyukasan is. A futással mondjuk kell kezdeni valamit, mert az gyatra volt végig. Mondjuk ma pont nem annyira
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
egyebkent ha csak ennyire jatszunk 'jol' a szezonban, ha a lions elleni megvan, akkor akar 1 kort mehettunk volna a playoff-ban 😊
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Nagyi jelenleg Bettis mögött az egy szezonban futott yardokat nézve a 15-ik. Amennyiben sikerülne a 100 a Hollók ellen akkor a TOP 10-be jöhet fel. Nyilván a rookie évben legtöbb yard már olyan szinten az övé, hogy azt megint vagy 30-40 évig senki nem fogja tudni közelíteni sem nagyon. Szurkolok neki is, hogy legyen egy borzalmasan jó számsora a végén. TJ-nek meg legalább 2 sackje és akkor a szezon minden ellenére egészen jó lett. Nem negatív, még esély is volt a PO-ra. Ben a Heinzen mondjuk, hogy szépen búcsúzott. A legjobbjaink odatették. Kiváncsi vagyok majd ki kapja az év védője díjat, mert ha idén sem Watt, akkor az egész egy ordas f-g.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Nem vagyok nagy fanja, de nagyon drukkolok Wattnak, hogy megdontse Strahan kamuval megszerzett sackrekordjat. Hajra!
Stez
Majd ráfogják h ez is kamu! Mert az utolsó 2 meccsnek nincs tétje!
steelwolf
Azzal, hogy a meccs tet nelkuli, nem valik kamuva egy rekord. Azzal viszont, hogy a haverod fogja es egy meterre toled a foldre veti magat ahelyett, hogy el vagy kidobja a labdat, csak azert, hogy meglegyen a rekordod... Na az szamomra kamu.
Stez
Szerintem is össze vissza fetrengett Mayfield 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Nem vagyok nagy fanja, de nagyon drukkolok Wattnak, hogy megdontse Strahan kamuval megszerzett sackrekordjat. Hajra!
Stez
Majd ráfogják h ez is kamu! Mert az utolsó 2 meccsnek nincs tétje!
steelwolf
A 16 meccs helyett 15-n játszott Watt, így még azzal sem lehetne vádolni, hogy 1-el több meccse volt. Abban is volt olyan sztem 2 amikor nem játszotta végig, sőt 1-2 játék után már vissza sem ment.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813

iktriad
megkonnyeztem
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok nagy fanja, de nagyon drukkolok Wattnak, hogy megdontse Strahan kamuval megszerzett sackrekordjat. Hajra!
Stez
Majd ráfogják h ez is kamu! Mert az utolsó 2 meccsnek nincs tétje!
steelwolf
Azzal, hogy a meccs tet nelkuli, nem valik kamuva egy rekord. Azzal viszont, hogy a haverod fogja es egy meterre toled a foldre veti magat ahelyett, hogy el vagy kidobja a labdat, csak azert, hogy meglegyen a rekordod... Na az szamomra kamu.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem vagyok nagy fanja, de nagyon drukkolok Wattnak, hogy megdontse Strahan kamuval megszerzett sackrekordjat. Hajra!
Stez
Majd ráfogják h ez is kamu! Mert az utolsó 2 meccsnek nincs tétje!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok nagy fanja, de nagyon drukkolok Wattnak, hogy megdontse Strahan kamuval megszerzett sackrekordjat. Hajra!