Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
thr_buddha Pittsburgh Steelers 120
Tomlin sajtájájon most mondta hogy James kiesett erre a hétre biztosan. :/
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Trey Edmunds RB jött az 53-ba Hunter helyére, aki reserve/Injury listára került, de ami még fontosabb, hogy Matthew Thomas visszatért a PS-be, ahonnan Farrington Huguenin LB került ki.

" class="embed">
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
Sőt mindenben, ami egy csapattal történik a pályán és azon kívül is. Nem csak az ellenfélre, de saját (játékos-edző) hibáidra és azok következményeire is reagálni kell, ha nyerni akarsz. Pl. LB-WR1 coverage. Mi 9-szer követtük el és ez csak a sikeres passzok száma, nem a rossz felállások száma. Rivers,Lynn: They stick to what they do, they don't change. So we moved Allen around a bit. Tartalmi idézet. Ennyi volt a zseniális adjustment LAC részről.

Egyébként mi is ezt játszuk AB-vel 😊 Csak mi nem kapjuk tálcán 9x.
Spy
Szerintem meg a mai NFL-ben játékstratégiailag a labdavesztés a leggyilkosabb, nem a területszerzési képesség dönt.
Fast Willie
nyilván sokat nem segít a -8-as TO mutató 😊 DE amúgy játékelméleti kérdés a kiegyensúlyozott def amelyik 3&outokat szállít sorozatban, ill. 3pontokat enged és elveszi a nagy playeket vagy a Def ami nyeli a yárdokat néha nagy playeket is enged, cserébe opportunista és labdákat szerez, rövid pályákat ill. pontokat szállít. Nomeg szurkoló kérdése, ki melyiket szereti nézni? Így van félig tele a pohár, vagy félig üres.

A mellette álló offense-től is függ.
Ha az OFF úgy működne, ahogy a keret lehetővé teszi, akkor lehet engedni a területet cserébe sokat játszunk előnyből, vagy legalábbis nem hátrányból, lehet nyomni, hibára késztetni az ellent. A Front 7-ünk erre alkalmas lenne.

És igen, lehet igazad van, ha nem lenne a -8, akkor meglenne ez az offense-ünk, mert RZ -ban jók vagyunk és haladni is tudunk általában. Csakhát ilyen 3. negyedek ne lennének. Kicsit többet kellene futnunk, mert amikor leállunk a futással és BB passzol 400-at, akkor kikapunk jó eséllyel.
Spy
Erre reagálva:  www.teamrankings.com/nfl/stat/average-time-of-possession-net-of-ot

Ugyanannyit van nálunk (30 perc környéke) a labda, mint a NE, Rams esetén és többet, mint a KC offense-nél, mégsem érzem azt, hogy irányítjuk a meccseket. É s sajnos nem azért van ennyit, mert gyorsan végigvisszük pontokért, hanem mert sokszor és rossz helyen eladjuk (utolsó három meccsen visszaesett 28 percre a mutató).
Fast Willie
Igen, ez szép szám. Ez alapján valóban nem hinné el senki, hogy vesztes meccseinken második félidő közepére kicsináljuk a védelmünket.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
ennek a félidei elemzésnek nagyon érdekes a lélektana, sokan beleszaladnak ilyenkor a késbe.
ekkora vezetéssel úgy megy be mindenki, hogy faszák vagyunk, csináljuk tovább, amit eddig, plusz pörgessük az órát. ez persze lópikula, nem elemzés, az elemzés az ellen öltözőjében zajlik. ilyenkor kéne úgy kijönni a vezető csapatnak, hogy egy picit más próbál meg hívni, mint az első félidőben, variálni a játékot, az ellenfél fejével gondolkozni, hogy miben változtat. jó kis sakkjátszma ez és ebben tomlin tényleg nem olyan erős.
gedam
amúgy a 2. félidőt mi kezdtük és volt is egy egészen jónak induló drive...kb 5 percig vezettük a támadást és egy elég véleményes holding miatt ért véget...ha ott az nincs, akkor épp Conner futott egy szép FD-t...hogy mennyire kevésen múlt ez a mérkőzés, ott ha 30 yardról már csak FG-t rúgunk, egész másképp nézett volna ez ki 😕
több mint 5 éve
gedam 5 702
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
ennek a félidei elemzésnek nagyon érdekes a lélektana, sokan beleszaladnak ilyenkor a késbe.
ekkora vezetéssel úgy megy be mindenki, hogy faszák vagyunk, csináljuk tovább, amit eddig, plusz pörgessük az órát. ez persze lópikula, nem elemzés, az elemzés az ellen öltözőjében zajlik. ilyenkor kéne úgy kijönni a vezető csapatnak, hogy egy picit más próbál meg hívni, mint az első félidőben, variálni a játékot, az ellenfél fejével gondolkozni, hogy miben változtat. jó kis sakkjátszma ez és ebben tomlin tényleg nem olyan erős.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
Sőt mindenben, ami egy csapattal történik a pályán és azon kívül is. Nem csak az ellenfélre, de saját (játékos-edző) hibáidra és azok következményeire is reagálni kell, ha nyerni akarsz. Pl. LB-WR1 coverage. Mi 9-szer követtük el és ez csak a sikeres passzok száma, nem a rossz felállások száma. Rivers,Lynn: They stick to what they do, they don't change. So we moved Allen around a bit. Tartalmi idézet. Ennyi volt a zseniális adjustment LAC részről.

Egyébként mi is ezt játszuk AB-vel 😊 Csak mi nem kapjuk tálcán 9x.
Spy
Szerintem meg a mai NFL-ben játékstratégiailag a labdavesztés a leggyilkosabb, nem a területszerzési képesség dönt.
Fast Willie
nyilván sokat nem segít a -8-as TO mutató 😊 DE amúgy játékelméleti kérdés a kiegyensúlyozott def amelyik 3&outokat szállít sorozatban, ill. 3pontokat enged és elveszi a nagy playeket vagy a Def ami nyeli a yárdokat néha nagy playeket is enged, cserébe opportunista és labdákat szerez, rövid pályákat ill. pontokat szállít. Nomeg szurkoló kérdése, ki melyiket szereti nézni? Így van félig tele a pohár, vagy félig üres.

A mellette álló offense-től is függ.
Ha az OFF úgy működne, ahogy a keret lehetővé teszi, akkor lehet engedni a területet cserébe sokat játszunk előnyből, vagy legalábbis nem hátrányból, lehet nyomni, hibára késztetni az ellent. A Front 7-ünk erre alkalmas lenne.

És igen, lehet igazad van, ha nem lenne a -8, akkor meglenne ez az offense-ünk, mert RZ -ban jók vagyunk és haladni is tudunk általában. Csakhát ilyen 3. negyedek ne lennének. Kicsit többet kellene futnunk, mert amikor leállunk a futással és BB passzol 400-at, akkor kikapunk jó eséllyel.
Spy
Erre reagálva:  www.teamrankings.com/nfl/stat/average-time-of-possession-net-of-ot

Ugyanannyit van nálunk (30 perc környéke) a labda, mint a NE, Rams esetén és többet, mint a KC offense-nél, mégsem érzem azt, hogy irányítjuk a meccseket. É s sajnos nem azért van ennyit, mert gyorsan végigvisszük pontokért, hanem mert sokszor és rossz helyen eladjuk (utolsó három meccsen visszaesett 28 percre a mutató).
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 344 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
"Volt neki vmi nagyon komoly sérülése és azért lett lapát ha jól emlékszem."


Most hogy így mondod dereng valami, de nekem betegség rémlik. Ehh, rég volt.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 344 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Még mielőtt Ben egy önző fasznak lenne beállítva, aki hallgatja az interjúit az azért tudja, hogy ez nagyon nincs így. Ha hibázik, azt simán elviszi maga, szó nincs itt arról, hogy csakis más lenne a hibás. Azt viszont elmondja, ha más is balfasz, de azt gondolom, hogy egy egészséges öltözőben egy veteránnak így is kell tennie.

Egyébként azt sem gondolom, hogy Ben ne lenne képes csapatot az SB-be vezetni. Idén nagyon sokat hibázik, ez kétségtelen, de az utolsó negyedekben életveszélyes még mindig és az éles meccseken a money time fog számítani csakis igazán.

Washington pedig azért nem játszik, mert nem jó, mert nem él a lehetőségekkel, gyengén futja a routokat és amikor ott az eséy elszalasztja. Ez van, ez az NFL, itt, ha fent vagy akkor bizonyítanod kell. Ha nem teszed, senkinek nem tehetsz szemrehenyást. Aki ezt a nyomást nem bírja, az kiesik. Adeniyit aktiváltuk, fent volt, hozott egy holding callt, jövő héten többet lesz fent. Ha tovább alkot, beépül a rotációba, ha nem, akkor nem és lehet(ne) sorolni.
Klemó
Emlékeztek az évtized elején volt itt egy Sweed nevű WR. Ahogy mi hívtuk, a svéd 😊
Gyors volt mint Martavis, de rengeteg TD ott maradt a kezében, illetve nem maradt ott, mert elejtette. Lett volna benne potenciál szerintem, de így 1-2 év után elengedtük. Nem élt a lehetőséggel. Utána szerintem nem is kapott sehol lehetőséget, de majd utánanézek.
bcsarli
Jaja,.a.Libás Svéd.
Kedveltem, de.volt az a bizonyos 50 yardos elejtett TD-je,.onnan se.neki nem volt.önbizalma, se Tomlinék nem láttak benne fantáziát.
kishaszi
Csórikám, mindenki erre emlékszik, ha a nevét hallja. Egyébként Washington drop-jánál nekem is ez a kép ugrott be. Pedig kb. 2 play-el később egy Miller YAC-nél akkora hit-et (H2H) osztott ki, amire most kifizetné az egész profi keresetét. Akkor imádtuk.
Spy
Erre gondolsz?

több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Még mielőtt Ben egy önző fasznak lenne beállítva, aki hallgatja az interjúit az azért tudja, hogy ez nagyon nincs így. Ha hibázik, azt simán elviszi maga, szó nincs itt arról, hogy csakis más lenne a hibás. Azt viszont elmondja, ha más is balfasz, de azt gondolom, hogy egy egészséges öltözőben egy veteránnak így is kell tennie.

Egyébként azt sem gondolom, hogy Ben ne lenne képes csapatot az SB-be vezetni. Idén nagyon sokat hibázik, ez kétségtelen, de az utolsó negyedekben életveszélyes még mindig és az éles meccseken a money time fog számítani csakis igazán.

Washington pedig azért nem játszik, mert nem jó, mert nem él a lehetőségekkel, gyengén futja a routokat és amikor ott az eséy elszalasztja. Ez van, ez az NFL, itt, ha fent vagy akkor bizonyítanod kell. Ha nem teszed, senkinek nem tehetsz szemrehenyást. Aki ezt a nyomást nem bírja, az kiesik. Adeniyit aktiváltuk, fent volt, hozott egy holding callt, jövő héten többet lesz fent. Ha tovább alkot, beépül a rotációba, ha nem, akkor nem és lehet(ne) sorolni.
Klemó
Emlékeztek az évtized elején volt itt egy Sweed nevű WR. Ahigy mi hívtuk a svéd 😊
Gyors volt mint Martavis, de rengeteg TD ott maradt a kezében, illetve nem maradt ott, mert elejtette. Lett volna benne potenciál szerintem, de így 1-2 év után elengedtük. Nem élt a lehetőséggel. Utána szerintem nem is kaott sehol lehetőséget, de majd utánanézek.
bcsarli
Limas Sweed
Position: Wide receiver
Personal information
Born: December 25, 1984 (age 33)
Brenham, Texas
Height: 6 ft 4 in (1.93 m)
Weight: 220 lb (100 kg)
Career information
High school: Brenham (Brenham, Texas)
College: Texas
NFL Draft: 2008 / Round: 2 / Pick: 53
Career history
Pittsburgh Steelers (2008–2010)
Saskatchewan Roughriders (2012–2013)*
Ottawa Redblacks (2014)*
* Offseason and/or practice squad member only
Career highlights and awards
2× Rose Bowl champion (2004, 2005)
2005 BCS national champion
Super Bowl champion (XLIII)
Career NFL statistics
Receptions: 7
Receiving yards: 69
Receiving touchdowns: 0
polamalu
Akkor jól sejtettem, innen az NB3-ba ment. Nem nagy karrier egy 2. köröstől.
Én mondjuk csíptem, meg sajnáltam is egy kicsit.
bcsarli
Volt neki vmi nagyon komoly sérülése és azért lett lapát ha jól emlékszem.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mondjuk ha olvastátok az eddigi kommentjeimet, lejöhetett, hogy az optimista-realista táborhoz tartozom. De nem szeretem homokba dugni a fejemet, vagy menekülni a probléma-felvetés elől.

Most is úgy gondolom, hogy a csapatunk ereje megvan egy PO-ba jutáshoz, és egy PO-meneteléshez is, de vannak olyan negatív tendenciák, amik ezt gátolják.

Nálam ez csak részben edzői kérdés, mert a szezonban eddig látottak alapján Fichtner fejlődést hozott több dologban Haley-hez képest, pedig Bell már nincsen és Ben is rosszabb, mint tavaly volt. Def oldalon voltak biztató jelek a szezon közepe felé, de most erős visszaesésben van az az egységünk is. Pedig decemberre már felfelé ívelő pályán kellene lennünk, nem stagnálni vagy visszafejlődni.

Butlernek megint csavarni kell egyet a sémán, mert hiába vagyunk agresszívak passrushban, könnyen olvasható a nyomásirány. Kiszámíthatóvá váltunk, szerintem több press cover kellene és jöhetne egy több safety-s felállás is + Olaf-ot be kellene vetni. Ami jó hír, hogy mind personell-ben (2-5-4 vagy 3-3-5), mind emberanyagban van tartalék (Olaf, Burnett, Marcus Allen).

Offense oldalon tolni kell tovább a stratégiát, de ott Roethlisberger-t vissza kell hozni a földre, ami pedig Tomlin felelőssége lesz (+ levenni AB centrikusságot róla a nagyobb variálással). Ha ez az egy dolog sikertelen, akkor szerintem minden bukik. Másrészt futásban valami újat (több counter és lead block) kell használni, mert beszűkültünk (Conner ráadásul megint sérült; sajnos Kareem Hunt a filozófiánkba abszolút nem illik; Samuels pedig lassú a játékhoz, de részfeladatokra jó lehet). Mike McCarthy-t is írtam, hogy lehetne frissíteni az edzői stábunk elgondolásait.

Mike Tomlin megint egy szép feladat elé néz, visszafogni a franchise QB-t, aki már nem néz ki playmaker fr QB-nak a szezon ezen szakaszában. De - másképp használva - lehet vele nyerni, csak ahhoz ütősebb smashmouth kéne, amihez aztán végképp nincs védelmünk. Jan feszegette, hogy mennyivel puhábbak, mint pl. a Broncos, egyszerűen azért, mert a séma a gyorsaságra épít, nem a keménységre.

Szerintem Tomlinék fejében kicsit az RPO/option játékok limitálása forgott a szezon előtt és ahhoz kerestek fit embereket (Egyébként Bostic/Vinny és régebben Burnett is tudott büntetni, Davisben rookie-ként ezt kifejezetten szerettem és Artie sem ment anno a szomszédba egy jó ütésért, szóval nem volt alapból halott ötlet.)
Fast Willie
Így van, legyünk pozitívak, idén legalább keresni kell a jó matchup-okat ellenünk a WR-ek mozgatásával. Tavaly elég volt a CB-inkre hívni a futást, egyik sem tudott szerelni, az alley defender S-jeink meg elakadtak, vagy el sem indultak.
Sőt legnagyobb problémánk a missed tackle volt.

Idén szezon elején elég volt Burns-re dobni, de a szerelés jobban ment. Most ha nem fogy el a levegő, fogjuk a futást, főleg, ha a DL egészséges.

De még jöhet a Dollar 2-2-7, a Seminoles Package-et kilőttük Thomas elküldésével, de biztosan lesz még vmi finomság a végére. Csak jó lenne megtanulni reagálni/változtatni meccs közben.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
A Brown fixációról: azt ugye láttátok, hogy idén a felé menő labdákból 11 TD és 10 INT lett?

Én már nem írok semmit, kezd elmenni az egésztől a kedvem. Szerintem Soldinak is betett, hogyha van érdemi (esetleg kritikai) véleményed, akkor ki vagy innen átkozva...

Nem hiszem továbbra sem, hogy ebben a formában BB-vel bármeddig eljutunk. Hiába van nagyon erős támadósorod, ha a QB brainfart-jai lenullázzák a meccseidet (morálisan, stratégiailag, fizikailag).

413 yardot átlagolunk meccsenként (liga 4. legjobb), 802 scr plays (holtversenyben liga 4. legjobb), 45 TD (liga 4.), 3rd down pct 45% (holtversenyes 6.), RZ pct 77.7% (ligaelső - tavaly 53% volt, vagyis 25%-ot javultunk!!!), de a TO marginunk meg -8 (liga 7. legrosszabb), 90 penalty-nk van (liga 3. legrosszabb), Ben pedig 4 RZ INT-et dobott (ligalegszarabb) + 6 fumble tőle és 4 fumble Connertől.

Szerintem nem az OC hibája, hogy nem tudjuk befejezni.
Fast Willie
szerintem meg az ilyen hsz-ek miatt van elege sokaknak ebből a topicból, én régen emlékszem napi szinten feljöttem, tele volt értelmes hsz-el, mára maradt a fröcsögés. már kb 2éve max félévente megnézem mi folyik itt, mindig azt látom, hogy sírás rívás, qb szar , edző szar, eredménykövető dettó, el van temetve a csapat, dühítő, nektek New england szurkolónak kéne lennetek, ők mindig nyernek, sok kevésre ráadásul, még izgulni sem kell. És tényleg itt azért nme arról beszélünk, hogy finom kritikák, vagy meccsek utáni felfokozott állapotban tett kijelentések, hanem korszakos zseni qb van beállítva idiótának és küöldenétek el csak hogy a legmelegebbet említsem. a Jax meccs után is ami ment, nem kéne olyan embernek focit nézni aki azt a győzelmet nem tudja értékelni, és főleg nem ennek a csapatnak szurkolnia. tudnátok milyen kibaszott mákotok, van, hogy olyan nfl csapatnak szurkoltok ami ennyire eredményes, ennyire sokrétű és karakteres, azt meg fel kell fogni, hogy a steelers ki fog tudni kapni bárkitől, és meg is verhet bárkit, top formában lévő Riverséket is majdnem sikerült, el lett baszva tény, de POban majd nem nekik lesz mákjuk ennyi.
chvs
Halkan merem megkérdezni: Szerinted minden rendben van a csapattal? Véletlenek a vereségeink? Véletlen, hogy papíron gyengébb ellenfelektől kapunk ki vagy hogy vakok között félszemű csapatként vezetjük az AFC North-ot? Véletlen egybeesés, hogy Ben mindig kulcshelyzetben dönt rosszul és balszerencse, hogy nem találja el a hosszú célpontokat? Szerinted nem esett vissza a teljesítménye? Szerinted nem önjáró módban játszik sokszor? Szerinted AB erőltetése indokolt, mikor Juju pl. korszakos statokat rak le az asztalra és két meccsen alig veszi elő, hogy a havercsávó ne érezze második célpontnak magát? Szerinted ez nem egók küzdelme? Tomlin tudja ezt kezelni? A védelemben csak kézlegyintéssel elintézendő hiba, hogy nem tudunk ütközni? A sec-ben milyen váltásokat csinálunk már? Boswell mi a faszomat csinál szerinted, nem kellene neki egy vetélytárs?

A fentiektől függetlenül még így is nyerhetünk, behúzhatjuk a csoportot (én sohasem temettem a csapatot), PO-ba is juthatunk, ott nyerhetünk is meccseket, de négyet???

Ez a keret szerinted SuperBowl kontender? Van érdemi véleményed és érveid, vagy "nyavajogsz a navalygókon" "kiborulsz a fröcsögőkön" és ugyanúgy fenntartod a fórum általad kritizált - szerinted alacsony- színvonalát?

Bocsánat, hogy csak ilyen alacsony szinten tudok kommunikálni, a főnököm elküldött továbbképzésre, ha elvégeztem, majd emelem a saját színvonalam!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
A Brown fixációról: azt ugye láttátok, hogy idén a felé menő labdákból 11 TD és 10 INT lett?

Én már nem írok semmit, kezd elmenni az egésztől a kedvem. Szerintem Soldinak is betett, hogyha van érdemi (esetleg kritikai) véleményed, akkor ki vagy innen átkozva...

Nem hiszem továbbra sem, hogy ebben a formában BB-vel bármeddig eljutunk. Hiába van nagyon erős támadósorod, ha a QB brainfart-jai lenullázzák a meccseidet (morálisan, stratégiailag, fizikailag).

413 yardot átlagolunk meccsenként (liga 4. legjobb), 802 scr plays (holtversenyben liga 4. legjobb), 45 TD (liga 4.), 3rd down pct 45% (holtversenyes 6.), RZ pct 77.7% (ligaelső - tavaly 53% volt, vagyis 25%-ot javultunk!!!), de a TO marginunk meg -8 (liga 7. legrosszabb), 90 penalty-nk van (liga 3. legrosszabb), Ben pedig 4 RZ INT-et dobott (ligalegszarabb) + 6 fumble tőle és 4 fumble Connertől.

Szerintem nem az OC hibája, hogy nem tudjuk befejezni.
Fast Willie
szerintem meg az ilyen hsz-ek miatt van elege sokaknak ebből a topicból, én régen emlékszem napi szinten feljöttem, tele volt értelmes hsz-el, mára maradt a fröcsögés. már kb 2éve max félévente megnézem mi folyik itt, mindig azt látom, hogy sírás rívás, qb szar , edző szar, eredménykövető dettó, el van temetve a csapat, dühítő, nektek New england szurkolónak kéne lennetek, ők mindig nyernek, sok kevésre ráadásul, még izgulni sem kell. És tényleg itt azért nme arról beszélünk, hogy finom kritikák, vagy meccsek utáni felfokozott állapotban tett kijelentések, hanem korszakos zseni qb van beállítva idiótának és küöldenétek el csak hogy a legmelegebbet említsem. a Jax meccs után is ami ment, nem kéne olyan embernek focit nézni aki azt a győzelmet nem tudja értékelni, és főleg nem ennek a csapatnak szurkolnia. tudnátok milyen kibaszott mákotok, van, hogy olyan nfl csapatnak szurkoltok ami ennyire eredményes, ennyire sokrétű és karakteres, azt meg fel kell fogni, hogy a steelers ki fog tudni kapni bárkitől, és meg is verhet bárkit, top formában lévő Riverséket is majdnem sikerült, el lett baszva tény, de POban majd nem nekik lesz mákjuk ennyi.
chvs
Olvastad volna, hogy a másik fórumon Süti hová küldené el BB-t szíve joga szerint 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Mondjuk ha olvastátok az eddigi kommentjeimet, lejöhetett, hogy az optimista-realista táborhoz tartozom. De nem szeretem homokba dugni a fejemet, vagy menekülni a probléma-felvetés elől.

Most is úgy gondolom, hogy a csapatunk ereje megvan egy PO-ba jutáshoz, és egy PO-meneteléshez is, de vannak olyan negatív tendenciák, amik ezt gátolják.

Nálam ez csak részben edzői kérdés, mert a szezonban eddig látottak alapján Fichtner fejlődést hozott több dologban Haley-hez képest, pedig Bell már nincsen és Ben is rosszabb, mint tavaly volt. Def oldalon voltak biztató jelek a szezon közepe felé, de most erős visszaesésben van az az egységünk is. Pedig decemberre már felfelé ívelő pályán kellene lennünk, nem stagnálni vagy visszafejlődni.

Butlernek megint csavarni kell egyet a sémán, mert hiába vagyunk agresszívak passrushban, könnyen olvasható a nyomásirány. Kiszámíthatóvá váltunk, szerintem több press cover kellene és jöhetne egy több safety-s felállás is + Olaf-ot be kellene vetni. Ami jó hír, hogy mind personell-ben (2-5-4 vagy 3-3-5), mind emberanyagban van tartalék (Olaf, Burnett, Marcus Allen).

Offense oldalon tolni kell tovább a stratégiát, de ott Roethlisberger-t vissza kell hozni a földre, ami pedig Tomlin felelőssége lesz (+ levenni AB centrikusságot róla a nagyobb variálással). Ha ez az egy dolog sikertelen, akkor szerintem minden bukik. Másrészt futásban valami újat (több counter és lead block) kell használni, mert beszűkültünk (Conner ráadásul megint sérült; sajnos Kareem Hunt a filozófiánkba abszolút nem illik; Samuels pedig lassú a játékhoz, de részfeladatokra jó lehet). Mike McCarthy-t is írtam, hogy lehetne frissíteni az edzői stábunk elgondolásait.

Mike Tomlin megint egy szép feladat elé néz, visszafogni a franchise QB-t, aki már nem néz ki playmaker fr QB-nak a szezon ezen szakaszában. De - másképp használva - lehet vele nyerni, csak ahhoz ütősebb smashmouth kéne, amihez aztán végképp nincs védelmünk. Jan feszegette, hogy mennyivel puhábbak, mint pl. a Broncos, egyszerűen azért, mert a séma a gyorsaságra épít, nem a keménységre.

Szerintem Tomlinék fejében kicsit az RPO/option játékok limitálása forgott a szezon előtt és ahhoz kerestek fit embereket (Egyébként Bostic/Vinny és régebben Burnett is tudott büntetni, Davisben rookie-ként ezt kifejezetten szerettem és Artie sem ment anno a szomszédba egy jó ütésért, szóval nem volt alapból halott ötlet.)
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 344 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Brown fixációról: azt ugye láttátok, hogy idén a felé menő labdákból 11 TD és 10 INT lett?

Én már nem írok semmit, kezd elmenni az egésztől a kedvem. Szerintem Soldinak is betett, hogyha van érdemi (esetleg kritikai) véleményed, akkor ki vagy innen átkozva...

Nem hiszem továbbra sem, hogy ebben a formában BB-vel bármeddig eljutunk. Hiába van nagyon erős támadósorod, ha a QB brainfart-jai lenullázzák a meccseidet (morálisan, stratégiailag, fizikailag).

413 yardot átlagolunk meccsenként (liga 4. legjobb), 802 scr plays (holtversenyben liga 4. legjobb), 45 TD (liga 4.), 3rd down pct 45% (holtversenyes 6.), RZ pct 77.7% (ligaelső - tavaly 53% volt, vagyis 25%-ot javultunk!!!), de a TO marginunk meg -8 (liga 7. legrosszabb), 90 penalty-nk van (liga 3. legrosszabb), Ben pedig 4 RZ INT-et dobott (ligalegszarabb) + 6 fumble tőle és 4 fumble Connertől.

Szerintem nem az OC hibája, hogy nem tudjuk befejezni.
Fast Willie
szerintem meg az ilyen hsz-ek miatt van elege sokaknak ebből a topicból, én régen emlékszem napi szinten feljöttem, tele volt értelmes hsz-el, mára maradt a fröcsögés. már kb 2éve max félévente megnézem mi folyik itt, mindig azt látom, hogy sírás rívás, qb szar , edző szar, eredménykövető dettó, el van temetve a csapat, dühítő, nektek New england szurkolónak kéne lennetek, ők mindig nyernek, sok kevésre ráadásul, még izgulni sem kell. És tényleg itt azért nme arról beszélünk, hogy finom kritikák, vagy meccsek utáni felfokozott állapotban tett kijelentések, hanem korszakos zseni qb van beállítva idiótának és küöldenétek el csak hogy a legmelegebbet említsem. a Jax meccs után is ami ment, nem kéne olyan embernek focit nézni aki azt a győzelmet nem tudja értékelni, és főleg nem ennek a csapatnak szurkolnia. tudnátok milyen kibaszott mákotok, van, hogy olyan nfl csapatnak szurkoltok ami ennyire eredményes, ennyire sokrétű és karakteres, azt meg fel kell fogni, hogy a steelers ki fog tudni kapni bárkitől, és meg is verhet bárkit, top formában lévő Riverséket is majdnem sikerült, el lett baszva tény, de POban majd nem nekik lesz mákjuk ennyi.
chvs
Szia!

Alapvetően igazad van, de szerintem nézz be más csapatok topicjaiba is egy-egy vereség után 😊
Olyankor mindenki mindenkit temet, és igen még nyúinglendben is 😊
Páran próbálunk pozitívak maradni, de alapvetően ilyen a szurkolói lélek.
Meg nálunk bevett gyakorlat a célpesszimizmus, sokszor működik.
Pl.: szerintem a Raiders-től is kikapunk, mert gödör van .)

több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
A Brown fixációról: azt ugye láttátok, hogy idén a felé menő labdákból 11 TD és 10 INT lett?

Én már nem írok semmit, kezd elmenni az egésztől a kedvem. Szerintem Soldinak is betett, hogyha van érdemi (esetleg kritikai) véleményed, akkor ki vagy innen átkozva...

Nem hiszem továbbra sem, hogy ebben a formában BB-vel bármeddig eljutunk. Hiába van nagyon erős támadósorod, ha a QB brainfart-jai lenullázzák a meccseidet (morálisan, stratégiailag, fizikailag).

413 yardot átlagolunk meccsenként (liga 4. legjobb), 802 scr plays (holtversenyben liga 4. legjobb), 45 TD (liga 4.), 3rd down pct 45% (holtversenyes 6.), RZ pct 77.7% (ligaelső - tavaly 53% volt, vagyis 25%-ot javultunk!!!), de a TO marginunk meg -8 (liga 7. legrosszabb), 90 penalty-nk van (liga 3. legrosszabb), Ben pedig 4 RZ INT-et dobott (ligalegszarabb) + 6 fumble tőle és 4 fumble Connertől.

Szerintem nem az OC hibája, hogy nem tudjuk befejezni.
Fast Willie
szerintem meg az ilyen hsz-ek miatt van elege sokaknak ebből a topicból, én régen emlékszem napi szinten feljöttem, tele volt értelmes hsz-el, mára maradt a fröcsögés. már kb 2éve max félévente megnézem mi folyik itt, mindig azt látom, hogy sírás rívás, qb szar , edző szar, eredménykövető dettó, el van temetve a csapat, dühítő, nektek New england szurkolónak kéne lennetek, ők mindig nyernek, sok kevésre ráadásul, még izgulni sem kell. És tényleg itt azért nme arról beszélünk, hogy finom kritikák, vagy meccsek utáni felfokozott állapotban tett kijelentések, hanem korszakos zseni qb van beállítva idiótának és küöldenétek el csak hogy a legmelegebbet említsem. a Jax meccs után is ami ment, nem kéne olyan embernek focit nézni aki azt a győzelmet nem tudja értékelni, és főleg nem ennek a csapatnak szurkolnia. tudnátok milyen kibaszott mákotok, van, hogy olyan nfl csapatnak szurkoltok ami ennyire eredményes, ennyire sokrétű és karakteres, azt meg fel kell fogni, hogy a steelers ki fog tudni kapni bárkitől, és meg is verhet bárkit, top formában lévő Riverséket is majdnem sikerült, el lett baszva tény, de POban majd nem nekik lesz mákjuk ennyi.
chvs
mindenki ugy szurkol, ahogy neki jolesik!
Van az optimista, pesszimista, a technikai, a lelkesedo, a karomkodos.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
Sőt mindenben, ami egy csapattal történik a pályán és azon kívül is. Nem csak az ellenfélre, de saját (játékos-edző) hibáidra és azok következményeire is reagálni kell, ha nyerni akarsz. Pl. LB-WR1 coverage. Mi 9-szer követtük el és ez csak a sikeres passzok száma, nem a rossz felállások száma. Rivers,Lynn: They stick to what they do, they don't change. So we moved Allen around a bit. Tartalmi idézet. Ennyi volt a zseniális adjustment LAC részről.

Egyébként mi is ezt játszuk AB-vel 😊 Csak mi nem kapjuk tálcán 9x.
Spy
Szerintem meg a mai NFL-ben játékstratégiailag a labdavesztés a leggyilkosabb, nem a területszerzési képesség dönt.
Fast Willie
nyilván sokat nem segít a -8-as TO mutató 😊 DE amúgy játékelméleti kérdés a kiegyensúlyozott def amelyik 3&outokat szállít sorozatban, ill. 3pontokat enged és elveszi a nagy playeket vagy a Def ami nyeli a yárdokat néha nagy playeket is enged, cserébe opportunista és labdákat szerez, rövid pályákat ill. pontokat szállít. Nomeg szurkoló kérdése, ki melyiket szereti nézni? Így van félig tele a pohár, vagy félig üres.

A mellette álló offense-től is függ.
Ha az OFF úgy működne, ahogy a keret lehetővé teszi, akkor lehet engedni a területet cserébe sokat játszunk előnyből, vagy legalábbis nem hátrányból, lehet nyomni, hibára késztetni az ellent. A Front 7-ünk erre alkalmas lenne.

És igen, lehet igazad van, ha nem lenne a -8, akkor meglenne ez az offense-ünk, mert RZ -ban jók vagyunk és haladni is tudunk általában. Csakhát ilyen 3. negyedek ne lennének. Kicsit többet kellene futnunk, mert amikor leállunk a futással és BB passzol 400-at, akkor kikapunk jó eséllyel.
Spy
Ja, csak nekünk most mindkét egységünk a legszarabb félúton van: az O halad, de nem termel, a D enged, de nincs nagy play 😊
Fast Willie
Persze van tér a fejlődésre. De most jön a Miraculous December, összeáll a tetrisz, sima műveleti jel csere az egész.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
Sőt mindenben, ami egy csapattal történik a pályán és azon kívül is. Nem csak az ellenfélre, de saját (játékos-edző) hibáidra és azok következményeire is reagálni kell, ha nyerni akarsz. Pl. LB-WR1 coverage. Mi 9-szer követtük el és ez csak a sikeres passzok száma, nem a rossz felállások száma. Rivers,Lynn: They stick to what they do, they don't change. So we moved Allen around a bit. Tartalmi idézet. Ennyi volt a zseniális adjustment LAC részről.

Egyébként mi is ezt játszuk AB-vel 😊 Csak mi nem kapjuk tálcán 9x.
Spy
Szerintem meg a mai NFL-ben játékstratégiailag a labdavesztés a leggyilkosabb, nem a területszerzési képesség dönt.
Fast Willie
nyilván sokat nem segít a -8-as TO mutató 😊 DE amúgy játékelméleti kérdés a kiegyensúlyozott def amelyik 3&outokat szállít sorozatban, ill. 3pontokat enged és elveszi a nagy playeket vagy a Def ami nyeli a yárdokat néha nagy playeket is enged, cserébe opportunista és labdákat szerez, rövid pályákat ill. pontokat szállít. Nomeg szurkoló kérdése, ki melyiket szereti nézni? Így van félig tele a pohár, vagy félig üres.

A mellette álló offense-től is függ.
Ha az OFF úgy működne, ahogy a keret lehetővé teszi, akkor lehet engedni a területet cserébe sokat játszunk előnyből, vagy legalábbis nem hátrányból, lehet nyomni, hibára késztetni az ellent. A Front 7-ünk erre alkalmas lenne.

És igen, lehet igazad van, ha nem lenne a -8, akkor meglenne ez az offense-ünk, mert RZ -ban jók vagyunk és haladni is tudunk általában. Csakhát ilyen 3. negyedek ne lennének. Kicsit többet kellene futnunk, mert amikor leállunk a futással és BB passzol 400-at, akkor kikapunk jó eséllyel.
Spy
Ja, csak nekünk most mindkét egységünk a legszarabb félúton van: az O halad, de nem termel, a D enged, de nincs nagy play 😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
Sőt mindenben, ami egy csapattal történik a pályán és azon kívül is. Nem csak az ellenfélre, de saját (játékos-edző) hibáidra és azok következményeire is reagálni kell, ha nyerni akarsz. Pl. LB-WR1 coverage. Mi 9-szer követtük el és ez csak a sikeres passzok száma, nem a rossz felállások száma. Rivers,Lynn: They stick to what they do, they don't change. So we moved Allen around a bit. Tartalmi idézet. Ennyi volt a zseniális adjustment LAC részről.

Egyébként mi is ezt játszuk AB-vel 😊 Csak mi nem kapjuk tálcán 9x.
Spy
Szerintem meg a mai NFL-ben játékstratégiailag a labdavesztés a leggyilkosabb, nem a területszerzési képesség dönt.
Fast Willie
nyilván sokat nem segít a -8-as TO mutató 😊 DE amúgy játékelméleti kérdés a kiegyensúlyozott def amelyik 3&outokat szállít sorozatban, ill. 3pontokat enged és elveszi a nagy playeket vagy a Def ami nyeli a yárdokat néha nagy playeket is enged, cserébe opportunista és labdákat szerez, rövid pályákat ill. pontokat szállít. Nomeg szurkoló kérdése, ki melyiket szereti nézni? Így van félig tele a pohár, vagy félig üres.

A mellette álló offense-től is függ.
Ha az OFF úgy működne, ahogy a keret lehetővé teszi, akkor lehet engedni a területet cserébe sokat játszunk előnyből, vagy legalábbis nem hátrányból, lehet nyomni, hibára késztetni az ellent. A Front 7-ünk erre alkalmas lenne.

És igen, lehet igazad van, ha nem lenne a -8, akkor meglenne ez az offense-ünk, mert RZ -ban jók vagyunk és haladni is tudunk általában. Csakhát ilyen 3. negyedek ne lennének. Kicsit többet kellene futnunk, mert amikor leállunk a futással és BB passzol 400-at, akkor kikapunk jó eséllyel.
több mint 5 éve
chvs 86
A Brown fixációról: azt ugye láttátok, hogy idén a felé menő labdákból 11 TD és 10 INT lett?

Én már nem írok semmit, kezd elmenni az egésztől a kedvem. Szerintem Soldinak is betett, hogyha van érdemi (esetleg kritikai) véleményed, akkor ki vagy innen átkozva...

Nem hiszem továbbra sem, hogy ebben a formában BB-vel bármeddig eljutunk. Hiába van nagyon erős támadósorod, ha a QB brainfart-jai lenullázzák a meccseidet (morálisan, stratégiailag, fizikailag).

413 yardot átlagolunk meccsenként (liga 4. legjobb), 802 scr plays (holtversenyben liga 4. legjobb), 45 TD (liga 4.), 3rd down pct 45% (holtversenyes 6.), RZ pct 77.7% (ligaelső - tavaly 53% volt, vagyis 25%-ot javultunk!!!), de a TO marginunk meg -8 (liga 7. legrosszabb), 90 penalty-nk van (liga 3. legrosszabb), Ben pedig 4 RZ INT-et dobott (ligalegszarabb) + 6 fumble tőle és 4 fumble Connertől.

Szerintem nem az OC hibája, hogy nem tudjuk befejezni.
Fast Willie
szerintem meg az ilyen hsz-ek miatt van elege sokaknak ebből a topicból, én régen emlékszem napi szinten feljöttem, tele volt értelmes hsz-el, mára maradt a fröcsögés. már kb 2éve max félévente megnézem mi folyik itt, mindig azt látom, hogy sírás rívás, qb szar , edző szar, eredménykövető dettó, el van temetve a csapat, dühítő, nektek New england szurkolónak kéne lennetek, ők mindig nyernek, sok kevésre ráadásul, még izgulni sem kell. És tényleg itt azért nme arról beszélünk, hogy finom kritikák, vagy meccsek utáni felfokozott állapotban tett kijelentések, hanem korszakos zseni qb van beállítva idiótának és küöldenétek el csak hogy a legmelegebbet említsem. a Jax meccs után is ami ment, nem kéne olyan embernek focit nézni aki azt a győzelmet nem tudja értékelni, és főleg nem ennek a csapatnak szurkolnia. tudnátok milyen kibaszott mákotok, van, hogy olyan nfl csapatnak szurkoltok ami ennyire eredményes, ennyire sokrétű és karakteres, azt meg fel kell fogni, hogy a steelers ki fog tudni kapni bárkitől, és meg is verhet bárkit, top formában lévő Riverséket is majdnem sikerült, el lett baszva tény, de POban majd nem nekik lesz mákjuk ennyi.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Én már megszoktam, hogy ufó vagyok a Földön, szóval most sem értek egyet a többséggel...

Szerintem az utolsó két meccsen nem voltak nagyobb gondok. A Denver ellen már átbeszéltük, hogy mennyi peches dolognak kellett történnie, hogy ott zakó legyen. A Chargers ellen pedig úgy kaptunk 33 pontot, hogy 14 pont bírói hiba volt, 7 pedig egy burleszkbe illő jelenetsor után jött össze. Ez két peches meccs volt, sem több, sem kevesebb.

Én elégedett vagyok a védelemmel, mert még tovább keményedett. Elégedett vagyok a támadósorral, mert elfogadtam, hogy BB nem mai gyerek és emiatt hullámzó a teljesítménye. Nézzétek meg Peyton Manning utolsó szezonját, olyan is lehetne. Nézzétek meg Eli Manning tavalyi és idei szezonját, olyan is lehetne. Persze BB lehetne olyan is, mint Rivers, de sose volt olyan.

Még mindig a kezükben a sorsunk, mert ha bejutunk, akkor ez a csapat a meglévő hibákkal együtt is képes négy meccset nyerni a rájátszásban.. Amúgy is úgy számoltunk, hogy a két kötelezőt (Raiders, Bengals) hozni kell és egyet a három nehezebb (Chargers, Patriots, Saints) meccsből. Vasárnap annyi történt, hogy vagy a mumust kell megverni vagy a liga legjobb csapatát. Hát akkor hajrá!
Szokol
Peyton Manning mellett volt egy korszakos védelem, amivel mindent túlélt, mert rögtön visszakapta a labdát és javíthatott. Megjegyzem, akkor volt kb. 2-3 olyan támadósor, amiből most alsó hangon van 7.
Fast Willie
Mindegy milyen védelem volt mellette, ahogy az is, hogy hány ilyen támadósor volt akkor és most. A példa arra szólt, hogy fogadjuk el, hogy BB öregszik, sőt! Öreg! Ezért a megszokotthoz képest is inkonzisztensebb!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 344 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Basszus, közben Green kiesett a cicáktól, sajnálom, jobbulást neki. Kiváló játékos.
polamalu
Ott már szinte épkézláb ember nincs. Szemétség, de nem bánnám ha Burfict valami apróság miatt nem játszana ellenünk. A szezont már elengedték, de ellenünk még lehet hogy tolnak egy SB-t
bcsarli
Burfict összeszedett egy agyrázkódást a 7végén szal benne van h nem játszik.
empty taxi
Én láttam valami olyan sérülést nála a hétvégi meccsükön, hogy belefejeltek sisakkal a kezébe. Eléggé fájlalta. Ne legyen baja, de örülnék ha ellenünk nem játszana.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
pluszban playmaker WR2 ( aki jobb mint a legjobb Bolts WR)
new orl
lol
empty taxi
AB kinel nem jobb a Boltsban? 😊
new orl
Juju nem jobb Keenan Allennél😋

Mondjuk nagyvonalúan kihagytad Mike Williamst, meg sec oldalon Casey Heywardot meg Desmond Kinget, de mindegy.
Fast Willie
AB jobb Allen-nel es JuJu-nak kinel is kellene jobbnak lennie?
Nem kihagytam egyet ertettem 😊 Jobb nekik
new orl
Brown, Juju, Wash, Switz, McDonald/James, Conner/Samuels vs Allen, Ty Williams, Mike Will, Travis Benjamin, Virgil Green/Gates, Gordon/Ekeler/Jackson, hát nálam utóbbi erősebb picit.

Saját szemszög (egyszerűsített grade)
Brown 100 vs Allen 95
Juju 85-Wash 30 vs Ty Will/Mike Will 80-70
Switz 50 vs Benji 60
McDonald 55-James35 vs Green 45- Gates 65
Conner 70 vs Gordon 75+
Samu 25 vs Ekeler 30
Fast Willie
A Saints-et, KC-t, NE-t leosztalyoznad meg csak hogy erthetobb legyen a pontszamok kiosztasa, es akkor mar a QB-kat es a jatekhivokat is, meg a falakat? Mindjart lesz egy kepunk mindenrol es utana megbeszeljuk
new orl
Nincs kedvem hozzá, bocs. Gondolom érthető, h nálunk két célpont és a futó tehetsége extra, a többi ember átlagos, náluk meg több hasonlóan jó célpont van két elit tehetséggel, így az össztehetségszint magasabb blablabla. Ettől még jobbak lennénk, ha Ben überelné Riverst, ami nem lehetetlen kategória. A defjük meg min két nagyságrenddel előttünk van emberanyagban
Fast Willie
Akkor csak annyit hogy ezek a netto tudasuk vagy mar a csapat altal generalt szamok?

(CR a Real Madridban 100, akkor a Juventusban 100 vagy 95? Conner emogott a fal mogott 70, de egy rossz fal mogott mennyi? AB csak 5 ponttal jobb, ugy hogy 2x annyi ideje van szeparalodni es BB-nek odadobni? )

Remelem egy kerdesre lesz kedved 😊
new orl
Netto tehetségszint

Nem is lehetne más, mert nem mindegy, hogy BB vagy Charlie Batch/Landry Jones dobál AB-nek. Vagy Aaron Rodgers a géniusz McC vagy a szürkeségbe burkolózó McC vezérli.

Szerintem a Chargers netto tehetségszintje magasabb skill posztokon, amit kihasználtak, mert a védelmünk a 2-3-4 th targetjüket már nem tudta annyira limitálni, mint ők a mieinket. OL-ben akkora eget rengető különbséget nem láttam, főleg, hogy egy csomó false start-ot és holdingot elengedtek, amíg néztem.

Ha kérdeznéd, mi a saját tehetségeinket tudjuk használni (lásd a korábban írt hsz-met Juju és Switz használatáról, vagy a blockingról), de Ben formája gúzsba köti a csapatot jelenleg. Elég lett volna FG-ig haladni a második félidőben, de semmi... Rivers meg egymaga megfordította.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Én már megszoktam, hogy ufó vagyok a Földön, szóval most sem értek egyet a többséggel...

Szerintem az utolsó két meccsen nem voltak nagyobb gondok. A Denver ellen már átbeszéltük, hogy mennyi peches dolognak kellett történnie, hogy ott zakó legyen. A Chargers ellen pedig úgy kaptunk 33 pontot, hogy 14 pont bírói hiba volt, 7 pedig egy burleszkbe illő jelenetsor után jött össze. Ez két peches meccs volt, sem több, sem kevesebb.

Én elégedett vagyok a védelemmel, mert még tovább keményedett. Elégedett vagyok a támadósorral, mert elfogadtam, hogy BB nem mai gyerek és emiatt hullámzó a teljesítménye. Nézzétek meg Peyton Manning utolsó szezonját, olyan is lehetne. Nézzétek meg Eli Manning tavalyi és idei szezonját, olyan is lehetne. Persze BB lehetne olyan is, mint Rivers, de sose volt olyan.

Még mindig a kezükben a sorsunk, mert ha bejutunk, akkor ez a csapat a meglévő hibákkal együtt is képes négy meccset nyerni a rájátszásban.. Amúgy is úgy számoltunk, hogy a két kötelezőt (Raiders, Bengals) hozni kell és egyet a három nehezebb (Chargers, Patriots, Saints) meccsből. Vasárnap annyi történt, hogy vagy a mumust kell megverni vagy a liga legjobb csapatát. Hát akkor hajrá!
Szokol
Peyton Manning mellett volt egy korszakos védelem, amivel mindent túlélt, mert rögtön visszakapta a labdát és javíthatott. Megjegyzem, akkor volt kb. 2-3 olyan támadósor, amiből most alsó hangon van 7.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
Sőt mindenben, ami egy csapattal történik a pályán és azon kívül is. Nem csak az ellenfélre, de saját (játékos-edző) hibáidra és azok következményeire is reagálni kell, ha nyerni akarsz. Pl. LB-WR1 coverage. Mi 9-szer követtük el és ez csak a sikeres passzok száma, nem a rossz felállások száma. Rivers,Lynn: They stick to what they do, they don't change. So we moved Allen around a bit. Tartalmi idézet. Ennyi volt a zseniális adjustment LAC részről.

Egyébként mi is ezt játszuk AB-vel 😊 Csak mi nem kapjuk tálcán 9x.
Spy
Szerintem meg a mai NFL-ben játékstratégiailag a labdavesztés a leggyilkosabb, nem a területszerzési képesség dönt.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Willie! Amikor a szünetben vezetsz 16 ponttal úgy, hogy az ellenfeled csak 7 pontot tesz fel, a másodikban pedig kapsz 26-ot és kikapsz, ott szerintem megkerülhetetlen az edzők szerepe. Nyakig benne voltak ebben a meccsben ők is.
Szokol
Nem erre a meccsre gondoltam (nem is láttam végig), de itt a védelem fáradt el. Kérdezem, hogy az Offense egyébként beállt (?), vagy mi volt?

A szezonban konzekvensen tud haladni az Off, de pontokat keveset tesz fel az irányított meccseinkhez képest. Túl sok a labdaeladás, és a D hiányossága hogy nem tud labdát szerezni.

Butlernek én megköszönném, ha rájátszás sem lesz vagy ott one and done, illetve már felvetettem, hogy Mike McCarthy-t hátha vissza lehetne édesgetni valami tanácsadói pozícióba erre a szezonra, hogy ne essen ki a ritmusból. Helyi kötődésű, dolgozott a Pitypangerznél, lenne tekintélye, nem hülye csak GB-ben elfáradt agyilag.

Tomlinnal még várnék, mert Ben úgyis kitölti a szerződését, új HC-val nem kellene most próbálkozni.