Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Harris egy fos
sutianap
😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minden jót Ben hú de drukkoltam, hogy másodèveskènt meglegyen neki anno a SB győzelem 😊 Ti meg találjátok meg a mèltó utódját 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Nics Bush & Sóbert: Chubb 58yard... Tuszka nagyon hasznos rotációs játékos. Whiterspoont jó lenne megtartani. Nálam Heyward az MVP (Steelers). Watt meg tudjukmi.
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Jjja meg egy: a 29.sz futoteljesitmenyeddel bucira szetfutsz egy ligaatlag futasvedelmet (16.), az meg egy 'lekapomahajam' tetel. Good job!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
James Hudson III OT vs. TJ Watt Edge: 1,2.3,... Kivulrol megint korbeszaladt, a csudaba is, megyek felsegitem az iranyitom. A csavonak az este kiserteni fog de sokaig. TJ Watt merhetetlen (egy E.T.), a Browns erthetetlen (agyonvereted az 1.sz.iranyitod), Mayfield holnap az orvosi konzultacios team elott: "hmmmm, kedves kollegak, hol is kezdjuk?"

Amikor egy meltatlan edzoi dontes talalkozik egy melto teljesitmennyel mit lehet meg mondani? Leginkabb csak gratulalni erdemes a rekordkozeli teljesitmenyhez, mert az elobbi tobb szot nem erdemel.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
TJ Watt minden pénzt megér.
Falat Harris elé a QB másodlagos.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Harris megdöntötte Harris rekordját.
polamalu
Sponsored by Jägermeister. 😊 😊 😊

iktriad
Ez kemény a 188yardból 181kontakt után. Mi lenne egy jobb fal mögött.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harris megdöntötte Harris rekordját.
polamalu
Sponsored by Jägermeister. 😊 😊 😊
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Harris megdöntötte Harris rekordját.
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Koszonjuk Big Ben. Koszonjuk a gyuruket. Koszonjuk, hogy evekig nem azzal kellett szenvednunk, hogy 1/1 esek legyunk a drafton. Koszonjuk hogy stabilitast hoztal nekunk. Es koszonjuk hogy igy csodalhattuk a kegyetlen vedelmunk mellett egy feltoro tamado csapatreszt. Ami vegul a vedelem fole nott. De onnan mar csak lefele lehetett (killer bees).

Vegre lathattuk az emberi mivoltjat bennek. Es hogy mit jelent neki ez az egesz. Es talan azt is, hogy mennyire fogja ezt hianyolni. Nem lehet egyszeru mindezt feladni.

Es emlekezzunk a legjobb Benre. Aki 18 evig vitte/vezette a csapatot. Koszonjuk.
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Szép munka volt. Méltó befejezés Big Ben karrierjének. Remélem még marad vasárnapra a lendületből. Már csak egy sack kell Watt-tól a rekordhoz.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ha ennyi pénzt kidobnék, akkor már tuti Polamaluval üzentetnék valamit:
 www.cameo.com/troy43
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.cameo.com/ab81?qid=1641250223

97 ezer forintért megüzentessem vele, hogy igazából magyar?
tenorx
én csípnám


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
 www.cameo.com/ab81?qid=1641250223

97 ezer forintért megüzentessem vele, hogy igazából magyar?
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
AB84 azért üzent egyet Big Bennek:

Klaci79
A francokat, ez cameo. Hallod is a végén. Ez az, amikor felbérelsz hírességeket hogy üzenjenek valakinek.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
AB84 azért üzent egyet Big Bennek:
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Remélem nem vagyok egyedül a véleményemmel abban a tekintetben, hogy mérhetetlenül csalódott leszek, ha a következő szezonban a mostani irányítók közül egy darab is a csapatban lesz. Hozhatunk tőlem szabad ügynököt is, de az igazi az lenne, ha a helyünkön találnánk valakit a drafton. Nem ördögtől való az sem ha valakibe beleszeretünk, akkor akár Bush mintára pár helyet felmozogni. Annak semmi értelmét nem látom, hogy nekivágjunk a teljesen fogalmatlan rudival a szezonnak.
pfefe8
Annyi lyuk van a csapatban, hogy én inkább lefelé szeretnék mozogni, és második körben foldozgatni.
Ott még bőven van több átlag feletti kezdő játékos, amire nagy szükségünk lenne.
tenorx
Ez is egya megoldás ,de akkor kell egy szabadügynök irányító a piacról. Én például látok fantáziát a Ravens csereirányítójában Huntley-ban. Gondolom nem a világ pénzébe kerülne és bekötött szemekkel és összekötözött lábakkal is többet ér mint Rudi és a többi irányítónk együtt.
pfefe8
Szerintem felesleges jövőre megfizetni valakit, ezer sebből vérzünk. Kell vmi flyer hátha bejön, de közben meg a falakat meg a csapatot erősíteni.
Aztán jövőre QBt húzni.
tenorx
Vannak csapatok, akik évtizedes távlatban nem tudnak fr QB-t szerezni, korai pickekkel, tradekkel, sehogy... ha van olyan, aki elérhető és egyértelműen fr QB, azt meg kell szerezni azonnal. Minden más poszt nagyságrenddel könnyebben pótolható, bármikor.

Nincs olyan korai draftcetli, ami garantálná hogy jó lesz a QB, elég ha megnézzük a legutóbbi "korszakos" QB classt, de végtelen hosszan lehetne sorolni azokat az irányítókat, akiket top5-ben húztak, aztán nem lett belőlük semmi, vagy max backup. (amúgy baromira kiváncsi lennék, hogy a mi tavalyi boardunkon hogy voltak sorolva a QB-k, gyanítom nem olyan sorrendben, ahogy most a valóságban teljesítenek...) Szóval afelől is vannak kétségeim, hogy pont a mi stábunk lesz az, aki kiszúrja a prospectek közül a gyémántot.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Remélem nem vagyok egyedül a véleményemmel abban a tekintetben, hogy mérhetetlenül csalódott leszek, ha a következő szezonban a mostani irányítók közül egy darab is a csapatban lesz. Hozhatunk tőlem szabad ügynököt is, de az igazi az lenne, ha a helyünkön találnánk valakit a drafton. Nem ördögtől való az sem ha valakibe beleszeretünk, akkor akár Bush mintára pár helyet felmozogni. Annak semmi értelmét nem látom, hogy nekivágjunk a teljesen fogalmatlan rudival a szezonnak.
pfefe8
Annyi lyuk van a csapatban, hogy én inkább lefelé szeretnék mozogni, és második körben foldozgatni.
Ott még bőven van több átlag feletti kezdő játékos, amire nagy szükségünk lenne.
tenorx
Ez is egya megoldás ,de akkor kell egy szabadügynök irányító a piacról. Én például látok fantáziát a Ravens csereirányítójában Huntley-ban. Gondolom nem a világ pénzébe kerülne és bekötött szemekkel és összekötözött lábakkal is többet ér mint Rudi és a többi irányítónk együtt.
pfefe8
Többször olvastam itt az oldalon, de felejtsétek már el a srácot!!! Korlátozott szabadugynok és nyilván marad a Ravens berkeiben. Hülyék lennének elengedni. Még Rogers-re is nagyobb az esély. Az legalább nem nulla!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Remélem nem vagyok egyedül a véleményemmel abban a tekintetben, hogy mérhetetlenül csalódott leszek, ha a következő szezonban a mostani irányítók közül egy darab is a csapatban lesz. Hozhatunk tőlem szabad ügynököt is, de az igazi az lenne, ha a helyünkön találnánk valakit a drafton. Nem ördögtől való az sem ha valakibe beleszeretünk, akkor akár Bush mintára pár helyet felmozogni. Annak semmi értelmét nem látom, hogy nekivágjunk a teljesen fogalmatlan rudival a szezonnak.
pfefe8
Annyi lyuk van a csapatban, hogy én inkább lefelé szeretnék mozogni, és második körben foldozgatni.
Ott még bőven van több átlag feletti kezdő játékos, amire nagy szükségünk lenne.
tenorx
Ez is egya megoldás ,de akkor kell egy szabadügynök irányító a piacról. Én például látok fantáziát a Ravens csereirányítójában Huntley-ban. Gondolom nem a világ pénzébe kerülne és bekötött szemekkel és összekötözött lábakkal is többet ér mint Rudi és a többi irányítónk együtt.
pfefe8
Szerintem felesleges jövőre megfizetni valakit, ezer sebből vérzünk. Kell vmi flyer hátha bejön, de közben meg a falakat meg a csapatot erősíteni.
Aztán jövőre QBt húzni.
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Én már attól is boldog lennék ha az utolsó két meccset megúsznánk ~400 engedett futott yard alatt. 😊
Így is bottom 5-ben vagyunk engedett yardokban,yard/carryben meg utolsók...

több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Remélem nem vagyok egyedül a véleményemmel abban a tekintetben, hogy mérhetetlenül csalódott leszek, ha a következő szezonban a mostani irányítók közül egy darab is a csapatban lesz. Hozhatunk tőlem szabad ügynököt is, de az igazi az lenne, ha a helyünkön találnánk valakit a drafton. Nem ördögtől való az sem ha valakibe beleszeretünk, akkor akár Bush mintára pár helyet felmozogni. Annak semmi értelmét nem látom, hogy nekivágjunk a teljesen fogalmatlan rudival a szezonnak.
pfefe8
Annyi lyuk van a csapatban, hogy én inkább lefelé szeretnék mozogni, és második körben foldozgatni.
Ott még bőven van több átlag feletti kezdő játékos, amire nagy szükségünk lenne.
tenorx
Ez is egya megoldás ,de akkor kell egy szabadügynök irányító a piacról. Én például látok fantáziát a Ravens csereirányítójában Huntley-ban. Gondolom nem a világ pénzébe kerülne és bekötött szemekkel és összekötözött lábakkal is többet ér mint Rudi és a többi irányítónk együtt.

Steelers fan
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Remélem nem vagyok egyedül a véleményemmel abban a tekintetben, hogy mérhetetlenül csalódott leszek, ha a következő szezonban a mostani irányítók közül egy darab is a csapatban lesz. Hozhatunk tőlem szabad ügynököt is, de az igazi az lenne, ha a helyünkön találnánk valakit a drafton. Nem ördögtől való az sem ha valakibe beleszeretünk, akkor akár Bush mintára pár helyet felmozogni. Annak semmi értelmét nem látom, hogy nekivágjunk a teljesen fogalmatlan rudival a szezonnak.
pfefe8
Annyi lyuk van a csapatban, hogy én inkább lefelé szeretnék mozogni, és második körben foldozgatni.
Ott még bőven van több átlag feletti kezdő játékos, amire nagy szükségünk lenne.