Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
Sőt mindenben, ami egy csapattal történik a pályán és azon kívül is. Nem csak az ellenfélre, de saját (játékos-edző) hibáidra és azok következményeire is reagálni kell, ha nyerni akarsz. Pl. LB-WR1 coverage. Mi 9-szer követtük el és ez csak a sikeres passzok száma, nem a rossz felállások száma. Rivers,Lynn: They stick to what they do, they don't change. So we moved Allen around a bit. Tartalmi idézet. Ennyi volt a zseniális adjustment LAC részről.

Egyébként mi is ezt játszuk AB-vel 😊 Csak mi nem kapjuk tálcán 9x.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
A Brown fixációról: azt ugye láttátok, hogy idén a felé menő labdákból 11 TD és 10 INT lett?

Én már nem írok semmit, kezd elmenni az egésztől a kedvem. Szerintem Soldinak is betett, hogyha van érdemi (esetleg kritikai) véleményed, akkor ki vagy innen átkozva...

Nem hiszem továbbra sem, hogy ebben a formában BB-vel bármeddig eljutunk. Hiába van nagyon erős támadósorod, ha a QB brainfart-jai lenullázzák a meccseidet (morálisan, stratégiailag, fizikailag).

413 yardot átlagolunk meccsenként (liga 4. legjobb), 802 scr plays (holtversenyben liga 4. legjobb), 45 TD (liga 4.), 3rd down pct 45% (holtversenyes 6.), RZ pct 77.7% (ligaelső - tavaly 53% volt, vagyis 25%-ot javultunk!!!), de a TO marginunk meg -8 (liga 7. legrosszabb), 90 penalty-nk van (liga 3. legrosszabb), Ben pedig 4 RZ INT-et dobott (ligalegszarabb) + 6 fumble tőle és 4 fumble Connertől.

Szerintem nem az OC hibája, hogy nem tudjuk befejezni.
Fast Willie
Nem valami eget rengető:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vziogpnyp9d0xtpiuqhr
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


85-os 4th quarter rating, 65%-os második félidei passzpontosság, margin a 7 ponton belüli meccseken (15 TD-10 INT + 3 fumble, 14 sack)
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
A Brown fixációról: azt ugye láttátok, hogy idén a felé menő labdákból 11 TD és 10 INT lett?

Én már nem írok semmit, kezd elmenni az egésztől a kedvem. Szerintem Soldinak is betett, hogyha van érdemi (esetleg kritikai) véleményed, akkor ki vagy innen átkozva...

Nem hiszem továbbra sem, hogy ebben a formában BB-vel bármeddig eljutunk. Hiába van nagyon erős támadósorod, ha a QB brainfart-jai lenullázzák a meccseidet (morálisan, stratégiailag, fizikailag).

413 yardot átlagolunk meccsenként (liga 4. legjobb), 802 scr plays (holtversenyben liga 4. legjobb), 45 TD (liga 4.), 3rd down pct 45% (holtversenyes 6.), RZ pct 77.7% (ligaelső - tavaly 53% volt, vagyis 25%-ot javultunk!!!), de a TO marginunk meg -8 (liga 7. legrosszabb), 90 penalty-nk van (liga 3. legrosszabb), Ben pedig 4 RZ INT-et dobott (ligalegszarabb) + 6 fumble tőle és 4 fumble Connertől.

Szerintem nem az OC hibája, hogy nem tudjuk befejezni.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Basszus, közben Green kiesett a cicáktól, sajnálom, jobbulást neki. Kiváló játékos.
polamalu
Ott már szinte épkézláb ember nincs. Szemétség, de nem bánnám ha Burfict valami apróság miatt nem játszana ellenünk. A szezont már elengedték, de ellenünk még lehet hogy tolnak egy SB-t
bcsarli
Burfict összeszedett egy agyrázkódást a 7végén szal benne van h nem játszik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Én már megszoktam, hogy ufó vagyok a Földön, szóval most sem értek egyet a többséggel...

Szerintem az utolsó két meccsen nem voltak nagyobb gondok. A Denver ellen már átbeszéltük, hogy mennyi peches dolognak kellett történnie, hogy ott zakó legyen. A Chargers ellen pedig úgy kaptunk 33 pontot, hogy 14 pont bírói hiba volt, 7 pedig egy burleszkbe illő jelenetsor után jött össze. Ez két peches meccs volt, sem több, sem kevesebb.

Én elégedett vagyok a védelemmel, mert még tovább keményedett. Elégedett vagyok a támadósorral, mert elfogadtam, hogy BB nem mai gyerek és emiatt hullámzó a teljesítménye. Nézzétek meg Peyton Manning utolsó szezonját, olyan is lehetne. Nézzétek meg Eli Manning tavalyi és idei szezonját, olyan is lehetne. Persze BB lehetne olyan is, mint Rivers, de sose volt olyan.

Még mindig a kezükben a sorsunk, mert ha bejutunk, akkor ez a csapat a meglévő hibákkal együtt is képes négy meccset nyerni a rájátszásban.. Amúgy is úgy számoltunk, hogy a két kötelezőt (Raiders, Bengals) hozni kell és egyet a három nehezebb (Chargers, Patriots, Saints) meccsből. Vasárnap annyi történt, hogy vagy a mumust kell megverni vagy a liga legjobb csapatát. Hát akkor hajrá!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Még mielőtt Ben egy önző fasznak lenne beállítva, aki hallgatja az interjúit az azért tudja, hogy ez nagyon nincs így. Ha hibázik, azt simán elviszi maga, szó nincs itt arról, hogy csakis más lenne a hibás. Azt viszont elmondja, ha más is balfasz, de azt gondolom, hogy egy egészséges öltözőben egy veteránnak így is kell tennie.

Egyébként azt sem gondolom, hogy Ben ne lenne képes csapatot az SB-be vezetni. Idén nagyon sokat hibázik, ez kétségtelen, de az utolsó negyedekben életveszélyes még mindig és az éles meccseken a money time fog számítani csakis igazán.

Washington pedig azért nem játszik, mert nem jó, mert nem él a lehetőségekkel, gyengén futja a routokat és amikor ott az eséy elszalasztja. Ez van, ez az NFL, itt, ha fent vagy akkor bizonyítanod kell. Ha nem teszed, senkinek nem tehetsz szemrehenyást. Aki ezt a nyomást nem bírja, az kiesik. Adeniyit aktiváltuk, fent volt, hozott egy holding callt, jövő héten többet lesz fent. Ha tovább alkot, beépül a rotációba, ha nem, akkor nem és lehet(ne) sorolni.
Klemó
Emlékeztek az évtized elején volt itt egy Sweed nevű WR. Ahogy mi hívtuk, a svéd 😊
Gyors volt mint Martavis, de rengeteg TD ott maradt a kezében, illetve nem maradt ott, mert elejtette. Lett volna benne potenciál szerintem, de így 1-2 év után elengedtük. Nem élt a lehetőséggel. Utána szerintem nem is kapott sehol lehetőséget, de majd utánanézek.
bcsarli
Jaja,.a.Libás Svéd.
Kedveltem, de.volt az a bizonyos 50 yardos elejtett TD-je,.onnan se.neki nem volt.önbizalma, se Tomlinék nem láttak benne fantáziát.
kishaszi
Csórikám, mindenki erre emlékszik, ha a nevét hallja. Egyébként Washington drop-jánál nekem is ez a kép ugrott be. Pedig kb. 2 play-el később egy Miller YAC-nél akkora hit-et (H2H) osztott ki, amire most kifizetné az egész profi keresetét. Akkor imádtuk.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Még mielőtt Ben egy önző fasznak lenne beállítva, aki hallgatja az interjúit az azért tudja, hogy ez nagyon nincs így. Ha hibázik, azt simán elviszi maga, szó nincs itt arról, hogy csakis más lenne a hibás. Azt viszont elmondja, ha más is balfasz, de azt gondolom, hogy egy egészséges öltözőben egy veteránnak így is kell tennie.

Egyébként azt sem gondolom, hogy Ben ne lenne képes csapatot az SB-be vezetni. Idén nagyon sokat hibázik, ez kétségtelen, de az utolsó negyedekben életveszélyes még mindig és az éles meccseken a money time fog számítani csakis igazán.

Washington pedig azért nem játszik, mert nem jó, mert nem él a lehetőségekkel, gyengén futja a routokat és amikor ott az eséy elszalasztja. Ez van, ez az NFL, itt, ha fent vagy akkor bizonyítanod kell. Ha nem teszed, senkinek nem tehetsz szemrehenyást. Aki ezt a nyomást nem bírja, az kiesik. Adeniyit aktiváltuk, fent volt, hozott egy holding callt, jövő héten többet lesz fent. Ha tovább alkot, beépül a rotációba, ha nem, akkor nem és lehet(ne) sorolni.
Klemó
Emlékeztek az évtized elején volt itt egy Sweed nevű WR. Ahogy mi hívtuk, a svéd 😊
Gyors volt mint Martavis, de rengeteg TD ott maradt a kezében, illetve nem maradt ott, mert elejtette. Lett volna benne potenciál szerintem, de így 1-2 év után elengedtük. Nem élt a lehetőséggel. Utána szerintem nem is kapott sehol lehetőséget, de majd utánanézek.
bcsarli
Jaja,.a.Libás Svéd.
Kedveltem, de.volt az a bizonyos 50 yardos elejtett TD-je,.onnan se.neki nem volt.önbizalma, se Tomlinék nem láttak benne fantáziát.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Basszus, közben Green kiesett a cicáktól, sajnálom, jobbulást neki. Kiváló játékos.
polamalu
Ott már szinte épkézláb ember nincs. Szemétség, de nem bánnám ha Burfict valami apróság miatt nem játszana ellenünk. A szezont már elengedték, de ellenünk még lehet hogy tolnak egy SB-t

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Még mielőtt Ben egy önző fasznak lenne beállítva, aki hallgatja az interjúit az azért tudja, hogy ez nagyon nincs így. Ha hibázik, azt simán elviszi maga, szó nincs itt arról, hogy csakis más lenne a hibás. Azt viszont elmondja, ha más is balfasz, de azt gondolom, hogy egy egészséges öltözőben egy veteránnak így is kell tennie.

Egyébként azt sem gondolom, hogy Ben ne lenne képes csapatot az SB-be vezetni. Idén nagyon sokat hibázik, ez kétségtelen, de az utolsó negyedekben életveszélyes még mindig és az éles meccseken a money time fog számítani csakis igazán.

Washington pedig azért nem játszik, mert nem jó, mert nem él a lehetőségekkel, gyengén futja a routokat és amikor ott az eséy elszalasztja. Ez van, ez az NFL, itt, ha fent vagy akkor bizonyítanod kell. Ha nem teszed, senkinek nem tehetsz szemrehenyást. Aki ezt a nyomást nem bírja, az kiesik. Adeniyit aktiváltuk, fent volt, hozott egy holding callt, jövő héten többet lesz fent. Ha tovább alkot, beépül a rotációba, ha nem, akkor nem és lehet(ne) sorolni.
Klemó
Emlékeztek az évtized elején volt itt egy Sweed nevű WR. Ahigy mi hívtuk a svéd 😊
Gyors volt mint Martavis, de rengeteg TD ott maradt a kezében, illetve nem maradt ott, mert elejtette. Lett volna benne potenciál szerintem, de így 1-2 év után elengedtük. Nem élt a lehetőséggel. Utána szerintem nem is kaott sehol lehetőséget, de majd utánanézek.
bcsarli
Limas Sweed
Position: Wide receiver
Personal information
Born: December 25, 1984 (age 33)
Brenham, Texas
Height: 6 ft 4 in (1.93 m)
Weight: 220 lb (100 kg)
Career information
High school: Brenham (Brenham, Texas)
College: Texas
NFL Draft: 2008 / Round: 2 / Pick: 53
Career history
Pittsburgh Steelers (2008–2010)
Saskatchewan Roughriders (2012–2013)*
Ottawa Redblacks (2014)*
* Offseason and/or practice squad member only
Career highlights and awards
2× Rose Bowl champion (2004, 2005)
2005 BCS national champion
Super Bowl champion (XLIII)
Career NFL statistics
Receptions: 7
Receiving yards: 69
Receiving touchdowns: 0
polamalu
Akkor jól sejtettem, innen az NB3-ba ment. Nem nagy karrier egy 2. köröstől.
Én mondjuk csíptem, meg sajnáltam is egy kicsit.

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Basszus, közben Green kiesett a cicáktól, sajnálom, jobbulást neki. Kiváló játékos.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Még mielőtt Ben egy önző fasznak lenne beállítva, aki hallgatja az interjúit az azért tudja, hogy ez nagyon nincs így. Ha hibázik, azt simán elviszi maga, szó nincs itt arról, hogy csakis más lenne a hibás. Azt viszont elmondja, ha más is balfasz, de azt gondolom, hogy egy egészséges öltözőben egy veteránnak így is kell tennie.

Egyébként azt sem gondolom, hogy Ben ne lenne képes csapatot az SB-be vezetni. Idén nagyon sokat hibázik, ez kétségtelen, de az utolsó negyedekben életveszélyes még mindig és az éles meccseken a money time fog számítani csakis igazán.

Washington pedig azért nem játszik, mert nem jó, mert nem él a lehetőségekkel, gyengén futja a routokat és amikor ott az eséy elszalasztja. Ez van, ez az NFL, itt, ha fent vagy akkor bizonyítanod kell. Ha nem teszed, senkinek nem tehetsz szemrehenyást. Aki ezt a nyomást nem bírja, az kiesik. Adeniyit aktiváltuk, fent volt, hozott egy holding callt, jövő héten többet lesz fent. Ha tovább alkot, beépül a rotációba, ha nem, akkor nem és lehet(ne) sorolni.
Klemó
Emlékeztek az évtized elején volt itt egy Sweed nevű WR. Ahigy mi hívtuk a svéd 😊
Gyors volt mint Martavis, de rengeteg TD ott maradt a kezében, illetve nem maradt ott, mert elejtette. Lett volna benne potenciál szerintem, de így 1-2 év után elengedtük. Nem élt a lehetőséggel. Utána szerintem nem is kaott sehol lehetőséget, de majd utánanézek.
bcsarli
Limas Sweed
Position: Wide receiver
Personal information
Born: December 25, 1984 (age 33)
Brenham, Texas
Height: 6 ft 4 in (1.93 m)
Weight: 220 lb (100 kg)
Career information
High school: Brenham (Brenham, Texas)
College: Texas
NFL Draft: 2008 / Round: 2 / Pick: 53
Career history
Pittsburgh Steelers (2008–2010)
Saskatchewan Roughriders (2012–2013)*
Ottawa Redblacks (2014)*
* Offseason and/or practice squad member only
Career highlights and awards
2× Rose Bowl champion (2004, 2005)
2005 BCS national champion
Super Bowl champion (XLIII)
Career NFL statistics
Receptions: 7
Receiving yards: 69
Receiving touchdowns: 0
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Még mielőtt Ben egy önző fasznak lenne beállítva, aki hallgatja az interjúit az azért tudja, hogy ez nagyon nincs így. Ha hibázik, azt simán elviszi maga, szó nincs itt arról, hogy csakis más lenne a hibás. Azt viszont elmondja, ha más is balfasz, de azt gondolom, hogy egy egészséges öltözőben egy veteránnak így is kell tennie.

Egyébként azt sem gondolom, hogy Ben ne lenne képes csapatot az SB-be vezetni. Idén nagyon sokat hibázik, ez kétségtelen, de az utolsó negyedekben életveszélyes még mindig és az éles meccseken a money time fog számítani csakis igazán.

Washington pedig azért nem játszik, mert nem jó, mert nem él a lehetőségekkel, gyengén futja a routokat és amikor ott az eséy elszalasztja. Ez van, ez az NFL, itt, ha fent vagy akkor bizonyítanod kell. Ha nem teszed, senkinek nem tehetsz szemrehenyást. Aki ezt a nyomást nem bírja, az kiesik. Adeniyit aktiváltuk, fent volt, hozott egy holding callt, jövő héten többet lesz fent. Ha tovább alkot, beépül a rotációba, ha nem, akkor nem és lehet(ne) sorolni.
Klemó
Emlékeztek az évtized elején volt itt egy Sweed nevű WR. Ahogy mi hívtuk, a svéd 😊
Gyors volt mint Martavis, de rengeteg TD ott maradt a kezében, illetve nem maradt ott, mert elejtette. Lett volna benne potenciál szerintem, de így 1-2 év után elengedtük. Nem élt a lehetőséggel. Utána szerintem nem is kapott sehol lehetőséget, de majd utánanézek.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Raiders és a Bengals ellen kötelező nyerni. Minimum 9-6-1 -es mérleggel szerintem megvan a PO 4. kiemeltként, mert a Ravens remélhetőleg szívni fog idegenben a Chiefs és a Chargers ellen. Így - ha minden jól megy - következhet a visszavágó Riversék ellen, remélhetőleg már korrekt körülmények között. Objektív viszonyok mellett kb 15 pont van a javunkra, jó lenne látni is, hogy ez tényleg így van.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
pluszban playmaker WR2 ( aki jobb mint a legjobb Bolts WR)
new orl
lol
empty taxi
AB kinel nem jobb a Boltsban? 😊
new orl
Juju nem jobb Keenan Allennél😋

Mondjuk nagyvonalúan kihagytad Mike Williamst, meg sec oldalon Casey Heywardot meg Desmond Kinget, de mindegy.
Fast Willie
AB jobb Allen-nel es JuJu-nak kinel is kellene jobbnak lennie?
Nem kihagytam egyet ertettem 😊 Jobb nekik
new orl
Brown, Juju, Wash, Switz, McDonald/James, Conner/Samuels vs Allen, Ty Williams, Mike Will, Travis Benjamin, Virgil Green/Gates, Gordon/Ekeler/Jackson, hát nálam utóbbi erősebb picit.

Saját szemszög (egyszerűsített grade)
Brown 100 vs Allen 95
Juju 85-Wash 30 vs Ty Will/Mike Will 80-70
Switz 50 vs Benji 60
McDonald 55-James35 vs Green 45- Gates 65
Conner 70 vs Gordon 75+
Samu 25 vs Ekeler 30
Fast Willie
A Saints-et, KC-t, NE-t leosztalyoznad meg csak hogy erthetobb legyen a pontszamok kiosztasa, es akkor mar a QB-kat es a jatekhivokat is, meg a falakat? Mindjart lesz egy kepunk mindenrol es utana megbeszeljuk
new orl
Nincs kedvem hozzá, bocs. Gondolom érthető, h nálunk két célpont és a futó tehetsége extra, a többi ember átlagos, náluk meg több hasonlóan jó célpont van két elit tehetséggel, így az össztehetségszint magasabb blablabla. Ettől még jobbak lennénk, ha Ben überelné Riverst, ami nem lehetetlen kategória. A defjük meg min két nagyságrenddel előttünk van emberanyagban
Fast Willie
Akkor csak annyit hogy ezek a netto tudasuk vagy mar a csapat altal generalt szamok?

(CR a Real Madridban 100, akkor a Juventusban 100 vagy 95? Conner emogott a fal mogott 70, de egy rossz fal mogott mennyi? AB csak 5 ponttal jobb, ugy hogy 2x annyi ideje van szeparalodni es BB-nek odadobni? )

Remelem egy kerdesre lesz kedved 😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
nevetséges ahogy megy BB szapulása ebben a topicban, remélem jönnek majd a "bocsánatkérések" amikor újra klasszis szintet hoz, btw tegnap se rajta múlt elsősorban
chvs
Nem őt szapulom, az ego-ját. Nem egy meccs alatt alakult ki ez a véleményem, és nem is egy meccs alatt fog változni. Ha nyerünk, akkor sem.Tudjuk, hogy fel tudja szívni magát, ezt szeretjük is benne. De drama queen és egomán is tud lenni, én ezt nem szeretem benne. Ha egész PO-n végigmegy hátán a csapattal és SB-ban is miatta nyerünk, ledolgozna valamit, de a véleményem, mint ember/csapattárs nem fog változni róla. Ahogy Tomlinról sem. -hogy elkerüljük az újabb hitvitákat hozzáteszem- érdemeik elismerése mellett.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Mi itt a Steelers topicban próbálunk jól jinx-ni, namármost ezt Pittsburghben sokkal jobban csinálja a Steelers, nyugi, altatás, elbízzák magukat a többiek és akkor aztán odacsapunk, vagy nem 😀
több mint 5 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Rengeteg pechünk volt, voltak rossz bírói döntések, de ez totál mindegy volt. Ennek ellenére simázhattuk volna a Chargers-t.

Aki sok Steelers meccset látott már az tudhatta, hogy ez lesz a vége. Az elején jók vagyunk, akkor a második félidőbe totál nulla. Ha az ellenfélnél van a momentum, akkor az offense önerőből soha nem tudja visszaszerezni. Ha a defense/spec team nem dobbant valami nagyot, akkor végig puntoljuk a meccs hátralevő részét.

Az a gond, hogy Ben akkora kreténségeket csinál 65 éves kora ellenére, mintha egy full rookie lenne. Ennyi év után sem tudja levetkőzni azt, hogyha csokis a bugyi akkor vakon AB felé dob.
AB nem egy 2 méteres Calvin Johnson akinek feldobhatod akármi van. Hozzáteszem ha az lenne sem lenne túl okos ötlet vakon dobálni rá pánik helyzetben az interception-ket.

Ami leginkább elszomorít az egészben, hogy 1-2 marha pozitív meccset letud hozni a csapat, de utána mindig kiábrándító amit látunk. Egy playoff menetelésben csak kemény tökű csapatokkal fogunk találkozni, és 3-4 meccsen kéne hozni jó formát a labda mindkét oldalán. Erre látok igazán kevés esélyt akármi is történik a maradék fordulókban.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Conner pontos diagnózisa?
ThundersNFL
Zúzódást írtak
astroid
thx

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Conner pontos diagnózisa?
ThundersNFL
Zúzódást írtak
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Conner pontos diagnózisa?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
While running back James Conner (leg contusion) and outside linebacker Anthony Chickillo (ankle) were both injured during Sunday’s game, early signs point to both players being able to return to action in a week or two. If it’s only two weeks max for both, it’s doubtful that the Steelers will need to make a roster move at those two positions.
Vagyis a héten vagy max a jövő héten lesznek elérhetőek ezek a nagyszerű férfiak. Viszont a franchise long snapper szerencsére tudja majd vállalni a meccset 😀
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
 thumbs.gfycat.com/SpeedyUnsteadyAmericanratsnake-mobile.mp4
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ha nyerünk a csapat nyer, ha vesztünk a csapat veszít. Ez még mindig csapatsport. 😉 Az AFC-t a Steelers vezeti, nem Antonio Brown és nem Ben (jó Ő nem is vezetné) 😀
Egyébként, sztem hibázott már mindenki, van, hogy rossz napod van. Én is full ideg voltam, hogy felkeltem hajnalban ezért, de majd a szezon végén vonjunk mérleget, ne egy egy lépésről ítéljünk meg egy utat, hanem visszanézve, hogy milyen nehéz vagy könnyű volt és hogyan abszolváltuk. Én továbbra is bízom, mind Tomlinban, mind Benben. és Fitch mágusban is. Aztán "Fussatok bolondok" 😀
több mint 5 éve
chvs 86
nevetséges ahogy megy BB szapulása ebben a topicban, remélem jönnek majd a "bocsánatkérések" amikor újra klasszis szintet hoz, btw tegnap se rajta múlt elsősorban